BRUCE SPRINGSTEEN bouwt liefdestunnel naar Europa en DIO/TELEVISIE EeidóaQowuvnt VRIJDAG 17 JUNI 1988 PAGINA 17 5R-zendtijd elijk naar procent •Ut ni HAAG Uitbreiding STER-zendtijd naar het |jk maximum van vijf t begin volgënd jaar en gens naar maximaal ocent, stuit niet op noe- raardig verzet vanuit de e Kamer. Dat bleek gis- tijdens een mondeling tussen de vaste Ka- missie voor cultuur en er Brinkman. windsman constateerde wens voor een maxima- tot 15 procent, zoals de Raad van Europa Europese Commissie bepleit, voor de Neder- verhoudingen wat fors de discussie over de gelden bleef Brinkman standpunt staan dat een i,te van de meeropbreng- bes estemd zouden moeten de i voor de verlaging van ;ft iroepbijdrage. Hij wil ierti ichter pas aan denken kom er de STER-zendtijd bo- sta e vijf procent uitstijgt, ng. bejis de bewindsman zou- al d i extra gelden bijvoor- ien mor eenderde gebruikt erw f> worden voor een ver- ij n g van de omroepreser- :ag iderde voor de voeding appe !t fonds voor culturele lang iprodukties en/of ver- pral van de uurbedragen rari de bestaande zendtijd Tieeidrie netten en eenderde 1de an gebruikt kunnen voor verlaging van de >rteii>bijdrage. Op verzoek Vri< et name de VVD zei lan toe bij de voorberei- it verdere uitbreiding STER-zendtijd meer :heid te geven over Ipunt ten aanzien van van AVRO, TROS en een eigen commer- io- en televisiezender inen. Brinkman maak- iter duidelijk dat de ndtijd niet door een :iële gegadigde kan gemonopoliseerd. De an reageerde daar- een felle uitval van tr Sanden (CDA) op het voorstel van de ATV- de geprofileerde in met honderd mil- compenseren. Van der maakte duidelijk dat •A ten aanzien van de rden in het regeerak- 'oor commerciële tele- ;een millimeter zal wij- overigens bleken - op na - geen van de aan- fracties warm te kun- 0: L.PP611 voor de jongste in van de ATV-omroe- HILVERSUM Dertien en veertien juni 1985 zijn onver getelijke dagen voor de Bruce Springsteen-fan. Het was de laatste keer dat „The Boss" Nederland aandeed voor twee concerten, die in de herinne ring voortleven als klassiekers. Met opzwepende rock roll, waarin zijn scherpe gitaarsoli en rauwe vocalen de hoofdrol speelden, wist hij de 100.000 fans die de twee Rotterdamse Kuipen vulden, briljante con certen voor te schotelen. Voor al het deel na de pauze was daarbij een lust voor het oor. Nu drie jaar later keert hij te rug. en staat hij op 28 en 29 juni opnieuw in de Kuip. Voor het zover is, koppelt „Zomer- rock" zondag (Ned. 1 om 17.35 uur) oude concert-fragmenten aan een interview met de Amerikaanse muzikant. Zijn nieuwe concertreeks „The Tunnel Of Love Express" heeft zijn vuurdoop inmiddels achter de rug. Hij begon in fe bruari in het Amerikaanse Massachusetts en trok vervol gens recordbrekend door Amerika. De vraag naar kaar tjes was zo groot dat Bruce een jaar lang alleen in Amerika zou kunnen spelen en dan niet voor zalen met vijfduizend mensen, maar voor de grotere stadions. Zijn concert in New York was bijvoorbeeld binnen anderhalf uur uitverkocht. En de eerste slechte kritiek moet Springsteen nog krijgen, hoewel zijn nieuwe show he melsbreed verschilt van de oude en eigenlijk best een ge waagde zet