Tekort aan bollenpellers oor late schoolvakanties 4 Teleski en sporthotel bij Klinkenbergerpias NflflL Kans op nieuwe Ri jnsburgse tuinbouwschool slinkt snel Muziekfesti val Amateurmusici kunnen zich opgeven voor een muziekfesti val dat op 24 september wordt fehouden in de Beukenhof in ,isse. Deelname is gratis. De musici krijgen een professio neel juryrapport en de kans om voor een publiek op te tre den. Verder is er een wisselbe- 'ker te verdienen die op dit moment in handen is van Dennis Wijnker uit Hillegom. Inschrijven voor de catego rieën beginnners of gevorder den kan bij Rob Wagner, Frans Halsstraat 21 in Lisse 02521-11908De inschrijving sluit op 30 juli. King Cover De formatie King Cover treedt zaterdagavond op in muziek café De Voogd aan de Hoofd straat in Sassenheim. Het op treden begint om elf uur, de toegangsprijs bedraagt vijf gul den. De band bestaat uit elf jonglui uit de Bollenstreek en speelt voornamelijk soul- en funkcovers. Expositie De kunstenares Aleid Slinger land exposeert zaterdag en zondag in Galerie De Linde aan de Voorstraat 107 in Noordwijk bloemstillevens in olieverf. Op beide dagen is de expositie geopend van tien tot vijf uur. De kunstenares is zelf aanwezig. Wandeltocht De Wandelkring Leiden houdt zaterdag en zpndag een wan deltocht door de boswachterij Noordwijk. De wandelroutes beginnen bij café-restaurant De Duinpoort aan de Lange- velderlaan 22 in Noordwij- kerhout. Er kunnen routes worden gelopen van 5, 10, 15, 25 en 40 kilometer. Het in schrijfgeld bedraagt een rijks daalder. Alleen wandelaars aan de twee langste routes moeten vier gulden betalen. Er kan gestart worden tussen negen uur 's morgens en twee uur 's middags. Vliegerfeest Jongens en meisjes tot en met 15 jaar oud kunnen zaterdag op het trapveldje in Nieuwe Wetering meedoen aan een wedstrijd vliegeren. De moois te vliegers worden beloond met een prijs. Aanvang één uur. Vanaf twee uur is er een démonstratie vliegeren door een team dat tweehonderd vliegers tegelijk aan een lijn oplaat Het vliegerteam heeft het Europees record op hun naam staan met het oplaten van duizend vliegers tegelijk. Zoogdieren De jeugdbonden voor natuur studie (ACJN en NJN) gaan in de nacht van zaterdag op zon dag in Lisse op onderzoek uit. Er wordt om half acht verza meld voor het gemeentehuis. Er worden gierzwaluwen geïnventariseerd, de vleermui- zenstand wordt in kaart ge bracht en de muizenstand wordt nader onderzocht. Ie dereen tussen de 12 en 25 jaar oud is welkom. Opgeven voor de nachtelijke speurtocht kan bij Udo Hassefras, telefoon 02521-12746. Zomerdisco Zwembad 't Waterbos in Rijns burg houdt zaterdag middag tussen twee en zes uur een zomerdisco. Het Kraaie- nest is aanwezig om de disco op te luisteren. Toegang tot de disco kost niets extra. Op ver toon abonnement of na beta ling van vijf gulden is ieder een welkom. Bij slecht weer wordt de zomerdisco ver plaatst naar zaterdag 2 juli. .EIDEN& OMGEVING £eidóC0otuont WOENSDAG 22 JUNI 1988 PAGINA 17 )nderzoek naar dierenpension bij asiel Noordwijk .d|OORDWIJK/NOORDWIJKERHOUT De Dierenbescher- iing afdeling Noordwijk/Noordwijkerhout gaat onderzoeken I de opzet van een dierenpension bij het asiel aan de Lage- eg in Noordwijk mogelijk is. Hierdoor moet het asiel een oni jmmerciële basis krijgen. Het afdelingsbestuur heeft dit gis- ravond besloten. anleiding voor het onderzoek is de vraag aan de twee ge- renten om een hogere subsidie aan het dierenasiel. De ge- jente Noordwijk kwam drie weken geleden met het voorstel a te onderzoeken of het dierenasiel een commerciële basis u kunnen krijgen. Ondertussen zouden de beide gemeenten 'lin >or een jaar een extra subsidie geven. Gisteravond vergader- het volledige bestuur van de dierenbescherming, afdeling jDordwijk/Noordwijkerhout hierover. Voorzitter R. Tiskens: le 'Jezien de telefoontjes die wij bij het asiel krijgen, denken wij >1 dat er ruimte is voor een dierenpension in de streek. Een 1 derzoek zal de financiële haalbaarheid moeten aantonen. ,r.