Wielrennen zwaarste beroep ter wereld fELEVISIE-PROGRAMMA'S Cétdoe Somcmt ZATERDAG 25 JUNI 1988 PAGINA 23 he; KRO/RKK .00 Q Eucharistieviering, vanuit de kerk van de H. Nicolaas te Lutjebroek. ;55-12.00 Het bezoek van de Paus aan Oostenrijk, kort verslag van het bezoek van Paus Johannes Paulus II aan Oostenrijk. NOS i 00 Nieuws voor doven. VARA •hoi 30 Terug naar de natuur. En gelse comedyserie. All.: Varkens zijn ook mensen! Barbara is verrrukt over haar schattige roze bigge tjes, maar Margo maakt zich zorgen over de groei ende veestapel. de geschiedenis van de Engelse filmindustrie. Afl.: Zonderlingen. 24 O het is zo fijn om lekker stout te zijn. Tekenfilmse rie naar de verhalen van Wilhelm Busch. Vandaag: Het hanengevecht. NOS f/il30 Journaal. a VARA 35 0 Zomerro(c)k. Poppro gramma met aandacht voor popfestivals in Neder land. Presentatie: Jan Douwe Kroeske. 14 VAR A's kindermenu. 1. Scooby Doo, tekenfilmse rie. Dubbele afl.: De oude filmster/Het geheim van de hand. 2. CBPipo en het grachtengeheim Afl. 1: Helpt elkander. NOS .00 Journaal VARA .05 Terug naar Schateiland. Tiendelige Engelse jeugd- serie. Afl. 4: Jamaica. Op Jamaica aangekomen vraagt Long John aan Jim en zijn vrienden om hem op een verlaten stuk strand aan land te zetten. Na eeii bezoek aan de gouverneur gaat Jim naar zijn nieuwe betrekking. 00 Het Orkest. Israëlische co medyserie. Afl.: De gast die niet welkom was. Jull- an-Joy is gastdirigent bij een orkest, dat niet erg ge steld is op 'gastarbeiders'. 25 Cagney Lacey. Ameri kaanse politieserie. Afl.: En ze leefden nog lang en gelukkig. Mary-Beth vindt een besluiteloze Chris te genover zich. Chris weet namelijk niet of ze zal trou wen. 12 De Konsumentenboot. Van het Zwarte Woud naar de Zwarte Zee. Toeristi sche informatie. Presenta tie: F rits Bom. .57 Achter het nieuws. Actua liteitenrubriek. I.22 Frank's place. Comedyse rie. Afl. 2: Frank komt 'thuis' (2). Professor Frank Parrish heeft zijn zekere bestaan opgegeven in de hoop een oud, geërfd res taurantje op te kunnen knappen. 22.46 Het Dame Edna Spekta kel. Dame Edna Average ontvangt schrijver Jeffrey Archer, zanger Demis Roussos en actrice Joan Rivers. NEDERLAND2 VPRO 09.00 Towsere. Kinderserie. 09.05 Laks en Wammes. Pop pen-animatieserie. Afl.4: De storm. 09.10 Madicken Zweedse dra maserie. Afl.4: Spoken. 09.35 Niet storen A.U.B. Kort verhaal. 09.50 0 Max Laadvermogen. In formatieve serie. Afl.4: Vlees. 10.05-11.00 Sprookjestheater. Serie waarin sterren sprookjes vertolken. Afl.: Goudhaartje een de drie beren. NOS 13.00 0 Nieuws voor doven. VPRO 19.00 La linea. Serie tekenfilms. 19.04 D The Untouchables Amerikaanse misdaadse rie met Robert Stack in de hoofdrol. 19.52 Jazz Shorts. NOS 20.00 0Journaal en weer. VPRO 20.10 Het proces Lee Harvey Oswald (slot), tweedelige gedramatiseerde docu mentaire over het proces, zoals dat zou kunnen heb ben plaatsgevonden tegen Marijke Bakker en Cor Witsch- ge op herhaling als Mamaloe en Pipo de Clown. Ned. 1 om 18.38 uur. FOTO: DIJKSTRA de verdachte van de moord op John F. Kenne dy. 22.56 Monty Python's Flying Circus Engelse kolder serie met John Cleese, Graham Chapman, Eric Idle, Terry Jones. Terry Gilliam en Michael Palin. 23.26 Off Holland. Cultureel pro- gramma in samenwerking - met het Holland Festival. Theater: Tanzfabrik Berlin. Muziek: De Nacht van Cage. NOS 00.27 Journaal. NEDERLAND3 NOS 09.00 Nieuws voor doven. FEDUCO 10.40 Telebord: It monumint (3). 11.00 Open Universiteit: Stille sporen NOS 11.30 Weekjournaal. 