is. De verrichtin gen van de grootmeester van de rock roll, die alleen iets te zeggen lijkt te hebben als hij een gitaar in zijn handen heeft, werden echter op jubbe- lende toon beschreven. En het Amerikaanse publiek? Dat ge noot intens van een show" waarin alle oude Springsteen- waarden overboord lijken te zijn gegooid. Bruce Springsteen is met zijn liefdestunnel inmiddels in Eu ropa neergestreken, waar de roddelpers zich massaal op hem heeft gestort. Aanleiding was de foto van een Italiaan, die Bruce samen met achter grondzangeres Patti Scialfa in Rome kiekte. De foto laat een zonnend tweetal zien, waarbij Springsteens hoofd op de buik van Scialfa rust. „Springsteen bouwt nieuw liefdesnest" luid de een van de schreeuwende koppen bij de foto in een Itali aanse krant en het gerucht als zou zijn huwelijk met de actri ce Julianne Phillips over zijn, werd daarmee de wereld inge- holpen. In hoeverre het op waarheid berust, zal de toe komst leren. Boei roll Eèn liefde lijkt bij Bruce ech ter nooit te doven en dat is zijn liefde voor de rock roll. Eenmaal op het podium komt het recht uit zijn hart en wordt het soms omhuld door een ontroerende schoonheid zoals in 1985 tijdens de uitvoe ring van „The River". oude shows heeft met Bruce's nieuwe kijk op de rock roll te maken. Hij weet nu dat die muziek je leven niet redden. Tijdens de voorbereidingen van de show heeft Bruce even overwogen van de nieuwe reeks een geheel akoestische set te maken, maar liet dat idee toch weer varen. Wel •speelde hij begin dit jaar twee benefiet concerten, onder an dere voor de overleden Harry Chapin, om de mogelijkheden ervan te onderzoeken. „Het probleem waarmee ik had te kampen, was dat ik niet wilde terugvallen in het stramien van mijn oude tournees", liet hij in januari weten. Een oplossing lijkt hij te heb ben gevonden door wat oude gewoonten aan de kant te zet ten. Zo zijn de shows in min dere mate een krachtsinspan ning. Springsteen zoekt het meer in subtiliteiten. Een prachtig voorbeeld daarvan is het nummer „Born To Run", dat hij, wanneer hij in zijn eentje op het podium achter blijft, op akoestische gitaar speelt. Hierdoor komt de senti mentele lading van dit simpele liedjes beter tot zijn recht dan in de explosieve uitvoeringen, die het de laatste jaren omhul de. Bovendien speelt „The Boss" vooral nieuw materiaal, met uiteraard het behoud van wat oude favorieten. Het the ma tijdens zijn concerten is de liefde en de zaken die het be dreigen zoals armoede, werk loosheid en oorlog, maar ook jaloezie, wantrouwen en isola tie. Patti Scialfa De rol van achtergrondzange res Patti Scialfa is inmiddels behoorlijk gegroeid, mocht ze tijdens zijn „Born In The USA"-tournee even naar vo ren komen voor een duetje, nu is de roodharige zangeres re gelmatig in de volle schijnwer pers aan de rand van het podi um te vinden. Daarbij zingt ze niet alleen met Bruce mee in het aangrijpende „You Can Look But You'd Better Not Touch", maar hangt ze ook een aantal keren de akoesti sche gitaar om haar schouders. Bruce doet tijdens zijn huidige wereldtournee geen pogingen de oude te evenaren. Hij heeft naar nieuwe wegen gezocht om zijn publiek te amuseren. Daarvoor heeft