Gullit pakt de draad weer op „KNVB gooit grote bedragen te grabber' sportuitslagen Leidse Courant: voor meer dan nieuws alleen. Een krant voor u! Thurau wil Post niet op afscheidsfeestje 1 EaidóaQowumt WOENSDAG 14 SEPTEMBER 1988 PAGINA 9 naai volleybalteam op Dynamo-toernooi ,N De organisatoren van het internationale Dy- oi hebben de nationale heren volleybalploeg weer armen gesloten. Na een afwezigheid van één jaar, bondswege vermenging van sponsorbelangen en tchnische redenen werden aangevoerd, heeft vol- l>ivoorzitter Wim Jonker „zeer prettig onderling |n NeVoBo, PZ/Dynamo, bondssponsor Nationale I en de toernooisponsor" tot deze terugkomst geleid, lie van Arie Selinger, op dit moment in Seoul in tg op het Olympische toernooi, zal tijdens de zestien- F(van 27 t/m 30 december) in de Apeldoornse Eri- h vertrouwd vaarwater terechtkomen, namelijk in traditie ijzersterk deelnemersveld, waarin de natio- hn Cuba (dames en heren), DDR (dames en heren), |ën), Peru (dames), Finland (heren), West-Duitsland ren) en de sterkte Italiaanse clubteams van Raven- i Modena (heren) al staan ingeschreven. FRANKFURT Didi Thurau neemt vrijdag met een criterium in zijn geboortestad Frank furt afscheid van de wielersport op de weg. Aan de start verschijnen onder andere Moser, Kuiper, Criquielion en Gölz. De 34-jarige Westduitser, die in de winter wel nog enige zesdaagsen rijdt, heeft zich inmiddels in de zakenwereld gestort. Hij is manager in zijn ei gen bouwbedrijf. Vorig jaar nog won TJhurau in de Ronde van Zwitser land een tijdrit en droeg hij een dag de gele trui. Daar verwierf hij nog een keer een contract in de ploeg van Peter Post. Inmiddels zijn de ex-renner en de ploegleider in twist uiteen gegaan. „Post heeft ook geen uitnodiging voor mijn afscheidsfeestje gekre gen", aldus Thurau. „Het moet tenslotte een feest on der vrienden zijn". Eigenzinnig was Thurau gedurende zijn gehele wie- lerloopbaan, waar hij tot ergernis van vooral zijn ont dekker Post, lang niet uitgehaald heeft wat hij aan talent meekreeg. In de Tour de France van 1977 droeg hij vijftien dagen de gele trui en won hij vijf etappes. De Westduitser, op handen gedragen, heeft daar jarenlang op geteerd. Hij verdiende gemakkelijk heel veel geld. De mooie jongen met het jongehon- dengedrag leefde niet bepaald voor zijn beroep, koos te vroeg voor de winterbanen en greep voor zijn ver plichtingen in de zware etappekoersen te vaak naar ongeoorloofde middelen. De laatste jaren van zijn loopbaan haalde vaker met negatieve zaken de kran tenkolommen dan met grote sportprestaties. iranje gelijk Jong Oranie fcatiereeks voor de T Europees kampi- teren gestart met iel tegen IJsland, k werd het 1-1. 'eroen Boere zette p/an Nol de Ruiter [en op een voor- Jkwartier voor het de IJslander ftoor de gelijkma- estaties in its voetbal fl In de afdeling ant van de KNVB jil molestaties van ers in een jaar met procent toegeno- t seizoen 1986/'87 (ïeidsrechters tegen van voetballers •rters aan. Afgelo- 1 liep dat aantal op Ihet aantal strafza- Jant nam schrikba- i-ee seizoenen gele- jelde de tuchtcom- J gevallen. Afgelo- ioest die instantie maal bijeenkomen, totaal van onge- «vedstrijden. ereld i Sparta heeft een .Jrtsponsor. De Rot- iredivisieclub sloot [en overeenkomst ^drijf Dixons BV. fct heeft een duur bar, met een optie fn jaar. Sparta was vijf clubs in het be- >al die nog zonder speelde. Nederland zesde dag van de itrijd rolhockey in Imet 6-3 gewonnen