12.00 Studio Sport extra. Recht streeks verslag van de aankomst van het Neder lands elftal op het vliegveld van Eindhoven. 13.00-12.45 Het Capitool. Rechtstreeks discussie programma. 16.00 Studio Sport. Recht streeks verslag van de hul diging van het Nederlands elftal op het Museumplein in Amsterdam, gevolgd door een tocht door de stad per rondvaartboot (onder voorbehoud). 18.00 Sesamstraat TELEAC 18.15 Pronto? Cursus Italiaans voor beginners. Les 20. 18.45 Cursus Vrouw Compu ter. Les 6. NOS 19.15 Studio Sport. 20.00 0Journaalenweer. IKON 20.10 0De jongens Veerman Zesdelige familiekroniek over een uiteenvallend ge zin. Afl.2: Eens een dief, al tijd een dief...? NOS 20.40 Panoramiek. Actualitei tenmagazine. IKON 21.15 Bopha, arrest! (2), Zuid afrikaans toneelstuk van Percy Mtwa en de Earth Players over het conflict binnen de Zwarte Ge meenschap van Johannes burg. FEDUCO 21.59 Werken aan werk: Instal latietechniek (6). NOS 22.29 Journaal. TELEAC 22.34 Ni Hao? Cursus Chinees voor beginners. Les 12. NOS 23.19 Nieuws voor doven. HILVERSUM Niet alleen vandaag, maar het hele jaar door staat de tv bol van het voetballen, terwijl op de Tour de France na al te zeer mond jesmaat er wielrenners voort- schuiven over het scherm. Dat vindt althans Jef Rademakers, zelfstandig tv-maker met zijn eigen maatschappij „Dutch dream" en bedenker van pro gramma's als „Klasgenoten". Hij gaat daar verandering in brengen en vindt de KRO aan zijn zijde. Maandag al op Ned. 1 om 21.22 uur werpt deze om roep Rademakers' documen taire „Wielrennen, het zwaar ste beroep ter wereld" op de buis. Rademakers kan er lyrisch over worden: „Die mannen fietsen in één seizoen 25.000 km. bij elkaar. De meeste mensen doen er in hun auto vijf jaar over. Zij heten niets voor niets dwangarbeiders van de weg, onder te verdelen in kopmannen, meesterknechten, knechten en waterdragers. Zonder elkaar zouden zij hun werk niet kunnen doen". Aan „Sport op vrijdag" van de KRO levert Rademakers re gelmatig wielrenbijdragen, portretten van pedaleurs, Phil Anderson, Steven Rooks en Adri v.d. Poel. Hij reist daar voor achter de klassiekers aan of regelt beelden met buiten landse tv-stations. Grijpt hij voor de finishbeelden van bij voorbeeld de Giro d'Italia te rug op het RAI-verslag, niet zodra komt een renner over de meet of hij stuit op de camera's van „Dutch dream" voor het vertellen van zijn eigen ver haal, de slopende koers, het hameren op de pedalen, de taktiek en het sleuren aan de kop. De hele entourage om de klassiekers heen bevat min stens zoveel verhaal als het verslag van de koers zelf. Ter wijl de cameralens dicht slaat van de sneeuw, zwoegt Erik Breukink in licht rennerste nue door de Gavia-pas heen. De anderen achter zich aan. Slippend glijden zij door de bochten. In een haarspeld bocht duikt een half dozijn renners prompt een semi-ra- vijn in. Als in een geprogram meerde reeks. Daarna onge broken de koers vervolgen wordt alleen opgebracht door mensen die het wielrennen als een liefhebberij zijn gaan bele ven, laat Johan v.d. Velde we ten. Jef Rademakers. Is het wielrennen een ploeg- sport of blijft het een indivi duele prestatie? De discussie daarover woedt hevig in de kampen van de voor- en te genstanders van beide ziens wijzen. Derhalve ook in deze documentaire. Hoeft de ge doodverfde vedette maar van start te gaan om winnend te arriveren, na tijdens het rijden de koers naar zijn hand te hebben gezet, of blijven er ook kansen