Bionda Zonderop finaliste op TEAN Pk Aa^ LEIDSE COURANT Tennisveteranen spelen volwaardige titelstrijd „Vanaf de kwart spelen we eigenlijk alleen maar finales" BEN DE JEL UIT DE STRIJD GENOMEN Trainen Hanveel iri trainen tv SPORTWERELD Wij vr Wij vragen slechts een lage prijs voor een service van ongekende hoogte Wat doet 'n makelaar Rabobank Q SPORT LEIDEN CcidacSou/tcuit ZATERDAG 25 IUNI 1988 PAGINA Zoals bij veel het geval is, sportjaar 1988 ook 1500 meter loper Han ker volledig in het van de Olympische van Seoul. Om da; enige kans van succes de start te kunnen schijnen, moet heel werk worden verricht, allemaal, daarover meert de atleet van Leidse De Bataven u per „Vorige maand stond ik nogjen een beetje onzeker op mijn (get benen omdat ik nog geen er enkele wedstrijd had gelopetc" Ik wist nog niet hoever ik waaa: Nu weet ik meer, het spel is begonnen. Het wordt echt til om eens een limiet te halenr om Seoul zeker te stellen. if de eerste wedstrijd over 300t meter leek het er nog lang nLn( op. Na de eerste kilometer hrt£ ik Cramm en Ovett nog ruik achter me. bij de tweede U kilometer stoof Cramm me voorbij en aan de finish wasR maar een ding duidelijk voor me: trainen Han, veel traintj In mijn eerste 1500 meter vl dit seizoen ging het al weer® 1 een heel stuk beter. De 3.40[ bc min. die ik in Granada liep nie was dan wel geen limiet, hein i gevoel was in elk geval terug. U moet me niet nemen dat ik niet precies wat ik daar liep, al die honderdsten van een onthoud ik niet allemaal Gelukkig zijn er mensen genoeg die dat wel allemaaljt ei bijhouden enne, er is ook zoiets als een krant Met die tijd in Granada zat maar een heel klein beetje boven de limiet die ik als voorgeselecteerde moet lope j. Die limiet weet ik overigensüe wel aardig nauwkeurig: minuten, 38 en een halve seconde. In de wedstrijd tegen weet wel die geweldige Marokkaan, ging het ook nil slecht. Ik probeerde hem in i'v laatste ronde zodat ik op kop de bocht in kon, maar dat hij niet. Toen ben ik op meter toch nog maar een gaan versnellen, ging hem o< lijk even voorbij, maar hij antwoordde direkt en knalhard. De tijd van ongeveer 3.58 minuten was niet zo indrukwekkend, mafloe die laatste ronde ging erg en dat was best lekker. Lekker was ook die kopbal plfs van Wim Kieft. West Athletics, een landenwedstrijd voor de „kleine" West Europese Petj atletieklanden, heb ik tóch (Jen hele wedstrijd gezien. In mij) 1 hotelkamer. Al had ik wel nodige moeite om mijn aandacht erbij te houden. Er tui was namelijk wat rumoer het hotel en dat bleek het vertrek van mevrouw geweest te zijn. Maar daar weet u nu bijna alles vanaf, kreeg wel een wat wrang da§ gevoel toen ik maandag de uit kranten opsloeg. Cooman weer het nieuws, terwijl de damesploeg die geweldig gepresteerd volgens mij te weinig aandacht kreeg, ja, dat zal wel journalistiek teil verantwoord zijn. Eigenlijk kan ik dit natuurlijk ook wejts e niet in een krant ik moest het toch even Komende maand staan er nijten drie wedstrijden op de lijst, 'en Aanstaande dinsdag een toe wedstrijd in Stockholm, Or zaterdag en zondag doe ik m elp in de 4 x 800 meter-ploeg vafont De Bataven tijdens de nationale estafettekampioenschappen Lisse en volgende week dinsdag is er wedstrijd in Jerez. Inderdaad ja, weer Spanje. Die NK zal wel een spektakel worden, De Spartaan een beetje kennen#1"^ De limiet van 3.38.5 moet daarna zeker één de zak zitten, anders moet nog op gaan jagen. Overigens ben ik erg blij het verstandige besluit