inda de Mol zet ngerenactie m )<$ng voor Unicei IQ/TELEVISIE £eidócSoiwant WOENSDAG 21 SEPTEMBER 1988 PAGINA 19 hoep ontevreden over eling nevenactiviteiten ^RDAM - De Hilversumse omroepverenigingen zijn onte- !j over de hen door het Commissariaat voor de Media op- regeling voor nevenactiviteiten en ledenwerving. In ■ding probeerden de omroepen gisteren voor de president Amsterdamse rechtbank, mr. G.W.M. Bodewes, een aan- alingen uit deze regeling ongedaan te maken. Het gaat om oplage van de verenigingsbladen, het uitbaten van de rechten op hun programma's (merchandising), de vrij- .i ook programma's van andere omroepen aan te kondi- riedenwerfactiviteiten. De inkomsten uit dit soort neven feiten mogen uitsluitend worden gebruikt voor nieuwe Irnma's. De advocaat van de omroepen, mr. E.J. Domme- Bndt dat het commissariaat met deze regeling te ver is ge- wia deze regeling kan het commissariaat forse boetes op- I waartegen alleen achteraf verweer mogelijk is. De advo- Ln de tegenpartij, mr. G.H.L. Weesing, merkte op dat over Kak een AROB-procedure moet worden aangespannen. Dit K zaak voor de burgerlijke rechter, ofschoon de omroepen lm een snelle uitspraak verlangen. Uitspraak 6 oktober. Gewijzigde tijden Kindernet DEN HAAG Het Kindernet. dat in Rijswijk dit seizoen op proef op de kabel staat teneinde leden te winnen, gaat tijdelijk uitzenden op gewijzigde tijden. In de periode van 25 september tot 23 oktober zijn er geen uit zendingen tussen 7 en 10 uur in de ochtend, maar tussen 6 en 9 uur. Dit wordt veroorzaakt door het verschil in die periode met de Nederlandse en de En gelse tijd. Daar is men in Enge land later mee. Kindernet ge bruikt echter dezelfde satelliet en transponder als de Britse omroepen Lifestyle en Screen- sport en moet daarvoor wijken. Culinaire schatten van China op AVRO-tv HILVERSUM - Een AVRO-cameraploeg onder leiding van Jelte Maarten Boll, met steun van de Leidse sinoloog dr. Han, reisde drie maanden door China om films te maken die in vele landen de basis zullen vormen voor een educatieve serie over Chinees koken. De cursus, die maandag 3 oktober van start gaat, wordt voorafgegaan door een 2-delige documentaire over de Chinese eetcultuur. De eerste zagen we afgelopen maandagmiddag al, de tweede in de komende week. Het begrip eten speelt sinds men senheugenis een centrale rol in het alledaagse leven van de Chi nees. Eten is niet zozeer het noodzakelijke voedsel voor het menselijk lichaam, het is tevens een bron van inspiratie, ont spanning en gezondheid. Geen wonder dat de Chinese eetcul tuur zich door de eeuwen heen heeft gespiegeld in poëzie, litera tuur, beeldende kunsten, godsdienst en fUosofie en in vele lokale tradities. De huidige Chinese keuken heeft zich over de hele wereld ver spreid. Die keuken bestaat uit minstens 5000 gerechten. In de 32-delige tv-cursus „Chinese chef" zullen de kijkers vertrouwd worden gemaakt met die principes van de authentieke Chinese keuken. ouse. r kreul e kleui n 46. TT' P tRSUM - Door haar jdige verschijning op de jj de TROS en bij Britse irciële omroepen, waar laam verbonden is aan erk op popgebied, lijkt Dfint jweg de meest bekende I Bndse vrouw te worden, >e. m jes Bouwman naar de e kleilfl begint te steken. We 4A I bet ^an over Linda de jaar nu en voorzien van voorkomen en een y nu °°k *n roem te ^yidie eerder aan Danny e»i Herman van Veen i nl. Unicef-ambassa- fij werd uitgekozen om 1 aktuel oktober het TROS-tv- jnma te presenteren, i ten bate van deze we- (anisatie de actie „Kunst et kind" zal worden ge it om een actie, die werd door de Federatie van Jcamers in