JjVlleen staartstuk bom n achtertuin gevonden „Visserij niet op sterven na dood" bewoners Dorpsstraat Oegstgeest tegen grote wijzigingen reen scholen in wijk Buitenhof i/n ■EIDEN& OMGEVING CcidacSomflnt DINSDAG 28 IUNI 1988 PAGINA 13 IDERDORP De bouw scholen voor het basison- nvijs in de nieuwe wijk Bui- Ewihof Midden/West in Leider- p is zo goed als zeker van de n. Dat viel op te maken uit mededeling van wethouder en Boeft (CDA) tijdens de eravond gehouden vergade- g van de commissie Ruimte- e Ordening, Verkeer en Mi- i (ROVM). Volgens Den •ft heeft het college van B. W. zich achter het standpunt onderwijswethouder J. Be ier (PvdA) gesteld, dat ih de intic-a 7 5 pei een ai iet het ■d. Wii uiten gegeven situatie scholenbouw in Buitenhof niet mogelijk is. Raadslid G. Hogervorst (CDA) was er nog geen voorstander van de reservering voor scho lenbouw in het bestemmings plan te schrappen. Hij hield nog rekening met het verplaatsen van scholen. In het verleden is daarvoor de naam van de open bare basisschool De Spring- schans genoemd. Den Boeft hield het er echter op, dat scho lenbouw een gepasseerd station was. De tijd die nodig is voor besluitvorming ontbrak, vol gens Den Boeft. Den Boeft maakte zich meer zorgen over het tekort aan wo ningen wat in de toekomst in Leiderdorp bij gebrek aan bouwgrond kan gaan ontstaan. De discussie over mogelijke bo- venwijkse voorzieningen in de wijk Buitenhof kreeg daardoor een andere wending. Concrete ideeën bleken de commissiele den daarover niet te hebben. Aan de vestiging van een su permarkt wordt getwijfeld ge zien de nabijheid van winkel centrum Winkelhof. Den Boeft vroeg zich af of er van de kant van de ondernemers wel be langstelling voor zou zijn. Den Boeft voelde weinig voor een suggestie van het raadslid V. Molkenboer (PvdA) een af wachtende houding aan te ne men. Laat de grond die is gere serveerd maar enige tijd braak liggen, zo stelde Molkenboer voor. Den Boeft kondigde aan binnenkort zelf met voorstellen te komen. Verkeersplannen Leidschendam kosten 7,5 miljoen LEIDSCHENDAM Een tiental plannen voor verbetering van de ver- keersstructuur, inclusief voor lang zaam verkeer, zullen de komende twee jaar in Leidschendam circa 7,5 miljoen gulden kosten. De commissie openbare werken, verkeer en vervoer heeft gis teren voor al deze plannen zo goed als ongewijzigd positief advies gegeven. Eind augustus wordt waarschijnlijk een hoorzitting over de plannen ge houden. De Leidschendamse Onderne mers Vereniging (LOV) heeft overi gens nu al laten weten niet blij te zijn met plannen die vooraf niet met haar zijn besproken. Eerste paal serviceflat LEIDSCHENDAM De heer P.J. Mooijman heeft gistermiddag de eerste paal geslagen voor de bouw van de serviceflat Mariënhage aan de Prins Bernhardlaan, hoek J.S. Bachlaan in Leidschendam. Het gebouw met 24 flats heeft, met in de onmiddelijke na bijheid het verzorgingstehuis Mariën- park en met behoud van de zelfstan digheid, alles wat ouderen zich maar kunnen wensen. In tegenstelling tot de r.k. stichting Mariënpark is Mariënhage onafhanke lijk met een neutrale of algemene sig natuur. Om die reden is voor Mariën hage dan ook een afzonderlijke stich ting opgericht. De bouwkosten\^edra- gen bijna 4.3 miljoen gulden. De huur prijs ligt rond de 1400 gulden per maand. Zoon (17) steekt moeder in buik OEGSTGEEST De rijkspolitie van Oegst- geest heeft gisteravond een 17-jarige jongen aangehouden die zijn 50-jarige moeder in de buik had gestoken met een groot mes. De steekpartij had omstreeks zes uur plaats in de woning van de verdachte aan de Hofdijck. De aanleiding is nog niet bekend. De politie vermoedt dat er huiselijke moeilijkheden wa ren. De dader meldde zich zelf bij óe politie. Het slachtoffer is