LEIDSE COURANT Toilet-adverteerder voor dubbeltje op eerste rang Mager succes „Leiden" in kwalificatie- strijd Regiotop bij Zee en Duin RECLAME-BOODSCHAPPEN OP DE WC-DEUR SPORT QstiduzOowcmt dinsdag 2 augustus ïas pagina BAARN Zelfs het kortste bezoek aan het toilet duurt in ons land nog minstens een seconde of veertig. Het mag mis schien een minder ver fijnd en smakelijk praatje zijn, maar dit gegeven is onweerlegbaar vastgelegd door een onderzoeksbu reau. „Lang genoeg om een flinke boodschap te lezen. Een reclame-bood schap bijvoorbeeld", zegt Henny Drost, die in Baarn een bedrijfje onder de naam Framework Pu blicity heeft. Nog een be langrijk detail is door on derzoek onomstotelijk vast komen te staan: „Je wordt door'niets en nie mand gestoord; dé atmos feer van ontvankelijkheid voor reclame". Even voorstellen, Nederlands nieuwste staaltje van in novatie: reclame op de toiletdeur. De jonge onderneming in Baarn is gebouwd op de pij lers van de ongestoorde tijd spassering op het kleinste ka mertje. Drost heeft tal van grote restaurants, pretparken en andere plaatsen waar veel publiek komt overgehaald om hem de toiletdeuren tegen een zekere vergoeding te „lenen' Daarbij werft hij bedrijven die - net als op de NS-perrons - die ruimte voor een bepaald bedrag per maand willen hu ren om hun reclame-bood schap kwijt te kunnen aan het publiek. En dus zitten nu op 350 wc's in ons land dagelijks mensen voor kortere of lange re tijd naar hetzelfde, maar nu duurbetaalde, punt te sta ren. „Hoewel duur, duur, dat vind ik niet. Ook dat heb ik uitge rekend. 't Is eigenlijk hele maal niet zo duur, als je na gaat dat een bezoeker van het toilet haast wel móet kijken naar de reclameboodschap". De meestbekeken en daarom duurste deur die Drost in zijn kaartenbak heeft staan komt op 4200 gulden per maand, de goedkoopste kost 1260 gulden. Dat lijkt misschien voor een leek veel, zegt Drost, maar het duurste toilet wordt dan wel bezocht door naar schat ting een miljoen mensen per jaar. „Op mijn prijs kost één kijker de adverteerder zeven cent. Niet veel voor een echte confrontatie". Drost, hoewel vrij nieuw in de reclamewe reld. spreekt nu al van een impact" en „hoge gedwon- h contactfrequentie", de kij- wordt echt met de neus ji feiten gedrukt. „Een ii.' urn waar je niet omheen kan. agressief tot en met". Het moment waarop bij de Baarnse ondernemer het lich tje voor dit idee ging branden kan hij niet meer achterhalen. Het heeft echter wel zozeer bezit van hem genomen, dat hij een punt zette achter zijn loopbaan als makelaar en in de reclame ging. „Tja, hét mo ment kan ik me niet meer herinneren. Ik ben wel een mannetje dat van alles geld maakt. Een gebouw omzetten in geld. Een auto omzetten in geld. Geld is erg belangrijk, weet u". Henny Drost is in ieder geval een man van ideeën, een doe ner. Iemand van wie je zou verwachten dat hij zijn bedrijf prompt de naam „Pleedeur BV" zou meegeven. „Dat heb ik maar niet gedaan, dan zou ik bij de adverteerders niet meer serieus overkomen. Als ik bij Heineken binnen zou komen met „Ik ben Henny Drost van de Pleedeur", dan lig ik er meteen uit". Drost is niet verbaasd over de hilariteit die zijn nieuwe broodwinning bij sommigen teweeg heeft gebracht. Velen zijn er nog steeds niet aan ge wend. „Het onderzoeksbureau dat ik in de arm nam om een en ander uit te zoeken rea geerde eerst ook zo. Dat is nu verdwenen. En adverteerders beginnen nu ook enthousiast te worden". Hoe het ook zij, velen vonden en vinden het