GUIDO JONCKERS teelt darters en denkers tegen elkaar uit ^PlO/TELEVÏSiË C&idoeSou/Mwl DONDERDAG 22 SEPTEMBER 1988 PAGINA 19 pRSUM - Tot voor kort Haagsehe Sje-acteur Guido Jonckers (40) be let ingang van dinsdag 4 oktober jRV-tv darters en denkers tegen [uit te spelen. Dit bliift hij vervol- eertien weken lang doen onder de lull's Eye", want net als het pijltje- el. populair onder de benaming r, komt ook deze quiz uit Enge- trs, van '74 tot augustus van dit nrijvig in de weer met Shakespea- Echov en Ionesco, krijgt in zijn uit te koppels tegenover elkaar, van een over vaardigheid in het wer- n pijltjes moet beschikken en de iehendigheid dient te tonen in het van zijn hersens. „De denker kan een literatuur- liezen. Die krijgt hij dan ook mits ;peler kans ziet zijn pijltje in het ^literatuur" te mikken. Komt hij ne „sport" terecht of „politiek", jgt hij uit die branche een vraag :ikt. Op die manier kunnen ze als behoorlijk in eikaars vaarwater ilkaar het leven moeilijk maken, id is het mogelijk, dat zij elkaar jkkige wijze aanvullen. Dan kun- tot grote hoogten reiken in het in van punten en geld. Op het ge in toneel leggen de Nederlanders ;elsaksische voorkeur aan de dag. gauw te zwaar. Britten nemen lelijker afstand van de dingen. Zo dit spel. Verliezers tillen er niet t is all in the game, het is maar lletje. Als ik als presentator, als ir mijn werk goed doe, zal de kij- letzelfde plezier delen." Eye" staat voor de rode cirkel op het dartsbord. Daaromheen lakken gegroepeerd, die hoeveel- iunten op kunnen leveren. Daar S ODde g°ed beantwoorde vragen nog bij. Per uitzending staan er drie i tegenover elkaar. Met elke goe- en goed antwoord kan niet al- Od worden verdiend, maar boven waart dit de kans naar volgende I Wanneer men aan het slot van p—pXl op het hoogtepunt is beland, eneik wjnst vorige ronden ingezet J. Wie die winst niet prijs wil ge- mitiakt af. maar dan krijgen de ver- ïe kans om er uit te halen wat er leva Ie JyC J tft Guido Jonckers nooit anders j dan er uithalen wat er inzit. Op dan ^gse Aloysiuscollege betrokken bij pneel, deed hij dat zelfs in die >ittialat van ^uiten a* aangetrokken ^lir Jan van Kasteren hem niet al- I hoofdrol gaf in een spel als „El- I kat, maar ook het advies zijn heil op peel te gaan zoeken. Dit bracht iwelran eerdere 'dee veearts te 'worden. Hij kwam op de Maas- e Toneelschool terecht, riiit 4 trof hij Josephine van Gasteren weg met de vraag om in Rotter- hebt komen spelen. Hij koos evenwel t1 v.d. Plas, die hem toevoegde Guido Jonckers: „Ik moet nog met de camera leren spelen". foto: ncrv aan het gezelschap van de Haagsehe Co- „Ik doe al jarenlang regies voor Haagse medie. Guido: „Ik heb in van alles ge- amateurs, geheel belangeloos, dat mag ik speeld, maar kreeg wel eens het gevoel, erbij zeggen, maar dat is toch weer niet dat ze dachten: als je ergens nog een helemaal waar, want ik steek er zelf een maffe rol in te vullen hebt, dan moet je boel van op, hoe je met acteurs omgaat bij Guido wezen. Zo stond ik in „De Zee" op een wijze die aan het toneelspel direct van Bond, maar verzeilde ook met ten goede komt. Ik zie dat als een leer- „Spoorloos" in het HOT. Met komische school, waar ik met graagte voor kies. 7.P ook Pemakkeliik naar Momenteel heb ik met amateurs „Bec kett of de eer van God" van Jean Anouilh onder handen, zondermeer een uitdagend stuk om er vorm aan te geven. Er staan spelers in die na gedane repeti- tiearbeid tegen mij zeggen: „Wat heerlijk om 's avonds een paar uur bezig te zijn met andere