Miljoen bezoekers verwacht tijdens herdenking Van Gogh I Weinig getoonde tekeningen van Cézanne in Overholland Ruim tienduizend Hongaren bewijzen laatste eer aan Bartók GROTE OVERZICHTSEXPOSITIE IN 1990 IN NEDERLANDSE MUSEA BRT wil vervroegd Journaal KUNST Ëecdóc Qowuvnt DONDERDAG 7 JULI 1988 PAG BUDAPEST Ruim 10.000 Hongaren en enkele honderden bui tenlanders hebben gisteren de laatste eer bewezen aan componist Bela Bartók. De stoffelijke resten van Bartók, die in 1945 in New York overleed en daar ook begraven werd, zijn naar zijn geboorte land Hongarije overgebracht om daar hun definitieve rustplaats te vinden. Dinsdag kwam de kist met Bartóks stoffelijke resten in Hongarije aan, na een reis langs vijf landen, waar herdenkingscon certen en plechtige bijeenkomsten werden georganiseerd. De kist -werd op de thuisreis vergezeld door de beide zonen van de compo nist. Woensdag werd in het gebouw van de Academie van Weten schappen in Budapest de gelegenheid gegeven om Bartók de laat ste eer te bewijzen. Rond en op de door een zwart kleed omhulde baar was een zee van bloemen en kransen neergelegd. Onder de tonen van Bartóks „Concerto" en in aanwezigheid van een militai re erewacht brachten de duizenden aanwezigen hun laatste groet. Vanmiddag is Bartók voor de tweede en laatste maal begraven. Hij is bijgezet in het familiegraf op de Farkasret-begraafplaats, vlakbij de laatste rustplaats van zijn vriend Zoltón Kodaly. Volgend jaar grote Da Vinei - herdenking in Londen LONDEN Van 26 januari tot 16 april 1989 zal in de Hayward Gallery van het South Bank Center in Londen een tentoonstelling op grote schaal van het artistieke en wetenschappelijke werk van Leonardo da Vinei worden gehou den. Middelpunt van de tentoonstelling zullen het grote aantal tekeningen van Leonardo vor men. De Britse koningin heeft er 88 uit de koninklij ke bibliotheek van Windsor Castle toegezegd en verder zullen instellingen en musea in New York, Parijs, Florence en Madrid, er vele lenen. De directrice van Hayward, Joanna Drew, zei dat ook veel modellen op schaal en computer- grafieken op basis van gegevens van da Vinei te zien zullen zijn, waaronder een schaalmodel van een vliegmachine dat drie maanden bouw vergt en 300 kilo zal wegen. Zwarte handel in concert- kaarten nu strafbaar DELFT De grootste organisator van popconcerten in ons land, Mojo Concerts in Delft, heeft een wijziging aange bracht in haar verkoopmethode in de hoop hiermee de han del in zwarte kaarten tegen te gaan. De organisator heeft bij de arrondissementsrechtbank in Den Haag leveringsvoor waarden gedeponeerd, waarin staat dat een kaartje niet met winstbejag mag worden doorverkocht. Wordt een kaartje tóch doorverkocht, dan is men van nu af aan civielrechtelijk strafbaar, aldus Mojo woensdag. Tot nu toe was iedereen vrij te doen met een kaartje wan neer dat was aangeschaft. Het probleem blijft ook nu nog het waarnemen van de feitelijke zwarte verkoop. De concer torganisator heeft in de strijd tegen de zwarte handel tevens een beroep gedaan op kranten om de advertentiekolommen niet meer open te stellen voor „aanbiedingen" van kaartjes van particulieren. Film/tv-prijs voor winnaars Nipkovschijf AMSTERDAM Het Amsterdams