Frank Masmeijer: „Die C zou voor iedereen moeten gelden a ELEVISIE-PROGRAMMA'S CeidóaQowuvnt ZATERDAG 18 JUNI 1988 PAGINA 23 n Cf.3l acqi dgr ,3! Ch feer, >ky) rru filn nn eei '00 av n* tuee05 KRO/RKK .00-11.55 ISOmroepparochie. Eucharistieviering vanuit de St. Franciscus Xaveri- us-kerk te Amersfoort. NOS 00 Nieuws voor doven en slechthorenden. VARA ,30 Terug naar de natuur. En gelse comedyserie. Afl.: Het zwakke geslacht? Ter wijl Tom druk bezig is vo gels te verjagen in verband met de komende oogst, ontdekt Barbara dat gas en elektriciteit toch wel voordeel bieden. .00 Vijftig Jaar Britse film. Documentaireserie over de geschiedenis van de Engelse filmindustrie. Afl.: De helden. O het is zo fijn oir lekker stout te zijn. Tekenfilmse rie. Afl.: Sleetje rijden. NOS 10 Journaal. VARA (si Zomerro(c)k. Presenta tie: Jan Douwe Kroeske. 13 VARA'S kindermenu. 1. Zoobilee Zoo. 2. De avon turen van Teddy Ruxpin. Tekenfilmserie. Afl.: Oom Grubby. NOS Journaal VARA Terug naar Schateiland. Jeugdserie. Afl.3: Het eiland der verdoemden. Na vele dagen op zee te hebben gezworven bereikt het gezelschap het eiland Sint Anna, waar ze onge twijfeld hulp zullen krijgen van hun vriend Van der Brecken. Maar dan blijkt dat de Spanjaarden het eiland inmiddels hebben veroverd. Het Orkest. Israëlische co medyserie. Afl.: Het won derkind. Voor elk orkest is het een eer en een heel bij zondere ervaring om een wonderkind te mogen be geleiden. 25 Cagney Lacey. Ameri kaanse politieserie. Afl.: De Amerikaanse droom. Na een aantal verdachte branden vermoeden Cag ney en Lacey dat de mafia bezig is een bepaalde wijk te saneren. 12 De Kon8umentenboot. Van het Zwarte Woud naar de Zwarte Zee. Toeristi sche informatie over de Donaulanden en de Bal kan. Presentatie: Frits Bom. i57 Achter het nieuws. Actua liteitenrubriek. 22 Meedoen in Rotterdam. Reportage van de Recrea tie Sportdag. ft 58 Ian Bruce (I) en Joseph Mosikili in het televisiespel „Geen mo ment van twijfel", dat over apartheid gaat. Ned. 3, 21.15 u. FOTO: ANP 23.11 Het Dame Edna Spekta kel. Talk-show met Edna Average. Gasten: Sean Connery, Cliff Richard en Mary Whitehouse. NOS 23.55 Journaal. NEDERLAND2 VPRO 09.00 Towser. Kinderserie. Afl.3: Towser en de leeuw. Herh. 09.05 Laks en Wammes. Pop pen-animatieserie. Afl.3: De nieuwe lamp. 09.10 Madicken. Zweedse serie. Afl.3: Betalen. Herh. 09.35 Zilveruitjes. Kindermaga zine. 39.50 EMax Laadvermogen. In formatieve serie. Afl.3: Ge heimtaal. 10.05-11.00 Sprookjestheater. Serie waarin sterren sprookjes vertolken. Van daag: Belle en het beest. NOS 13.00 Nieuws voor doven en slechthorenden. VPRO 19.00 La linea. Serie tekenfilms. 19.04 EThe Untouchables. Amerikaanse misdaadse rie. 19.52 Jazz Shorts. NOS 20.00 EJournaal en weerover- zicht. VPRO 20.10 Het proces Lee Harvey Oswald (1), tweedelige ge dramatiseerde documen taire over het proces, zoals dat zou hebben plaatsge vonden tegen de verdach te van de moord op J.F. Kennedy. 22.40 Off Holland. Cultureel pro gramma in samenwerking met het Holland Festival. Theater: Albe di Verhaeren en Dies Irae. Muziek: De Nederlandse jeugd en de Duitsers. NOS 03.41 Journaal. NEDERLAND3 NOS 09.00 Nieuws voor doven en slechthorenden. FEDUCO 10.40 Telebord: It monumint (2, herh.). 11.00 Open Universiteit: Be- leidskunde(herh.). NOS 11.30 Weekjournaal. 12.00 Het Capitooï. Recht streeks discussieprogram ma. 12.45 Open Universiteit. 