.Prince's Trust" op Muziekdag van Veronica j Enge 'ELEVISIE-PRQGRAMMA'S EcidócSotumit DINSDAG 9 AUGUSTUS 1988 PAGINA 13 o: MMISSARIAAT IAAKT ERNST [ET SANCTIE- EGELING OMROEP ILVERSUM Het Commis- riaat voor de Media, het con- ole-orgaan van de omroep, lat ernst maken met de aan- ik van overtredingen door de nroep. Half augustus worden eerste (landelijke) omroe- >n gehoord over overtredin- m begaan in de periode mei i juni. Eind september, begin itober kunnen de eerste ncties op bewezen overtre- ngen worden verwacht, zo ijkt uit een toelichting van woordvoerster van het mmissariaat op de vaststel- ng van de sanctieregeling. 'fko e regeling gaat uit van boetes ibaseerd op een puntensys- em. De ernst van de overtre- ng wordt uitgedrukt in pun- n. Per punt moet de landelij- omroep een boete betalen in 10.000 gulden, de regiona- omroep 1.000 gulden en de kale omroep 250 gulden. Het rettelijk) maximum wat het immissariaat kan opleggen •draagt 200.000 gulden. Het immissariaat verwacht de nctieregeling vooral te zul- n moeten toepassen voor rertredingen van de reclame- De regeling kan ook orden gebruikt voor overtre- ngen van de regels voor le- nwerving en nevenactivitei- m de ernst van de overtre- ngen vast te kunnen stellen aakt het commissariaat ge- uik van een uitgebreide pro- dure. Via deze procedure innen eerst de omroepen zelf dens een hoorzitting reage- n op de door het commissa- aat geconstateerde overtre- ngen. Vervolgens worden de rertredingen nog eens voor- tlegd aan een commissie van [afhankelijke deskundigen, •staande uit oud-NOS-voor- tter mr. P. van Dijke, de me- aspecialist mr. J.J.C. Kabel i voormalig programma- mmissaris van de NOS, T. leuwenhuizen. Als de com- issie daaraan behoefte heeft in zij ter afsluiting van het vies ook nog een hoorzitting et het commissariaat aanvra- De procedure zal naar irwachting telkens circa an- trhalve maand in beslag ne en. De eerste overtredingen e aan bod komen ziin die be an door de landelijke om- ep in mei en juni. De perio- i daarvoor wordt vooralsnog schouwt als een gewen- ngsperiode voor de omroep, overtredingen begaan door ale en regionale omroep iben op dit moment een iets ider hoge prioriteit. HILVERSUM De jaar lijks terugkerende „Ve ronica Muziekdag" is in aantocht. Op 14 septem ber pakt de omroep voor de vierde keer uit met een gevarieerd aanbod aan muzikaal spektakel waarvan het „Prince's Trust"-concert een van de hoogtepunten zal vor men. Op het podium van de Royal Albert Hall in Londen ston den in juni van dit jaar ar tiesten zoals Peter Gabriel, Leonard Cohen, T'Pau, Phil Collins, Elton John, Mark Knopfler, Rick Astley en een aantal supergroepen. Een er van bestond uit Howard Jo nes, Queen-gitarist Brian May, ex-Japan bassist Mick Karn, Big Country-drummer Mark Brzezicki en The Phantom Horns, een andere uit Mark Knopfler, Allan Clark, Ray Cooper, Elton John en Eric Clapton. Laatst genoemde kreeg na zijn op treden een miniatuur gitaar aangeboden vanwege zijn in middels vijfentwintig jaar durende verdiensten voor de populaire muziek. „The Prince's Trust", onder muzikaal leiderschap van Midge Ure, brengt ook de Bee Gees, die voor het eerst sinds jaren weer eens in En geland optraden. Ze zingen onder meer „Jive Talking" en „You Win Again". De af sluiting wordt verzorgd door Joe Cocker en Wet Wet Wet- zanger Marti Pellow, die sa men het Beatles-nummer „With A Little Help From My Friends" zingen. Het con cert, de zesde in de reeks, werd