Fonds voor de Kunst heeft de Aanmoedigingsprijs Film/TV 1988 van 5000 gulden toegekend aan Maarten Schmidt en Johan Doebele voor hun televisiedocumentaires Staat van verzorging en Omstandigheden. Deze VPRO-produktie werd vorig jaar uitgezonden. De jury zegt dat Schmidt en Doebele er met hun lange tv-documentaires in zijn geslaagd de onder kant van onze welvaartsmaatschappij voor een groot publiek zichtbaar en invoelbaar te maken. Zij is niet alleen getroffen door de keuze van hun onderwer pen, maar vooral ook door het geduld en respect, waarmee zij de mensen om wie het hier gaat, heb ben benaderd, in beeld gebracht en aan het woord hebben gelaten. Schmidt en Doebele kregen eerder dit jaar al de Nipkovschijf, de prijs van de Neder landse tv-critici, toegekend gekregen, voor „De laat ste voorziening", een serie documentaires over men sen in verzorgingstehuizen. AMSTERDAM Een groots opgezette manifes tatie rond Vincent van Gogh moet in de zomer van 199Ö, het jaar waarin de honderdste sterfdag van de kunstenaar wordt herdacht, meer dan een miljoen bezoekers naar de Nederlandse musea trek ken. Een apart in het leven geroe pen Stichting Vincent van Gogh 1990 is momenteel hard bezig met de voorbereidingen voor een reeks exposities en de uitgave van een catalogus standaardwerk over de wer ken van de schilder. Onder de musea die aan de herdenking van Van Gogh meewerken zijn het Rijksmuseum Vincent van Gogh in Amsterdam, het Kröller-Müller museum in Ot- terlo, het Haags Gemeentemu seum en het Rijksmuseum voor Volkenkunde in Leiden. Kern van het herdenkingspro gramma, dat loopt van 30 maart (Van Goghs geboorte dag) tot en met 29 juli, zijn sterfdag, is een grote over zichtstentoonstelling van 150 schilderijen in Rijksmuseum Vincent van Gogh en 260 te keningen in het Kröller-Mül- ler-museum. Beide musea heb ben al een rijke collectie van de schilder en spelen dan ook een centrale rol in het herden kingsjaar. De tentoonstelling wordt aangevuld met werken :uit onder meer het Metropoli tan Museum in New York en Musée d'Orsay in Parijs. Be zoekers van deze overzichtsex positie zullen, naar Nederland se begrippen, overigens diep in de buidel moeten tasten: een kaartje kost twintig gulden. Het publiek zal voor het eerst de mogelijkheid hebben werk als de Aardappeleters, De Stoel, Nachtcafé, Starry Night, het Gele Huis, de Zonnebloe men- en Boomgaardenreeks, de Wever, de Berceuse en Ar- lésienne bij elkaar te zien. Vol gens Frits Becht, directeur van de door minister Brinkman van WVC in het leven geroe pen Sichting Vincent van Gogh 1990, is het vermoedelijk tevens de laatste keer, aange zien het bijeenbrengen van dergelijke werken in verband met de hoge verzekeringspre mies vrijwel niet meer op te brengen is. Bij de tentoonstelling ver schijnt een tweedelige catalo gus, die het karakter zal heb ben van een standaardwerk over Van Gogh. Een team van vooraanstaande deskundigen uit binnen- en buitenland is aangetrokken voor het samen stellen van deze in kleuren uit te voeren catalogus, die in di verse talen zal verschijnen en ook in het buitenland wordt verspreid. Omdat dit een naar verhouding duur werk wordt, zal er voor een breder publiek een album van beperkte om vang worden