13.00 Nieuws voor doven en slechthorenden. 17.15 Nieuws voor doven en slechthorenden. 17.30 Journaal 17.35 Sportuitslagen. 17.45 Sesamstraat. TELEAC 18.00 Pronto? Cursus Italiaans voor beginners. Les 19. 18.30 Cursus Vrouw Compu ter. Les 4. NOS 19.00 Studio Sport. 20.00 EJournaal en weerover- zicht. IKON 20.10 EDe jongens Veerman. Zesdelige familiekroniek. Afl. 1Wie is hier de baas? (herh.). NOS 20.40 Panoramiek. Actualitei tenmagazine. IKON 21.15 Geen moment van twijfel. FEDUCO 22.02 Werken aan werk. Instal latietechniek. NOS 22.32 Journaal. TELEAC 22.37 Ni Hao? Cursus Chinees "voor beginners. Les. 11 NOS 23.22 Nieuws voor doven en slechthorenden. „NCRV STAAT WAT GEZELLIGHEID BETREFT AAN DE TOP" HILVERSUM De NCRV is nog zeker twee jaar verzekerd van de medewerking van de 26- jarige free-lancer Frank Masmeijer, die in 1985 de Nederlandse beeldbuis veroverde. Hij heeft zijn contract met de omroep tot 1990 verlengd. Mo menteel staat hij in het middelpunt van de be langstelling met het mu zikale programma „G'oud en Nieuw waar van vanavond (Ned. 1 om 19.20 uur) een afleve ring wordt uitgezonden. Een gesprek met Frank betekent praten over het tv-vak, over zijn vroege re werk in Spanje en over de NCRV, een om roep die volgens hem wat gezelligheid betreft aan de top staat. Frank Masmeijer werd in Hilversum geboren. Na de voltooiing van zijn VWO-stu- die kwam hij terecht in het jeugdinternaat van de voet balvereniging Go Ahead Eagles. Behalve dat hij over een vlotte babbel beschikt, bleek hij namelijk ook een aardige 'dribble' in de benen te hebben. De combinatie voetballen- studeren bleek toch voor Frank niet de ideale combi natie. In de Deventer-tijd volgde hij een management- cursus, die hij niet heeft afge maakt. Het avontuur trok hem meer en op de bonne fooi reisde hij af naar Spanje, met de bedoeling sportevene menten te organiseren. Uit eindelijk werd hij de presen tator van 'bonte avonden' in grote luxueuze hotels in het zonnige land. Frank:. „Wer kelijk, het was een heerlijke tijd daar. Het klimaat is er geweldig en ik werkte conti nu voor vakantiegangers. En mensen die in Spanje hun vakantie doorbrengen zijn goed te spreken. Dus het was altijd dolle pret. Toch ga je op een gegeven moment inzién dat dit niet het eindstation is in je maatschappelijke leven. Daarom heb ik mij in 1985 ook geen moment bedacht het aan mij door de NCRV aangeboden contract te teke nen". Voor Frank Masmeijer blijkt de NCRV bovendien een aar dige springplank om naast het televisie-werk een eigen bedrijfje te starten. Het zou namelijk een misvatting zijn dat Frtink's leven louter en alleen uit televisie maken be staat. Integendeel. Masmeijer is een veel gevraagd figuur op personeelsavonden, vide opresentaties en modeshows. Nieuwe shows Frank Masmeijer is vooral bekend geworden door zijn „Frank en Vrij-show", die het komende seizoen niet meer op de buis komt. „We hebben besloten af te stappen van het koppelen van kandi daten. Dat hebben we nu al lemaal wel gezien. Het ko mende winterseizoen presen teer ik voor de NCRV een aantal nieuwe shows. Ik kan er echter nog niets over zeg gen, ook al zou ik willen. De voorbereidingen zijn nog in een erg pril stadium. We moeten eerst de serie „G'oud en Nieuw" afmaken. Wel kan ik zeggen dat de NCRV op 4 oktober (Werelddieren dag) een „Mens- en dieren- gala" op de televisie brengt. Dat gala zal door mij worden gepresenteerd". „De