^Rustige Schuilenburg klopt favoriet Krans LEIDSE COURANT TENNS CIRCUIT ÏCokkelkoren twaalfde op NK BRONS VOOR VAN WEERDE LI ;port TriNE LANGEVELD IN DRIE FINALES Kamsteeg Auto Rental Rabobank Q CcteUeSotwrmt MAANDAG 27 JUNI 1988 PAGINA 21 i kan ies APELDOORN De beste wielrenner uit de regio op de NK op de Posbank was Mar- .tin Kokkelkoren, die een kvaalfde plaats bereikte bij Je amateurs. Frank van Vee- lendaal kwam niet verder - lan een plaats bij de eerste Ka 231 n de ronde van Gouda werd sma ^joys Goossen van Swift eer- See te bij de liefhebbers. Frans zet 'aardekooper uit Zoeterwou- Ie werd vierde. In de ronde e S^an Nieuwdorp ontsnapte 'iet Kralt uit Rijnsburg met en groep van vijf man uit het peloton. Hij kwam tot een voorsprong van 30 secon den en won uiteindelijk de sprint. Veteraan Jan Zwaan uit Voorschoten werd negen de. Zwaan presteerde overi gens ook goed in de Ronde van Tilburg. Zwaan zat in een groep van vijf man die Piet de Haas achtervolgde. De Brabander Haas deed zijn naam eer aan en werd eerste, Zwaan vierde. Swift was goed vertegen woordigd in het Criterium van de Bollenstreek. In een kopgroep van negen man za ten maar liefst drie vetera nen van Swift. Adrie Kruger behaalde het beste resultaat en werd vijfde, Joop Wolvers zesde en Wim de Blaeij ze vende. In de ronde van War- menhuizen ging liefhebber Frans Paardekooper alleen weg in de laatste twee ron den en pakte een voorsprong van 20 seconden op de acht achtervolgers en werd eerste. Richard van Kempen won vervolgens de sprint van het achtervolgingsgroepje en werd tweede. Veteraan Karei Teeuwen koos een te kleine versnelling en werd zevende. LEIDEN Antoin van Weerde behaal de op het eerste weekeinde van de Ne derlandse kampioenschappen een bron zen plak. De 200 school legde hij af in 2.27.38, een opvallend aspect hiervan was dat het verschil met de twee snelste toppers (Ron Dekker en Patrick Braam) kleiner wordt. Uit de verdere resultaten van de LZ zwemmers blijkt ook dat zij op de goede weg zijn. Iedereen zwom een persoonlijk record en er werden be hoorlijk wat derde en vierde plaatsen behaald. Voor de Zijl LGB was Robin Sprinkhui- zen diegene die uitblonk. Boven ver wachting mocht ook hij een bronzen plak in ontvangst nemen voor de 200 rug die hij in 2.29.15. aflegde. De ge broeders Schouten waren ook weer op medaillejacht en dat resulteerde in twee bronzen medailles voor Mark en een zil veren voor Dennis. De eerstgenoemde mocht deze in ontvangst nemen voor de 200 rug en de 200 vlinder (2.34.4 en 2.28.12) en Dennis kreeg zijn beloning voor de 200 vrij (2.11.48). In tegenstelling tot deze goede prestaties waren de prestaties van Niels Ouwe- kerk teleurstellend. We mochten ook niet te veel verwachten, want de laatste tijd waren zijn prestaties beneden de maat. Zowel op de 100 vrij (58.66) als op de 200 vlinder (2.25.97) eindigde hij on der de middenmoot. Met deze resultaten verspeelt hij een plaats bij de selectie voor het Europees jeugdteam. Karin Stastra was op de 200 vlinder snel ge noeg voor zilver in de eindtijd van 2.42.24. In Amersfoort werden ook de finale van de Speedo- jaargangswedstrijden gezwommen. Remco Singeling zwom zich twee maal in de prijzen; op de 100 rug was hij de snelste en op de 50 vlin der hoefde hij er slechts twee voor te la ten (1.21.45 en 30.03). Fleur Bakker was snel