bijgewoond, door de prins en prinses van Wales en zal in elk geval drie mil joen dollar opbrengen aan uitzendrechten. Dat geld wordt gebruikt voor een aan tal, door prins Charles ge steunde instellingen. En nu maar hopen dat Veronica niet meedogenloos de schaar zet in dit drie uur durende spektakel, zoals in voorgaan de jaren gebeurde. De Muziekdag begint om half vier en zal tot zeker vijf voor twaalf duren. De presentatie, Peter Gabriel zingt „Sledge hammer" tijdens het „Prin ce's Trust"-concert. FOTO: PR afkomstig vanuit de Count down Studio in Bussum, is in handen van Jeroen van In- kel, Erik de Zwart en Simo- ne Walraven, terwijl Bart de Graaff, die vanaf oktober een kinderprogramma voor de omroep presenteert, aan het publiek wordt voorgesteld. Hij kondigt onder meer de favoriete „Kidclip" aan, waarvoor kinderen tot veer tien iaar kunnen bellen. De dag heeft ook een erotische clip top drie, die als afsluiter dient voor de Muziekdag. Hij wordt na het „Prince's Trust"-concert uitgezonden. Fotograferen Het is dit jaar echter niet al leen muziek dat de klok slaat. Om niet in herhalingen te treden en weer simpelweg terug te grijpen naar een combinatie van concerten en clips, verzonnen de samen stellers deze keer een aantal onderdelen, die slechts zijde lings met muziek heeft te maken en dus een bredere laag van het kiikpubliek zal aanspreken. Zo laat Kees Ta bak voor de camera zien wat er bij het fotograferen van popgroepen komt kijken. De Engelse groep Spandau Ballet heeft inmiddels toegezegd naar Nederland te zullen vliegen om als onderwerp voor de foto's van Kees te dienen. Simone Walraven stort zich op de mode en laat zien dat oude kleren niet naar de lompenmarkt hoeven te worden gebracht, terwijl de Nederlandse zanger Frank Boeijen aan het begin van de uitzending een composities opdracht krijgt. Hij zal probe ren voor het einde van de Muziekdag deze klus te kla ren om het vervolgens met een akoestische gitaar uit te voeren. In de Countdown Studio worden onder ande ren Olivia Newton-John, Le vel 42 en Matt Bianco ver wacht voor een praatje en een optreden. De muziekfilm heet dit jaar „Flashdance", het verhaal met Jennifer Beals in de hoofdrol als het meisje dat een leven leidt waarvan ve len dromen: overdag werkt ze als lasser om zich 's avonds uit te leven als danse res. Deze film uit 1983 is ei genlijk een op speelfilmfor maat gesneden videoclip met muziek van Giorgio Morodor. Het leverde voor Irene Cara in elk geval de hit „Flash dance... What A Feeling" op. Verder breng de omroep „Rock roll, the early ye ars", een documentaire over het ontstaan van deze mu zieksoort en de gevolgen hiervan op het maatschappe lijk leven. De film bestaat voor een deel uit archiefbeel den van onder anderen Elvis Presley, Buddy Holly, Little Richard, Chuck Berry, Carl Perkins en Bill Haley. Hollandse hits De Muziekdag, een produktie Peter van Adrichem, heeft verder, net als vorig jaar, een „Popkwis", die door Erik de Zwart wordt gepresenteerd, terwijl er ook ruimschoots plaats is ingeruimd voor Ne derlandse artiesten. Vorig jaar kwamen die niet aan bod omdat het „Kuip Spektakel" van Jan Rietman even daar voor op televisie was te zien. Peter van Adrichem liet toen weten, dat hij het niet gepast vond, te dubbelen. Die ziens wijze is blijkbaar voor dit jaar over boord gezet, want de 45 minuten durende com pilatie, waarin onder meer Roberto Jacketti The Scoo ters een Nederlandse versie van „Lovecats" spelen, Toll Hansen, René Froger en Re- nee de Haan „Big City" zin gen en ook artiesten zoals André Hazes, Benny Neyman en Nico Haak voor de camera verschijnen, is een herhaling van het „Hollandse Hits Fes tival", dat die zaterdag er voor door Veronica op televi sie wordt uitgezonden. HANS PIËT NEDERLAND 1 15.30 James Herriot. Engelse serie. Afl.: Mond- en klauwzeer. James en Sieg fried moeten hun meest gevreesde diagnose stel len en hebben het daar moeilijk mee. 16.21 Kerkepad. Afl.6. 