C in NCRV is niet door slaggevend voor mij geweest om juist voor deze omroep te kiezen. Van huis uit heb ik geen christelijke achter grond. Ik houd mij wel aan de normen, zoals die door de NCRV zijn gesteld. Overi gens vind ik dat die C voor iedereen zou moeten gelden. Maar dan wel tot een bepaal de hoogte. Ik bedoel daarmee te zeggen dat je het voor je zelf en anderen leuk moet houden en er geen rommeltje van moet maken". Hij heeft het bij de NCRV best naar zijn zin, hetgeen blijkt uit de contractverlen ging. ,,'t Is in die drie jaar nog nooit bij mij opgekomen het eens bij een andere om roep te proberen, nog afge zien van het feit of ze mij zouden willen hebben. De or ganisatie bij de NCRV is per fect. Qua gezelligheid en ver zorging staat deze omroep eenzaam aan de top". Visitekaartje Over de rol van presentator heeft Frank Masmeijer zo zijn eigen opvatting. Frank: „Als presentator krijg je een heel aparte rol toegedicht. Uiteindelijk ben je de gast heer voor het televisie kij kend publiek, maar tegelij kertijd het visitekaartje voor de omroep waarvoor je werkt. De kleding en het kapsel moeten goed in orde zijn. Ik besteed daar ook veel aandacht aan. Het is echt zö dat het publiek erop let hoe je eruit ziet. Je kunt een pre sentator beschouwen als een soort trendsetter voor het modebeeld". Frank Masmeijer houdt er niet van 'vaste teksten' te moeten oplepelen. „Ik vind dat een presentator moet kunnen improviseren. Dat houdt overigens niet in dat ik mij niet voorbereid op wat komen gaat. Je moet uiter aard over bepaalde achter grondinformatie beschikken van artiesten die je in de uit zending ontvangt, anders wordt een gesprek met de desbetreffende gast veel te oppervlakkig". Frank realiseert zich dat hij tot de categorie zogeheten be kende Nederlanders behoor. „Natuurlijk was die populari teit in het begin even wen nen. Maarhet hoort er nu eenmaal bij. De mensen rea geren over het algemeen aar dig. Och, er zullen ook wel mensen zijn die kritiek op mijn functioneren hebben. Maar daar trek ik mij niet veel van aan. Je moet ge woon lekker doorgaan, an ders word je helemaal maf". Zingen Frank Masmeijer behoort tot de categorie presentatoren, die steevast in elke uitzen ding vocaal in actie komt. „Maar ik kèn zingen en dat kun je lang niet van al mijn collega's zeggen. Ik heb een zang-opleiding gehad en vind zingen leuk. Maar het vocale moet uiteraard ten opzichte van het verbale niet de over hand krijgen. Ik word dan gelukkig ook niet als zanger benaderd. Het publiek ziet mij in de eerste plaats als presentator en pas veel later als zanger". BEN JONGSMA Documentaire over landloze boeren HILVERSUM In heel La- tijns Amerika wordt het oer woud in hoog tempo ver woest door landloze boeren, die in hun geboortestreek niet meer aan grond kunnen komen. De ontgroende oer- woudgrond raakt in een paar {'aar uitgeput. Door geldge- >rek zijn de agrariërs vervol gens gedwongen hun land te verkopen aan rijke veeboe ren, waarna ze van voren af aan moeten beginnen. Deze problematiek, met name die van de boeren in Colombia, wordt uitvoerig belicht in een tweedelige documentaire onder de titel „Colombia - de vergeten mensen"; De AVRO zendt donderdag (Ned. 2 om 22.10 uur) het eerste deel van deze reeks uit. In deze aflevering bezoekt een filmploeg onder leiding van Walther Grotenhuis het gebied Uraba. Zo'n dertig jaar geleden werden de enor me