genoeg voor twee maal brons, te weten op de 100 vlinder en de 200 wis sel (1.20.22 en 2.50.36). De enige Zijl LGB-er onder de jongsten deelnemers, Micha Prins legde op de 50 vlinder be slag op de negende plaats. De overige uitslagen waren als volgt: Dennis Schouten 400 wissel 4e in 5.20.35, 8e op de 100 vrij 1.01.86, 5e op de 200 vlinder in 2.31.7 en 4e op de 200 schoolslag in 2.52.2. Mark Schouten: 7e op de 400 wissel in 5.34.02. Maaike Par rel: 7e op de 200 vrij 2.19.45 en 11e op de 100 vrij in 1.04.19. Öanny van Klink 4e op de 200 school 2.51.47, Pauline Stastra 4e op de 200 rug in 2.26.25 en Nancy Kijk in de Vegte 4e op de 2100 vlinder in 2.36.08. De vier maal 100 vrij meisjes onder de 16 eindigde als 9e in 4.19.36. De rest van De Zijl- zwemmers; Lau rens van Kampen 10e op de 200 vlinder in 2.27.22 en Niels Joor 16e in 2.45.44. Robin Sprinkhuizen 8e op de 100 vrij in 1.01.11 en 9e op de 200 vrij in 2.15.0. De overige uitslagen van de Speedo fi nales; Bianca Hoeks 3e op de 800 vrij in 10.11.39. Natasja Sierag 3e op de 100 rug in 1.23.68, 6e op de 50 vlinder in 38.9, en 7e op de 100 vrij in 1.16.23. Fleur Bak ker 4e op de 100 rug in 1.19.23, Olga Bouwmeester 6e op de 100 school in 1.26.44 en Remco Singeling 6e op de 100 vrij in 1.14.76. Igfo laat rk I ^LPHEN AAN DEN ,w< tIJN/LEIDEN Kees- sra Jan Schuilenburg werd de h lorieuze winnaar van het Ha )pen Tennis Kampioen- chap van de Rijnstreek, haa n twee sets werd favoriet lartijn Krans geklopt. inil fine Langeveld bereikte >ij TEAN drie finales, sch waarvan er twee in winst r Keerden omgezet. De B-ti- zes el bij Dekker ging naar flarco Visser. Met oranje- .opï lemd aan en het hoofd er wi n de eerste set duidelijk ns »et bij, was hij Frank Jefbroer in drieën te nachtig. Marieke Halen- |at( >eek haalde „goud" in C., e i erwijl ze in de B-poule l 1 het een tweede plaats ^en lardig meekwam. Maar- en Kallenberg „rebel- eerde" tegen de schema's loor het HEC te winnen, inte: Cees-Jan Schuilenburg werd onder setverlies winnaar van ara iet B-toernooi bij TEAN. De rde lunniker speelde met de be- Ta ï€hde rust die hem in vroeger we jeugd-)jaren kenmerkte en JicoJan is hij maar moeilijk te ver- liaan. Maarten Veeger kreeg tser r» de halve finale slechts twee ft >2 James. Marlijn Krans had in Ie halve finale in drie sets de Verrassend opererende Char- ey Asselbergs verslagen. In de inale ontweek Kees-Jan El chuilenburg de harde fore- »t and uit de backhandhoek ,r c an Martijn Krans door per- Ne lanent slice-backhands recht- (j (oor te spelen, afgewisseld met cherpe crosses. Krans ver- t ee 'eerde zich verbeten, maar iiro wam in de beslissende fase iscl och te kort. Kees-Jan Schui- i enburg winnaar van de „Al- ovi hen Open" zoals de compu- wei er-schema's dat vermelden, 2 fine Langeveld bereikte drie inales en deed dat met de be- lani lende componenten: overzicht !rdl ;n. strijdlust. Toch heeft Bion- on< a Zonderop kansen op de wol (verwinning gehad. In de der- l0 iJe set was zij het die een 4-1 omi 'oorsprong en een 4-2, 40-0 zoo voorsprong niet kon omzetten B;.Setwinst. Bekwaam pakte uiu Langeveld de set, en had Bion- i da Zonderop weer veel ge- an| eerd. Met Ingrid Chaudron de DDB een spannende .jangelegenheid, 3 sets winst np op Irma en Margo van den nej ïudenrijn. Het gemengddub- ra,j iel met Robert van Splunter am verd gelet