Lime Street": geestige detective r pag pip/TELEVISIE CcidócOomont WOENSDAG 20 JULI 1988 PAGINA 9 ltS| Nederlands \yjkna °P IKON-tv ERSUM De IKON r strai t de komende winter 18.30 Nederlandstalig drama, immens de voorlopige plan- die I j er vanaf zondag 2 okto- te t half maart volgend jaar uur j«i wekelijks een afleve- ;dstri e zien van een van de teran ieuwe series, ider rinterseizoen wordt op 2 ten it geopend met de zesde ier aerie „De Papegaai" van vet( rer Hans Hylkema. Peter derla nan speelt daarin een enka >nte drukker die na een sch; ireep in Nederland on- ikt en korte tijd later ge- n wordt genomen. Het reel >eeldige land Tyros ver en hehem, zijn vrouw en twee profi -en politiek asiel. In Ty- deri en ze als politieke vluch- t. Erjen alle ervaringen op die uur jnnen van politieke hal st. D in Nederland. na oktober start de driedeli- indei ie „De rivier waarin ik aan Het is een verhaal van nabon, een Nederlandse ver ter die in een ziekenhuis gambique werkt. Bij een gl door een commando de RENAMO, komen mensen om het leven, ider een vriendin van .j. Terug in Nederland ze kennis met de offi- oc[]}e het RENAMO-com- leidde. Heel bewust zij aan op een harde tatie. start de IKON op ivond met „Don Don- Jt", een zevendelige co- die is gebaseerd op het zijnj Quichote-verhaal van nmjntes. In februari wordt LD jondagavond ingeruimd 'APlfcen serie over jongeren Ook daarin veel dra- laar deze tèlevisievorm afgewisseld met inter- Het script is afkomstig irel Eykman. Naast veel mag de kijker bij de ook een breed aanbod :umentaires en gesprek- verwachten. irie die terugkeert is icht", over strafzaken 1 N.jongeren. M/Tjlijks Firato-journaal der flERSUM Tijdens de Joif- van 26 augustus tot en lomm september in de Amster- de t Rai, wordt dagelijks een '"^-journaal uitgezonden op GDI land 2. AVRO. TROS en Bo#ica hebben dit gezamen- ^eslote^. Het half uur du- -j journaal, dat 's middags I opgenomen, wordt 's a- j tussen zeven en acht p het scherm gebracht. In fogramma wordt de kij- >p de hoogte gehouden e gebeurtenis op de Fira- |^van de nieuwste snufjes |l£jt gebied van huiskamer- 3niea. ig v«L ucbrd RP. H M dï De familie Culver. De rollen worden gespeeld door (v.l.n.r.) Samantha Smith (Elizabeth), Robert Wagner (James Greyson), Maia Brewton (Margaret Ann) en Lew Ayres (Henry Wade). FOTO: VOO HILVERSUM Het maken van een televisie-serie die het kijkvolk aan de buis kluistert, blijft een spannende bezigheid. Niet altijd blijkt een mengeling van actie, romantiek en humor uit te draaien op een succesfor mule met hoge kijkcijfers. Zoals iedere chefkok in de keuken van een goedlopend restaurant zal kunnen vertellen, gaat het om de dosering van de ingre diënten en de juiste combinatie ervan. Alleen op die manier ontstaat een bijzondere delica tesse. „Lime Street", de achtde- lige Amerikaanse detective-se rie, die Veronica vanaf van avond (Ned. 2 om 20.29 uur) op het scherm brengt, blijkt zo'n lijkernij te zijn. Voor een groot deel moet dat worden toegeschreven aan Lin da Bloodworth Thomason, de schrijfster van de reeks, die op soms schitterende wijze het Amerikaanse leven in de jaren tachtig beschrijft. Dat ze zich daarbij soms van clichés be dient', is nauwelijks storend om dat het er niet duimendik bo venop ligt. In „Lime Street" draait het om een verzekerings maatschappij, die is gevestigd in het Londense Lime Street. Ro bert Wagner speelt de rol van James Greyson Culver, een Amerikaanse detective, die de Amerikaanse tak van