hij de muzi kanten een andere plaats op het podium gegeven, oude ma teriaal in de kast gelaten en de volgorde van de songs volledig omgegooid. Gevolg is dat de show aan kracht heeft gewon nen. Daarbij neemt hij, wat meer dan in het verleden, de akoestische gitaar ter hand en maakt hij gebruik van een bla zerssectie (de voormalige As- bury Jukes). Zelf laat hij we ten door deze handelswijze oude fans te zullen verliezen, maar er hopelijk nieuwe aan bidders bij te zullen winnen. Hij is echter niet van plan al leen maar muziek te maken om zijn publiek tevreden te stellen. Bruce wil er zelf ook van genieten en dat doet hij momenteel voor de volle hon derd procent. HANS PIET NEDERLAND 1 KRO 15.30 Holiday Island (5). Austra lische serie. Op mysterieu ze wijze raken kinderen zoek die een paar uur later weer te voorschijn komen, blij en vrolijk als altijd. 16.20 Alias Smith and Jones. Amerikaanse serie. Afl.: Eindelijk amnestie. Wan neer er een nieuwe gouver neur wordt aangesteld, wordt de kans op amnestie voor Heyes en Curry plot seling een stuk groter. 17.10 KRO's Tekenfilmfestival. NOS 17.30 Journaal. KRO 17.46 De familie Greenwood. Tv-serie. Afl.3: Aan de slag. Om aan de slag te kunnen in de goudmijn heeft Luke Greenwood een vergunning nodig. Zo'n vergunning wordt echter niet zomaar gegeven. 18.10 De Freggels. Poppenserie. 18.35 KRO's Tekenfilmfestival. NOS 19.00 Journaal. KRO 19.18 In therapie. Informatieve serie over psychothera pieën. Afl.: De zaak van de vrouw die in trance gaat 20.05 Emmerdale Farm. Engel se tv-serie. 20.30 De Beiderbecke-tapes (slot). Tweedelige Engelse komische thriller. Trevor Chaplin en Jill Swinburne belanden op hun speur tocht naar de herkomst van een bandje met de dis cussie óver het dumpen van nucleair afval in een reeks van avonturen. 21.50 Brandpunt. Actualiteiten rubriek. NOS 22.30 Journaal. KRO 22.40 De nieuwe Pacific. Docu mentaireserie over de cul turele en economische verandering in de landen rond de Stille Oceaan. Afl.3: Terug naar het para dijs (herh.). 23.40-01.10 Voor altijd samen (Almost you), Amerikaanse tv-film uit 1984 van Adam Brooks. Met: Brooke Adams, Griffin Dunne, Ka ren Young e.a. Na het auto-ongeluk van zijn vrouw Erica verandert er veel in het leven van Alex. Hij krijgt niet alleen een nieuwe baan, maar is ook gecharmeerd van de ver pleegster van zijn echtge note. NEDERLAND2 TROS 15.30 Tita tovenaar. Kinderse rie. Afl. 11Het Grobbekui- ken(herh.). 15.55 Mask. Tekenfilmserie. Afl.: 18.00 18.25 18.50 18.55 19.00 19.25 20.00 20.29 22.40 22.50 De notenkrakers (herh.). TROS way of life magazi ne. Informatief magazine. Presentatie: Ton Fagel. Gast: Anton Geesink. Derrick. Duitse misdaad serie. Afl.: Manuels ver zorgster. Dr. Masilke wordt, vlak voor de ont moeting met zijn oude vriend Dr. Rohm, in zijn ho tel in München vermoord (herh.). TROS Sport. Sportmaga- zine. TROS vakantiekompas. Toeristisch magazine. Jan, Jans en de kinderen. Tekenfilmserie (herh.). De Fabeltjeskrant. Afl.: De maan die al vele eeuwen heeft bestaan (herh.). De dieren van Afrika. Na tuurserie. Afl.: Drukte bij de drinkplaats. Alf. Comedyserie. Afl.: Een ongewenste gast. Alf heeft via een postorderbedrijf eep