op de late speeltijd .jafjm één set gespeeld. Het had ny»dnst moeten zijn, maar nu fitt 'onnen na een 5-1 achter- pld tand Bionda Zonderop en Cees-Jan Schuilenburg de be- lissende tiebreak. Ook in het s t| lerendubbel geen titel voor voc Robert van Splunter en Mar ijn Krans. De combinatie >eü|Marc Nagelkerken en Richard ikam pakte met 6-4 de derde L feindy Berkhout hield in eerste fen derde set het „koppie" er- Éij, maar liet dat in de tweede Slangen. Voldoende voor de C- Hjtel tegen Nathalie van der woort. John van Overloop jpeelde een sterk C-toernooi, jjhield dubbelmaatje Giovanni •ekeris uit de finale, maar fltwam in de finale tegen Onno Xuinau in elke set twee games Tekort. De dubbeltitel ging met voornoemd maatje wel naar Van Overloop. In de mixed werd de eerste prijs veroverd door Petra Velzel en Bart Krans. Zij hadden na drie sets één game meer dan Saskia Paauw en Bob van Overloop. Na de winst op teamgenoot Rogier van Duyn in de halve finale heren D, leverde ook de finale winst op voor Remo Bouwman. Marcel Verhoef werd in drie delen geklopt. De damestitol was voor de 12-jari- ge Marieke Bethlehem. André Pont kreeg na een verloren en een gewonnen set in de HED 30+ finale de derde set van opponent Bekkering cadeau. De damestitel D30+werd vero verd door R. Arends Laclé. De koppels Van der Laan/Van Ormondt en Crama/Schreuder boekten niet alleen finalewinst in de D30+ dubbel-onderde- len, maar verworven daarmee tevens een plaats bij de LC D 30+ Dubbel Masters, met kans op nieuwe successen. Dekker Marco Visser rekende in de halve finale en de finale van het B-onderdeel af met twee Liefbroeren. In de halve was Nieuw Venneper Rogier het slachtoffer. Tegen Frank Lief- broer, in de eindstrijd geko men via 6-3, 6-1 winst op „her- kanser" Marcel van Gaaien, leek het vanwege de Oranje successen voor Visser anders af te lopen. Visser kwam laat en nog gekleed in een oran je shirt in Warmond aan. De eerste set ging „dus" naar Liefbroer, 3-6. De zwoegende Liefbroer zette echter te wei nig druk, speelde te voorzich tig waardoor Visser gemakke lijk zijn spelletje kon oppikken en de TEAN-speler al sprei dend het loopwerk liet doen. Na 6-3 en 5-2 voor Visser nam Liefbroer in het zicht van zijn Waterloo de Oranje-slogan over: 'Aanvalleh'! Het voor kwam niet dat Visser na een break van Liefbroer (5-3) met 6-3 won. Het pouletje bij de B- dames werd gewonnen door Irma van Seeters. De Meren- wijkse versloeg alle drie haar tegenstandsters zonder een set in te leveren. Marieke Halen beek was met een tweede plek bij de B-dames en de titel in C zeer succesvol. Mirjam Sieme- rink bood in de finale fiks te genstand, maar kon niet belet ten dat de Nieuw Vennepse met 7-5, 6-4 de zege opeiste. Ze was er de rest van de dag trots op. De geplande HEC-finale kreeg niet het voorspelde staartje. Unicummer Maarten Kallenberg „rebelleerde" in de finale tegen papieren nummer 1 Pieter van Meel, 6-3, 6-3. De dubbeltitel haalde Van Meel, met Langelaan aan zijn zijde wel. De overwinning in de DEC2-eindstrijd kostte Johan Draulans aanmerkelijk meer moeite dan zijn voorgaande potjes. In de finale had hij drie sets nodig. Nico Dofferhof was verantwoordelijk voor de te genstand. Na 6-3 en 6-7 was het langste eind in de derde toch voor Draulans. Sohail Moussavi was in het HED 18+ veruit de sterkste. HEC2 halve finalist Evert van Weeren bracht het in de eindstrijd slechts tot 5 games. Winnares bij de D-dames werd Anne- miek Veerkamp. Ze was eerste in poule II en gunde Ölga Paardekoper, nummer een van poule I maar een spelletje. 