16.47 Haantje de voorste. Jeugdserie. Afl.2. 17.16 Ho, wacht esl Tekenfilm serie. NOS 17.30 Journaal. NCRV 17.40 De Stuntels. Tekenfilmse- 17.46 Ja, Natuurlijk extra. Na tuurprogramma. Vandaag: Alaska. Presentatie: An- toon van Hooff. NCRV 18.21 Kerkepad. Afl.6. NOS 19.00 Journaal. NCRV 19.15 Kanaal 13. Nederlandse jeugdserie. 19.38 Niet te geloven. Ameri kaanse comedy-serie. Jac kie, een goede vriendin van Thelma, wil gaan scheiden van haar schatrij ke man. Ernest is graag bereid als advocaat voor haar belangen op te ko men. 20.01 Murder she wrote. Ameri kaanse detectiveserie. Afl.: Goud van een dode. Jessi ca ontmoet haar oude vriend David Everett, die samen met 4 jongeren op zoek is naar een oude schat. Maar dan overkomt hun een verdacht ongeluk. 20.52 Cheers. Amerikaanse co- medy-serie. Carla wordt verliefd op Eddie LeBec, een beroemde ijshockeys peler die nogal bijgelovig blijkt te zijn. 22.17 Hier en nu. Actualiteiten rubriek. 22.02 Dertien persoonlijke ont moetingen. Vanavond: Ds. Van der Laan uit Gent. NOS 22.30 Journaal. NCRV 22.40-23.35 Skorpion. 3-delige Engelse thriller. Afl.3. De politie treft in een caravan twee levenloze lichamen aan. Er worden voorzorgs maatregelen getroffen om Gabrielle zo goed mogelijk te beschermen. NEDERLAND2 15.30 Rosco. Kinderserie. 15.50 §j Euro Country Music Masters 1988. Countrymu- ziek-wedstrijd. Gasten: Lyn Paul en Tulsa. Presen tatie: Ruud Hermans. 16.50 TROS dinsdagmatinee: BAchtervolging naar het Westen (Four faces west), 18.15 18.30 18.55 19.00 20.00 20.29 Amerikaanse speelfilm uit 1948 van Alfred E.Green. Met: Joel McCrea, Frances Dee, Charles Bickford, e.a. Als de bevolking van het stadje Santa Maria de nieuwe sheriff-verwelkomt, stapt een vreemdeling de bank binnen en dwingt de bankier 2000 dollar af en tekent voor de ontvangst met een valse naam. TROS Heatcliff Co. Serie. Afl.: Verliefdheid. Groen en grondig. Agra risch magazine. Presenta tie: Martine van Os en Evert van Benthem. Van daag: de luchtwasser, eiprodukten en hun toe passingen en de agenda. De Fabeltjeskrant. Afl.: De arrestatie van M ara boe. Bassie en Adriaan en het geheim van de schat kaart. Serie. Afl.: De ont dekking. TROS Zomerparade. Van uit attractiepark Walibi In België presenteren Jan de Keijzer en Carola van BZN de zomerparade. NOS ffl Journaal. TROS De TROS Way of Life Show. Spelshow vanaf de Efteling gepresenteerd door Ron Brandsteder. Deze week kandidaten uit Overijssel. TROS Aktua special: Ver stoorde vluchten. Docu mentaire over de vogeltrek boven Israël en de hier door ontstane problemen voor de luchtmacht. S3 Ondertiteling via Teletekst 0 Tweetalige of stereo-uitzending E Zwart/wit-uitzending ■U Zwart/wit-uitzending met onder titeling via Teletekst BS Bij niet-Nederlandstalige zen ders: uitzending in orglnele ver sie met ondertitels ■3 Bij niet-Nederlandstalige zen ders: z/w-uitzending in orginele versie met ondertitels Herhaling FOTO: PR 22.40 Van da koele meren des doods. 