Ik zou willen dat er meer concurrentie was i EeidocSoutatit PAUL HEGEMAN, REGISSEUR ZOMERROCK": ZATERDAG 30 IUU 1988 PAGINA 15 3 Of %Z7 NOS i Nieuw* voor doven. VARA i Bejaardenzangconco* 1988. NOS i Journaal. VARA (sl Zomerro(c)k, poppr gramma met aandac voor het Torhout/Wercl ter-festival. Presentatii Jan Douwe Kroeske. VARA'* kindermenu. 1 Scooby en Scrappy Doo tekenfilmserie. DubbeU afl.: De poppen aan het dansen/Diefstal in het poolkamp. 2. ffiPipo en de noorderzon Afl. 2: Wel kom thuis, maar niet heus. NOS i Journaal VARA Terug naar Schateiland. Tiendelige Engelse jeugd serie. Afl.9: Het spaanse goud. Jim is tot de strop veroordeeld, maar Long John jis niet van plan het zo ver te laten komen. Het Orkest. Israëlische co medyserie. Afl.: Fotofinish (2). Dirigent Chragrin is op aandrang van zijn verzor ger in het park aan het jog gen. Hij is er zich niet van bewust, dat hij een com promitterende foto bij zich heeft. Zestien glorieuze dagen (3). zesdelige documentai reserie met een terugblik op de Olympische Spelen van vier jaar geleden in Los Angeles. Die houen we d'r inl Reeks met hoogtepunten uit het afgelopen tv-seizoen. Achter het nieuws. Actua liteitenrubriek. Frank's place. Comedyse rie. Afl.3: Weer vrij. Terwijl haar moeder zich heel druk maakt met de voor bereidingen van haar aan staande huwelijk met Dr. Lamar Boysenberry, be gint Hanna haar twijfels te krijgen. De wereld van Boudewijn Büch. Serie van vier pro gramma's waarin Boude wijn Büch verslag doet van zijn bevindingen in de Ver enigde Staten. Afl. 1: Een kijkje achter de schermen van de Amerikaanse tv in Hollywood. NOS Journaal. lEDERLAND2 VPRO 19.00 Towser Kinderserie. Afl.5: Towser en de vakan tie. >9.05 Madicken Zweedse se rie. Afl.: Het liefdadig heidsbal. Er wordt door de burgemeestersvrouw een liefdadigheidsbal georga niseerd. Madicken ver heugt zich er erg op, om dat Alva dit jaar ook mee gaat. 9.30 Zilveruitjes, cultureel in formatief programma voor kinderen. (.45 SI Max Laadvermogen e. Kinderserie. Afl.: Geluid. 105-11.00 Sprookjestheater. Serie waarin sterren sprookjes vertolken. Afl.: Rapunzel. Rapunzel is een mooi meisje met lang haar dat nooit wordt geknipt. Ze wordt hoog in een toren door een heks gevangen gehouden. Wie naar haar toe wil, moet langs haar haren omhoog klimmen. AVRO 13.016.30 AVRO's Sportpano- rama. Open Nederlandse tenniskampioenschappen vanuit het Melkhuisje in Hilversum, finale. Presen tatie: Jack van der Voorn VPRO 19.004ollywood-legenden, do- :umentaireserie over be- oemde Hollywood-ster- en. Vanavond: Steve IcQueen. •OS 20.00 Journaal en weer. PRO 20.10 omergasten, serie live fogramma's met een pro- ilnente gast in wiens le- vn het medium televisie en belangrijke rol heeft gspeeld. Vanavond: Sie- ni Strikwerda. Presenta tii Peter van Ingen. Met o.. fragmenten uit de pro- grmma's 'Tijdverschijn- sen' en 'Diogenes'. Daar na een aflvering uit de Afrikaanse comedyserie 'Al in the family": Edith hett problemen. Van 21.5-23.35 Una giornata parcolare. Italiaans/Ca- nadse speelfilm uit 1977 van-ttore Scola. Met o.a. Sopia Loren en Marcello Masioianni. 