van gemeente Leiden om niet gaan bouwen in de Leidse Mh Hout, nu kunnen we elkaar^1-* nog lang tegenkomen in geweldige stuk groen. Tot dan, HAN KULKER Is J ALPHEN AAN DEN RIJN/LEIDEN De rust in de wedstrijden op de diverse tennistoernooien is vandaag om half vier. De tweede helft zal begin nen na afloop van de voetbalfinale Nederland- Rusland. Bij het ontbre ken van sensationele overwinningen in de ver schillende toernooische- ma's is de strijd in Miln- chen het gesprek van de dag. Bij TEAN werd Bion da Zonderop de eerste B- finaliste via winst op \Yil den Hollander. Bij Dek ker werd de grootste strijd achter de wedstrijdtafel gevoerd. Lijstaanvoerder bij de B-heren Ben de Jel bleek ook bij het Haagse Thor RW te spelen en werd in beide toernooien van verdere deelname uit gesloten. TEAN Alphen aan den Rijn is toch al meer een voetbal- dan een tennis-gemeente. Bij het ont breken van sensatie wordt Tennis En Anders Niets al snel VEAN met de V van voetbal. In het damesenkel B werd Bionda Zonderop na twee snelle sets tegen Wil den Hollander de eerste finaliste van alle schema's. Zij moet wachten op de halve finale Balen/ Verhoeff strijden om de titel DDD30+ en om een plaats bij de Masters. Bij de heren zijn Kalsbeek/Vennix finalist. Zevenhoven Simone Lievaart, Tammera Canter Visscher, Angelique Weerts en Birgit Prins zijn de halve finalisten in het DED1- onderdeel van het (eerste) lu- strumtoernooi van Zevenho ven. Bij de heren zijn Ronald van der Ven, na 6-2, 6-2 tegen Zevenhovens voetbaltopper René Bon, en Daniël Haspels (winst op 7-hovenaar Diederik van Middelkoop) eveneens in de halve finale aangeland. Nico Smit is na de 6-2, 6-1 overwinning op wedstrijdlei der Joost van Riet de eerste toernooifinalist, te weten in de HED35+. De finalezondag wordt met een demonstratie rolstoeltennis opgefleurd. Artesia Ook Artesia kleedt haar fina les aan. Aanstaande zondag 15.00 uur zullen trainster Jea- nine Jünger en de bij De Mun- nik spelende Koudekerkse Marquérite Patiwael iets van hun B-kunnen laten zien. In het HED1-30+ voegden Arie Wesseling, na 6-1, 3-6, 6-1 te gen Cock Zevenhoven en Jan van de Bosch, na een w.o. van de naar München afgereisde Clemens van Nieuwenhuizen, zich bij de bekende halve fina listen Theo Hoogeveen en Cees van Driel. Wesseling en Van de Bosch zijn ook nog in de HDDl-30+-strijd. PETER KLEIN Voetbal Jos van Herpen speelt de komende twee seizoenen voor RKC. De 26-jarige Feyenoorder volgt daarmee zijn clubge noot André Hoekstra, die eerder de Waalwijkse ere-divisieclub kwam versterken. Laatste man Van Herpen 'kwam voor zijn pe riode bij Feyenoord uit voor FC Den Bosch. Dammen Nederlands damkampioene Karin van Lith behaal de een historische overwinning in 52 zetten op wereldkampioe ne Olga Lewina, met wie zij ze een oefen-tweekamp over zes partijen afwerkt, in Rosmalen. Autosport Dè Hongaarse autocoureur Csaba Kesjar is gister avond op de Norisring bij Neurenberg om het leven gekomen bij een ongeluk tijdens de training voor een formule 3-wedstrijd. Wielrennen Jacques Hanegraaf zal de ploeg van Jan Raas verlaten en toetreden tot TVM van ploegleider Cees Priem. De kans bestaat dat Hanegraaf als gastrenner in de ploeg van Toshi ba voor de Tour wordt opgenomen. (ADVERTENTIE) dan wel voor zijn courtage, wordt ons soms gevraagd. Heel veel, is dan - uiteraard - steevast ons antwoord. Een persoonlijke benadering staat daarbij voorop. Dat geldt zowel als men via Eigen Haard een huis wil kopen als in het