4-delige serie uit 1982 van Nouchka van Brakel naar een roman van Frederik van Eden over de tragische levensgeschie denis van hedwig Marga de Fontayne, wier leven sinds het zeer vroege over lijden van haar moeder ten gevolge van tyfus sterk wordt beheerst door ge dachten aan dood en ster ven. Afl.1: Het mysterie van het huwelijk. Tijdens een verblijf alleen aan zee ontmoet Hedwig de con certpianist Ritsaart, die er in slaagt haar van haar zwaarmoedigheid te ver lossen en haar het geluk te geven dat ze eigenlijk zoekt. NOS 23.35-23.40 Journaal. NEDERLAND3 NOS 18.30 Nieuws voor doven en slechthorenden. 18.45 Sesamstraat. 19.00 Catweazle. Engelse jeugd serie. Afl. 12. Het waar heidsserum. 19.25 Cinemakkie. Kinderpro gramma waarin je lachend alles te weten komt over het maken van films. Afl.: De juiste volgorde. Film: Welterusten zuster met Buster Keaton. 20.00 Journaal. 20.29 Van gewest tot gewest. 1. Diever naar Shakespeare. 2. Holografisch Museum. 3. Drachten in stijl. 21.06 Mozarts vioolconcerten (5). Wiener Philharmoniker o.l.v. Nikolaus Harnon- court m.m.v. Gidon Kre- mer, viool. Vioolconcert no 5 in Agr.t., KV 219. 21.30 Markant: Maarten Scha kel, filmportret van dit oud-lid van de Tweede Ka mer. 22.30 Journaal. 22.40-22.45 Nieuws voor doven en slechthorenden. di eei d eef Bai 45 he ver Jffcjo 'gs; g .,u°° le i os De verovering van het Wes ten. (How the West was won) 14-delige Amerikaanse serie van Burt Kennedy en Daniel Mann. Met: James Arness. Eva Marie Saint, Bruce Boxleitner e.a. Deel 12: Veedief. (Ruster). i Einde. I Nieuws. i Tik Tak. e Animatieserie. Afl.41. I Plons. Afl.: Plons en de grammofoon. i Pim en Pam. Kleuterserie van Louis Contrijn naar dè ver halen van Bruno van den Meerschaut. Afl.6: Plm en Pam en de scheepskabouter. De kleinste zwerver. (The litt lest hobo), 18-delige Canadese jeugdserie waarin een Duitse scheper de hoofdrol speelt. Afl.9: Op de vlucht (Born to run). Zestien glorieuze dagen. (Six teen days of glory). Zesdelige Amerikaanse documentairese rie Van Bud Green over de Olympische Spelen van 1984 In Los Angeles. Deel 6 (slot). Lotto-winnaars, mededelingen en programma-overzicht. Kunst-zaken. De kliniek. (The limbo connec tion) zesdelige Britse thriller serie van Robert Tronson naar een verhaal van Derry Quin. Afl.5: Annabelle ontdekt in het fotoalbum van Blanche dat de begraven vrouw niet de echte mw. Woldingham was. Mark wordt ondertussen gearres teerd door de politie, maar wordt weer vrijgelaten. Rond Daniël. Showprogramma met Daniël van Avermaet van uit Blankenberge. Uitzending door derden: Pro gramma van de Christen-De mocratische Omroep. Nieuws. De Vereffenaar. (The Equali zer). Amerikaanse serie. Afl.: Videospelletjes (Video Games). McCall wordt gevraagd de ver dwenen journalist Eddie Ma son op te sporen. Wat later vindt hij het lijk van Christine, een luxe prostltuée. In deze branche ontdekt hij dan ook Eddie, die er als chauffeur werkt als dekmantel naar de praktijken in de prostltutie- branche. Coda. Allegro vivace, van Au gust Klughardt, uitgevoerd door Pentafoon. Eind*. ran TBF 1 15.30 Wahlbekanntschaftan: Die Schauspielerin und der Pilot. 16.00 Dia Trickfilmschau. 16.15 Zu Landt, zu Wasser und in der Lult. Spelprogramma met Nederlandse en Duitse kandi- 17.00 Fox, der Fuchs. Kinderpro gramma. 17.15 Tagesschau. 17.25 Amandas stilles Haus. Serie. Afl.: Nur leider nicht für Lei- chen. 17.50 Ein heikler Fall. Serie. Afl.: Der Spotter. 18.15 Wilhelm Busch. Serie. Afl.: Die fromme Helene. 