'Hoeveel km wij rijden? V kurti a' - kiezen: per dag 100 km «rij. per weekend 400 km vrij. per week en 700 km vrij ol ongelimiteerd ert rijden. Inkl. All-Risk- en inzittenden je' - verzekering plus groene kaart. 0 Alle auto's zijn voorzien van radio. Miie auio s zijn voorzien van radio. Tel. 071-177158 centrale) Tlsse, Hillegom Leiderdorp' Voorscholen. Alphen a ld Rijn. Katwijkse LTV In de „koningsfinale" van KLTV, het HEC, hadden bei de spelers een extra tegenstan der. Thuisspeler Perry Paauw bestreed naast favoriet Mi chael van Maaren tevens het steeds weg-ebbende zelfver trouwen, terwijl de man van Casino, spelend op zijn hard loopschoenen, bij tijd en wijle nauwelijks op de been wist te blijven. In de eerste set leek het een net zo snel partijtje te gaan worden als de halve fina le die 30+-er Van Mastrigt af werkte tegen uiteindelijke HED302-winnaar Gijs Geer- lings (6-0, 6-0). Van Maaren schreef het eerste deel met 6-1 op zijn naam. Paauw bleef echter vechten voor een ac ceptabel resultaat en met re sultaat: 4-6. Direct sloeg de on zekerheid weer toe. De eerste opslag kreeg Van Maaren van Paauw cadeau, waarop het via 3-0, 5-1 en 5-4 uiteindelijk 6-4 voor de favoriet werd. Bollen- parker Arthur Turk wist zijn favorietenrol net niet tot het einde waar te maken. Turk probeerde tegen Cor Jan van der Jagt druk te zetten en het tempo hoog te houden door de ballen snel te nemen, maar die speelwijze vermocht zijn Leid- se Houtse tegenspeler slechts in het tweede bedrijf van de wijs te brengen, 2-6. De eerste en derde set gingen beide met 6-1 naar Van der Jagt. Ingrid Bavelaar toonde zich de beste D-dame, al had ze tegen de als eerste geplaatste Catja van der Klaauw drie sets nodig om zich winnares te mogen noe men, 6-3, 3-6, 7-5. Gerda van Deyl en Janneke de Jong ver dienden een toegangsbiljet voor het 30+-Leidse Courant Masterstoernooi. Een w.o. te gen Beugelsdijk/Rijnders le verde hen een finaleplaats op. In de eindstrijd tegen Margriet van Balen en Judith Verhoeff lieten ze er geen twijfel over bestaan het sterkste koppel te zijn, 6-1, 6-2. Het herendubbel Kalsbeek/Vennix (Oud Was senaar) veroverde eveneens „een enkeltje 30+ Masters". Twee KLTV-aan vallen van respectievelijk Haasnoo t/Heemskerk (2) en Van Ma- strigt/Van der Reyden (1) werden afgeslagen. Zevenhoven Ronald van de Ven toonde zich de sterkste D-heer in Ze venhoven en verdiende op die manier dus de nodige punten voor het LC tenniscircuit. Van de Ven bleef in de finale Mi- chiel van Buuren in twee sets voor. Ronald Klein en Daniël Haspers waren de verliezers in de halve finales. Bij de D-dames kwam Simone Lievaart als winnares uit de strijd. Lievaart bleef in de hal ve eindstrijd Tammera Canter Visscher voor (6-3, 6-2) en klopte in de laatste ronde ook Birgit Prins in twee delen: 6-4, 6-4. Thuisspeelster Angelique Weerts had Prins daarvoor in de halve finale niet kunnen stuiten. Bij de enkelspelende 35-plus- sers troffen twee oude beken den elkaar in het HED. Cees Koeleman en Nico Smit maak ten er een driesetter van die door eerstgenoemde in zijn voordeel werd beslecht. Annie Wahle boekte