"Indringend tweeluik over kinder-moorden RADIO/TELEVISIE GaidMOowiant WOENSDAG 22 IUNI 1988 PAGINA 19 lournalisten en vakbonden voor voortbestaan publieke omroep flEL - Journalisten en vakbondsverte- iwoordigers uit dertien Europese jden, waaronder Nederland, hebben :ich in Kiel aan het eind van een twee- laags congres uitgesproken voor be- ipud van een publiekrechtelijk om- ipsysteem. In de zogenoemde „Kieler _rklaring" wordt gesteld dat het voor iet behoud van de verschillende cultu- J binnen Europa van doorslaggevend ing is dat publieke omroep, maar fok de gedrukte media, vrij blijven van ngrijpen van de staat en van commer- iële invloeden. Iet de „Kieler verklaring" willen de onden een eerste aanzet geven tot een |nj ëzamenlijk offensief tegen de Europe- regelgeving die op dit punt in voor- ereiding is. Daarnaast moet deze een stemmigheid kracht bijzetten aan de pogingen van de afzonderlijke bonden om in hun eigen land het mediabeleid te beïnvloeden. De kritiek op de Europese regelgeving geldt met name de Europese richtlijn die er van uitgaat dat omroepuitzendin- gen gezien kunnen worden als een eco nomisch goed. In de verklaring wordt opgeroepen tot het beperken van de stroom van Amerikaanse programma's ten gunste van Europese produkties. Tevens wil men dat via kartelwetge ving een eind wordt gemaakt aan de toenemende concentratie van uitgeve rijen en radio- en televisiestations bin nen een multinationaal concern, anders zullen deze binnenkort de koek verde len. Vliegshow rechtstreeks uitgezonden door de tv DEELEN De NOS gaat zaterdag 2 juli een recht streekse uitzending ver zorgen van .de vliegshow die plaatsvindt op de vliegbasis Deelen ter gele genheid van de 75e ver jaardag van de Koninklij ke Luchtvaart. Voor deze groots opgezette live-re portage gebruikt de NOS onder meer tien televisie camera's, die via 4'/2 kilo meter kabel met de regie- wagen zijn verbonden. Voor het eerst wordt ook èen uniek experiment ge daan: twee op elkaar ge bouwde camera's staan in een kuil aan het eind van de startbaan. Eén daarvan werkt als een groothoek lens, de andere als tele lens hetgeen spectaculaire beelden oplevert. Bij de vliegshows staan optre dens gepland van de stuntteams uit Frankrijk (Patrouille de France), Engelans (Red Arrows), Italië (Frecce Tricolore), Zwitserland (Patrouille de Suisse) en Nederland (Grasshoppers). Een tele visie-camera zal beelden leveren vanuit een heli, een andere zal gezagvoer der Henk den Besten uit Harderwijk in staat stel len de kijkers rechtstreeks te laten zien wat er zoal komt kijken bij het neer laten van het landingsge stel. In de pauze vertoont de NOS een documentaire over het ontstaan en de groei van de Nederlandse Luchtstrijdkrachten. Hierin wordt een beeld gegeven van de eerste pruttelende 'latjes en lin nen' Farman-tweedekkers op de hei van Soesterberg in 1917 tot de onderschep ping voor de Nederlandse kunst van een Russchi- sche spionage-bommen- werper door F-16 straalja gers. 1ECONSTRUCTIE „ATLANTA CHILD MURDERS" LVERSUM Op 28 juni '9 werd de bekende chirurg Nathan Sack in koelen „ede neergeschoten in de ►aten van het Amerikaanse 14 flanta. Zijn dood bleek de 44 jste van een serie moorden, 5% uiteindelijk negenentwin- 6 g kinderen en tieners als 0 achtoffer zou eisen. Atlanta, 2 it bekend stond als de „stad, 7 e het te druk had om te ha- n", werd al snel afgeschil- ird als „de moord-hoofdstad in de wereld". ver de gebeurtenissen rond 'ze recente kinder-moorden