9 mei 1938: Heel Rome is uitgelopen voor e ontmoeting tussen Hitlerm Mussolini. Intusen vindei een man en een IRT 1/BRT 2 I.00- 5>o 55 ,--3.00 0°".O5 anjl 11.00 Eucharistieviering, van uit Duinense Polders te Blan- kenberge. De legende van de wildernis (The legend of the wild). Ame rikaanse jeugdfilm met Don Haggerty en Dénver Pyle. LDe jaren zestig: Bonanza Amerikaanse westernserie. Met: Lorne Green. Dan Bloc ker. Michael Landon e.a. Afl: Stille Afrekening. Nieuws in teletekst. Tik Tak e. Animatieserie. Er was een keer... Korte verhaaltjes, verteld door Jef Burm. Vandaag: De ambte- cflff 20 Leven... en laten leven - extra. Tweewekelijks milieuprogram ma waarin reportages uit de reeks ..Leven... en laten leven" in een herbewerkte versie worden uitgezonden. Vandaag: Slimbridge, interview met Sir Peter Scott. 40 Vlucht van de condor (The flight of the condor), driedelige Britse documentaireserie van Michael Andrews over het An- desgebergte. Afl. 2: Oceaan, woestijn en ijle lucht. ■35 Bloemetjes buiten. Vandaag: Vaste planten in de tuin. Pre sentatie: Gil Claes en Mare Verachtert. .40 Mededelingen en program- ma-overzicht. .45 Nieuws. iöO Kijk uitl Verkeerstips. Afl.: Wie een caravan trekt moet twee keer nadenken. .05 Sportweekend. .40 Een elektrische ruiter (Electric horseman). Amerikaanse speelfilm uit 1979 van Sidney Pollack. Met: Robert Redford. Jaqne Fonda, Valerie Perrine e.a. Cowboy en Roedeo-kam- pioen Sonny Steele werkt voor een corporation om een be paald merk graanontbijt aan te prijzen. Samen met de hengst Rising Star trekt hij dwars door Amerika. Wanneer hij echter ontdekt dat Rising Star met drugs behandeld wordt, protesteert hij en besluit het paard terug in de vrije natuur te brengen. 40 Het verhaal van Hollywood (Story of Hollywood), tiendelige Britse documentaire-reeks van Judy Lindsay, gepresenteerd door Barry Norman. Afl: Holly wood trekt ten oorlog. >.30-23.50 Nieuws. Aansl. Coda. ■bi, Het Beest, van Willem Wilmink. RTBF 1 11.00 Autosport. Rechtstreekse portage van de 24-uursrace van Francorchamps. 12.00-12.05 Actualités a la Une. 13.55 Variété* a la une 14.00 Autosport. 24-uursrace van Francorchamp,s. vervolg. 14.30 Opéra lauvage: Une musique qui vient de Bali, documentai- 15.20 Golf: British Open. Commen taar: Jean-Pierre Hautier en Vincent Borremans. 16.15 Autosport. 24-uursrace Francorchamps. finish. 17.20 Cinéma a la une. 17.25 Tekenfilm. 17.35 Dimanche Musique: Cavalle- ria rusticana, opera van Pietro Mascagni. Het koor en orkest van de Opera Royal de Wallo nië o.l.v. Nisca Baresa rr solisten. 18.30 Noubanimé, tekenfilmmagazi- 19.00 Le week-end sportif. Sport programma. Presentatie: Ri chard Debeir. 19.25 P.M.U. Beige. 19.30 Journaal. 20.00 Cinéma a la Une. 20.05 Copie conformé. Spelpro- gramma. Presentatie: Thierry Luthers. 20.45 Billet de Faveur: Le Train pour Venise, toneelstuk Georges Berr en Louise Verne- uil. met o.a. Bernard Alane, Alain Feydeau en Claudine Coster Een zakenman ver waarloost zijn vrouw, waarna zij besluit naar haar huis de riviera te vertrekken. Zij wordt al gauw het hof gemaakt door een rijke playboy en overtuigt zichzelf ervan dat zij van hem houdt. Tot haar grote verbazing probeert haar eigen man haar echter tegen te hou- 22.30 Laatste journaal. 