Parkpop swingt in Zomerrock REVISIE-PROGRAMMA'S I^TV-Maandac^ Qtidc&Qowiant ZATERDAG 9 JULI 1988 PAGINA 19 NOS Nieuws voor doven en slechthorenden. VARA Terug naar de natuur Engelse comedyserie. Afl.: Met de rug tegen de muur. Vijftig Jaar Britse film, do cumentaireserie over de geschiedenis van de En gelse filmindustrie. Afl.: Zorg dat ze lachen! Barney Beer, Amerikaan se tekenfilm. Afl.: Kleiner dan het kleinste paard. NOS Journaal. VARA Zomerro(c)k, poppro gramma. Presentatie: Jan Douwe Kroeske. VARA's kindermenu. 1. Scooby en Scrappy Doo, tekenfilmserie. Dubbele afl.: De antwoordstraal/ Het bijenteam. 2. SPipo en het grachtengeheim Afl. 3: Over de hele wereld. NOS Journaal VARA Terug naar Schateiland. Jeugdserie. Afl.6: Het kraaienest. Het Orkest. Israëlische co medyserie. Afl.: Viva (1). Cagney Lacey. Ameri kaanse politieserie. Afl.: Spanning. Chris ziet bij toeval een steekpartij met beroving. Niemand wil echter getuigen en uitein delijk is zij de enige die hem erbij kan lappen. Die houen we d'r inl (2). Hoogtepunten uit de win- terprogramma's met com mentaar van 'toevallige voorbijgangers'. Achter het nieuws. Actua liteitenrubriek. Frank's place, comedyse rie. Afl. 4: De brug. Het Dame Edna Spekta kel. Dame Edna Average presenteert beroemde gasten uit de wereld van li teratuur, toneel, film, mu ziek en politiek. NOS Journaal. EDERLAND2 VPRO Towser Kinderserie. Afl.6: Towser en de tove- rappel. Laks en Wammes. Pop pen-animatieserie. Afl.6: De sportman. Madicken Zweedse se rie. Afl.6: Het lentevuur. Laks en Wammes, pop pen-animatieserie. Afl.9: Vakantie. Niet storen A.U.B., verha len verteld doorv Walter Crommelin. Max Laadvermogen in formatieve serie. Afl.6: Badkamer. 11.00 Sprookjestheater. Serie waarin sterren sprookjes vertolken. Afl.: De rattenvanger van Ha- melen. NOS 13.00 Nieuws voor doven en slechthorenden. VPRO 19.00 Hollywood-legenden, do cumentaireserie over be roemde Hollywood-ster- ren. Afl. 2: Carry Grant, de leading man. Met o.a. frag menten uit de films 'His girl Friday', 'North by Nort hwest', 'To catch a thief, 'An affair to remember', 'Charade' en 'Indiscrete'. NOS 20.00 SJournaal en weerover- zicht. VPRO 20.10 Zomergasten, serie recht streekse programma's rond prominenten in wiens leven het medium televisie een belangrijke rol heeft gespeeld. Vanavond: Re- nate Rubinstein. Op haar verzoek worden onder meer fragmenten vertoond van 'De lessen van Norbert Elias' (van Bram de Swaan), 'De wereld van Peter Vos' (van Hans Kei ler) en 'Met Hillenius naar zee' (van Lies Westen burg). Verder aandacht voor recente televisiepro gramma's over het Joods- Palestijnse conflict. Ten slotte om ca.22.35 Mr.Manhattan - Woody Al len, portret van de Ameri kaanse acteur en regisseur Woody Allen. Presentatie: Hellmuth" NOS 23.42 Journaal. NEDERLAND3 Op verzoek van Renate Rubinstein wordt in 'Zomergasten' een portret uitgezonden van Woody Allen, onder de titel 'Mr. Manhattan'. Ned. 2 om m - ca.22.35 uur. '2^ FOTO: AP slechthorenden. 12.00-12.30 Weekjournaal. 13.00 Nieuws voor doven en slechthorenden. 