Aevisie-programma~ „Ik heb het nu geproefd en het smaakt naar meer" CeidocSomattl ZATERDAG 20 AUGUSTUS 1988 PAGINA 19 KRO mOmroepparochie: eu charistieviering in de kerk van st. Franciscus Xaveri- us te Amersfoort. NOS Nieuws voor doven en slechthorenden. Einde. VARA Terug naar de natuur, En gelse comedy-serie. Afl.11: Her rijk alleen. 50 Jaar Britse film, docu mentaire serie. Vandaag: De film laat je lachen. Oh het is zo fijn om lekker stout te zijn, tekenfilmse rie naar het werk van Wil helm Busch. Afl.: De raaf was lang niet braaf. NOS Journaal. VARA O Zomerrock, special over de zanger Joe JAck- son met live-opnames en interviews. Presentatie: Jan Douwe Kroeske. VARA's kindermenu: Scooby en Scrappy Doo. tekenfilmserie. Afl.: De neef van Scooby en Scrap- py/Varende voorstelling, m Pipoen de noorderzon Afl.5: Een muur van ijs. Pipo en Per Pleksen zijn op reis gegaan naar het dak van de wereld, waar in een ijspaleis de trollenkoningin Knakke vertoeft. NOS Journaal VARA Patrick Pacard, 6-delige spionageserie. Afl.2: Ge heimagent Patrick. De jacht op de geheime fomu- le van professor Gunström is in volle gang, maar zijn assistente is ook niet van gisteren. De natuur en de mens natuurdocumentaireserie. Afl: De wereld van de ja guar. Zestien glorieuze dagen. Terugblik op de Olympi sche Spelen van vier jaar geleden in Los Angeles. DI.6. Cagney Lacey. Ameri kaanse politieserie. Afl.: Verloren en weer terugge vonden. Achter het nieuws. Actua liteitenrubriek. Frank's place. Comedyse rie. Afl.: De herder en zijn kudde. Een naderende wervelwind houdt klandizie weg uit „The Chez", maar Tiger wil de zaak open houden in afwachting van ene Deal, en geestelijke die en pastoraal bezoek wil afleggen. De wereld van Boudewijn Büch. Afl.4.: The fifties. Isabelle Huppert en Gérard Depardieu in „Loulou". Ned. 2, 20.36 u. FOTO: PR NOS 23.32 Journaal. 23.37 Einde. NEDERLAND2 09.00 09.05 09.15 09.30 09.45 19.00 19.17 20.00 20.10 VPRO Towser kinderserie. Afl.: Towser en het ruimtewe zen. Meester Warhoofd ani matiefilm voor kinderen. Afl.3. Niet storen a.u.b. kinder serie. Afl.: De grote reis van Cornelia Koe. Max Laadvermogen, se rie. Afl.: Elektriciteit. E Laurel&HardyrTheBo- hemian girl, muzikale ko medie uit 1936. Er komen zigeuners op het landgoed van de graaf. Als de graaf hen beledigt, kidnappen ze zijn enige dochter. NOS Nieuws voor doven en slechthorenden. VPRO Life and death, koordan sers. 2. animatiefilms. John Hiatt „Profession musician", filmportret van Bram van Splunteren over de AMerikaanse zanger en songschrijver John Hiatt. NOS (H Journaal. VPRO Post USA, videobrief over de op handen zijnde presi dentsverkiezingen aldaar. VPRO-Cinema: Loulou, Franse speelfilm uit 1980 van Maurice Pialat. De net te Nelly woont al een paar jaar samen met Andrè. Al gauw begint ze een ver houding met de patserige Loulou. André laat het er niet bij zitten en probeert Nelly tot andere gedachten te brengen. Levensberichten en dan komt de nacht met rood, drieluik over de oncologi sche afdeling van het Aca demisch ziekenhuis. NOS Journaal. Einde. 