het be drijf runt, terwijl John Stan ding als Edward Wingate, zijn Engelse partner is. Het tweetal zijn oude bekenden omdat ze tijdens hun studie in Oxford een kamer deelden. Culver, va der van twee dochters, heeft zijn hart verpand aan he,t fok ken van paarden. Hij houdt zich daar ook mee bezig op zijn boerderij in Virginia als hij niet voor de verzekeringsmaat schappij moet komen opdraven. Het blijkt goed betaald werk te zijn, waardoor hij hobby en huishouden kan blijven combi neren. Voor Wingate, een vrij gezel, geldt hetzelfde. Het enor me landhuis, een familie-bezit, slokt gigantische bedragen op. Om de eindjes aan elkaar te knopen, is het huis voor pu bliek opengesteld en worden er rondleidingen gegeven, maar die brengen niet genoeg op om Wingate en zijn bezit overeind te houden. De verzekerings werkzaamheden bieden dus ook voor hem een uitkomst. Alleenstaande ouder De combinatie van de gebeurte nissen die met hun werk ver band houden, en de twee heel verschillende karakters van Culver en Wingate maken „Lime Street" tot een serie die tegelijkertijd spannend en gees tig is. Maar in de reeks draait het niet alleen om het vinden van de dader. Culver is name lijk een toegewijde alleenstaan de ouder, die zijn handen vol heeft aan zijn twee opgroeiende dochters Elizabeth en Margret Ann. Deze huiselijke beslom meringen worden op onderhou dende wijze door de verhalen geweven. De rol van Culver lijkt Wagner overigens op het lijf geschreven, want sinds de dood van zijn vrouw Natalie Wood staat hij in z'n eentje voor de opvoeding van zijn dochters Katie, Natasha en Courtney. Wagner komt in de serie dan ook heel natuurlijk over als vader. De opmerking in de eerste aflevering dat zij eerst hun huiswerk moeten af maken, voordat ze naar MTV mogen kijken, lijkt hij niet voor het eerst te maken. Zijn taak wordt enigzins verlicht door zijn vader Henry Wade, die de opvoeding overneemt als een nieuwe zaak zich aandient. Hij is een man van de oude stem pel, die overigens in elke ont moeting die zijn zoon heeft met een nieuwe schoonheid, een hu welijk ziet, maar ondertussen blijft roepen geen koppelaar te zijn. Uitspelen Linda Bloodworth Thomason weet de verschillen tussen Cul ver en Wingate prachtig uit te spelen. Wingate is namelijk heel Brits. Behalve aan zijn ac cent, merkt de kijker dat ook aan zijn manier van doen en de opmerkingen die hij maakt. Zij vormen het humoristische ele ment, dat prettig gedoseerd over de serie wordt uitge strooid. Jammer is het dat Lin da niet alle clichés heeft weten te vermijden. Zo worden de slechterikken in de eerste, lan ge aflevering voorzien van een Duits accent en is de liefde die de prinses (om wie het gaat) voor Culver opvat, wat te voor spelbaar. Dit vleugje romantiek is overigens in elke aflevering terug te vinden. Er werd heel veel zorg besteed aan de opnamen. „Lime Street" oogt dan ook niet als een goed kope, snel gemaakte serie. Het is een kwaliteits-produkt. De opnamen hebben speelfilm kwaliteit en werden voor een groot deel gemaakt op de plaat sen waar het verhaal zich af speelt. In de eerste aflevering zijn dat Bermuda, Washington, Virginia en Londen. In een la tere aflevering komen ook beelden van Amsterdam voor. Nucleaire oorlog Dat „Lime Street", dat in 1984 en 1985 werd vervaardigd, maar acht afleveringen kent, komt door de dood van Samat- ha Smith, die de rol van Eliza beth Cluver speelt. Het meisje haalde in 1983 de voorpagina van alle kranten toen ze Yuri Andropov