15.55-18.30 EStudio Sport: Tour de France, recht streeks verslag van de achtste etappe: Reims - Nancy (219 km.). Com mentaar: Jean Nelissen en Mart Smeets. Aansluitend: Basketbal, pre-olympisch toernooi in Rotterdam. 18.45 Sesamstraat. 19.00 Studio Sport. 20.00 EJournaal en weerover- zicht. IKON 20.10 EDe jongens Veerman Zesdelige familiekroniek over een uiteen vallend ge zin. Afl.4: Vissen in troebel water. NOS 20.40 Panoramiek. Actualitei tenmagazine. 21.15 Intiem contact (1). Vijfdeli ge Engelse serie met Claire Bloom, Daniel Massey, Da vid Phelan e.a. Clive en Ruth Gregory zijn al 25 jaar gelukkig getrouwd. Hun zoon Martin (21) en hun dochter Nell (18) zijn al min of meer onafhankelijk van hen. Clive heeft een uitste kende baan, en Ruth en hij voelen zich lekker in hun vriendenkring, golfclub en met het leven en de status die zij zich hebben verwor ven. Tot Clive op een dag op de golfbaaninstort en naar het ziekenhuis wordt vervoerd. Dan blijkt de diagnose Aids te luiden. FEDUCO 22.06 Werken aan werk: Voe- dings en genotmiddelen NOS 22.36 Journaal. 22.41 Nieuws voor doven en slechthorenden. DEN HAAG Twee camera mensen schuiven bijna on zichtbaar voor het publiek over het tweede Parkpop-po dium van het Haagse Zuider park. Backstage maken slechts wat dikke kabels, een wagen van het NOB en een caravan duidelijk dat 'Hilversum' aan wezig is. In dit geval de VARA. De opnamen zijn be doeld voor het kwalitatief hoogstaande „Zomerrock" (zondag: Ned. 1 om 17.35 uur), dat dit jaar alle belangrijke festivals vastlegt, dus ook Parkpop, dat in een paar jaar tijd uitgroeide tot het grootste, maar vooral gezelligste gratis festijn van Europa. Onder de twaalf geprogram meerde groepen zijn maar een paar echt klinkende namen zoals The Nits, T'Pau, Aztec Camera en de door zijn hit „Yeke Yeke" als een komeet omhoog geschoten Mory Kan te. Maar Parkpop is dan ook geen festival dat teert op grote namen, zoals bijvoorbeeld het Belgische dubbelfestival Tor hout/Werchter. Achter het po dium laat Jan Loman, een van de organisatoren, weten dat vorig jaar het besluit werd ge nomen terug te keren naar het oude principe. Jan: „We con tracteren groepen die tot de sub-top behoren, dus wel in de clubs, maar nog niet bij het grote publiek zijn doorgebro ken. We hebben onze spring plank-functie weer opgepikt en het verleden heeft geleerd dat sommige groepen heel ver komen". Roet Sub-top of niet, de publieke stroom voor deze achtste afle vering was groter dan ooit. Hoewel de Oranje-overwin ning roet in het eten dreigde te gooien, vonden 215.000 mensen hun weg naar het mooiste festivalterrein van Nederland. In het Zuiderpark was het dit jaar overigens dubbel feest zo als de beelden zullen tonen. Terwijl de organisatie tevre den kon vaststellen dat het oude record was gebroken, kon het publiek op de muzika le klankenzee het eerder die dag begonnen EK-feestje voortzetten. Regelmatig was nog een wat schor olé-olé-ge- roep te horen, terwijl oranje dassen en -sjalen meedeinden op de muziek. Lies Schilp, de ene helft van de Bombita's die vorig jaar nog het Parkpop-po dium betraden, leek van alle bezoekers het meest in de ban van de overwinning. Het rood- oranje haar van de zangeres stak schril af tegen de wat be