m Lezer. iservice 2 medewerkers arbeid (v/m) |avbb| 2 Afdelingssecretaresses (full-time) 1 Afdelingssecretaresse (part-time) MTS-eis en HTS-ers Weg- en Waterbouw iN«miiiiraHR "7^ MALTA PARIJS 220. BOURGONDIE FRANKRIJK RIVA/VENETIE KRIS-KRAS WALES en ENGELAND 695.- MALLORCA 850.- 1198.- SCHOTLAND 1167.- i8*SIÏTHOFF PERS LEIDSE COURANT ZATERDAG 6 AUGUSTUS IS STUDEREN IS VOORUITZIEN!! GA DAAROM OOK (WEER) LEREN, maar wees serieus bij uw keus: Bij de MEAB is uw opleiding in goede handen! Herengracht 4, Leiden Tel. 071 - 130660 MONDELINGE CURSUSSEN VOOR: Administratieve beroepen Boekhouden, MBA en SPD Accountantsopleiding Accountant Administratieconsulent - AA Informatica-opleidingen Computerboekhouden en Informatica Ondernemersdiploma's Middenstand, Detailhandel Ijzerwaren, Parfumerie, Beroepsgoederenvervoer en Marketing Talen Spreekvaardigheid: Engels, Duits, Frans en Spaans Bedrijfscorrespondentie: Nederlands, Engels, Duits en Frans Steno: Nederlands en Engels Er ligt een gratis studiewijzer voor u klaar; haal 'm of vraag 'm bij de MEAB. Ook in de vakantietijd is de MEAB bereikbaar maandag t/m vrijdag van 9.30 -17.30 uur. MEAB: officiële door het IMO erkende middenstandsopleiding. SPECIALE INLICHTINGEN-AVONDEN VAN 7-9 UUR: in Leiden: maandag 8-15-22 en 29 augustus bij de MEAB, Herengracht 4; in Roelofarendsveen: in Katwijk aan Zee: dinsdag 16-23 en 30 woensdag 17-24 en 31 augustus augustus in de Technische school voor in het Jeugdhuis, de Veenstreek, Alkemadelaan 17; Voorstraat 72. In het Huis van Bewaring aan de Van Alkemadelaan in Den Haag biedt de sector Arbeid gedetineerden mogelijkheden om te werken. Deze sector, waar momenteel 10 medewerkers werkzaam zijn, bestaat uit de afdelingen houtbewerking, zeilmakerij, reiniging en "particuliere arbeid". De laatste neemt eenvoudige opdrachten aan van het bedrijfsleven (meestal verpakking- en montagewerkzaamheden). Momenteel verblijven in dit Huis van Bewaring gemiddeld 160 (preventief gehechte) volwassen mannen. Wanneer renovatie en nieuwbouw in deze inrichting eind 1988 zijn afgerond, zal de totale opnamecapaciteit 205 plaatsen bedragen. In verband met deze uitbreiding zoeken wij voor de afdeling "particuliere arbeid" op korte termijn: 38 uur per week Het werk: - instrueert en begeleidt een groep gedetineer den bij hun werkzaamheden, veelal bestaande uit verpakking- en montagewerkzaamheden - houdt zich tevens bezig met technische uitleg aan de penitentiair inrichtingswerkers (PIW-ers) die op hun beurt de gedetineerden begeleiden bij hun werk - verricht de benodigde administratieve werkzaamheden. Wij vragen: - LTS-diploma (technische richting) - een leeftijd van 25-45 jaar - goede contactuele eigenschappen - bereidheid: tot het volgen van een interne opleiding in Den Haag of directe omgeving te wonen mee te werken aan een psychologisch, medisch en antecedentenonderzoek. Wij bieden: - een salaris van minimaal 2175,- en maximaal 2972,- bruto per maand, afhankelijk van leef tijd en ervaring - 8% vakantietoeslag. Sollicitaties binnen 14 dagen, onder vermelding van vacaturenummer 8-0069/0167 richten aan: de directeur van het Huis van Bewaring, Postbus 90719,2509 LS Den Haag. Naar deze functie kunt u ook solliciteren door inzending van een sollicitatieformulier dat u per briefkaart of telefonisch (toestel 410) kunt aanvragen bij de afdeling personeelsadministratie van het Huis van Bewaring (via bovengenoemd adres of onderstaand telefoonnummer). Telefonische inlichtingen over deze functie worden verstrekt door de