voor de ploegen die er gezamenlijk wat van maken? Het zou de dood in de pot zijn en deze sport tot een voorspel bare zaak maken. Dat heeft ook van doen met de invloed van de commercie op de wielrennerij. De sponsors hechten aan pedalerende re clamedragers die zich op het eind in de bloemen fietsen en in de tv-beelden van de zege vierende winnaar, van top tot teen getooid in geadverteerde namen. De andere opvatting wil dat de wielrennerij een sport moet blijven. Dat voor spelt in elke étappe strijd. En daarmee boeiende koersen. Zoals in de tenniswereld en ook in de autorennerij gebeurt, wil men komen tot een inter nationale lijst van prominente pedaalridders. Onzin, beweren de tegenstanders. Tennissers en autocoureurs zijn op indivi duele prestaties uit. Daar leent foto: dijkstra Erik Breukink trotseert sneeuw en vrieskou in de Giro d'Italia. hun sport zich ook voor. In de wielrennerij wordt de groot heid van een talent mede be paald door de kwaliteit van de waterdragers om hen heen en in hoeverre de vedette bereid is zijn meesterknechten vette kruimels voor te houden. In het voor- en in het naseizoen vallen er nog wat prijsjes bin nen te halen in het kleine ron- dencircuit, waar een waterdra ger zich door een vrijgevige vedette in de krans kan laten rijden, zoals in de Omloop van het Volk in Geleen. Ploegen zonder „grote naam" kunnen gezamenlijk een koers maken en hun stempel op de hele ronde zetten. Men houdt het er vooralsnog op, dat de discussie zal blijven voortduren. Het voor en tegen duurt nog voort en zal mogelijk ooit eindigen bij de allerlaatste pedaalslag. Dan zal een man als ploeglei der Cees Priem nóg van me ning verschillen met een com mercieel manager als Hein Verbruggen. Rademakers kan het niet laten zijn beelden te larderen met gezongen teksten als „Hoe sterk is de eenzame fietser" van Boudewijn de Groot. Dat is wat anders dan de Franse accordeonist, die achterstevo ren op de duo van een motor gezeten vlak voor de renners uit onvervalst Frans repertoire Sut, van musette tot chanson. »it om de courage er in te houden. Afspiegeling De Ronde van Italië, hoezeer ook gezet naar Italiaans talent, heet een krachtmeting te zijn met een voorspellende wer king naar de Tour de France toe. Daar verwijlt Rademakers uitvoerig bij, ook al omdat deze vers in het geheugen ligt. Daarover komen de renners te praten die in deze documentai re in beeld verschijnen. Je hoeft in de Tour niet voor de uiteindelijke winst te rijden. Je kan je zinnen ook zetten op het groene gewaad of de bol letjestrui. Dat levert goed geld op en het is leuk om dat met je persoonlijke liefhebberij te be reiken. Laat het grote geld en de dikke zoen van de Ronde miss dan maar toevallen aan de uitgesproken grootheden die in het talent zijn gewiegd. De anderen moeten het van hun onverdroten ijver hebben, van het afzien in de kou en in de klim, van het niet duchten van de gevaren van valpartij en en nauwe passages, van ontberingen en bochten, van de zwiepers in de eindsprint en het verzet in de laatste me ters. Wie daarmee weet af te rekenen vangt een aardig be drag, maar omdat het niet ge makkelijk verdiend is wordt dit wel als schijnwelvaart aan gemerkt. Wielrennen mag dan mondjesmaat op de buis ko men, velen weten er toch over mee te praten, ook bekende persoonlijkheden, prominen ten. Zij worden de komende zomer in paren voor de KRO- buis gehaald in de periode van de Tour de France om twee maal in de week, op dinsdag en vrijdag, met