12.00 12.30 13.00 16.00 16.30 17.15 18.30 18.45 19.00 20.00 22.30 22.35 22.50 22.55 NOS Nieuws voor doven en slechthorenden. Weekjournaal. Einde. Nieuws voor doven en slechthorenden. Studio Sport, atletiek, paardesport en honkbal. IKON Samen 40 Jaar Wereld raad van Kerken en wat nu?. Documentaire over de geschiedenis van de Wereldraad van Kerken. NOS Studio Sport, paarde sport. honkbal en atletiek. Nieuws voor doven en slechthorenden. Sesamstraat. Studio Sport. Journaal. IKON i De soldaat met de vogel, tv-film van Jan Kees de Rooy en Oskar Ortiz. NOS i Panoramiek zomereditie, actualiteitenmagazine. Vandaag: De ondergang van het Brit Imperium. Het onafhakelijksproces in een vijftal voormalige delen van het Britse Koninkrijk. Deel 5: Rhodesië. IKON i Onvindbare uren (There were times, dear), Ameri kaans tv-spel van Harry Cauley. Met: Len Cariou en Shirley Jones. Op vrij jon ge leeftijd wordt een man getroffen door de ziekte van Alzheimer. Samen met zijn vrouw ondergaat hij de gevolgen van deze ziekte. FEDUCO l Werken aan Werk Instal latietechniek. Afl. 1Van grondwater tot narcose- gas. NOS Voorlichtingsprogn over cursus Grc ramma rafische technieken. NOS Nieuws voor doven en slechthorenden. Einde. MYRNA GOOSSEN OVER „EEN LOT VOOR ARTIS" Een lot voor Artis. Amusements programma. AVRO-televisie. Ned. 2 om 20.30 uur. Donderdag. HILVERSUM „Als ik zou mogen kiezen, deed ik het liefst weer een amusementsprogramma. Absoluut. Ik vind het zo leuk en gezellig. Boven dien ben ik het type niet voor een culturele of in formatieve show. Je moet doen waar je goed in bent en ik denk dat ik het bes te pas in het amusement. Dan moet je niet kramp achtig gaan zitten kijken of je dat andere ook kan. Misschien komt dat nog... als ik wat ouder ben", zegt Myrna Goossen, die momenteel de show steelt in het AVRO-programma „Een lot voor Artis". Een carrière in de omroepwe reld heeft Myrna (25) nooit geambieerd, toch is haar ster snel gestegen. „Eng hè... Het is zo raar gelopen. Ik was se cretaresse op de afdeling Ex terne Betrekkingen. Als ik toen had geweten dat ze een omroepster zochten, had ik absoluut niet gesolliciteerd. Ik dacht altijd: wie ben ik om de mensen te vertellen wat ze te zien krijgen. Dat kan ik niet, zo ben ik niet. Op het mo ment dat ze tegen mij zeiden, nou Myr je hebt de baan, dacht ik; oh leuk, maar ik was pas twintig. Ik dacht, ik wacht nog een jaartje, dat heb ik ook tegen mijn moeder en broer gezegd. Mijn broer dacht dat ik gek was gewor den. Hij heeft tot 's nachts twaalf uur tegen mij aan zit ten praten. Ik stond onder de douche en nog stond hij tegen mij te kwekken: ieder meisje in Nederland zou het willen en mevrouw zegt nee. Waar haal je het lef vandaan. Toen dacht ik: hij heeft eigenlijk ontzettend gelijk. Hij zei: vol gend jaar hebben ze je niet meer nodig, want dan kennen ze je niet eens meer. Mijn broer heeft mij eigenlijk met de neus op de feiten gedrukt en sindsdien heb ik elke kans aangegrepen die voor mijn voeten werd geworpen. Als ze nu zeggen: Myr, wil je dit doen en ik vind het leuk, dan zeg ik: ja hoor. Zo ben ik ook aan die spotjes gekomen. Myr na figureert wel, stond met een telefoon of een konijn in haar handen... Vroeger wilde ik balletdanseres of -lerares worden, heb ook jarenlang heel intensief ballet gedaan, veelal vijf dagen per week. Op een gegeven moment dacht ik, het is wel leuk, maar wil ik dit echt, ga ik audities doen voor de ballet-academie? Ik had echter het gevoel dat ik nooit zo goed zou worden, als ik zou willen worden. Zo walgelijk ben ik. Ik zet alleen door als ik weet dat ik er heel goed in kan worden, anders heeft het toch geen zin om je helemaal gek te werken". Uitdaging Myrna Goossen deed de havo, daarna Schoevers en een