ongepast, reclame op het toi let. Dat beseft ook Drost, die daarom niet alle ondernemers in stad en land meteen afbelt om klanten te werven. „Eerst een informatiepakketje sturen met wat leuk, kleurig materi aal én een dubbeltje, waarbij de tekst „Bij ons zit u voor een dubbeltje op de eerste rang" is afgedrukt. Dan kun nen ze eerst wat aflachen en vervolgens de serieuze infor matie lezen. Dan is de poten tiële adverteerder rijp om een keer gebeld te worden. „Oh, bent u dat van die reclame op toiletten?", zeggen ze dan, waarop ze in lachen uitbar sten. Op dat moment is de juiste sfeer geschapen om se rieus over zaken te praten". Of Drost het nu zelf wel of niet gelooft, hij houdt vol dat een hamburger op een toilet minstens zo goed „verkoopt" als een schoonmaakmiddel. „Ligt er maar helemaal aan Volgens „pleedeur-reclamemaker" Henny Drost te Baarn duurt een bezoek aan het toilet lang genoeg om een boodschap te lezen. foto: pers unie wie- er toiletteert. Da's een kwestie van wennen. Food is in dit stadium nog niet zo rijp om mee te adverteren op een toilet, maar dat komt echt wel". Het is vast heel storend om vanaf een vuil toilet kennis te nemen van reclame. Dat is toch niet goed voor de ver koop van het produkt? „Precies, we steken er veel werk in om schone toiletten te hebben. Daar selecteren we heel streng op. Het bedrijf waar de reclame komt te han gen, vaak een horeca-onder- neming, moet aan onze nor men voldoen en is doorgaans ook trots op z'n schone toilet ten". Om de ontvankelijkheid van de toiletbezoeker voor de reclameboodschap groot te houden schuift Drost een deel van de opbrengst door naar de eigenaar van de deur. Een kleine bijdrage in het schoon houden van het toilet, die on getwijfeld ertoe zal hebben bijgedragen dat onder meer de Brabanthallen in Den Bosch en het Avonturenpark Hellendoorn (met respectieve lijk één miljoen en 650.000 be zoekers per jaar) in zee zijn gegaan met Framework. Reclame werkt als de kijker aandacht heeft, meent Drost. „Als je afgeleid wordt, mis je onherroepelijk een deel van de boodschap. Er is één plaats waar je gegarandeerd met rust wordt gelaten. Da's het toilet. Dat ik daar niet eerder op gekomen ben. In de onge stoorde atmosfeer van een toi let wordt ook veel gekrast door vandalen, ik weet het. Geen nood. De lijsten waar de posters in hangen kunnen te gen een stootje". ARJEN VAN DER SAR Miljoenen voor nieuwe scholing werkloze docenten DEN HAAG Minister Deetman (onderwijs en weten schappen) heeft aan dertien Nederlandse gemeenten een be drag van bijna 12,5 miljoen gulden toegezegd voor de her-, om- en bijscholing van werkloze docenten uit het voortgezet onderwijs. Den Haag krijgt 1.458.500 gulden. Volgens het ministerie zullen door de maatregel op langere termijn 500 docenten een nieuwe baan vinden. Voor deze maatregel, bekend onder de naam Intensivering Scholing door Onderwijsinstellingen (ISO), is voor een periode van drie jaar 25 miljoen gulden per jaar uitgetrokken. Een deel van het geld wordt besteed aan tien plaatselijke of regionale projecten, en voor een ander deel aan landelijke ondersteu ning, huiswerkbegeleiding, projectmanagement, stimuleren de maatregelen en een risicofonds voor contractactiviteiten. Over de exacte besteding van de 25 miljoen gulden gaat bin nenkort een brief naar de Tweede Kamer. SON/LEIDEN De eer- ste dag van de kwalifika- ties voor een plaats in het selecte gezelschap van deelnemers aan het hoofdtoernooi van de Na tionale Tennis Kampioen schappen in