23.00-23.10 Le couer et l'esprit, uit zending van de katholieke om roep. m Ondertiteling via Teletekst E Tweetalige of stereo-uitzending E Zwart/wit-uitzending KJ Zwart/wit-uitzending met onder titeling via Teletekst 0 Bij niet-Nederlandstalige zen ders: uitzending In orginele ver sie met ondertitels ■9 Bij niet-Nederlandstalige zen ders: z/w-uitzending in orginele versie met ondertitels Herhaling De hoofdrol spelers uit de comedyserie 'All in the family', waarvan de VPRO vanavond een aflevering herhaalt in 'Zomer- J gasten'. V.l.n.r. Sally Struthers, Carroll O'Connor, Bob Reiner (b.) en Jean Stapleton (o.). Ned. 2 om 20.10 uur. FOTO: VPRO vrouw in een woonkazerne troost bij elkaar. Zij, omdat ze zich een huissloof voelt; hij, omdat hij vanwege zijn homosexualiteit bij de ra dio is ontslagen. Tenslotte een gesprek van Adriaan van Dis met de feministi sche schrijfster Germaine Greer. NOS 23.42 Journaal. NEDERLAND3 NOS 09.00 Nieuws voor doven. 12.00-12.30 Weekjournaal. 13.00 Nieuws voor doven. 18.30 Nieuws voor doven. 18.45 Sesamstraat. 19.00 Studio Sport. 20.00 ffi Journaal en weer. IKON 20.10 ERose(1), tweedelige En gelse film naar het boek 'Trouble halfway' van Jan Mark. NOS 20.35 Panoramiek. Actualitei tenmagazine. Vandaag: De ondergang van het Brits Imperium, zesdplige docu mentaireserie over het on afhankelijkheidsproces in een vijftal voormalige de len van het Britse Konink rijk. Afl. 2: India. 21.10 Intiem Contact (Intimate contact, slot), vierdelige Engelse dramaserie met Claire Bloom, Daniel Mas- sey, David Phelan e.a. Tij dens zijn verblijf in het zie kenhuis kan Clive Gregory een medepatiënte beletten een eind aan haar leven te maken. Inmiddels heeft zijn vrouw Ruth zich inge zet voor een betere voor lichting over Aids. FEDUCO 22.02 Werken aan werk NOS 22.32 Journaal. TELEAC 22.37 Voorlichtingsprogramma Grafische Technieken. NOS 22.52 Nieuws voor doven. 99 Zomerrock. Wekelijks muziekpro gramma. VARA-televisie. Ned. 1 om 17.30 uur. Zondag. HILVERSUM „Zomerrock" maken is een verschrikkelijk karwei. Ik ben er echt de hele week mee bezig. Het is zo'n beetje het kleinst bemande pro gramma van Hilversum. Jan Douwe Kroeske doet de presen tatie, Ferry van der Wijst de produktie en ik doe de rest. Ik bedenk dus de ideeën, maak het draaiboek, doe samen met Jan Douwe de interviews en voer de eindredactie. Als ik het geweten had... Nou ja, dan had ik het wel gedaan hoor, maar dan had ik meer mensen aange trokken. Bovendien zijn de the ma-uitzendingen die wij in sep tember gaan brengen heel pre tentieus. Soms denk ik wel eens, moet je nou zoveel moeite doen voor een programma dat om half zes wordt uitgezonden. Maar dat denk ik altijd maar heel even. Je maakt het pro gramma toch in eerste instantie voor jezelf", zegt Paul Hege man, verantwoordelijk voor de VAR A-muziekprogramma's „Zomerrock" en „Kippevel". „Als ik het gevoel heb, dit is aardig, en het blijkt slecht te zijn bekeken, dan vind ik dat natuurlijk vervelend, maar het belangrijkste is dat ik het zelf leuk vind. Ik zou nooit iets ma ken wat ik slecht vind en dat hoor je wel eens anders in Hil versum. De VARA-leiding is heel tevreden over het pro gramma. Ik heb inmiddels uit een gesprek, dat ik vorige week bij de omroep had, begrepen dat we het volgend jaar groter mo gen aanpakken. Dat betekent dat we bijvoorbeeld ook het grootste festival van Europa in het Deense Roskilde gaan opne men. Op die bijeenkomst heb ik ook geopperd om aan het einde van het seizoen, dus ergens in augustus, zelf een festival te or ganiseren, bijvoorbeeld een groot strand festival op Texel. Zeker is dat het programma volgend jaar doorgaat. We krij gen dan ook meer geld en komt Bart Peeters de redactie ver sterken. Door die veranderin gen kunnen we het groter aan pakken. Ik mag dit eigenlijk niet zeggen, maar deze reeks kost de VARA niet veel. Het meeste geld komt uit de hoek van de partners, MTV en de BRT". „Mijn opdracht voor „Zomer rock is er geen „Kippevel" van te maken en ik denk dat ik daarin ben geslaagd. „Kippe- Lawynne e.a. mii.o: uer reissen- de Fluss. 