wolkte hemel. Lies was de dag ervoor, na twee concerten als voorprogramma van Udo Lin- denberg, met een Duitse nachttrein naar Den Haag te ruggekeerd. Ze had echter geen oog dichtgedaan. De trein zat namelijk volgepakt met feestende voetbal-supporters. Lies had zich daarom ook maar in het feestgewoel ge mengd. „Ik had een trein later kunnen nemen, maar dan was ik niet op tijd geweest voor Parkpop en dat is een festival dat ik niet wil missen", liet ze weten. Gezellige sfeer Haar aanwezigheid is typerend voor het festijn, dat zowel voor als achter de podia een vrien delijke, gezellige sfeer uita demt. Er zijn natuurlijk uit zonderingen. Green On Red brak na een half uur zijn op treden af en verdween direct naar het hotel. De groep, die van de organisatie vier paar schone sokken eiste, maar deze niet kreeg, werd zo over mand door de mensenzee, dat zanger-gitarist Dan Stuart zijn maag voelde omdraaien. Het grootste deel van de artiesten bleef echter de volle dag rond hangen. John van Vueren (programmeur): „Ze komen om Parkpop mee te maken en' niet om even wat geld binnen te slepen. Het festival heeft in middels een goede en interna- Brendan Crocker The 5 O'Clock Shadows) ....een stroomstoring. tionale reputatie opgebouwd. De groepen komen graag spe len en naderhand zijn de reac ties veelal zeer uitgelaten. Wij krijgen regelmatig bedankjes voor de goede verzorging en de uitstekende faciliteiten. Ze denken dat het rommelig is georganiseerd omdat het een openlucht gebeuren is, maar dat is natuurlijk niet zo. Zelfs Mory Kante, die vooraf heel veel problemen heeft gemaakt en van wie we pas een dag van te voren wisten dat hij ze ker zou komen omdat toen het contract binnen was, heeft nergens over geklaagd". Henk Hofstede (The Nits) ...In the Dutch mountains.... De bezoekers op de eerste rijen zien dan ook hoe de artiesten voorafgaand aan hun optreden voor het podium wat sfeer ko men proeven om na een suc cesvolle publieke overwinning de andere artiesten wat morele steun te verlenen. Zo stond Billy Falcon aan de zijlijn te kijken hoe Aztec Camera zijn parels over het publiek uit strooide. Zweet „Zomerrock"-presentator Jan Douwe Kroeske werkte zich ondertussen net zo in het zweet als de artiesten. Hij koos de vele attracties op het veld, zoals de markt en de skate- boardbaan waar halsbrekende demonstraties werden gege ven, als decor voor zijn ge sprekken met de muzikanten. Voor een interview met The Nits diende het reuzenrad, dat dit jaar voor het eerst tegen over het eerste podium was geplaatst. Handtekeningen uit delend baande het viertal zich een weg naar het rad. Een maal terug speelde The Nits een sympathiek concert waar bij het deels a-capella uitge voerde „The Panorama Man" voor vuurwerk zorgde. De groep speelde tien minuten langer dan aangegeven en werd achter het podium aan gehouden door Bart Peelers, die zijn bewondering voor het kwartet niet onder stoelen of banken stak. Brendan Crocker en zijn 5 O'Clock Shadow's zagen hun optreden deels de mist in gaan door een stroomstoring. Bren- FOTO'S: MILAN KONVAUNKA dan loste het probleem subtiel op door akoestisch verder te spelen. Zijn spel werd gedomi