buiksprekerspop met slechte manieren besteld. De Tanners weten zich hierdoor geen raad. NOS in Journaal en weerover- zicht. TROS Second Serve. Ameri kaanse tv-film uit 1986 van Anthony Page over het le vensverhaal van de be roemde tennisser Richard Radley, die zich liet trans formeren tot vrouw. Met in de hoofdrol Vanessa Red grave. Jongbloed Joosten. Rechtstreeks programma met hoogtepunten uit het nieuws. Presentatie: Astrid Joosten en Jaap Jong bloed. Tv-Vitrine. Serie kunst programma's. Afl.6: Sla venhandel. Dempsey en Makepeace. Tiendelige Engelse politie serie met Michael Brandon en Glynis Barber. Afl. 4: Het zwakke geslacht. Ma kepeace raakt tijdens een aktie gewond, waarna Dempsey haar duidelijk maakt dat haar falen te maken heeft met het feit dat zij een vrouw is. Woe dend belooft zij hem dat zij in zeer gevaarlijke situaties haar mannetje zal staan. NOS 23.45 Journaal. NEDERLAND3 17.30 17.46 18.00 NOS Nieuws vobr doven en slechthorenden. Journaal. Sesamstraat. Paspoort. Magazine in het Turks. TELEAC ESteden en hun verle den. Les 11. NOS lii Jeugdjournaal. EHet Klokhuis. Kinder- programma. TV-3. Gevarieerd magazi ne. 20.00 Studio Sport - EK Voetbal: West-Duitsland - Spanje. Rechtstreeks verslag met commentaar van Evert ten Napel. In de rust, om ca. 21.00 Open Universiteit spot. 22.10 Studio Sport - EK Voetbal: Italië - Denemarken. Sa menvatting. Commentaar: Theo Reitsma. 22.30 Journaal. 22.40 Gesprek met de Minister- President. 22.50 Nieuws voor doven en slechthorenden. 22.55-00.35 Studio Sport. Aan dacht voor de vandaag verreden etappe in de Ronde van Zwitserland. Glynis Barber en Michael Brandon spelen het befaamde politie- duo Harriet Makepeace en Jim Dempsey. Ned. 2 om 22.50 uur. FOTO: ANP E EN RMA ITRA REN 8.30. Tak. Animatieserie (herh.) Smurfen. Tekenfilmserie, jbbele afl.: Een potig hart- loe smurf je een dief? Migrantenmagazine. Vlaamse wegen. Toe- 13O0psch magazine. Vandaag: :REN m9eren- een kroniek van d v,«0 jaar Hoe Atuatica Tun- imïorum, een Romeinse neder- tting. verder ontwikkelde WEI ar het Tongeren W( trending door derden. rr Oflramma al IUWB- cent ""bericht. 11 «miere. Filmnieuws met Jo 2121! "PCte- l3»n met twee breinen (Man th two brains). Amerikaanse tbeelfilm uit 1983. Regie: Carl ig 83 öner. Met: Steve Martin, pthleen Turner, David Warner i. De briljante neuroloog dr. ppelilichael Hfuhruhurr is op hu- ni slijksreis in Wenen met zijn iverse echtgenote, de zeld- n mooie Dolores Benedict. Ijdens hun verblijf waart tLITE ik een geheimzinnige moor- maar door de stad. Michael Hi itdekt dat de lijken in het la- fratorium van een gestoorde Mlega tercht komen. Daar tie olndt hij ook een brein dat aat met een zachte vrouwen- ROUI Bm. Hij neemt het Drdt hopeloos verliefd. Het n moet en zal worden inge- it in het volmaakte lichaam Dolores. .eide Imapot. Achtergrondinfor- 0. Ht atie bij de filmactualiteit, idisc .05 Nieuws en Coda. Dit is inSize weemoed, van Rudolf in de Perre. lk 30 EK Voetbal '88. Recht- djgn reekse reportage vanuit 3ndei ""Chen: Westduitsland lanje. Aansluitend vanuit eulen: Italië - Denemarken. icsturebank. boite aux images, naan^urnsal. soir. Regionaal magazine, 'ick et Flupke. Tekenfilm, urnaal. i griffe de l'assasin (Badge the assasin), Amerikaanse •film uit 1985 van Mei Dams- gelei Met: James Woods, Yaphet hulpwtto. Alex Rocco e.a. In 1971 inforfcrden twee politiemannen tij- I255I ms een patrouille, de zwarte averly Jones en de blanke iseph Piagentini. in Harlem rmoord. Er wordt een onder- 0|>ek ingesteld. "C Tornada. Amusement. 