15.00 Sindbads gefafirliche Aben- teuer (The golden voyage ot Sindbad). Engelse Speelfilm uit 1973 van Gordon Hessier. Met: John Filip Law, Caroline Mun- roe. Tom Baker e.a. 16.40 Film aktuell. 17.00 ARD-Ratgebar. 17.30 Katholieke vesperdienst, van uit het St.Joseph-klooster in Bremen 18.00 Tagesschau. 18.05 Wir über une. 18.10 Sportschau. 18.40 ifLindenstrasee. Serie van Hans W. Geissendörfer. Met: Annemarie Wendl. Dietrich Siegl. Irene Fischer e.a. Afl.: Ein Meer von Blumen. 19.10 Weltapiegel. Reportages van buitenland-correspondenten. 19.50 Sportachau-Telegramm. 19.58 Programma-overzicht. 20.00 (f Tagesschau. 20.15 Amerikanischee Roulette. Do cumentaire over de Indy 500, een gevaarlijke autorace in In dianapolis. 21.00 Gefahrliches Dreieck (Expo sed). Amerikaanse speelfilm uit 1983 van James Toback. Met: Nastassja Kinski, Rudolf Nu- reyev. Harvey Keitel e.a. 22.35 Titel, Thesen, Temperamente, cultureel magazine. 23.05 Tagesschau. 23.10 Hundert Meisterwerke. Serie portretten van kunstwerken. Vandaag: 'Urn 4 Uhr im Som- mer. die Hoffnung" van Yves Tanguy. 23.20 Ein Mann der ersten Stunde, interview van Gunter Gaus met Hans Abich. 00.05 Tagesschau. 00.10 Nachtgedanken. DUITSLAND 2 09.00 IsJ Programma-weekoverzicht. 09.30 Eucharistieviering. 10.15 Mosaik. 1. Arbeiterselbsthilfe - Krebsmühle. 2. Gemeinsam unter einem Dach. 11.00 ZDF-Ferneehgarten. Muziek en gasten live vanuit Mainz. Presentatie: llona Christen. Gasten: Rainhard Fendrich, Ni cole. Cantabile. Peter Maffay en Tony Sheridan. 12.45 Haute. 12.47 Sonntagsgesprach. 13.15 Darnels, vor vierzig Jahren, serie oude weekjournaals. Vandaag: Der weite Weg zum Wirtschaftswunder. Presenta tie: Guido Knopp. 13.30 Heimatlos, serie naar de ro man van Hector Malot. Met Fabrice Josso. Alexandre van Bonn direkt. Politiek nieuws. Presentatie: Wolfgang Herles. l Paradiese eue Mensenhand - Stalt Grau Stadtgrün, repor tage over het groen in de ste den. Sommerfestival im ZDF: Blin de Leidenschaft, komedie van Sven Severin. Met: Claude-OII- ver Rudolph. Erwin Grosche. Leslie Malton e.a. Heute. Aansl.: Sport am Sonn- Sommerfestival im ZDF - John Cranco-Retrospective: Romeo und Julia, ballet op muziek van Prokofjev. Choreo grafie: John Cranko. Corps de ballet v.h. Stuttgarter Ballett met solisten. Orkest v.h. Würt- tembergischen Staatstheater o.l.v. Stewart Kershaw. Herh. Ratte mich, wer kann, serie. Met Helmuth Fischer. Kurt So- winetz. Dietlinde Turban e.a. Afl: Witwentrost und Leiden schaft. Heute. Beschouwingen door Hans Joachim Kulenkampff. DUITSLAND 3 - Paul Hegeman i (I.): „Ik wil de i artiesten voor „Kippevel in een context plaatsen". FOTO: VARA vel" wordt overigens door een klein kamp binnen de omroep te elitair gevonden. Ze vinden dat het programma een con stante kijkdichtheid moet heb ben van anderhalf miljoen, maar dat zal nooit lukken. Daar is het ook het programma niet naar. De andere helft vindt het voor het imago van de VARA wel een goed programma. Zij willen toch meer