elkaar een kwiscompetitie aan te gaan in de presentatie van Willibrord Frequin. Dit alles naar een idee van Jef Rademakers. Zij zullen op hun kennis van koersen en rennerskarakters wordeg getest. Dit dient het tv-vermaak. De bedoeling van de documen taire graaft dieper. Zeker is die gemaakt tot vermaak van het kijk volk. Zie Joop Zoete melk, die als officiële starter voor de Amstel Gold race in een keurig pak wordt gehesen. Maar de zwaarte van het beroep spat evenzeer uit de beelden te voorschijn. De val van Mathieu Hermans één km. voor de finish van een étappe in de Ronde van Spanje, dan toch opkrabbelen en als eerste over de eindstreep gaan. Met zulk een zege kan de ware ler zijn TON I Spo Ne* EL w Misi i Protestantse dienst vanuit 1-12.45 De zevende dag. Infor matief magazine met 'Blikvan ger', nieuwsbeelden, 'Confron tatie'. actuele discussie en 'Ze ven op zeven', weekoverzicht. Presentatie: Etienne van den i De spartelaar (Der Zappler), Westduitse jeugdfilm van Wol fram Deutschmann. Met: Kar- sten Kumitz en Nicolai Nie- Ne430 Garnaalstoet uit Oostduinker- ke, reportage van deze stoet Vrerf die vorige zondag door Oost- duinkerke trok. 15 Blikvanger Modemagazine. Thema: Vakantiemode. Onder werpen: Modetips: natte kap sels; Actueel: Critse ontwer pers n.a.v. The British Fashion Week in Londen; Mode in het paleis; Modespel: Goedele Lie- kens; Straatmode; Man en vrouw van de maand. Presen tatie: Ghislaine Nuytten. 00 EDe jaren zestig: De lange hete zomer (The long hot sum mer), 18-delige Amerikaanse serie met Ed O'Brien, Nancy Malone, Roy Thinnes e.a. Afl. 16: Terreur over de stad. •5 Nieuws in teletekst. 00 Tik Tak Animatieserie. 15 Plons Afl.: Plons en het zandmannetje. 10 Er was een keer... korte ver haaltjes. verteld door Jef Burm. Afl.: De meesterkok. tern|20 Hersengolven (Brainwaves). Britse juegdfilm van Haldane Duncan in de reeks Dramara- ma. Met: Caroline Paterson en Matthew Hodgeman. and^45 In de sporen van James Cook (II grande oceano di Capetan ctiot Cook, 3), zesdelige Italiaanse documentaire van Gianfranco Bernabel. gdsi 35 Bloemetjes buiten. Vandaag: Orangerie- en kuipplanten. Presentatie: Gil Claes en Mare Verachtert. (0 Mededelingen en program ma-overzicht, spc 15 Nieuws. DO Kijk uitl Verkeerstips. Van daag: In één ruk naar het Zui- 05 Sportweekend. <0 De grenspolitie (The Border), Amerikaanse speelfilm uit 1982 van Tony Richardson. Met: Jack Nicholson, Harvey Keitel, Valerie Perrine e.a. Douanepo litieman Charlie Smith begint, aangespoord door zijn geld verkwistende vrouw Marcy, geld aan te nbemen van illega le Mexicanen, die hij zou moeten arresteren. Wanneer hij echter te emotioneel be trokken raakt, probeert hij er mee te stoppen. 25 Stijl, programma waarin het publiek de kans heeft om an tieke objecten aan te bieden aan een kern van experts. Afl.3. Presentatie: Christiane Struyven en Jean-Pierre de 30-23.50 Nieuws en Coda. Per spectief. van Marin Sorescu, in een vertaling van Liesbeth Ziedses des Plantes. IT 2 45-17.30 Belgisch Kampioen schap Wielrennen, recht streekse reportage vanuit Doornik. Commentaar Mark Vanolmbeek en Mare Stas- sijns. DUITSLAND 1 Jack Nicholson in de speelfilm 'The border'. BRT 1 om 20.40 uur. FOTO: UNIVERSAL RTBF 1 18.30 Informations agricoles, land- bouw-nieuws. La pensëe socialiste politie ke uitzending. Eucharistieviering. Faire Ie point. Discussiepro gramma. Actualitós la Une. Journaal. Cyclisme, Belgisch kampioen schap wielrennen op de weg voor profs in