een brief schreef, waarin ze haar bezorgdheid uit sprak over een nucleaire oorlog tussen Rusland en Amerika. Zij werd daarop samen met haar ouders uitgenodigd naar Mos kou te komen en was daarna wekenlang te gast in allerlei Amerikaanse praatprogramma's om over haar belevenissen in Rusland en haar vredesmissie te vertellen. In augustus 1985 sloeg het noodlot toe. Na een bezoek aan Engeland, legde ze de laatste etappe van haar reis af met een klein vliegtuigje, dat nauwelijks een kilometer voor het zou landen, neerstortte. Alle acht inzittenden, inclusief Sa mantha en haar vader, kwamen daarbij om het leven. HANS PIËT NEDERLAND 1 EO 15.30 Neeka, Amerikaanse speelfilm. Met Lassie, Jed Allen, Mark Miranda e.a. 17.02 Clip. Religieuze muziek clip. 17.05 D'r kan nog meer bij Kinderprogramma. NOS 17.30-17.40 Journaal. EO 18.30 Onder zeil (1), tweedelige documentaire over de bouw van de Lord Nelson, een zeilschip voor gehan dicapten. NOS 19.00 Journaal. EO 19.18 Avonturenbaai (Danger bay), Canadese jeugdserie met o.a. Donnoly Rhodes en Christropher Crabb. Afl.: De Tenniskampioen. 19.45 Taptoe Breda samen vatting van deze parade van 1987 bestaande uit mi litaire beroepsmusici, amateurs en dienstplichti ge tamboers en fanfare blazers. 20.55 IE Surfspeciale,documen taire over brandingsurfen, opgenomen aan de Cali- fornische kust. 21.25 De terugkeer van de zee otter, natuurdocumentaire uit de Canadese serie 'The nature of things'. 21.55 Het evangelie naar Johan nes bijberlstudiepro- gramma waarin Henk Bin nendijk vertelt uit het leven van Jesus. Afl.: De ware wijnstok. NOS 22.30 Journaal. EO 22.40-23.30 De open cirkel gespreksprogramma. Ge spreksleider: Wim de Knijff. NEDERLAND2 VOO 15.30 Tekenfilms. 1. S My little pony. Afl.: Heldere lichten (2). 2. Dennis de Bengel. Afl.: Hik. 15.45 O Nederland muziekland muziekprogramma van uit Volendam gepresen teerd door Erik de Zwart. 16.30 Transformers. Tekenfilm serie. Afl.: Nieuwe onder delen. 16.55 dl Nederlanders overzee -*. Documentaireserie. Afl.: Eenzaam tussen miljoe nen. ffl Ondertiteling via Teletekst 0 Tweetalige ot stereo-uitzending El Zwart/wlt-uitzending EO Zwart/wit-uitzending met onder titeling via Teletekst S Bij niet-Nederlandstalige zen ders: uitzending in orginele ver sie met ondertitels K3 Bij niet-Nederlandstalige zen ders: z/w-uitzendlng in orginele versie met ondertitels Herhaling 17.45 18.30 18.55 19.00 20.00 20.29 MacGyver. Amerikaanse tv-serie. Afl.: Gegijzeld. Veronica Sport, sportma- gazine. De Fabeltjeskrant Afl.: Het rechteroog. IS Countdown. Poppro gramma gepresenteerd door Simone Walraven. NOS CD Journaal en weerover- zicht. VOO Lime street, pilot-film voorafgaande aan de ze vendelige politieserie van Ray Austin. Met Robert Wagner, John Standing, Lew Ayres, e.a. De privé- detectives Culver en Win gate worden ingehuurd door een verzekerings maatschappij om een on derzoek te verrichten naar een zogenaamd ongeval van een lid van de konink lijke familie. Nieuwslijn. Actualiteiten rubriek waarin aandacht voor de oorlogsmisdadiger J. Luitjens, die momenteel in Canada woont. In sep tember moet hij voor de Canadeese rechtbank ko men. Hij wordt er van be schuldigd dat hij bij zijn aanvrage voor het Cana dees staatsburgerschap zijn oorlogsverleden heeft verzwegen. In de reporta ge zit onder andere een in terview met de In Neder land tot levenslang veroor deelde Luitjens. Verder wordt aandacht besteed aan Nederlanders die zich misdragen in Spanje, en