° e komen dan immers voor flink wat kosten te zitten zoals eId t salaris van de beheerster en de bouw van het dierenonder- 1 men". Tiskens hoopt in september een uitgewerkt plan aan vas twee gemeenten te kunnen aanbieden. Kettingbotsing voor rode licht SASSENHEIM Vier auto's waren gistermiddag rond vijf uur betrokken bij een ket tingbotsing aan de Van Pal- landtlaan. Drie automobilis ten stonden voor het rode licht te wachten. Een vierde automobilist zag te laat dat het licht rood was en remde niet op tijd. De auto knalde op de drie voorgangers waar door een grote ravage ont stond. Alle auto's werden flink beschadigd. Twee auto's moesten zelfs worden wegge- takeld. Er deden zich geen persoonlijke ongelukken Herinrichting van straten Valkenburg VALKENBURG De gemeente Valkenburg wil Burg. Lotsystraat en de Mar. Poststraat Opnieuw inrichten. Dat voornemen houdt verband met de noodzakelijke vervanging van de rioleringen. Gisteravond boog de commissie Openbare Werken en Woningbouw zich over drie mogelijkheden voor de herinrichting die uit eenlopen van de komst van een woonerf tot kleine aan passingen. Het raadslid A. de Vries (GPV/RPF) bepleitte een woonerf. Vooral het plan voor de Lotsystraat sprak hem aan. De voorgestelde versmalling van de Mar. Poststraat tot 5 meter leek hem minder vanwege het veel voorkomend vrachtverkeer. D. de Vries (CDA) viel zijn naamgenoot bij en J. van Laarhoven (CDA) kon zich ook vinden in het woonerf van de Lotsystraat. De kosten van alle plannen bedragen niet meer dan de beschikbare 765.000 gulden. Wethouder H. van der Na gel wees gisteravond op het feit dat de financiële com missie ook nog een vinger in de pap heeft. Daarenbo ven krijgen de bewoners van beide straten nog in spraak. Parkeerterrein sportcomplex Lisserbroek LISSERBROEK Het Sportcomplex in Lisser broek wordt ingrijpend verbeterd. Binnenkort wordt de toegangsweg, nu nog een zandpad, geasfal teerd. Voorts zullen twee parkeerterreinen worden aangelegd, een voor de tennisvereniging en een voor voetbalclub Kagia. In totaal gaat het om 81 par keerplaatsen. In septem ber dit jaar wordt met de werkzaamheden begon- Boot voor reddingsbrigade in Vlietland LEIDSCHENDAM De vorig jaar opgerichte Reddingsbrigade voor het natuur- en recreatie gebied Vlietland krijgt binnenkort ook een mo torboot met trailer tot haar beschikking. De raadscommissie alge meen bestuurlijke aange legenheden (ABA) te Leidschendam heeft gis teren positief geadviseerd op een voorstel hiervoor 19.000 gulden beschik baar te stellen. Muilkorf voor pitbulls in Leidschendam LEIDSCHENDAM Pitbull- terriërs mogen in Leidschen dam voortaan alleen gemuil korfd op straat verschijnen. De gemeenteraad zal de Alge mene Politie Verordening (APV) binnenkort in die zin wijzigen. Het artikel over ge vaarlijke honden wordt aan gevuld met een regel waarin een hond kort aangelijnd en van een muilkorf moet worden voorzien indien deze door B en W als gevaarlijk wordt aangemerkt. Op deze manier kunnen niet alleen pitbull-terriërs maar ook an dere gevaarlijke rassen worden aangepakt. Inbrekers aangehouden ALPHEN AAN DEN RIJN Drie mannen zijn vannacht door de Alphense politie aange houden omdat zij in het bezit waren van inbre kerswerktuigen. Het gaat om een 26-jarige man uit Schiedam, een 21-jarige Delftenaar en een nog onbekende man die zijn naam weigerde op te geven. Omwonen den meldden bij de poli tie dat de drie zich ver dacht ophielden in de buurt van bedrijven waarbij zij ook aan deu ren