neerd door vele stijlen waarin calypso-achtige klanken hand in hand gingen met goed in het gehoor liggende funky muziek en sentimentele bal lads. Hij was niet de enige die het gras voor het podium ver anderde in een dansvloer waarop het jonge publiek vooral het spel van versieren en versierd worden speelde. De muziek van Brendan Croc ker stond overigens in schrille tegenstelling met het muzikale palet van de uit Australië af komstige The Church. Het viertal bracht smaakvolle mu ziek, waarbij ze misschien wat te veel op hun effecten-appa- ratuur leunde, maar die won derwel bleek te passen bij de regendruppels die, even gedo seerd als de muziek, uit de he mel kwamen vallen. Exotisch De afsluiting dit jaar door Mory Kante was misschien wel de sterkste die Parkpop ooit kende. De Afrikaan bracht met zijn uitgebreide groep, waarin een opvallende rol was weggelegd voor zijn vrouwelijke saxofonist, een even erotische als exotische show. Met zijn aanstekelijke Afrikaanse pop gooide hij nog wat extra olie op het toch al hoog oplaaiende publieksvuur. Mory Kante stond dan ook al snel oog in oog met een wild dansende mensenzee, die zijn „Yeke Yeke" als gehypnoti seerd uit volle borst meezong. HANS PIET DUITSLAND 1 Henri, Canadese jeugdfilm van Frangois Labonè. Mel: Eric Brisebois. Jacques Bodin e.a. (Bekroond op het festival van Berlijn in 1987). Ronde van Frankrijk, recht streekse reportage van de rit Reims - Nancy. Commentaar: Mark Vanlombeek en Mare Stassijns. i I Do jaren zestig: Do lange hete zomer (The Long hot mer. slot), 18-delige Ame rikaanse serie met Ed O'Brien, Nancy Malone, Roy Thinnes Afl.18: Einde van een lan ge zomer. Nieuws. Tik Tak Animatieserie. Silver, Engelse jeugdfilm van Jim McCann uit de serie Dra- marama met Kester Gibson, Gareth Thomas e.a. Tour '88, samenvatting van de vandaag gereden ritten. In de sporen van James Cook (II grande oceano di Capetan Cook, 5). zesdelige Italiaanse documentaire van Gianfranco Bernabei. Bloemetjes buiten. Vandaag: Heideplanten. Presentatie: Gil Claes en Mare verachtert. Modedelingen en program ma-overzicht. Nieuws. Mededeling, door de voorzit ter van de Vlaamse Executie fs 05 Kijk uitl Verkeerstips. Van- daag: Magazine (1). 10 Sportweekend. <5 Saturday Night Fever, Ameri kaanse speelfilm uit 1977 van John Badham. Met: John Tra volta, Karen Lynn Gorney, Bar ry Miller e.a. Tony Manero, lid van een Italiaanse jeugdbende, wordt verliefd op het meisje Stephanie, die wat op hem nerkijkt. Zij besluit echter wel zijn partner te zijn in een dans wedstrijd. •35 Het verhaal van Hollywood (Story of Hollywood), tiendelige Britse documentairereeks van Judy Lindsay, gepresenteerd door Barry Norman. Deel 2: de droomfabriek. •25-23.45 Nieuws en Coda: Scheerspiegel, van Gust Gils. 15.10-17.10 Autoraces, rechtstreek se reportage van de Grote prijs van Engeland voor F1-wa gens (Silverstone). Commen taar: Dirk de Weert en Dirk Abrams. RTBF 1 11.00 Eucharistieviering. 12.00 Faire Ie point. Discussiepro gramma. 13.00 Actualités a la Une. 13.05-13.25 Journaal. 15.50 Variétés a la Une. (herh.(. 15.55 Wielrennen: Tour de France, verslag van de 8e etappe: Reims - Nancy. Commentaar: Théo Mathy. 