45 Laatste journaal. dertiteling via Teletekst metalige of stereo-uitzending irt/wit-uitzending irt/wit-uitzending met onder ling via Teletekst niet-Nederlandstalige zen- uitzending in orginele ver- et ondertitels met-Nederlandstalige Zen 's. z/w-uitzending in orginele fsie met ondertitels Kathleen Turner is te zien de speelfilm 'The man with two brains', vanavond op BRT 1 om 20.50 uur. FOTO: MILAN KONVALINKA DUITSLAND 1 14.10 Das grosse Rennen rund die Welt (The great race.) Ameri kaanse speelfilm uit 1964 van Blake Edwards. Met: Jack lem- mon, Tony Curtis, Peter Falk 16.40 Wunder der Erde: Wildnis am grossen Fluss. Natuurfilm over dieren aan de Sava in Joego- 17.25 Mit der Teilung leben... Docu mentaireserie. Afl. 2. Geteiltes 18.10 Das Arche Noah Prinzip. Duit se speelfilm uit 1983 van Ro- land Emmerich. Met: Richy Muller, Franz Buchrieser, Aviva Joel e.a. (herh.). 19.45 SEK Voetbal: West-Duitsland - Spanje, vanuit het Olympia- stadion in München. Commen taar: Peter Jensen. In de rust. van 21.00-21.10 fflTagesschau. Na de wedstrijd: Italië - Dene marken. vanuit het Müngers- dorferstadion in Keulen. Com mentaar: Walter Johannsen. Aansluitend: Berichten en in formatie vanuit de ARD-EM- Studio. 23.00 Tagesachau. 23.05 EEin Alibi zerbricht. Oosten rijkse speelfilm uit 1963 van Alfred Vohrer. Met: Ruth Leu- werik. Peter van Eyck, Charles Regnier e.a. Advocate Maria Rohn neemt de verdediging op zich van een vrachtrijder die iemand overreden zou hebben. Maria ontdekt dat het slachtof fer in feite voor de wielen van haar cliënt is geworpen. Aan haar poging de daders te ont maskeren gaat haar huwelijk bijna ten gronde. 00.40 Tagesschau. 00.45 Nachtgedanken. Beschouwin gen van Hans Joachim Kulen- kampff. DUITSLAND 2 15.40 Merlin: Das Geheimnisvolla Leben einea Magiërs. Serie met Thomas Ohrer, Dieter Brammer. Achlm Geisler e.a. 16.05 Heute. 16.10 [Hochwurden Don Camillo (Don Camillo Monsignore ma non troppo). Italiaanse speel film uit 1961 van Carmine Gal- lone met o.a. Fernandel. Gino Cervi. Carl Zoff e.a. 18.05 Disco, Jeans und Jugendwei- he. Reportage over jongeren in Zwickau. 18.55 Programma-overzicht. 19.00 Heute. 19.30 Auslandsjoumal. Reportages van buitenland-corresponden ten. Presentatie: Karl Heinz Schwab. 20.15 Waldrausch. Duitse speelfilm uit 1977 van Horst Hachler, met o.a. Alexander Stephan, Uschi Glas en Bernd Helfrich. In het Waldachtel wordt aan het begin van deze eeuw een stuwdam gebouwd. Er ontstaat wrijving tussen de plaatselijke bevolking en de Italiaanse bouwvakkers. Maar als tijdens een noodweer de dam dreigt te begeven werken allen schouder aan schouder om on heil te voorkomen. 21.55 Haute. 