een reportage over de onderhandelingen met betrekking tot chemi sche wapens. Presentatie: Jaap van Meekren en Joop Daalmeijer. E Veronica in concert: Billy Joël live in Lenin grad. Registratie van een optreden in het kader van 'The Bridge Tour', dat vo rig jaar in Leningrad plaatsvond. The Hitchhiker, Ameri kaanse 'suspense'-serie. Afl.: De spookschrijver. Een driehoeksverhouding mondt uit in moord als een schrijvers doet alsof hij zelfmoord heeft gepleegd. NOS 00.00 Journaal. NEDERLAND3 NOS 16.25-18.00 SlStudio Sport: Tour de France. Recht streeks verslag van de laatste kilometers van de 18e etappe: Ruelle-sur- Touvre - Limoges (93Vi km.). Commentaar: Jean Nelissen en Mart Smeets. 18.30 Nieuws voor doven en slechthorenden. 18.45 Sesamstraat. 19.00 Studio Sport: Tour de France. Samenvatting. 19.20 Vogels kijken op woens dag. Tiendelige documen taireserie, gepresenteerd door Nico de Haan. Afl. 4: De Dwingelose Heide. SOCUTERA 19.46 Donor worden is eigenlijk heel gewoon. Film van de werkgroep Donorwerving. NOS 20.00 (E Journaal en weerover- zicht. 20.29 Roffels voor Rhodesië (Drums along Balmoral Drive), Engelse tv-film over de machtsomwenteling van Rhodesië in Zimbab we. Met o.a. Colin Blakely en Rowena Cooper. Het Engelse echtpaar George en Sarah maakt de macht somwenteling van Rhode sië mee. Sarah kan zich echter niet aanpassen (deze film werd op het tele visie-festival van Monte- Carlo 1986 onderscheiden met de prijs van de inter nationale kritiek en Colin Blakely kreeg voor zijn rol de Zilveren Nymph). 21.46 Studio Sport. 22.30 Journaal. 22.40 Democratische Conven tie, aandacht voor de Amerikaanse partijcon venties. 23.00 Nieuws voor doven en slechthorenden. Nico de Haan presenteert het programma 'Vogels op woensdag'. Ned. 3 om 19.20 uur. FOTO: ANP Nieuws in teletekst. wm\k tak e. Animatieserie. Yiangelclub e. Gevarieerd iderprogramma. Vandaag: oude clown. M.m.v. Nico- Hugo, Jo Coppens e.a. rour '88, samenvatting van de /andaag gereden rit. "labert. Amerikaanse jeugd- rie. Afl.22: Pandamonium. litzending door derden, pro- amma van de Katholieke Te- n Radio-Omroep, ingen en program- na-overzicht. Toespraak door Z.K.H. de ko ling, naar aanleiding van de !1e juli, nationale feestdag. ien zaak voor twee (Ein Fall iir zwei), Duitse misdaadserie. Aet: Günter Strack, Claus 'heo Gartner e.a. Afl.: Overu- en. Matula die onverwachts lit zijn huis is gezet zoekt nu inderkomen in een miserabel i. Dr. Renz geeft hem chter de opdracht zijn per- oonlijke problemen opzij te etten, en op zoek te gaan taar de 14-jarige verdwenen ïaby Berg. (rokant, culinaire reeks. Eer- te van twee zomeruitzendin- een aantal succes- olie recepten uit vorige uit- endingen herhaald wordt. i| itudiogast: Kurt van Eeghem. presentatie: Nest Mertens. luipend vuur (Slow fires), llirogramma over de aftakeling n de dreigende vernieling van et Vlaamse gedrukte 'en ge- chreven bezit. Aansl.: Uitsla- en van de Nationale Loterij. '.45 Nieuws en Coda:' 'oegang, van Rainer Maria Ril- e. in een vertaling van Piet 8.00 Ronde van Frankrijk, echtstreekse reportage van Ie rit Ruelle-sur-Touvre - Li noges. Commentaar: Mark Tanlombeek en Mare Stas- F 1 our de France, akaturebank. cran de Vacances, vakantie- irogramma voor kinderen. Met ia. Tao tao', 'Croc notes'. Jean sans Pèur' en 'Gil et Ju- e'. ournaal. 