in Zevenhoven (gisteren ook nog het decor vormend voor een aanspre kende rolstoeltennisdemon- stratie) de derde toernooizege op rij. Mary Houtkamp werd kansloos van het gravel ge speeld: 6-1, 6-2. Artesia Op de slotdag van het 30+- toernooi van Artesia kroonde Arie Wesseling zich koning in het enkelspel. Jan van de Bosch dwong Weseling in de eerste tot een, door Wesseling gewonnen, tiebreak maar haalde in de tweede geen game. Ook de dubbeltitel kwam bij hem terecht. Met maat Peter Zwart incasseerde hij na drie sets (5-7, 6-3, 6-1) het applaus en verzekerde ook hij zich van deelname aan het Leidse Courant Masterstoer nooi. Elly Citroen/Thea Pors wonnen de DDD30+-poule, maar zij verdienden hun Mas ters optreden al eerder. Ci troen/Zwart mixten als de besten. Hinze/Freunekes toon den met hun dubbelzege aan bezig te zijn het E-niveau te ontgroeien. 'Thuisspeelster' Tine Langeveld gezet. Meerburg Het tweede 16+-evenement van Meerburg werd in C ge wonnen door Alex van der Berg. In de beginset bleef het tegenspel van Jan van Rijn wat de games betreft beperkt tot één. In de tweede verkocht Van Rijn zijn huid een stuk duurder, maar MJ ct- met 7-5 toch aan geloven. Es ther van Dijk vertrok op za terdag naar Parijs, maar keer de gisteren terug voor haar DEC-finale. En niet voor niets. Tiny van Velzen sputterde 25 games tegen, maar de titel ging naar de reislustige OLTC-er, die en passant ook de mixed in C meepakte. Mark van der Schoor won het Dl- onderdeel. De speler van Fo- rescate rekende in de halve met 6-0, 6-1 af met Van Grol, om in de finale Leimuidenaar Erik Oltmans met tweemaal 6- 2 te kloppen. De langste partij kwam op naam van het D2 en keltje tussen Rie Gallert en Trix Nijssen. Na 3,5 uur, waar in een rally van 86 slagen, werden 32 spellen „verwerkt", die resulteerden in een 7-6, 4- 6, 6-3 zege voor Gallert. A-toernooien Twee Leidenaren waren dit weekeinde uiterst succesvol op A-toernooien in den lande. Unicummer Jacco Eltingh be reikte zijn derde A-finale in het nog jonge seizoen. Na winst in de Poppeye finale twee weken geleden tegen Paul Haarhuis was deze in de finale van het toernooi van „De Boerehofstee" in het Gel derse Wilp ditmaal te machtig. Voor zo'n 1000 man publiek won Haarhuis met 3-6, 6-4, 6-3. Voor de finale was Jacco El tingh beter gebleken dan er- kande A-spelers als Chris Ver- meeren, Johan Vekemans en de Belg Jan van Langendonck. Verrassender dan Eltingh, de nummer 12 van de Nederland se ranglijst, was de titel voor Koudekerker Michael van den Berg in het A-toernooi van het Amersfoortse ALTA. Van den Berg probeert dit jaar een plaats te verwerven op de AU- DI/HP-ranking en scoort met deze zege liefst 150 punten. Het levert een stijging van een slordige 50 plaatsen op naar plaats 64. Michael van den Berg versloeg achtereenvol gens Bart Schmitz, Hylke Bak ker, Mark Duncker (in de kwartfinale), Jan Eysvogel (halve finale) om in de finale op Evert-Jan Hulshof te stui ten. Hulshof had onder meer de competitiebekenden van Unicum I, Frank Bitter en Hans-Erik Zwaagstra geklopt. Michael van den Berg won de finale met 6-4 en 7-5, na een 4- 0 achterstand in de 2e set. PETER KLEIN ERIK HUISMAN Uitslagen TEAN HEB: halve finales: M. Krans - Ch. Asselbergs 6-2, 4-6, 6-3; K.J. Schuilenburg - M. Veeger 6-1, 6-1; finale: Schuilenburg - Krans 6-3, 7-5; DEB: halve fi