1 Cafébezoekers Noordwijk negeren gratis buspendel Rl EGI n JOUR NAAL Welzijnsmarkt trekt ruim 3.000 bezoekers Leidschendam besluit feest Meer geld voor minima Noordwijk dagpuzzel 1 LEIDEN OMGEVING SaidóaQowuint MAANDAG 3 OKTOBER 1988 PAGINA 9 aan tafel Bauw gebakken aard appelen met spek en ijsbergsla - vla-flip Voor grotere porties is het praktischer de aardappelen eerst te koken, omdat het gaar bakken anders te lang gaat duren. Voor twee personen: 200 g blokjes ontbijtspek, 15 tot 30 g margarine, Vt tot 1 kg 'aardappelen, ui, zout, pe- ijsbergsla, 2 lepels azijn, 1 lepel yoghurt, zout, peper, suiker, mosterd, halve le pel olie, peterselie, 1 hard gekookt ei, 1 tomaat; 2 theelepels oploskoffie, 2 lepels basterdsuiker, 2 le pels water, 2 dl yoghurt, 2'A dl gele vla (2Vi dl melk, 12 g custard, 15 g sui ker), 1 lepel geschaafde amandelen. Zet de blokjes spek met de margarine in de koekepan, met deksel, op een klein vuur en bak ze onder een enkele keer omleggen lang- :aam lichtbruin. Reken voor dit bruin en gaar bakken vijfentwintig minuten. Schil de aardappelen en be waar ze onder koud water tot het spek bijna klaar is. Snijd de aardappelen dan pas in dunne plakken (ongeveer een halve centimeter dik). Schep het spek uit de pan en leg de aardappelschijven in het overgebleven vet. Leg de deksel op de pan en bak de aardappelen op een matig vuur gaar in ongeveer een kwartier. Schep de plakken in die tijd een enkele keer om en controleer of ze gaar zijn door er met een vork in te prikken. Voeg de fijnge- sneden ui toe en bak de aardappelen op een groot vuur bruin. Warm nog even het spek mee en breng het y gerecht op smaak met zout en peper. 5 Haal lelijk blad van de ijs- I bergsla, spoel de krop af en ij mijd hem in reepjes. Was de !proente zo nodig nog een Veer. Meng een sausje van szijn, yoghurt, zout, peper, j iuiker, mosterd, olie en fijn- ■i veknipte peterselie. Schep de i hsbergsla luchtig door de }aus en garneer haar met j plakjes ei en tomaat. Neem per persoon een hoog vlas en doe daar een theele- iel oploskoffie, een lepel 1 basterdsuiker en een lepel water in. Roer tot de suiker \n koffie opgelost zijn en chenk er dan eerst de yog- ïurt en vervolgens de vla op. F neer met lich bruin ge- terd amandelschaafsel. JEANNE dienstuerlening IPOTHEKEN De avond- en nacht diensten van de apotheken in de re- ko Leiden worden tot vrijdag 7 okto- fer waargenomen door de apotheken fce ook weekenddienst hebben. INGEVALLENDIENST ZIEKENHUI- e- JEN LEIDEN Ongevallendienst fke dag Academisch Ziekenhuis be- alve van dinsdag 13.00 u. tot woens- nt lag 13.00 u. (Diaconessenhuis polikli- or deken tel 155543, afdeling S.C.U. tel jn [75639) en van vrijdag 13.00 u. tot ,j_ aterdag 13.00 u. (Elisabeth-zieken- in P,s)' j De Geneeskundige Dienst Leiden is d- erhuisd van de Roodenburgerstraat ?n I Leiden naar de Cronesteinkade Ba in Leiden. ■t_ ERENIGING BESCHERMING ON- EBOREN KIND Hulpverlening bij lK ngewenste zwangerschap voor moe- et er en kind. Bel tel. 071-896309; 071- 97762; 033-620244 (dit laatste num- n. ier is dag en nacht bereikbaar), orstvoeding Begeleidingsgroep eiden. Telefonische hulpdienst (voor faktische hulp en informatie): tel. NOORDWIJK Slechts enkele tientallen bar/dis cogangers hebben afgelo pen zaterdagavond vanaf half tien gebruik gemaakt van de mogelijkheid gratis per bus vervoerd te worden van het parkeer terrein op het Wantveld naar het uitgaanscentrum en weer terug. De buspendel zal nog op vier achtereenvolgende zaterdagen rijden en is bedoeld om de par keerdruk in het centrum van Noordwijk aan Zee te vermin deren. Een gratis consumptie bon, te besteden in een van de 19 horecazaken, die