het publiek tussen de vijfentwintig en veer tig jaar binden en dat lukt met beide programma's. Daaruit kun je ook opmaken dat pop muziek niet langer is voorbe stemd voor mensen tot twintig jaar. Popmuziek is cultuurgoed geworden, al zit het nog steeds onder aan de ladder". Miljoen De kijkcijfers van „Zomerrock" zijn niet slecht, behalve dan die keer dat we tegenover de bin nenkomst van het Nederlands elftal stonden, toen heeft echt niemand gekeken. Maar nor maal gesproken zitten we rond het miljoen. Dat vind ik onge looflijk voor dat tijdstip op zon dag. Al die mensen voor de te levisie. Ga toch lekker naar buiten. Dat vind ik echt... Dat het heel populair is, hebben we bijvoorbeeld gemerkt op het Belgische dubbelfestival Tor hout/Werchter. Wij hebben in Werchter opnamen gemaakt en daar was echt van een soort hysterie sprake, dat zul je in de opnamen van zondag ook zien. De camper waarmee we door Europa reizen werd echt be stormd. Dat we invloed hebben op de kijker, merk ik ook aan „Kippevel". De artiesten, hoe obscuur ook, die in dat pro gramma zaten, begonnen de week daarop plotseling gigan tisch te verkopen". „Voor een nieuw seizoen „Kip pevel" eis ik een betere uit zendtijd. Ze denken aan zeven uur, maar dan zitten we tegen over „Studio Sport" en ik vind dat iedereen naar voetballen moet kijken. Ik zit het liefst 's avonds om half elf. Dat krijgen we waarschijnlijk ook wel voor elkaar. De VARA wil tot een wekelijkse uitzending van vijf tig minuten komen en dan het hele jaar door. Ze hebben ge vraagd of dat voor de komende vier, vijf jaar haalbaar is, dus zomers „Zomerrock" en 's win ters „Kippevel". „Met „Kippevel" hebben we echt een gat in de markt ge vuld. Je had „Toppop" en „Countdown" en dan niks meer. Daar zijn wij ingespron gen. Volgend jaar krijgen we echter wat meer concurrentie want Bram van Splunteren gaat een jongerenprogramma maken bij de VPRO en ook „Count down" gaat meer de elpeekant op. Maar er is geen echte spra ke van concurrentie. Als „Countdown" aan mij vraagt, mogen wij Mory Kante even le- Nieuwjaarsspotje reet ja. Het klinkt nen voor een dan zeg ik direct misschien niet aardig, maar „Countdown" is gewoon een slecht programma. Het maakt altijd gebruik van de grootste gemene deler en er worden zul ke domme teksten gesproken. Dat vind ik echt een onder schatting van je publiek, ook al schommelt de leeftijdsgroep tussen de zes en dertien jaar. Dat irriteert mij wel een beetje. Ik zou graag willen dat er meer concurrentie was, dat de kijker kon kiezen uit een aantal goede programma's". Filmhoek „Ik kom uit de filmhoek, heb een tijdje de speelfilm-aanko pen gedaan voor de VARA en ben nog redacteur jeugd ge weest. Het liefst zou ik zulke documentaires maken als Bram van Splunteren het afgelopen seizoen deed bij de VPRO. Nu schiet ik overal bergen materi aal en verzin ter plekke een he leboel dingen. Daarna bekijk ik al die banden en ga zitten pie keren hoe ik het leuk in elkaar kan zetten. Voor de eindmonta ge ben ik mijn hele zaterdag kwijt, soms tot drie uur 's nachts. Dat is natuurlijk niet de manier. Eigenlijk zou je eerst een draaiboek moeten maken erl dan de tijd krijgen om op pad te gaan. Op het moment dat ik bijvoorbeeld naar Werchter reed, wist ik helemaal niet wel ke groepen ik mocht filmen. Sting, Bryan Adams en INXS gaven uiteindelijk geen toe stemming. Het