uitgegeven. Hierin zullen de belangrijkste werken van de tentoonstelling in kleur worden afgebeeld, voorzien van een korte toe lichting, aldus Becht. Een aantal internationaal be kende kunstenaars is gevraagd een affiche als eerbetoon aan Van Gogh te ontwerpen. Francis Bacon, Enzo Cucchi, Willem de Kooning, Roy Lich- tenstein, Richard Long, Arnulf Rainer, Julian Schnabel, Da vid Tremlett, Lawrence Wei- ner en Cy Twombly hebben intussen hun belangeloze me dewerking toegezegd, aldus Becht. Hedendaagse kunst Met een aantal musea wordt momenteel gesproken over het opzetten van een tentoonstel ling over Van Gogh in relatie tot de hedendaagse kunst. Met het Gemeentemuseum in Den Haag zijn besprekingen gaan de inzake een expositie geti teld „De persoonlijkheid van de kunstenaar". Die moet han delen over kunstenaars die de ontwikkeling van de beelden de kunst ingrijpend hebben veranderd, zoals Pollock, Schwitters, Beuys en Kounel- lis. Het Stedelijk Museum in Amsterdam wil een expositie over „emigranten-kunste naars"; Nederlandse kunste naars die zich permanent in het buitenland hebben geves tigd zoals Jongkind, Van Don gen, Van der Velde, De Koon ing, Ivens, Mondriaan, Appel, Armando èn Van Gogh. Voor het Bonnefantenmuseum in Maastricht is de idee gelan ceerd voor het samenstellen van een expositie bestaande uit de serie van schilderijen van Francis Bacon gebaseerd op werk van Van Gogh. In het Rijksmuseum voor Vol kenkunde in Leiden komt in het herdenkingsjaar een ten toonstelling van Japanse pren ten uit de collectie van Vin cent van Gogh en zijn broer Theo, aangevuld met ongeveer twintig tekeningen en schilde rijen van Van Gogh en Japans werk uit genoemd museum. Het Stedelijk Museum heeft voorts een fototentoonstelling in voorbereiding onder de titel „In relatie tot Van Gogh", waarin de omgeving van de schilder in de periode 1870- 1890 op basis van foto's van tijdgenoten wordt belicht. Sluitstuk Als sluitstuk van de manifes tatie heeft de stichting het plan voor een tentoonstelling over de betekenis van Van Gogh voor de kunst van de twintigste eeuw. Deze exposi tie, die tegen het eind van 1990 in Amsterdam is te zien, wordt georganiseerd in samenwer king met De Neue Pinakothek in München en een museum voor moderne kunst in de Verenigde Staten. Zij zal zich beperken tot de invloed van Van Gogh in de eerste twintig jaar na zijn dood en bevat wer ken van onder meer Matisse, Picasso, Kokoschka, Nolde, De Vlaminck, Schiele, Klimt, Kandinsky, Mare, Mondriaan, Toorop, Van Dongen en De- launay. Maar voor het zover is zullen er eerst nog tal van andere kunstactiviteiten hebben plaatsgevonden. Jan van Vlij men en Johan Thielemans hebben al toegezegd respectie velijk de muziek en de tekst voor een opera over Van Gogh te schrijven. Dit werk zal in de Amsterdamse Stadsschouw burg worden uitgevoerd met medewerking van het Schön- berg Ensemble onder leiding van Reinbert de Leeuw. Na de opvoering in Amsterdam zal deze opera in het buitenland op het podium worden gezet. Verder wordt gedacht aan bal let-, muziek- en toneelmani festaties. Aan diverse compo nisten zullen muziekopdrach- ten worden gegeven en in sa menwerking met het Filmmu seum zal een filmfestival worden