Nederland. er hierbij om, dat •en uit het voortgezet lijs worden aangezet om liddel van het maken of fen van kunst -in welke Ban ook- uitdrukking te 'aan hun betrokkenheid problematiek van de Vereld. ster het werk in de Derde We reld te komen bekijken. Linda: „Ik vind het een zeer vererende uitnodiging. Mijn eerste officiële daad zal zijn een werkbezoek aan Burkina Faso, waar een alfabetiseringspro gramma in gang is gezet. Dit is er op gericht meisjes en jongens van 12 tot 15 jaar, die geen la gere schoolopleiding hebben kunnen krijgen, alsnog met taal en rekenen vertrouwd te maken. Ze noemen dat een tweede kans-scholing. Dit pro ject maakt tegelijk duidelijk hoe een grote afstand in kennis er bestaat tussen de jongeren hier en die in achtergebleven landen. De tv-actie zal het geld moeten opbrengen om dit pro ject te steunen. Ik wil me niet mooier voordoen dan ik ben, maar ik voel erg mee met het werk voor de mensen in de ontwikkelingslanden. Ik vind dat ik hierdoor mijn leven meer inhoud kan geven". Hierbij mag worden opge merkt, dat Linda haar mede werking belangeloos heeft toe gezegd. Zij is niet een beetje spontaan, maar geeft zich gelijk helemaal als zij iets ziet zitten. Zij weet dat enthousiasme ook in haar stem te leggen. Niet treemd Linda heeft haar capaciteiten niet van een vreemde. Het zat altijd al min of meer in haar fa milie. Haar vader John de Mol was vroeger een bekende zan ger, die heel wat radio-uurtjes heeft volgezongen, zeg maar Linda: „Ik vind het een vererende uitnodiging". FOTO: PR een voorganger van Rob de Nijs. John de Mol woont in Hil versum, met de studio's binnen loopbereik. Daar werd Linda ook geboren. Haar broer John jr. werkte een paar jaar bij de TROS in de produktiesfeer en richtte toen hij maar net twintig was zijn eigen produktiebureau op. Die mag zich thans in omvang me ten met met die van Joop v.d. Ende en Jacques Senf. Een van de eerste beroemdheden, die hij onder zijn hoede kreeg, was Willem Ruis. Om deze campagne aan een aanloop te helpen en cachet te geven zijn al enkele initiatie ven genomen. Beeldend kun- stenaasr Eric Claus ontwierp om-niet een plastiek, dat hij de titel „Ik Afrika Geef" meegaf. Na de start van de tv-actie op 14 oktober zal de TROS in de latere Linda-shows regelmatig op deze actie inhaken. Scholie ren, die iets hebben vervaar digd dat als kunst kan worden aangemerkt, kunnen dit te koop aanbieden. Het gaat hier bij zowel om artistieke objecten als om bijv. toneel- of ballet voorstellingen die in een zaal kunnen worden gezet. Veilin gen van door scholieren ver vaardigde kunst zullen gehou den worden onder aanvoering van bekende Nederlanders, die hiervoor hun medewerking hebben toegezegd. Het ligt ook in de bedoeling een expositie in te richten van alle scholieren- bijdragen. Vijf jaar Linda: „Ik heb gymnasium ge daan aan het Nieuwe Lyceum te Hilversum. Ik deed daar nogal eens wat op het gebied van toneel en cabaret. Ik heb ook nog rechten gestudeerd in Amsterdam en een beetje Spaans. Op mijn vijfde jaar stond ik al in het programma „Kleutertje luister". En op mijn tweaalfde deed ik mee aan het avondprogramma „Wat je zegt, dat ben je zelf". Later kwam ik mensen tegen als Eric de Zwart en Ron Brandsteder. Dit bracht mij naar de TROS, de camera's en de programma's voor jonge ren. Je mag wel zeggen, dat ik van kinderen hou. Voor Sky Channel maak ik de D.J.Kat- show, een op kinderen gericht programma, dat ik samen met mijn broer John maak. Daar kan ik mijn gevoel voor toneel en cabaret een beetje in kwijt. Of het nou muziek is of tekst, ik sta graag net als mijn vader op het