dingen dan boodschappen en keukenkastjes. We spelen het als theatre en ronde. Half oktober moet de voorstel ling er uit bij het Haagse Vrij Theater." „Eerlijk gezegd zat ik er wel even mee, toen het in augustus voor mij bij de Haagsehe Comedie gedaan was. Niet dat rollen kwamen ze ook gemakkelijk naar mij toe. Van Guido de Moor mocht ik Thisbe in de „Midzomernachtsdroom" spelen. Behalve toneelspelen boeit mij in dit vak het vormgeven aan toneel. Ik trad toe tot de artistieke raad van de Haagsehe Comedie, maar deed ook assis- tentregies. Met Guido de Moor samen gaf ik op die manier vorm aan „Romeo en Julia". Ik speelde daar zelf een kleine rol in, maar was steeds aanwezig om het vormeigene van die voorstelling vast te houden en verder uit te diepen. Dat is een kant van dit vak dat mij sterk blijft bezighouden." ik nou direct weg hoefde, maar Hans Croiset zoekt een nieuwe opzet te geven aan een nieuw Haags gezelschap, dan moet ik hem als lid van de artistieke raad niet voor de voeten gaan lopen. Eenmaal van die verplichtingen onthe ven, zag ik pas goed welke mogelijkhe den de dan verworven vrijheid voor je in petto heeft. Ik sta al jaren in de Mou- linex-STER-spot. Dat werkte als een soort visitekaartje voor mij. Of ik maar de tekst wilde komen inspreken voor de VARA-tekenfilmserie „Boes". Een hele nieuwe ervaring om het zeggen van ie tekst synchroon te laten lopen met de getekende mondbewegingen van de stier van die naam als hoofdpersoon. Je gaat je net als op het toneel vereenzelvigen met de figuur, je richt je intonatie en dictie naar het karakter van zo'n rol." Gezicht Als het allemaal goed gaat, is na „Bull's Eye" de rol van Guido bij de NCRV niet uitgespeeld. Het gaat een omroep als de NCRV er niet om even gauw een popu lair mannetje naar zich toe te halen. Het liefst zien ze zo'n man op zeker moment mede het gezicht van de eigen omroep bepalen. Jonckers heeft al hele gesprek ken achter de rug met de mensen op de achtergrond van de NCRV, die voortdu rend zoeken naar bruikbaar talent. In „Het Paradijs" boven de Kon. Schouw burg en in het HOT-theater stond hij Tsjechov-stukken als „De Meeuw" en „Huwelijksaanzoek" te regisseren, leidde hij spelmatig Haagse coryfeeën als Trins Snijders, Anne-Marie Heijligers en Cees Kooien. Aan dramaturgen hebben ze in Hilversum nooit genoeg. Misschien dat Jonckers' carrière zich nog eens in die richting beweegt. Guido: „Mijn gang door Hilversum bracht ook Berend Boudewijn op mijn weg. Met hem heb ik ook al hele ge sprekken gevoerd over alles wat met tv te maken heeft. Vroeger als scholier keek ik weinig tv, later als acteur kijk je alleen in de nacht na de voorstelling. Ze ker ook op buitenland zie je soms inte ressante dingen op het gebied van je vak. Vooralsnog blijft het voor mij een beetje tasten in de omgang met de came ra. Zojuist belde mijn vaste regisseur Reinder Richters over de opnamen van de eerste uitzendingen. Ik had ze zelf nog niet gezien. Hij liet me weten, dat het er goed op staat. Dat heb je nodig om te weten dat je op de goede weg bent." Guido Jonckers laat het toneel nog niet los. Of het toneel hem niet. Voor de groep „Pssst" vroeg Herman Frank hem „De revisor" van Gogel te regisseren. Die voorstelling moet in november de planken op. Guido: „Zo druk als ik ben, hou ik nu toch veel meer tijd over voor eigen liefhebberijen en sociale contacten. Kan ik eindelijk mijn moeder eens fat soenlijk te woord staan aan de telefoon en veel tv kijken. Ik zit in een stadium dat ik van elk shot nog kan leren. De