'S soir. Regionaal journaal, bodschap van Z.K.H. Koning Oudewijn. ournaal, met een samenvat- ff. in9 van de vandaag gereden JU itappe in de Tour de France, 'australienne (1), achtdellge Uistralische tv-serie naar de oman "All the rivers run' van 'ancy Cato. Met: Slgrid hornton, John Waters, Diane voir, informatief maga- ien met vandaag: Passions técaniques. qua: Cecelia, ite nieuwa. .40 Le coeur et reeprit, uit- "ding van de Katholieke iproep België. DUITSLAND 1 15.30 Hunde und ihre Herrchen (1). 16.00 Die Trickfilm8chau. 16.15 DenksteTt Ich wette, es wird ein Junge.~, kinderprogram- Tagesschau. Irgendwie und sowieso, serie. Afl.: Sir Quickly und die Ausschnittweise Kleinkunst. Die Niegelungen en Karsten It- terbeck. Tagesschau. Hier und Haute, regionale ac tualiteiten. Reich und Arm, Amerikaanse Programma-overzicht. (ETagesschau. ARD-Sport extra. Sportmaga- zine met o.a. aandacht voor de Toyr de France, lm Brennpunkt. Tagesthemen. Actualiteiten. Kulturwelt. Internationaal Filmfestival in Karlsbad. Pre sentatie: Hansjürgen Rosen- Tagesschau. Nachtgedanken. Beschouwin gen door Hans Joachim Kulen- kampff. DUITSLAND 2 15.30 Heute. 15.35 Black Beauty. Jeugdserie naar de roman van Anne Sewell. Met: William Lucas, Judi Bow- ker, e.a. Afl.: Pferdedokter. 16.00 Ferienexpress. Kindermagazi ne. Presentatie: Anke en Gus- tav Sommer. 16.40 Die Schliimpfe, tekenfilmserie. Afl.: Eine ganz kleine Nachtmu- sik. 16.55 Heute. 17.10 (3 Tele-llluatrierte, sport, actu aliteiten en amusement. 17.40 Fünf Madchen in Paris, tv-se rie met Edita Brychta, Giulia Boschi, Sophie Carle e.a. Afl.: Niemand liebt dlch - wieso ich? 18.50 Lottotrekking. 18.56 Programma-overzicht. 19.00 Heute. 19.30 0 Ooppelpunkt-Szene. Mu ziekprogramma gepresenteerd door Barbara Stöckl. Met een portret van het Engelse pop duo Pet Shop Boys, een repor tage over de Londense produ centen Stock/Aitken/Water- man, die openlijk toegeven dat ze geen enkel artistiek, maar louter een financieel doel na streven. een discussie over het ontstaan en functioneren van hitlijsten en een optreden van de Australische zangeres/actri ce Kylie Minogue. 20.15 Studio 1: Spuren - Fakten - Hintergriinde. Politiek magazi ne. Presentatie: Olaf Buhl. 21.00 Der Denver-Clan (Dynasty). Amerikaanse tv-serie met John Forsythe. Linda Evans, Joan Collins e.a. Afl.: Blake muss sich entscheiden. 21.45 Heute-Journal, actualiteiten. 22.10 Kontext. Presentatie: Werner Kaltefleiter. 22.40 Unsere Nachbarn im Osten: Der Aasgeier (Dögkeselyü), Hongaarse speelfilm uit 1982 van Ferenc Andrés. Met GyÖr- gy Cserhalmi, Hedi Temessy, Zita Perczel e.a. Jozsef Simon wordt door pech achtervolgd. Zijn vrouw heeft hem verlaten en ofschoon academicus, werkt hij als taxichauffeur. Wanneer twee dames hem zijn hele dagopbrengst afhandig maken, is het ongeluk com pleet. Niemand wil hem gelo ven. Men denkt dat hij het geld zelf achterover heeft gedrukt. Joszef besluit achter de dames aan te gaan. 00.30 Heute. DUITSLAND 3 18.00 .Ferdy, kinderserie. Afl.: Die Fahndung. 18.25 Abenteuer in der Wüste, kin derserie. Afl.: lm Lager von Scheich Salim. 18.50 Der Clown vom Hinterhof: Un- ter Wasser. 19.00 Aktuelle Stunde. Regionaal magazine met sport en nieuws. 19.40 Raamprogramma van de re gionale studio's. 20.00 Mitwochts urn 8. 21.30 West 3 Aktuell. 21.45 Wissenschaftsshow. Afl. 1: Para Plane, die fliegende Luft- matratze, van en met Mike Rickman en Jean Pütz. 22.30 Die Sammlerin (La collection- neuse), Franse speelfilm uit 1966 van Eric Rohmer. Met: Patrick Baucheau, Haydée Po- litoff, Daniel Pommereulle e.a. Adrien, een jonge kunsthande laar deelt zijn vakantiehuis aan de Cöte d'Azur met zijn vriend Daniel en Haydée, een levens lustig meisje. Daniel, kunst schilder, stoort hem niet. maar Haydée wel. Ze neemt elke dag een andere man mee en ver oorzaakt veel overlast. Adrien schuift haar af naar Daniel, maar bemerkt tot zijn verba zing dat hij jaloers wordt. 