morrelden. iOLLENSTREEK 'alloze bordjes met „bol lenpellers gezocht" sieren inds kort de Bollen- ;reek. De kwekers zijn al eer hard op zoek naar irsoneel om de bollen te illen. De eerste bedden ijn immers al gerooid en 0RTle bollen zijn voldoende [edroogd om verwerkt te iaiei umnen worden. Alleen ,rte' Ie pellers laten nu nog op '°?J ich wachten. Grootste ee| loosdoener is de late ltig, choolvakantie. De kin- mer leren in de Bollenstreek n d itten. met uitzondering 5 an de examenkandida ten, tot en met de eerste ^Me ^eek *n nog op school roorn hebben wel wat an- et elers aan hun hoofd dan t d lijverdienen voor de va- ie8a ;antie. Deze week is in veel bedrij ven het bollenpellen begon nen. De meeste bollenkwe- kers blijken niet in staat vol doende personeelsleden aan te trekken. Zo kan de firma C. Ruigrok en Zoonen nog 80 pellers gebruiken. Op dit mo ment heeft het bedrijf aan de Zilkerduinweg in De Zilk 20 mensen aan het werk. Bij de firma van Eeden aan de Lee- weg in Noordwijkerhout zijn tien bollenpellers actief, een aantal dat na schooltijd op loopt tot twintig. „We kunnen er wel 40 tot 50 gebruiken", vertelt Aad van Eeden. Ook andere bollenkwekers zitten te springen om mensen. Bij J. Warmerdam aan het Westein de in Noordwijkerhout kun nen ze nog 20 mensen gebrui ken, bij W. Wassenaar aan de Langevelderweg nog 15 en bij W. Prins aan de Engelselaan in Voorhout eveneens een flink aantal. S. Ruigrok: „We adverteren voor bollenpellers in Zeeland en in de buurt van Utrecht. Door de late schoolvakantie kunnen we gewoon niet aan genoeg pellers komen. Vorig jaar hadden wij het geluk dat de vakanties in de Haarlem mermeer een week eerder vielen waardoor we daar veel scholieren vandaan kregen", aldus Ruigrok die vreest straks in de problemen te ko men. „We moeten doorgaan met het rooien. Als de bollen niet worden gepeld, zitten we straks met te weinig kisten. Ook worden de bollen veel te droog als het pellen te lang op zich laat wachten. Dat bete kent dat je straks de huiden kapot trekt en het pellen moeilijker wordt". Ook de an dere bollenkwekers vrezen kwaliteitsverlies door het te kort aan bollenpellers. „De boel moet doorstromen. An ders raak je op den duur hele maal vast", meent Aad van Eeden, terwijl mevrouw Was senaar erop wijst dat de bol len op tijd moeten worden af geleverd. Behalve het kwaliteitsverlies levert het tekort aan pellers de kwekers ook veel meer werk op. Het bollenpellen moet worden begeleid en kan eigenlijk maar het liefst zo snel mogelijk achter de rug zijn. Van Eeden: „Ik heb nu iemand rondlopen die zich al leen bezig houdt met de bol lenpellers". Ook mevrouw W. Wassenaar wijst op het „nalo pen" van de pellers. „Het hangt er wel vanaf wat voor stelletje je in de schuur hebt zitten. Meestal moet je het een beetje in de gaten houden. Het is voor ons een rommeli ge tijd. Je hebt de schuur liefst zo snel mogelijk weer leeg". Illegale werknemers bieden zich volop aan bij de kwekers. „Elke dag komen hier zo'n twintig mensen", vertelt Rui grok. „Je kunt er echter niet aan beginnen om ze aan het werk te zetten. Gegarandeerd dat er een tot twee keer per jaar wordt gecontroleerd". Ook bij Van Eeden melden zich regelmatig mensen zon der papieren. „Ik durf het niet aan", stelt Van Eeden. „Het risico is te groot" Arbeidsbureau Op het arbeidsbureau hebben ze nog niet zo veel gemerkt van het tekort aan bollenpel lers. C. van der Zwet, direc teur van het arbeidsbureau in Lisse: „Het is gebruikelijk dat er rond deze tijd pellers worden gevraagd. Ik heb de bordjes al zien staan, maar hier hebben wij nog niets ge merkt van een groot tekort. Wij fungeren overigens ook niet als eerste meldpunt. Voor het bollenpellen zijn dé scho lieren immers de meest geëi gende