de op zijn minst dubieuze iroordeling van de 'schuldi- Wayne Williams, die twee ier levenslang kreeg, ver- lardigde het Amerikaanse te- visie-station CBS een indrin- nde, vijfdelige mini-serie, e door de TROS in twee «r op het scherm wordt ge acht. Het eerste deel is vrij- ig (Ned. 2 om 22.40 uur) te n, terwijl het slot een dag Ter, op een te laat tijdstip, ligt (Ned. 2 om 00.20 uur). De nama-serie toont een recon- uctie van de gebeurtenissen, aar zet tegelijkertijd heel it vraagtekens. Zo werpt het vraag op of de Amerikaan- rechtspraak misschien met 'ee maten meet, ofwel krij- n moorden gepleegd op me zwarte mensen, dezelfde ndacht als moorden begaan de blanke middenklasse. >e betrouwbaar is het bewijs- ateriaal. En werd Williams niet veroordeeld om de media te bevredigen en de rust terug te laten keren in de stad. Ten slotte leefden de burgers van Atlanta drie jaar lang in angst. Vuurlinie De zwarte burgemeester, poli- tie-commissaris en gemeente raad stonden al die tijd in de vuurlinie en maakten elkaar over en weer verwijten. Voor hen werd het al snel een pres tige kwestie, een manier om te bewijzen dat je niet blank hoeft te zijn om een stad op ac curate manier te besturen. Vooral in het begin van de tweeluik krijgen de stadsbe stuurder het zwaar te voordu ren van de media. Ze beschul digen burgemeester en politie ervan de belangrijkste banen weg te geven aan incompeten te zwarte politie-agenten, ter wijl ervaren blanke wetshand- havers op het tweede plan worden geschoven. Hoewel er met Wayne Williams uiteinde lijk een schuldige wordt aan gewezen, zit Atlanta nog altijd met zeventwintig moorden in zijn maag, want de man, die ooit verantwoordelijk was voor het eerste zwarte lokale radiostation van Amerika, werd slechts veroordeeld voor twee ervan. Abby Mann, met Gerald Rafs- hoon de producer van de serie, nam twee jaar de tijd om de achtergronden van de gebeur tenissen te onderzoeken. Hij stuitte op heel wat zaken waarvan de mensen niet wis ten dat ze speelden. De produ cers zijn zeer zorgvuldig omge gaan met hun gegevens. Ze wilden de geschiedenis zo na tuurgetrouw mogelijk weerge ven. Zo is de rechtzaal een nauwkeurig gereconstrueerde copie van de. echte, tot de re gendruppels op de ramen toe. Voor de hoofdrollen strikten ze bekende Amerikaanse ac teurs zoals Jason Robards als de vermaarde advocaat Al Binder die Williams verdedigt, Martin Sheen als Chet Dettlin- ger, een van de beste agenten van het politiekorps, Rip Torn als de sluwe openoare aankla ger Lewis Slaton en Percy Ro- deriques als burgemeester Maynard Jackson. Buitenspel Dettlinger, die buitenspel wordt gezet als hij kritiek le vert op de manier waarop het korps de moordzaken aanpak en voor de verdediging gaat werken, fungeerde bij het ver vaardigen van de reeks als technisch adviseur, terwijl ook de hulp van Camille Bell, de moeder van een van de ver moorde kinderen, werd inge roepen. Het verhaal wordt verteld door kapitein Jake Walker (James Earl Jones). Hij is de centrale figuur. Een goede keuze omdat hij vanaf het begin bij de moordzaken was betrokken als recher cheur. Hij dient vooral om Manns bevindingen onder woorden te brengen. De hele rechtzaak hangt namelijk van een nogal zwakke en twee slachtige bewijsvoering aan el kaar. Anders dan in andere Ameri kaanse mini-series is alle tijd genomen om de feiten op een rijtje té zetten, de hoofdrolspe lers te introduceren en de ge beurtenissen in beeld te bren gen. Dat levert vooral