management van Carmel wilde de opnamen eerst zien. Die zijn nu onder weg, vandaar cjat de groep er zondag niet inzit. Carmel moch ten we ook niet interviewen. Er werd gezegd: kom maar naar de persconferentie en zet je came ra er maar op. Op het festival ben ik met Jan Douwe naar binnen gelopen. De zangeres herkende ons van een vorige keer. Ik zei: we hebben een goede fles wijn in de camper staan, heb je geen zin om daar even een interview te doen. Nou dat deed ze meteen". .Waar ik volgend jaar wel van af hoop te zijn, is al die inter views in hotels en restaurants. Lukt mij dat niet dan hou ik er mee op. Ik wil de artiesten voor „Kippevel" in een context plaatsen, zoals bijvoorbeeld laatst met Nick Cave. Hij zei dat zijn teksten het beste zou den passen in het decor van de Zeedijk in Amsterdam, dus wij daar naar toe. Er werd wel ge dreigd ons in het water te gooi en, want je mag er niet met een camera lopen, maar we hebben hem tenslotte toch in een leuk decortje met wat dames zijn doemgedichten kunnen laten voorlezen. Dat is ideaal. Door zo'n man te plaatsen in een si tuatie waar hij thuishoort, krijgt het interview een meerwaarde. Het is tenslotte geen radio". Ideaal „Mijn ideale „Zomerrock" is een uitzending waarin Jan Douwe echt met de camper door Nederland trekt en onder weg een avontuur beleeft". „We beginnen het nieuwe sei zoen overigens verrassend, want er komt een compact disc uit met het akoestische materi aal dat we hebben opgenomen met muzikanten als Robert Pal mer, Mathilde Santing en Joni .Mitchell. Daar zitten nummers bij die nog nooit eerder op plaat zijn verschenen. Dat is dus heel leuk. Hopelijk krijg ik in de toekomst een beetje de ruimte om wat meer te laten zien van wat er achter de schermen ge beurt. Het liefst heb ik dat „Kippevel" er komt uit te zien als het Engelse maandblad Q, dus eigenlijk een cultureel pro gramma waarin bijvoorbeeld naast muziek ook ruimte is voor film". HANS PIËT 13.00 Sport im Westen extre. Tennis Grand Prix toernooi voor da mes in Hamburg. Commen taar: Volker Kottkamp. 16.00 WDR-Publik. Gesprekken en muziek live vanuit Bockle- 17.00 Reitewege zur Kunst, culture le serie. Afl.: Wales - der Wes ten. 17.45 Der Sternenhimmel im gust. Presentatie: dr. Erich Ubelacker. 18.00 CREDO - Glaube und Bekenn- tnis der Christen, religieuze serie. Afl.6: Was ist der Mensch? 18.30 Aut und davonl Jeugdserie over Australië in de 19e eeuw. Afl.3: Mitgegangen - mitgefan- gen. 19.00 Aktuelle Stunde. Regionaal magazine. 19.30 Sport lm Westen. 20.00 LILIebe aut den zweiten Bliek (Living in a big way). Ameri kaanse speelfilm uit 1947 van Gregory LaCava. Met: Gene Kelly. Marie McDonald. Char les Winninger e.a. 21.40 Weet 3 aktuell. 21.45 Der Tod kennt keine Wieder- kehr (The long goodbye). Ame rikaanse speelfilm uit 1973 van Robert Altman naar de roman van Raymond Chandler. Met: Eliott Gould. Nina von Pal- landt, Sterling Hayden e.a. 23.32 Ich brauche Euch doch beide reportage. 