18.26 Tagesschau. 18.30 Hier und Heute. Actualiteiten. 18.52 Remington Steele. Serie. Afl.: Zahn um Zahn. 19.58 Programma-overzicht. 20.00 ISTagesschau. 20.15 0 Das Beste aus Donnerlipp- chen. Hoogtepunten uit de af gelopen 15 programma's, ge presenteerd door Jiirgen von der Lippe. 21.00 Panorama. Actualiteiten. 21.45 Flamingo Road. Serie met John Beck, Woody Brown. Pe ter Donat e.a. Afl.: Schachzü- ge. Niets Is Michael Tyrone te dol om in Truro de macht te veroveren. Hij wil de bewoners aan zich verplichten door een nieuw kunstcentrum op te rich ten. 22.30 Tegesthemen. Actualiteiten. 23.00 Kulturwelt: Die Erben des Ha- kenkreuzes. Documentaire over de de-nazlficering in de Bondsrepubliek. Deel 2. 00.00 Tagesschau. 00.05 Nachtgedanken. Beschouwin gen door Hans Joachim Kulen- kampff. 00.10 Einde. Vacaturebank. Ecran de vacances: Allee au pays de mervellles. Popeye. Snorky. Mimi Cracra. Journaal. Ca soir. Waalse actualiteiten. Lotto- an jokaruitslagen. Journaal. Contact. Verkeerstlps. Afl.: Schokbrekers. Las sentiors du monde. Docu- mentaire-serle. Vandaag: In het hart van Anatollë. Ciné-club de minult: Cinéma Francais Contemporain. Le soldat qui dort, Franse speel film uit 1984 van Jean Louis Benoit. DUITSLAND 2 Heute. Black Beauty. Jeugdserie. Met: William Lucas, Judl Bow- ker, Roderick Shaw e.a. Afl.: Wenn Hafer rar 1st. Ferien-express. Kinderpro gramma gepresenteerd door Barbara en Benny. Die Schlümpfe. Tekenfilmse rie. Afl.: Abenteuer lm Spuksc- hloss. Heute. Aansl.: Aus den Uin- dern. 0 Tele-lllustrierte. Actualitei ten, sport en amusement. Die schnellsta Maus von Mexiko. Tekenfilmserie. Der Bastian. Serie. Met: Horst Janson. Una Carstens, Karin In Matter of Heart (Herzensache) wordt een portret geschetst van de vermaarde psycho-analyticus C.G. Jung. Did. 3, 21.45 u. FOTO: SP Anselm e.a. Afl.: Nie wieder siebzig. Programma-overzicht. Heute. Die Reportage: Das miss- brauchte Paradies. Documen taire over Micronesië als test gebied voor de atoombom in de Tweede Wereldoorlog. i Pension Scholier. Duitse speelfilm uit 1960 van Georg Jacoby. Met: Theo Lingen, Helmut Lohner. Christa Willi ams e.a. Peter Klapproth droomt van een eigen jazzcafé met levende muziek. Om aan het benodigde geld te komen klopt hij aan bij zijn oom, een rijke veeteler. Deze wil echter zien waar hij zijn geld in steekt en Peter moet de nodige listen bedenken voordat hij zijn oom over de streep krijgt. Heute-Journal. Actualiteiten. l Aus unseren Ateliers. Actueel tv- en speelfilm-nieuws. Pre sentatie: Sabrina Lorenz. I Drei Schwestern. Toneelstuk van Tsjechov. Met: Peter Sl- monischek, Edith Clever, Jutta Lampe e.a. Regie: Peter Stein. Deel 2. l Rette mich, wer kann. Serie met Helmut Fischer, Kurt So- winetz, Gertraud Jesserer e.a. Afl.: Feig - aber tapfer. Als Margot toch trouwt met haar nieuwe vriend is Ossi het einde nabij. Hij heeft zijn koffer voor Afrika al gepakt als zijn zoon binnenkomt met een baby. Ossl is grootvader geworden. En Margot natuurlijk omal DUITSLAND 3 17.35 Teletekstoverzlcht. 18.00 Ferdy. Kinderserie. Afl.22: Die Flucht lm Ballon. 18.25 Jim Knopf und die wilde 13. Poppenspel van de Augsbur- ger Puppenkiste. Vandaag: Von Lummerland zum Magnet- berg. 19.00 Aktuelle Stunde. Regionaal magazine met nieuws en sport. 19.40 Raamprogramma van de re gionale studio's. 19.55 Einde. 20.00 Die Wunschserie: Glanz und Elend der Kurtisanen, serie naar de roman van Honorè de Balzac. Afl.5. 