23.58 Laatst* nieuws. BBC 1 14.50 Eureka stockade (slot), twee delige Australische tv-film uit 1983. Regie: Rod Hardy. Met: Bryan Brown, Bill Hunter, Carol Burns, e.a. 16.30 The making of The Living Pla net. Documentaire over de produktie van de beroemde documentaireserie van David Attenborough. 17.10 Children's BBC, gevarieerd kindermagazine. 18.00 Newsround. Jeugdjournaal. 18.10 Tim Tyler (6). Dertiendelige duitse jeugdserie. 18.35 Neighbours Australische tv- serie met Peter O'Brien, Anne Charleston, Alan Dale e.a. 19.00 Journaal en weerbericht. 19.35 London plus. Regionaal nieuwsmagazine. 20.00 Wogan. Praatprogramma met Terry Wogan. 20.40 CD King and company (4). Zes delige serie waarin natuurfll- mer Simon King gasten uitno digt om zijn veldopnamen bij te wonen. Ditmaal is dat de ac teur Mark McManus. 21.10 [Ein at the deep end. Zesdeli ge serie waarin Chris Searle verschillende beroepen en sporten uitprobeert. Afl. 3: Fastnet Race Skipper. 22.00 Journaal en weerbericht. 22.30 ffi Vietnam (3), vijfdelige gedra matiseerde documentaireserie over de betrokkenheid van Au stralië bij de oorlog in Viet- 00.00 Sixteen days of glory (2), zes delige documentaireserie over de Olympische Spelen 1984 te Los Angeles. 00.50 Weerbericht. BBC 2 l James Cameron: Once upon a time Documentaireserie over leven en werken van de Engelse journalist James Ca meron. Afl. 1: In the beginning was the word. I Nieuws en weerbericht. I Dr. Kildare Amerikaanse se rie met Richard Chamberlain. i Great Little railways. Docu mentaireserie. i Couples, reeks interviews met bekende paren. Afl.: Donald en Wendy Woods. I Ballerina. Documentaire. I Mission impossible Ameri kaanse misdaadserie. Afl.: The spy. I That was then... this is now. Documentaire over de pop groep Spandau Ballet. I Under sail. I (E Mediterranean cookery Culinair programma. Afl.: Egypte. i Stafford, the town that found its castle, documentaire over de geschiedenis en restauratie van Stafford Castle. I M*A*S*H* Amerikaanse co medyserie met Alan Alda, Lo- retta Swit, Larry Linville e.a. Afl.: Ping pong. i [E Screenplay: A woman alo ne. Toneelstuk van Dario Fo en Franco Rame. Lynn Redgrave speelt een vrouw die vertelt over haar problemen met de verschillend mannen in haar le- 23.15 New Country. 23.50 Newsnight. Actualiteiten. 00.35 Weerbericht. 00.40 The family. 01.10-02.15 Open University. SKY CHANNEL 16.00 (3 Countdown. Popprogram- 17.00 The DJ Kat Holiday Show. Kindermagazine met Linda de Mol en DJ Kat. 18.00 Guns of Will Sonnett. Westernserie. 18.28 The Times Headline News. 18.30 The Ghost and Mrs Muir e. Comedyserie. 18.57 Europees weerbericht. 19.00 Hazel Comedyserie. 19.28 The Times Headline News. 19.30 Custer Avonturenserie. 20.27 Europees weerbericht. 20.30 Cash and Company. Drama- 21.23 The Times Headline News. 21.25 International Motor Sports. 22.18 The Times Headline News. 22.20 Roving Report. Actualiteiten. 22.47 Europees weerbericht. 22.50-00.57 THE ARTS CHANNEL: 22.50 Africa - Different but equal. Documentaireserie. 23.50 Romantic VS Classic Art (1). 00.15 The Moguls 00.57 Europees weerbericht. 