doelgroep". Van Rijnberk uit gemeenteraad NOORDWIJK De heer A.Th. van Rijnberk (Noord- wijks Belang) treed binnen kort terug als raadslid en frac tievoorzitter. Hij wordt als raadslid opgevolgd door de heer G.C. Duijndam. De taak van fractievoorzitter wordt overgenomen door de heer P.J. Barnhoorn. De beëindiging van het lid maatschap van de gemeente raad vindt zijn oorzaak in het feit, dat zijn dagelijkse functie hem in toenemende mate zo danig belast, dat hij onvol doende tijd overhoudt om zich volledig voor het raadslid maatschap te blijven inzetten. Van Rijnberk is stedebouw- kundige bij een onderneming in Den Haag. Van Rijnberk is van plan het lidmaatschap van de gemeenteraad voort te zet ten tot en met de begrotings vergaderingen in oktober. Duijndam zou dan in de raads vergadering van november kunnen worden geïnstalleerd. De heer Van Rijnberk heeft zes en een half jaar van de ge meenteraad deel uitgemaakt. Vrachtwagen tegen boom Een 28-jarige vrachtwagenchauffeur uit Beverwijk en zijn eveneens uit Beverwijk afkomstige 19- jarige bijrijder zijn vanochtend naar het Leidse Diaconessen hu is gebracht nadat zij op de rijksweg 44 nabij de Flora-veiling met hun wagen tegen een boom waren gereden. Beiden raakten bekneld en moesten door de brandweer van Oegstgeest en Leiden worden bevrijd. De twee liepen verwon dingen aan benen, hoofd en armen op. De oorzaak van het ongeluk, dat rond zes uur gebeurde, is niet bekend. foto: wim van noort RIJNSBURG De kans dat er aan de Oegstgees- terweg in Rijnsburg een nieuwe tuinbouwschool verrijst is de laatste paar maanden behoorlijk ge slonken. De belangrijkste oorzaak is de forse daling van het aantal leerlingen op de huidige school aan de Sandtlaan. Dit jaar zul len 110 leerlingen de school verlaten. In augus tus zuller daarentegen slechts 45 nieuwe bijko men. Wethouder W. Glasbergen liet gisteravond weten op vragen van leden van de commissie voor welzijnszaken en onder wijs „behoorlijk pessimistisch" te zijn. De bouw van een nieu we school leek ruim een jaar geleden al in kannen en krui ken te zijn. Grond voor de la gere tuinbouwschoiol was al aangekocht. Bovendien hoopte men in de toekomst ook nog een middelbare tuinbouw school aan de Oegstgeesterweg te realiseren. Plannen hier voor waren echter nog niet concreet. Volgens wethouder Glasber gen is het niet helemaal duide lijk waarom het ministerie voor Landbouw en Visserij nog steeds het licht voor de bouw van de nieuwe school niet op groen heeft gezet. Vol gens Glasbergen heeft het mi nisterie te kennen gegeven eerst het resultaat van de be sprekingen tussen tuinbouwor ganisaties over de aanwijzing van een agrarisch studiecen trum in de Duin- en Bollen streek af te wachten. Zoals be kend zijn de tuinbouworgani saties er tot op heden niet in geslaagd om tot een gezamelijk voorstel voor de vestiging van zo'n centrum te komen. Met name Lisse en Rijnsburg zien zo'n centrum graag komen. In beide gemeenten wordt mo menteel tuinbouwonderwijs gegeven. Volgens Glasbergen zitten de onderhandelingen op dit moment „muurvast". De gemeente kan echter weinig doen omdat het een zaak is van de tuinbouworganisaties die eigenaar zijn van de reeds bestaande tuinbouwscholen. Overigens ontstonden er al eerder problemen met het mi nisterie over de nieuw te bou wen tuinbouwschool in Rijns- burg. Het ministerie wilde een kleinere school dan de CBTB, die eigenaar is van de nu nog fors uit haar jasje puilende tuinbouwschool aan de Sandt laan. Nu echter blijkt dat de teruggang van het aantal leer lingen de meest pessimistische verwachtingen overtreft, lijkt ook dat een flinke rol te gaan spelen in de afweging van het ministerie. Wanneer de dalen de trend zich in toekomst zal voortzetten, zullen de ruimte problemen