podium. Dat gaat alle maal lekker. Daarom haak ik graag op deze actie in". TON OLIEMULLER NEDERLAND 1 15.30 16.06 16.25 16.50 17.30 17.46 18.30 19.00 19.18 20.35 20.52 22.30 22.40- EO Vrouw-zijn, verslag van de in april gehouden vrou wenbijeenkomst in de Doelen te Rotterdam. Oe natuur van Scandina vië (2), natuurfilm van cine ast Gerold Berg. Lassie, Amerikaanse jeugdserie. Afl.: Een ver rassing. Zomerkrant. Kinderpro gramma vanuit het Zuider zeemuseum in Enkhuizen waarin Wim de Knijff ver telt over oude ambachten. NOS Journaal. EO Tijdsein Buitenland, actu aliteitenrubriek. Ronduit Radar, jongeren magazine. Presentatiew: Wilma Vlug en Bert van Leeuwen. NOS Journaal. EO Avonturenbaai (Danger Bay), Canadese serie. Afl.: Verontreinigd water. Een papierfabriek loost afval in het water en is niet bereid daarmee te stoppen, ook niet als mens en dier ziek worden. Verfrissend water en een zoute zee (slot), tweedeli ge natuurfilmserie over de Negev-woestijn en de Dode Zee. Bericht uit Seoul, recht streekse bijdrage van Jan van den Bosch. Tijdsein, actualiteitenru briek waarin ditmaal het tweede deel is te zien van een uitgebreide reportage over 'openheid' in de Rus sisch othordoxe kerk. Voorts aandacht voor kin- dersex via 06-nummers, het gebruik van kernener gie om het broeikaseffect tegen te gaan en het kort geding tegen de film 'The last temptation of christ'. In het kader van de Olym pische Spelen aandacht voor de boycot van zwarte atleten uit Zuidafrika. Ter dood veroordeeld... en vrij, documentaire over Harold Morris die na een roofoverval tot twee maal levenslang en de dood straf veroordeeld werd. NOS Journaal. EO -23.30 De laaatste veertig jaar (Never a dull moment), documentaire over de staat Israël van 1948-1988. NEDERLAND2 VOO 15.30 Tekenfilms. 1. IMy little pony. Afl.: Het is koud bui ten (2). 2. Dennis de Ben gel. Afl.: Dennis en de red- 16.30 16.50 17.40 18.25 18.55 19.00 20.00 20.29 ding. 3. The Jetsons. Afl.: Onverwachte missie. Square Pegs, jeugdserie. Afl.: De eigenzinnige inval ler. De nieuwbakken leer lingen van Weemawee High School krijgen te ma ken met een nieuwe leraar als invaller, wiens onge dwongen stijl van lesgeven nogal wat reacties op roept. Transformers, tekenfilm serie. Afl.: Wedergeboorte (2). Only one earth e, natuur filmserie. Vandaag: Het zinkende schip. Magnum Amerikaanse detectiveserie met Tom Selleck in de hoofdrol. Afl.: de koffer. TC, op weg naar Oahu om een koffertje te bezorgen voor ene Hariy Bates, krijgt een ernstig ongeluk met zijn helicopter en stort in zee. Magnum gaat op onderzoek uit. De heilige koe, auto- en motormagazine. De Fabeltjeskrant Afl.: Op verhaal komen, is] Countdown, poopro- gramma. Presentatie: Si- mone Walraven. NOS SJournaal en weerover- zicht. VOO Veronica Film special. René Mioch praat met het filmidool Rob Lowe. Met fragmenten uit o.a. Outsi ders, Class en St. Elmo's Fire. Nieuwslijn, actualiteiten rubriek waarin aandacht voor het paspoortdebat. Voorts een eigen reporta ge waarin de activiteiten van de internationale hulp verlening in Bangladesh wordt bekeken en waarin aandacht wordt besteed aan de betrokkenheid van Nederlandse deskundigen bij de strijd tegen het wa ter. Verder een reportage over de lokale politieke ze den in het Limburgse Renè Mioch (I.) praat vanavond met acteur Rob Lowe in 'Vero nica Film special'. Ned. 2 om 20.30 uur. FOTO: VOO Stein, waar een ex-wet houder In opspraak is ge raakt vanwege privë-ge- bruik van gemeentelijke middelen. Tot slot aan dacht voor de kritiek van burgemeester Ed Koch van New York op het Am sterdamse drugsbeleid. Presentatie: Jaap van Meekren en Joop Daal- meyer. 