mogelijkheden van dit vruchtbare gebied ontdekt. Bananenplantages brachten een fortuin op, d.w.z. voor de eigenaars. De immigranten gingen aan de slag als arbei ders op deze plantages of na men stukken oerwoud in be slag. De oorspronkelijke be woners - de Indianen - wer den van hun grond verdre ven en in een wild-westach- tige sfeer verrezen in het oerwoud stedelijke nederzet tingen. Nadat kostbare hout soorten uit het bos zijn ge haald wordt het overgeble ven deel in brand gestoken. Vervolgens gaan de boeren over tot het zaaien van maïs en het planten van rijst. Dat gaat een paar jaar goed, tot dat de grond uitgeput raakt en de natuur wraak neemt. De boeren zijn dan gedwon gen hun land te verkopen aan door cocaïnehandel rijk geworden veeboeren. Zo trekken de immigranten steeds verder het oerwoud in, gedoemd tot een uitzicht loos bestaan. Acht jaar gele den kwam in Uraba een Nê- derlands-Colombiaans ont wikkelingsproject van de grond om deze vicieuze cir kel te doorbreken. In de do cumentaire komen enkeje boeren aan het woord over de invloed van het project óp hun bestaan en welke geva ren er dreigen door de aan leg van steeds meer nieuwe wegen. Ne) tte Midler als Janis Joplin in Repi lardi flï 1 Qra0O Eucharistieviering, vanuit de kerk O.L.V. Goede Bijstand in Brussel. >0-12.45 De zevende dag. Nieuwsmagazine met Blikvan- le J ger, nieuwsbeelden; Confron tatie, debat; Zeven op zeven, weekoverzicht. Presentatie: Etienne van den Bergh. Bananen Paul. Westdultsè jeugdfilm van Richard Claus. Met: Otto Schnelling en May Buschke. 30 The best of Schoten 1987. Hoogtepunten uit het traditio- sterif nele volksdansfestival van Schoten 1987. >0 Krokant. Culinaire reeks. The ma: Asperges. Presentatie: Nest Mertens (herh.). 00 llDe jaren zestig: De lange ictio hete zomer (The long hot sum mer). 18-delige Amerikaanse serie mef Ed O'Brien, Nancy Malone, Roy Thinnes e.a. Afl. 15: De onverbloemde waar heid. 55 Nieuws in teletekst. Tik Tak. Animatieserie (herh). scrps Plons. Afl.: Plons en de blauwe vogel. Herh. 10 Er was een keer... Korte ver haaltjes, verteld door Jef Burm. Vandaag: De oude auto. 20 Leven... en laten leven extra. Milieuprogramma. Vandaag: De Hoge Veluwe. 45 Geldregen (slot). Zesdelige Deense jeugdserie met Ricky Rasmussen, Kenn Vedsegaard e.a. 15 Bloemetjes buiten. Vandaag: Kamerplanten, op zoek naar .frisse' lucht. Presentatie: Gil Ciaes en Mare Verachtert. 40 Mededelingen en program ma-overzicht, ansi 45 Nieuws. i/ide<00 Kijk uitl Verkeerstips. Van daag: Vakantierijden. 05 Sportweekend. 40 The Rose. Amerikaanse speel film uit 1979 van Mark Rydell. Met: Bette Midler. Alan Bates, Frederic Forrest e.a. Rose is een bekende rockzangeres uit de jaren zestig. Zij wil een laat ste concert geven In haar geboortestad om er dan een jaar mee op te houden. Zij weet echter niet dat zij nog maar vijf dagen fe leven heeft. 50-23.10 Nieuws en Coda. Mozaï ek. van Piet Brak. RT2 i5.17.30 WMtattilallc. Recht- streekse reportage van deze internationale atletiekontmoe ting vanuit het Heizelstadion in Brussel. Met deelnemers uit: België, Nederland, Spanje, Portugal, Oostenrijk, Denemar ken. Ierland en Zwitserland. Commentaar: Yvan Sonck. RTBF 1 10.30 Roflots du libéralisme. Politie ke uitzending. 11.00 Eucharistieviering. 12.00 Faire Ie point. Discussiepro gramma. 13.00 Actualités a la Une. 13.05 Journaal. 13.25 Variétés a la Una. 13.30- Atletiekwedstrijden in het Heizelstadion te Brussel. 