Tournai. Com mentaar: Théo Mathy. Golf-kampioenchappen US Open in Massachussetts. Commentaar: Jean-Pierre Hautler. Variétés la Une. Musea nostra, serie over Bel gische musea. Afl.2: Het mu seum van Mariemont in de provincie Namen. Cyclisme, Belgisch kampioen schap wielrennen op de weg voor profs in Tournai. Com mentaar: Théo Mathy. Cinéma i la une. Dimanche Musique: Cacalle- ria rusticana, opera van Pietro Mascagni. Het koor en orkest van de Opera Royal de Wallo nië o.l.v. Jean-Pierre Grom- beer. M.m.v. Anne-Marie An- toine. José Razador en Gilbert Dubuc. Noubanimé, tekentilmmagazl- Programma-weekoverzicht Het programma met de muis. Schwarze Göttinnen. Docu mentaireserie over de zwarte filmsterren van vroeger. Afl.3: Stürmische Jahre. Matinee im Ersten: Max Bill zu Ehren. Si Presseclub. 3 Tagesschau, met Wochenspie- gei. Magazin der Woche. Regio- naai magazine. Programmaoverzicht. Ein Platz an der Sonne, amu sementsprogramma met de bekendmaking van de ARD- TV-loterij 1988. Presentatie: Max Schautzer, Ramona Leiss en Martin Jente. 3 Besuch aus Liliput, kinderse rie. Afl. 11: Ein Sherry mit Fol- gen. ARD-Ratgebr: Geld. Globus - Die Welt, von der wir leben, milieutips, gepresen teerd door Alfred Thorwarth. Tagesschau. Sportschau. Lindenstrasse. Tv-serie met Annette Kreft, Wolfgang Grö- nebaum, Annemarie Wendl e.a. Afl.: Naturinstinkte. Weltspiegel. Reportages van buitenland-correspondenten. Sportschau-Telegramm. 3 Programma-overzicht. LDTagescbau. Camillo Castiglioni, oder: Die Moral der Haifische, tv-fllm van Dieter Stiefel. Met: Rlccar- do de Torrebruno, Barbara Rudnik, Manfred Böll e.a. Re gie: Peter Patzak. i Tifel, Thesen, Temperamen ten, cultureel magazine. Tagesschau. 'Gezeiten': Daisy tritt über die Ufer, danstheater van Rotraut de Neve en Heidrun Vielhauer. Das letzte Visum, Passage unbekannt, vliegeniersverha- len uit 1940. Vanavond over Varian Fry en het Emergency Rescue Committee. Tagesschau. Nachtgedanken. DUITSLAND 2 19.00 Le week-end eporlif. Presen tatie: Richard Debeir. 19.25 P.M.U. Beige. 19.30 Journaal. 20.00 Cinéma la Une. 20.05 Copie conformë. Spelpro- gramma. Presentatie: Thierry Luthers. 20.50 Tout eat bien qui finit bien (Happy endings). Amerikaanse speelfilm uit 1982 van Noël Black. Met: John Schneider, Catherine Hicks, Ana Alicia e.a. Nick Callohan en Lisa Sage delen niet alleen een ap partement, maar ook een soortgelijk probleem: bedro gen liefde. Nick is een aanko mend schrijver die al zijn talen ten gebruikt om zijn ex-vrien din terug te krijgen. Lisa droomt van een carrière als zangeres. Zij heeft haar man verlaten, een prachtige vent, maar ook een vaatje buskruit. 22.20 Laatste journaal. Programma-weekoverzicht. Gott is bei allen, eucharistie viering vanuit Neurenberg. Voorgangers: Theo Lehmann en Ulrich Parzany. Mosaik, documentaire over kasteelbezitters en de zorgen om hun erfgoed te behouden. S) ZDF-Fernsehgarten. Muziek en gasten live vanuit Mainz. Gasten: Guillermo Marchena, Bo Bernie. e.a. Presentatie: llona Christen. Heute. Sonntagsgesprach. EDamals: vor vierzig Jahren, serie oude weekjournaals. Vandaag: Berlijn, het begin van de blokkade. Presentatie: Hans Werner Schwarze. Heimatlos, tv-serie naar een roman van Hector Malot. Met: Fabrice Josso, Yvette Etlevant, Gerard Darrieu, e.a. Afl.: Rè- mie wird verkauft. Löwenzahn. Kinderserie met Peter Lustig e.a. Vandaag: Pe ter will über den Bach. Kunst im Dampfbad, docu mentaire over het veranderen de culturele klimaat in Rus- EGold, Duitse speelfilm uit 1934 van Karl Hartl. Met: Hans Albers, Brigitte Helm, Michael Bohnen, e.a. 17.00 Danke schön, verslag van de actie Sorgenkind. Aansluitend: Bekendmaking van de win naars van de Grote Prijs. 