ca mera speelt nog met mij. Ik moet met de camera leren spelen". TON OLIEMULLER NEDERLAND 1 VARA 15.30 De Onedin Lijn Engelse serie. Afl.: Scheiden doet lijden. James en Anne be trekken hun nieuwe huis- .Een schaduw wordt ge worpen door de aanstaan de scheiding van Albert en Elizabeth. De geruchten daarover zijn slecht voor de zaken. Afl.: Een bloedi ge week. James heeft op korte termijn geld nodig. Om enige uitstaande vor deringen te innen vertrekt hij naar het door burger oorlog verscheurde Frank rijk. 17.10 Dodo, jeugdserie. NOS 17.30 Journaal. VARA 17.46 VARA's kindermenu. 1. Bamse, tekenfilmserie. Afl.: Bamse en het ezeltje. 2. Jem Amerikaanse te kenfilmserie. 3. Lucky Luke tekenfilmserie. Vandaag: De karavan. NOS 19.00 Journaal. VARA 19.20 Labyrinth, spelprogram- ma. Presentatie: Peter Jan Rens. 19.52 Howard's way Engelse dramaserie. Een prachtig cadeau van Caroline Da- vis-Segram brengt Jack danig in verlegenheid. 20.43 Monte Carlo (slot), twee delige Amerikaanse spio nageserie naar het gelijk namige boek van Stephen Sheppard. Met o.a. Joan Collins, Flobert Carradine en Peter Vaughan. De oor log is uitgebroken en Ka- trina heeft al heel wat in formatie naar Londen kun nen sturen. Maar nog steeds is het niet duidelijk- welke rol Quinn speelt. 22.12 Blunders. Wat er allemaal verkeerd kan gaan bij film en tv-opnames. NOS 22.30 Journaal. VARA 22.40-23.28 Een kind voor een ander? (5), achtdelige En gelse serie naar het boek van Deborah Moggach. Ann is ontzet wanneer ze hoort dat Douglas niet haar echte vader is. NEDERLAND2 AVRO 16.15 Kokkerellen, wekelijks culinair programma, door Ria van Eijndhoven. 16.35 Die schwarzwaldklinik, Duitse ziekenhuisserie. Afl.: Ein Kind, ein Kind, ein Kind. Dr. Basler en Mischa demonstreren tegen het verdwijnen van bosgebie den. Bij een handgemeen met de beveiliging stort Dr. Basler van het dak en raakt de beveiligingsbe ambte aan zijn hoofd ge wond. Beiden worden naar de kliniek overgebracht. 17.18 Dungeons Dragons, te kenfilmserie. Afl.: Het kerkhof der draken. 17.40 Foofur, tekenfilmserie. Dubbele afl.: Een gejaagde jacht/Een rat is erger dan een...rat. 18.04 Vol super, informatief jon gerenmagazine. 18.32 The real ghostbusters, te kenfilmserie gebaseerd op de speelfilm Ghostbusters. Afl.: De spoken van de te kenfilm-studio. 18.55 Prinsdom der Lage Lan den, uitslag van de prijs vraag. 18.56 De Fabeltjeskrant e. Afl.: Bloemetjes water. 19.00 Airwolf, Amerikaanse se rie. Afl.: Inn at the end of the road. Tijdens een ver gadering bij de Sades Cor poration wordt het project 'Loki' uitgelegd, waarmee een ^doodgewoon ver keersvliegtuig in een ge vechtsvliegtuig vernaderd kan worden. Plotseling wordt de vergadering door een explosie overvallen en wordt het plan gestolen. NOS 20.00 WJournaal en weerover- zicht. AVRO 20.29 In de hoofdrol, program ma waarin Mies Bouwman een bekende Nederlander confronteert met personen uit zijn of haar leven. 21.45 I am the greatest... Mu- hammed Ali... 15 jaar la ter, portret van deze ex- zwaargewicht bokser. In terviews: Ruud ter Weij- den. 22.35 AVRO op het Binnenhof, wekelijkse politieke ru briek. Presentatie: Marijn de Koning. 23.05 Misa Criolla, impressie van de plaatopnamen van de Creoolse Mis van de Ar gentijnse componist Ariel Ramirez. Tenor: Jose Car- Mies Bouwman keert van avond weer terug met haar programma 'In de hoofdrol'. Ned. 2 om 20.30 uur. FOTO: DIJKSTRA reras. M.m.v. een ge mengd Spaans koor en Ar gentijnse musici, die ty pisch Latijns-Amerikaanse instrumenten bespelen. Commentaar Cees van Drongelen. 