22.00 Aapakfe. Cultureel magazine. Afl.: Korea, Betrachtungen aus einem verschlossenen Land. 22.45 Vaterland. Tv-fllm van Ken Loach, met o.a. Gerulf Pan- nach, Fabienne'babe en Chris tine Rose. De Oostduitse tekstschrijver en zanger Klaus Drittemann moet zijn land ver laten omdat zijn liedjes te kri tisch zijn. In Berlijn leërt hij de harde kanten van het vrije westen kennen. Een Franse journaliste vertelt hem dat zijn vermoedelijke vader in Enge land leeft. James Dryden. een kunstenaar. Drittemann speurt in zijn verleden en ontdekt merkwaardige verbanden. 00.30 Heute. DUITSLAND 3 Telekolleg IL Cursus biologie. Les 18. Hallo Spencer. Kinderserie. Aktuelle Stunde. Regionaal magazine met nieuws en sport. Kulturtzene. Landesspiegel. 'Wenn es dun- kel wird... mit der drohenden Erblindung Leben'. Weet 3 aktuell. ZAK: politisch aktuell überraechend. Rubbel extra. Ouiz. West 3 TV-Spiel: Dieser Mann und Deutschland, tv-spel van Hans Jürgen Pohland en Heinü von Cramer met o.a. Gisela Trowe. Roma Bahn en Herbert Fleischmann e.a. Wie man Wein erna! nimmt. Reportage over de Franse wij nen, die steeds meer in popu lariteit toenemen. Laatste nieuwe. BBC 1 Cricket: 2e Cornhill Test - West Indies, vanuit het Lords- stadion. Aansluitend: Paarden races te Ascot. Children's BBC, gevarieerd kindermagazine gepresenteerd door Andy Crane. Met o.a. 'Laurel and Hardy'. 'Caterpillar trail', 'Paw paws' en "Friday Film Special: Sky pirates'. Neighbours. Australische tv- serie (herh.). Journaal en weerbericht. London plus. Regionaal nieuwsmagazine. Wogan. Praatprogramma met Terry Wogan. Every second counts. Spel programma. Presentatie: Paul Daniels. il Dynasty. Amerikaanse tv-se rie met John Foryhthe. Linda Evans. Joan Collins e.a. Afl.: The proposal. Journaal en weerbericht. tLRockliffe's Babies. Achtdeli- ge politieserie met Ian Hogg in de hoofdrol. Afl. 6: Ghetto blasters. Omnibus. Culturele documen taireserie. Afl.: The bull in the winter, reportage van de expo sitie van het latere werk van Picasso in de Tate Gallery te Londen. EK voetbal. Samenvattingen van de wedstrijden West- Duitsland - Spanje en Italië - Denmarken. The Ghoul, Engelse speelfilm uit 1975 van Freddie Francis. Met Peter Cushing, John Hurt, Alexandra Bastebo e.a. Een ex-dominee houdt zijn zoon, een zombie die van mensen vlees leeft, gevangen op de zolder van zijn landhuis. Dat heeft zeer bizarre gevolgen voor een groepje reizigers dat onderdak voor de nacht zoekt. Weerbericht. BBC 2 15.15 Cricket: 2e testmatch Eng land - Weat Indies, vanuit het Lords-stadion. Om 16.00 en 16.50 Nieuws en weerbericht. Om ca. 17.00 Paarderaces te Ascot en aansluitend dames tennis vanuit Eastbourne. 19.10 [The Falcon and the co-eds, Amerikaanse speelfilm uit 1943 van William Clemens. Met Tom Conway. Jean Brooks. Jean Brooks e.a. 20.15 Royal Ascot Highlights. Hoog- etpunten. 20.30 Artists on film. Vijfdelige do cumentaireserie over Engelse kunstenaars Afl.: Scenes from working lives, met aandacht voor Anthony Green. Robert Bates. Helen Bradley en Arthur 21.00 Weekend. Regionaal magazine 21.30 Gardeners' world. Tuinmaga- 22.00 iXAIas Smith and Jones. Serie comedyshows met Mel Smith en Griff Rhys Jones. 22.30 Jazz: Tommy Smith - The be ginning, portret van de 21-jari ge tenor saxofonist Tommy 23.20 Cricket. Samenvatting. 23.50 Newsnight. Actualiteiten 00.35 Weerbericht. 