21.50 Saturday Night Fever, Amerikaanse speelfilm uit 1977 van John Badham. Met: John Travolta, Karen Lynn Gorney, Donna Pes- cow e.a. Tony, de discoko ning van de plaatselijke discotheek leidt een be trekkelijk saai leven totdat hij Staphanie ontmoet. Door haar gaat hij waarden van het leven inzien en komt hij tot het Inzicht dat hij een vrij oppervlakkig bestaan leidt. NOS 23.50 Journaal. NEDERLAND3 NOS 17.15 Nieuws voor doven en slechthorenden. 17.30 Journaal. 17.46 Sesamstraat 18.00 24 Karaats e, impressie over de verschillende be tekenissen van goud voor de Surinamers. TELEAC 18.30 Cursus Vrouw ft Compu ter. Les 3. NOS 19.00 EB Jeugdjournaal. 19.14 Seoul '88: Seoul vandaag. Hoogtepunten en actuele ontwikkelingen van de Olympische Spelen. Pre sentatie: Koos Postema en Harmen Siezen. 20.00 ^Journaal en weerover- zicht. 20.29 Studio Sport Seoul *8*. 1. Worstelen: finales Grieks- Romeins tot 52, 74 en 100 kg., met commentaar van Pierre Zenden, 2. Scher men: finale degen indivi dueel heren, met commen taar van Ruud van Oeve- ren, 3. Gewichtheffen: fina le tot 67Vt kg., met com mentaar van Pierre Zen den. 4. Boksen: voorron den, met commentaar van Kees Jansma. 21.55 Uit de kunst, kunstrubriek vanuit het Shaffy Theater café in Amsterdam. Pre sentatie: Leonie Jansen. 22.30 Journaal. 22.40 Den Haag vandaag. Extra lange aflevering van deze parlementaire rubriek, waarin aandacht voor het paspoortdebat in de Twee de Kamer. 23.25 Nieuws voor doven en slechthorenden. 04.00-07.00 Studio Sport Seoul '88. Turnen: finale meer kamp heren individueel, met commentaar van Hans van Zetten. 17.30 Wielrennen: Parijs - Commentaar: Mak terhoeven en Paul Dhoore. rs in teletekst. tak animatieserie. detective-reeks voor Met: Paul Ricour, Couzin, Mieke Bouve e.a. 3: Het spook van Villa de Jk>. ijaro, nieuwsmagazine kinderen. Presentatie: mela van Werde. en dochters (Sons and thters). Australische serie Pat McDonald. Tom Ri ds. Rowena Wallace e.a. maakt zich zorgen wan eer Beryl haar baby weer te- wil. Caroline heeft Jenny iten spel gezet, maar voor iin, Japanse tv-serie met iko Kobayashi en Shiro Ito. lingen en program- lending van de politieke lijen: CVP. i. Ben Crabbé presen- nieuw talent en de kijker kiezen wie een vedette 'dt. Vandaag: Per Abusum it Speelkadans. twee (Ein Fall Zwei). Duitse detectiveserie Günther Strack en Claus Gartner. Afl.: Scheme- Na de scheiding van zijn iders woont Jörg Schreber zijn grootmoeder. Omdat hij zijn studie geen passende heeft kunnen vinden, is op het verkeerde pad ge- jakt. staking (The strike), Britse •lilm van Peter Richardson Pete Rlchens. Met Alexei 'Ie. Keith Allen. Robbie Col- i. Een eenvoudige jon- uit de mijnstreek en slijterij (drijft een ontroerend en ge it filmscenario over de grote ijnstaking in Groot-Brittannië 1984/85. In Hollywood is onmiddellijk geinteres- ferd. maar eerst moet het Cenario aangepast worden •n het profiel van .de grote r fcnsterren die ze op het oog 11flteS fbben voor de twee hoofdrol- Arthur Scargill en zijn y^fouw. (onderscheiden met de frsprijs en de Gouden Roos Montreux '88). 'ant, kunstmagazine met musici in de zomer: Bou- Cage en Stockhausen; in in Venetië. Aansl.: Lo- ijtrekking. 15 Nieuws en Coda. Jagen. In Hubert van Herreweghen. *88. 1. Gewich- i tot 67 kg.. 2. 1740 Sa- ratting diverse competi- *88: Studio Olympia, :ht van de competities de dag. 