in het eerste deel soms emotionele ta ferelen op. Dat de gebeurtenis sen overzichtelijk gerang schikt aan de kijker voorbij trekken, hebben de makers vooral te danken aan CBS, die zo onder de indruk was van Manns script, dat ze hem vroe gen er nog een uur aan toe te voegen. Het tweede deel laat vooral de rechtzaak zien. Deze afleve ring lijkt wat langdradig, maar wat de aandacht van de kijker vasthoudt, is de uitstekende manier waarop er wordt geac teerd en de opgeroepen nieuwsgierigheid te weten hoe het verhaal afloopt. De ge schiedenis kent overigens een treurige en emotionele afloop. Vooral in de rechtzaal wordt op indrukwekkende manier de zwakke bewijsvoering on der de loep genomen. Dat ge beurt door middel ,van de openbare aanklager Lewis Sla ton, die nauwelijks steekhou dende en dubieuze argumen ten aanvoert om Williams als schuldige aan te wijzen. HANS PIËT 15.25 Geduchte jagers. Canade se natuurfilm over uilen en haviken. 15.50 Een paard voor Addie (3). Vierdelige Amerikaanse jeugdserie. 17.00 Eo Kinderkrant. Kleuter magazine. NOS 17.30 Journaal. EO 17.46-18.05 Tijdsein-Buiten land. Actualiteitenrubriek met commentaar van Aad Kamsteeg. 18.30 De traditie van Bembrid- ge. Documentaire over een Engelse zeilclub. NOS 19.00 Journaal. EO 19.18 Jody en het hertejong. Amerikaanse tekenfilmse rie. Afl.: Ziek te bed. 19.42 fflHet gebeurde in Frane- ker. Portret van Anna Ma ria Schuurmans. 20.05 De Campbells. Ameri kaanse tv-serie. Afl.: De bokswedstrijd. In een po ging indruk te maken op Rebecca Sims schrijft Neil in voor een bokswedstrijd. Vader James is er tegen, maar verbiedt het niet. 20.30 Tijdsein. Actualiteitenma gazine waarin aandacht wordt besteed aan het ge vaar dat het sekstoerisme naar Thailand aids ver spreid. Verder een repor tage over Astrid Lindgren, schrijfster van onder ande re Pipi Langkous, die het voor de rechten van Zweedse dieren heeft op genomen. Tevens ook ooggetuigenverslagen van gruwelijkheden tegen Ar meniërs in Azerbeidzjan. 21.00 Mijn leven met Elvis. Ge dramatiseerde documen taire over het leven van David Stanley Presley, de stiefbroer van Elvis. 21.35 Patty loopt ook de vier daagse. Reportage. 21.55 Het evangelie naar Johan nes. Serie bijbelstudies door Henk Binnendijk. Afl.: De voetwassing. NOS 22.30 Journaal. EO 22.40 Vrije gevangenen. Serie portretten van mensen die omwille van hun geloof ge vangen zitten. 22.45-23.45 Adam of aap. Dis cussieprogramma waarin jongeren praten over het ontstaan van de mensheid. NEDERLAND2 VOO 15.30 Tekenfilms. 1. My little pony. Afl.: De opstand in het paradijs (2). 2. Dennis 16.30 16.55 Pat Sharp neemt de presenta tie van 'Countdown' waar voor Simone Walraven. Ned. 2 om 19.00 uur. FOTO: SKY CHANNEL de bengel. Afl.: Geen hulp gewenst. Nederland Muziekland. Muzikaal programma ge presenteerd door Erik de Zwart (herh.). G.I. Joe. Amerikaanse te kenfilmserie. Afl.: De aard beving. ENederlanders overzee. Documentaireserie. Afl.: Een peperduur avontuur (herh.). MacGyver. Amerikaanse tv-serie. Afl.: De verrader. MacGyver krijgt de op dracht een verrader bin nen de organisatie op te sporen. Hij krijgt hiervoor een partner toegewezen, die hij wel ziet zitten. VeronEKa sport (4). Spe cial gewijd aan de EK voet ballen, met Henk Spaan en Harry Vermeegen. De Fabeltjeskrant. Afl.: Een pakje prunus (herh.). m Countdown. Poppro gramma gepresenteerd door Pat Sharp. NOS EJournaal en weerover- zicht. VOO Moonlighting. Amerikaan se detectiveserie. Afl.: Pa niek. Een weduwnaar be taalt een anonieme hoer 18.55 19.00 20.00 20.29 om over drie dagen een eind aan zijn leven te ma ken. Maar dan ziet hij zijn vrouw weer, waardoor hij van gedachten verandert. 