het Brabantse Son is door de Leidse af vaardiging met een mager succes afgesloten. Bij de dames overleefde Lissese Ingelise Driehuis de eerste ronde. „Wel een afknap per hoor, zo'n kwalifika- tie. Ik kom net terug uit Hamburg, waar ik met Marcella Mesker de kwartfinale van een met een zes-cijferig bedrag ge doteerd toernooi bereik te." Driehuis koos voor de perma nente aanval, gebaseerd op een sterke slice backhand ap proach. Opponente Bettina Sonneveld werd er in de derde set toch zenuwachtig van, 7-5, 3-6, 6-2. Vandaag gaat Ingelise Driehuis in haar enige toer nooi in Nederland dit jaar ver der tegen Limburgse Evelyne Dullens. Het was Dullens, die Leidse Evelyne Buermann in twee sets de doorgang naar de twee de kwalifikatieronde versper de. Buermann speelde feitelijk de betere partij tennis, maar miste op een aantal beslissende gamepoints de juiste spelvoort- zetting, 3-6, 4-6. Ook Margot van Overloop haalde de twee de ronde niet. Mimoushka Kion werd door Van Overloop op de rand van instorten ge speeld, het spel werd door de Leiderdorpse volledig gedic teerd. Maar ook hier ontbrak in de derde set de beslissende klap. Middels een „wild card" speelt Margot van Overloop vanaf aanstaande donderdag in Badgasten A-toernooi van Domburg, het toernooi, wat zij vorig jaar middels een zege op Heieen van den Berg op haar naam bracht. Heieen van den Berg kon de derde ontmoeting, evenals de twee voorgaande, tegen Haag se Eva Haslinghuis niet tot een goed einde brengen. Met 6-1, 7-5 werd Haslinghuis de win nares, die mag aantreden te gen de in Leiden studerende Ming Yu Tjiong. De tevreden heid van Van den Berg: „In Italië heb ik het hoofdtoernooi van een 10.000 dollar toernooi gehaald, ik ben nog maar één resultaat van een plaats op de wereldranglijst verwijderd." Een plaats, die door de Leidse studente bestuurskunde, Ma- riette Verbruggen, in Italië wel zeker werd gesteld. Even als een plaats in de tweede ronde na twee simpele sets te gen Yolanda Schreurs. Ivar de Jong en Jos Koemans vertegenwoordigden Leiden bij de mannen. Alphenaar De Jong trad twee maal aan met evenzovele overwinningen. Achtereenvolgens werden Nico Appel en Remco Heet- huis met wel de zelfde score, 6-2, 7-5 verslagen. Voorschote naar Koemans ontbeert wed strijdritme, hield het tegen Stephan Koch één set vol, 6-2, maar daarna was het toch Koch, die het spel dicteerde. PETER KLEIN toch veel tijd en bovendien moeten wij er wel een week va kantie voor opgeven". Ter Aar Wedstrijdleider Jan Hehewerth en zijn grote staf werden als elk jaar overspoeld door inschrij vingen. Met als gevolg dat twintig inschrijvingen niet ge honoreerd konden worden. De vijf banen, waarvan drie ver licht, kunnen nu eenmaal „slechts" 280 partijen herber gen. Is men in Ter Aar uiter aard uiterst tevreden over de algehele belangstelling voor het toernooi, de keuze voor een C2- 30+ onderdeel bleek een onjuis te. Er zijn in het district immers maar weinig spe(e)l(st)ers in deze categorie. Slechts het he renenkel kende voldoende in schrijvingen, de andere zijn on dergebracht bij de „reguliere" C-onderdelen. Waarin Ignace Ponsioen bij de mannen en Claudia Witteman bij de dames als grootste kanshebbers worden aangemerkt. Jacco Schoonenwolf werd onterecht niet geplaatst. Het „Aarlanden- toernooi" huist de enige niet- gepluste D-klasse van alle toer nooien van deze week en kent daarom ook een sterk deelne mersveld. Zo hebben favorieten Michiel van Buuren, Cor Jan van der Jagt en Rudolph Kam pers allen reeds