17.30 Cinéma a la Une. 17.35 Dimanche musique - Mozart - Béjart, schets van een mise en scène, gewijd aan Béjart. M.m.v. het Orchestre de la Suisse Romande o.l.v. Horst Stein. 18.30 Noubanimé, tekenfllmmagazi- 19.00 Le week-end sportif. Presen tatie: Gaétan Vigneron. 19.25 P.M.U. Beige. 19.30 Journaal. 20.00 Wielrennen: Tour de France, samenvatting van de 8e etap pe (Reims-Nancy). Commen taar: Frank Boudincq. 20.10 Cinéma a la Une. 20.15 Copie conformé. Spelpro- gramma. Presentatie: Thierry Luthers. 21.05 Billet de faveur: Folie Aman da, toneelstuk van Barillet et Grédy. Met: Line Renaud, ALain Chamrobert, Pascale Lievin e.a. Toneelregie: Renó Clermont. 23.30 Laatste journaal. I Programma-weekoverzicht l Het programma met de muis. I Architektur heute, serie por tretten van internationale ar chitecten. Afl.: Oswals Mathias Ungers. i Matinee lm Ersten: Das Spiel mit dem Joy-Stick. I SI Presseclub. i Tagesschau, met Wochenspie- gel. i Magazin der Woche. Regio naal weekoverzicht, i Programma-weekoverzicht. I SI Spruchreif, live talkshow voor de jeugd, i Besuch aus Liliput, kinderse rie. Afl. 13: Das Abenteur fangt erst an. i Ein Platz ander Sonne, bericht van het Hilfswerk. i ARD-Sport extra. Autosport: grote prijs van Engeland voor F1-wagens. Commentaar: Hel mut G. Müller. I EARD-Ratgeber: Gesundheit. Commentaar: Ina Götz en Win- fried Göpfert. i Bilder aus den Wissenschaft, wetenschappelijk magazine. Vandaag: Toxicologie. Presen tatie: Alexander von Cube. i Tagesschau. I Wir iiber una. Sportschau. i ELindenstrasse, tv-serie met Irene Fischer. Anfried Lerche, Joachim Luger e.a. Afl.: Rückschlage. Weltspiegel. Reportages van buitenland-correspondenten. Sportschau-Telegramm. Programma-overzicht. ffiTageschau. Tatort, misdaadserie. Afl.: Spuk aus der Eiszeit. Met: Manfred Krug, Charles Brauer, Leo Bardischewski e.a. Kulturspiegel, met Hansjürgen Rosenbauer. Tagesschau. Die Kriminalpolizei rat, tips ter verhindering van strafbare Die tödliche Gewalt, reporta ge. Ballett im Ersten: Die StUhle ein Traum zu viert, ballet van Maurice Béjart naar het gelijk namige toneelstuk van Eugène lonesco, opgevoerd door Mar- cla Haydée en John Neumeier. Tagesschau. Nachtgedanken. Beschouwing door Hans Joachim Kulen- DUITSLAND 2 CS Ondertiteling via Teletekst (3] Tweetalige of stereo-uitzending E Zwart/wit-uitzending HE Zwart/wit-uitzending met onder titeling via Teletekst £0 Bij niet-Nederlandstallge zen ders: uitzending in orginele ver sie met ondertitels H3 Bij niet-Nederlandstalige zen ders: z/w-uitzending in orginele versie met ondertitels Herhaling 09.00 S Programma-weekoverzicht. 09.30 We ist denn mein N:achster? Protestantse kerkdienst vanuit Glauberg. Voorgangers: Chris- ta en Michael Blanke. 10.15 Mosaik, magazine. Vandaag: 1. Bejaarden-sport in Keulen. 2. heinz Prior en zijn valken en honden. 11.00 (s) ZDF-Fernsehgarten, muziek en gasten vanuit Mainz. Pre sentatie: llona Christen. 12.45 Heute. 12.47 Sonntagsgesprach. 13.15 EDamala, vor vierzig Jahren, serie oude weekjournaals. Afl.: Israël im Krieg. Presentatie: Guido Knopp. 