23.45 Ontdek je plekje. Afl.: Weesp. NOS 00.00 Journaal. NEDERLAND3 NOS 17.15 Nieuws voor doven en slechthorenden. 17.30 Journaal. 17.46 Sesamstraat. 18.00 Paspoort, programma In het Servokroatisch en het Nederlands. IOS 18.15 Riskante gewoonten, gok verslaafden vertellen over hun ervaringen. TELEAC 18.30 Ca va? Les 1. NOS 19.00 Jeugdjournaal. 19.14 Seoul'88: Seoul vandaag. Actualiteiten uit Seoul. Presentatie: Koos Poste- ma en Harmen Siezen. 20.00 ^Journaal en weerover- zicht. 20.29 Studio Sport: Seoul '88.1. Volleybal: Nederland - Tu nesië, met commentaar van Jan Stekelenburg, 2. Boksen: voorronden, met commentaar van Kees Jansma, 3. Schermen: fi nale degen individueel da mes, met commentaar van Ruud van Oeveren, 4. Ge wichtheffen: finale tot 75 kg., met commentaar van Pierre Zenden. OU 22.00 Spotje Kort Hoger Onder wijs. HV 22.05 Paraskepsis, programma over de zin en onzin van het paranormale. NOS 22.30 Journaal. 22.40 Den Haag Vandaag. Parle mentaire rubriek met aan dacht voor het paspoort debat in de Tweede Ka mer. 23.25-23.30 Nieuws voor doven en slechthorenden. 01.25-07.00 Studio Sport: Seoul '88. 1. Atletiek: marathon dames, met commentaar 'van Ben de Graaf en Theo Reitsma, rechtstreeks, 2. 03.30 Atletiek: zevenkamp dames, kwalificatie en fi nale kogelstoten heren, series 100 m. heren, kwali ficaties hinkstapsprong, series 400 m. horden heren, serie 400 m. dames, 20 km. snelwandelen heren, 800 m. heren. 3000 m. dames, 10000 m. heren, met commentaar van Ben de Graaf en Theo Reitsma, 3. 03.55 Turnen: finale meerkamp dames indivi dueel, met commentaar van Hans van Zetten. MOTOkn, I Fu, Amerikaanse serie David Carradine. Keye bke. Philip Ahn e.a. Afl.: Ko- Tvan de berg. k lonen en dochters (Sons and -^Bughters). Australische serie iet Pat McDonald. Tom Ri- hards, Rowena Wallace e.a. lary beseft dat hij Katie kan pbruiken om fortuin te ma- pn. Helena komt terug en iNdy neemt een onherroepelij- e beslissing. jshin, Japanse serie met Aya- p Kobayashi en Shiro Ito. lededelingen en program- ia-overzicht. ending van de politieke irtijen: V.U. unst-zaken. •ger-Lager, spelprogramma laarin twee duo's het tegen kaar opnemen aan de hand pn spèelkaarten. Presentatie: falter Capiau. Actualiteitenru- entz en zonen (Lorentz )hne). elfdelige Duitse kro- van een wijnbouwersfami- i het Narkgraferland tus- Freiburg en Basel. Met |rnst Schroder, Hannelore Els- Gerd Baltus e.a. Afl. 2: Brief zonder doorslag. iningseoncert Sleeswijk Isteinfesfival vanuit Lu ik. Symfonie no 8. van lubert, uitgevoerd door het 'R Omroep Symfonie Orkest i.v. Gunter Wand. 1.35 Coda. Franse suite: pre- de. van Yvonne Desportes. itgevoerd door het Arundo larinettenkwartet. Mri K W: ITO Studio Olympia, verzicht van de competities an de dag. Macht van da fluiter (Power the whistier). Amerikaanse Ifilm uit 1945 van Lew Iers. Met Richard Dix, Ja- Carter. Jeff Donnell e.a. De islmoordenaar William Eve- est weet te ontsnappen uit de stelling waarin hij opgesloten it en Is van plan de rechter e hem veroordeelde te ver noorden. Door een klein onge- al lijdt hij echter tijdelijk aan «heugen verlies. Teken van da fluiter (The hark of the whistier). Ameri- laanse speelfilm uit 1944 van Villiam Castle. Met Richard >ix Jams Carter. Porter Hall i-a, Door een gelukkig toeval 'aagt Lee Nugent erin in het >ezi» te komen van 30.000 dol- ar die op de bankrekening van •en vermiste stond. Kort daar op wordt hij ontvoerd. Limpy, 4e rechtmatige maar niets ver- "noedende eigenaar van Alain Delon speelt de hoofdrol in de film 'Pour la peau d'un flic*. RTBF1 om 20.25 uur. FOTO: UPI 30.000 dollar, helpt hem te ontsnappen. 