georganiseerd. Brieven Het Van Gogh Museum en de stichting Vincent van Gogh 1990 willen daarnaast de brie ven van Vincent aan zijn broer Theo en aan andere fa milieleden en collega's als Paul Gauguin en Emile Ber nard voor het eerst in een vol ledige Nederlandstalige editie uitgeven. In zijn reeks Cahiers Vincent, wil het Van Goghmuseum een voor het herdenkingsjaar toe passelijk deel van de condole ancebrieven die Theo van Gogh en diens vrouw ontvin gen naar aanleiding van Vin cents overlijden, publiceren. Voor het herdenkingsjaar is naar schatting van Becht ze ker ongeveer twintig miljoen gulden nodig. Ongeveer 15 procent zal van de overheid komen, ongeveer 65 procent uit eigen inkomsten en de res terende 20 procent hoopt hij bij elkaar te krijgen van het bedrijfsleven in de vorm van sponsoring. De eigen inkom sten komen onder meer uit de verkoop van affiches, catalogi, souvenirs en natuurlijk toe gangskaartjes voor de over zichtstentoonstelling. Becht re kent op ongeveer één miljoen bezoekers, onder wie talrijke buitenlanders. Deze zullen hun kaartjes vooraf via een net van adressen in binnen- en buitenland kunnen kopen. Die kaartjes geven vanaf een be paalde tijdstip toegang tot de musea. Men kan dan net zo lang binnen blijven als men wil. Een klein deel zal via de kassa's worden verkocht. Op die manier hoopt de stichting een spreiding van het publiek en daarmee een optimale ser vice te kunnen bereiken. De bezoekers behoeven op deze wijze niet meer in lange rijen te staan en zijn toch ver zekerd van toegang. Het is voor het eerst in de Europese museumgeschiedenis dat zo'n reguleringssysteem wordt toe gepast, aldus Becht. De Aaardappeleters van Van Gogh, een van de werken waaraan in het kader van de Van Gogh- herdenking extra aandacht wordt gegeven. foto: sp AMSTERDAM De teke ningen van de Franse schil der Paul Cézanne (1839-1906) die vanaf zaterdag in het Amsterdamse Museum Over holland te zien zijn, hebben de intimiteit van een dag boek. Het gaat dan ook om onuitgesproken ideeën, die Cézanne aan het papier van zijn schetsboek of losse vellen toevertrouwde. Dit werk was niet voor de openbaarheid bestemd. In de Verenigde Staten wa ren de tekeningen dit voor jaar voor het eerst te zien in het Museum of Modern Art in New York. In Europa zul len ze uitsluitend worden ge toond in Overholland, het particuliere museum in de hoofdstad dat zich speciali seert in werk op papier. Het werk is afkomstig uit de col lectie van het Kunstmuseum in Basel, waarmee Overhol land goede betrekkingen on derhoudt. In het kleine maar fraaie Amsterdamse museum zijn de tekeningen niet in chro nologische volgorde opgehan gen maar gegroepeerd naar onderwerp, waardoor toch Zelfportret van Paul Cé zanne, dat vanaf zater dag is te zien in Museum Overholland aan het Mu seumplein in Amsterdam. FOTO: ANP nog een soort chronologie ontstaat die inzicht geeft in de ontwikkeling van Cézan ne. De expositie bestrijkt bij na de gehele werkzame pe riode van Cézanne, van i860 tot 1900. De voornaamste ele menten uit het oeuvre van de Franse meester zijn in de te keningen terug te vinden: portretten, landschappen, stillevens en figuurstudies. Er zijn maar weinig voorstu dies voor schilderijen bij. De