'luiter (The whistier). Amerl- tanse speelfilm uit 1944 van filliam Castle. Met Richard J. Carroll Naish, Alan Di- •hart e.a. Earl Conrad lijdt JJder het vermoeden dat zijn inden hem van moord op fin vrouw verdenken. Via een opersoon huurt hij een onbekende moordenaar t die hem moet vermoorden. Günther Strack als advocaat dr. Renz in 'Ein Fall für zwei'. BRT 1 om 20.15 uur. FOTO: TROS Dan verneemt hij dat zijn vrouw toch nog leeft. 00.00 ['Geheimzinnige indringer (Mysterious intruder). Ameri kaanse speelfilm uit 1946 van William Castte. Met Richard Dix. Nina Vale, Regis Tooney e.a. De privé-detective Gale is op zoek naar een vermiste erf gename. Er wordt een moord gepleegd, maar wie de moor denaar is bijkt niet zo duidelijk. Ook Gale zelf kan schuldig zijn aan moord. 00.55-07.00 Seoul '88. 1. Roeien: halve finales dames en heren en Zwemmen: 400 m. vrije slag dames. 100 m. vrije slag heren, 100 m. rugslag dames. 200 m. rugslag heren. 4 x 100 m. vrije slag dames, rechtstreeks. 2. 03.55 Turnen: finale all-round heren, rechtstreeks. RTBF 1 18.00 Vacaturebank. 18.10 La boita aux imagea, teken filmmagazine met o.a. 'Tao tao', 'Hello Moineau'. 'De Smurfen' en 'Mimi Cracra'. 19.00 Journaal. 19.03 Ca aoir, regionaal programma. 19.30 Journaal. 20.00 Au nom da la loi, juridisch ma gazine. Vandaag: Le mythe des C.C.C. 21.00 Ditaa-moi, zes portretten van vrouwen. Afl.: Anne-Marie Fer- rière. een 100-jarige praat over haar leven. 22.00 Coup da film, filmrubriek ge presenteerd door Terry Fo- cant. 22.20 Musique: Lea porta» da l'At- lantique. Symfonieorkest van de RTBF o.l.v. André Vander- noot en Aldis Baltas m.m.v. André Siwy. viool. 1. Symfonie nr.1, opus 68. Brahms. 2. La Mer, Prélude l'après-midi d'un faune en Syrinx. Debussy. 3. Du canyon aux étoiles. Mes- siaen. 4. Vioolconcert. Frédéric Van Rossum. 23.20 Nationale Loterij. 23.25 Journaal. Aansluitend: Paar- denkoersen. 00.00-00.10 Informatie, beschou- wingan an lekenmoraal. m Ondertiteling via Teletekst B Tweetalige of stereo-uitzending D Zwart/wit-uitzendlng K) Zwart/wit-uitzendlng met onder titeling via Teletekst SI Bij niet-Nederlandstalige zen ders: uitzending in orginele ver sie met ondertitels KI Bij niet-Nederlandstalige zen ders: z/w-uitzendlng in orginele versie met ondertitels Herhaling 16.00 Dia Trickfilmschau. 16.15 Gachichtan von adartwo, do cumentaireserie voor kinderen. 16.45 Computerzeit - Dia.Walt dar Elaktronanrachnar. Vandaag: Traumfabrik. 17.15 Tagaaachau. 17.25 Irgandwo und Sowieso, serie. Afl.: Miteinander Auseinan- 18.26 Tagaaachau. 18.30 Hier und Haute, actualiteiten. 18.52 Reich und Arm, Amerikaanse 19.58 Programma-overzicht. 20.00 MTagaaachau. 20.15 Unsere Zukunft: Eura Mei- nung, bitte, rechtstreekse schakelprogramma vanuit Këu- len en Toulouse met Duitse en Franse jongeren. Gesprekken, films en muziek. Presentatie in Keulen: Margarethe Schreine- makers. 22.00 lm Brennpunkt. 22.30 Tageathaman, actualiteiten. 23.00 Shaft, misdaadserie met Ri chard Roundtree, Ed Barth. George Maharis e.a. Afl.: Die Entführung. 00.00 !sl Nina Hagans TV-Show, mu ziek special. 00.55 Tagaaachau. 01.00-15.20 Saoul *88: Olympia liva. Met o.a. beelden van paarde- sport, schermen, wielrennen, gewichtheffen en turnen. DUITSLAND 2 l Dia Ewoka, tekenfilm. i Andarland serie. Afl.: Leih mir dein Fahrrad, bitte! i Hauta. I SI Tale-lllustrierta. I Ein zauberhaftes Madchen (Anne auf Green Gables III), jeugdserie naar de gelijknami ge roman van Lucy Maud Montgomery. Met: Megan Fol lows. Dame Wendy Hiller. Frank Converse e.a. Afl.: Anne in Kimgsport (3). I Lottotrekking. I Programma-overzicht. I Hauta. I iS Seoul '88: ZDF-Olympia- Studio. Presentatie: Doris Papperitz. Heute-Journal, actualiteiten. I Saoul *88: Super Saoul Das Ereignia das Tagaa. Kopenhagen - Mitten in dar Nacht (Midt om natten). Deen se speelfilm uit 1984 van Erik Balling. Met Kim Larsen, Erik Clausen. Birgitte Raaberg e.a. DUITSLAND 3 18.00 Telekolleg II: Engels. 