00.40 The week in the Lords. 01.20-02.15 Tennis. Samenvatting van de vandaag gespeelde wedstrijden op het Eastbour- ne-toernooi voor dames. SKY CHANNEL i Countdown. Popprogramma met Pat Sharp, i The DJ Kat Show. Kinderma gazine met Linda de Mol en DJ Kat. i The Guns of Will Sonnett. Westernserie. The Times Headline Newe. The Ghost and Mrs. Muir. Co medyserie. Europees weerbericht. i Hazel. Comedyserie. The Times Headline Newe. Land of the Giants. Science- fictionserie. Europees weerbericht. [Movie Classic: The bridge of San Luis Rey. Amerikaanse speelfilm uit 1944 van Rowland V. Lee. Met o.a. Lynn Bari en Francis Leder er. I The Times Headline Newe. i Yourney to the Unknown. Tv- 23.08 The Times Headline News. 23.15 Tour de Suisse. Verslag van de Ronde van Zwitserland. 23.50 Carlsberg Football Champs. 00.00 Countdown. 00.57 Europees weerbericht. 01.00 THE ARTS CHANNEL 01.00 Fela Music is the weapon. Portret van Fela Kuti. 01.55 LA Jazz - Jimmy Witherspoon and Ahmad Jamal. 02.25 Wackappella. 02.35-02.55 Aujourd'hui en France. SUPER CHANNEL 16.30 Supertime. Kindermagazine. 17.30 Formula One. Popprogramma. 18.30 Blakes 7. Science-fictionserie met o.a. Gareth Thomas en Paul Darrow. Afl.: Cygnus Al pha (herh.). 19.25 Weerbericht. 19.30 Floyd on food. 20.00 Nurse. Tv-serie. 21.00 NBA Basketball '87/88. 22.00 Super Channel nieuws. 22.30 Weerbericht. 22.35 Voetbaluitslagen. 22.40 Sportwereld. .23.40 Muziek Special: PIL live. Re gistratie van een optreden in 00.20 Formula One. Popprogramma. 01.20-02.20 Nino Firetto. MTV EUROPE Maiken Wexe. Club MTV, dansmuziek. 3 From 1 at 5: Queen. Maiken Wexe. Music Special (herh.). Remote control. Ray Cokea. YOI Ultratech. MTV Party Zone. 08.00 Night voices. TV 5 16.05 Le Sphinx. 17.20 La liberté Stephanie. 17.50 Calibre. 18.00 Rëcréation. 18.40 Des Chiffree et dea Lettres. 18.55 Les Brèvea. 19.00 Montagne. 19.30 l'Ombre sur la place. 20.30 Pare-choce. 21.00 Portraint. 22.00 Journaal. 22.30 Divan. 22.45-23.30 Sports Loisirs. DUITSLAND 1 10.00 Heute. 10.03 EK Voetbal. West-Duitsland - Spanje en Italië - Denemarken. 11.40 Die Dracheninael (herh.). 12.10 Aspekte. 12.55 Persoverzicht. 13.00 Heute. 13.15-13.45 Programma-weekover- zicht. DUITSLAND 2 09.30 H Programma-overzicht. 10.00 Zie Duitsland 1. 12.10 Nachbarn in Europa. Interna tionaal magazine. 13.40-14.00 CDDiese Woche. DUITSLAND 3 08.50 Tele-Gymnastik (31). 09.00 News of the week. 09.15 Actuatités. 09.30 Hablamos espanol. Spaans. 10.00 Der stumme Dialog. Heden daagse techniek en maat schappij: Probleme des Er- laubten. 10.30 Tele-Akademie. 11.15 Fernseh-Schatze. 12.00-13.00 Telekolleg I BBC 1 07.45 Open University. 09.25 Roobarb. Kinderserie. 09.30 The Family Ness. 09.35 The Muppet Babies. Teken filmserie. 10.00 On the waterfront. Kinderma gazine. 11.52 Weerbericht. 11.55-18.05 Grandstand, sportmaga- zine met cricket (2e Cornhill Test - West Indies vanuit het Lords-stadion), paardesport (Royal International Horse Show), tennis (Internationale kampioenschappen voor da mes te Eastbourne) en EK voetbal (Engeland - USSR en Ierland - Nederland). SKY CHANNEL 08.00 Fun Factory. Kindermagazine. 11.00 The flying Kiwi. Jeugdserie. 