pu- blic-relations-cursus en ge bruikt haar stem nu vooral voor het aankondigen van ra dio- en televisieprogramma's. „Het is een uitdaging om steeds opnieuw op een leuke manier een programma aan te kondigen, maar ze hebben mij nu met „Een lot voor Artis" van een amusementsprogram ma laten proeven en dat smaakt naar meer. Maar ik raak niet gefrustreerd hoor, want dankzij mijn omroep- werk heb ik dit toch gekre gen. Natuurlijk wil ik verder met programma's, maar ik ben niet het type om mensen de grond in te trappen en flink met mijn ellebogen te werken. Bovendien vond ik mijn stem vroeger vreselijk klinken. Ik had een heel hoge stem, die vooral buiten beeld niet om aan te horen was. Ik dacht: dit gaat niet goed en dat zei mijn cheffin ook: je hebt geen stem Myrna. Ik ben dus lager gaan praten. Daar om kan ik nu ook pas op de radio. Ik heb er overigens niet bewust aan gewerkt, het is vanzelf gegaan. Ik was echt een rietenvlieger in het pra ten en dan zeiden ze: Myr rustig, die mensen kunnen je niet volgen, je mag ademha len tussendoor, dat is geen en kel probleem. Daar ga je dan op letten, brengt intonaties aan in zinnen. Maar van dat lager praten krijg je wel een onderkin heb ik gemerkt". Terugkijken „Bij het bekijken van de vide obanden van „Een lot voor Artis" heb ik wel ontdekt, dat ik bij de marmottenbaan die rotstem terugkrijg. Mijn stem schiet omhoog als ik enthou siast word. Ik heb me bij het terugzien van het eerste pro gramma behoorlijk zitten schamen: ik was echt een of andere gilmeid. Ik dacht: dat moet ik de volgende keer voorkomen. De tweede uit zending gebeurde het weer Toen vond ik mijzelf dus ge woon een stom mens. Bij de derde aflevering heb ik mij behoorlijk ingehouden, maar het kan nog minder". Myrna heeft tot nu toe alleen maar enthousiaste reacties ge kregen op haar presentatie- rol in de spelshow. „Maar het is ook zo'n ontzettend leuk programma om te doen. Voor mij is het net een feestje. Ik ren door die dierentuin, heb iemand bij mij die de zaken in goede banen leidt en ervoor zorgt dat de oppassers op tijd voer gooien en zo. Ik ben echt heel blij dat Fred Oster mij heeft gebeld. Op het moment dat ik hem aan de lijn kreeg, vroeg hij: Myr, wat doe ie met de vakantie? Ik zei: ik heb nog geen plannen, waarop hij antwoordde: ik ga een pro gramma maken en zoek nog een mede-presentatrice. Ik zei: Nou Fred, dan heb ik geen vakantieplannen meer. Dat vond hij de juiste hou ding, maar ik had al eens wat in het land met hem gedaan en dat was heel leuk. In het begin had ik wel zoiets van: wat moet ik nou met Fred. Ik vond het heel eng, maar ook heel spannend. Hij heeft ten slotte vele jaren meer erva ring dan ik. Ik kan mij voor stellen dat hij heeft gedacht: wat moet ik nou met zo'n sno taap. Maar het was hartstikke leuk". Myrna Goossen: „Dat ik de verhaaltjes uit mijn hoofd ken, is toch wel het minste wat je van een presentator mag verwach ten". FOTO: AVRO mij overgelaten. Ik wil een lo gisch verhaal vertellen, maar het ook interessant houden voor de kijker. Ik probeer dus de simpele nieuwtjes die ge makkelijk zijn te onthouden uit de informatie te pikken. Eigenwijs „Of ik veel van hem leer? Nee, maar ik ben misschien eigenwijs. Ik ga mijn eigen gang. Het meeste leer je toch van het naar jezelf kijken. Als ik 's avonds laat thuis kom, is het eerste wat ik doe de show op video terugkijken en de volgende dag weer. Dat is geen