13.30 Heimatlos, serie naar een ro man van Hector Malot. Met: Fabrice Josso, Jena Fanval, Pierre Doris e.a. Afl.3: Rémi bei en Bettlern. 14.15 Anderland, serie met Florlan Gallenberger, Don Blamer, Barbel Gallenberger e.a. Afl.: Achim und das grosse Rennen. 14.45 Lissabon - wohin? Cultureel filmportret. 15.20 EKautschuk, Duitse speelfilm uit 1938 van Eduard von Bor- sody. Met: René Deltgen, Gus- tav Diessl, Vera von Langen 16.55 Danke schön, verslag van de actie Sorgenkind. Aansl.: Be kendmaking van de winnaars van de Grote Prijs. 17.05 Heuete. 17.10 Die Sport-Reportage. 18.10 ML-Mona Lisa, vrouwenmaga zine gepresenteerd door Maria von Welser. 18.50 Programma-overzicht. 19.00 Heute. 19.10 Bonn dlrekt. Politiek nieuws. Presentatie: Wolfgang Herles. 19.30 Alptraum Eigernordwand, filmreportage van de beklim ming van deze berg. 20.15 Sommerfeatival im ZDF: Der verkaufte Grossvater, blijspel van Anton Hamik. Met: Beppo Brem, Ossi Eckmüller, Andl Kern e.a. regie: Ossie Eckmül- 21.55 Heute. Aansl.: Sport am Sonn- tag. 22.10 Das Königsstechen, tv-film van Gedeon Kovacs. Met: Sig- frit Steiner, Trude Breitschopf, Manfred Steffen e.a. Een ren dabel bejaardentehuis staat op het punt opgeheven te worden. De plannen wekken weinig consternatie bij de apatische bewoners, maar twee van hen maken handig gebruik van de situatie. 23.45 Zeugen des Jahrhunderts. Heinrich Harrer in gesprek met Reinhard Eichelbeck. 00.45 Heute. DUITSLAND 3 Sehen statt hören. Weekjour naal voor doven en slechtho renden. Ihre Heimat - Unsere Heimat. Programma voor Portugezen, Italianen en Turken. Teletek8toverzicht. WDR-Publik. Gesprekken en muziek live vanuit Bockle- Lënder-Menschen-Abenteur, documentaire over de zoutka- ravanen van de Llameros. Briefmarken nicht nur für Sammler, filatelistisch magazi- gen. Gott und die Welt, religieus magazine. Vandaag: Drei Ge- meinden, eln Pater, documen taire over de toenemende rol van de leken in de kerk. Aktuelle Stunde. Regionaal nieuws, sport en aktualitelten. Sport im Westen. Einde. EDie Ausrelsserln (The ru- naround), Amerikaanse speel film uit 1946 van Charles La- mont. Met: Rod Cameron, Bro- derick Crawford. Ella Rains, 21.22 West 3 aktuell. 21.30 Musikszene '88, muziekpro gramma gepresenteerd door Ron Williams. 22.15 Hoppala, blunders uit de we reld van film en televisie. Pre sentatie: Peter Rapp. 23.00 Ketsch as Ketsch can, film- portret van Ketsch, een platte landsgemeente aan de Rijn. 00.00 Laatste nieuws. BBC 1 Open University. Play School: Hallo again. Umbrella. Kindermagazine. This is the day. Micro file. Business matters. When in Spain. Having a baby. Farming. Weerbericht landbouw. Nieuwsoverzicht. Bonanza Amerikaanse serie. Tekenfilm. SEastEnders Omnibus Se rie met Michael Robartes, Ger ry Hoxham e.a. EBob Hope Season: My favo rite brunette, Amerikaanse speelfilm uit 1947. Regie: El liott Nugent. Met: Bob Hope, Dorothy Lamour, Peter Lorre Head of the class. Amerikaan se comedyserie. Llangollen Eistedfodd, jaar lijks Keltisch cultureel festijn. EThe living planet, a portrait of the earth Twaalfdelige documentaireserie. Afl.5: Seas of grass. Nieuws en weerbericht. Home on Sunday. EA question of entertain ment. Spelprogramma. Pre