18.30 Saaamstrat. 19.00 Aktuelle Stunde, regionaal magazine met sport en nieuws. 19.40 Raamprogramma van da re gionale studio's. 20.00 Gesucht - Gafundan, hobby- en verzamelaarbeurs vanul de Stadthalle in Oberhausen. 21.30 Wast 3 Aktuell. 21.45 Wissenschsftsshow. Afl.: Elektromagnetische Wellen - machen Sie uns krank? 22.30 DMoana, gedramatiseerde do cumentaire uit 1924/25 van Robert J. Flaherty, de maker van Nanook, over het dagelijks leven op Samoa. Met: Ta'ava- nale. Fa'amgase. Tu'ugait e.a. 23.46 Laatste nieuws. BBC 1 16.05 Valerie, Amerikaanse comedy serie met Valerie Harper in de hoofdrol. 16.30 The Pink Panther. Tekenfilm. 16.50 Children's BBC, gevarieerd kindermagazine gepresenteerd door Andy Crane. Met o.a. 'Two by two", kinderserie, 'The Snorks', tekenfilm. 'Beat the teacher', spelprogramma en 'Hartbeat'. kinderprogramma. 18.00 Newsround, jeugdjournaal. 18.10 The true story of Spit MacP- haa (2), kinderserie naar de gelijknamige roman van James Aldridge. 18.35 Neighbours, Australische tv- serie met Anne Charleston. Ky- lie Minogue. Craig McLachlan 19.00 Journaal an weerbericht. 19.35 London plus, regionaal nieuwsmagazine. 20.00 Saoul '88: Th» Olympics To day. met Desmond Lynam. 21.30 EflTelly addicts, spelprogram ma waarin kandidaten worden getest op hun kennis van de Engelse televisie. Presentatie: Noel Edmonds. 22.00 Social and Liberal Democra tic Party. 22.10 Nieuws an weerbericht. 22.40 Warganaration: Children of Beirut, documentaire over kin deren die- opgroeien in een door oorlog verscheurd en ver woest Beirut. 23.30 Th» Good life comedyserie met o.a. Richard Briers, Felici ty Kendal en Penelope Keith. All.: Say little hen. 00.00 Wogan, praatprogramma met Sue Lawley. 00.28 Weerbericht. 00.30-07.30 Seoul '88: Olympics through the night. BBC 2 15.15 Seoul *88: Olympic Grand stand. 16.50 Nieuws en weerbericht. 17.00 Magical Indian Roadshow. 18.00 The Victorian kitchen garden magazine over koken en kruiden. Afl.: september. 18.30 Film "88 filmmagazine ge presenteerd door Barry Nor- 19.00 DEf II: Mission Impossible Amerikaanse misdaadserie met Peter Graves. Leonard Ni- moy. Sam Elliott e.a. 19.50 DEF II: Open to question. Jon geren stellen vragen aan be kende mensen. 20.25 Southampton Boat Show. Re portage. 21.10 Antenna, serie wetenschappe lijke reportages. 22.00 M*A*S*H* a, Amerikaanse co medyserie met Alan Alda, Lo- retta Switt, Wayne Rogers e.a. Afl.: Margaret's marriage. 22.25 Screenplay: Brick is beautiful, tv-spel van Andy Armitage. Met: Christopher Wild, Caroli ne Milmoe en Ian Mercer. Ste ve zit vol ideeën maar heeft geen geld. Als hij ziet hoe de oude gebouwen van Manches ter worden gesloopt, krijgt hij een Idee: antieke bakstenen verkopen aan mensen In het zuiden van Engeland. Steve's vriendin Maureen is van het succes niet zo overtuigd. 23.45 Social and Liberal Democra tic Party. 23.55 NewsnighL actualiteiten. 00.40 WeerbeiricqL 00.45-01.40 Opart University. SKY CHANNEL 16.00 Countdown. Popprogram- Kat. 18.00 The Monkaas e. Comedyserie. 18.28 The Times Headline News. 18.30 I dream of Jaannia Come dyserie. 18.57 Europees weerbericht. 19.00 Hazal a. Comedyserie. 19.28 The Times Headline News. 19.30 Custer. Avonturenserie. 20.28 The Times Headline News. 20.30 Wednesday Movie: Darker than Amber. Amerikaanse speelfilm uit 1970 van Robert Clouse. met o.a. Rod Taylor. 22.17 Europees weerbericht. 22.20 Shell International Motor Sports 1988. 