17.05 Die Sportreporlage, sportpro gramma gepresenteerd door Christa Gierke-Wedel. Met o.a. Duitse race-kampioenschap pen op'de Norisring. 18.10 ML Mona Lisa. Vrouwenma gazine gepresenteerd door Maria von Welser. 18.50 Programma-overzicht. 19.00 Heute. 19.10 Bonn direkt. Politiek nieuws. Presentatie: Wolfgang Herles. 19.30 Bilder aus Europa, reportage over de Spaanse stad Toledo. 20.15 IS Faszination Musik. Ope ningsconcert van het Slees- wijk-Holstein Muziekfestival 1988 te Lübeck. NDR-symfonie Orkest o.l.v. Günter Wand. De 8e symfonie van Schubert en de 9e symfonie van Bruckner. 22.05 Heute, met aansluitend: Sport am Sonntag. 22.20 Der schwarze Obelisk, tv-film naar de gelijknamige roman van Erich Maria Remarque. Regie: Peter Deutsch. Met: Udo Schenk. Rainer Hunold, Marina Krogull e.a. 23.50 Brief aus der Provlnz. 23.55 Heute. DUITSLAND 3 09.00 Telekolleg aktuell. 09.30 Telekolleg II. Tv-cursussen. 11.00 Sehen statt hören. Weekjour naal voor doven en slechtho renden. 11.30 Ihre Heimat - Unsere Heimat. Programma voor Portugezenn, Italianen en Turken. 12.30 Ecce Homo (1), tweedelige do cumentaire over deze schrijver in Turijn. 15.35 Teleteketoverzicht. 16.00 WDR-Publik. Gesprekken en muziek live vanuit Bockle- 17.00 Lander-Menschen-Abenteuen Die geheimen Weiten Asiens, documentaire over een Chine se volkstam, die gelooft in de legende van de gouden spiraal. 17.45 Modische Maschen, naai-ma- gazine. Vandaag: Vakantie-kle- ding. 18.00 Pan Tau... Kinderprogramma. Afl.:.. und der Blechschaden. 18.30 Gott und die Welt: Klapse und dann? Documentaire over hulp van de kerk aan mensen met psychische problemen. 19.00 Aktuelle Stunde. Regionaal nieuws, sport en aktualiteiten. 19.30 Sport im Westen. 20.00 EDie Nacht het tausend Augen (Night has a thousand eyes). Amerikaanse speelfilm uit 1948 van John Farrow. Met: Edward G. Robinson, Gail Rus sell, John Lund e.a. 21.15 Cornell Woolrich: Liebllngfar- be Schwarz, informatie over de voorafgaande film. 21.27 West 3 aktuell. 21.35 Hoppala, programma met blunders uit de filmwereld. Presentatie: Peter Rapp. 22.20 Herzlichen GlUckwunsch, Mr. Bond, hoogtepunten uit 25 jaar Bond-films met commentaar van Roger Moore. 23.20 Peul Bowles, portret van deze schrijver, componist en globe- 00.15 Experimente, serie experimen tele lilms. Vandaag: Reise auf der Stelle, collage van beeld, muziek en geluid. 00.25 Laatste nieuws. BBC 1 07.45 Open University. 09.50 Play School: Hallo again. 10.15 Articles of faith. 10.25 Verslag van de Methodisten Conferentie. 11.25 EBusiness matters. 11.50 A life of our own. 12.15 When In Spain. Toeristisch magazine. 12.40 Working the system. 12.50 XBritish sign language. 13.05 IXSign extra. Magazine voor doven en slechthorenden. 13.30 Farming. Agrarisch magazine. 13.58 Weerbericht voor de land- 14.00 Nieuwsoverzicht. 14.05 Bonanza Amerikaanse westernserie met Lorne Green. Michael Landon. Dan Blocker e.a. 15.00 GjEastEnders Omnibus Se rie met Michael Robartes. Ger ry Hoxham e.a. 16.00 EBob Hope-cyclus: The te ven little foys, Amerikaanse speelfilm uit 1955. Regie: Mel ville Shavelson. Met: Bob Hope, Milly Vitale, George To bias e.a. 17.30 Holiday Air 88, Noel Edmonds presenteert hoogtepunten van de Biggin Hill Luchtvaartshow. 