geval van verkoop. Vaak brengen wij zo koper en verkoper tot elkaar. En daar gaat het toch om, niet waar? Aan Jeanine Jünger, de C-winnares van afgelopen jaar, wordt dit jaar de B2-titel toegeschreven. FOTO: WIM VAN NOORT WEDSTRIJDLEIDER DISTRICTSTITELSTRUD KALLENBERG: LEIDEN De kampioen schappen van het ten- nisdistrict Leiden, die vandaag van start zijn ge gaan, tellen een categorie extra. Voor het eerst zal dit jaar immers ook door E-speelsters en -spelers om de diverse districtsti- tels worden gestreden. Een ander 'nieuwtje' is dat deze week niet alleen op het park van Unicum, maar ook bij Dekker zal worden ge speeld. Het binnenhalen van de E-categorie, in combinatie met de gewijzigde opzet van de titelstrijd Dij de veteranen, maakte die uitbreiding nood zakelijk. De B, C, D en E-on- derdelen zullen op het park van Unicum worden afge werkt. Dekker herbergt de ve teranen onder de deelnemende tennissers. Alle uitslagen zul-" len overigens wel op het park van Unicum terug te vinden zijn. Wedstrijdleider Lodewijk Kal lenberg (hij weet zich in War mond gesteund door Hilde Krul en Marjan Liefbroer) denkt deze week zo'n 700 par tijen te gaan afwerken. Een fors aantal dat echter, naar de mening van Kallenberg, geen problemen van betekenis be hoeft op te leveren. In ieder geval niet zo veel als Freek Tanis op zijn weg naar de titel bij de B-heren zal gaan ontmoeten. Die B-lijst is im mers 'optimaal bezet'. „Alleen Michael van den Berg en Step- han Faas ontbreken", weet Kallenberg. „Maar Michael en Stephan zullen dit seizoen naar alle waarschijnlijkheid helemaal niet in het Leidse District actief zijn, omdat ze aan zoveel mogelijk kwalifika- ties voor A-toernooien trach ten mee te doen." Op Faas en Van den Berg na, presenteren verder alle B-toppers zich op het park aan de Haarlemmer weg, een gang van zaken waar de wedstrijdleider zich nu al op verheugt. „Vanaf de kwart finale worden er eigenlijk al leen maar finales gespeeld". En soms nog wel eerder ook. Wat te denken immers van de derde ronde die Jan Willem Lugthart en Freek van der Capellen zullen afwerken? Ti telverdediger Lugthart staat overigens 'slechts' als tweede genoteerd, Marcel Vink en Martijn Krans als drie en vier. Kees Jan Schuilenburg is door de wedstrijdleiding als sterkste B2-heer ingeschaald. Bij de Bl-dames zal Bionda Zonderop de finale gaan winnen. Marce- line Spaan is op papier haar tegenstandster. Voor Ma deion Verdegaal en Marquéri te Patiwael, op de plaatsen 3 en 4 zou de halve finale het hoogst bereikbare moeten zijn. Jeanine Jünger zou zelfs kans hebster in de BI kunnen zijn, maar houdt het alleen op de door haar aangevoerde B2. Zij is daarmee één plaats hoger ingeschat dan de in BI zelfs geplaatste Marquérite Pati wael. Er lijkt bij de dames dan ook vrijwel geen verschil tus sen de BI en de B2 in Leiden. Net als B blijkt ook C een vol ledige sterbezetting te kennen. De beide thuisspelers Martijn Royen en Maarten Kallenberg voeren de heren Cl aan, op de voet gevolgd door een derde Unicummer, Eric Bolten op plaats vier. Patrick Kieboom, de D-winnaar van vorig jaar neemt de derde plek in. In de loop van de week zal blijken of jongens als Giovanni Seke- ris, Bart Krans, John van Overloop en Marcel van Gaal- en roet in het plaatsingseten gaan gooien. Richard Zeven hoven voert het C2-veld aan voor de man, waarvan hij bij De Munnik verloor, Mark van Doorn. Bij de dames Cl is er meer sprake van een meisjes t/m 14 jaar toernooi. Nathalie van der Voort, Mirjam