21.22 Nieuwslijn. Actualiteiten rubriek waarin ditmaal aandacht wordt besteed aan de mogelijke afschaf fing van de subsidies op dp landbouw. Verder volgt Nieuwslijn oranje na dfe wedstrijd tegen West- Duitsland en wordt aan dacht besteed aan de ooé- log tussen Iran en Irak. 22.05 Veronica Film. Filmmagsfr zine van René Mioch. Met aandacht voor de nieuwe Nederlandse speelfilm 'Honneponnetje'. 22.35 Right to kill. Amerikaanse tv-film uit 1985 over het waargebeurde verhaal van de psychopatische vader Richard Jahnke, die zijn kinderen al vanaf hun jeugd mishandelt. Regie: John Erman. Met: Frederic Forrest, Christopher Col- let, Karmin Murcelo e.a. NOS 00.00 Journaal. NEDERLAND3 18.00 18.30 19.25 20.00 NOS Nieuws voor doven en slechthorenden. Journaal. Sesamstraat. FEDUCO Medelanders Nederlan ders. TELEAC EDe Geld- en Effecten handel. Les 6: Opties - en hoe nu verder? NOS ^Jeugdjournaal, ttlHet Klokhuis. Kinder programma. TV-3. Gevarieerd magazi ne. Studio Sport - EK Voet bal, rechtstreeks verslag van de tweede halve finale tussen Rusland en Italië. In de rust, om ca. 21.00 Socu- tera. Journaal. Den Haag Vandaag. Parle mentaire rubriek. Nieuws voor doven en slechthorenden. Frederic Forrest speelt de hoofdrol in de tv-film 'Right to kill', op Ned. 2 om 22.35 uur. FOTO: AP IT 1 55 Nieuws. 00 Tik tak. Animatieserie (herh.). 05 Vrouwtje Theelepel. Afl.: Het ooievaarsei. 15 Triangelclub. Gevarieerd kin derprogramma. Afl.: De kleu rendief, m.m.v. Nicole en Hugo en Jo Coppens (herh.). 45 Seabert. 26-delige Amerikaan se jeugdserie. Afl.18: Een neushoorn te kort. 10 Made in Belgium. Modemaga zine. Thema's: Lingerie; Bad en strandmode. 40 Mededelingen en program- ma-overzicht. 45 Nieuws. 10 Een zaak voor twee (Ein Fall für zwei) Westduitse misdaad serie met Günter StraCk, Claus Theo Gërtner e.a. Afl. 12: Het huis in Frankrijk. Meester Renz krijgt de opdracht het oude landgoed van de familie Weis- senborn te verkopen om met dat geld aandelen in de verffa- briek Gafal te verwerven. Deze firma blijkt echter op de rand van het bankroet te staan. 10 'Krokant. Culinaire reeks. The ma: Tong. Presentatie: Nest Mertens. 10 Henry van de Velde. Biografie aan de - hand van eigen ge schriften van Henry van de Velde, één van dè grote ver nieuwers op het vlak van archi tectuur en toegepaste kunst aan het begin van deze eeuw (herh.). 10-23.30 Nieuws en Coda. Een oud vers, van J.W.F. Weru- meus Buning. RT 2 15-22.15 EK Voetbal '88. Recht- J streekse reportage van de v tweede halve finale vanuit Stuttgart: Rusland - Italië. ■Cf\! Commentaar: Rik de Saede- nnt: F 1 deniL Vakaturebank. 15 La boïte aux images, teken filmmagazine met o.a. 'Tao- Tao'. 'Hello moineau'. 'Les lu- cioles' en 'Mr. Hiccup'. Journaal. Ce soir. Regionaal journaal. Journaal. Les fiancées de l'empire. Zes- rWpni delige serie met Yolande Fol- Hot, Claude Giraud, Michel Vi- told e.a. Afl.6: La route d'Es- Tl Gö*r pa9ne- 5 L'oeil des autres. Documentai- reserle. Afl.2: Camarade, enco re un effort? 10 Coup de film. Filmmagazine. Presentatie: Terry Focant. 0 Cargo. Europees magazine. 