01.00-07.00 US Presidential nomi nating conventions. Recht streeks verslag van de Demo cratische Conventie in Atlanta. SUPER CHANNEL 16.00 Supertime. Kindermagazine. 17.30 Formula One. Popprogramma. 18.30 Dr. Who Science-fictionserie met Tom Baker. Afl.: The an droid invasion (3). 19.00 Capitol. Tv-serie. 19.25 Weerbericht. 19.30 Living planet. Natuurfilmserie. Afl.: Sweet fresh water. 20.30 Muziekspecial: Chaka Khan 21.30 Tales ot the unexpected Tv- serie naar verhalen van Roald Dahl. Afl.: In te cards. 22.00 Super Channel Nieuws. 22.30 Weerbericht. 22.35 World of Golf. 22.40, Super sport. 23.40 Beats of the Heart. Muzikale documentaireserie. Afl.: Roots, Rock, Reggae. 00.35-02.35 Music Box MTV EUROPE 16.00 Maiken Wexe. 16.30 Club MTV, programma met dansmuziek vanuit het Palladi um in New York. 17.00 3 From 1 at 5. 17.15 Maiken Wexo. 18.00 The Adam Curry Show e. 19.00 Remote control. 19.30 Ray Cokes, met vanaf 20.00 XPO, overzicht van nieuwe vi deoclips. 22.00 US Top 20 Countdown. 00.00 Gast-vj. 02.30-06.30 Night voices. TV 5 16.05 La Suisse Insolite. 16.50 Jazz a Montreux: Katie Web ster. 17.25 Carabine FM. 18.00 Récrèation. 18.40 Des chiffres et des lettres. 18.55 Les brèves. 19.00 La Suisse Insollt* 19.50 Tóléscope. 21.00 Carabine FM. 21.25 Jazz a Montreux: BB King. 22.00 Journaal. 22.30-23.30 Continents Francopho- f-Morgt NEDERLAND 1 VARA 15.30 De Onedin Lijn 16.21 EDe natuur en de mens 17.11 E en H Vooruit met de geit. 17.25 Rood en blauw. NOS 17.30 Journaal. VARA 17.40 Kindermenu. NEDERLAND 2 AVRO 15.25 Die Schwarzwaldklinik. 16.10 Hans Christian Andersen Ame rikaanse musical uit 1952. 17.55 The real ghostbusters. NEDERLAND 3 NOS 15.40^17.15 STour de France. BRT 1 BRT 2 15,40-17.00 Ronde yen Frankrijk RTBF 1 DUITSLAND 1 09.45 ZDF-Into. 10.00 Tagesschau und Tagesthemen. 10.23 ARD-Sport extra 12.10 Studio 1. 12.55 Persoverzicht. 13.00-13.15 Heute. 14.30 Tagesschau. 14.25 Gummibarenbande. 15.00 Hunde und ihre Herrchen (2). 15.30 Die Trick- filmschau. 15.45 SDie Marchenbraut. 16.15 fflTiere in Spanien. 16.40 Die kleine Dampflok. 16.45 Tour de Fran ce. 17.15 Tagesschau. 17.25 Columbo. DUITSLAND 2 15.30 Heute. 15.35 Black Beauty, jeugdserie. 16.00 Ferienexpress. 16.40 Die SchlUmpfe. 16.55 Heute. 17.10 Tele-lllustrierte. BBC 1 07.35 URKO Short. 07.40 Edgar Ken nedy. 07.55 Weer. 08.00 Breakfast time. 10.00 Nieuws. 10.03 Children's BBC. 11.55 Five to eleven. 12.00 Nieuws. 12.03 Children's BBC. 13.00 Nieuws. 13.03 The garden party. 14.00 Nieuws. 14.30 Neighbours. 14.50 Cric ket. 17.00 Tekenfilm. SKY CHANNEL 07.30 DJ Kat. 08.35 13] Sky Trax 13.05 Another world. 14.00 City Lights. 14.30 Roving Report 15.00 Norway and the Beautyful Game. 15.30 Biggest Cat Race in the World. 16.00 (s) Count down. 17.00 DJ Kat. SUPER CHANNEL 07.00 Supertime. 08.00 European Busi ness Weekly 08 30 Super Channel News 09.00 Music Box. 13.00 Capi tol. 13.25 Weerbericht. 13.30 Sons and Daughters. 14.00 Music Box. 15.55 Weerbericht. 16.00 Supertime. RADIO 1 leder heel uur nieuws (NOS). 18.05 EO: Tijdsein. 18.45 Reisjournaal. 19.02 VOO: Zwoele zomeravonden. 23.05 Met het oog op morgen. 00.02 NCRV: Volgspot. 01.02 Romance 02.02 Nachtexpress. 04.02 Clair-Obscur. 06.02 In 't voorbijgaan. 06.07-07.00 Vandaag... donderdag RADIO 2 leder heel uur nieuws (NOS). 18.03 De wereld zingt Gods lof. 18.54 NCRV: In 't voorbijgaan. 19.00-07.00 Zie radio 1 RADIO 3 leder heel uur nieuws (NOS). 18.03 NOS: Driespoor 19.02 VPRO. Frontlijn. 21.02 Backline. 22.02 Gonzo Radio. 23.02 Heartlands. RADIO 4 18.02 AVRO: Cèdea. 20.00 Nieuws. 