18.20 BThe living planet, a portrait of the earth Twaalddelige documentaireserie. Afl.3: The northern forests. 19.15 Lifeline, programma t.b.v. het goede doel. Vandaag Polloplus Fund UKIG. 19.25 Nieuws en woerbericht. 19.40 fflHome on Sunday. Cliff Mit- chelmore praat met mensen over hun geloof, omlijst met koormuziek. I3A question of entertain ment, spelprogramma. Pre sentatie: Tom O'Connor. S'Allo 'Allo (2), zesdelige co medyserie. BOne by one tv-serie met Rob Heyland, James Ellis, So- nia Graham e.a. Afl. 9: Down Nieuws en weerbericht. That's life. Sterke verhalen en anekdotes. Heart of the matter. Joan Ba- kewell onderzoekt de morele implicaties van nieuwsfeiten. EE Having a baby (slot), infor matieve serie. Calypso cricket, reportage over cricket in West Indies. Weerbericht. BBC 2 07.50 Open University. 13.30 Open Forum. 14.05 Technology. 14.55 Sunday grandstand, sportma- gazlne met Sunday cricket (Hampshire - Essex) en Engel se motorkampioenschappen. 19.45 The lost composer. 20.15 Priddy the Hedgehog. 21.15 Tribute to Russell Harty. 22.00 Almeida Festival: Ingrid Ce- ven, cabaretprogramma van deze Duitse cabaret-artieste. Haar repertoire omvat klassie ke liederen, Duitse verzen en Franse chansons. Om ca.22M pauze. 23.20-01.05 Moviedrome, serie klas sieke cult-fHms, Ingeleid door regisseur Alex Cox. Afl.: Bar- barella, Frans-Italiaanse speel film uit 1968. Regie: Roger Va- dim. Met: Jane Fonda John Phillip Law, Oavid Hammings The World Tomorrow. Reli gieus magazine van Worldwide Church of God. Fun Factory Kindermagazi ne met Andy Sheldon, Snoot en Crocker. The Flying Kiwi e. Jeugdserie. E Countdown. Popprogramma met Pat Sharp. S Heartline. Popprogramma met Tony Blackburn. S The Great Video Race Popprogramma met Pat Sharp en Ronnie the runner. Tour de Suisse Reportage van de Ronde van Zwltser- Belgian Open Golf Reporta ge. Transworld Sport. Fashion TV. Modemagazine. The Coca-Cola Eurochart Top 50. Popprogramma met Linda de Mol. The Times Headline News. Swiss Family Robinson Avonturenserie. Afl.: The tiki. I The Times Headline News. The Bionic Woman. Avontu renserie met Lindsay Wagner in de hoofdrol. I the times Headline News. Sunday Movie: Togethernese. Amerikaanse speelfilm uit 1970 van Arthur Marks. Met o.a. George Hamilton, Peter Law- ford en Olinka Berova. I The Times Headline News. i World Gymnastics Cham pionships. Reportage van de In oktober 1987 gehouden WK Turnen in Rotterdam. The Times Headline News. I Assen Grand Prix. Reportage van de TT in Assen. I E The Coca Cola Eurochart Top 50 I E Heartline I THE ARTS CHANNEL: I-03.25 Nabucco. Opera van Gi useppe Verdl, vanuit de Arena in Verona. Met o.a. Renato Bruson en Ghena Dlmitrova. SUPER CHANNEL Supertime Club. Kindermaga zine met Mick Meadows en Sa rah Jane. Boogie Box. Popprogramma met Steve Walsh. Off the Wall. Popjournaal met Simon Potter en Amanda Re- dington. Sporting Change. The World Tomorrow. Reli gieus magazine van Worldwide Church of God. Eastward with Attenborough. Natuurfilmserie van David At tenborough. Afl.: Mudbullders ol Borneo. Weerbarlcht. European Business Weakly. Economisch magazine met Pe ter Hobday en Leontien Ceule- mans. Formula 1 Grand Prix, verslag van de US Grand Prix In De troit- Super Sport. Gaelic Football. Iers voetbal. Moon Stallion. Jeugdserie met Sarah Sutton in de hoofdrol. The Goodie* e. Comedyserie met Tim Brooke-Taylor, Grea- me Garden en Bill Oddie. The Muppet Show. Poppense rie van Jim Henson. Speciale Sast: Marisa Berenson. im'll Fix It. Jimmy Savile ver vult wensen van kijkers. Cepltol. Tv-serle. Weerbericht. Coca Cola Rockfil*. Maande- Tony Blackburn presenteert het popprogramma 'Heartline'. Sky Channel om 13.00 uur. FOTO: SKY CHANNEL lijks jongerenmagazine over muziek, mode en films, vanuit een Europese hoofdstad. Dit maal Is dat Amsterdam. Met o.a. straatinterviews, een mo deshow in een modezaak in de P.O. Hooftstraat en een inter view met de zanger Ellen. Pre sentatie: Amanda Redington en Simon Potter. 