levensgevaarlijk gewond over gebracht naar het Academisch Ziekenhuis Leiden. Haar toestand was gisteren nog kritiek. De jongen is ingesloten op het politiebureau en zal vandaag worden voorgeleid aan de offi cier van justitie. en Sei Vervolg van de voorpagina) gezellig naar restaurant Hij- iEIDSCHENDAM De Ixplosieve Opruimings- lienst (EOD) heeft giste- en met verfijnde appara- uur geconstateerd dat er n de tuin aan de Broek weg 67 in Leidschendam een bom ligt, maar al- een een onschuldig taartstuk van een bom. )e EOD vermoedt dat de iom, waarnaar al lange ijd wordt gezocht, elders de omgeving verbor- 'en ligt. Medio augustus wordt opnieuw onder- ocht waar het projectiel it de Tweede Wereld- orlog ligt. [et had natuurlijk een span ende dag kunnen worden. Üen bom in de achtertuin, een ntruiming en met z'n allen opvangcentrum, waar koffie en een eenvoudige lunch van gemeentewege beschikbaar zouden worden gesteld. Maar niets van dat alles. Voorlopig is het met een sisser afgelo pen. Maar was het al met al wel zo spannend? Wat maakte een bommetje meer of minder eigenlijk nog uit? De Zeehel- denwijk is er intussen gewend aan geraakt. Twee jaar gele den werd op ongeveer dezelf de plaats nog een vliegtuig projectiel gedemonteerd. En in 1985 werd aan de Voor- burgseweg ook al een bom on schadelijk gemaakt. Draaiboek De afgelopen weken was de ontruiming van de wijk tot in de puntjes geregeld. Het draaiboek was klaar. Er kon weinig meer misgaan. Giste ren stelde de EOD nog een laatste onderzoek in. De ex perts boorden verfijnde meet apparatuur in de grond en kwamen op de valreep tot de ontdekking dat van explosie ven geen sprake was. Alleen een staartstuk stak in de bo dem, maar dat doet geen vlieg kwaad. En dus besloot burge meester W.F. de Vreeze de hele operatie af te blazen. De buurtbewoners werden gister avond schriftelijk op de hoog te gesteld. Vermoedeliik had een aantal mensen al voor niets een veilig onderkomen bij familie of vrienden ge zocht. Want vanmorgen om acht uur zou de politie al bij de omliggende woningen aan kloppen om de bewoners compleet met hond, kat of parkiet naar het opvangcen trum te brengen. Als het bommenkarwei in Leidschendam in augustus voor de derde keer geklaard is, heeft de EOD niet nog meer verrassingen voor de omwonenden in petto. Al- Spoorweg Het gebied lag in de aanvlie groute van vliegtuigen, die de nabij gelegen spoorweg moes ten bombarderen. Aanvanke lijk werd gedacht dat in de strook nog een blindganger onder het aardoppervlak was gedoken. Burgemeester W.F. de Vreeze liet de bewoners onlangs nog in een brief we ten, dat een nader onderzoek van de EOD niets heeft opge leverd en „na 28 juni zal de opruiming van explosieven aan de Broekweg dus voltooid zijn". De gemeente heeft nu anders besloten. Er ligt vrij wel zeker een bij het staart stuk behorende bom aan de Broekweg. Die is bij het „na dere onderzoek" nog niet ge lokaliseerd. Een voorlichter van de gemeente zei vanmor gen dat ongeveer medio au- De plaats waar niet de bom, maar het onschuldige staartstuk verborgen ligt is met planken afge dekt. Het gat, omgeven met een metalen wand en een diepte van ongeveer vier meter, wordt dichtgegooid voordat een nieuw onderzoek begint. FOTO: MILAN KONVALINKA tuin aan de Broekweg 67 een staartje. Het treinverkeer, wordt voorlopig eerst gedicht, dat vandaag zou worden stil- De metalen damwanden gelegd, is vandaag gewoon worden er uit gehaald en zo doorgegaan en heeft van de krijgt de vliegtuigbom krijgt hele operatie geen hinder on- over twee maanden opnieuw dervonden. gustus opnieuw wordt ge zocht. „Naar alle waarschijn lijkheid ligt de bom op een grotere diepte. Ik denk een meter of twaalf onder de grond". Het gat in de achter- Kunstuitleen maakt