een D-titel op zak. Ook bij de dames kan een felle strijd tegemoet gezien worden met D-toppers als In- grid Bavelaar, Monique van Ruiten en de Lissese zusjes Faas. Sikkens 18+ Bij Sikkens heeft men enkele geen concurrentie ondervonden van „buurtgenoten" Zee en Duin en Dekker. „De vaste kern heeft weer voor ons geko zen en terecht, want het is ge woon gezellig bij ons", aldus Hans Ekker, die met eega An-" drea, Yvonne van Riet en Mar- jon Meyll de wedstrijdleiding vormt. Wat Sikkens zo aantrek kelijk maakt, is met name het feit dat iedereen op de drie naast elkaar liggende banen al tijd op het „centrecourt" speelt. Ekker: „Iedereen vindt het leuk in gezien te worden. Bo vendien kent daardoor iedereen elkaar en is het na de wedstrij den altijd gezeflig in het club huis waar voorzitter Daan Bak- kum achter de bar de levens lustige scepter zwaait". Ekker moest veertig mensen teleur stellen en komt nu uit op 203 partijen. Theo van Ham en Wil van der Meer zijn de geplande enkelspelwinnaars. Dekker In Warmond komt men alles bij elkaar uit op zo'n 400 partijen, LEIDEN Deze week moeten er op de vijf toernooien 1500 partijen worden afgewikkeld. Het grootste aantal daarvan wordt op Zee en Duin veri speeld. De aantrekkingskracht van het Katwijkse evenement is ongetwijfeld opnieuw gelegen in de festiviteiten die Willem Taat, Adriaan Fetter en Nico Verdoes de deelnemers elke avond zullen voorschotelen. Veel inschrijvingen konden ook Sikkens, Ter Aar en Sassen- heim tegemoet zien. Uitbijter is Dekker dat wederom een te leurstellend aantal wedstrijden heeft. Zee en Duin Voor het derde achtereenvol gende jaar hebben Willem Taat C.s. kosten noch moeite ge spaard om hun toernooi tot een van de aantrekkelijkste van de regio te maken. Zowel op ten- nisniveau als op het ludieke vlak. Vanaf het begin van de toernooiencyclus struinden Taat en Fetter met een met 4740 gulden goed gevulde beurs de toernooien af op zoek naar kwalitatief sterke spelers en speelsters. Wat resulteerde in de deelname van vrijwel de ge hele regionale B-top, inclusief Stephan Faas en Jan Willem Lugthart. Van buiten was de animo even wel gering; slechts Robert Veldt was te strikken voor een Kat- wijks optreden. Volgens Taat „omdat goede B-spelers niet met geld niet meer te strikken zijn. Je moet een A-toernooi hebben waar ze punten kunnen verdienen voor de Audi-ran king". De charmante Taat wist wel enige kwalitatief interessante dames tot deelname te bewe gen: eersteklasse-speelster Lion Groenen uit Soii en Astrid Ha- verkotte uit Heerhugowaard. Ook Jan de Groot deed een duit in het zakje door verscheidene sterke veteranen naar Katwijk te halen, waar gestreden wordt om de naar de parkhouder ver noemde bokaal. Op het ludieke vlak was het voor Taat weer een uitdaging elke avond iets aparts neer te zetten. Hoogte punten daarin moeten worden het cabaret op dinsdagavond, de playbackshow op woensdaga vond en vrijdag de jazzavond met Monica Rijpma, winnares van Vara's jazzfestival. De financiering van deze avon den was voor Taat andermaal een fluitje van een cent. „Na drie jaar ben je wel bekend bij de meeste sponsors en kom je makkelijker binnen". Ook or ganisatorisch was het dit keer met zoveel jaar ervaring wat simpeler. Daarom ook is het voor Zee en Duin jammer dat Taat en Fetter dit jaar als hun laatste beschouwen. „Het kost Groenen, 2. A. Haverkotte, 3. M men. 4, I. van Seeters. HDB 1. Li hart/Damen, 2. Faas/F. van pellen, 3. M. Hoekstra/AW. len. 4. O. van Paridon/L. Verh DDB: 1. Groenen/N. Bello. 