nntoique. De rolhoc- Milen nu de zevende [Glen Schaap is gis- e eerste ronde van knger-tennistoernooi '|t uitgeschakeld. De ^er: verloor in twee )-6) van de Zwitser 'tier. i Jan Theus is i tweede geëindigd t etappe in de open i de Europese Ge- De rit voerde van Keulen over 195 ki- werd gewonnen Willems. NOORDWIJK - Ruud Gullit kan bijna geen stap buiten de deur zet ten zonder te worden ge volgd. Door fans of door vertegenwoordigers van de media. Het is een fa cet dat inherent is aan de status van vedette. Na het voor Nederland zo succesvol verlopen toer nooi om de Europese voetbaltitel moest Gullit zelfs de wijk nemen naar de Bermuda's om enigs zins verzekerd te kunnen zijn van vakantierust. In het paradijselijke optrek je van AC Milans voorzit ter Silvio Berlusconi ge noot de aanvoerder van Oranje samen met zijn vrouw Yvonne in be trekkelijke stilte na van een wervelend seizoen. „Als je de stad inging, waren er nog wel men sen die je herkenden, maar dat was niet zo hin derlijk. Het is voor ons echter niet meer moge lijk in Europa nog rede lijk vakantie te vieren". Gullit heeft de batterij in middels weer opgeladen. De vermoeienissen van het de buutjaar bij AC Milan - waarin hij gekroond werd tot Europees voetballer van het jaar - en het gouden EK zijn verdreven. In Noordwijk bleek Ruud Gullit de afgelo pen dagen, hoewel hij nog al tijd niet op het vertrouwde peil is na een knieblessure, weer uiterst gretig te zijn aan de vooravond van een nieu we belangrijke cyclus van in terlands. Tegen Wales moet vanavond onder leiding van de debuterende bondscoach Thijs Libregts de eerste stap worden gezet op weg naar plaatsing voor het toernooi om de wereldtitel in 1990 in Italië. Gullit: „We beginnen weer vanaf nul. De serie voor het EK gingen we van start met een overwinning op Hongarije in Budapest. Dat was lekker, want daardoor kreeg je geloof. Zo moeten Ruud Gullit in Oranje. Opgebrand Wat ook geldt met betrek king tot zichzelf. „Ik was op gebrand na het EK, echt doodop. Dat kon ook niet an ders na zo'n zwaar seizoen. Door die blessure heb ik nu een flink stuk voorbereiding gemist. Ik heb twee weken meegedaan, toen ik last kreeg. Die spierpijn en ver moeidheid van die eerste we ken zijn dus voor niets ge weest. Ik zal daarom dit soort wedstrijden moeten gebrui ken om weer in mijn ritme te komen". Dit seizoen kwam Gullit al leen negentig minuten lang in actie tegen Parma. „Daar na raakte ik op de training geblesseerd aan de rechterk nie. Ik had al een hele tijd het gevoel dat er iets met mijn meniscus was, dat die iets uitstraalde naar de rest van het lichaam. Maar toen er foto's genomen waren, bleek er niets aan de hand". Ruud Gullit schakelde daar na Ted Troost in, de hapto- noom die hij vanuit zijn pe riode bij Haarlem inmiddels al een jaar of zes kent. „Het duurde me allemaal wat te lang met die blessure. Daar om heb ik een weekje of drie geleden Ted Troost drie da gen laten overkomen. Voor deel is dat hij mijn lichaam kent als geen ander. Hij kijkt er ook naar hoe de spieren op bepaalde dingen reageren. Ted voelde dat de spieren niet zo krachtig waren als ze zouden moeten ziin. Sommige spieren zaten zelfs vast. Toen die weer los waren bekeek hij de knie en toen schoot ook de meniscus los. Die bleek gewoon wat vast geze ten te hebben. Ja, ik heb veel baat bij Troost. Het is geen kwestie van in zijn aanpak geloven, maar van voelen. Ik weet niet hoe ik dat precies moet uitleggen, maar