kans in Lisse LISSE Een Kunstuitleen kan ertoe bijdragen dat er een grotere aandacht voor kunst komt en een bredere markt voor produktie en afzet zal ont staan. Dat werd gesteld tijdens de informatieve bijeenkomst die gisteravond in het gemeen tehuis van Lisse werd gehou den aan de hand van de notitie 'Kunst en cultuurbeleid in Lis- se'. Door de aanwezige beelden de kunstenaars werd de vinger gelegd op de noodzaak om zich in Lisse te kunnen profileren en mede daardoor in staat te worden gesteld om opdrachten te verwerven. „Wij vragen in dat verband om een duidelijk beleid van de gemeente als het erom gaat om ons aan atelier- ruimte te helpen, mogelijkhe den om te exposeren; in het on derwijs geld beschikbaar te stel len voor kunstaankopen", aldus de kunstenaars. Wethouder Meulemans bracht te berde dat in de notitie is uitgegaan van een verder uitbouwen van een kunstbeleid in Lisse, maar dat het niet zo kan zijn dat men al leen voor de kunst en de kunstenaars in touw is. ..Er zijn talloze zaken die ook prioriteit genieten en waar we als ge meentebestuur rekening mee te houden hebben". en jaar cel i tbr wegens erval met dode lUW VENNEP/AM- CRDAM Procureur- leraal mr. M. Koers ift gisteren bij het ge- htshof in Amsterdam jaar gevangenisstraf terbeschikkingstelling de regering geëist te- een 21 jarige inwoner de hoofdstad. De pro- eur-generaal achtte nals de rechtbank in arlem bewezen dat de n op 19 mei vorig jaar een overval op een kstation in Nieuw- inep de 51-jarige npbediende J. van der iden heeft doodgescho- Een tweede pompbe- nde raakte bij deze Tval zwaar gewond. is hij volgens mr. Koers ildig aan diefstal met ge el tijdens een overval op tankstation in Harmeien mei vorig jaar, waarbij de ipbediende werd neerge en en gekneveld door de rvallers. De Amsterdam- werd voor deze zaken de rechtbank in Haarlem ien jaar gevangenisstraf en veroordeeld. Hij ging hier in in beroep omdat hij de ibinatie van de lange ge- genisstraf en de tbr „te g" vindt. De overval in uw-Vennep werd gepleegd r vier jonge mannen van ot 21 jaar. De drie oudsten den door de rechtbank in riem tot gevangenisstraf van tien en acht jaar ver deeld, waartegen zij in ho- beroep gingen. Eén van werd inmiddels door het in Amsterdam tot acht jaar veroordeeld. De zaak tegen 19-jarige dader uit Haar- werd gisteren aangehou- tot 12 september. De jong- dader werd door de kin- "echter veroordeeld. overvallers hebben hun deel in de overvallen be- De hoofdverdachte ont- echter de pompbediende opzet van het leven te ben beroofd. Hij zegt dat niet gericht heeft gescho- maar dat hij in het wilde om zich heen is gaan eten toen hij zag dat Van Linden op de alarmknop de drukken. Daarbij zou- twee kogels hem dodelijk ben verwond. De mede- rvallers hebben echter ver- ard dat de man school nder reden" en zonder dal twee pompbedienden weer- lid boden. C. VAN BEELEN NEEMT AFSCHEID VAN ZEEVISVAARTSCHOOL Directeur C. van Beelen: „Jongens die van onze school afkomen hebben allemaal werk". FOTO: HENK VAN DEN ENDE KATWIJK „De visserij floreert. De vis is duur en er wordt best goed ver diend. Door de negatieve berichtgeving denkt ie dereen dat het vreselijk slecht gaat in de branche. Natuurlijk kan het beter, maar vissers zijn net als boeren: het is nooit hele maal goed. Visserij heeft door de eeuwen heen be staan en er is geen enkele aanleiding om nu te den ken dat het binnenkort met deze beroepstak is ge daan". C. van Beelen, de scheidende directeur van de Katwijkse School voor de Zeevisvaart aan de Sluisweg, laat er geen twijfel over bestaan dat hij eer# goede toekomst ziet weggelegd voor de jongens die van zijn school komen. „Ze hebben al lemaal werk", verklaart hij trots. „Of op zee of in een vis- verwerkend bedrijf. En dat