00.55-06.50 Seoul '88. Atletiek: 1. zevenkamp 100 m. horden en. kogelstoten heren, 2. 01.30 start marathon dames, 100 m. heren, zevenkamp hoogsprin gen. hinkstapsprong, 400 m. horden heren. 3. 03.50 aan komst marathon dames. 400 m. dames, kwartfinales 100 m. heren, zevenkamp: kogelsto- RTBF 1 18.00 Vacaturebank. 18.10 La boite aux image», teken filmmagazine met o.a. 'Alice au pays de merveilles'. 'Hello Moi- neau'. 'Snorky' en 'Mimi Cra- cra'. 19.00 Journaal. 19.03 Ca eoir, Waalse actualiteiten. 19.30 Journaal. 20.00 Autant aavoir, consumenten magazine. 20.25 Pour la peau d'un flic, Franse speelfilm uit 1981 van Alain Delon. Met: Alain Delon. Anne Parilland, Michel Auclair e.a. Choucas beschikt over alle ei genschappen van een politiea gent. Hij is een vasthoudende rotzak. Hij krijgt een nieuwe, in zijn ogen saaie, zaak: de ver dwijning van een jong en blind meisje. Het enige bijzondere lijkt Choucas dat haar moeder is bevriend met commissaris Coccioli. 22.10 La mond» du cinéma. Van daag: 1. Cisseè. Ie Maliën. 2. Festival van Venetië '88. 23.10 Journaal. 23.40-23.50 Politiaka Partijan: Laa Chretien» dan» la via aociala. CC Ondertiteling via Teletekst B Tweetalige of stereo-uitzending El Zwart/wit-uitzending KD Zwart/wit-uitzending met onder titeling via Teletekst Ii3 Bi) niet-Nederiandstalige zen ders: uitzending in orginele ver sie met ondertitels ■9 Bij niet-Nederlandstalige zen ders: z/w-uitzending in orginele versie met ondertitels Herhaling DUITSLAND 1 15.45 Wie Frauen ihrer Angat be- gegnen. Afl. 2: Vielleicht ist die Welt gar nicht so duster. 16.15 Seoul '88: Olympia extra, sa menvattingen. 17.15 Tagesschau. 17.25 Tandarra. Serie. 18.26 Tagesschau. 18.30 Hier und Heuta, actualiteiten. 16.52 Fresno, serie. 19.58 Programma-overzicht. 20.00 Tagesschau. 20.15 Cr Seoul '88: Olympia-Magazi- ne, samenvattingen, inter views, analyses en nieuws. 21.45 Sketch-Parade. Presentatie: Otto Schenk. 22.30 Tagesthemen, actualiteiten. 23.00 Seoul '88: Olympia apazial, samenvattingen. 00.00 Tagesschau. 00.05 Nachtgedanken. DUITSLAND 2 16.00 Indian River - Bei den Foreal Rangera in Kanada, Cabadese tv-serie. Afl.: Onkel Raoul und der Bar. 16.25 Roobarb, tekenfilmserie. 16.30 Indian River - Bei den Forest Rangers in Kanada, Canadese serie. Afl.: Topper. 16.55 Heute. 17.10 IS Tele-lllustrierte. 17.45 Agentin mil Herz, tv-serie. Afl.: Raubfische. 18.56 Programma-overzicht. 19.00 Heute. 19.30 H Aua Wiesbaden: Ihr Einaatz bittespelprogramma rond het thema Made In Germany. 21.00 Kontakte, magazine voor le vensvragen. Afl.: Zum Leben verdammt? 21.45 Heute-journal. 22.10 lm Kreuzfeuer Die Rentenre- lorm, Professor Kurt Bieden- kopf geeft commentaar op de hervormingsplannen van het sociale zekerheidsstelsel. 23.05 Heute. 23.10 Die Spur der Anderen tv- film van Daniel Christoff. Met: Nicole Heesters, Manfred Za- patka, Monika Schwarz e.a. 00.50 Heute. 00.55-15.50 Seoul '88. Met o.a. re portages van atletiek, zwem men, turnen, schermen, schie ten en basketbal. DUITSLAND 3 18.00 Telekolleg II. 18.30 Het programma met d» muit. 19.00 Aktuelle Stunde. 19.40 Raamprogramma van de re gionale studio's. 20.00 EDuell im Sattel (The Brass Legend). Amerikaanse speel film uil 1956 van Gerd Oswald. Met: Hugh O'Brien, Nancy Ga tes, Raymond Burr e.a. 21.17 Gerd Oswald (2). filmportret van een Hollywood-regisseur. 21.32 West 3 Aktuell. 