het is net zo als wanneer je met an dere mensen in de lift staat. Bijna iedereen kijkt omhoog. Staar je ze recht in het ge zicht, dan worden ze heel ze nuwachtig, weten ze niet welke houding ze moeten aanmenen. Zoiets voel je dan. Ik merk dat het beter wordt als hij me heeft behandeld". Loflied „Ik ben trouwens niet de eni ge", vervolgt Gullig zijn lof lied. „Hij heeft ook Bassie (Marco van Basten, red.) on der zijn hoede gehad. Troost keek naar hem en zei dat hij niet goed liep. Zijn heup zat vast. Even later ging Bassie weer als een jonge hond om het veld, had hij totaal geen last meer. In Italië hebben ze echt met open monden naar Troost staan kijken. Hij zag bijvoorbeeld ook dat bij een van de andere spelers de wervelkolom scheef was. Dat voelde hij gewoon. De specia list bij AC Milan snapte er niets van. Hij kon daar alleen maar achter komen door het FOTO: AP maken van röntgenfoto's. Je moet natuurlijk altijd eerst de medische staf van je club de kans geven als je gebles seerd bent, maar komt die er niet of onvoldoende uit, dan is zo'n man als Troost goud waard". Ruud Gullit draafde na de behandeling door Troost nog slechts in gedeelten van een wedstrijd op. Tegen Campo- basso voor de Italiaanse be ker, in de vriendschappelijke ontmoeting met Real in Ma drid en vorige week op Euro pees bekerniveau tegen Vi- tosja Sofia. „Ik ga doen wat in mijn mogelijkheden ligt, weet echt niet hoelang het goed zal gaan. Het kan best zijn dat je door het spel er helemaal overheen stapt. Te gen Sofia dacht ik al gauw dat ik geen lucht meer kreeg. Ik struikelde toen zo'n beetje over de eerste bal. Maar op een gegeven moment raak je in je ritme en gaat het wel weer. Twee dagen later deed ik op de training veel sprint- werk. Ik werd gewoon duize lig, was het niet meer ge wend. Maar doe je het twee keer, dan ben jé eroverheen. Ik zal gewoon hard trainen om snel weer op het vereiste peil te zijn. Trouwens, het meeste doe je nog altijd met je hoofd". Gullit beseft beter dan wie ook dat Oranje niet lang kan teren op de Europese titel. De lei van het WK is nog schoon, de eerste regels worden vanavond geschre ven. Waarbij de duidelijke triomf van West Duitsland in en tegen Finland Oranje ver plicht tot optimale concentra tie. „Zo'n EK heeft voor- en nadelen. De tegenstanders weten nu dat je goed bent. Je hebt het heft in handen en dat moet je uitbuiten. An- derszijds zullen ze meer op de counter voetballen, maar ook gretiger zijn. Je zult dus je aandacht geen moment mo gen laten verslappen. Want iedereen wil wel graag van de Europese kampioen win nen". Bobo's Onwillekeurig koerst het ge sprek dan richting bobo's (bondsbonzen, red.) het feno meen dat door uitlatingen van Ruud Gullit na afloop van de EK-finale grote be kendheid kreeg. De captain ergerde zich groen en geel tijdens het feestje in het Hil- ton-hotel in Milnchen, dat voor de spelers bedoeld was, maar waarbij de voetballers bijkans bedolven werden on der allerlei VIP's. „Haha, dat is geloof ik wel een klein beetje een begrip geworden", overdrijft hij ze ker niet. Ik heb begrepen dat ze tegenwoordig zelfs bedrijf sleiders al zo noemen. Het wordt nu alleen een beetje afgeschilderd als zouden ze niet nodig zijn. Dat heb ik nooit bedoeld te zeggen. We hebben bobo's gewoon nodig en ze doen meestal ook goed werk. Maar bij bijeenkom sten als toen in München zijn ze soms vervelend overheer send aanwezig, terwijl ze dat zelf niet in de gaten