tekeningen uit de begin periode vertonen nog een sterk academische invloed maar verraden ook een grote onstuimigheid. Allengs worden de potloodstreken van Cézanne losser en vaak subtieler en gaat hij steeds meer zijn eigen weg. Hij toont daarbij een veelzijdig kunstenaar te zijn. Studies naar sculpturen uit de renais sance en het neoclassicisme, tekeningen waarbij hij het werk van de zeventiende- eeuwse beeldhouwers als Pu- get als uitgangspunt heeft ge nomen naast de schilderijen van Rubens, zij zijn terug te vinden op de exposititie. De tentoonstelling van teke ningen uit de collectie uit Ba sel is aangevuld met een aan tal aquarellen van roet mu seum Boy mans-Van Beunin- gen in Rotterdam. LOS ANGELES De Ameri kaanse acteur Gabe Dell, een van de Dead End Kids uit Hol lywood, is op 68-jarige leeftijd overleden aan leukemie. Dell en andere jeugdige acteurs die samen de Dead End Kids vormden, traden in 1935 voor het eerst op in Sidney Kin- ACTEUR GABE DELL OVERLEDEN gley's Broadwaysucces „Dead End", dat de banden naging tussen misdaad en de leefom standigheden in New York. Het lawaaierige zestal werd voor een stormachtig verblijf naar Hollywood gebracht om weinige kind-acteurs die ook er met Humphrey Bogart te later nog aan de bak kwam in spelen in William Wylers films als „Earthquake" en filmversie van het stuk en „Who is Harry Kellerman". werd voorgedragen voor vier Ook schreef, regisseerde en Oscars. Dell was een van de doceerde hij. BRUSSEL - De Raad van dichtstbekabelde land. Niet al- Beheer van de BRT in' leen de RTBF en RTL maar ook de Franse, Westduitse en Britse zendgemachtigden zijn België overweegt sterk om het dagelijkse Jour naal op televisie een kwartier te vervroegen: van kwart voor acht naar half acht. Bovendien wordt het V611-Journaal op BRT 1 fors uitgebreid. Met die maatregelen hoopt de BRT-leiding de toenemende concurrentie op de buis in Bel gië beter aan te kunnen. Door alle twee de netten al om acht uur 'vsij' te maken voor speel films en andere verstrooiende programma's, zou de BRT er meer Vlaamse kijkers van kunnen weerhouden over te schakelen naar de talrijke bui tenlandse zenders in 's werelds nu voor de BRT een geduchte concurrent. Zij stoppen tradi tiegetrouw veel ontspanning in hun programma-aanbod. De BRT-Journaalredactie, die al jaren met een chronische onderbezetting kampt, was aanvankelijk niet erg ingeno men met de plannen van lei ding. Het BRT-Journaal gaat nu samenvallen met dat van de Waalse collega's van RTBF, waardoor belangrijke studio- gasten uit bijvoorbeeld de poli tieke wereld niet meer van de ene naar de andere studio kunnen lopen voor een kort, rechtstreeks Journaal-gesprek. Bovendien was de redactie bang dat nog meer dringende nieuwsfeiten en politieke ver klaringen die in de vooravond loskomen, het eerste Journaal niet halen. Nu al staat de ui terst kleine Journaal-ploeg vaak bloot aan forse kritiek omdat zij nieuwsfeiten die tij dig beschikbaar zijn, pas in een volgende uitzending kan meenemen. De BRT-leiding, die pas in september de knoop definitief doorhakt, hoopt ech ter aan die bezwaren tegemoet te kunnen komen door uitbrei ding van de Journaalredactie en door begin volgend jaar alle Journaal-redacteuren, die