2. Y K. Croese GDB: 1. Y. Croese/] men. 2. C. Geerlings/Lugthart. 3.1 verkotte/Ibema. 4. K. Croese/i der Wilk. HEC1 O. Guinau, 2 Kieboom. 3. P. Guyt, 4. J Draul, 5. M. Vlieland, 6 JA. Bakker, 7 Paauw, 8. B. Krans. DEC1: 1. Paauw, 2. P. Velzel. HEC2: 1 Draulans, 2. B. van Overloop. 3. Langelaan, 4. H. de Jong. DEC2: 1 van Laarhoven, 2. M. Sievers, 3. Zeilmaker, 4. C. van Remoort HDC 1 JH Bader/Guinau. 2. Gi /Vlieland. 3. M. Buis/J. Vonk, 4 Versteeg/Warmerdam. DDC 1 zel/E. van Zuuren, 2. W. en M. Z maker. GDC: 1. P. Guyt/Vlielanc Zeilmaker/G van Seeters, 3. Spierenburg/H Olivier, 4 Bann /De Jong. HED25+: G. Glas. 2j Parlevliet. 3. J. van Beelen, Mens. DED25+ 1. L Fonville. Jaartsveld. 3. R. Beets. 4. S. Dul laar HDD25+ 1 Schreuder/G. meyer, 2. A Parlevliet/N. Verdoe J. Montanus/M.. van Overloop, 4 van Hoogdalen/W. Rijsberi DDD25+: 1. H. Diehl/G. Rijnder W Duyvenvoorden/R. de KI GDD25+: 1 E. en G van Winsei A. Verdoes/L. Koekenberg DEKKER HEC: 1. R. Alting Siberg, 2. J M 3. C. Dekker. 4. N. Dofferhof Hl 1 D Krop, 2. J. Dahlhaus, 3. H. f pijn, 4. J. den Boeft HDD1 1 L. Santen/G. van der Voort, 2. D. ferhof/L den Houter DDD1: Dessing/C. Kroon. 2. M Dra Westerbeek. GDD1: 1. T. man/R. Sheriff. 2. C. van f/A. Pippel. DEE: 1 P. van 1 Hooymans. HDE: 1. H. Kleirt Hogenboom, 2. J. en G. Wey DED2: 1. W. Nieuwenburg, 2 R. der Wereld. HDD2: 1. J Sehie/H Visser, 2. C. Schregardu Sloof GDD2: 1. W. Nieuwenburg van der Voort, 2. P. en L. van M JE10: 1 M. van der Berg. 2. W Schie. JE12: 1. M. van der Berg, Sterk, 3 W. van Schie. 4. S var Meent. JE14: AJ. Ensing. 2. B. Eeden, 3. S. Faas, 4. M. Spigt. SIKKENS 18+ HED: 1. Th. van Ham, 2. G. Vol 3. R. Teyken, 4. M. Griekspoor, f Gesta Fernandez. 6. H Diets. 1 Jansen. 8. L. Peters DED: 1 W der Meer, 2. W Engelen. 3. M. Waasbergen. 4. E. Westdijk. HD1 Vogler/Griekspoor, 2. Gesta Fer dez/W de Klerk Wolters, 3. P. K an/H. Dronkers, 4. T. en D. v; kei. DDD: 1. J. Wempe/T. du C 2 G. de Roo/J. Verkerk. 3. J K t/E. Heemskerk, 4. H. Voskui van Waasbergen. GDD 1. W 1 driksen'M Jongerius, 2. P K an/J Wempe. 3 H. Diets/R. B1 4. Van Ham/C. Levy. TER AAR HEC1: 1. I. Ponsioen, 2 P Bak DfcCl: 1. C. Witteman. 2. Y Ho veen. HDC1: 1. R. Lensink/S. M man, 2. R. en S van c GDC1: 1 S Heyne/B Mil L. van der Mev/R. van der S HEC2: 1. A. Wisseling. 2. C. K( man HED1: 1. M. van Buuren, 2 M. van Ruiten. HDD1: 1. P. 1 glas/M. Verhoef, 2. M van B en/R. Koeleman GDD1: 1. A schueren/E. Brand. 2 A Keller s/A. Klarenbeek. HDD2 30+: 1 Reynart/G. Muller, 2. J. en N. Vr wijkGDD2 30+: 1. M van Berg/B. Que. 2. F. Caren/M. Wei« Verbetering woningwetwoningen onvoldoeni DEN HAAG - De Algemene Rekenkamer vindt de verbetering van woningwetwoningen onvoldoende. De doelstelling van de daarvoor bestaande regeling wordt niet gehaald. Ook is het volgens de Rekenkamer onzeker of het beleid zich wel richt op de woningen die het meest voor verbetering in aanmerking komen. Het onderzoek van de Rekenkamer richtte zich op de doelmatigheid van het beleid en de uitvoering. Doel van de verbetering is om bouw- en woningtechnische tekortkomingen op te heffen waardoor de woningen geduren de een redelijke termijn goed kunnen functio neren op de woningmarkt. Voor de regeling is dit jaar twee miljard gulden voor subsidies uit getrokken. De Rekenkamer heeft met de hulp van een bouwkundig bureau tien verbeterde plexen onderzocht. Het heeft vastgesteld een groot aantal ontwerp- en detaillerings: ten is gemaakt. Bij de verbetering zouden verkeerde