z AFDOENDE BEVEILIGEN! 395,? 550,r 450,- High-tech servicetechnicus. Hoger Elektronicus. NW? Nationale Woningraad Lezer? service CÖTE D'AZUR fiQft ROME RERLIJN CRUISE 668^ WENEN kOlNASSIIIIK, 998.- PHILIPS chef huisdrukkerij/ postkamer (m/v) MOBIELE FUNCTIE VOOR SPD-ERS IM/V) electra-brandt b.v. 'AG1NA 26 LEIDSE COURANT ZATERDAG 1 OKTOBER 1988 'hilips Nederland is de marketing- jrganisatie van Philips voor de Neder- andse markt. Het hoofdkantoor is in Eindhoven gevestigd. De kern van de jrganisatie wordt gevormd door marktgroepen. elk verantwoordelijk /oor de marketing van logisch ge groepeerde produkten en systemen jit het produktenprogramma van Phi- ips. Georienteerd op verschillende ■harkten heeft elke marktgroep zijn aigen winst- en omzetverantwoorde- ijkheid. U bent een elektronicus die na het MTS-diploma doorgestudeerd heeft voor Hoger Elektronicus. U houdt ervan om zelfstandig en klantgericht te werken. U bent tussen de 22 en 30 jaar en in het bezit van rijbewijs B. Dan is servicetechnicus bij Philips mogelijk iets voor u. Technische service. De groep Technische Service Professio nele Activiteiten verzorgt de service aan professionele produkten en syste men die Philips in Nederland levert. Als servicetechnicus krijgt u de verant- woordelijkheid voor de elektronen microscopen. Uw klanten vindt u in het midden en westen van Nederland. Service verlenen aan deze geavan ceerde high-tech apparatuur vraagt een brede technische interesse. Deze inte resse moet liggen op de gebieden van elektronica, fijnmechanische, optische en vacuümtechniek en applicatiesoft- ware. De elektronenmicroscopen wor den vooral gebruikt in de research bij bedrijven en universiteiten. U krijgt van ons een intensieve oplei ding, waarna u zelfstandig bij onze klan ten kunt optreden. U opereert vanuit ons steunpunt in Gouda. We verwach ten dat u op reisafstand van ons steun punt woont of gaat wonen. En verder. Met deze functie zet u een eerste stap in uw loopbaan bij Philips. De service organisatie van Philips is dynamisch en groot genoeg voor verdere doorgroei. Ook buiten de service zijn er velerlei mogelijkheden. Omdat deze doorgroei mede wordt bepaald door vervolgoplei dingen kent Philips een actief opleidin- genbeleid. U mag dan ook verdere op leidingen verwachten. Sollicitatie. Als u zich herkent in het profiel en geen militaire verplichtingen heeft (voor de mannen onder u), dan kunt u uw sollici tatie richten aan: mevrouw M.C. Schroder, Philips Personeelvoorziening, Antwoordnummer 35, 5600 VB Eindhoven, met vermelding van referentienummer 80304 SYT. De Stichting Algemeen Nederlands Persbureau ANP - een onafhankelijk bureau - vergaart en verspreidt binnen- en buitenlands nieuws ten dienste van de Nederlandse dagbladen, de omroep en het bedrijfsleven. Ook verzorgt zij dagelijks de Radionieuwsdienst en telefonische nieuwsdiensten. Het persbureau telt circa 300 medewerkers, onder andere in Den Haag, Amsterdam, Hilversum, Utrecht en Rotterdam. Voor de afdeling Huisdrukkerij/Postkamer wenst het ANP in contact te treden met een kandidaat voor de functie van Taken: - Het leiden van de afdeling met 6 medewerkers die in roosterdiensten werkzaam zijn. - Het (laten) verzorgen en uitvoeren van alle huisdrukwerk en in- en extern transport. - Het zorgdragen voor de voorraad van kantoorbenodigdheden. - Het verrichten van administratieve werkzaamheden met betrekking tot papierverbruik, frankering en dergelijke. - Het adviseren bij de aanschaf c.q. de vervanging van apparatuur op de huisdrukkerij/postkamer. Kwaliteiten: - Ervaring opgedaan op een afdeling huisdrukkerij (klein-offset) en postkamer. - Leidinggevende en organisatorische kwaliteiten. - Beschikt over inventiviteit en flexibiliteit. Plaats in de organisatie: De chef huisdrukkerij/postkamer rapporteert aan het hoofd van de afdeling Centrale Administratieve Diensten. Sollicitaties kunt u schriftelijk richten aan het hoofd personeelszaken van het ANP, de