nu hun berichten nog dicteren aan stenotypistes, een personal computer ter beschikking te stellen. Het vervroegde Jour naal en het uitgebreider 'All- Journaal zouden eind oktober al hun intrede moeten doen Prins Bernhard Fonds viert jubileum met extra opdrachten AMSTERDAM Het Prins Bernhard Fonds viert in 1990 zijn 50-jarig bestaan door middel van een serie van ongeveer vijftien bijzondere opdrachten op cultureel gebied. Over de invulling daarvan is het fonds in gesprek met organisaties als de Federatie Cultureel Jongerenpaspoort, de NOS, de Stichting Museumjaar kaart en de Stichting Bijzondere Kunstmanifestaties. Het Prins Bernhard Fonds is het grootste cultuurfonds in ons land. Twee bijzondere opdrachten zijn reeds bekend. De Boekman stichting voert een wetenschappelijk onderzoek uit naar de fi nanciering van de cultuur in Nederland over de periode 1940- 1990. De onderzoekers gaan daarbij vooral in op het belang van het particuliere geld in deze sector. Het bestuur heeft verder be sloten de geschiedenis van de eigen organisatie te laten beschrij ven. Dat gebeurt aan de Universiteit van Utrecht. Het fonds werd in 1940 opgericht met als doel geld in te zamelen voor de geallieerde strijdkrachten. Het heeft sinds 1946 een cul turele doelstelling. Mede door de vijftien grootstedelijke en pro vinciale anjerfondsen wordt elk jaar ongeveer 17 miljoen gulden aan subsidies uitgekeerd. De hoofdgebieden van het fonds zijn: beeldende kunst, podium kunst, wetenschap, culturele vorming, natuurbehoud en cultuur- conservering. De bijzondere jubileum opdrachten worden op deze hoofdgebieden verleend. Voor een uitgebreide ook voor de komende raadplege men „UI" wekelijkse bijlage van bioscopen VER. deni ngsti zend igens •s va ■ken, de V ligt .000 n k< :1e a\ heel ALPHEN AAN DEN RIJN ROCINEMA I (Van Boel straat 6. tel. 01720-20800): neponnetje (al); 18.30, 21 zo. wo. ook 13.30. zo. ook EUROCINEMA II: Hom netje (al); tijden zie Eun I. EUROCINEMA III: Cry dom (al); 20.15. zo. ook Junglebook (al); za. zo. 14.00. EUROCINEMA IV:j ce Academy 5 (at); 18.45, za. zo. wo. ook 13.45. z< 16.15. LEIDEN LUXOR (Statio 19, tel. 071-121239): Honm netje (al); 19.00, 21.15. wo. ook 14.30. LIDO en DIO (Steenstraat 39, 124130): Crocodile Dundt (al); Police Academy 5 Bright light*, big city (al); T 19.00, 21.15. No way out| 19.00, 21.15. do. vr. ma 14.30. Junglebook (al); zavEF wo. 14.30. TRIANON (Breef co 31. tel. 123875): Halt (Pe,1 street (12); 14.30, 19.00, 2f REX (Haarlemmerstraat|d-dr tel. 071-125414 Dream besle (16); 14.30, 19.00, 21.15. ?jn EA jj1 Ï-74É dt 14.45. KATWIJK CITY THEATf (Badstraat 30, tel. 01718-7 Three men and a baby (al) vr. za. 14.45, 19.00, 21.15jden wo. 14.45, 19.00. ma. di. llrin Last emperor (al); zo. t/ml 21.15. CITY THEATER Ifecor way out (al); do. vr. zo. unalis 19.00, 21.15. za. ma. di.jep ja 19.00, 21.15. Bambi (al); zajne nes (tel. 01717-4354): A night oel-tv town (al); vr. t/m zo. wo. li mir Jaws the revenge 4 (12); d<LanH; zo. 19.00. Fatal beauty (alf t/m zo. 21.15. ma. t/m| 20.15. Emperor ol the suifoors do. t/m wo. 20.00. KIM VOORSTELLING: AvontuurMista een staartje; za. zo. wo. 1120.21 15.45. Troetelbeertjes in %n jr VOORSCHOTEN GREEW»1 derland 3; za. zo. wo. 140«anse WASSENAAR ASTRA |>aal 01751-13269): Amsterdam (12); vr. t/m wo. 20.00. KINIdoo VOORSTELLING: Disney's de van tekenfilmsterren; z wo. 14.00. feeer DEN HAAG AST A 1 (Sp(toeri| tel. 463500): Honneponnetjeierij I. 463500): Honneponnetjeie .00. 