21.45 Geschichte: Gaston Peters - Ich war dabei und kann be richten, portret van deze wijn boer en dichter uit de Elzas die in 1895 geboren is. 22.45 Die Abenteuer von Sherlock Holmes, Britse serie naar de verhalen van Sir Arthur Conan Doyle. Afl.: Sein letzter Fall. 23.35 Nachgespielt: Meine Bilder aind kitiger als ich, portret van de schilder Gerhard Rich ter. 00.35 Laatste nieuws. BBC 1 14.50 Moonfleet, Amerikaanse speelfilm uit 1955 van Fritz Lang. Met: Stewart Granger, Jon Whiteley. George Sanders 16.20 Gardeners' direct line, vragen op gebied van tuinieren. 16.50 Children's BBC, gevarieerd kindermagazine gepresenteerd door Andy Crane. Met o.a. "Bertha", tekenfilmserie, 'The Snorks'. tekenfilmserie. 'Beat the teacher, spelprogramma en 'The Kids of Degrassi Street' jeugdserie. 18.00 Newsround, jeugdjournaal. 18.05 It Blue Peter, informatief kin derprogramma. 18.35 Neighbours, Australische tv- serie met Anne Charleston. Ky- lie Minogue, Craig McLachlan 19.00 Journaal en weerbericht. 19.35 London Plus, regionaal nieuwsmagazine. 20.00 Seoul '88: The Olympics to day, olympisch journaal met Desmond Lyna/n. 21.00 EEEastEnders, familiefeuilleton met Michael Cashman, Chris Matthews, Nick Berry e.a. 21.30 Top of the pops. Popprogram- ma met een overzicht van de Engelse hitparade. 22.00 Journaal, regionaal nieuws en weerbericht. 22.30 05 Th» Lenny Henry Show, nieuwe comedyserie met Len ny Henry in de rol van Delbert Wilkins, radio-piraat en foto model. TV-ster Delbert Wilkins verlaat met ruzie de inmiddels legale BBC. de Brixton Broad casting Company en keert als radiopiraat Crucial FM terug. 23.00 Question time. Discussiepro gramma waarin het publiek vragen kan stellen aan politici. 00.00 The Good life comedyserie met o.a. Richard Briers, Felici ty Kendal en Penelope Keith. Afl.: The weaker sex. 00.28 Weerbericht. 00.30-07.30 Seoul '88: Olympics through the night, met Steve BBC 2 15.15 Sport. Olympische Spelen en paardenraces te Ascot. 17.30 Living on the land. 17.55 Family portrait. 18.35 Country file. 19.00 CLady Hamilton (That Hamil ton Woman). Amerikaanse speelfilm ut 1941 van Alexan der Korda. Met: Vivien Leigh, Laurence Olivier. Alan Mow bray e.a. 21.00 Natural concern: The acid teat, documentaire over de verzuring van het milieu. 21.30 Top gear, automagazine. 22.00 Cool it, met de komiek Phil Cool. Afl.: Live from the Royal Alfaisall 22.30 A picture of health, driedelige documentaire over de ontwik keling van de Engelse gezond heidszorg tot de crisis waarin deze nu verkeert. Afl. 2: Envy of the world. 23.20 Film 88, filmmagazine gepre senteerd door Barry Norman. 23.50 Newanight, actualiteitenmaga- 00.35 Weerbericht. 00.40 Weekend outlook Open Uni versity. 00.45-01.1(^ Open University. SKY CHANNEL 16.00 -S Countdown. Popprogramma met Pat Sharp. 17.00 Th» DJ Kat Show. Kinderma gazine met Linda de Mol en DJ Kat. 18.00 The Monkees Comedyserie. 18.28 The Times Headline News. 18.30 I dream of Jeannie e. Come dyserie. 18.57 Europees weerbericht. 19.00 Hazel Comedyserie. 19.28 The Times Headline Newt. 19.30 Emergency. Dramaserie. 20.28 The Time» Headline Newa. 20.30 Thursday Movie: Marathon. Amerikaanse speelfilm uit 1979 van Jackie Cooper. 22.17 Europees weerbericht. 22.20 WWF Superstars of Wrestling. 23.18 The Times Headline News. 23.20 Spa 24 hour review. Motor sport. 00.20 Canada Calling. Poppro gramma. 00.57 Europees weerbericht. 01.00 THE ARTS CHANNEL: 01.00 Mozart Violin Concertos. 01.25 Vassily Kadinsky. 02.25-03.30 Ben Nicholson. SUPER CHANNEL 16.00 Supertime. Kindermagazine. 