00.02 Laatste nieuws. Open University. Play School: Hallo again. Umbrella. Kindermagazine. This is the day. Run wild, run free. Engelse speelfilm uit 1969 van Richard C. Sarafian. Met: John Mills, Mark Lester. Sylvia Syms, e.a. !x Having a baby (5). Sign extra. Magazine voor do ven en slechthorenden. Country tile. Weerbericht landbouw. Nieuwsoverzicht. Bonanza Amerikaanse serie. Tekenfilm. ffiEastEnders Omnibus Se rie met Michael Robartes. Ger ry Hoxham e.a. Film matinee: Taza, son of Cochise. Amerikaanse speel film uit 1954 van Douglas Slrk. Met: Rock Hudson. Barbara Rush, Gregg Palmer e.a. Tekenfilm. Just Barbara. Documentaire. Head of the class. Comedyse rie met Howard Hesseman. Rolf Harris' Cartoon Time. EEThe living planet, a portrait of the earth 12-delige docu mentaireserie van David Atten- borough. Afl.8: Sweet fresh Nieuws en weerbericht. Home on Sunday. Cliff Mitchel- more praat met mensen over hun geloof, omlijst met koor muziek. Vandaag: Gillian Lyn- 20.15 A question of entertainment. Spelprogramma. 20.45 SMaster of the game Mini serie naar het boek van Sidney Sheldon. Met: Dyan Cannon. Ian Charleson en Donald Plea- 23.05 Nieuws en weerbericht. 23.20 The Lambeth Walk. Discussie programma over de actuele problemen in de Anglicaanse Kerk. 00.00 Heirs and Graces. Serie korte documentaires over buitenhui zen en paleizen. All.: Rocking- ham Castle. 00.30 The sky at night. Sterrenkun dig programma. 00.50 Shrikant (slot). Indiase serie met Farooque Shaikh en Suja- ta Mehta. 01.30 Weerbericht. SKY CHANNEL BBC 2 07.50 Open University. 14.05 EHawk of the wilderness 14.20 Tekenfilm. 14.30 Sunday grandstand. Met o.a. cricket, zwemmen en Hickste- ad Derby. 19.50 The rough guide to Europe Achtdelige toeristische serie over Europese hoofdsteden en hoe het is voor jongeren om te leven. Afl. 4: Milaan. 20.45 The RKO Story. 21.45 Alfred Brendel, piano. Piano sonate in Bes gr.t., Schubert. 22.25 The stranger atthegate. Docu mentaire over Italiaanse oor logsmisdadigers. 23.05 The final run (slot), vierdelige serie over een Ier die naar En geland verhuist. 23.55-01.20 Moviedrome. Serie klas sieke cult-films geïntroduceerd door regisseur Alex Cox. Aansl.: Elnvasion of the bo- dysnatchers. Amerikaanse speelfilm uit 1956. Regie: Don Siegel. Met: Kevin McCarthy. Dana Wynter, Larry Gates e.a 07.30 The World Tomorrow. Reli gieus programma van Worl dwide Church of God. 08.00 Fun Factory Kindermagazi ne met tekenfilms. 11.35 The Flying Kiwi Nieuwzee- landse jeugdserie. Afl.: Tiki of Tamahou (2). 12.00 Si Countdown. Popprogramma met Pat Sharp. 13.00 S Made in Germany. Duitsta lig popprogramma met Britta. 14.00 S Soft Romantic. Poppro gramma. 14.30 Spa 24 hour race. Verslag van de 24-uursrace van Francor champs. 15.00 Golf: Briliah Seniors Open. Reportage. 17.00 Fashion TV. Modemagazine. 17.30 t§ Eurochart Top 50. Poppro gramma met Linda de Mot. 18.28 The Times Headline News. 18.30 Swiss Family Robinson. Avon- turenserie. All.: The slave ship. 19.28 The Times Headline News. 19.30 The Bionic Woman. Avontu- renserie met Lindsay Wagner in de hootdrol. 20.30 The Kennedy Centre Honours Galaprogramma uit 1986, ter ere van grote namen uit de muziek- en filmindustrie. Pre sentatie: Walter Kronkite. 22.33 The Times Headline News. 22.35 The Bi-Centennial Gold Cup. Verslag van dit voetbaltoer nooi in Australië. Vanavond de wedstrijd Argentinië - Brazilië. 23.33 The Times Headline News. 23.35 Eurochart top 50 Poppro gramma. 00.30 Spa 24 hour race. Verslag van de finish. 01.00 THE ARTS CHANNEL: 01.00-03.20 The Love of three Oran ges. Opera van Prokofjev. uit gevoerd door de Glyndebour- ne Festival Opera. SUPER CHANNEL 07.00 Supertime Club. Kindermaga zine gepresenteerd door Mick Meadows en Sarah Jane. 11.00 Boogie Box. Popprogramma. 