de actie fi nancieel ondersteunen, moet het parkeren op het Wantveld door de ieder weekeinde mas saal naar Noordwijk stromen de jeugd, extra aantrekkelijk maken. Afgelopen weekeinde gaf het uitgaande publiek duidelijk nog de voorkeur aan het par keren van de auto op loopaf stand van de bars en dancings. Volgens directeur van de Stichting Promotie Noordwijk, Marjolein van der Jagt, valt niet te verwachten dat het parkeergedrag al direct veran dert. „Zoiets heeft natuurlijk tijd nodig om ingeburgerd te raken", laat ze over de door De „stappers" moesten duidelijk nog wennen aan de bus die parkeerterrein en uitgaanscentrum verbindt. De bussen bleven vrijwel geheel leeg. foto: henk van den ende haar stichting gecoördineerde parkeeractie weten. Zelf is ze er van overtuigd dat de actie kans van slagen heeft. „De disc-jockey's in de diverse za ken maken tussen de platen door de jongeren attent op de gratis buspendel en ook de portiers doen dat bij het bin nenkomen en weer weggaan van de gasten. Een aantal be zoekers was dan ook al op de hoogte van de nieuwe moge lijkheid, maar zag de noodzaak ervan nog niet zo in". Van der Jagt vindt het jam mer dat de borden die de ge meente Noordwijk plaatste om de discobezoekers naar het Wantveld te leiden, vrij onop vallend zijn. De SPN-direc- teur: „Ik ga in ieder geval met de gemeente overleggen over een duidelijker bewegwijze ring. Desnoods brengen we spandoeken aan boven de toe gangswegen. Overigens was het zaterdag helemaal niet druk in het uitgaanscentrum in verband met de 3-oktober feesten in Leiden". Volgende week verwacht Van der Jagt duidelijk meer passagiers op het Wantveld. Na afloop van het pendelexpe riment zal in overleg met alle betrokkenen, waaronder de SPN, de politie en de hore- caexploitanten, worden beslo ten of iedere zaterdag bussen zullen worden ingezet. Niet al leen terugdringen van de par keeroverlast, maar ook ver mindering van geluidshinder en bestrijding van vandalisme in en om het uitgaanscentrum staan momenteel in de bloe- menbadplaats centraal. Jeugdnatuurwacht De nieuwe jeugdnatuur- wachters in Sassenheim worden morgenmiddag geïnstalleerddoor burge meester A. Kret. Dit ge beurt in Kasanova aan de Hoofdstraat in Sassen heim. De nieuwe jeugdna tuurwachters kunnen twee jaar lang meedoen aan allerlei projecten waarbij de omgeving van Sassenheim wordt ver kend. Tweeluik Anita Menist, Wivineke van Groningen, Coen van Vrijberghe en Jaap Vrene- goor spelen morgenavond in De Kuip in Noordwijk de eenakters „Wasserette"' en „Biljart" van Marsha Norman. In „Wasserette" ontmoeten twee vrouwen elkaar in het holst van de nacht in een wasserette in New York en „Biljart" speelt zich af in een café naast de wasserette. De voorstelling begint om half negen, toegangskaar ten kosten twaalf gulden vijftig. Houders van een CJP of SKAN-begunsti- gers moeten tien gulden betalen. Deltawerken In de openbare bibliotheek van Sassenheim wordt van woensdag 5 tot dins dag 25 oktober een exposi tie over de Deltawerken gehouden. Er zijn veel fo to's te zien en tevens kan een videofilm over het on derwerp worden bekeken. Ook zijn boeken en docu mentatiemappen beschik baar en kunnen visueel gehandicapten een specia le voorlichtingsmap raad plegen. Basisscholen uit Sassenheim zijn uitgeno digd de expositie te bezoe ken. Een deskundige zal de kinderen tekst en uitleg geven. Geen krant ontvangen Bel tussen 18.00 en 19.00 uur, zaterdags tussen 14.00 en 15.00 uur, telefoonnr.071- 122248 en uw krant wordt nog dezelf de avond nabezorgd. Wim Zegers snelste in Noordwijkerhout De Vierde Omloop van Noordwijkerhout is zaterdag gewon nen door Wim Zegers van