blijft ook zo. Er wordt door de reders enorm veel geïnves teerd in de visserij. Grote trawlers staan op stapel. Al leen buitenstaanders denken dat er in de visserij geen droog brood meer is te verdienen". Dat negatieve beeld merkt Van Beelen ook op school. „Het aantal leerlingen is in een paar jaar teruggelopen van 135 naar 100. Dat heeft te ma ken met de daling van het aantal leerlingen waar elke school last van heeft maar ze ker ook met het idee dat de visserij op sterven na dood is". Zeker voor de Katwijkse vis sers ziet Van Beelen de toe komst zonnig in. „De grote trawlers die nu worden ge bouwd, worden voornamelijk bemand door Katwijkers. Al leen in het westen van het land heb je dergelijke grote schepen. In IJmuiden en Scheveningen is er een veel grotere trek naar het land ge weest waardoor de bemannin gen voor het grootste gedeelte gevormd worden door de Kat- wiikers". Volgens Van Beelen zullen de gevolgen van de sa neringsplannen voor de vis sersvloot in Katwijk wel mee vallen. „Hier is al eerder fors gesaneerd". De 56-jarige Van Beelen weet waarover hij praat. Als gebo ren en getogen Katwijker komt hij uit een vissersgezin. Zowel de familie van vaders als moederszijde leefde van de visserij. „Mijn vader wilde niet dat ik ook ging vissen. Hij dacht mij daar een dienst mee te doen terwijl ik eigenlijk graag wilde gaan vissen". Van de zee kon vader Van Beelen zijn zoon niet weghouden. Na de MULO ging hij varen en haalde alle drie zijn rangen. Op zijn 28-ste was hij kapitein op de koopvaardij. Tot 1977 bleef hij varen, veelal op de korte vaart. Toen was er een vacature als directeur van de zeevaartschool in Katwijk. Er werd iemand gevraagd met de eerste rang. Van Beelen bezat dat diploma, solliciteerde en werd aangenomen. „Ik ben al tijd bij de visserij betrokken geweest en dat ben ik hier ook. Deze kans deed zich voor en die heb ik gegrepen. Het was wel wennen in het begin. Op zee heb je veel vrijheid, hier gaat elk uur de bel". Van Beelen heeft voornamelijk ra- diotelefonieles gegeven. Maar ook voor lessen wiskunde, zee vaartkunde en Engels draait Fietsers geschept WASSENAAR Een 16-jari- ge fietser uit Almelo is gister morgen om elf uur aangereden op de kruising Wassenaarse Slag en het provinciaal fiets pad door de duinen. De fietser kwam uit Katwijk en reed zonder te stoppen het kruis punt op. Hij werd op de krui sing geschept door de auto van een 66-jarige Duitser. De jon gen is met een hoofdwond haar het Academisch Zieken huis in Leiden gebracht maar kon na behandeling weer naar huis. Antieke wandtegels uit boerderij gestolen ALPHEN AAN DEN RIJN Uit een monumentale boerderij aan de Kortsteekterweg in Al phen zijn eind vorige week 140 antieke wandtegels gestolen. Deze hebben een waarde van ongeveer twintigduizend gul den. De daders hebben de tegels uit een schouw losgebikt. De boerderij staat op dit moment leeg en wordt opgeknapt door een nieuwe eigenaar. hij zijn hand niet om. „Je moet hier een beetje een duizend poot zijn", verklaart hij nuch ter. Sinds 1977 is er in het zeevis- vaartonderwijs veel veran derd. Met name op het gebied van de electronica is veel nieuws geïntroduceerd. „De visserij moderniseert en het onderwijs loopt daar achter aan. We leren de jongens om te gaan met de modernste technieken". Ondanks de overheidsbezuinigingen van de laatste jaren op het onder wijs is de Katwijkse school er volgens Van Beelen niet slecht vanaf gekomen. „Ons visserij- lokaal is helemaal vernieuwd. Wij mogen zeker niet moppe ren". Een andere bron van materiaal is het Katwijkse bedrijfsleven. „We krijgen veel spullen van ze, motoren, oud touw en netwerk. Wij kunnen daar nog van alles mee doen bijvoorbeeld om de jongens te leren boeten, breien en knopen". Van