20.02 Het Koninklijk Conservatorium in beeld, muzikaal vierluik (3). 22.00 Voor het stil wordt en wat later. RADIO 5 18.10 TROS: Basicode computerma gazine. 18.30 TROS: Tempo Doeloe. 19.00 NOS: Voor buitenlanders. 20.30 FEDUCO: Medelanders Neder landers. REGIONAAL Radio Weet: 17.00-18.00 Avondmaga zine. Omroep Rijnland: (Via FM-fre- quentie 105,7 MHz) 17.00 Vandaag vooraf 17.30 Vandaag de dag op woensdag. 18.30 Moker. 19.00-20.00 Rijnsburg Lokaal. Verder als Radio 1. BRT 1 18.10 Actueel. 18.30 BRT Big Band. 18.45 Protestants-godsd. uitzending. 19.10 Aclueel. 19.33 Zomerstemming. 21.03 Imago. 23.10 Crooners en soft music. 23.30-02.00 Twee tot twee. BRT 2 17.10 Rijswijckfoon. 19.10 Dansvergunning. 22.05 Jazz Kaffee. 23.30-02.00 Twee tot twee. BRT 3 18.10 Actueel. 18.40 Meesters der traditie. 19.00 Symposium. 19.45 Gil Evans (3). 20.30 Musica Antiqua 20.30 Kleine geschiedenis der minne zang. 22.00 Cantates van Telemann. Con- cerata Köln en trompet. MORGEN RADIO 1 leder heel uur nieuws (NOS). 07.03 AVRO: Auto in? AVRO aan! 09.05 Arbeidsvitaminen. 10.45 Leuterkoek en zandgebak. 11.50 Uit het plakboek van de revue. 12.02 De burgemeester is jarig. 13.05 AVRO's Radiojournaal. 14.02 VOO: Tour de France extra. 15.05 NOS: Radio Tour de France. RADIO 2 leder heel uur nieuws (NOS). 07.03 NCRV: Het levende woord. 07.10 Vandaag... donderdag. 08.03 Hier en Nu. 08.54 Ontmoeting. 09.03 Willem Wever. 10.03 Plein publiek. 11.03 Kinderen van het licht. 11.30 De familie show. 12.40 Middagpauzedienst. 13.20 Ik zie de zon. 13.45 Kletsmajoor er op uit. 14.03 Mixer. 15.03 Coupe soleil. 17.03 VOO: Hollandse hits. RADIO 3 leder heel uur nieuws (NOS). 07.03 TROS: De havermoutshow. 09.03 Gouden uren. 12.03 Vijftig Pop ot een envelop. 14.03 De nationale hitparade top 100. RADIO 4 07.00 Nieuws 07.02 VOO: Ochtendstemming. 06.00 Nieuws 09.00 Veronica's Meesterwerken. 10.30 Muziek voor miljoenen. 12.00 Veronica's Meesterwerken. 13.00 Nieuws. 13.02 Ned. Muziekland Klassiek. 14.00 EO: Metronomium in concert, 16X0 VPRO: De Beweging RADIO 5 09.00 Nieuws. 09.02 NOS Sportief. 09.25 Waterstanden. 09.30 RVU: Spiegel vao Vlaanderen. 10.00 KRO: Kiekeboe. 10.15 De zonnebloem. 10.55 Boekenwijsheid. 11.00 De 50+ seniorenshow. 12.00 Nieuws. 12.05 Kruispunt. 12X5 Bewogen grensgangers. 12.30 Da Capo. 13.00 Nieuws. 13.10 Echo buitenland. 13.30 De Derde Wereld. 14.00 O kwadraat. 14X0 Zin in muziek op 5. 14.40 De helende kracht van de sa cramenten. 15.00 Oogluik. 16.00 NOS: Zo kan het ook. REGIONAAL Radio Weet: (via FM-frequentie Radio 1) 07.15-06.00 Ochtendmagazine. 12.00-13.00 Lunchuur. Omroep Rijn land: (Via FM-frequentie 105,7 MHz) 10.30-12.00 Voor senioren. Verder als Radio 1. Radio Rijnmond: 07.00 Och tendmagazine. 09.00 Hans van Vliet. 12.00 Lunchprogramma. 14.00 Tineke Speksnijder. 16.00-17.00 Rijnmond getapt. BRT 1 05.31 Met I wakker 08.00 Toespraak kon. Boudewijn. 08.20 Klaarwakker 09.05 Uit de band. 11.30 Het vermoeden. 13.10 Actueel. 13X0 Radio Tour. BRT 2 05.30 De eerste ronde. 09.00 Muzlekboetiek. 10.03 Vrij parkeren. 12.00 Regioprogramma. 13.10 Roddelradio. 14.00 Hitbox. 17.00 Focus. BRT 3 07.00 Goedemorgen. 08.00 Toespraak. 08.20 Ochtendvariaties. 09.15 Belgische marsen. 10.00 Vlaanderen, ook een land. 11.00 Orkest van Romaans Zwitser land. 12.40 Tafelmuziek. 13.15 Compact Klassiek. Werken van Berlioz. Rimski-Korsakov. Lalo 15.00 Werken van Cabus, Vieux- temps, De Bourguignon, Ster- 16.45 Muziekkapel van de Gidsen.

Leidse Courant | 1988 | | pagina 9