AV De Veluwe, die de 15 kilometer vanaf De Schelft aflegde in 48 minuten en 5 seconden. Beste streekgenoot was Paul Barnhoorn van de NSL met een keu rige derde plaats die veertig seconden later over de streep kwam. Dat er snelle tijden mogelijk waren, bleek al tijdens de recreatieloop die om één uur was begonnen. De Noordwij- kerhouter Jos van Gijlswijk liep de langste afstand, 12 kilo meter, in de uitstekende tijd van 41 minuten en 20 seconden. Daarna werden ongeveer 120 wedstrijdlopers weggeschoten. Al spoedig namen Wim Zegers en F. van Wijngaarde (AV Rijnsoever) enige afstand van het veld, maar een kleine groep bleef het duo volgen. Wim Zegers liep na 7 kilometer weg van Van Wijngaarden, die vervolgens werd bijgehaald door de achtervolgers. Op het laatste deel bleek van deze lopers Peter Zwiers (Haarlemmermeer) de langste adem en de snelste benen te hebben en na 48 minuten en 38 secon den kwam hij na winnaar Zegers als tweede over de finish. Na hem volgde Paul Barnhoorn (NSL), B. Timmerman (Sport club Voorne), en Van Wijngaarden die net boven de 49 minu ten als vijfde eindigde. Beste man van De Bataven werd Henk Ravensbergen die op de zevende plaats finishte na Theo Alkemade (NSL). Eerste dame was C. Rijkelijkhuizen van De Bataven. Op de foto de start van de recreatieloop. foto: henk van den ende NOORDWIJK De eer ste grote welzijnsmarkt in Noordwijk, Clubwijs'88, heeft volgens het organi serend comité afgelopen zaterdag ruim 3.000 bezoe kers naar de sporthal van de VV Noordwijk gelokt. Meer dan veertig vereni gingen en instellingen presenteerden zich op di verse manieren. Burge meester J.M. Hoffmann opende de manifestatie. Heel veel belangstelling was er voor de verschil lende demonstraties en optredens. Muziek en sport wisselden elkaar daarbij af. Zo liet tafeltennisvereniging TOV zien dat tafeltennis een sport is die door jong en oud beoefend kan worden. De drumband van harmoniekapel Q-escendo liet horen niet on verdiend regelmatig in de prij zen te vallen bij landelijke wedstrijden en het Noordwijks Operette Gezelschap Mozaiek gaf alvast een voorproefje van de nieuwste operetteproduktie, „La Fille de Madame Angot". Noordwijk Lokaal verzorgde een rechtstreekse radiouitzen ding vanuit de sporthal. De organisatie van de mani festatie was in handen van de Noordwijkse sportraad, de raad voor de zorg en de sociaal culturele raad. Volgens woord voerder Jos Westgeest waren vrijwel alle deelnemende ver enigingen tevreden ovy het verloop van de dag. „Natuur lijk was het niet de hele dag bomvol in de hal, maar vooral tussen één en drie uur was het lekker druk". Volgens Westgeest is de wel zijnsmarkt zeker voor herha ling vatbaar, maar is nog niet duidelijk of de voorkeur uit gaat naar eens in de twee jaar of naar een jaarlijkse manifes tatie. Ook over de lokatie zal nader overleg nodig zijn. Westgeest: ,,Op de sporthal van de voetbalvereniging valt niets aan te merken, maar de aan- en afvoerweg is vrij smal en dat betekende vooral bij het scheiden van de markt files en opstoppingen, omdat iedereen tegelijk vertrok. Bovendien denk ik dat de Northgohal wat centraler ligt en dat een vol gende keer dus aan deze hal de voorkeur moet worden ge geven". Enige dissonant op de overi gens perfect verlopen dag was het wegblijven van voetballer Gerrie Milhren die een balde monstratie zou verzorgen. Hij moest voetballen met zijn club. Voetballers winnen zeskamp Voetbalvereniging Woubrugge was met 104 punten de winnaar van de zeskamp, die zaterdag ter gelegenheid van de verjaar dag van de sporthal Oudendijk werd gehouden. Zij bleef de Kwiek en Lenig/Woobridge combinatie slechts drie punten voor. Een