hebben. Maar nogmaals, er zijn wel degelijk goede bobo's. Ze zijn er in categorieën". WILLEM PFEIFFER Westduitse voetbaltopper eindigt in gelijkspel KEULEN Landskampi oen Werder Bremen is er gisteravond niet in ge slaagd koploper Bayern München ae eerste neder laag toe te brengen. Op de laatste speeldag voor de olympische pauze eindig de de topper in Bremen in 2-2. VFB Stuttgart, de ploeg van Arie Haan, achterhaalde Bay ern MÜnchen aan de kop van de ranglijst door FC Nürnberg met 4-0 te verslaan. Stuttgarter Zietsch kreeg de achtste rode kaart van het sei zoen. Leverkusen liet tegen het gepromoveerde FC St. Pauli een punt liggen. De ploeg van Rinus Michels ver speelde in de tweede helft een voorsprong van 2-0. Deson danks klom Michels' team naar de derde plaats. Die plaats deelt de ploeg met Uer- dingen, dat tegen Hamburger SV verrassend de eerste ne derlaag leed. De Hamburgers, die in eigen stadion pas een keer scoorden en nog niet had den gewonnen, zegevierden met 3-0. Werder Bremen had een suc ces tegen Bayern München hard nodig. De landskampioen heeft dit seizoen nog nauwe lijks kunnen overtuigen. In de Europa Cup dreigt zelfs een snelle uitschakeling na het verlies tegen Dinamo Berlin (0-3). Bremen nam tegen Bay ern een voorsprong van 2-0. Na een kwartier scoorde de voormalige international Mei er. Direkt na rust verdubbelde de „bejaarde" Burgsmüller het verschil. De voorsprong was niet voldoende voor beide punten. Bayern domineerde na de tweede tegentreffer het duel. Nog voor het uur ver streken was trokken Wohl- fahrt en Wegmann de stand gelijk. Beckenbauer test vijf nieuwelingen DUSSELDORF Voor de vriendschappelijke interland tegen de Sovjetunie op 21 sep tember in Düsseldorf heeft de Westduitse bondscoach Franz Beckenbauer vijf debutanten opgeroepen. Het zijn doelman Aumann (Bayern München), Reinhardt (Leverkusen), Möl- ler (Borussia Dortmund), Wal ter (Vfb Stuttgart) en Her mann (Werder Bremen). Beckenbauer selecteerde in to taal negentien spelers. Hij nam een ruim totaal omdat het niet zeker is dat de 'Italianen' daadwerkelijk zullen verschij nen. De selectie is: doel: Aumann (Bayern München) en Illgner (FC Köln), ver dediging: Berthold (Hellas Verona), Brehme (Inter), Kohier (FC Köln), München) en Rolff (Leverkusen); middenveld: Foda (FC Kaiserslau- tern), Hermann (Werder Bremen), Matthöus (Inter), Möller (Borussia Dortmund) en Schwabl (FC Nürn berg), aanval: Allofs (FC Köln), Litt- barski (FC Köln), Voller (Roma), Waas (Leverkusen) en Walter (Vfb Stuttgart). iman en Van der Wiel verbruien posities tG Jan Timman en an der Wiel hebben 'I elijke positie in het Interpolis-toernooi v /""bruid. Beide groot- Lf verloren gisteren uit de zesde ronde. M met zwart tegen Hüb- i der Wiel met wit te- rtisch. Karpov remi seerde tegen Nikolic, Short brak zijn duel tegen Hjartar- son af. Timman zette met zwart de partij tegen Hübner voortva rend op. In de Rauser-variant van het Siciliaans bracht hij een theoretisch bekend pionof fer, dat hij met een tussenzet van eigen vinding verbeterde. Het offer leek zeer kansrijk, totdat de Amsterdammer geen raad wist met de juiste voort zetting. Hübner wikkelde snel af naar een eindspel met een pion meer, trok de partij tac tisch naar zich toe en dwong Timman op de 28e zet tot overgave. MARKETINGDESKUNDIGE SCHRADERS: DEN HAAG De KNVB doet zichzelf ernstig te kort met de verkoop van de televisie- en reclame- rechten van de interland Nederland - Wales. De bond vangt voor het duel van vanavond drie ton. Volgens marketing-des- kundige Schraders een schijntje van de werkelij ke waarde. Met de verkoop van de rech ten aan het bureau Inter Foot ball heeft de KNVB proberen in te spelen op de stormachtige* commerciële ontwikkelingen in de voetbalsport. De bond in casseert nu drie keer zoveel als in het verleden door de NOS werd betaald voor inter lands. Voor de KNVB is het contract een experiment. Vol gens deskundigen had er ech ter veel meer in gezeten. „Een wedstrijd als Nederland - Wa les had de KNVB tonnen meer kunnen opleveren", is de me ning van Hans Schraders, die voor de Stichting Fijn Langs de Lijn de Nederlandse prof clubs op de hoogte houdt van de ontwikkelingen op marke tinggebied. „Er blijft nu een groot bedrag bij Inter Football hangen, dat eigenlijk bij de bond terecht had moeten komen. Maar in Zeist missen ze vakbekwame mensen, die dit soort, contrac ten kunnen afsluiten. Dat blijkt uit het feit, dat de onder handelingscommissie van de KNVB een absoluut bedrag heeft bedongen en geen per centage van de doorverkoop van de rechten. Een reclame bord kost ongeveer 12.000 gul den in het stadion. Als er der tig staan, kom je al gauw op 360.000 gulden aan inkomsten. Tel daarbij op de opbrengst uit de verkoop van de beelden. Er zullen inderdaad landen zijn, die weinig betalen. Maar als de Europese kampioen speelt, mag je er van uitgaan dat er een goede afzetmarkt bestaat voor de beelden", aldus Schra ders. „De bond heeft diaman ten verkocht voor de prijs van kiezelstenen". Deal Het experiment tegen Wales krijgt waarschijnlijk een ver volg. Het Nederlands elftal heeft interessante thuiswed strijden op het programma met Engeland, Sovjetunie, Finland en West-Duitsland. De KNVB wil voor die wedstrijden even eens een deal maken met IF. Zo zou het bureau al 1,6 mil joen geboden hebben voor de rechten voor de interland te gen de Westduitsers. Schraders, die af en toe in de arm wordt genomen door de FBO (werkgeversclub), vindt dat IF slim heeft ingespeeld op de marketingonderzoeken van de laatste tijd. „Het professio nele bureau heeft een goede slag geslagen in een ongeorga niseerde wereld. Zeker nu de belangstelling voor de verrich tingen van het Nederlands elf tal enorm is. Maar of de ach terban van de KNVB akkoord gaat met de huidige construc tie betwijfel ik sterk. De bond moet voor de belangen van de clubs opkomen ën die schieten met deze regeling niets op. Grof geschat denk ik dat de KNVB voor de wedstrijden te gen Wales, Finland en West- Duitsland minimaal vier mil joen moet kunnen krijgen. Zo als het er nu naar uiziet, zal dat bedrag ruim anderhalf miljoen gulden lager uitvallen. Ik vraag me af of IF concur rentie heeft gehad in het gevecht om de rechten. De KNVB had de rechten gewoon via een advertentie moeten aanbieden. Dan was de positie van de bond een stuk sterker geweest. Dan is het kwestie van vraag-en-aanbod", zegt Schraders. „Op deze manier gooit de voetbalbond grote be dragen te grabbel". BUITENLANDS VOETBAL West-Duitsland: Leverkusen-Fc St.Pauli 2-2, Hamburger SV-Ufdingen 3-0, VFB Stuttgart-1. FC Nürnberg 4- 0, Karlsruher SC-VFL Bochum 1-3, Eintracht Frankfurt-SV Waldhof Mannheim 0-0, Borussia Dortmund- Hannover 96 4-0, Werder Bremen- Bayern München 2-2, Borussia Mön- chengladbach-Stuttgarters Kickers 1- 1, 1. FC Kaiserslautern-1. FC Köln 1- 1. Stand aan kop: 1. Bayem Mün chen 7-11, 2. VFB Stuttgart 7-11, 