Beelen maakt gebruik van de Doorstroming Onder wijs Personeel (DOP) -regeling waarbij 56-jarige directeuren vervroegd met pensioen mo gen. Zijn afscheid is op 1 juli. Van Beelen vertrekt op een tijd dat net de plannen voor de herstructurering van het nau tisch onderwijs vorm beginnen te krijgen. „Het nautisch on derwijs moet net als andere middelbare scholen, scholen vormen met 600 leerlingen of meer. Voor dit soort onderwijs is dat onmogelijk. Het heeft geen zin hier een leerfabriek voor 1000 leerlingen neer te zetten die vervolgens geen baan kunnen vinden. Een werkgroep heeft nu een eind rapport geschreven waarin wordt voorgesteld om het nau tisch onderwijs onder een pa raplu te brengen. Alle vijf scholen kunnen dan in stand blijven". Dit rapport gaat bin nenkort naar de staatssecreta ris N. Ginjaar-Maas. Wat van Beelen precies gaat doen nu hij straks de dagelijk se gang naar school niet meer hoeft te maken, weet hij nog niet. Specifieke hobbies heeft hij niet. Zorgen maken dat hij zich straks zal vervelen, doet hij niet. „Dat gaat straks alle maal zelf", zegt hij laconiek. ROZA VAN DER VEER Noordwijk haalt chemisch afval op Deze week wordt in Noord- wijk een inzamelingsactie ge houden voor klein chemisch afval. Klokslag negen uur gaf wethouder A. E. Admiraal (midden naast bode Steen voorden) gisteren daartoe het startsein. Hij overhandigde aan de chauffeur van de uit Utrecht afkomstige chemokar een eerste plastic zak met af val afkomstig uit de gemeen telijke huisdrukkerij. Alle Noordwijkers zijn inmiddels door een uitgebreide voor lichtingsfolder op de actie at tent gemaakt. Allerlei klein chemisch afval als verfresten, etsende stof fen, fotochemicaliën, oude kwikthermometers, wasben zine, bestrijdingsmiddelen en dergelijke, maar ook oude medicijnen, kunnen in de speciale afvalzak bij de che mokar worden ingeleverd. De ophaaldienst zorgt voor sor tering van de afvalstoffen en later voor een verantwoorde vernietiging. Gisteren reed de chemokar door Noordwijk Binnen en Calorama. Vandaag is de kern van Noordwijk aan Zee en de Zuid aan de beurt. Woensdag komt de kar in de straten van de rest van het zeedorp. Donderdag zijn de wijken aan de beurt waar het huisvuil altijd op woensdag wordt opgehaald. Vrijdag, te vens de laatste inzameldag, worden de wijken Boeren- burg en de Grashoek met een bezoek van de chemokar vereerd. Volgens Admiraal, die zelf een uurtje met de kar had meegelopen, gaf die eer ste ophaaldag een respons van 50 te zien. Daarmee was hij niet echt tevreden en sprak de hoop uit, dat de ko mende dagen meer chemisch afval ingeleverd zal worden. FOTO: HENK VAN DEN ENDE Avondzang In de Oude Kerk aan de Bou- levatd in Katwijk heeft mor gen weer zomeravondzang plaats. Het Vredeskerkkoor onder leiding van Nan van Groeningen wordt begeleid door organist Jaap van Rijn. De samenzang begint om acht uur, de toegang is vrij. Concert (1) André Paganel uit Bourges geeft donderdagavond een or gelconcert in de St. Agatha- kerk in Lisse. Hij speelt wer ken van Lübeck, Bach, César Franck, Duruflé en Messiaen. De toegangsprijs bedraagt zes gulden, houders van een CJP of Pas65 moeten vier gulden betalen. Het concert begint om kwart over acht. Concert (2) De Franse meesterorganist Louis Robilliard verzorgt vrij dagavond in de Nieuwe Kerk aan de Voorstraat in Katwijk het tweede concert in de In ternationale Zomer-Orgelse- rie. Hij speelt werken van Fe lix Mendelssohn-Bartholdy, Antonio Vivaldi, Johann Se bastian Bach, Olivier Mes siaen, Sergej Rachmaninov en Charles Tournemire. Robilli- ard is organist van de kerk Sain t-Frangois-de-Sales in Lyon en hoofdleraar aan het Conservatoire National de Ré- gion in Lyon. Toegangskaar ten kosten tien gulden per stuk. Het Han van de