grote pluim ging te vens naar de tennisvereniging, die op het laatste moment inviel voor een club, die zich terug trok. De zeskamp-ontmoeting startte met een brancardrace door het dorp. De gehele zater dagmiddag waren de teams in touw in de sporthal. De wed strijdleiding Maap Otter en Wim Bekkering bleek in een aantal gevallen streng maar rechtvaar dig. Alle deelnemers vonden het evenement zeer geslaagd. Het zal volgend jaar dan ook zeker weer worden georganiseerd. Burgemeester D. Brouwer de Koning loste het startschot voor de brancardrace (foto). foto: wim van noort LEIDSCHENDAM Met een kunstoptocht door een deel van de ge meente is zaterdag het uitbundig gevierde tien daagse feest ter gelegen heid van het 50-jarig be staan van Leidschendam afgesloten. De kunstoptocht voldeed niet geheel aan de bedoelingen, het leek meer een veredelde carnavalsstoet. Kunst was er overigens wel, zoals Remco Friezenberg met zijn „Mon driaan" liet zien.(eerste prijs individueel) en leerlingen van het Veurs College met een soort abstractie van een triomfboog (eerste prijs groe pen). Ook van de bedoelin gen van Suzanne Akkerhuis (eerste prijs kinderen), geheel in het zwart gekleed, inclu sief een hoge hoed met vraagtekens, bleek moeilijk op de hoogte te komen. Op het Fluitpolderplein speelde zich intussen een feest van geheel andere allu re af. Hier ging het om „De sterkste man van Leidschen dam,". Dat bleek Rick Re- mijnse die- bij de vijf onder delen, zandzakken sjouwen, auto tillen en auto omgooien, vrachtwagen trekken en biervat met gestrekte handen ophouden, de meeste punten had verzameld. Goede twee de was Aad Vreeswijk, en derde Rick Holleman. Op het Fluitpolderplein werd verder de hele dag een kunstmarkt gehouden met kraampjes die bezet waren door leerlingen van de Vrije Akademie Vlietstreek. Achter het raad huis werd onder leiding van tv-presentator Dick Pas- schier een Zevenkamp ge houden tussen wijk- en sport verenigingen en Stompwijk. De feestelijkheden waren deze dag over de gehele ge meente verdeeld. Open da gen in kunstateliers, bij de NZH en de brandweer en een vijftal tentoonstellingen op verschillend gebied. Het winkelcentrum Leidsenhage bood 50 Leidschendammers die iets met vijftig hadden, jarig, getrouwd, in de ge meente woonachtig of iets» dergelijks, een welverzorgde twee uur durende champag- nebruch aan op het centrale plein. Het „gouden" gemeen tebestuur was uiteraard mede aanwezig. Dat het feest in Leidschendam geslaagd is blijkt ook uit de plannen met verschillende activiteiten door te gaan. Alphense politie voert charge uit op jongeren ALPHEN AAN DEN RIJN De Alphense po litie heeft in de nacht van zaterdag op zondag een korte charge uit moeten voeren toen groepen Bo degravers, Woerdenaren en Alphenaren met elkaar slaags raakten. De ongere geldheden ontstonden op het Alphense station. De ongeveer 25 jongeren uit Alphen kwamen per trein te rug na een avondje feestvieren- in Leiden en de Bodegravers en Woerdenaren gingen met diezelfde trein uit Alphen te rug naar huis. Bij het in- en uitstappen raakten de jongeren slaags. De politie wist echter een grote vechtpartij te voor komen. De inmiddels uitge stapte Alphenaren bleven ech ter toen alle anderen al in de trein zaten op de ramen beu ken en joelen en schreeuwen. Er heerste volgens de politie zo'n dreigende sfeer dat beslo ten werd een charge uit te voeren. Eén Alphenaar werd daarbij licht gewond aan het hoofd. Het is nog onduidelijk of dit kwam door een val van een muurtje of een klap met een wapenstok. Diezelfde nacht heeft de poli tie ook twee Woerdenaren van 16 en 17 jaar aangehouden. Op weg van een discotheek naar het