heer B.A.C. Schneiders, hoofd van de afdeling Arbeid, te bereiken onder nummer 070-512761. Het Algemeen Verbond Bouwbedrijf is de overkoepelende organisatie van ondernemersverenigingen in het uitvoerend bouwbedrijf. Het AVBB heeft tot taak de gezamenlijke belangen van de ondernemers in deze sector te behartigen. Bij het AVBB werkt een aantal kleine teams uit verschillende vakgebieden samen aan het beleidsvoorbereidend en -uitvoerend werk. Het personeelsbestand is ca. 70 personen. Ten behoeve van deze vakgebieden zoeken wij op korte termijn Naast het in uitvoerende zin fungeren als rechterhand van het afdelingshoofd is zij d organisatorische spil in de afdeling. De werkzaamheden zullen onder meer bestaan uit: - postbehandeling en voortgangsbewaking; - voorbereiden en notuleren van vergaderingen; - het verwerken van nota's, rapporten, afdelingscorrespondentie; - bijhouden van het afdelings-documentatiesysteem; - onderhouden van werkrelaties met andere afdelingen en telefonische contacten met externe relaties. Profiel Van de kandidaten wordt verwacht dat zij affiniteit hebben met het werken in een ondernemersorganisatie. Een goed gevoel voor procedures, goede contactuele eigenschappen, organisatorisch inzicht, improvisatievermogen en flexibiliteit zijn van wezenlijk belang. Aan intelligentie, algemene ontwikkeling, zorgvuldigheid en evenwichtigheid worden daarom even hoge eisen gesteld als aan redactionele vaardigheden. Het werken met tekstverwerkende apparatuur wordt bekend verondersteld. Functie-eisen De secretaresses dienen behalve over een VWO-opleiding, aangevuld met een secretaresse-opleiding, te beschikken overeen inhoudelijk vergelijkbare ervaring in persoonlijke dienstverlening. De leeftijd zal rond de 25 jaar liggen. De werkomgeving is aangenaam en de arbeidsvoorwaarden zijn geheel overeenkomstig het belang dat aan een adequate functievervulling wordt gehecht. Inlichtingen Nadere informatie over de functies kan telefonisch worden ingewonnen bij de heer Ch.J. Groeneveld, kantoor 070-262021, privé 070-871905. Sollicitaties Zo spoedig mogelijk te richten aan het Algemeen Verbond Bouwbedrijf (AVBB), ta.v. de heer J.M. Nieuwveld, Postbus 90603,2509 LP 's-Gravenhage. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Technisch projectenbureau zoekt me! ervaring in het tekenen, calculeren en werkvoorbereiden van civiele projecten (projectduur 2-3 jaar) Onze opdrachtgevers bevinden zich in de regio Den Haag en zijn onder andere rijks- en gemeente-instellingen. Wij bieden een goed salaris en uistekende secundaire arbeidsvoorwaarden. Uw sollicitatie kunt u richten aan: Polec Project Engineering 's-Gravenhage B.V., Laan van Meerdervoort 178, 2517 BH-'s-Gravenhage. Telefoon (070) 4514 00. Polec levert al 20 jaar specialisme op maat. Bij de afdeling Post- en Archiefzaken van de Marinestaf in Den Haag is thans de functie vrij var EI Zij/hij is actief betrokken bij het beheer van semi-stati- sche archieven, cartotheken e en overige inschrijfmidde- len. Het takenpakket omvat o.m. het (doen) opnemen van archieven, archief- delen/documenten, het afstoten van archiefblok ken naar het Centraal Archievendepot/Algemeen Rijksarchief, het zorgen voor een goede materiële staat en beveiliging van hel semi-statisch archief. Voorts behandelt deze medewerk(st)er verzoeken om documenten/dossiers, ontvangt bezoekers en verstreict inlichtingen, ver zamelt en rapporteert kwantitatieve gegevens en neemt bij afwezigheid van het bureauhoofd diens Voor deze afwisselende werkzaamheden