naar verwachting; over één a twee jaar zijn opge lost. De noodzaak om om rede nen van ruimtegebrek te gaan bouwen vervalt dan. Om ervoor te zorgen dat de tuinbouwschool het komend schooljaar geen ruimteproble men krijgt, wil het gemeente bestuur kijken of de afbraak van enkele noodlokalen aan de Wildschutstraat, die nu door de tuinbouwschool worden gebruikt, nog een jaar kan worden uitgesteld. Moei lijkheid hier is echter dat het gemeentebestuur in het verle den met de omwonenden heeft afgesproken dat de noodloka len deze zomer zouden worden afgebroken. De Rijnsburgse wethouder van onderwijsza ken wil" daarom op korte ter mijn met de bewoners van de Wildschutstraat om de tafel gaan zitten, om hun fiat voor een jaar uitstel te krijgen. ERKGROEP VCP EVALUATIE erkeersplan assenheim volledig h sslaagd i offi :htbo n O 1 betei teen Beh lil stalk gistf i feitfgi 2 en eeft ïkte »ens ke geplaatst bij de bestaande toeg atie. Er werd bij die gele heid gewezenop het gevaar het ontstaan van sluiprou- in Sassenheim. De werk- 'p VCP die zich de laatste nden bezighield met deze 'junten verrichtte op ver lende dagen, tijdstippen diverse plaatsen mechani- tellingen om inzicht te ;en over de verkeersbewe- ;en in de gemeente, vrees dat het doorgaand keer gebruik zou gaan ma- van sluiproutes als de n. klaan en de Westerstraat ongegrond. Wel zou het trumverkeer zorgen voor rne bewegingen. De ui kgroep VCP is echter van r ieel dat de uitslagen van :b ellmgen het niet noodzake maken verkeersbelemme- maatregelen toe te pas op de Westerstraat. Hoe- werd verwacht dat de ver- trsdruk bij de Bernardus afnemen blijkt dit geens- het geval. Definitieve cij- over een mogelijke ver- rsafname zijn nog niet te fn, omdat de situatie ter »tse nog onzeker is. nide r OEGSTGEEST „De Provincie" was gister avond op bezoek bij de commissie openbare wer ken, verkeer en vervoer van Oegstgeest. Reden was de inrichting van de Klinkenbergerpias (in de volksmond 'de Put van Menten'), door de provin cie in eigendom verwor ven als recreatiegebied. Om de zaken financieel rond te krijgen is in het gebied een aantal com merciële exploitaties ge pland zoals een „teleski- baan" en een horeca-ach- tige onderneming waarbij zelfs aan een sporthotel wordt gedacht. Dit werd uiteengezet door gedeputeerde Van Heemst, die met name de strakke financiële begren zing noemde. Om de in richting te kunnen bekos tigen zal er nog wat zand gezogen moeten worden en de opbrengst van puin- stort dienen te worden be nut. Van Heemst betreur de het dat nu pas gege vens beschikbaar zijn over de kwaliteit van het wa ter. Voor recreatie is het sein veilig gegeven, maar er volgen nog een enkele nadere onderzoeken. De landschapsdeskundige me vrouw De Koning gaf aan de hand van een schetsontwerp uitleg van de door haar ge dachte ruimtelijke en land schappelijke inrichting zonder op details in te gaan. Omsloten door de Rijksweg A44, de Trekvaart en de spoorbaan is er sprake van een „binnen- plas" die als recreatiegebied moet voldoen aan een aantal functionele voorwaarden. Rondom het meer komt een wandelpad en geen fiets-voet- pad. Wethouder Kohlbeck deelde mee dat er met de Voorhof/ Recrea wordt onderhandeld over een brug over de Trek vaart vanuit Haaswijk. Voor hof/Recrea ziet dit graag en wil de helft van de kosten dra gen. De andere helft, circa 175.000 gulden, komt dan op de schouders van de gemeente terecht. Kohlbeck: „De ont sluiting van Haaswijk is een zeer verheugende zaak". Ove rigens stelde hij het niet juist te vinden dat het gebied ge deeltelijk van Sassenheim, Oegstgeest en Warmond is. „Het gaat hier niet om landje veroveren maar het zou logi scher zijn als het tot één ge meente behoorde, in dit geval Oegstgeest". Daarna was het de beurt aan