0 Laatste journaal. knj|5-23.45 Le coeur et l'esprit, nen programma voor katholieken. v boni 4N/W MD. de wee ts/otef 'ing. Ondertiteling via Teletekst Tweetalige of stereo-uitzending Zwart/wit-uitzendlng Zwart/wit-uitzending met onder- titeling via Teletekst Bij niet-Nederlandstalige zen ders: uitzending in orginele ver sie met ondertitels niet-Nederlandstalige zen ders: z/w-uitzending in orginele versie met ondertitels Horst Tappert is te gast in het programma 'Showgeschichten' op Duitsland 1 om 23.30 uur. FOTO: SP DUITSLAND 1 15.30 Chic. Mode-magazine. 16.00 Die Trickfilmscnau. 16.15 Moskito nichts sticht bes- ser. Kinderprogramma. 17.00 Der Pickwick-Club. Kinder programma. 17.15 Tagesschau. 17.25 Easy. Amusementsprogram- 18.26 Tagesschau. 18.30 Hier und Heute. Regionaal nieuwsmagazine. 18.52 Reich und Arm. 19.58 Programma-overzicht. 20.00 Tagesschau. 20.15 Die Chinesen kommen. Bei ers/Chinese tv-film. Regie: Manfred Stelzer. Met: Jörg Hube, Hans Brenner. Martin Sperr e.a. Aan de voet van de Beierse alpen staat al sinds mensenheugenis een grote le lijke fabriek. Maar sinds de zoon het van pa heeft overge nomen. gaat het slecht. De weinige overgebleven arbei ders hebben zo hun (eigen) be zigheden. tot een groep Chine zen de fabriek komt bezichti- 21.55 lm Brannpunkt. 22.30 Tagesthemen. Actualiteiten. 23.00 Ei ARD-Sport extra. 1. Open Engelse tenniskampioenschap pen te Wimbledon. Commen taar: Volker Kottkamp en Hans-Jürgen Pohmann. 2. EK voetbal extra. 23.30 Showgeschichten. Gastheer: Gerhard Schmitt-Thiel. Gast: Horst Tappert. 00.15 Tagesschau. 00.20 Nachtgedanken. Beschouwin gen door Hans Joachim Kulen- kampff. DUITSLAND 2 15.35 Black Beauty. Jeugdserie naar de roman van Anne Sewell. Met: William Lucas, Judi Bow- ker, Roderick Shaw e.a. Afl.: Auf Schatzsuche (2). 16.00 Farienexpress. Gevarieerd kindermagazine. Presentatie: Anke en Benny. 16.25 Löwenzahn. Kinderserie. Afl.: Wie die Kartoffeln in den Keiler kommen. 16.55 Heute. 17.10 E! Tele-lllustrierte. Sport, ac tualiteiten en amusement. 17.45 iïiUnsere schönsten Jahre. Serie met Uschi Glas. Elmar Wepper. Werner Kreindl e.a. Afl.: Eifersucht. 18.50 Lotto-trekking. 18.56 Programma-overzicht. 19.00 Heute. 19.30 (S Studio 1: Spuren - Fakten - Hintergründe. Politiek magazi ne. Presentatie: Bodo H. Hau- 20.00 EK voetbal 88. Vanuit Stutt gart: tweede halve finale tus sen Rusland en Italië. Com mentaar: Eberhard Figgemeler. In de rust, om ca.21.00 Heute-* journal. 22.10 Sommerfestival im ZDF - Un- sere Nachbarn im Osten: Eine Braut zum KUssen (Nevestak zulibani), Tsjechische speelfilm uit 1980. Regie: Julius Matuia. Met: Dana Syslova, Milan Knazko, Jana Gyrova e.a. Kve- ta en Karol werken al vijf jaren samen als landmeter bij de sa nering van oude huizen in Praag. Kveta is een geëmanci peerde vrouw, Karol een rok kenjager. Op een bruiloft ziet iedereen hen voor een verloofd stel aan. Dit vormt de aanlei ding tot een verandering in hun houding ten opzichte van DUITSLAND 3 18.00 Telekolleg II: Cursus natuur kunde. Les 13. 18.30 Sesamstraat. 19.00 Aktuelle Slunde. Regionaal magazine met sport en nieuws. 19.40 Raamprogramma van da re gionale studio's. 20.00 Abenteuer Natur: Strateglen am Riff, natuurreportage over haaien en kleinere vissen. 20.45 Bürgerforum: Auch Patiënten haben Rechte, rechtstreekse uitzending met filmbijdragen, discussies en de kijkerstele foon vanuit Landesstudio Bie lefeld. Samenstelling: Peter Kleinemans. 21.30 West 3 aktuell. 21.45 Eff-eff. Vrijetijdsmagazine. 