station probeerden zij een hek in de Oranjestraat te ver nielen. NOORDWIJK Er moet in 1989 en 1990 jaarlijks 15.000 gulden extra be schikbaar worden gesteld voor mensen met een mi nimum inkomen. Het is zeker niet uitgesloten dat dit bedrag in de toekomst verder stijgt, als daar be hoefte aan is. Dat stellen burgemeester en wethou ders voor in de discussie nota Minimabeleid. B en W stellen voor 10.000 gul den in een noodfonds te stop pen en 5.000 in een garantie fonds. Het garantiefonds dient om minima te hulp te schieten bij extra risicovolle krediet aanvragen bij de Gemeentelij ke Kredietbank Leiden. Dat betekent dat minima jaarlijks 50.000 meer kunnen lenen dan voorheen. Het noodfonds dient om Noordwijkers met een mini mum inkomen te helpen die in nood verkeren. Het gaat om mensen die geen hulp krijgen uit de Bijstandswet en nergens geld kunnen lenen. Naast het instellen van de fondsen stelt het college voor om minima niet afgeloste stu diekosten, die de gemeente heeft voorgeschoten, kwijt te schelden. Bestaande middelen om minima te helpen willen B en W handhaven. B en W doen hun voorstellen aan de raad na een onderzoek van de afdeling maatschappe lijke zorg. Dat heeft niet goed duidelijk gemaakt hoe de fi nanciële situatie van Noord wijkse minima is. Toch vinden B en W dat genoemde fondsen voorlopig voor twee jaar moeten worden ingesteld. Daarna kan worden beslist of zij in een behoefte voorzien of niet. Mocht blijken dat minima meer steun nodig hebben, dan wil het college daar meer geld voor vrij maken, zo blijkt uit de nota, die donderdag 13 ok tober wordt besproken in de commissie welzijn. Inbrekers actief in Bollenstreek LISSE/NOORDWIJKERHOUT Uit een woning aan de Van Linschotenstraat in Lisse zijn vannacht een koffer met cassette bandjes gestolen, enkele pasjes en een portefeuille. De inbraak werd gepleegd tussen twee en half vijf vannacht. De inbrekers kwamen binnen via een openstaande bovenraampje. broken. In een woning aan de Pilarenlaan werd ingebroken tus sen kwart voor zeven en acht uur 's avonds tijdens de afwezig heid van de bewoners. Dezelfde avond werd ingebroken in een eengezinswoning aan de Patrijsstraat. De bewoners ontdekten deze pas later op de avond. In een geval werd een deur van een schuur geforceerd, terwijl bij de andere woning de achterdeur werd open gebroken. Beide panden werden helemaal doorzocht maar er werd niets uit gestolen. zon taal: 1. kunnende lezen en ijven; 8. rivier in het Verre Oos- (n; 9. boom; 11. griezelig; 12. oorzetsel; 13. bezigheid tot ont- panning; 15. wars van laagheid; 7. zomerverblijf; 18. deel v.h. oog; 9. godsdienst (afk.); 20. Laus Deo iode zij lof) (afk.); 21. telwoord; 3. smal stromend water; 25. ver- irding van de opperhuid; 26. na Is; 27. titel (afk.); 28. klein paard; de oudere (afk. Latijn); 31. volk de Oudheid; 33. uitvoerder van 1 Irreurdaden. tl ;e irticaal: 1. onstoffelijk deel van nens; 2. muzieknoot; 3. larve de langpootmug; 4. gekuipt ieouten vat; 5. platte steen; 6. bij- ird; 7. gedeeltelijk; 10. roofvo- 12. geneigdheid; 14. gewricht; getal waardoor men een ander 'leelt; 21. gelaatskleur; 22. verdo- ngsmiddel; 23. hersteld; 24. fijn- Ie schildpad; 29. verbeterd Espe- '0 into; 31. titel (afk.); 32. symbool nikkel. OSSING '80 "JW ie ;opi '68 ue-ie* fz «i ZZ -j9m19 ZZ :>u!