ijdelheid, hoor. Die eer ste keer kijk ik om mijzelf een beetje gerust te stellen, want als je daar staat en je maakt een fout is dat altijd veel erger dan de mensen in de huiskamer ervaren. Ik kan dan tenminste een beetje rus tig gaan slapen. De volgende dag onderwerp ik mijn pres taties aan een kritische be schouwing, maar die methode heb ik altijd toegepast, ook bij mijn omroepwerk „Een lot voor Artis" brengt het nodige werk met zich mee. „Ik schrijf zelf de ver haaltjes. De informatie krijg ik weliswaar toegespeeld, maar de invulling wordt aan Die teksten leer ik uit mijn hoofd. Voor de eerste uitzen ding kende ik ze al twee we ken van te voren van achte ren naar voren. Ik werd een keer 's nachts om twee uur wakker, zat rechtop in mijn bed en betrapte mijzelf erop dat ik het verhaal van de ijs beer zat af te draaien. Maar dat ik die verhaaltjes uit mijn hoofd ken, vind ik wel het minste wat je kan doen als presentator. Is dat nou zo moeilijk! Ik zit mij soms be hoorlijk te ergeren als ik zul ke mensen dingen van een papiertje zie lezen. Maar ik ben nog niet zo goed als Hans van der Togt. Die leest iets door en ratelt het er vervol gens foutloos uit". HANS PIËT „Onze mooiste jaren" oftewel „The way we were" met t Redford (I) en Barbra Streisand. BRT 1, 20.40 u. FOTO: PR ten grijpen de macht (The in mates take over the asylum). 23.25 Nieuws. Aansl.: Coda: XXXI (366-377), Van Nic van Brug- T 4 itl I 1 Wielrennen, rechtstreekse re- Alive P°rta9® van he' kampioen schap van Zürich. Commen- irrym, taar: Mark Vanlombeek. (Euro visie). eny J Juke Box. 7 i D Comedy Capers: de virtuoos (THe maestro), slapstick met Billy West. Krokant culinaire serie. E Da jaren zestig Oaktari, Amerikaanse serie. Met: Mars- J hall Thompson, Cheryl Miller, e.a. Afl.3: De dam (Countdown for Judy). Nieuws. 1» "4 Tik Tak e Animatieserie. <n 1 Afl.53. itdowt Er waa een keer... korte ver- rikaart haaltjes verteld door Jef Burm. te vM Vandaag: het sleutelmeisje. Landen documentaire, pro- IL gramma waarin reportages uit de serie Van Pool tot Evenaar in een herwerkte versie worden uitgezonden. Vandaag: De Franse Alpen. 5 Sorcerers'way, documentaire over het leven cvan de Cokwe In Centraal Zaïre en de belang- rijke rol die de tovenaars nog steeds spelen. S Bloemetjes buiten. Vandaag: combi Zomerbloeiende knol- en bol- io.7. gewassen. Presentatie: Gil Claes en Mare Verachtert. D Mededelingen en programma- i overzicht. S Nieuws, onie." K'jk uitl Verkeerstfps. Van- itgtd daag: Automobilisten en (brom)fletsers. 5 Sportweekend. iki. 0 0nz# mooiste jaren (The way we were), Amerikaanse speel film uit 1973 van Sydney Pol lack. Met: Barbara Streisand, Robert Redford. Bradford Dill- etekst man e.a. Katie Morosky en Kultzer Hubbeel Gardiner zijn eikaars volmaakte tegenpolen. Zij is metol n'®t erg aantrekkelijk en com muniste, hij is een mooie jon- alige t 9®n en politiek apatisch. Toch trglndt beginnen ze een verhouding met elkaar, ilige verhaal van Hollywood In on (Story of Hollywood). 10-dellge Is Britse documentaire serie van Judy Lindsay. Afl.7: de patl'en- 11.00 Eucharistiaviaring. 12.00 Einda. 13.55 Actualitéa la Une. 14.00 Wielrennen: Rechtstreekse uit zending vanuit Zürich. Com mentaar: Thóo Mathy. (Eurovi- 15.30 Tekenfilms. (Onder voorbe houd). Mrs. Lady Bug en Beau ty and the beast. 15.45 Variétés la Una. 15.50 Polo: Coronation Cup, reporta ge vanuit Windsor. 