wordt gedacht aan een accurate medewerk(st)er met diplo ma MAVO en SOD I en II, dan wel met gelijkwaardige combinatie van opleiding en ervaring. Bij voorkeur diploma WA dan wel met de bereidheid dit te behalen. Het salaris bedraagt, afhankelijk van opleiding en ervaring, maximaal 3.616,- bruto per maand. De vakantie-uitkering is 8% en het aantal vakantie dagen bedraagt minimaal 23 per jaar. Nadere inlichtingen om trent deze functie kunnen worden ingewonnen bij de heer J. v.d. Meer (070-162074) en omtrent de selectieprocedure bij mevrouw H.E. Berkhout- v.d. Ham (070-162539). Het ministerie van Defensie wil nemen. Daarom zal bij gelijke geschiktheid van kandidaten de voorkeur uitgaan naar een vrouw. Sollicitaties gelieve u bin nen twee weken na verschij ning van dit blad te richten aan de Directie Personeel Koninklijke Marine, hoofd afdeling Burgerpersoneel, Postbus 20702,2500 ES Den Haag. burgerpersoneel defensie tu ud Opleidingscentrum BIOSTHETIEK instituut voor beroepsopleidingen schoonheidsspecialist(e) dag en avondcursussen inclusief manicure rijkserkende docenten opleiding voor het STIVAS diploma nagelstylist(e) middag- en avondcursussen harsmethode en nails by lamplight make-up/visagie basisgedeelte-avondcursus uitgebreide praktijkopleiding voor gediplomeerde schoonheidsspecialist(e) avondcursus met tal van vaktechnische, vooral praktische onderwerpen, verkooptraining en nagelstylist(e) Voor informatie/inschrijving tel. 070-468802 of iedere dinsdagavond van 19.00-21.00 uur Alexander Gogelweg 32 's-Gravenhage nabij Groot Hertoginnelaan, tram 10 en bus 4 15 min. van NS-station - Telefoon 070-468802 Unieke 8-daagse vliegreis naar Vertrekdatum 24 september Prijs slechts 846.- pp Toeslag l-persoonskamer 75.- Inclusief: - Vliegreis Amsterdam-Malla v.v. per lijndienst. - Transfer naar hotel v.v. - Verblijf in hotel Carolina op basis van logies/ontbijt. - Excursie naar Mdina/Mosta. - Halve dag excursie naar Valetta of halve dag havencruise. Exclusief: - Luchthavenbelasfing (plm. 12.- p.p.) - Verzekeringen (annuleringsverzekering verplicht) - Persoonlijke uitgaven. Hotel Carolina (te vergelijken met een 3-sterrenhotel), is gelegen in Bugibba, St. Pauls Bay op enkele minuten afstand van de Middellandse Zee. Het hotel beschikt over een restaurant, ontbijtzaal, snackbar, cocktailbar, t.v.- lounche, zonnedak, wasserette- en roomservice. Bij vliegreizen is een annuleringsverzekering verplicht. 3-daagse luxe touringcarreis. Vertrek 19 augustus 1988 Prijs p.p. U verblijft in het Sofra-motel op basis van halfpension in 2-persoonskamer met bad/douche/toilet. Toeslag 1-persoonskamer 60.-. Inclusief excursies naar: - Versailles inclusief Nederlands sprekende gids. - Lichtjesfour door Parijs. - Bezoek aan de belangrijkste bezienswaardigheden. Exclusief: - Lunches. - Afscheidsdiner. 5-daagse luxe touringcarreis met excursies in Bourgondië. Vertrek 26 augustus Prijs 398.- Pp op basis van half-pension verblijf in hotel Le Rully. Alle kamers beschikken over toilet/douche. Inclusief: - excursies naar Beaune, Autun, Cluny, Tournus, Chalons sur Saóne - Unieke avond in wijnhuis (de wijn is bij deze maaltijd inbegrepen) - op terugreis stadstour Parijs - afscheidsdiner Exclusief: - entreegelden 10-daagse rondreis Vertrek 15 augustus met o.a. bezoek aan Normandië, Dordogne, Auvergne. Prijs 935.