22.30 deels ESalut für Fred Astaire (Salut to Fred Astaire), frag menten van een galavoorstel ling van het American Film In stitute uit 1981. Muzikale lei ding: Nelson Riddle, m.m.v. Gene Kelly. Eleanor Powell, Audrey Hepburn. Cyd Charisse BBC 1 14.50 Wimbledon '88. Rechtstreekse reportage van de derde dag van de Open Engelse tennis kampioenschappen op Wim bledon. 17.10 Children's BBC, gevarieerd kindermagazine gepresenteerd door Andy Crane. Met p.a. 'Yogi's treasure hunt' en 'The movie game', filmquiz. 18.00 Newsround. Jeugdjournaal. 18.10 The legend of Tim Tyler. Der tiendelige Duitse jeugdserie met o.a. Tommi Ohrner en Horst Frank. 18.35 Neighbours. Australische tv- serie met Peter O'Brien. Anne Charleston, Alan Dale e.a. (herh.). 19.00 Journaal en weerbericht. 19.35 London plus. Regionaal nieuwsmagazine. 20.00 Wogan. Praatprogramma met Terry Wogan. 20.35 [DCudmore's call (slot), vijfde lige informatieve serie, waarin Harold Cudmore, captain van de Engelse zeilteams voor de British Admiral's Cup en de America's Cup, de kneepjes van het zeilen uit de doeken doet. 21.00 HDallas. Amerikaanse tv-serie met o.a. Barbara Bel Geddes, Victoria Principal en Linda Gray. Afl.: The fat lady slngeth. JR verklaart de oorlog aan Bobby, Sue Ellen en haar vriend Nicholas Pearce. Bo vendien krijgt Bobby schok kend nieuws over zijn vrouw Pam. 21.50 Points of view. Kijkersreacties. 22.00 Journaal, regionaal nieuws en weerbericht. 22.30 One day at a time: Bradford City. Documentaire over de gevolgen van de brand in het stadion van Bradford City, drie jaar geleden, waarbij 56 men sen werden gedood en tiental len gewond raakten. 23.05 Match of the day. Desmond Lynam en Gerald Williams kij ken terug op de vandaag ge speelde tenniswedstrijden op Wimbledon. 00.05 [The Untouchables. Ameri kaanse politieserie met Robert Shack. Afl.: Death of an Over lord. 00.55 Weerbericht. BBC 2 15.50 Wimbledon '88. Rechtstreekse reportage van de derde dag van de Open Engelse tennis kampioenschappen op Wim bledon. Om 16.00 en 16.50 Nieuws en weerbericht. 21.10 Wide world. Documentairese rie. Afl.: Grand Trunk Road, Eric Newby en zijn vrouw rei zen over een eeuwenoude weg van Calcutta naar Delhi in een gele taxi. 22.00 M*A*S*H\ Amerikaanse co medyserie met Alan Alda, Lo- retta Swit. Larry Linville e.a. Afl.: Hawkeye. get your gun. 22.25 SThe singing detective (4), Zesdelige serie van Dennis Potter, met o.a. Michael Gam- bon, Janet Suzman en Patrick Malahide (herh.). 23.35 Newsnight. Actualiteitenmaga zine met o.a. een overzicht van de Engelse ochtendbladen van morgen. 00.20 Weerbericht. 00 25-01.25 Opën University. SKY CHANNEL NEDERLAND 1 16.00 El Made in Germany. Poppro gramma. 17.00 The DJ Kat Holiday Show. Kindermagazine met Linda de Mol en DJ Kat. 18.00 Guns of Will Sonnett. Westernserie. 18.28 The Times Headline News. 18.30 The Ghost and Mrs Muir. Co medyserie. 18.57 Europees weerbericht. 19.00 Hazel. Comedyserie. 19.28 The Times Headline News. 19.30 The Levkas Man (3), tv-serie. 20.27 Europees weerbericht. 20.30 Cash and Company. Tv-serie. 21.28 The Times Headline News. 21.30 Ghost Story: Time of Terror. Griezelfilm met o.a. Patricia Neal en Craig Stevens. 22.30 International Motor Sports. 23.28 The Times Headline News. 23.30 Carlsberg Football Report. 23.35 1988 Tour de Suisse. Reporta ge van de Ronde van Zwitser- 00.05 Assen Grand Prix. Reportage 00.35 Roving Report. Actualiteiten. 00.57 Europees weerbericht. 01.00 THE ARTS CHANNEL: 01.00 Dyrham Park. Documentaire 01.30 Bayeux Tapestry. 02.00 The Story of Fashion. 03.00-03.05 Aspect of Great Artists. VARA 15.30 De Onedin Lijn. Engelse serie. 