23.18 The Times Headline News. 23.20 Go Europa. Jongerenmagazi ne. 23.35 Roving Report. Actualiteiten. 00.05 New Music. Popprogramma. 00.57 Europees weerbericht. 01.00 THE ARTS CHANNEL: 01.00 Saura. 01.50 Romantic vs. Classic Art. 02.15 The Story of Fashion. 03.15-3.30 Aujourd'hul an Franca. SUPER CHANNEL 16.00 Supertime. Kindermagazine. 17.30 Formula One. Popprogramma. 18.30 Classic Concentration. Spel programma. 18.55 Kate and Allie. Comedyserie. 19.25 Europees weerbericht. 19.30 Dick Turpin. Jeugdserie. 20.00 The Kenny Evaratt Show. Co- medyshow. 20.30 Twilight Zona. Tv-serie. Afl.: The storyteller. 21.00 Barnaby Jones. Tv-serie. Afl.: Deadly sanctuary. 22.00 Super Channel News. 22.30 Olympic Update '88. 22.40 Europees weerbericht. 22.50 International Football Festival at Wembley. 23.50-01.50 Music Box. MTV EUROPE 16.00 Maiken Wax». 16.30 Club MTV, programma met dansmuziek vanuit het Palladi um in New York. 17.00 3 From 1 at 5: Prince. 17.15 Maiken Wexe. 18.00 The Adam Curry Show 19.00 Remote control. 19.30 MTV at the movies. 20.00 XPO, overzicht van nieuwe vi deoclips. 22.00 US Top 20 Countdown. 00.00 Gast-vj. 02.00-06.30 Night voices. TV 5 16.30 Bonjour bon appetit. 17.00 Récréation. 17.30 Deo chiffres et des lettres. 17.50 Les bróves. 18.00 Les cinq demlères minutes. 19.35 Papier glacé. 20.00 Mon oeil. 20.55 Carabine FM. 21.25 Jazz Montreux. 22.00 Journaal. 22.30 l'Affaire Heli Freymont 23.30 Continents Francophone. 00.00-00.30 Millesime. NEDERLAND 1 VARA 15.30 De Onedin Lijn 17.10 Dodo. NOS 17.30 Journaal. VARA 17.46 Kindermenu. NEDERLAND 2 AVRO 16.15 (D Kokkerellen. 16.35 Die Schwarzwaldklinik. 17.18 Dungeons 6 Dragons. 17.40 Foofur. NEDERLAND 3 NOS 07.00-14.00 Seoul *88. 1. 07.15 Hockey: Nederland - Australië (heren). 2. 08.40 Hoogtepunten, 3. 09.00 Roei- en.2halve finales, 4. 09.30 Military. 5. 10.30 Wielrennen. 6. 11.55 Zwemmen. BRT 1 15.00 Zonen en dochters e. 15.25 Ar gus 16.30 Verwant e. 17.20-17.55 Kilimanjaro e. BRT 2 07.00-16.30 Seoul '88. 1. Wielrennen. 2. 08.00 Boksen. 3. 09.00 Wielrennen. 4. 11.55 Zwemmen, 5. 14.00 Gewich theffen, 6. 15.25 Samenvatting. DUITSLAND t 00.50 Seoul TO: Olympia live. 15.20 Sinha Moga, Braziliaanse serie. 15.45 Wie Frauen ihrer Angst begegnen. 16.15 Seoul TO: Olympia extra. 17.15 Tagesschau. 17.25 Tandarra. DUITSLAND 2 09.45 Zie Did. 1. 13.15 ZDF-Info 13.30 Berufswahl haute. 13.55 D La chen Sie mit Stan und Ollie: Nichts als Arger, speelfilm. 15.05 Terra-X 15.55 Heute. 16.00 Indian River Bei den Forest Rangers in Kanada. 16.25 Roobarb. 16.30 Indian River Bei den Forest Rangers in Kanada. 16.55 Heute. 17.10 S Tele-lllustrierte. BBC 1 07.30 Breakfast Olympics. 11.25 Children's BBC. 11.55 Five to eleven. 12.00 Nieuws. 12.03 Seoul TO: Olym pic Grandstand. 14.00 Journaal. 14 30 Neighbours 14.50 Moonfleet. speelfilm. 16.20 Gardeners direct line. 16.50 Children's BBC. SKY CHANNEL 07.00 Good Morning Scandinsvis. 08.00 DJ Kat Show. 09.00 Teken films. 10.00 0 Sky Trax. 13.00 Ano ther World. 14.00 Ask Dr. Ruth. 14.30 Roving Report 15.00 Barter Reef. 15.30 Skippy. 16.00 B Countdown. 17.00 DJ Kat Show. SUPER CHANNEL 07.00 Supertime. 08.00 European Business Weekly e. 08.30 Nieuws 09.00 Music Box. 12.55 Ken Horn. 13.25 Weer. 13.30 Sons and Daugh ters. 14.00 Music Box. 15.55 Wear. 16 0C Supertime. RADIO 1 leder heel uur nieuws (NOS). 16.05 EO: Tijdsein. 18.45 Het slavinnetje van generaal Bakar. 19.02 NOS: Hobbyscoop. 19.30 Akkoord. 20.02 Langs de lijn. 2242 Podium van de Nederlandse lichte muziek. 23.05 Met het oog op morgen. 00.02-07.00 Radiolympia. RADIO 2 leder heel uur nieuws (NOS). 18.03 De wereld zingt Gods lof. 18.54 NCRV: In 't voorbijgaan. 