12.00 Off the wall, popjournaal met Amanda Redington en Simon Potter. 13.00 Videopix, verzoekvideo's. 13.55 European business weekly. Economisch magazine met Pe ter Hobday en Leontien Ceule- mans. 14.25 WeerberichL 14.30 Super Sport. is.oo Formule 1 Grand Prix verslag. 15.30 Super Sport. 16.00 Gaelic Football *88. 16.30 Sexton Blake and the demon god. Misdaadserie met Jeremy Clyde in de hoofdrol. 17.00 The Orchestra. Israëlische co medyserie. 17.30 The world tomorrow. Reli gieus programma van Worl dwide Church of God. 18.00 The Muppet Show. Poppense rie van Jim Henson. Gast: Diz zy Gillespie. 18.30 Jim'll Fix I». Jimmy Savile ver vult wensen van kijkers. 19.00 Capitol. Tv-serie. 19.25 Weerbericht. 19.30 Coca Cola Rockfile. Poppro gramma. 20.30 Cover story. Sterren privé: Ro bert Palmer. 21.00 Hoofdfilm: Heartbreak House. Amerikaanse speelfilm van An thony Page, met o.a. Amy Ir ving, Rex Harrison en Rosema- ry Harris. 23.10 Weerbericht. 23.15 European Business Weekly 23.45 Chart attack Popprogram- MTV EUROPE 07.00 Ray Cokes. 10.00 Ultratech, futuristische pop- show. 10.30 Ray Cokes. 11.00 MTVa European top 2a 12.00 Meiken Wexe. 16.00 Week in rock. 16.30 Msiken Wexe. 17.00 MTV-special. 18.00 Kino, filmmagazine met Chris SaJewicz. 19.00 Maiken Wexe. 21.30 Live from the Archive. 22.30 Power plug special. 23.00 Reverb, de nieuwste boeken, films, platen en video's met Chris Salewicz en Steve Bla- TV 5 15.00 Apostrophes. 16.15 Aujourd'hui en France. 16.30 Sports Magazine. 18.30 Bonjour bon eppetit 18.55 Les Brëves. 19.00 Sacrèe soiree. 20.00 Santé a le una. 21.30 Histoires Naturalise. 22.00 JoumaaL 22. 0-23.30 Reportsges. AVRO 16.00EOur very own, Ameri kaanse speelfilm uit 1950. 17.30 Foofur 17.55 Johan Pierewiet e. BRT 1 16.00-17.30 De verovering van haf Westen (How the West was won, 6). 14-delige Amerikaanse serie. DUITSLAND 1 echau. 10.03 lm Krug zum gri Kranze a. 11.30 Paradiese aus Msn schenland 12.15 WeltspieaeL 12.55 Pereoverzicht. 13.00-13.15 Ta gesschau. 15.00 Tagesschau. 15.05 EFury, die Abenteuer einee Pher des. 15.30 Rund um den Dom. 16.00 Die Trickfilmschau. 16.15 Het pro gramma met de muis. 16.45 SOS - End antwortet nicht. 17.10 Dia kleine Dampflok. 17.15 Tagesschau. 17.25 Fama. DUITSLAND 2 09.45 Zia Duitsland 1 13.15-13.45 Die tanzende Derwische von Konya 15.30 Heute. 15.35 Black Beauty. 16.00 Ferienexprees. 16.40 Dia Schlümpfe. 16.55 Haute. 17.10 Tom und Jerry. 17.35 EMr. Moto und der Dschungelprinz, Amerikaanse speel film BBC 1 07.35 UR.K.O. Film. 07.55 Weer. 08.00 Breakfast Time. 09.35 Buck Rogers. 10.00 Nieuwe. 10.03 But first thisl 11.55 Five to eleven. 12.00 Nieuwe. 12 03 But first this! 13.00 Nieuws. 13.03 Garden Party. 14.00 Nieuwe. 14.30 Neighbour*. 14.50 The Kiss. 15.40 Bszsar. 16.10 Peo ple's court 16.35 Valerie. 17.00 Te kenfilm. 17.10 Children's BBC. SKY CHANNEL 07.30 The DJ Kat Holiday 8how. 08.35 isi Sky Trax e. 13.05 Another world. 14.00 A Happy 200th. Top end down under. 15.00 US College Foot ball. 16 00 S Engelse Top 40 e. 17.00 The DJ Kat Holiday Show. SUPER CHANNEL tol. 13.25 13.30 Sona and Daughtare. 14.00 European Top 40 15.00 Nino Flret- to e. 15.55 Wearbarichl. 16.00 Su pertime. 17.30 Formula One. MTV EUROPE 06.30 Club MTV e. 07.00 Marcai Yjnthilt. 12.00 Remote contrH 1".30-16.30 Maiken Wexe. J

Leidse Courant | 1988 | | pagina 15