materialen zijn gebruikt en bij| uitvoering zijn gebreken vastgesteld. Gevol dat op korte termijn na de verbetering nieuw veel geld moet worden uitgetrokl voor noodzakelijk herstel, terwijl ook de ji lijkse onderhoudskosten hoog blijken te zij De Rekenkamer geeft het voorbeeld van verbetering die 84.000 gulden per woi kostte. Kort na de verbetering stelde bouwkundig bureau dat herstel noodzaki was tot een bedrag van 12.000 gulden, terf de jaarlijkse onderhoudslast 1.500 gulden I droeg. Weinig b klachten ovei politie van Amsterdam AMSTERDAM Hoed de Amsterdamse poljil zich „meer- dan schuldig maakt aan professioneel, onbeh> lijk en zelfs ergerlijk" drag, stemt de behani ling van de burgers in algemeen niet tot onte- denheid. De Amsterdan commissie voor de P< tieklachten trekt di conclusie in het ond zoeksverslag over de riode van februari 1! tot februari 1988. In deze twee jaar werden taal 529 klachten ingediend de commissie. Volgens voorzitter van de commi: de hoogleraar strafwet schappen prof. C. Rtlter, wc daarvan ongeveer een de gegrond verklaard. Dat dus gemiddeld 87 gegroi klachten per jaar en anaerl ve gegronde klacht per we „Atgezet tegen een Korps totaal 3500 man, van wie 2800 regelmatig contact ben met het publiek, kur stellen dat het totaalaai klachten zeker niet giganti is", aldus Rüter. De commi wijst er op dat haar rapport slechts een gedeelte van totale aantal over de politie gediende klachten betreft, rest komt terecht bij de cier van justitie of bij de Nj nale Ombudsman. BINNENLAND Zuurstoflek Vele uren kostte het de brandweer om biet een watergordijn de zuurstof tegen te houden die uit dit restant van een tankwagen lekte. En nog eens uren waren er nodig om de la ding over te pompen en de ravage op te ruimen. Het voertuig kantelde gisteren ter hoogte van Helvoirt, nadat de bestuurder had moeten uitwijken voor een personenauto. De tank wagen vatte vrijwel meteen vlam, maar de chauffeur kon net op tijd zijn kabine verlaten. foto: anp maar dat aantal is vooral ver oorzaakt doordat verscheidene onderdelen het poule-systeem kennen. Opnieuw een teleur stelling dus voor Dekker, dat het gewone toernooi wat het aantal inschrijvingen betreft, eind juni ook al de mist in zag gaan. Voor Frans Linssen, Ing- rit Hoogendoorn en Marjolein Cornelissen reden om later eens goed te gaan evalueren. „Mis schien moeten we de twee toer nooien laten samenvallen en wat meer aandacht geven aan direct mailing", aldus Linssen, daarmee een voorschotje ne mend op die evaluatie. Sassenheim Cynthia Volten en Marianne Dros zijn met hun 73 deelne- mertjes zeer in hun sas. „Twee jaar geleden waren het er 50 en vorig jaar 61. We zitten dus in de lift". Het jeugdevenement dat volledig in poulevorm wordt afgewerkt, heeft zelfs buitenlandse belangstelling. Uit Duitsland hebben drie spelers de weg naar Sassenheim weten te vinden, van wie Michael Schiiller een regelrechte aan winst blijkt. Schiiller versloeg in zijn poule bij de jongens tot en met 15 jaar Micha Bos met 6- 2, 6-3: Xander Hertzman, Mar tin van Leeuwen en Alexander Balk zijn hier de favorieten. Bij de dertienjarigen zijn dat Maar ten Buis, Okke Garling, Mauri ce Wellmer en Martijn van der Roer. ARNOLD V. D. CAPELLEN ZEE EN DUIN HEB: 1. S. Faas, 2. JW Lugthart. 3. R Veldt, 4. R van der Wilk. 5. KJ Schuilenburg, 6. E. Bakker. 7. M. Krans, 8. L. Damen. DEB: 1. L. Evelyne Buermann. wel het betere spel, nu de „big points" nog en de „come back" is afgerond.

Leidse Courant | 1988 | | pagina 6