20.30 Voetbaluitslagen. 20.35 Cover Story. Sterren privé: Pia Zadora. 21.00 E Hoofdfilm: Blood Money. Amerikaanse speelfilm uit 1933 van Rowland Anderson. Met o.a. George Bancroft, Frances Dee en Judith Anderson. 22.05 Weerbericht. 22.10 Manhaften Transfer - Vocali se live 1986 Muziek special. 23.35 European Business Weekly 00.10 Boogie Box e. Popprogramma. 01.10-02.10 Chart Attack Hitpara de-overzicht met Simon Pot ter. MTV EUROPE 07.00 Ray Cokes. 10.00 Ultratech, futuristische pop- 10.30 Ray Cokes. 11.00 MTV's European lop 20. 12.00 Maikan Wax*. 16.00 Week In rock. 16.30 Maiken Wexe. 17 00 MTV-epeclal. 18.00 Kino, filmmagazine met Chris Salewicz. 19.00 Maikan Wax*. 21.30 Live from th* Archive. 22.30 Power plug special. 23.00 Ravarb, de nieuwste boeken, films, platen en video's met Chris Salewicz en Steve Bla- TV 5 15.00 Apostrophes. Literair magazi ne met Bernard Pivot. 16.15 Aujourd'hui an France. 16 30 Sports Magazine. 18.30 Bonjour bon appetit 18.55 Lee Brèvee. Tv-serle. 19.00 A la folie. Amusementspro gramma. 20.00 Las bonnes gans. 21.30 Hisloires naturalise. 22.00 Journaal. 22.30-23.30 7/7. Overzicht van het nieuws van deze week. NEDERLAND 1 KRO 15.30 Holiday Island. 16.20 The muppet babies. 16.45 Boomer. 17.10 Tekenfilmfestival. 17.17 Algemene Loterij Nederland. NOS 17.30 Jour naal. KRO 17.46-18.10 Lakker wag. NEDERLAND 2 AVRO 16.15 Die Schwarzwaldklinik 17.00 Dungeons and Dragone. 17.25-18.00 Spanning in Slagharen. NEDERLAND 3 NOS 14.55-10.30 Tenrii. Wimbledon. BRT 2 14.55-20.30 Tennis op Wimbledon. DUITSLAND 1 09.45 ARD-Ratgeber. 10.00 Heut*. 10.03 Die Odyssee der Neplun 11.40 Bilder aus Europa. 12.25 Dia Welt, von der wir leben 12.55 Per soverzicht. 13.00 Heute. 13.15 Wür- ze det Lebene. 13.45 Trickfilm- echau. 14.00 Besuch aus Liliput. 14.25 Gummibarenbande. 14.50 Ta gesschau. 14.55 Tennis Wimbledon. DUITSLAND 2 13.15-13.45 Engel, Teufel und D«- monen e. 15.30 Heute. 15.35 Black Beauty. 16.00 Ferienexprese. 16.30 Reiseziel Südsee. 16.55 Heute. 17.10 Die Falie des Harry Fox. BBC 1 07.35 ELaon Errol. 07.55 Weer. 08.00 Breakfast Time. 10.00 Nieuws. 10.03 Dallas 10.50 Mind how yoy go. 11.00 Nieuws. 11.03 Children tal king. 11.15 Tekenfilm. 11.25 Chil- dren's BBC. 11.55 Five to eleven. 12.00 Nieuwe. 12.03 Wild flowers. 12.15 One (e fun. 12.30 On the hou se. 13.00 Nieuwe. 13.05 Animals roadshow. 14.00 Nieuws. 14 30 Neighbour*. 14.50 XWimbledon '88. BBC 2 15.35-20.10 Tennle op Wimbledon. SKY CHANNEL 06.30 Good morning Scandinavial Sydney Winfield Premiership. 16.00 E Canada calling. 16.30 3 UK Des patch. 17.00 DJ Kat Holiday Show. SUPER CHANNEL 07.00 8uper1lm*. 09.00 Sona and Daughter*. 09.25 Baby and co. 09.50 Follow me. 10.05 Take six cooks. 10.30 Better than new. 11.00 In at the deep end. 12.00 Land of mist and firs. 13.00 Capitol. 13.25 Weer bericht. 13.30 Sons and Daughter* e. 14.00 Three ol a kind 14.25 Weerbericht. 14.30 Off te Wall. 15 30 Nino Firetto. 16.30 Supertime.

Leidse Courant | 1988 | | pagina 23