21.00 Die Neger von Pressath. Do cumentaire over asielzoekers in een provinciestad. 21.30 West 3 aktuell. 21.45 Matter of heart - Herzenssa- che. Portret van de psycho analyticus C.G.Jung. 23.45 Alptraumland - Vergnügung- aparks in NRW. Documentai re over pretparken in Noord- rijn-Westfalen. 00.15 Laatste nieuwe. BBC 1 14.50 Cricket: 5e Cornhill Test - West Indies vanuit het Oval- stadion. 17.00 Tekenfilm. 17.10 Laurel and Hardy. Tekenfilm. 17.15 Children's BBC, met Simon 17.20 Simon the witch. 13-dellge jeugdserie. Afl.11. 17.35 Day in the life. 6-delige se rie. Afl.3: The mouse's tale. 18.00 Newsround. Jeugdjournaal. 18.05 Gentle Ben. De avonturen van een jongen en zijn beer. Afl.7. 18.35 Neighbours. Serie. 19.00 Nieuws en weerbericht. 19.35 London plus. Regionaal pro- gramma. 20.00 People. Serie waarin journalist Derek Jameson het levensver haal van een aantal mensen vertelt. Afl.11. 20.30 Eastenders. Familiefeuilleton met Bill Treacher, Wendy Ri chard, Susan Tully e.a. 21.00 Juliet Bravo. Politie-serie. Afl.: Friends and neighbours. 21.50 Points of view. 22.00 Journaal. 22.24 Regionaal nieuwe en weerbe richt. 22.30 Murder One: Stark mirror Ima ge, misdaadfilm. 00.00 When I get to heaven. Richard Holloway, bisschop van Edin burgh, interviewt bekended personen over hun aspiraties voor de eeuwigheid. Vanavond interview met Edna O'Brien. 00.35 Late great Britone. 6-delige documentaire-serie waarin his torici bekende personen uit de Britse geschiedenis belichten. Afl.5: Robert Walpole, staats man. 01.05 Weerbericht. 01.10 Einde. BBC 2 15.30 The Italians. Portret van Italië, gezien door de ogen van tien verschillende Italianen. Afl.: Venetian dance master. 16.00 Nieuws en weerbericht. Aansl.: Ours to keep 6-delige serie over een groep mensen, die vastbesloten is gebouwen met historische waarde te verdedi gen. Afl. 1. 16.40 Northern arts: Bloodaxe books. 16.50 Nieuws en weerbericht. 16.53 Regionaal nieuws en weerbe richt. 17.00 Cricket: 5e Cornhill test - West Indies vanuit het Oval-stadion. 19.10 John Wayne in: E Angel and the bad man, Amerikaanse speelfilm uit 1947. 20.45 Tekenfilm. 21.00 Entertainment USA II. 6-delige serie waarin Jonathan King een bezoek brengt aan Ameri kaanse steden en commentaar geelt op de Amerikaanse mu ziek en cultuur. Afl.5: Detroit. 21.30 Brasa tacke. Serie reportages. Vandaag: On the line, 6-delige Informatieve serie over de se rieuze aspecten van sport. Afl.4. 22.00 George Washington. Ameri kaanse miniserie uit 1984 in zes delen. Afl.3. 23.00 Cricket: 5e Cornhill test - West Indies, samenvatting. 23.30 NewsnighL Actualiteitenmaga zine. 00.15 Weerbericht. 00.20 Baronese Barbare Wooton an appreciation, documentaire. 01.00 Einde. SKY CHANNEL NEDERLAND 1 16.00 The Coca-Cola Eurochart Top 50. The DJ Kat Holiday Show. Branded. The Times Headlines News. Ritter's Cove. The Uniroyel Weather Report Hazel. The Time* Headline Newe. The Life and Timee of Grizzly Adams. The Uniroyel Weather Report. The Weelabix Briliah Open - Women's Golf. The Times Headlines News. US Senior Skins - Men's Golf. The Times Headline Newe. 2nd Annual Stuntman Awards. The Uniroyel Weather Report. Isaac Stern Plays Beethoven Violin Concerto. Not Just a Second Flddlo (1). Czechoslovak Philharmonic Orchestra playing Dvorak. Not Juat a Second Fiddle (2). Mozart Violin Concertos Part 3. EO 15.30 Portret van Amerika, docu mentaire-serie. 16.15 Hallo Neder land, Nederlandse kinderen in het buitenland. 16.45 Lassie, Amerikaan se serie. 