16.00 A star is hatched, tekenfilm (Onder voorbehoud). 16.05 Taiwan, documentaire over Taiwan, over de pagodes, het porselein, de jade maar ook over de poppenspelen en fol kloristische dansen. 16.30 Cinéma la una. 16.35 Dimancha Musique: Filharmo nisch Orkest van Luik o.l.v. Pierre Bartholomée met Au- gustin Dumay, viool: vioolcon cert in d kl.t. opus 64. Men delssohn. 17.05 Noubanimé met de Smurfen en Petzi, tekenfilms. 17.35 Golf: US PGA. Commentaar: Jean-Pierre Hautier en Vincent Borremans. 19.00 La week-and sport if. Presen tatie: Roger Laboureur. 19.25 P.M.U. Belga. 19.30 Journaal. 20.00 Cinéma i la Una. 20.05 Copia conformó, spelpro- gramma waarin dit keer de imitaties van Charles Bronson, Carlos en Fernand Raynaud. Gast: De groep Bill Baxter. Presentatie: Thierry Chesnot. Met: Jean Michaud, Madeleine Barbulèe, Jacques Fabri e.a. Toneelregie: Claude Sainval. De rijke bestseller-auteur Stèphène Boissiére komt te overlijden. Zijn nabestaanden zijn hier niet rouwig om en spoedig komt iedereen als aasgieren op het fortuin af. 22.45 Laatst* nieuws. 23.15 Einda. DUITSLAND 1 09.30 Programma-weekoverzicht 10.00 Het programma met de muis. 10.31 o Die Liebe zu den drei Or- chestern, reportage over het werk van Leonard Bernstein met het New York Philharmo nic, het Israel Philharmonic Or chestra en de Wiener Philhar- moniker. 12.00 S Presseclub. 12.45 Tagesschau, met Wochenspie- gel. 13.10 Magazin der Woche. Regio naal weekoverzicht. 13.40 Programma-weekoverzicht. 13.45 Level 43, jongerenmagazine. 14.30 SOS - Hills End antwortel nichl, Australische jeugdserie van Noel Robinson. Met: Mag- de Ryan, John Noble. Peter Gwynne e.a. Afl.6: Das Wieder- sehen. 14.55 Bruchiandung im Paradies (The last flight of Noah's ark), Amerikaanse speelfilm uit 1980 van Charles Jarrott. Met: El liott Gould, Genevieve Bujold, Ricky Schroder e.a. Piloot Noah Dugan vermoedt niet wat hem te wachten staat als hij met een oud chartervliegtuig, samen met een missie-non en twee kleine blinde kinderen, vertrekt. Als hij ontdekt dat hij van de koers afgeweken is. is hij gedwongen op een een zaam eiland te landen. Daar staan hen spannende avontu ren te wachten... 16.30 Film aktuell. 17.00 ARD-Ratgeber Essen Trin- ken. Vandaag: Tips voor de barbecue en picknick. 17.30 Globus - Die Welt vonder wir leben, milieumagazine. Pre sentatie: Alfred Thorwarth. 18.00 Tagesschau. 18.05 Wir Ober uns. 18.10 Sportschau. 18.40 mLindenstrasse. Serie met Martin Armknecht, Georg Uec- ker. Ute Mora e.a. Afl. 142: Be- ginn einer Affare? 19.10 Weltspiegel. Reportages van buitenland-correspondenten. 19.50 Sportschau-Talegramm. 19.58 Programma-overzicht. 20.00 mTagesschau. 20.15 mTatort, politieserie. Afl.: Ein- zelhaft. Met: Götz George, Eberhard Felk, Chiem van Houweninge e.a. De mooie Ho- na Vogtlénder, dochter van de wegens moord in de gevange nis belandde Vogtlënder. pro beert de onschuld van haar va der te bewijzen. Hierbij raakt zij echter zelf in grote moeilijk- i Kulturreportage. Die neunen Mazene, reportage over kunst en sponsoring, i Tagesschau. i Hundert Meisterwerke. Glüc- kliches Land, schilderij van Jean Dubuffet gezien door Uwe M. Schneede. l Gesundmachen Rezepte, die das Leben andern, reportage over de mogelijkheid van ziek tepreventie door toevoeging van preparaten aan het dage lijks dieet. I Filmprobe. Gegen den Strom, documentaire over het ge ruchtmakende onderzoek van de studente Anja Rosmus naar het gedrag van de burgers van Passau in de Hitler-tijd. i Tagesschau. l Nachtgedanken. Beschouwing door Hans Joachim Kulen- i Einde. DUITSLAND 2 l IS Programma-weekoverzicht. I Sie nannten es Reichskristall- nacht. Protestantse kerkdienst vanuit Dachau. Voorganger: Waldemar Plsarski. Moesik. Vandaag: 1. Heel Ber lijn lag aan voeten: Gitta Alpar. 