Sieme- rink, Cindy Berkhout en Auk- je Baayens staan precies in de omgekeerde volgorde als bij de titelstrijd bij de jeugd op de plaatsen 1 tot en met 4. Leon- tine van Laarhoven en Audrey Bonnet zijn de getipte finalisten voor het C2-schema. Liefst 109 namen telt de niet in Dl en D2 opgesplitste D- lijst. Met zo'n groot deelnemer- tal is onderuit gaan zeven ron des lang mogelijk. Maurice de Lijster en Remo Bouman zijn de jongens, die het moeten gaan maken. Walter Jacobs en Erik Bouw zouden in de halve finale tegen hen moeten sneu velen. Marielle van de Bent en Fran^oise Velzel worden inge roosterd als finalisten in de DED. De beide Fasen, Sandra en Nancy, zouden in de halve finale-fase het loodje moeten leggen. In de E-categorie is wijselijk maar niet geplaatst. Zo goed koffiedik kijken kan zelfs wedstrijdleider Lodewijk Kallenberg niet. PETER KLEIN GERT-JAN ONVLEE Plaatsing Distrcitskampioen- schappen B, C, en D HEB1: 1 F. Tanis. 2. J.W Lugthart. 3. M. Vink. 4. M. Krans. 5. M. van Trigt, 6. E Bakker. 7. B. Bruin, 8. R. van der Wilk HEB2: 1. K J. Schui lenburg. 2. R. van Splunter. 3. H. Janssen. 4. R. Liefbroer. 5. S. van der Mark. 6. A. van de Meer, 7. F. Lief- broer. 8. M. Fleischeuer. DEB1: 1. B. Zonderop. 2. M Spaans, 3. M. Verde gaal. 4. M. Patiwael DEB2: 1. J. JUn- ger, 2. M. Patiwael. 3. N. van Lint, 4. 1. van Seeters. HDB: 1. Van Trigt- /Vink, 2. Damen/Lugthart, 3 Krans- /Nuyts, 4 F. en H. van der Capellen. DDB: wordt nog nader ingedeeld. GDB: 1. Spaans/Nuyts, 2. Van See- ters/F van der Capellen, 3. Verde- gaal/Van der Mark, 4. Zonderop/F. Liefbroer. HEC1: M. Royen, 2. M. Kallenberg, 3 P. Kieboom, 4. E. Bol ten, 5. J. Sehoonenwolf, 6. O. ten Bosch, 7. J. van Overloop, 8. G. Seke ris I1EC2: 1. R. Zevenhoven, 2. M. van Doorn, 3. M. Zomer, 4. J.P Hart- wijk, 5. J. Draulans, 6. C. Jongmans, 7 G.J Bakker, 8. W Steggerda. DEC1: 1 Nath. van der Voort, 2. M. Siemerink, 3 C Berkhout, 4. A. Baayens. DEC2: 1. L. van Laarho ven. 2 A. Bonnet. 3. Y. Hoogeveen, 4. L Staal. HDC: 1. Kallenberg/Royen, 2. A. van der Capellen /van Duyn, 3. B. Krans/M. van Paridon, 4. Lam mens/Bader. DDC: 1 Baayens/Sie- merink, 2. Bonnet/Van der Knaap. GDC: 1. J Paauw/Sekeris, 2. Van Riet/Van Duyn. HED: 1. M. de Lij ster, 2. R. Bouman, 3. W. Jacobs, 4. E. 3ouw, 5. B. Albers, 6. A van Leeu wen. 7. J. Vink. 8. R.P. Hartwijk. DED: 1. M. van de Bent. 2. F. Velzel, 3. N. Faas. 4. S. Faas. HDD: 1. Bou man /Jacobs, 2. Bouw/Moussavi, 3. De Rooy/Spoelder, 4. Van Leeuwen- /Van der Neut. DDD: 1. Faas/Faas, 2. Wallaart/Van de Willige, 3. Beiien- /Du Croix, 4. Dirkse/F. Velzel. GDD: 1. Batelaan/Bergsma, 2. Van de Willige/Hartwijk. 3. Wallaart- /Wallaart, 4. Beyen/Kulk. In de E-categone is niet geplaatst. LEIDEN De strijd om de districtstitels veteranen was meer dan rijp voor verbetering. Met het ver plaatsen van dit kampi oenschap naar Dekker Warmond krijgt het vete- ranentennis dit jaar een volwaardige titelstrijd aangeboden. Dit is het lo gische vervolg op de be weging die zichtbaar is in het wedstrijdtennis, zoals de professionelere organi satie van landelijke A- toernooien en de discussie die gevoerd wordt over de competitie-indeling en de daarin te verspelen partij en. „We zullen dit jaar dagelijks bij de deelnemers de menin gen peilen, of de titelstrijd in derdaad op deze manier opge zet moet worden, en of het ge heel aanslaat", stelt Rob Lief- broer. voorzitter van de Com missie Wedstrijd Tennis van het district Leiden. „De opzet die nu in