17.20 Cinéma a la une. 17.25 Dimanche.Musique. Orchestra de Chambre de la Communau- té francaise o.l.v. Philippe Hirs- hhorn met viool m.m.v. Geor ges Dumortier en Maxerice Larrieu, fluit, en Thérése Gilis- sen, altviool. 1. Concert in B gr.t., C.Ph.E. Bach. 2. Concert in G gr.t., Telemann. 3. Dub belconcert in A gr.t., opus 61, Handel. 18.30 Noubanimé, tekenfllmmagazi- 19.00 Le week-end sportif. Presen tatie: Michel Lecomte. 19.25 Paardenkoeraen. 19.30 Journaal. 20.00 Cinéma a la Une. 20.05 Copie conforme. Spelpro- gramma. Gast: Gérard Lenor- 20.55 Quelques mois pour aimer (Strangers: the story of a mo ther and daughter), Ameri kaanse tv-film uit 1979. Regie: Milton Katselas. Met: Bette Davis, Gena Rowlands, Ford Rainey e.a. Een oude vrouw leeft teruggetrokken in haar huisje en voelt zich teleurge steld in het leven. Op een dag komt plotseling haar dochter na 20 jaar bij haar op bezoek en zoekt toenadering. 22.25-22.55 Laatste journaal. EB Ondertiteling via Teletekst lal Tweetalige of stereo-uitzending D Zwart/wit-ultzending ■B Zwart/wit-uitzending met onder titeling via Teletekst 0 Bij niet-Nederlandstalige zen ders: uitzending in orginele ver sie met ondertitels ■Q Bij niet-Nederlandstalige zen ders: z/w-uitzending in orginele versie met ondertitels DUITSLAND 1 Programma-weekoverzicht (herh.). Het programma met de muis. Schwarze Göttinnen. Docu mentaireserie over de zwarte filmsterren van vroeger. Afl.2: Ein phantastischer Traum. Ballet! im Ersten: Sergeant Early's Dream, ballet van Christopher Bruce op Engelse, Ierse en Amerikaanse folkloris tische motieven, uitgevoerd door het Ballet Rambert. Beel dregie: Thomas Grimm. Isl Pre88eclub. Tagesschau, met Wochenspie- gel. I Magazin der Woche. Regio naal magazine. Programmaoverzicht. l 45 Fieber, magazine vanuit Besuch aus Liliput. Kinderse rie. Afl. 10: Verschollen im Park. l ARD-Sport extra. Lichte atle tiekwedstrijden: Westduitsland - Oostduitsland. Commentaar: Dieter Adler en Gerd Ruben- bauer. ARD-Ratgeber: Heim Gar- Mit der Teilung leben.. Docu mentaireserie over de naoor logse splitsing van Duitsland. Afl.2: Geteilte Freude. 5 Tagesschau. Wir übor uns. Sportschau. fflLindenstrasse. Serie met Annette Kreft, Wolfgang Grö- nebaum, Annemarie Wendl e.a. Afl.: Explosionen. Weltspiegel. Reportages van buitenland-correspondenten. Sportschau-Telegramm. Programma-overzicht. EiTageschau. 5 Mord im Orientexpress (Mur der on the Orient-express), En gelse speelfilm uit 1974. Regie: Sidney Lumet. Met: Albert Fin ney, Lauren Bacall, Martin Bal sam e.a. Kulturweltspiegel, met Hans- jürgen Rosenbauer. Tagesschau. Die Feuerwehr hilft - vorbeu- gen musst Du, voorlichtings programma over brandpreven tie. Die Offensive - Versuch zur Qualifikation von Arboitslo- sen, reportage. ARD-Sport extra. 1. Grand Prix van Amerika voor F 1-wa gens te Detroit. Commentaar: Helmut G. Müller. 2. Open Amerikaanse Golfkampioen- schappen te Brookline. Com mentaar: Fritz Klein. I Tagesschau. i Nachtgedanken. DUITSLAND 2 09.00 SI Programma-weekoverzicht. 09.30 Eucharistieviering, vanuit de Hofkirche in Neumarkt/Oberp- falz. Celebrant: pastoor Jo- hann Limbacher. 10.15 Mosaik. Afl.: Als die Züge Fe- rienzüge wurden. 11.00 IS ZDF-Fernsehgarten. Muziek en gasten live vanuit Mainz. m.m.v. sandy Shaw, Belaml Brothers, Desireless en Marek Michel. Presentatie: llona Christen. 12.45 Heute. 