- pp op basis van een tweepersoonskamer met halfpension. Deze rondreis zal u onder meer leiden langs de plaatsen: - Rouen, de stad waar feanne D'Arc ter dood is veroordeeld. - Honfleur, één van de bekendste stadjes van Normandië. - Arromanches, landingsplaats van de geallieerden in WO II. - Périgueux, stad in de Dordogne. - Clermont Ferrand. - Via Parijs weer naar Nederland met hier ter afsluiting een afscheidsdiner. Deze gehele rondreis zal onder leiding staan van een deskundige gids. Toeslag 1-persoonskamer 150.- 10-daagse luxe touringcarreis Vertrek 29 augustus 1988 Prijs 790." per persoon op basis van een tweepersoonskamer met douche en toilet. Toeslag 1-persoonskamer ƒ100.- Excursies zullen onder meer gemaakt worden naar: - Verona, de stad van Romeo en Julia. - Venetië - Dagtocht rond Gardameer. Prijs is exclusief entreegelden. U verblijft op basis van halfpension. Exclusieve en zeer gevarieerde, 6-daagse luxe touringcarreis Vertrek 28 augustus Prijs: p.p. Dasis van half-pension Verblijf in het Queens Hotel in Londen Hotel Metropole te Llandridnod Weiss in Wales. Alle kamers met faciliteiten. Toeslag 1-persoonskamer 100.- Inclusief: - overtocht Calais/Duinkerken - Dover - 2 overnachtingen in Londen - 3 overnachtingen in Wales - 5 maal ontbijt en diner - Welsh-lunch op derde dag - bezoek geboortehuis Winston Churchill en van Shakespeare - fascinerende tocht door Elainvalley - toer dwars door Wales - bezoek aan Powys Castle (één van de bekendste kastelen van Wales) - Romeinse baden te Bath - sightseeing tour door Londen - afscheidsdiner En: Nederlandse reisbegeleiding! Exclusief: - entreegelden - verzekeringen - lunches Zetfouten voorbehouden Onze reizen vinden doorgang bij minimaal 30 deelnemers Handelsregister "s-Gravenhage nummer 46712 Vliegreis Wij kunnen u aanbieden: 15-daagse vliegreis naar El Arenal, hotel Palma Mazas** U verblijft hier op basis van half persoonlijke service. Uitgaanscentrum op 3 minuten, boulevard en strand op 10 minuten. Prima 2 persoonskamers met faciliteiten. Vooral geschikt voor jongeren. Vertrek: 5 oktober 1988 Prijs Toeslag 1-persoonskamer 70.- Ook voor vertrekdatum 5 oktober, kunnen wij u hotel Flamboyan**** Magaluff aanbieden. De prijs bedraagt Het werkelijk uitstekende hotel, ligt in het gezellige badplaatsje Magaluff, vol bruisende aktiviteiten. Prachtige zandstranden en veel vertier. U verblijft in het hotel in twee persoons-kamers met faciliteiten op basis van halfpension. Rondje.. het monster van Loch Ness? Hoe smaakt whisky in de Hooglanden, en hoe wordt het gemaakt? Waar zijn de Schotse kroonjuwelen? Het wordt allemaal duidelijk tijdens onze unieke 9-daagse ronde van Schotland 1988". Een fascinerende boot/busreis over de heuvels en hoogvlakten van het ruige Schotse land, wederom in samenwerking met North Sea Ferries. Vertrek donderdag 29 september De prijs voor dit arrangement is op basis van halfpension. Inbegrepen: - Luxe touringcarreis DH-R'dam v.v. (bus gaat mee) - Overtocht North Sea Ferries v.v." met diner en met Engels ontbijt - Verblijf in zeer goede middenklasse hotels - Verblijf op basis van halfpension - Sightseeing-tour door Edingburgh - Winkelen in Princess-street - Bezichtiging kathedraal van Durham en Kilt factory in letburgh - en... Nederlandse reisleiding Niet inbegrepen: - Verzekeringen - Entree's - Persoonlijke uitgaven. Geldig paspoort is verplicht. Inlichtingen en boekingen telefonisch onder nummer 070-190882 maandag t/m vrijdag 9.00-16.00 uur of persoonlijk in onze vestiging Haagsche Courant/Binnenhof aan de Spuistraat 71 hoek Sp^i te Den Haag of bij de Goudsche Courant, Markt 26 te Gou^la POSTBUS 16050 2500 AA DEN HAAG TELEFOON 070-190882

Leidse Courant | 1988 | | pagina 10