heer C.J.H. Hoole, Postbus 12501 AA Den Haag. de raad voor de zending r j der L-im nederlandse hervormde kerk Op het Zendingsbureau komt wegens vertrek van de huidige medewerker de plaats vrij van medewerker van het archief v/m De werkzaamheden op ons archief omvatten: - het leiding geven aan de dagelijkse werkzaam heden op de afdeling - het agenderen van de dagelijks binnen komende en uitgaande post - het beheer van een deel van het statische archief - het verstrekken van informatie, zowel intern als aan derden - het ontwikkelen van initiatieven om te komen tot eventuele automatisering van het archief. Gevraagd wordt: - minimaal HAVO - een diploma GO-B(II) of bereidheid hiervoor te studeren - zo mogelijk enige jaren ervaring op een archief - meelevend lid van een der protestantse kerken. Salariëring volgens de salarisregeling van de Kerkelijke Medewerkers der NHK. Sollicitaties schriftelijk binnen een week na het verschijnen van dit blad aan: Zendingsbureau, afd. Personeelszaken, Postbus 12,2340 AA OEGSTGEEST. De Nationale Woningraad (NWR) is een belangenbe- hartigingsorganisatie op het terrein van de volkshuisves ting. De 700 aangesloten woningcorporaties en gemeente lijke woningbedrijven beheren gezamenlijk ruim 1,25 miljoen woningen. Vanuit het hoofdkantoor te Almere en de rayonkantoren te Assen, Baarn, Deventer, Schiedam en Tilburg wordt voor deze leden onder meer de advies- en dienstverlening verzorgd op sociaal, organisatorisch, juridisch, bouwtechnisch, administratief en financieel- economisch gebied. Onze sector Accountancy en administratieve dienstverlening (AAD) controleert administra ties, geeft financieel econo mische adviezen en verleent administratieve bijstand. Voor de afdeling Accountancy van ons rayon West-Nederland, standplaats SCHIEDAM, vragen wij een assistent-accountant. Wat de functie inhoudt: De afdeling Accountancy contro leert administraties van woning corporaties en gemeentelijke woningbedrijven. Dit laat zich goed vergelijken met het werk van een accountant in het bedrijfsleven. Kennis van de volkshuisvesting en de over heidsregels met hun voortdu rende aanpassingen is hierbij onontbeerlijk. Dit maakt het werk zeer specialistisch. Onze mensen moeten kennis hebben van subsidieregelingen en het ontwikkelen en toepassen van efficiënte administratieve technieken. Op onze rayonkanto ren werken voor de sector AAD specialisten op SPD-niveau. Het profiel: Wat wij bieden: U heeft SPD I, eventueel SPD II. U spreekt en schrijft goed Nederlands en u bent tussen de 25 en 35 jaar oud. Wat daarnaast erg belangrijk is: u denkt klantgericht. Want voor de leden moet u allerlei problemen oplossen, maar daarbij bent u niet uitslui tend op uzelf aangewezen. U kunt gebruik maken van de deskundigheid van collega's op andere terreinen. U werkt zelfstandig, bent mobiel binnen het rayon en u krijgt steeds met andere opdrachtge vers te maken. Doorgaans bent u gesprekspartner van het hoofd Administratie. U kunt rekenen op een goed salaris, te weten van 3.400,- tot 5.100,-met een uitloop tot 5.600,- per maand, een auto, een uitstekende interne oplei ding en als u verder wilt studeren een studiekostenregeling. Sollicitaties te richten aan de adjunct-directeur Personele zaken van de Nationale Woningraad, Postbus 50051, 1305 AB Almere. Telefaxen vanaf 2775.- Telefoonbeantwoorders 157.50 Telefoontoestellen diverse prijzen Draadloze telefoons vanaf 299.- Doorkiezers 292.- Olivetti en 3M diskettes Telefooncentrale 1-4 324.- Prijzen excl. BTW Faxen huren vanaf 70.