19.00, 21.30. zo. 1jia, LOO. 19.00, 21.30. ASTlrp dice academy 5 (al); 1 ir Police academy 5 (al); 19.00, 21.30. zo. 13.30, 1lte r 19.00, 21.30. ASTA 3: C lam board (al); 18.45, 21.30. «I oni BYLON 1 (Winkelcentrum ELrar Ion, tel. 471656): De ondrai, ke lichtheid van het ba*4 ?I (al); 14.00, 20.00. BABYL(j[inia Bright lights big city (12); 1| om 18.45, 21.30. zo. 13.15, 11 leVe 18.45, 21.30. BABY LOL Three men and a babye 14.00, 19.00, 21.30. zo. lPud€ 16.00. 19.00, 21.30. CINE/ zij (Buitenhof 20, tel. 630637): lave jig I Jrijl (16): 18.45. 21.30. CINEAÏO" Three men and a baby B 14.00. 18.45, 21.30. zo. livan 16.00, 18.45, 21.30. MET,-,-,, POLE 1 (Carnegielaan, ^vo 456756): Crocodile dundt4- LR (al); 14.00, 18.45, 21.30*— 13.15, 16.00, 18.45, METROPOLE 2: MauricCS 14.00. 18.45, 21.30. zo. K 16.00, 18.45, 21.30. MEËB POLE 3: The last empero^^ 14.00, 20.30. METROPOli— Cry freedom (al); 20.30. «IT TROPOLE 5: Programma zomer '88. 14.00, 18.45, 2|H zo. ma. 14.00, 20.30. Una Nic nata particolare (16); do. 1$ jik Lisa (12); vr. The French lis p|0 nants woman (16); za. V yre ia. uown cy taw i ue il); wo. ODEOj To! it 13. tel. 4624 Sol demy 5 (al); L te di. Abel (al); (Herengracht Police academy 18.45, 21.30. zo. 13.30, 1« ten 18.45, 21.30. ODEON 2: riei man's land (16); 13.45, 11) pr( 21.30. zo. 13.30, 16.00, 1f Syi 21.30.» ODEON 3: Honnen Me netje (al); 13.45, 18.45, 2\ Nic zo. 13.30, 16.00, 18.45, 2) Ku ODEON 4: Hamburger sir (16); 13.45, 18.45, 21.30. aai 13.30, 16.00, 18.45, 2f Ma STUDIO 1 (Kettingstraat nai tel. 656402): No way out I str 19.15, 21.45. zo. wo. 1h pai STUDIO 2: Fatal attrad m (12); 19.00. 21.30. STUDK me (S)he's having a baby |0q 19.00. zo. wo. 14.15. Oci cioj Qa (16); 21.30. HAAGS Fl hel HUIS: Zaal 1: Der Himmel I Ew Berlin; 19.30, 21.45. The beè.23 then N.Y. erotic film festl „ui Bird Now; za. 24.00. Zaal 2:1 Ujti now; 19.30. za. 24.00. The b cai of an architect; 21.45. Zai taa 19.30. 21.45. De grote stilt*) Extase; vr. The nightporter^— L'eau a la bouche; zo. Boq flambeur; ma. L'Homme ble^_ di. Les fruits de la passion;^- NACHTVOORSTELLINGEN: M7. CINEAC 1: Crocodile Duit ree II hill (16); za. 00.15. CINI de 2: Gooi mama uit de trein vin za. 00.15. CINEAC 3: Ion weeks (16); za. 00.15. KIND) De VOORSTELLINGEN: AST( twi My little pony; 14.00. zo. 13 Ro 16.00. CINEAC 2: My II „A pony; 14.00. zo. 13.15, 16 Mc METROPOLE 4: Jungle bt Pr< 14.00. zo. 13.15, 16.00. Sl Sk DIO 3: E.T. zo. wo. 14.30. ba Geen krant ontvangen? Bel l sta 18.00 en 19.00, zaterdags t tus 14.00 en 15.00 uur, telefoonnr da 122248 en uw krant wordt nog vei de avond nabezorgd. I Sb Miles Davis (links) is zich al hard aan het voorbereiden voo optreden morgenmiddag in het North Sea Jazz Festival. De i) ui pettist was gisteren al een van de belangrijkste artiesten va gu Paris Jazz Festival in Parijs. Op de foto gaat hij een mul samenspraak aan met zijn bassist Darryl Lee Jones. FOlr

Leidse Courant | 1988 | | pagina 14