sentatie: Tom O'Connor. E'Allo 'Alio (4). Zesdelige comedyserie. EAnaata8ia (1). tweedelige Amerikaanse tv-film uit 1986 over de vrouw die claimde de dochter van tsaar Nicholaas II te zijn. Met: Amy Irving, Rex Harrison, Olivia de Havilland, Omar Sharif e.a. Nieuws en weerbericht. Heart of the matter. Joan Ba- kewell onderzoekt de morele Implicaties van nieuwsfeiten. Grand Prix van Engeland, sa menvatting. Atletiek te Helsinki. The sky at night. Shrikant (7), dramaserie. Weerbericht. BBC 2 07.50 Open University. 14.05 EHawk of the wilderness. Klassieke avonturenserie. 14.20 Tekenfilm. 14.30 Sunday grandstand, sportma- gazine met Autosport (Grand Prix F1 van Engeland/Silver- stone). Golf (Scramble gold) en Atletiek vanuit Nice. 19.50 The rough guide to Europe Achtdelige toeristische serie over Europese hoofdsteden en hoe het is voor jongeren om er te leven. Afl. 1: Amsterdam. 21.00 Arena: The Waugh Trilogy (2). Driedelige documentatie-serie over de schrijver Evelyn Waugh (van o.a. "Brideshead revisited'). 22.00 Ingrid Caven at the Almeida Festival 23.05 The final run (1). Vierdelige thrillerserie over een Ier die naar Engeland verhulst. Met: Bryan Murray, Fiona Victory, Paul Jesson e.a. 23.40-01.55 Moviedrome. Serie klas sieke cult-films geïntroduceerd door regisseur Alex Cox. Afl.: Johnny Guitar. Amerikaanse speelfilm uit 1954. Regie: Ni cholas Ray. Met: Joan Craw ford, Sterling Hayden, Scott Brady e.a. SKY CHANNEL 07.30 The World Tomorrow. Reli gieus magazine van Worldwide Church of God. 08.00 Fun Factory Kindermagazi- 11.00 The Flying Kiwi Jeugdserie. 12.00 E Countdown. Popprogramma met Wessel van Diepen. 13.00 E! Heartline. Popprogramma met Tony Blackburn. 14.00 El The Great Video Race Popprogramma met Pat Sharp en Ronnie the runner. 15.00 Golf: Monte Carlo open Re portage. 16.00 Transworld Sport. 17.00 Fashion TV. Modemagazine. 17.30 E! Eurochart Top 50. Poppro gramma met Linda de Mol. 18.28 The Times Headline News. 18.30 Swiss Family Robinson. Avon turenserie. Afl.: The tycoon. 19.28 The Times Headline News. 19.30 The Bionic Woman. Avontu renserie met Lindsay Wagner in de hoofdrol. 20.30 Sunday Movie: Death Chea ters. Australische speelfilm uit 1976 van Brian Trenchard- Smith. Met o.a. John Hargrea- ves en Grant Page. 22.18 The Times Headline News. 22.20 The Bi-Centennial Gold Cup. Serie reportages van dit voet bal-toernooi in Australië. Deel nemende landen zijn Australië, Saudiarabië, Brazilië en Argen tinië. Vanavond een verslag van de wedstrijd Agentinië - Sausiarabië. 23.18 The Times Headline News. 23.20 El Eurochart Top 50 00.20 E Heartline 01.00 THE ARTS CHANNEL: 01.00-03.20 Cosi Fan Tutti. Komi sche opera van Mozart, uitge voerd in het Dottningholm Pa lace in Stockholm. SUPER CHANNEL 07.00 Supertime Club. Kindermaga zine met Mike Meadows en Sarah Jane. 11.00 Boogie Box. Popprogramma met Steve Walsh. 12.00 Off the wall, popjournaal met Simon Potter en Amanda Re- dington. 13.55 European business weekly. Economisch magazine gepre senteerd door Peter Hobday en Leontien Ceulemans. 14.25 Weerbericht. 