17.30 Formula One. Popprogramma. 18.30 Classic Concentration. Spel programma. 18.55 Kate and Allie. Comedyserie. 19.25 Europees weerbericht. 19.30 Dick Turpin. Jeugdserie. 20.00 Major League Baseball '88. 21.00 Silent reach, Australische mi niserie met Robert Vaughn in de hoofdrol. 22.00 Super Channel nieuws. 22.30 Olympic Update '88. 22.40 Euro|>ees weerbericht. 22.45 Pro celebrity golf. 23.45 The world of golf. 23.50 Gaelic football. 00.50-02.50 Music BoX. Poppro gramma's. MTV EUROPE 16.00 Maiken Wexe. 16.30 Club MTV, programma met dansmuziek vanuit het Palladi um in New York. 17.00 3 From 1 at 5: Run DMC. 17.15 Maiken Wexe. 18.30 Ray Cokes. 19.00 Remote control, spelprogram- 19.30 MTV at the movies. 20.00 Summsrrock, popfestivals in Nederland en België. 21.00 Ray Cokes. 22.00 MTVs Mstsl Hammer, har- drockprogramma. 23.00 Gast-vj. 01.30 Away from the puleebeaL 02.00-06.30 Night voice». TV 5 16.05 Les brèves. 16.10 Ls chevalier tampéte, tv-serie. 16.30 Bonjour bon appetit Culinaire rubriek. 17.00 Rècréation. 17.30 Des Chiffres et des Lettres. 17.50 Les bróves. 18.00 Cordelia. Speelfilm van Jean Beaudin. 20.00 El ta soeur? Drama. 22.00 Journaal. 22.35 Apostrophes. Literair magazi ne met Bernard Pivot. 23.45-00.15 Millesim». Documentai reserie. NEDERLAND 1 KRO 15.30 Holiday island. 16.15 Matlock*. 17.05 Man en paard. NOS 17.30 Journaal. KRO 17.46 Teken filmfestival. NEDERLAND 2 TROS 15.30 De dieren van Afrika. 15.55 Mask 16.13 Chinees Staats circus. 17.00-18.00 Derrick NEDERLAND 3 NOS 07.00-14.30 Seoul '88. 1. Hoog tepunten. 2. 07.30 Atletiek. 3 08.00 Hoogtepunten. 4 08.30 Atletiek. 5. 09.00 Hockey, 6. 09.30 Atletiek, zwemmen en wielrennen. 7. 11.00 Turnen, 8. 12.00 Zwemmen, finales. BRT 1 15.00 Zonen en dochter» 15.25 Hoger-lager 16.05 Panorama 17.00 lemandsland 17.44 Babel. BRT 2 06.50-16.30 Seoul '88. 1. Atletiek, 2. 07.10 Atletiek. 3. 08.30 Turnen. 4. 11.00 Atletiek. 5. 11.55 Atletiek. 6. 14.00 Wielrennen, 7. 15.00 Boksen. DUITSLAND 1 10.00 Tagesschau und Tagesthe men. 10.23 (S Ihr Einsatz bitte... 11.55 Umschau. 12.10 Zum Leben verdammt? 12.55 Persoverzicht. 13.00 Tagesschau. 13.15 Unter deut- schen Dachern 14.00 Hallo Spen cer. 14.30 Evas Töchter 15.30 Ta gesschau. 15.35 Das Geheimnis des Amaryllis, speelfilm. 17.15 Tages schau. 17.25 Hart aber herzlich. DUITSLAND 2 00.55 Olympia live. 15.55 Heute. 16.00 Waldheimat. 16.25 Freizeit... und was man daraus machen kann. 16.55 Heute. 17.10 1! Tele-lliustrier- te. 17.45 Ein Engel auf Erden. BBC 1 07.30 Breakfast Olympics. 11.25 Children's BBC. 11.55 Five to ele ven. 12.03 Olympics. 14.30 Neigh bours 14.50 Not just another af fair. 16.25 Children's BBC. SKY CHANNEL 07.00 Good morning Scandinavia. 08.00 DJ Kat Show. 09.00 Dennis. 09.30 Transformers. 10.00 Sky Trax. 13 00 Another World. 14 00 City Lights. 14.30 Earthfile. 15.00 Barrier Reef. 15.30 Skippy. 16.00 Countdown. 17.00 DJ Kat Show. SUPER CHANNEL 07.00 Supertime. 08.00 European Business Weekly 08.30 Nieuwe 09.00 Music Box. 13.00 Game for a Laugh. 13.25 Wear. 13.30 Sons and Daughters. 14.00 Music Box. 15.55 Weer. 16.00 Supertime. RADIO 1 leder heel uur nieuws (NOS). 16.05 KRO: Echo-Magazine. 18.35 Man en paard. 19.02 KRO's Country time. 19.55 Column. 20.02 VARA: Voor wie niet kijken wil. 23.05 NOS: Met het oog op morgen. 00.02-07.00 Radiolympia. RADIO 2 leder heel uur nieuws (NOS). 17.03 VOO: Hollandse hits. 19.00-07.00 Zie Radio 1. RADIO 3 leder heel uur nieuws (NOS). 18.03 NOS: Driespoor. 19.02 TROS: Dance tracks. 