2. Duits prlvè-archied van ac- I E ZDF-Fernsehgarten, muziek en gasten live vanuit Malnz. Presentatie: llona Christen. i Heute. Sonntagsgesprach. i Damals, vor vierzig Jahren. Serie oude weekjournaals. Vandaag: Die Reisen des Pro fessor Klecks, serie met Piotr Fronczewski. Lena Morozowa, Henryk Bista e.a. Afl.: Ohne Tinte sitzt der König in der Tin- te. I Singen macht Spasa, een mu zikaal avontuur met Rolf Zuc- kowskl. i Anderland, serie met Stefanie Kellner, ANdrea Heuer, Uschi Wolff, e.a. Afl.: Einen Hund will ich. i Schiefe Beziehungen - unkla- re verhaltnisse, portret van de Italiaanse schrijfster Dacia Ma- EFranzi, oh Franzil Tsjechi sche speelfilm uit 1982 van Ka- rel Kachyna. Met: Mlroslav Stary, Stanislava Coufalova, Cestmir Randa jr, e.a. Als Franzi begint met werken, valt het hem niet mee. Hij imiteert de werkwijze van zijn oudere collega's en komt zo in' conflict met zijn baas. Danke Schön. reportage van De Nederlandse acteur Chiem van Houweninge (hier op een ar chieffoto) is opnieuw te zien in een Tatort-aflevering. Did. 1, 20.15 u. FOTO: CEES VERKERK de Aktie Sorgenkind. Aansl: Der grosse Preis. Bekendma king van de prijswinnaars. Heute. Die Sport-Reportage met o.a. atletiek-wedstrijden in Keulen. ML - Mona Lisa, vrouwen-ma gazine gepresenteerd door Maria von Welser. Programma-overzicht. Heute. Bonn direkt. Politiek nieuws. Presentatie: Wolfgang Herles. Bilder aus Europa, natuurdo- cumentaire over 5 verschillen de landschappen, waaronder Spitsbergen, de vulkaan Stromboli en de Roemeense Donaudelta. E Die Privataekretirin, Duitse speelfilm uit 1953 van Paul Martin. Met: Sonja Ziemann, Rudolf Prack, Paul Hörbiger. De jonge Gerda wil graag se cretaresse worden In de grote stad. Vla een portier van een bank vindt ze een betrekking, maar er wordt niet bij verteld, dat ze ook open moet staan voor de avances van haar chef. Haute. Aansl.: Sport am Sonn- tag. E Liedercircus. Chansons ge- presenteert door Michael Hel- tau. Met: Elaine Delmar, Gillian Scalici, Mona Seefried, e.a. Muzikale leiding: Robert Op- Sommerfestival im ZDF: John-Cranko-retrospektive: Brouillards ballet van John Cranko op muziek van Debus sy. Met: Jean Allenby, Joyce Cuoco. Lucia Isenring. e.a. M.m.v. het ballet van Stuttgart en Karl-Heinz Lautner, plano. Opvoering vanuit het Wüttem- bergs.Staatstheater. Brief aus der Provinz: Wo Fi- schen am schönsten 1st, na- tuurdocumentaire over de All- göu. Heute. DUITSLAND 3 Teletekstoverzicht. WDR-Publik. Gesprekken en muziek live vanuit Bockle- Reisewege zur Kunet, culture le serie. Afl.: Griechenland - von Korinth nach Delphi. E Alte Ansichten, serie oude documentaires. Vandaag: El- bing. Hanze- en handelsstad van het Oosten. CREDO - Glaube und Bekenn- tnis der Christen, religieuze se rie. Afl. 12: Jesus der Christus. Auf und davonl Jeugdserie over Australië in de 19e eeuw. Afl.6: Ein Freund namens Joe Marceay. 19.00 Aktuell* Stunde. Regionaal magazine. 19.30 Sport im Weeten. 19.45 Einde. 20.00 Schwedenpolka: Hëlsinge Hambo. reportage van de jaar lijkse dans-polkawedtsrljd in het Zweedse Hëlsingland. 