17.10 D'r kan nog meer bi] NOS 17.30 Journaal. NEDERLAND 2 VOO 15.30 0 Tekenfilms. 16.05 Square Pegs, serie. 16.30 Transfor mers. 16.55 SI Nederlanders overzee. Documentaire-serie. 17.45 MacGy- ver. Serie. BRT 1 16.00 De verovering van het Westen (How the West was won). Ameri kaanse serie. DUITSLAND 1 SUPER CHANNEL 15 55 WMrberlcht. 16.00 Supertime. 17.30 Formule One. 18.30 Dr. Who. 19.00 Capitol. 19.25 Weerbericht. 19.30 Onedln Line. 20.30 Three of a Kind. 21.00 Outsider. 22.00 Super Channel News. 22.15 Super Channel Newe. 22.30 Weerbericht. 22.35 Motor Sport. 23.35 Music Box. 01.35 Einde. 09.45 ARD-Ratgeber 10.00 Heute. 10.03 Pension Schöller. 11.35 Wie man sich battel 12.10 Panorama. 12.55 Pereoverzicht. 13.00 Heute. 13.15 Einde. 14.40 0 Teletekstover- zicht. 15.00 Tagetschau. 15.05 EFury, jeugdserie. 15.30 Der Pic kwick Club. 16.00 Die Trickfilm. schau. 16.15 Moekito - Nichte sticht besser, Berlijns schoolmagazine. 17.00 BMX: Akrobaten auf zwei Ra- dern. 17.15 Tagesschau. 17.25 lr- gendwie und sowieso (WDF) serie. DUITSLAND 2 09.45 Zio Duiteland 1. 15.05 0 Tele- tekst-overzicht. 15.25 Programma overzicht. 15.30 Heute. 15.35 Black Beauty. Jeugdserie. 16.00 Ferienex- preas. 16.40 Die Schlümpfe, teken filmserie. 16.55 Heute. 17.10 0 Tele- lllustrierte. 17.40 Ein zauberhattes Mëdchen in Paria, serie. MTV EUROPE BBC 1 16.00 YO Club dansmuziek vanuit het Palladi um in New York. 17.00 3 From 1 at 5: 17.15 Meiken Wexe. 17.30 MTV's European Top 20. 18.30 Ray Cokee. 19.00 Remote control, spelprogram- 19.30 MTV at the movies. 20.00 Take the blame. 20.30 Ray Cokes. 21.00 Week In rock (U8A). 21.30 Ray Cokee. 22.00 The Show, met een gastpre- sentator. 23.00 Gaet-vJ. 02.00-06.30 Night voices. 07.35 Leon Errol. 08.00 Breakfast time. 09.35 I found a dog. 10.05 Pink Panter, 10.25 Why don't you? 10.50 Laurel and Hardy. Tekenfilm. 11.05 Gentle Ben. Serle. 11.30 Play School. 11.55 Five to sloven. 12.00 Nieuwe. 12.10 Undersea kingdom. 12.25 Great mysteries: Nostrada mus. 13.00 Nieuws. Aansluitend: The garden party. 14.00 Journaal. 14.30 Neighbours. Serie. 14.50 Cricket. 17.10 Children's BBC SKY CHANNEL TV 5 07.30 Th* DJ Kat Holiday Show. 06.35 Soul in the City. 09.35 Count down. 10.35 Soft and Romantic. 11.35 The Coca-Cola Eurochart Top 50. 12.35 Canada Calling. 13.05 Ano ther world. 14.00 City Lights. 14.30 Santa la una. Trente millions d'amle. Recreation. Dee Chiffres at dee Lettres. Lee Breves. La hay e d'honneur. Sports. Las snimaux du monde. Journal Télévlté. Entretlen avec Alain Cuny. Exit-Exil. Fin da Programme. SUPER CHANNEL 07.00 Supertime. 08.00 Europeen Business Weekly. 08.30 Super Channel Nieuwe. 08.45 Super Chan nel Nieuwe. 09.00 Music Box. 13.00 Capitol. 13.25 Weerbericht. 13.30 Sons end Daughters. 14.00 Music Box. 15.55 WoerberichL 16.00 Su pertime. RADIO 1 leder heel uur nieuws (NOS). 14.05 VOO: Nieuwsradio. 19.02 VPRO: Passages, passanten. 20.02 BorSt? 21.02 EO: Samen zingen met Arie 21.35 Hemelsbreed. 22.02 Begrijpt u wat u leest? 22^0 België totaal. 22J0 Als mensen veranderen. 23.05 NOS: Met het oog op morgen. 00.02 VARA: De nacht klinkt anders. 01.02 Muziek in de nacht. 05.02-07.00 VARA's Ochtendhumeur. RADIO 2 leder heel uur nieuws (NOS). 18.05 VPRO: Boeken. 19.00-07.00 Zie Radio 1. RADIO 3 leder heel uur nieuws (NOS). 18.03 NOS: Driespoor. 19.02 VARA: Dubbellisjes. 20.02 Popkrant. 21.02 VARA's Vuurwerk. 22.02 VARA's Poppodium. 23.02 Tracks. RADIO 4 18.02 NCRV: Lied van de week. 18.15 Leger des Heilskwartier. 