21.02 De CD Show 23.02-00.00 Sesjun. RADIO 4 16.00 VPRO: De Beweging 20.00 Nieuws 20.02 De wandelende tak. 21.00 Het Podium. RADIO 5 18.10 KRO: Lezen voor de lijst. 18.40 IOS: Turks programma. 19.00 NOS: Programma voor buiten landse werknemers. 20.30-21.00 TELEAC: Genealogie. REGIONAAL Radio West: 17.00-18.00 Avondmaga zine. SOR: (via kabel: FM 92.9 Mhz) 18.00-19.00 Editie Rijswijk. Omroep Rijnland: (Via FM-frequentie 105,7 MHz) 17.00 Vandaag vooraf 17.30- 19.00 Vandaag de dag cfp donderdag. Verder als Radio 1. Radio Rijnmond: 17.00-19.00 Middagmagazine. BRT 1 18.10 Actueel. 18.30 De BRT Big Band. 18.55 Beiaardmuziek. 19.10 Actueel en weerbericht. 19.33 De BRT Combo. 21.03 Volwasenenvorming: Basisedu catie (3). 21.30 De taalstrijd. 22.05 't Chanson. 23.10 Crooners en soft music. 23X0-02.00 Twee tot twee. BRT 2 17.10 Amazone. 18.00 Over stuur. 19.10 Funky Town. 22.05 Boem Boem. 23X0-02.00 Twee tot twee. BRT 3 18.10 Aktueel 18.30 Cante Flamenco. 19.00 Dossier ..Nietszche over de waarheid, de vrouw en de kunst". 19.45 Home Made. 20.30 Radiosymfonieorkest van Stutt gart. m.m.v. Judith Beckmann. sopraan. Andreas Schmidt, bariton. Dirigent: Uriel Segal. 1. Symfonie in a KV 16a „Odense Smfonie". Mozart. 2. Live pour Orchestre Zemlin- sky. 3. Lyrische symfónie opus 18, Zemlinsky. 22.00 Nieuwe muziek. MORGEN RADIO 1 leder heel uur nieuws (NOS) 07.03 NOS: Radiolympia. 14.05 NCRV-V.I.P.- roem. 16.05 VARA: Radio I Vrijdageditie. RADIO 2 leder heel uur nieuws (NOS). 07.03 KRO: Echo. 07.06 Het levende woord. 07.15 KRO'S Ontbljtshow. 09X3 Adres Onbekend. 10.03 In antwoord op. 11X0 Pater Adri Maat. 12.03 Van twaalf tot twee. 14.03 M/V-Magazine. 15.03 Dood in de jungle. 15X0 TROS: Gerard de Vries draaft op verzoek. 17.03 Nederlands hitwerk. RADIO 3 leder heel uur nieuws (NOS) 07.03 VOO: Ook goeiemorgen. 09.03 Goud van Oud. 11.03 Wessel van Diepen. 12.03 Rob Stenders. 13.03 Erik de Zwart. 15.03 De Top 40. RADIO 4 07.00 Nieuws 07.02 VARA: Vroeg OchlendconcerL 06.00 Nieuws. 08.02 Vroeg Ochtendconcert (2). 09.00 Int. concertcircuit. 10X5 Dirigent Otto Klemperer. 11.15 Paul Hindemith. 12.30 Jazz-op-vier-concert. 13.00 Nieuws. 13.02 Operette. 14.00 EO: Orgelbespeling. 14.45 In klein bestek. 15.30 Domkoren festival. 16.15 Crème du Baroque. RADIO 5 09.00 Nieuws. 09.02 NOS Sportief. 09X5 Waterstanden. 09.30 RVU: Het overzicht. 10.00 AVRO: Meer dan muziek. 11.00 Een leven lang. 12.00 Nieuws. 12.05 RVU: Toegift. 12.15 AVRO: Vrijzinnig Vizier. 13.00 Nieuws. 13.10 VPRO: Hel Gebouw. 14.00 Schoolradio. 15.50 Het gebouw. 16X5 Welingelichte kringen. REGIONAAL Radio West: (via FM-frequentie Radio 1) 07.15-06.00 Ochtendmagazine met regionaal nieuwsoverzicht, actualitei ten. weer en verkeer. 12.00-13X0 Lurv chuur met actualiteiten, land- en tuirv gazine. 09.00 Hans van Vliet. 12X0 Lunchprogramma 14.00 Tineke Speksnijder. 16.00-17.00 Rijnmond getapt. BRT 1 05.31 Seoel '88. 09.05 Uit de band 11X0 Het vermoeden. 12X5 Olympisch Journaal (harh.V 13.10 Actueel. 13.30 Tussendoor, culturéle Informa tie 14.03 Welkom in Vlaanderen. 15.03 Zo d'ouden zongen. 16.05 Neem je tijd. BRT 2 05.30 Dag en dauw. 08.12 Brussel X. 10.03 Platenpoets. 11X5 Mediatlps. 12.00 Regioprogr. 13.10 Goed op vrijdag. Vlaamse ve detten 14.00 De stemming 16.00 Abraham al gezien? 17.00 Focus. BRT 3 07.00 Goede morgen (1). 08.15 Ochtendverstrooiing. 09.15 Matinee. 10.00 Schooltijd. 11.00 Victory. 12.15 Tafelmuziek. 13.10 Aktueel. 13.30 Namiddagprogramma. 16X0 Wel thuis. 17-*0 Festival op de voet.

Leidse Courant | 1988 | | pagina 19