20.15 Inferno und Paradies, reporta ge van het grootste toneel spektakel aan de Wannsee met als thema Dante's Göttli- cher Komödie. 21.00 Portret Katarine Witt, kein Star wie jeder andere. 21.30 West 3 aktuell. 21.35 So lee**, met JUrgen von der Lippe. 23.05 Vom Empire nach Europa documentaire serie over Groot-Brittannië van 1900 tot en met 2000. Afl. 1: Nledergang und Besinnung. Duitse bewer king: Ralner Hoffmann. 23.55 Leatet* nieuws. BBC 1 Open University. Play Schooi, kinderprogram ma. Afl.: Hallo again. Umbrella. Kindermagazine. This is the day. The buccaneer, Amerikaanse speelfilm uit 1958 van Anthony Quinn. Met: Yul Brynner, Charlston Heston, Claire Bloom e.a. Sign extra. Country file. Magazine over het buitenleven. Weerbericht voor de land bouw. Nieuwsoverzicht. E Bonanza, Amerikaanse westernserie met Lorne Green, Michael Landon, Dan Blocker 14.50 Tekenfilm. 15.00 Eastenders Omnibus. Serie met Michael Robartes, Gerry Hoxham e.a. 16.00 The train robbert, Amerikaan se speelfilm uit 1973 van Burl Kennedy. Met: John Wayne, Ann Margret, Rod Taylor e.a. 17.30 Rolf Harris'* cartoon time. 17.55 First class, spelprogramma voor scholieren. Blue Peter- presentators tegen de spelwin- 18.20 The living planet a portrait of the earth. 12-delige docu- mentaire-serie van David At- tenborough. Afl. 11: The open 19.25 Nieuws en weerbericht. 19.40 Songs of praise. Religieuze muziek. Vandaag: Sea Festival. 20.15 A question of entertainment. Spelprogramma. Presentatie: Tom O'Connor. 20.45 Chariots ot fire. Engelse speelfilm uit 1981 van Hugh Hudson. Met: Ben Cross, Ian Charleston, Nigel Havers e.a. 22.45 Nieuwe en weerbericht. 23.00 Everyman, documentaire-se rie. Vandaag: In the name of God, reportage over Predikan ten voor Solidariteit, Chili's grootste mensenrechtenorga nisatie en een van de weinige effectieve spreekbuizen van de Chileense oppositie. 23.40 Dennis O'neil singe. 00.25 The eky at nignt, astrono misch rubriek. 00.45 Weerbericht 00.50 Einde. BBC 2 07.50 Open University. 14.05 E Hawk of the wilderness. Se rie met Herman Brix als Kioga the Hawk. 14.20 Tekenfilm. 14.30 Sunday grandstand. Met cric ket en atletiekkampioenschap- pen te Keulen. 19.50 The rough guide to Europe: 8- delige toeristische serie over Europese hoofdsteden en hoe het is voor jongeren om er te leven. Afl.7: Ljubljana. 20.45 The RKO Story: Tales from Hollywood. 6-dellge documen taire-serie over de Radio Keith Orpheum-filmmaatschappij. 21.45 Lawrence and Arabia, docu mentaire over T.E. Lawrence, die een belangrijke rol speelde bij de Arabische onafhankelijk heidsoorlog tegen Turkije. 23.10 Moviedrome, serie klassieke cult-films geïntroduceerd door regisseur Alex Cox. Aansl.: The man who fell to earth, Engelse speelfilm uit 1976 van Nicolas Roeg. Met: David Bowie, Rip Torn. Candy Clark e.a. 01.35 Einde. SKY CHANNEL 07.30 The World Tomorrow. 08.00 Fun Factory. 11.30 The Flying Kiwi. 12.00 Countdown. 13.00 Made in Germany. 14.00 New Music. 15.00 SoH and Romantic. 16.00 Trans World Sport. 17.00 Canon Fashion TV. 17.30 The Coca-Cola Eu roc hart Top l The Times Headline New*. I Swiss Family Robinson. I The Times Headline News. I The Bionic Woman. I The word. Deel 2. I The Times Headline News, i The Bi-Centennial Gold Cup. I The Times Headline News, i The Coca-Cole Eurochart Top 50. 00.15 Canada Calling. 