Leiden is gekozen, moet gezien worden als een proef. Weliswaar bestaat er al wel zoiets als nationale vetera nen-kampioenschappen, maar op districtsniveau zijn we wel een voorloper". De voorzitter lijkt het gelijk aan zijn zijde te hebben. Rondvraag leert, dat in geen enkel district van Ne derland een volwaardig vete ranen-kampioenschap ge speeld wordt. De veteranen- strijd die in een aantal distric ten wordt afgewerkt levert de winnaars nog wel een prijs op, maar is vaak niet als een heu se titel aan te merken. Leiden wordt dus de voorloper, waar mee het de traditie van trend settend district in Nederland gaat continueren. Het zijn ech ter de deelnemers, die het toernooi moeten gaan maken. Met hen staat of valt het voortbestaan van de specifieke leeftijdsgebonden, dus ook ve teranen toernooien. Rob Liefbroer vervolgt met „In Nederland maar ook in Leiden is het nu nog een cha os. Er is vrijwel geen toernooi. of er is wel een leeftijdsbeper king op toegepast. De bedoe ling van wedstrijd-tennis is toch duidelijk. Iedere wed strijdspeler moet op zijn of haar eigen niveau tegen tegen standers van datzelfde niveau kunnen spelen. In dat opzicht is het toernooi van De Munnik met alle mogelijke categoriën en kleinere lijsten heel ge slaagd te noemen". Toch is dit jaar bij de Veteranen nog geen niveau-indeling gemaakt. Al leen de leeftijd is bepalend tot welk onderdeel men wordt toegelaten. De scheiding tus sen B, C, en D en het Vetera- nentennis is niettemin ge maakt. Op Dekker wordt het eerste volwaardige toernooi verspeeld. De bedoeling is, dat er veel gespeeld kan worden. De damesenkelspelen zijn in Coules ondergebracht. De dub- els hebben in ieder geval het privilege van een verliezers- ronde, zodat elke deelnemer tenminste drie maal de baan kan en mag betreden. Met het toernooi in Warmond lijkt de Commissie Wedstrijd Tennis van het district het structureren van de toernooi en serieus te gaan aanpakken. Liefbroer: „Het veteranenten- nis was inderdaad een appen dix bij de normale titelstrijd. Door de scheiding is er on danks een geringe publiciteit toch al een flinke toename van het aantal deelnemers, zeker bij de heren. De commissie maakt met de veteranen een begin, maar wil ook de andere geledingen van het toernooi- tennis gaan aanpakken. Dit kampioenschap moet een voorbeeldfunctie vervullen voor de Leidse verenigingen. Ook deze moeten meer vetera nen-toernooien met vaste leef tijdsgrenzen en liefst op ver schillende niveaus gaan orga niseren. Dan kómt ook de ou dere groep actieve tennisspe lers weer tot zijn recht en is de tennisveteraan niet bij voor baat bestempeld als recreant. En dan zijn ook de Nederland se Veteranen Kampioenschap pen in Noordwijk - dat frap pant genoeg ook tot het dis trict Leiden behoort - niet zo maar een losstaand evene ment, maar een titelstrijd, die de afsluiting vormt van een actief seizoen met toernooien naar leeftijd en niveau". Lei den lijkt niet alleen een voor loper te worden, dat een proef mag uitvoeren. De lotingssche ma's doorlopend lijkt de proef op voorhand al geslaagd. Aan de deelnemer het laatste, en te verwachten positieve woord. PETER KLEIN HE 35+: 1. A. van de Berg, 2. L. Kal lenberg, 3. F. van Aken, 4. N Doffer- hoff, 5. J. Gesta Fernandez, 6. J. Mens. 7 F Stierum, 8. H. Branden burg. HE 45+: 1. P. van Duivenvoor den, 2. R. Blommendaal, 3. H Meijer, 4. J de Groot, 5. C. Dekker, 6. J. Beugelsdijk. 