nales: T. Langeveld - M. Pati- wael 6-4, 6-3; B. Zonderop - W. den Hollander 6-2, 6-1; finale: Langeveld - Zonderop 4-6, 6-4, speelde drie finales op TEAN. Twee werden daarvan in winst om- FOTO: ANDRE VAN HAASTEREN 6-4; HDB: finale: M. Nagel- kerken/R. Oskam - M. Krans/R. van Splunter 6-3, 4- 6, 6-4; DDB: finale: I. Chau dron/T. Langeveld - I M. v.d. Oudenrijn 6-7, 6-3, 6-3; GDB: finale: B. Zonde- rop/K.J. Schuilenburg - T. Langeveld - R. van Splunter; HEC: halve finales: O. Guinau - B. Krans 7-5, 6-3; J. van Overloop - G. Sekeris 7-6, 6-4; finale: Guinau - Van Overloop 6-4, 6-4; DEC: halve finales: C. Berkhout - Y Hoogeveen 6-3, 6-2; N.v.d. Voort - C. Baas 6-4, 7-6; finale: Berkhout V.d.Voort 6-3, 2-6, 6-1; HDC: finale: J. van Overloop/G. Se keris - S. Moerman/I. Ponsi- oen 6-4, 6-2; GDC: finale: Vel- zel/Krans - Paauw/Van Over loop 3-6, 7-5, 7-5. HED: halve finales: M. Verhoef - M. Min 6-3, 3-6, 6-4; R. Bouwman - R. van Duyn 6-3, 6-3; finale: Bouwman - Verhoef 5-7, 6-2, 6-2. DED: halve finales: C. Hoogendoorn - T. van Heek 6- 0, 6-4; M. Bethlehem - N. Pie- tersen 5-7, 6-3, 6-3: finale: Bethlehem - Hoogendoorn 6-3, 6-4. HDD: finale: Iemhof/Ver- kerk - Van der Meulen/De Rooy 6-2, 1-6, 6-1. DDD: Stui ven berg/Hoogeveen - Bate- laan/Pietersen 6-0, 4-6, 7-6. GDD: Hakstege/Goedhart - Keij/Keij 6-1, 6-4. HED 30+: halve finales: A. Pont - H. Broeren 6-3, 5-7, 6-4; J. Bekke ring - C. Jongeian 6-0, 6-4; fi nale: Pont - Bekkering 1-6, 7- 5, ret. DED 30+: finale: R. Arends-Lacle - A. Kalf 7-6, 6- 3. HDD 30+: finale: Crama- /Schreuder - Van Stein/Jan- sen van de Sligte 6-4, 6-4. DDD 30+: Van Ormondt-Van Zoest/Van der Laan - Bearda- De Groot/Rijkens 6-1, 6-1. GDD 30+: Arends-Lacre/De la Croix - Tjho/Pont 3-6, 7-6, 6-4. Katwijkse LTV: HEC: Halve finales: M. van Maaren - J. van der Gen 7-5, 7-6; P. Paauw - R. Schouten 6- 2, 6-4. Finale: Van Maaren - Paauw 6-1, 4-6, 6-4. HDC: Hal ve finales: Bauw/Vlieland - Van der Berg/De Mooy 7-5, 6- 3; Van der Lippe/Van Maaren - Van der Gen/Mattke 6-1, 6-0. Finale: Baul/Vlieland - Van der Lippe - Van Maaren 7-5, 6-0. DDC: 1. Westdijk/Van der Plas, 2. Van der Heiden/Voge laar. GDC: 1. Van der Plas- Paauw. HED: Halve finales: A. Turk - A. Paolini 6-0, 7-6; C.J. van der Jagt - X. Her- tzman 6-3, 6-4. Finale: Van der Jagt - Turk 6-1, 2-6, 6-1. DED- :Halve finales: C. van der Kaauw - T.A. Dijkstra 6-3, 6-3; I. Bavelaar - E. Westdijk 7-5, 7-6. Finale: Bavelaar - Van der KLaauw 6-3, 3-6, 7-5. HDD: Halve finales: Westdijk/West- dijk - Kraska/Turk 6-1, 6-4; Hofkes/Verdoes - Kuyt/Kuyt 3-6, 6-2, 6-4. Finale: Hofkes- /Verdoes - Westdijk/Westdijk 3-6, 6-2, 7-5. GDD: Halve fina les: Van Balen/Freke - Brughe 2x 7-5, 6-3; Dijkstra/Hagenaars - Bos/Kulk 7-5, 6-4. Finale: Van Balen/Freke - Dijkstra- /Hagenaars 6-1, 6-1. HED30+: Halve finales: H. de Pater - J. van Beelen 6-1, 6-1; G. Geer- lings - F. van Mastrigt 6-0, 6-0. Finale: Geerlings - De Pater 6- 4, 6-2. DDD30+: Halve finales: Van Deyl/De Jong - Beugels dijk/Rijnders w.o.; Van Balen- /Verhoef - Kleen/Ouwehand 7-5, 6-3. Finale: Van Deyl/De Jong - Van Balen/Verhoef 6-1, 6-2. HDD30+: Halve finales: Van Mastrigt - Van der Rey den - Van Egmond/Van der Haak 6-2, 6-4; Kalsbeek/Ven nix - Haasnoot/Heemskerk 6- 3, 3-6, 6-4. Finale: Kalsbeek- /Vennix - Van Mastrigt/Van der Reyden 6-3, 3-6, 6-2. GDD30+: Halve finales: West dijk/Heemskerk - Zaubitzer- /Kuyt 6-1, 6-2; Kroon/Van Mastrigt - Van Maris 2x 6-3, 7- 6. Finale: Kroon - Van Ma- strigt - Westdijk/Heemskerk Dekker HEB: Halve finales: F. Lief- broer - M. van Gaaien 6-3, 6-1; M. Visser - R. Liefbroer 6-1, 5- 7, 6-1. Finale: Visser - Lief- broer 3-6, 6-3, 6-3. DEB: 1. I. van Seeters, 2. M. Halenbeek. HECl: Halve finales: P. van Meel- P. Kieboom 6-4, 6-3; M. Kallenberg - O. ten Bosch 6-4, 6-3. Finale: Kallenberg - Van Meel 6-3, 6-3. HEC2: Halve fi nales: J. Draulans - E. van Weeren 6-0, 6-0; N. Dofferhof - M. van der Kwaak 6-3, 6-3. Finale: Draulans - Dofferhof 6-3, 6-7, 6-4. DEC: Halve fina les: M. Halenbeek - L. Staal 3- 6, 6-3, 6-1; M. Siemerink - L. Laarhoven 6-1, 6-3. Finale: Halenbeek - Siemerink 7-5, 6- 4. HDC: Van Meel/Langelaan (winn. poule 2) - Van Houdt- /Kieboom (winn. poule 1) 6-4, 6-4. DDC: 1. Van Riet/Karl, 2. Brand/Baans. HED1 18+:Hal- ve finales: S. Moussavi - D.J. Dekker 6-1, 6-0; E. van Weer en - J. Gesta Fernandez 4-6, 6- 1, 6-3. Finale: Moussavi - Van Weeren 6-1, 6-4. DED1 18+: A. Veerkamp (winn. poule 1) - O. Paardekoper (winn. poule 2) 6-0, 6-1. HDD1 18+: Halve finales: Van Dam/Van der Kwaak - Marijt/Haverkamp 6- 2, 6-1; Planken/Van Not - Kool/Van Oort 6-3, 7-6. Fina le: Van Dam/Van der Kwwak - Planken/Van Not 3-6, 6-4, 7- 5. DDD1 18+: Broers/Haket - Bakker 2x 7-5, 2-6, 7-5. GDD1 18+:Halve finales: Van Dooren 2x - Wiederhold/Van der Zan- de 6-1, 6-2; Jansen/Logger - Bemelman/Van der Boogert 6- 3, 6-0. Finale: Van Dooren 2x - Jansen/Logger 6-/6-2. HED2 18+: Halve finales: Grootjans - Plug 6-2, 1-0 ret.; De Vos - De Boer 6-3, 7-6. Finale: De Vos - Grootjans 6-3, 7-6. DED2 18+: Halve finales: Les gever - Chrispijn 4-6, 6-1, 6-3; Visser - Jansen 6-1, 7-6. Fina le: Visser - Lesgever 6-3, 6-3. HDD2 18+:Halve finales: Montanus/Weekhout - Van der Meer/Huizinga 2-6, 6-1, 7- 6; Tolsma 2x - De Boer/Groot- jans 6-3, 0-6, 6-4. Finale: Tols ma 2x - Montanus/Weekgout 3-6, 7-5, 6-4. DDD2 18+: Halve finales:Van der Berg/Heems kerk - Pranger/Chrispijn 6-3, 6-4; Rakhorst/Sevenster Wessel/Hazenoot 7-5, 6-4. Fi nale: Van der Berg/Heems kerk - Rakhorst/Sevenster 6- 3, 6-3. GDD2 18+: Halve fina les: Montanus/Van Egmond - Klein/Hoogeboom 6-2, 6-1; Dalen/Alberda - Stouten- /Vink 6-3, 4-6, 6-4. Finale: Montanus/Van Egmond - Da- len/Alberda 6-2, 3-6, 6-4. HEE: Halve finales: J. PLugge - Van der Vlugt 7-5, 6-2; M. Bosman - W. van Wissen 6-1, 6-2. Finale: Plugge - Bosman 6-1, 6-0. DEE: Halve finales: Chrispijn - Den Boer 6-4, 6-1; Rookhuizen - Laterveer 6-3, 7- 6. Finale: Crispijn - Rookhui zen 7-5, 1-6, 7-5. HDE: Van Klink/Van Berkel (winn. pou le 1) - Rohmer/Gout (winn. poule 2) 3-6, 6-1, 6-1. DDE: Halve finales: Van Zanten- /Van Zuiden - Klomp/Chris- pijn 6-3, 6-2; Van Leeuwen/De Wit - Den Boer/Koop 6-0, 6-1. Finale: Van Leeuwen/De Wit - Van Zanten/Van Zuiden 6-0, 6-3. GDE: Halve finales:Van der Weyden/Linschoten Oostrum/Stol 1-6, 6-1, 6-1; Van Diest 2x - Van Zanten /Peek 6- 3, 6-2. Finale: Van der Wey den/Linschoten - Van Diest 2x 2-6, 7-5, 6-3. HEV: Halve fina les: W. Heeremans - J. Dahl- haus 6-2, 6-0; R. Blommendaal - H. Meyer 4-6, 6-4, 6-0. Finale: Blommendaal - Heermans 6-4, 6-4. HDV: 1. De Boer/Heere mans. DDV: 1. Rijnders/Diehl. GDV: 1. Sikkens/De Boer. Kees Jan Schuilenburg drinkt wat, terwijl Martijn Krans zich nog lachend met het publiek onderhoudt. Schuilenburg kwam in Alphen verrassend als B-winnaar uit de bus. FOTO: ANDRE VAN HAASTEREN Zevenhoven 35+ HED: halve finales: M. van Buuren - R. Klein 3-6, 7-6, 6-2; R.v.d. Ven - D. Haspels 2-6, 6- 2, 6-1; finale: V.d. Ven - Van Buuren 6-4, 6-3. DED: halve finales: S. Lievaart - T. Canter Visscher 6-3, 6-2; B. Prins - A. Weerts 6-2, 6-4; finale: Lie vaart - Prins 6-4, 6-4. HDD: fi nale: D. Haspels/F.v.d. Meer - I. Bergsma/Y. Huntjens 6-1. 