- per maand MET DE ELEKTRONISCHE AANPAK VAN LIPS Een passend antwoord op alle complexe hedendaagse wensen en eisen rond bewaking en beveiliging. Met de UPS oplossing houdt u het initiatief in handen... en niemand anders! BEVEILIGING Bel vandaag nog Dordrecht, telefoon (078) 336299 Top-Job in een internationale onderneming. Wij zoe ken ervaren verkopers/verkoopsters. Goede betaling bedrijfsauto. Bent u geinteresseerd - belt u ons maandag of dinsdag: Willie Baten, tel. 08355 -1137 10-daagse luxe touringcarreis Vertrek: maandag 24 oktober Wij hebben nog plaatsen vrij naar Bor- mes les Mimosas. Deze luxe touringcarreis brengt u in de mooiste plaatsen aan de Cöte d'Azur: Monaco, Nice, Port Grimaud etc. Tevens maakt u een schitterende excur sie naar de Gorges du Verdon. Het verblijf in hotel is op basis van half- pension Bij de prijs inbegrepen: «overnachting op heen- en terugreis «diverse excur sies «bezoek aan de plaatsen Avignon en Orange Exclusief nlunches «entreegelden Slechts p.p. 5-daagse vliegreis Vertrek: zaterdag 12 november U verblijft in hotel Cicerone, op basis van logies/ontbijt. Een nieuw 4-sterren hotel, gelegen in het centrum, vlakbij het Vaticaan. Het hotel beschikt over een lounge, bibliotheek, restaurant, koffieshop en Amerika Bar. Kamers met complete badkamer en voorzien van koelkast, telefoon, kleuren-tv en radio 5-daagse luxe touringcarreis Vertrek: zondag 27 november U logeert in hotel Igel, prachtig gelegen aan de Tegeler See, op basis van half- pension. Alle kamers zijn voorzien van bad/douche en toilet. Toeslag l-pei'soonskamer ƒ50,- Inclusief «vervoer per luxe touringcar excursie door West Berlijn o.l.v. gids dagexcursie naar Oost Berlijn (incl. lunch) o.l.v. gids Exclusief mlunches (behalve tijdens dag- excursie Oost-Berlijn) «entreegel den reis- en annuleringsverzekering Wij hebben ook een speciale Kerstreis! Vertrekdatum is donderdag 22 decem ber. De prijs bedraagt slechts415,- p.p. door Nederland 8-daagse luxe Holland Cruise Vertek: zaterdag 5 november Evenals vorig jaar ook nu weer een cruise door Nederland in samenwerking met de BV Watertransport. U verblijft in een 2-persoonshut, voorzien van douche en toilet. Elke hut heeft een groot raam- De route brengt u langs steden als Hoorn, Enkhuizen, Deventer en Nijme gen. Inscheping op zaterdag 5 novem- Wij hebben ook een speciale kerstreis! Vertrekdatum is dinsdag 20 december De prijs bedraagt slechts f595,- p.p. incl. Kerstdiner 8-daagse luxe touringcarreis naar Laaben bij Wenen Vertrek: zondag 30 oktober U verblijft in Hotel Laabnerhof op basis van halfpension in een 2-persoons- kamer met douche en toilet. Toeslag 1-persoonskamer f. 60, Inclusief m overnachting op de heen- en terugreis «afscheidsdiner «rondrit door Wenen met o.a. bezoek aan S. Step- hansdom, Staatsopera, Kapuzinergrube Kerstreis 8-daagse luxe touringcarreis Vertrek: op maandag 19 december U verblijft in hotel Jagerhof, op basis 1 van half pension. Vanaf het hotel kunt u direct naar de ski-lift. Alle kamers zijn voor-zien van bad/douche en toilet. Toeslag 1-persoonskamer 35,- Dit gebied is bijzonder geschikt voor de beginnende skiër. De langlauf-liefheb- bers worden naar het Inntal gebracht, waar diverse loipes zijn uitgezet. Inclusief «vervoer per luxe touringcar (overdag) «excursies naar Vipiteno, Innsbruck, Achensee en Rattenberg Inclusief retourvlucht Amsterdam- Rome v.v. «transfers van de luchthaven naar het hotel v.v. «verblijf van 4 nach ten in hotel Cicerone «Nederlandse reisleiding ter plaatse Exclusief moverige maaltijden (toeslag halfpension 200,-) «verzekeringen (annuleringsverzekering bij vliegreizen verplicht!) «persoonlijke uitgaven ber om circa 16.00 uur te Rotterdam. Ontscheping op zaterdag 12 november om circa 09.00 uur, na het ontbijt. Toeslag hut alleengebruik 70,- p.p. Inclusief m busvervoer Den Haag-Rot terdam-Rotterdam haven v.v. «volledige verzorging aan boord Exclusief verzekeringen persoonlij ke uitgaven en de Donauturm o.l.v. een Nederlands sprekende gids «bezoek aan het Prater, de Hofburg en indien geopend de Spaanse Rijschool «Slot Schönbrunn dagtocht door het Wienerwald «bezoek aan het wijndorpje Grinzing «korte rondrit door Salzburg «'s avonds gele genheid om een operette- of opera-uit voering bij te wonen E!xciusie/«lunches «entreeprijzen «reis- en annuleringsverzekering

Leidse Courant | 1988 | | pagina 26