12.47 Sonntagsgespraeh. 13.15 Damals: vor vierzig Jahren, serie oude weekjournaals. Vandaag: Presse in Deutsch- land. Presentatie: Hanns Wer ner Schwarze. 13.30 EB 1-2 oder 3, spelprogramma voor kinderen. Presentatie: Biggi Lechtermann. 14.15 Löwenzahn. Kinderserie met Peter Lustig e.a. Vandaag: Wie die Kartoffeln in den Keiler kommen. 14.45 Erkundungen in Ost-fierlin: Am Hackeschen Hof, reporta ge. 15.15 ErlWas soil denn nur mit Vater werden (A family upside down), Amerikaanse speelfilm uit 1978. Regie: David Lowell Rich. Met: Fred Astaire, Helen Hayes, Efraim Zimbalist jr. e.a. 16.50 Danke schön, mededeling van de Aktie Sorgenkind en Der grosse Preis. Bekendmaking van de winnaars van deze Die Sportreportage. ML Mona Lisa. Vrouwenjour naal op zondagavond. Programma-overzicht. 19.10 Bonn direkt. Politiek nieuws. Presentatie: Wolfgang Herles. 19.30 Querschnitfe: Rückkehr der Seuchen? Reportage over de opkomst van. bepaalde ziekte- plagen zoals malaria, koepok ken en AIDS. 20.15 Gewitter im Mai, tv-film' van Xaver Schwarzenberger naar een vertelling van Ludwig Ganghofer. Met: Gabriel Baryl- li, Claudia Messner, Michael Greiling e.a. 21.45 Heute en Sport am Sonntag. 22.00 Die erste Schlacht des Kalten Krieges. 'Rekonstruktionen: Die Berliner Luftbrücke', docu mentaire over de blokkade van Berlijn in 1948/49. 23.00 B) Die Beute, tv-film van Domi- nik Graf. Met: Martina Gedeck, Hannes Jaenicke, Donata Höf- 00.10 Heute. DUITSLAND 3 09.00 Telekolleg aktuell. 09.30 Telekolleg II. Tv-cursussen. 11.00 Sehen stalt hören. Weekjour naal voor doven en slechtho renden. 11.30-12.30 Ihre Heimat - Unsere Heimat. Programma voor Grie ken, Spanjaarden en Joegosla- 16.00 WDR-Publik. Gevarieerd ma gazine live vanuit Bocklemünd. 17.00 Leben im Alter: Geld-Ge- schëfte, informatief magazine voor ouderen. 17.45 Keulen, koehen, essen s la saiaon. AN.6: Picknick. 18.00 Pan Tau„. Kinderserie. Afl.: ...und die Jagd auf den Frosch. 18.30 Gott und dia Welt: Castros neue Toleranz, programma over de huidige situatie van de christenen op Cuba. 19.00 Aktuelle Stunde. 19.30 Sport im Westen. 20.00 West 3 Extra-Spiel: Deshima, tv-film van Beat Kürt over een liefdesgeschiedenis, maar te gelijkertijd de tot standkoming van een speelfilm. 21.30 West 3 aktuell. 21.35 Bahnhof Rolandseck, geva rieerd programma met gasten uit Parijs. 23.05 Experimente: Komblume, ex perimentele film van Thomas M. Dalmare. 23.20 Felix Austria, reportage over Oostenrijk, het land waar de Paus een bezoek zal afleggen. 00.20 Laatste nieuwe. BBC 1 Open University. Play School: Hallo again. EB Articles ot faith. Informatie ve serie over de eerste eeuwen van het christendom. This is the day. Open University. Business matters. Informatie ve serie. Afl.: Taking control. A life of oür own. When in Spsin. 12.40 Working the system, informa tieve serie. 13.05 EB Sign extra. Magazine voor doven en slechthorenden. 13.30 Farming. Agrarisch magazine. 13.58 Weerbericht landbouw. 14.00 Nieuwsoverzicht. 