16.21 SOnze levende planeet. Documentaireserie. 17.16 El Vooruit mot de geit. NOS 17.30 Journaal. VARA 17.46-19.00 Kindermenu. NEDERLAND 2 DUITSLAND 1 09,45 ZDF-inlo. 10.00 TagMichau und Tagesthemen. 10.23 E) EK Voet bal: Rusland Italië. 11.55 Umschau. 12.10 Die Reportage. 12.55 Perso verzicht. 13.00-13.15 Tagesschau. 15.00 Tagesschau. 15.05 Gummibë- renbande. 15.30 Die Würze des Le- bens. 16.00 Die Trickfilmschau. 16.15 GJDie Marchenbraut. 16.45 STiere in Spanien. 17.10 Die kleine Dampflok. 17.15 Tagesschau. 17.25 Immer, wenn sie Krimis schrieb. DUITSLAND 2 SUPER CHANNEL Supertime. Kindermagazine. Formula One. Popprogramma. Dr Who. Science-fictionserie. Afl.: The revenge of the Cyber- men (3, herh.). Capitol. Tv-serie. Weerbericht. Living planet. Natuurfilmserie. EHoofdfilm: Tom, Dick and Harry. Amerikaanse speelfilm uit 1941. Super Channel nieuws. Weerbericht. Golfnieuws. Super sport. Voetbaluitslagen. Beats of the Heart. Muzikale documentaireserie. Afl.: Nigeri- 09.45 Zie Duitsland 1. 13.15-13.30 ZDF-info. 15.30 Heute. 15.35 Black Beauty. 16.00 Ferienexpress. 16.30 Ein Fall für TKKG. 16.55 Heute. 17.10 El Tele-lllustrierte. 17.45 Mat lock. DUITSLAND 3 14.55-17.30 Tennis op Wimbledon. BBC 1 07.35 EEdgar Kennedy. 07.55 Weer. 08.00 Breakfast time. 10.00 Nieuws. 10.03 Dallas. 10.50 Yoga. 11.00 Nieuws. 11.03 Small world. 11.15 Tekenfilm. 11.25 Children's BBC. 11.55 Five to eleven. 12.00 Nieuws. 12.03 Your mind in their hands. 12.30 On the house. 13.00 Nieuws. 13.03 The Animals roadshow. 13.40 Tekenfilm. 14.00 Journaal. 14.30 Neighbours. 14.50 Wimbledon '88. 17.10 Children's BBC. MTV EUROPE BBC 2 16 00 Malken Waio. 16.30 Club MTV, programma met dansmuziek vanuit het Palladi um in New York. 17.00 3 From 1 at 5: Michael Jack- 17.15 Maiken Wexo. 18.00 The Adam Curry Show (herh.) 19.00 Remote control. 19.30 Ray Cokes. 22.00 US Top 20 Countdown. 00.00 Gast-vj. 02.30-06.30 Night voices. 15.40-21.10 Tennis op Wimbledon. SKY CHANNEL 06.30 Good morning Scandinavlal 07.30 The DJ Kat Show. 08.35 El Sky Trax. 13.05 Another World. 14.00 Tour de Suisse. 14.30 Roving Re port. 15.00 Sydney Winfield Pre miership. 16.00 El Great Video Race. 17.00 DJ Kat Holiday Show. RADIO 1 leder heel uur nieuws (NOS). 16.05 EO: Tijdsein. 18.45 Reisjournaal. 19.00 NOS: Hobbyscoop. 19.30 Akkoord. 19.30 Langs de lijn. 22.02 Nederlandse lichte muziek. 23.05 Met het oog op morgen. 00.02 NCRV: Volgspot. 01.02 Romance 02.02 Nachtexpress. 04.02 Clair-Obscur. 06.02 In 't voorbijgaan. 06.07-07.00 Vandaag... donderdag RADIO 2 leder heel uur nieuws (NOS). 18.03 De wereld zingt Gods lof. 18.54 NCRV: In 't voorbijgaan. 19.00-07.00 Zie radio 1 RADIO 3 leder heel uur nieuws (NOS). 18.03 NOS: Driespoor. 19.02 VPRO: Frontlijn. 21.02 Backline. 22.02 Gonzo Radio. 23.02 Heartlands. RADIO 4 18.02 AVRO: Cédea. 20.00 Nieuws. 20.02 Radio Filharmonisch Orkest. 22.00 Voor het stil wordt en wat later. RADIO 5 18.10 TROS: TROS Kinderforum. 18.20 PP: Uitzending van de PvdA. 18.30 TROS: Tempo Doeloe. 19.00 NOS: Voor buitenlanders. 20.30 FEDUCO: Medelanders Neder landers. REGIONAAL Radio West: 17.00-18.00 Avondmaga zine. Omroep Rijnland: (Via FM-fre- quentie 105,7 MHz) 17.00 Vandaag vooraf 17.30 Vandaag de dag op woensdag. 18.30 Moker. 19.00-20.00 Rijnsburg Lokaal. Verder als Radio 1. BRT 1 18.10 Actueel. 18.30 BRT Combo. 18.45 Protestants-godsd. uitzending. 19.10 Actueel. 19.30 Accordeon en Vlaamse liedjes. 20.03 In de club: jazz. 21.03 Filmmuziek. 22.10 't Chanson. 