7. T. Sanders, 8. J. Dahl- haus. HD 35+: 1. Van Delft/Heems kerk, 2. Kallenberg/Grimbergen, 3. Van Aken/Gesta Fernandez, 4 Brough/Tomaselli. HD 45+: 1 Heemskerk/De Mooy, 2. Blommen- daal/Dekker. DD 35+: 1. Van de Grimbergen/Wempe. GD 35+: 1 Klein/De Boer, 2. Van de Bent/De Mooy GD 45+: 1. Koenders/Koen- ders, 2 Grimbergen/Grimbergen. DE 35+ en DE 45+ worden in poule- vorm afgewerkt. tussen Tine Langeveld en Marquérite Patiwael, die giste ren ook geen enkel probleem voorgeschoteld kregen van Cindy Berkhout en Marie- Louise Goedhart. Kees-Jan Schuilenburg speelde zijn -tig- ste potje tegen Onno Guinau en won voor de -tigste maal. Opmerkelijk daarbij is, dat Guinau blijkbaar „weet", dat hij verliest en zijn tennis daar door onder de maat blijft. Schuilenburg „weet", dat hij wint, blijft uiterst rustig en mompelt in de tweede set al leen „even een service bre ken." Na de 6-1, 6-4 toont Kees-Jan Schuilenburg aan, dat opgave voor de strijd om de nationale jeugdtitels t/m 16 jaar niet alleen afhankelijk is van het winnen van de dis tricts jeugdtitel in die leeftijd. Schuilenburg staat vandaag in de halve finale. Het interes sante treffen in de kwart te gen Erik Bakker gaat niet door, omdat Bakker aan een brommerongeluk een blessure overhield en opgaf. Martijn Krans behaalde eveneens de halve finale na de 6-1, 6-3 te gen Mar~ Nagelkerken. Nathalie van der Voort ging voort op de weg naar de fina le. Ingrid Chaudron werd met 6-4, 6-3 uit het C-schema ge- Kipt. John van Overloop en Giovanni Sekeris deden goede C-zaken. Van Overloop elimi neerde met slechts drie games tegen Richard Zevenhoven. Sekeris deed exact hetzelfde met Marcel Ooms. Samen wonnen de beide Munnikers gisteren in twee sets de heren- Ook bij Dekker Tennis zal de rust vanmiddag alleen ver stoord worden door de „yells" .om eventuele Nederlandse doelpunten. Gisteren werd de rust alleen verstoord door een andere Jel. Na overleg met de toernooileiding van het Haagse Thor RW, waar betrokkene ook bleek mee te spelen, nam bondsgedelegeerde Ton Grim bergen de als eerste geplaatste en inmiddels finalist geworden Ben de Jel uit de strijd. De eerste halve finale B gaat nu tussen Marcel van Gaaien (verliezer in kwart tegen de Jel) en Frank Liefbroer (ver liezer halve finale). De tweede halve finale wordt een duel tussen Marco Visser en Rogier Liefbroer. De laatste zag kans een 5-1 achterstand in de der de set tegen Dekker-wedstrijd leider Waldo Jansen in winst om te zetten. Katwijkse LTV KLTV speelt vandaag haar fi nales. Ze beginnen vroeg in Katwijk, want om half vier zit iedereen in het clubhuis bij de buis de finale(s) te analyseren. Thuispeler Perry Paauw staat in twee finales HECl en HDC1. De single, na 6-2, 6-4 tegen Rob Schouten, wordt een duel tegen Michael van Maaren (7-5, 7-6 tegen Jots van der Gen). De Dl-enkel- spelen leveren finales op tus sen Arthur Turk en Cor-Jan van der Jagt, respectievelijk Katja van der Klauw en In grid Bavelaar. De koppels Van der Deyl/J. de Jong en Van dubbel tegen Bakker/Berke laar. Vandaag spelen zij in de halve finale tegen elkaar. Ma rieke Bethlehem werd halve finaliste DED na 6-2, 6-3 tegen Kim Dirkse. Jan van Leeuwen stond met één been in de hal ve finale HED toen zijn enkel het begaf. Opgave na een 6-4, 4-2 voorsprong tegen Marcel Verhoef. TEAN zal om de be kende reden haar toernooi vandaag tussen half vier en zes uur stil leggen. Hij is weer nadrukkelijk aanwezig bij de districts. Ronald Blommen- daal, niet meer piep, wel aktief en getipt bij de Veteranen 45+-.

Leidse Courant | 1988 | | pagina 20