01.00 Aids. 03.40 Closedown. SUPER CHANNEL 07.00 Supertime Club. 11.00 Music Box. 13.55 European business weekly. 14.25 Goodyear Weather. 14.30 Super Sport. 16.30 The Orchestra. 17.00 Sexton B|ake and the Demon God. 17.30 The world tomorrow. 18.00 The Muppet Show. 18.30 Jlm'll Fix It 19.00 Capitol. 19.25 Goodyear Weather. 19.30 The John Denver Show. 20.20 Cover story. 20.50 Feature film: Three Sisters. 00.20 Goodyear Weather. 00.25 European Business Weekly. 00.55 Music Box. 02.55 Closedown. MTV EUROPE 07.00 Ray Cokes. 11.00 MTVa Europeen top 2a 12.00 Ray Cokes. 14.00 Maiken Wexe. 16.00 Week in rock. 16.30 Maiken Wexe. 17.00 MTV Classic*. 18.00 Kino, filmmagazine met Chris Salewicz. 18.30 Maiken Wexe. 21.30 Spotlight. 22.30 Maiken Wexe. 23.00 Take the blame. 23.30 Gast-vj. 02.30-06.30 Night voices. TV 5 15.00 Apostrophes. 16.15 Aujourd'hui en Franc*. 16.30 Sports Magazin*. 18.30 Bonjour bon appetit. 18.55 Les Breves. 19.00 Thalassa. 20.00 Sant* a la une. 21.30 Histoires Naturelles. 22.00 Journaal télevieé. 22.30 Reportegen. 23.30 Fin de programme. 5) Ondertiteling via Teletekst a Tweetalige of stereo-uitzending E Zwart/wit-uitzending ■S Zwart/wit-uitzending met onder titeling via Teletekst lol Bij niet-Nederlandstalige zen ders: uitzending In orglneie ver sie met ondertitels K) Bij niet-Nederlandstalige zen ders: z/w-uitzending In orglneie versie met ondertitels Herhaling NEDERLAND 1 KRO 15.30 Holiday Island. Australi sche serie. Afl.24. 16.20 The muppet babies. 16.45 Boomer, jeugdserie. Afl.20. 17.10 KRO's Tekenfilmfeeti- val. NOS 17.30 Journaal. KRO 17.40 Lekker weg, toeristische serie. Afl. 13: Drenthe. NEDERLAND 2 AVRO 16.00 Up in arme, Amerikaan se speelfilm uit 1944 van Elliott Nu gent. 17.40 Foofur tekenfilmserie. 17.55 Dungeons Dragons teken filmserie. BRT 1 16.00-17.15 Columbo Moord vol gens het boekje (Murder by the book), Amerikaanse tv-film van Ste ven Spielberg. 17.55 Nieuws. DUITSLAND 1 09.45 ARD-Ratgeber: Praktische tips. 10.00 Heute. 10.03 E Die Prtvatse- kretftrin. 11.35 Bilder au* Europe. 12.25 Globus - Die Welt von der wir leben. 13.00-13.15 Heute. 15.00 Ta gesschau. 15.05 E Fury. 15.30Blau*c Monteg, magazine. 16.00 Die Trick- filmschau. 16.15 Het programme met de muis. 16.45 SOS Hills End antwortet nicht, Australische jeugd serie. 17.10 Die kleine Dampflok, te kenfilm. 17.15 Tagesschau. 17.25 Einde. 17.25 Fame, Amerikaanse se rie (WDF). BBC 1 07.35 RKO short: Leon Errol. 08.00 Breakfast Tims. 09.35 E Flash Gor don. 10.00 Nieuws. 10.05 Pink Pan ther. 10.25 Why don't you? 10.50 Laurel and Hardy, tekenfilm. 11.00 Nieuws. 11.05 The littlest hobo, kin derserie. 11.30 Play school. 11.55 Five to eleven. 12.00 Nieuws. 12.05 Fighting Devil Dogs, serie. 12.35 The Flinstones. 13.00 Nieuw*. Aansl.: The Garden Party. 14.00 Nieuws. 14.30 Neighbours, serie. 14.50 A se cret place. 15.50 Bezeer, consumen tenmagazine. 16.20 People's court 16.45 Valerie comedy-serie. 17.10 Children's BBC. 17.15 Heatdiff witch Cats Co, tekenfilmserie. 17.35 Galloping Galaxies, science fiction-serie. SKY CHANNEL 08.05 The DJ Kef Show. 09.00 Made in Germany. 10.00 The Nescafe UK Top 4a 11.00 Countdown. 12.00 The Coca-Cola Eurochart Top 50. 13.00 Another world. 14.00 A Happy 200th. 15.00 US College Football. 16.00 The Nescafe UK Top 40. 17.00 The DJ Ket Show. SUPER CHANNEL 07.00 Supertime. 09.00 Music Box. 13.00 CapitoL 13.25 Goodyear Wea ther. 13.30 Sons and Daughter*.

Leidse Courant | 1988 | | pagina 19