19.00-07.00 Zie radio 1 RADIO 3 leder heel uur nieuws (NOS) 18.03 NOS: Driespoor. 19.02 VPRO: Frontlijn. 21.02 Backline. 22.02 Gonzo Radio. 23.02 Heartlands. RADIO 4 18.02 AVRO: Cédea. 20.00 Nieuws. 20.02 AVRO 65 jaar: jubileumconcert. 22.00 Voor het stil wordt en wat later. RADIO 5 18.10 TROS: Baslcode computerma gazine. 18.20 PP: Uitzending van de PPR. 18.30 TROS: Tempo Doeloe. 19.00 NOS: Voor buitenlanders. 20.30 FEDUCO: Medelanders Neder landers. REGIONAAL Radio West: 17.00-18.00 Avondmaga zine. SOR: (via kabel: FM 92.9 Mhz) 18.00-19.00 Rijswijkse Rockgolf. Om roep Rijnland: (Via FM-frequentie 105.7 MHz) 17.00 Vandaag vooraf 17.30 Vandaag de dag op woensdag. 18.30 Moker. 19.00-20.00 Rijnsburg Lokaal. Verder als Radio 1. Radio Rijnmond: 17.00-19.00 Middagmaga- BRT 1 18.10 Actueel. 18.30 De BRT Combo. 18.45 Godsdienstige uitzending. 19.10 Actueel. 19.30 Accordeon en Vlaamse liedjes. 20.03 Sport en muziek. 2240 't Chanson. 23.10 Crooners en soft music. 2340-02.00 Twee tot twee BRT 2 17.10 RIJswijckfoon. 19.10 Dansvergunning. Programma met fuifnummers. 22.00 Nieuws. 22.05 Jazzkaffee. 23.30-02.00 Twee tot twee. BRT 3 18.10 Aktueel. 18.30 Meesters der traditie. 19.00 Symposium. 19.45 Jazz Criss-cross. 2040-23.45 Musiqua Antigua. MORGEN RADIO 1 leder heel uur nieuws (NOS) 07.03 NOS: Radiolympia. 140)2 AVRO: Koperen Ko en Nikke len Nelis. 16.05 KRO: Echo-Magazine. RADIO 2 leder heel uur nieuws (NOS) 07.03 NCRV: Het levende woord. 07.10 Vandaag... donderdag. 08.03 Hier en Nu. 08.54 Ontmoeting. 09.03 Willem Wever. 10.03 Plein publiek. 11.30 De familie show 12.40 Middagpauzedienst 13.03 Hier en nu. 1340 Ik zie de zon. 1345 Kletsmajoor er op uiL 14.03 Mixer. 15.03 Coupe soleil. 17.03 VOO: Hollandse hits. RADIO 3 leder heel uur nieuws (NOS) 07.03 TROS: De havermoutshow. 09.03 Gouden uren. 12.03 Vijftig Pop of een envelop. 1443 De nationale hitparade top 100. RADIO 4 07.00 Nieuws 07.02 VOO: Ochtendstemming. 0640 Nieuws 09.00 Veronica's meesterwerken (1). 1040 Muziek voor miljoenen. 1240 Veronica's meesterwerken (2). 13.00 Nieuws. 1342 Ned. Muziekland Klassiek. 14.00 EO: Metronomium in concert. 1640 VPRO: De beweging. RADIO 5 09.00 Nieuws. 09.02 NOS Sportief. 0945 Waterstanden. 0940 RVU: Natuurwandeling. 10.00 KRO:. Kiekeboe. 10.15 De zonnebloem.. 10.55 Boekenwijsheid. 11.00 De 50+ seniorenshow. 12.00 Nieuws. 1245 Kruispunt. 1245 Bewogen grensgangers. 1240 Da Capo. 13.00 Nieuws. 13.10 Echo buitenland. 1340 De Derde Wereld. 14.00 O kwadraat. 1440 Zin in muziek op 5. 14.40 Geloven met open ogen. 15.00 Het dossier. 16.00 NOS: Zo kan het ook. REGIONAAL Radio West: (via FM-frequentie Radio 1) Q7.15-0640 Ochtendmagazine. 12.00-13.00 Lunchuur. Omroep Rijn land: (Via FM-frequentie 105,7 MHz) 1040-12.00 Voor senioren. Verder als Radio 1Radio Rijnmond: 0740 Och tendmagazine. 09.00 Hans van Vliet. 12.00 Lunchprogramma. 14.00 Tineke Speksnijder. 1640-1740 Rijnmond getapt 08.45 Olympisch Journaal. 09.05 Uit de band. 1140 Het vermoeden. 12^5 Olympisch Journaal. 13.10 Actueel 1340 Tussendoor. Culturele tie. 14.03 Klapstoel. 1543 Zo d'ouden zongen. 16.05 Neem je tijd. BRT 2 05.30 De eerste ronde. 09.00 Visum. Toeristisch onderweg. 10.03 Parkeerschijf. 1145 Mediatips. 12.00 Regioprogramma. 13.10 Roddelradio. 14.00 Hitbox 17.00 FOCUS. BRT 3 07.00 Goede morgen. 06.15 Ochtendvariaties. 09.15 Morgenmuziek. 10.00 Schoolradio. 1140 Liederen. 12.00 Tafelmuziek. 13.10 Aktueel. 1345 Franse Waaier... L'EventaJI de Jeanne Een ballet door tien Franse komponisten. 14.00 CCCP. Revisited. 1640 Wel thuis. 17.00 Een gek uurtje?

Leidse Courant | 1988 | | pagina 19