de commissieleden er iets over te zeggen. De liberaal Rijks deelde mee in grote lijnen ak koord te gaan en te vertrou wen op het vakmanschap van de provincie. De CDA'er Hel- linga noemde het recreatie plan een doordachte inrichting met lusten en lasten. Van Heemst verklaarde op een 2000-tal recreanten te rekenen op topdagen. Gouden trouw Het echtpaar G. van Gerven-Hoogkamer uit de Van Speykstraat in Lisse is morgen precies vijftig jaar getrouwd. Het feest begint om twee uur met een Eucharistieviering in de Mariakerk, gevolgd door een receptie van vijf tot zes uur in De Beurs aan de Haven in Lisse. Bruid en bruidegom leerden elkaar tijdens het werk ken nen. „Ik werkte bij boer Dirk van Ruiten en Gijs bij Leo van Grie ken", vertelt de uit Abbenes afkomstige mevrouw Van Gerven. Van Gerven werkte als bloemistknecht bij verschillende bazen. Hij was onder meer 23 jaar bij Leo van Ruiten in dienst. Het echtpaar is nog zeer actief. De twee doen mee aan de activiteiten in het Dienstencentrum en daarbij staat vooral het kaarten cen traal. Mevrouw Van Gerven sloot onlangs de competitie als win nares af. Verder wordt gefietst en gewandeld en af en toe een vakantiereis gemaakt en hierbij zijn Rijnreizen favoriet. De heer Van Gerven is bovendien regelmatig te vinden in zijn volkstuintje. foto: henk van den ende i SSENHEIM On- nks een duidelijke toe- n me van het verkeer in Jeb' gemeente Sassenheim |°|nmen er volledig in ge- het doorgaande ■keer buiten de dorps- te houden. Ook de keerscirculatie ver- pt bevredigend. Hier- e is, volgens de werk- )ep VCP, de hoofddoel- lling van het verkeers- ulatieplan volledig ge- 3 Is m mge uitvoering van het betref- ierg de plan, waarmee in 1982 d gestart, verkeert mo- iteel met de herinrichting de Hoofdstraat Noord in eindfase. Er vond binnen tijdsbestek van 6 jaar een izienlijk aantal reconstruc- plaats aan de belangrijkste rgaande wegen van Sas- lieim, waaronder de Hoofd- at Zuid en de'Parklaan. werd het arsenaal stop- iten uitgebreid. Daarnaast d ^de aanleg van nieuwe keerplaatsen aan de Tey- ;rlaan, op het terrein tus- de Teylingerlaan en de uslaan en naast de N.H. k aan de Jacoba van Beie laan gerealiseerd, lens een eerste nabeschou- door de leden van de :eerscommissie over het hant wel voltooide verkeerscir- r die itieplan werden op 14 janu- ieeft wat kritische kanttekenin- Ondosa-brochure voor wethouder Het eerste exemplaar van een brochure van de Rijnsburgse stichting „Ontwikkeling door samen werking" (Ondosa) is gisteravond door Ondosa-voorzitter W. Mesland overhandigd aan de Rijns burgse wethouder voor welzijnszaken W. Glasbergen. In die brochure geeft Ondosa onder meer een visie op haar rol in de Rijnsburgse samenleving. Ondosa-voorzitter Mesland benadrukte gisteravond in aanwezigheid van de raadscommissie het belang van het nieuwe waterleidingprojekt in Chogoria (Kenya). Volgens Mesland streeft Ondosa een bundeling van krachten na in de Rijnsburgse samenleving, waar het gaat om ontwikkelingssa menwerking. „Niet Ondosa, maar het projekt en de Rijnsburgse samenleving staan centraal", al dus de Ondosa voorzitter. Hij refereerde bovendien aan het feit dat Ondosa in 1982 dankzij het initiatief van een aantal raadsleden is opgericht om de bundelingsgedachte verder uit te werken. Mevrouw A. de Haas-Kromhout (PvdA) liet gisteravond weten dat het verkrijgen van een rijkssubsi die voor de gemeente geen excuus mag zijn om zelf niets te geven. Zij pleitte ervoor om op de begroting voor het komend jaar ook een stimuleringsbijdrage voor Ondosa op te nemen. Op die manier kan Rijnsburg laten zien dat de gemeente achter het streven van Ondosa staat. foto: henk v.d. ende PROVINCIE PRESENTEERT PLANNEN AAN OEGSTGEEST

Leidse Courant | 1988 | | pagina 17