14.30 Super Sport. Ronnie the runner loopt de benen uit zijn lijf om zo snel mogelijk verzoekvideo's op te zoeken in 'The great video race'. Sky Channel om 14.00 uur. FOTO: SKY CHANNEL 15.00 Formule 1 Grand Prix. Repor tage van de Franse Grand Prix, die vorige week is verre- 15.30 Super Sport. 16.00 Gaelic Football '88. 16.30 Moon Stallion. Jeugdserie. 17.00 The Orchestra. Israëlische co medyserie. 17.30 The world tomorrow. Reli gieus magazine. 18.00 The Muppet Show. Poppense rie van Jim Henson. Gast: Debbie Harry. 18.30 Jim'll Fix It. Jimmy Savlle ver vult, wensen van kijkers. 19.00 Capitol. Tv-serie. 19.25 Weerbericht. 19.30 Muziek special: John Denver in person. 20.30 Cover story. 21.00 EHoofdfilm: Dinner at the Sporting Club. Amerikaanse speelfilm van Brian Gibson. Met o.a. John Thaw en Billy McColl. 22.10 Weerbericht. 22.15 European Business Weekly a. 22.25-00.45 Music Box MTV EUROPE 07.00 Ray Cokes. 10.00 Ultratech, futuristische pop- show. 10.30 Ray Cokes. 11.00 MTV's European top 20. 12.00 Maiken Wexe. 16.00 Week in rock. 16.30 Maiken Wexe. 17.00 MTV-special. 18.00 Kino, filmmagazine met Chris Salewicz. 19.00 Maiken Wexe. 21.30 Live from the Archive. 22.30 Power plug special. 23.00 Reverb, de nieuwste boeken, films, platen en video's met Chris Salewicz en Steve Bla- TV 5 15.00 Apostrophes. Literair magazi ne met Bernard Pivot. Onder werp: De vrouw In de litera- 16.15 Aujourd'hui en France. 16.30 Sports Magazine. 18.30 Bonjour bon appetit. 18.55 Les BrèVes. Tv-serie. 19.00 Sacrée soiree. 20.00 Santé la une. 21.30 Histoires Naturelles. 22.00 Journaal. 22.30-23.30 Magazine Information. NEDERLAND 1 KRO 15.30 Holiday Island. 16.20 The muppet babies. 16.45 Boomer. 17.10 Tekenfilmfestival. NOS 17.30 Jour naal. KRO 17.40 Lekker weg. NEDERLAND 2 NEDERLAND 3 NOS 16.25-18.00 CBTour de France. BRT 1 15.00 EVrijgezel met 40 kinderen. Vlaamse komedie. 16.25-17.55 Odys see op de Pacific. Jeugdfilm. BRT 2/RTBF 1 16.25-18.00 Ronde van Frankrijk. DUITSLAND 1 09.45 ARD-Ratgeber. 10.00 Heute. 10.03 Kulturweltspiegel. 10.35 Der verkaufte Grossvater. 12.10 Angriff aus dem Mikrokomos 12.25 Per soverzicht. 13.00-13.15 Heute. 15.00 Tagesschau. 15.05 Disneys Gummi- barenbande. 15.30 Circusleute. 16.00 Trickfilmschau. 16.15 Pro gramma met de muis. 16.45 Besuch aus Liliput. 17.15 Tagesschau. DUITSLAND 2 13.15-13.45 Engel, Teufel und Da- monen e. 15.30 Heute. 15.35 Black Beauty. 16.00 Ferienexpress. 16.40 Die Schlümpfe. 16.55 Heute. 17.10 Tom und Jerry. 17.35 EMr. Moto und der Chinaschatz, speelfilm. BBC 1 07.35 ERKO Short. 07.55 Weer. 08.00 Breakfast Time. 10.00 Chil dren's BBC. 11.30 Play school. 11.55 Five to eleven. 12.00 Children's BBC. 13.00 The Garden Party. 14.30 Neighbours, tv-serie. 14.50 Ironside. 15.40 Bazaar. 16.10 The People's court. 16.35 Paddles up. 17.00 Te kenfilm. 17.10 Yogi's treasure hunt. BBC 2 rn Lights I. 16.50 h SKY CHANNEL 07.30 DJ Kat Holiday Show. 08.35 SI Sky Trax e. 13.05 Another world. 14.00 A Happy 200th. 15.00 Golf. 16.00 SI Canada calling. 16.30 SI UK Despatch. 17.00 DJ Kat Show. SUPER CHANNEL 07.00 Supertime. 09.00 Music Box. 13.00 Capitol. 13.25 Weer. 13.30 Sons and Daughters. 14.00 Music Box. 15.55 Weer. 16.00 Supertime.

Leidse Courant | 1988 | | pagina 19