23.10 Crooners en soft music. 23.30-02.00 Twee tot twee. BRT 2 17.10 Rijswijckfoon. 19.10 Dansvergunning. 22.05 Jazz Kaffee. 23.30-02.00 Twee tot twee. BRT 3 18.10 Actueel. 18.30 De rommelpot. 19.00 Symposium. 19.45 Criss-cross. 20.30 Musica Antiqua. MORGEN TV 5 SUPER CHANNEL 16.05 Temps présent. 17.00 La course autour du monde. 18.00 Récréation. 18.40 Des chiffres et des lettres. 18.55 Les bróves. 19.00 Mon Oeil. 19.55 Temps présents. 20.40 Carabine FM. 21.05 Les visiteurs du soir. 21.35 Bernard Demierre. 22.00 Journaal. 22.30-23.30 Continents Francopho- 07.00 Supertime. 08.00 Nino Firetto. 09.00 Sons and Daughters. 09.25 Patchwork. 09.50 Follow me. 10.05 Doe het zelf. 10.30 Tuin en land schappen in Engeland. 11.00 The hot shoe show. 11.30 De wonderlijke wereld der natuur. 12.00 Q.E.D. 12.30 Wildlife. 13.00 Capitol. 13.25 Weer. 13.30 Sons and Daughters. 13.55 Amanda op de Oriënt Express. 14.25 Weer. 14.30 Rockin' in the UK. 15.30 Nino Firetto. 16.30 Supertime. RADIO 1 leder heel uur nieuws (NOS). 07.03 AVRO: Auto in? AVRO aan! 09.05 Arbeidsvitaminen. 10.45 Leuterkoek en zandgebak. 11.50 Uit het plakboek van de revue. 12.02 De burgemeester is jarig. 13.05 AVRO's Radiojournaal. 14.05 Koperen Ko en Nikkelen Nelis. 16.05 KRO: Echo-Magazine. RADIO 2 leder heel uur nieuws (NOS). 07.03 NCRV: Het levende woord. 07.10 Vandaag... donderdag. 08.03 Hier en Nu. 08.54 Ontmoeting. 09J3 Willem Wever. 10.03 Plein publiek. 11 JO De familie show. 12.40 Middagpauzedienst. 13.20 Ik zie de zon. 13.45 Kletsmajoor er op uit. 14.03 Mixer. 15.03 Coupe soleil. 17.03 VOO: Hollandse hits. RADIO 3 leder heel uur nieuws (NOS). 07.03 TROS: De havermoutshow. 09.03 Gouden uren. 12.03 Vijftig Pop of een envelop. 14.03 De nationale hitparade top 100. RADIO 4 07.00 Nieuws 07.02 VOO: Ochtendstemming. 08.00 Nieuws 09.00 Veronica's Meesterwerken. 10.30 Muziek voor miljoenen. 12.00 Veronica's Meesterwerken. 13.00 Nieuws. 13.02 Holland Festival journaal. 13.10 Ned. Muziekland Klassiek. 14.00 EO: Metronomlum in concert. 15.30 Zeggen en schrijven. 16.00 VPRO: De Beweging. RADIO 5 09.00 Nieuws. 09.02 NOS Sportief. 09.25 Waterstanden. 09.30 RVU: Gouden Eeuw. 10.00 KRO: Kiekeboe. 10.15 De zonnebloem. 10.55 Boekenwijsheid. 11.00 De 50+ seniorenshow. 12.00 Nieuws. 12.05 Kruispunt. 12.25 Bewogen grensgangers. 12.30 Da Capo. 13.00 Nieuws. 13.10 Echo buitenland. 13.30 De Derde Wereld. 14.00 O kwadraat. 14.20 Zin in muziek op 5. 14.40 De helende kracht van de sa cramenten. 15.00 Het dossier. 16.00 NOS: Zo kan het ook. REGIONAAL Radio West: (via FM-frequentie Radio 1) 07.15-08.00 Ochtendmagazine. 12.00-13.00 Lunchuur. Omroep Rijn land: (Via FM-frequentie 105.7 MHz) 10.30-12.00 Voor senioren. Verder als Radio 1. Radio Rijnmond: 07.00 Och tendmagazine. 09.00 Hans van Vliet. 12.00 Lunchprogramma. 14J0 Tineke Speksnijder. 16.00 Rijnmond getapt BRT 1 05.31 Met 1 wakker. 08.20 Klaarwakker. 09.05 Uit de band. 10.00 Nieuws. 11.00 Nieuws. 11.30 Het Vermoeden. 13.10 Actueel. 13.30 Tussendoor. 14.03 Klapstoel. 15.03 Zo d'ouden zongen. 16.05 Neem je tijd. BRT 2 05.30 De eerste ronde. 09.00 Vision. Toeristen onderweg. 10.03 Parkeerschijt. 12.00 Muziek en informatie. 13.10 Roddelradio. 14.00 Hitsbox. 17.10 Amazone. BRT 3 07.00 Goede morgen. 08.15 Ochtendvariaties. 09.15 Matinee. 10.00 Gezongen. 10.50 Symfonisch. 12.00 Tafelmuziek. 13.10 Actueel 13.25 In parken en tuinen. 15.10 Madrigalen uit de barok van Lotti en Scarlatti. 15.45 Kamermuziek.

Leidse Courant | 1988 | | pagina 13