18.30 Muziek in vrije tijd. 19.30 Kamermuziek uit de barok. 20.00 Nieuws. 20.02 Kamermuziek. 21.30 Literama. 22.30 Orgelconcert. 23.10 Muziek van eigen tijd. RADIO 5 18.10 NCRV: Operette estafette. 18.30 KRO: Taal en t9ken. 19.00-20.30 NOS: Voor buitenlanders. REGIONAAL Radio Weat: 17.00-18.00 Avondmaga zine. SOR: (vla kabel: FM 92.9 Mhz) 18.00-19.00 Als vanouds. Omroep Rijnland: (Via FM-frequentie 105,7 MHz) 17.00 Vandaag vooraf 17.30 Vandaag de dag op dinsdag 19.00 Voorschoten Lokaal 20.00-23.00 Pop wetenswaardigheden. Verder als Ra dio 1. Radio Rijnmond: 17.00-19.00 Middagmagazine. BRT 1 18.10 Actueel. 18.30 De BRT Big Band. 18.45 Beroepsbelangen van de Mid denstand: Federatie van Vrije en Intellectuele Beroepen. 18.55 Belaardmuzlek. 19.10 Actueel. 19.33 Zomerstemming. 21.03 Imago. 23.10 Crooners en soft music. 23.30 „Twee tot twee". 02.00 Einde. BRT 2 18.00 Het orgeltje van yesterday. 19.10 Rockgolt. 22.05 Mldzomernachtsdroom. 23.30 Twee tot Twee. BRT 3 18.10 Aktueel. 18.30 Folkconcert. 19.00 Essay. Hongaarse Trans-Avant- Garde (herhaling). 19.45 Uit een verborgen kamer. 20.30 Concert door het radiosymfo nieorkest van Berlijn. 21.55 Planosonate nr. 1 in fis Opus 11. Schumann. 22.30 Modernisme en Postmodernis me (6). 23.15 Serenade. 2345 Einde van de uitzending. MORGEN RADIO 1 leder heel uur nieuws (NOS). 07.03 VARA: Radio l woensdageditie. 1348 TROS: TROS Aktua. 13.25 Het Journallstenforum. 14.05 Klantenservice. 16.05 EO: Tijdsein. RADIO 2 leder heel uur nieuws (NOS). 07.03 VOO: Ook Goeiemorgen. 09.03 Muziek terwijl u werkt. 12.03 Will wil wel. 11.03 Hollandse hits festival. 17.03 NCRV: Hier en nu. RADIO 3 leder heel uur nieuws (NOS). 07.03 EO: Ronduit Music-time. 09.03 Muziek motief. 10.03 Expresso. 11.03 Country trail. 12.03 Praise. 13.03 VPRO: Toga Party. 14.03 Oe Wilde Wereld. 17.03 Ronflonflon. RADIO 4 07.00 Nieuws. 07.02 NCRV: Preludium. 08.00 Nieuws. 08.02 Het levende Woord. 08.10 Platennieuws. 08.45 Te Deum Laudamus. 09.15 Onder de hoogtezon. 10.00 Orkestpalet. 11.10 Pianomuziek. 11.40 Symf. muziek uit Engeland. 12.45 Promenade. 13.00 Nieuws. 13.02 EO: Lunch concert. 14.00 Songs of praise. 14.30 Solisten. 15J0 AVRO: In de kaart gespeeld. RADIO 5 09.00 Nieuws. 09.02 NOS sportlef. 09.25 Waterstanden. 09.30 RVU: Zo was het. 10.00 TROS: TROS Postbus 270. 11.00 Oe duvel is oud. 12.00 Nieuws. 12.05 IKON: Het oog van de naald. 13.00 Nieuws. 13.10 NOS Wereldwijzer. 14.00 FEDUCO: Wijzer op 5. 15.00 NOS: Meer over minder. 16.00 TROS: Schlagerfestival. 17.00 TROS Huiswerklijn op vakantie. REGIONAAL Radio West: (vla FM-frequentie Radio 1) 07.15-08.00 Ochtendmagazine. 12.00-13.00 Lunchprogramma. Radio Rijnmond: 07.00 Ochtendmagazine. 09.00 Hans van Vilei. 12.00 Lunchpro gramma. 14.00 Tineke Speksnijder. 1640-17.00 Rijnmond getapt. BRT 1 05.31 Met 1 wakker. 08.20 Klaarwakker. Live vanop de Zeedijk in Oostende. 09.05 Uit de band. 11.30 Het vermoeden. Zomers mid dagmagazine. 13.15 Tussendoor vanop het FW Brugge. 14.03 Van Kattekwaad tot erger. 16.05 Neem Je tijd. Live vanuit Oos tende (zeedijk). BRT 2 05.30 Goede morgen, morgen. 07.12 Ook goeiemorgen. 06.12 Zomergroeven. 10.00 Nieuws. 10.03 Omroep Limburg met vakantie. 12.00 Regioprogramma. 14.00 Oilemma. 17.00 Focus-kort. BRT 3 07.00 Goede morgen. 08.15 Ochtendvariaties. 09.15 Matinee. 10.00 Kamermuziek. 11.30 Festival van Vlaanderen. 13.10 Pianomuziek. 14.00 Le manolr hante. opera van Moniuszko.

Leidse Courant | 1988 | | pagina 13