Rhee/Bob Rigter kwartet geeft vrijdaga vond een concert in JOIN aan de Weteringkade 2 in Noord wijk. Dit optreden begint om half tien. Daarvoor, van half negen tot half tien, heeft een workshop van en door jazz muzikanten plaats. Wie hier aan wil meedoen, kan zich aanmelden bij Bob Rigter (01719-14082) of Joke van Zuylen (017119-11549). De toe gangsprijs voor deze laatste jazzavond van het seizoen be draagt vier gulden. Concert De muziekvereniging Sint Ceacilia uit Voorhout geeft vanavond een open lucht con cert op het gazon van het Rietpad in Voorhout. Vooraf gaand aan het concert is er een rondgang van de drum band en de majorettes door het dorp. Om half acht begint het concert aan het Rietpad. Dit duurt een uur. Bij slecht weer wordt het optreden een week verschoven. Afscheid De voorzitter van de Stichting Katholiek Onderwijs Bollen streek J. van der Meer en de secretaresse van dezelfde stichting W. van der Meer ne men vanavond afscheid. Dit gebeurt tijdens een receptie in Treslong in Hillegom. De re ceptie begint om 20.00 uur en duurt tot 22.00 uur. GSTGEEST De bewo- van het „oude dorp" wa- gisteravond in groten geta- anwezig tijdens een hoor- ng over het gebied Oude psstraat. Dezer dagen is rapport verschenen waar- een aantal aanbevelingen dt gegeven voor de toe- ist van dit stukje karakte- ek Oegstgeest. Aan de d van een serie dia's zette heer Bouwman, medewer ker van bureau STAD, de toe komstige ontwikkeling uiteen. Het gaat daarbij om het ver sterken van het karakter van de Dorpsstraat door onder meer de opvulling van enkele „gaten" met aangepaste bouw en het aantrekken van kleine ambachtelijke bedrijfjes. Voorts werd de bebouwing van het terrein van Van der Luyt genoemd, alsmede de versterking van de functie van de kanaalzone langs de Al- mondeweg door de aanleg van een jachthaven. Als vierde on derwerp werd de bebouwing van de achterzijde van de Dorpsstraat aangekaart. Sommige toehoorders lieten weten geen behoefte te hebben aan verbreding danwel ver vanging van de huidige ka- naalbrug. Over het algemeen bleek men er vrede mee te hebben, dat het terrein van Van der Luyt de bestemming woningbouw krijgt. Wethou der Kohlbeck zegde toe dat de woningen die er gebouwd zul len worden, aangepast dienen te zijn aan de omgeving. Moge lijkerwijze wordt nagegaan of er ook nog plaats is voor socia le woningbouw. „Niet ieder plan hoeft direct met luxe wo ningen en villa's opgevuld te worden". Bebouwing aan de achterzijde van de Dorpsstraat ziet men liever niet. Een aantal bezoekers van de hoorzitting in „De Roode Leeuw" vond dat dit agrarisch gebied diende te blijven. Een bewoners van de Gruner her innerde er aan, dat vroeger is afgesproken dat er geen fiets- voetpad naar de Van Houdrin- genlaan zou komen. Nu over weegt men er een aan teleggen vanaf de Almondeweg naar genoemde laan. Dit overigens om het mooie gebied langs de Pastoorswetering te ontsluiten. „Daar waar de wilgen groei en", aldus de heer Bouman van STAD. Een bezoeker toonde daarop een tak van een van de bomen langs de wete ring. „Elzenhout" voegde hij er onder grote hilariteit aan toe. Jachthaven Er was ook verzet tegen het plan voor een jachthaventje tegenover de boerderij Haas- wijk. „De persoonlijke belan gen moeten de komende maanden tegen elkaar worden afgewogen" repliceerde wet houder Kohlbeck. Hij bleek voorstander te zijn van het be houd van het oude tolhuis aan de Dorpsstraat. Dit staat min of meer op instorten. De eige naar van „De Roode Leeuw" noemde het een „aanfluiting" naast zijn etablissement. Kohl beck: „Wij hebben nu de kan sen er iets aan te doen". In het najaar komt de gemeen te met uitgewerkte plannen en zal er opnieuw een hoorzitting worden gehouden.

Leidse Courant | 1988 | | pagina 13