6- 1. DDD: finale: L. van Die- men/M. Houtkamp - A. Ba der/N. Uyttewaal 6-4, 6-2. GDD: finale: K. Roosendaal/J. Onverwagt - M. Kristel/E. Spoelder 6-7, 6-3, 6-3. HED 3a+: finale: N. Smit - C. Koe leman 3-6, 6-3, 6-2; DED 35+: finale: A. Wahle - M. Hout kamp 6-2, 6-1. HDD 35+: fina le: P. Bakker/D. Blommers - K. Groeneveld/G. de Ridder. DDD 35+: finale: H. Blom mens/A. Wahle - M. van Haaren/H. van Scheppingen 6-1, 6-2. GDD 35+: finale: H. Blommens/J. Schoenmaker - L. Pieterse/E. van Elburg 6-0, 6-1. Artesia 30+ HED1: halve finales: A. Wes seling - Th. Hoogeveen 6-3, 6- 1; J.v.d. Bosch - C. van Driel 6-4, 6-1; finale: Wesseling - V.d. Bosch 7-6, 6-0. DED1: niet verspeeld. HDD1: halve fina les: A. Wesseling/P. Zwart - L. van Berkel/C. van Ruiten 6-4, 6-1; H. Hooghoudt/M. Seckei - J.v.d. Bosch/A. Vonk 7-5, 7-5; finale: Wesseling/Zwart Hooghoudt/Seckei 5-7, 6-3, 6- 1. DDD1: poule van 4 koppels, winnaressen: E. Citroen/T. Pors. GDD1: finale: E. Ci troen/P. Zwart - A. van Reeu- wijk/R. de Roo 6-2, 3-6, 6-0. HED2: A. Jonker - J. van Duyn 6-1, 6-4. DED2: finale: J. Meeuwsen - C. Zonderop 6-7, 7-5, 6-3. HDD2: finale: Graaf land/Wijde veld - Ubink/Ver- poort 6-0, 6-1. DDD2: finale: Wiersema/Witteveen - Van Amstel/Blaas 6-4, 6-2. GDD2: finale: echtp. de Vries - echtp. de Zwart 6-3, 6-3. HEE: finale: B. Steilberg - L. van Cranssen 6-1, 6-2. DEE: niet verspeeld. HDE: finale: Feunekes/Steil- berg - V.d. Heyde/Steilberg 6- 3, 4-6, 6-2. DDE: finale: Ver- steegen/De Wit - Pennenberg- /Schouten 3-6, 7-6, 6-2. GDE: finale: mw. Reinaarts/Rom- mers - mw. Rommers/Rei- naarts 6-4, 4-6, 6-2. Meerburg 18+ HEC: halve finales: A. v.d. Berg - F. Rotteveel 6-1, 6-3; J. van Rijn - A. Vleerbos 6-2, 6-3; finale: V.d. Berg - Van Rijn 6- 1, 7-5. DEC: finale: E. van Dijk - T. van Velzen 7-6, 7-5. HDC: finale: K. Frese/T. Nie- wenhuyzen - G. Heemsker k/A. Vleerbos 4-6, 6-3, 6-3. DDC: niet verspeeld. GDC: fi nale: E. van Dijk/H. de Jong - S. van Haaster/A. Vleerbos 6- 2, 6-3. HED1: halve finales: E. Oltmans - G. Südmeyer 6-3, 6- 0; M.v.d. Schoor - S. van Grol 6-0, 6-1; finale: V.d. Schoor - Oltmans 6-2, 6-2. DED1: niet verspeeld. HDD1: finale: A. Riem/J.W. de Vries - T. van Dinthen/ G. Südmeyer 6-2, 6- 2. DDD1: niet verspeeld. GDD1: finale: S. van Haas- tert/R. Bakker - C. Pieter- se/M. Hoekstra 6-3, 6-1. HED2: halve finales: R. Can ter Visscher - H. van Wijlen 7- 5, 6-3; P.v.d. Berg - R. Vijlbrief 6-4, 6-2; finale: Canter Vis scher - V.d. Berg 6-3, 6-3. DED2: halve finales: N. Zoete melk - T. Scholtes 6-3, 6-2; S. Sjaardema - R. Gallert 6-1, 6-1; finale: Sjaardema - Zoetemelk 6-1, 6-2. HDD2: finale: A Riem/J.W. de Vries - P.v.d. Berg - G. Südmeyer 6-3, 7-5. DDD2: finale: H. Boskamp/S. Evers - T. van Boxtel/J. Valk 6-2. 6-2. GDD2: finale: S Sjaardema/Th. Schoonhoven - 5. Evers/W. van Putten 7-6, 4- 6, 6-2.

Leidse Courant | 1988 | | pagina 21