14.05 Bonanza, Amerikaanse westernserie met Lorne Green, Michael Landon, Dan Blocker 15.00 mEastEnders Omnibus. Serie met Michaet Robartes. Gerry Hoxham e.a. 16.00 BBob Hope-cyclus: The road to Rio, Amerikaanse speelfilm uit 1947. Regie: Norman Z. McLeod. Met: Bing Crosby, Bop Hope, Dorothy Lamour Tekenfilms. The living planet, a portrait of the earth. Twaalfdelige docu mentaireserie. Afl.2: The frozen S3 The Animals roadshow. Sa rah Kennedy en Desmond Morris presenteren een serie over de relatie tussen mensen en de dieren in hun teven. Afl.: Badmington/BriStol. Nieuws en weerbericht. EB Praise bal Religieus pro gramma. A question of entertsinmsnt, spelprogramma. Presentatie: Tom O'Connor. EE) Alio Alio (1), zesdelige co medyserie (herh.). EBOne by one, tv-serie met Rob Heyland, James Ellis, So- nid Graham e.a. All. 8: A dying breed. Nieuws en weerbericht. That's lift. Sterke verhalen en anekdotes. El Heart of the matter. Joan Bakewell onderzoekt de more le implicaties van nieuwsfeiten. EB Having a baby (5), zesdelige informatieve serie. Sports special. Royal Interna tional Horse Show en de Grand Prix van Amerika voor F1-wagens te Detroit. Weerbericht. BBC 2 07.50 Open University. 14.05 O Hawk of the wilderness. twaalfdelige avonturenserie met Herman Brlx als Kioga, the Hawk. 14.20 Tekenfilm. 14.30 Sunday grandstand, sportma- gazine met o.a. Royal Interna tional Horse Show en Sunday cricket. 19.40 The money programme. Bud getvoorlichting. 20.15 Jazz Photographer. 20.45 Tommy Smith concert. 21.45 Open Amerikaanse Golfksm- pioenschappan. 00.00-02.00 OMoviedrome, cyclus klassieke cult-films Ingeleid door regisseur Alex Cox. Van daag: The last picture show, Amerikaanse speelfilm uit 1971. Regie: Peter Bogdano- vich. SKY CHANNEL The Beach Boys, vrolijke strandkwanten, die te zien zijn in „DC Beach Party". Super Channel, 19.30 u. FOTO: AP senteerd door Leontlen Ceule- mans en Peter Hobday. 15.00 Formule 1 Grand Prix, verslag. 17.00 Moon Stallion. Jeugdserie over een meisje en haar paard. 17.30 The Goodies. Comedyserie met Tim Brooke-Taylor, Grea- me Garden en Bill Oddie. 18.00 The Muppet Show. Poppense rie van Jirh Henson. Gast: Elke Sommer. 18.30 Jim'll Fix It. Jimmy Savile ver vult wensen van kijkers. 19.00 Capitol. Tv-serie. 19.25 Weerbericht. 19.30 DC Beach Party, muzlekspeci- al met de Beach Boys. Julio Iglesias, Hank Williams jr.. Rin- go Starr, The O'Jays e.v.a. >0.30 Voetbaluitslagen. 20.35 Cover Story. Sterren privé: José Feliciano. 21.00 Hoofdfilm: Charley'a Web. Au stralische speelfilm met o.a. Max Culten en Glen Buttres- 22.35 Weerbericht. 22.40 European buainasa waakly. Economisch magazine. 23.10 Chart Attack. Hitparade-over zicht met Simon Potter. 10.10-01.10 Boogie Box. Poppro gramma. 07.30 The World Tomorrow. Reli gieus magazine van Worldwide Church of God. 08.00 Fun Factory. Kindermagazfne (herh.). 11.00 The Flying Kiwi. Jeugdserie. 12.00 B) Countdown. Popprogramma mef Pat Sharp. 13.00 BI Heartline. Popprogramma met Tony Blackburn. 14.00 BJ The Great Video Race. Pop- programma met Pat Sharp en Ronnie the runner. 15.00 BI Soft and romantic. Poppro gramma. 15.30 Tour de Suisse. Reportage van de Ronde van Zwitserland (herh.). 16.00 Transworld Sport. 17.00 Fashion TV. Modemagazine. 17.30 B) Eurochart Top 50. Poppro- Ïramma met Linda de Mol. ha Times Headline News. 18.30 Gamin) Man. Avonturenserie. 19.28 The Times Headline News. 19.30 The Bionie Woman. Avontu renserie met Lindsay Wégner in de hoofdrol. 20.30 Sunday Movie: Quick, fet'a gat married. Amerikaanse speelfilm uil 1971 van William Dieterle. Met o.a. Elliott Gould en Carl Schell. 22.18 The Times Headline News. 22.20 World Gymnastics Cham pionships. Reportage van de vorig jaar in Rotterdam gehou- 22.48 The Times Headline News. 22.55 Tour de Suisse. Reportage van de Ronde van Zwitserland. 