3. Leverkusen 8-10, 4. Uerdingen 8-10, 5. VFL Bochum 8-9. VOETBAL Reserve divisie A: SW 2-DS 79 2 2- 0, Ajax 2-Den Haag 2 3-3, Volendam 2-Telstar 2 1-1, Utrecht 2-Haarlem 2 4-0, Sparta 2-AZ 2 2-1. B: Graat schap 2-Groningen 2 0-3, Heeren veen 2-Heracles 2 0-3, Vitesse 2- Cambuur 2 1-1, Veendam 2-PEC Zwolle 2 2-0, Emmen 2-Wageningen 2 1-6, Go Ahead E. 2-FC Twente 2 1-4. C: NEC 2-RBC 2 5-0, PSV 2-MW 2 8-1, Helm.Sp. 2-Fort. Sittard 2 4-4, RKC 2-Den Bosch 2 4-0, Roda JC 2- VW 2 0-2, Willem II 2-Eindhoven 2 1- 2. HONKBAL 1e klassen: Bloemendaal-RCH 6-6. 2e klasse C: Braves-Squeeze 9-5. PAARDESPORT Koersen van Hilversum 1e koers, 2000 m: 1. Charmeur A (R.van Stam) 2.44,6-1.22,3, 2. Beauty Tonka, 3. Churchill. Niet gestart: Ba rones Duke. Toto: winnend 5,60, plaats 2,60, 2,40, 3,60, koppel 58,80, trio 842,80. 2e koers, 2000 m: 1. Charlene K (H.Schoonhoven) 2.44,1-1.22,1, 2. Crownstar, 3. Credit Arden. Niet ge start: Anton Neyenrode. Toto: win nend 3,50, plaats 1,70, 5,60, 2,20, koppel 51.90, trio 890,00. 3e koers, 2000 m: 1. Broer van Duin (P.Solleveld) 2.44,3-1.22,2, 2. Colt Fortuna, 3. Celerite d'lvens. Niet ge start: Bianka W. Ceder du Bois, Bud dy. Toto: winnend 3.40, plaats 1,30, 1,40, 1,30, koppel 7,00, trio 38,80. 4e koers, 2000 m: 1. Cenla Tonna- werd (L.Dooper) 2:38,6-1.19,3, 2. Claudia Victrlx, 3. Ziso Kandia. Toto: winnend 2,60, plaats 1,70, 1,40, 10,70, koppel 3,50, trio 184,30. 5e koers, 2900 m: 1. Budget Guapa (A Mollema) 3.55,4-1.21.2, 2. Blitz Uit huizen, 3. Aronson Mac. Toto: win nend 4,10, plaats 1,50, 1,60, 1,50, koppel 6,00, trio 92,70. 6e koers, 1609 m: 1. D'Abord Frisia (T.Smeding) 2.07,4-1.19,2, 2. Daisy Pride, 3. Dante Buitenzorg. Toto: win nend 2,40, plaats 1,50, 4,40, 2,00, koppel 38,80, trio 158,30. 7e koers, 1609 m: 1. Berna (H.Schoonhoven) 2.06,8-1.18,8, 2. Ar nold uit Best, 3. Yootha's. Toto: win nend 19.70, plaats 3,30, 2,50, 4,50, koppel 25,40, trio 3719,50. 8e koers, 2000 m: 1. Yrus du Bois (A.de Wrede) 2.39,4-1.19,7, 2. Zipper Spencer, 3. Watteau d'Aster. Toto: winnend 2,00, plaats 1,50, 1,50, 2,10, koppel 4,10, trio 28,90. 9e koers, 1609 m: 1. Action Skoatter (A.Bosscha) 2.02,2-1.15,9, 2. Alexan der S, 3. Reunited. Toto: winnend 1,20, plaats 1,00, 1,00, 1,00, koppel 2,30, trio 7,40. 10e koers, 2440 m: 1. Vito del Sol (J.Hennink) 3.16,4-1.20,5. 2. Bekila. Ludwlg, 3. Wez Warber. Niet gestart: Yerry Buitenzorg. Toto: winnend 38,20, plaats-8.40. 2.00. 1,70, koppel 65,90, trio 690,90. 11e koers, 2900 m: 1. Wayne Express (R.van Stam) 3.56,6-1.21,4, 2. Yackie Brogan, 3. Zarragona. Toto: winnend 5,20, plaats 1,50, 2,40, 1,70, koppel 40,80, trio 271,30. Omzet totaliaator. 505.453,00 W 5 apel: 2-11-3-10-7, uitbetaling 710,80. SCHAKEN Toernooi in Tilburg 6e ronde: Nikolic (Joe)-Karpov (Sov) 1/2-1/12; Van der Wiel (Ned)-Portisch (Hon) 0-1; Hübner (WDI>-Timman (Ned) 1-0; Short (Eng)-Hjartarson (IJs) afgebroken. Stand: 1. Karpov 4. 2. Short 3 1/2+1 afg.. 3. Nikolic, Por- tisch, Hübner 3 1/2, 6. Timman 2 1/2, 7. Hjartarson 2 1 afg., 8. Van der Wiel 2. SOFTBAL Play offa: HHC-HCAW 5-0. WIELRENNEN Ronda van de Europeae Gemeen schap 6e etappe: 1. Willems (Bel) 195 km In 4.42.12, 2. Theus (Ned) 0.12, 3. Ko- nlsjev (Sov. 4. Ottevanger (Ned), 5. Daems (Bel). Algemeen klassement: .1. Rue (Fra) 20.59.24, 2. lurvik (Noo) 1.09, 3. Fignon (Fra) 1.12, 4. Jalabert (Fra) 1.39, 5. Flicher (Fra) 1.39, 13. Theus (Ned) 4.58, 15. Rozendal (Ned) 5.29

Leidse Courant | 1988 | | pagina 9