öl l Z -j9|ap :(a>jua :suapuai zi ueauads :s|aap l "9 :l9Öai g :uot i»8 e :e| z Usee6 i :|eeoijjeA •jsuojjej eg :uapay\j -»S 00 U!M 08 j| LZ leuja -gg 58 '^aq ZZ 198/wj 18 O 1 j 61 :su9| ei 'luai n :iapa |9ds zi :aj zi :6u9 ll :sa 6 •UJV '8 :pJ9U9|96 l :|0BJUOZUOH Noord-Hofland wordt afgebouwd VOORSCHOTEN De heer D. van Kem pen, penningmeester van de Christelijke Wo ningbouwvereniging Voorschoten, zal mor gen 16 woningwetwoningen in Noord-Hof land in Voorschoten officieel opleveren. De woningen liggen nabij de Joke Smitlaan. Met de voltooiing van de huizen is de wijk Noord- Hofland, die alweer behoorlijk oud is, defini tief afgebouwd. Het gaat om 16 gestapelde woningen in twee woonlagen die in opdracht van de woningbouwvereniging zijn gebouwd. Architecten- en Ingenieursbureau Treffers en Polgar BV uit Waddinxveen maakte het ont werp, ERA Bouw BV uit Zoetermeer was de aannemer. Het complex werd in tien maan den gebouwd. De huurpijs van de woningen bedraagt omstreeks 500 gulden per maand. Zwaar gewond na val van dak ALPHEN AAN DEN RIJN Een 57-jarige Alphenaar is zaterdag zwaar gewond geraakt bij een val van het dak van zijn woning aan de Brittenruststraat. De man was bezig met het schilde ren van zijn dakkapel. Hij is vermoedelijk uitgegleden op de dakpannen waardoor hij zes meter naar beneden viel. Hij is met ernstige verwondingen aan zijn le dematen en hersenletsel eerst naar het Rijnoordzie- kenhuis gebracht en ver volgens naar het Acade misch ziekenhuis in Lei den. Geen cent extra voor Rijnakkoord LEIDERDORP De Streekmuziekschool Rij nakkoord krijgt volgend jaar geen cent extra subsidie. In plaats van de gevraagde 464.000 gulden willen B en W Rijnakkoord slechts 412.000 gulden geven, net zo veel als dit jaar. Belangrijke reden daarvoor is dat de gemeente vindt dat de school onvoldoende bezuinigt, zo blijkt uit de toelichting in het ontwerp welzijn- sprogramma voor 1989. Ook voetbalclub RCL krijgt veel minder dan gevraagd: geen 20.000, maar 10.500 gulden, net als dit jaar. De Racing Club had een hogere aanvraag ingediend omdat de club veel minder inkomsten verwacht door de degradatie van het eerste elftal naar de derde klasse. „RCL moet de financiële gevolgen zelf opvangen", al dus het college. Wel gehonoreerd zijn onder meer de aanvragen van K&O (25.300 gulden), de Stichting Basiseducatie (81.000) en de Open bare Bibliotheek (551.000). Veel brandschade door roken in bed WOURBRUGGE Een flin- ke brand heeft zondagmiddag rond kwart over vier een slaapkamer in een woning in de Kerkstraat volledig ver woest. De politie vermoedt dat de vrouw des huizes in bed een sigaret heeft gerookt en toen in slaap is gevallen. De vrouw is in haar ochtendjas uit het raam gesprongen. De brandweer had de brand snel onder controle. De hele slaap kamer is uitgebrand en de wo ning liep veel rook- en water schade op. Of de vrouw letsel heeft opgelopen, is niet be kend. Schuur in brand NIEUWE WETE- RING Twee jongens van 6 en 7 jaar oud hebben zaterdagmiddag rond twee uur een schuur in brand gestoken aan de Voorweg in Nieu we Wetering. De jongens staken eerst een oud ma tras in brand en gooiden dit in de schuur. Hoe groot de schade is, kon de politie vanmor gen niet zeggen. Vier autokrakers op heterdaad betrapt LISSE Vier jongens uit Roelofarendsveen in de leeftijd van 18 tot 20 jaar zijn gisteravond aan gehouden op de Ooievaarstraat. De jongens wa ren bezig een auto open te breken. Een bewoner van de Ooievaarstraat zag het viertal en waar schuwde de politie die de jongens op heterdaad betrapte. Bij de fouillering werden autosleutels aangetroffen. De autokrakers uit Roelofarends veen wilden niet zeggen van welke auto de sleu tels waren waarna de politie de sleutels op ver schillende wagens probeerde. Uiteindelijk werd de auto van de jongens gevonden. Daarin lag al een autoradio en verschillende cassettebandjes die eerder de dag in Leiden en Katwijk waren gestolen. De jongens zijn na verhoor naar huis ge stuurd.

Leidse Courant | 1988 | | pagina 9