23.30 Bl Heartline. Popprogramma. 01.00 THE ARTS CHANNEL: 01.00-03.20 II Martrimonio Segreto. Opera van Domenico Clmaro- sa. uitgevoerd door de Keulse Opera. SUPER CHANNEL 07.00 Supartlma Club. Kindermaga zine gepresenteerd door Mick Meaaows err Sarah Jane. 11.00 Boogie Box. Popprogramma met Steve Walsh. 12.00 Oft tha Wall. Popjoumaal mat Amanda Radlngton en Simon Potter. 13.00 Sporting Change. 13.30 The World Toim gieus magazine. 14.00 Eastward with David Attenbe- rough. Natuurfilmserie. Afl.: Fire giants of Sumatra. 14.25 Weerbericht. 14.30 European Business Weekly. Economisch magazine gepre- MTV EUROPE D7.00 Ray Cokes. 10.00 Ultratech, futuristische pop- show. 10.30 Ray Cokes. 11.00 MTVs Europaan top 20. 12.00 Maiken Wexe. 16.00 Week in rock. 16.30 Maiken Wexo. 17.00 MTV-special. 18.00 Kino, filmmagazine met Chris Salewicz. 19.00 Maiken Wexe. 21.30 Live from the Archive. 22.30 Power plug special. 23.00 Reverb, de nieuwste boeken, tilms, platen en video's met Chris Salewicz en Steve Bla- TV 5 15.00 Apostrophes. Literair ne met Bernard Pivot. magazi- 16.15 Aujourtf'hui on Fran##. 16.30 Sports Magazine. 18.30 Bonjour bon appotft. Culnalr magazine. 18.55 Las Brèves. Tv-serle. 19-00 A la folia. Amusementspro gramma. 20,00 Adieu, tv-film. 21.30 Histoires Naturelles. 22.00 Journaal. 22.30-23.30 7/7. Weekoverzicht. £rv^Ma|n5||p NEDERLAND 1 NOS 13.00 Nieuws voor doven. KRO 15.30 Holiday Island. 16.15 The muppet babies. 16.40 Boomer. 17.05 KRO'a Tekenfilmfestival. NOS 17:30 Journaal. KRO 17.46-18.10 Lekkor weg. Toeristisch magazine. NEDERLAND 2 NOS 13.00 Nieuws voor doven. AVRO 16.15 Die Schwarzwaldklinik. All. 11. 16.59 Dungeons and Dragons. 17.22 Spanning in Slagharen, jeugd serie. 17.48-18.39 12 Toppop. Pqp- programma DUITSLAND 1 09.45 ARD-Ratgeber. 10.00 Heut). 10.03 Salzglitter - Die Stadt der Ar beit. 10.35 Gewitter im Mai. 12.05 Um8chau. 12.15 Weltspiegel. 12£5 Persoverzicht. 13.00 en 15.00 Tages schau. 15.05 Disneya Gummibaren- bande. 15.30 Circuoleute. Isabella Enoch. DUITSLAND 2 13.15-13.45 Engel, Teufel und De monen 15.30 Heute. 15.35 Black Beauty. 16.00 Ferienexpress. 16.30 Ein Fall für TKKG. 16.55 Heute. 17.10 Daa wsran Hits. 17.50-20.15 Die Sport-reportage. Vanuit het Rheinstadion in Düsseldorl: Lichte at letiekwedstrijden Westduitsland- Oostduitsland. DUITSLAND 3 14.55-17 30 Sport im Westen extra. Tenniskampioenschappen variuit Wimbledon. BBC 1 07.35 O Edgar Kennedy. 08.00 Bro- akfast Time. 10.00 Nieuws. 10,03 Dallas. 10.50 Lyn Marshall's every day yoga. 11.00 The Flintstones. 11.25 Children's BBC. 11.50 Cricket: 2e Cornhill Test-West Indies 14.00 Nieuws 14.30 Neighbours. 14£0 Wimbledon '88. Eerste dag. BBC 2 15.00 Nieuws. 15.15-21.10 Sport. Cricket: 2e Cornhill Test-Wesl Indies vanuit het Lords-stadion. Aansluitend tennis: Wimbledon. SKY CHANNEL 06.30 Good morning Scandinavial 07.30 Tha DJ Kat Show. 08.35 Sky Trax. 13.05 Another world. 14 00 A Happy 200th. Top snd down under Show. 15.00 Sydney Winfield Pre miership. 16.00 IS Popmuziek SUPER CHANNEL 07.00 Supertime. 09.00 Sons an> Daughters. 09.25 Hoe verzorg i mijn Baby? 09.50 Follow me. 10.0 Kooktips uit China. 10.30 Huis en in terieur. 11.00 In at The Deep Enc 12.00 De vlucht van de condor 13.00 Capitol. 13.25 Weerbericht 13.30 Sone and Daughters. 14.0 Three of a kind. 14.25 Weerbericht 14.30 Off te Wall. 15.30 Nino F irate

Leidse Courant | 1988 | | pagina 23