12.00 E Countdown. Popprogram- 13.00 S UK Despatch. Popprogram- 13.30-14.30 E Monsters of Rock. SUPER CHANNEL 07.00 Supertime Club. Kindermaga- 11.00 Chart Attack. Hitparade-over- 12.00 Tracking. Popprogramma. 13.00-14 00 Blakes 7. SF-serie. Afl.: Mission to destiny. MTV EUROPE thilt. 08 30 Maiken Wexe. 09 30 Remote control (herh.). 10.00 The Adam Curry Show. 11.00 MTV's Metal Hammer. 12.00 Kino, filmmagazine met Chris Salewicz. 13.00-14.00 Maiken Wexe. RADIO 1 leder heel uur nieuws (NOS). 16.05 VARA: Radio I Vrijdageditie. 19.02 AVRO: Hobbyvitaminen. 20.02 NCRV Vrijdag-sport. 23.05 NOS: Met het oog op morgen. 00.02 De stemband. 02.02 Oh. wat een nacht. 05.02-07.00 Ook goeiemorgen RADIO 2 leder heel uur nieuws (NOS). 18.03 AVRO: AVRO's radiojournaal. 18.15 Uit studio en theater. 19.00-07.00 Zie Radio 1 RADIO 3 leder heel uur nieuws (NOS) 18.03 NOS: Driespoor 19.02 VOO: Stenders en van Inkel. 22.02 Countdown Café. RADIO 4 18.02 NOS: Aspecten van de Kamer muziek. 19.00 De Bovenbouw. 20.00 Nieuws. 20.02 Holland Festival 1988. recht streeks vanuit het Concertge bouw in Amsterdam. Het Con certgebouw Orkest o.l.v. Edo de Waart. Werken van Schat. Van Vlijmen. Ketting, Pijper, Vermeulen en Escher. 23.00-00.00 NOS-Jazz. RADIO 5 18.10 VPRO: Euroburo. 18.20 PP: Uitzending van D'66. 18.30 VPRO: Euroburo. 19.00 NOS: Voor buitenlanders. 20.30 EO: De bijbel open. 21.00 Schoolagenda. 21.15 Zicht op Israel. 21.40 Theologische verkenningen REGIONAAL Radio West: 17.00-18.00 Avondmaga zine met Victor Deconinck. Actualitei ten, column en overzicht van de re gionale avondbladen. Omroep Rijn land: (Via FM-frequentie 105,7 MHz) 17.00 Vandaag voorat 17.30 Vandaag de dag op vrijdag 19.00-20.00 Leiden Lokaal. Verder als Radio 1. Radio Rijnmond: 17.00-19.00 Middagmaga- BRT 1 18.10 Actueel. 18.30 BRT Ensembles. 19.10 Actueel. 19.35 Accordeon en Vlaamse liedjes. 20.03 Jazz van 't huis. 21.03 Pandora. 22.05 't Chanson. 23.10 Crooners en soft music. 23.30-02.00 Twee tot twee. BRT 2 18.00 Moe hoor eens hoe. 19.10 Hitriders. 21.00 Wat zijn dat voor toeren?. 22.05 Countryside. 23.30-02.00 Twee tot twee. BRT 3 18.10 Actueel 18.30 First Meeting. 19.00 Kroniek 2. 19.45 Zelden gehoord. 20.30 Feest van de muziek. BRT Fil harmonisch Orkest met solis ten. 1. Ouverture. Coeck. 2. Concerto, opus 33. Gistelinck. 3. Sinfonia in g, Delvaux. 22.15 Blues en jazz. 23.00-23.45 Serenade. MORGEN RADIO 1 ieder heel uur nieuws (NOS) 07.03 TROS: TROS nieuws show 11.03 Kamerbreed. 12.03 Oud plaatwerk. 13.06 TROS Aktua. 13.30 TROS Country. RADIO 2 leder heel uur nieuws (NOS) 07.03 VARA: Non-stop oude hits. 08.03 De opening. 12.03 De rooie haan. 13.03 Comité van aanbeveling. 13.25 Typisch Hollands. RADIO 3 leder heel uur nieuws (NOS) 07.03 NCRV: Drie voor negen. 09.03 Gospel-rock. 10.03 Popsjop. 12.03 Paperclip-Radio. 14.03 Popstation. RADIO 4 07.00 Nieuws. 07.02 AVRO: Wakker worden met... 09.00 Toppers van toen klassiek. 10.00 Caroline. 11.00 Kurhausconcert. 12.00 Strauss Co. operettemuziek. 13.00 Nieuws. 13.02 Holland Festival Journaal. 13.10 Middag stemming. RADIO 5 09.00 Nieuws. 09.02 NOS Sportief. 09.25 Waterstanden. 09.30 FEDUCO: Hollandse Nieuwe. 09.45 Rekenen. 10.00 Nederlands. 10.15 De muzikale fruitmand. 11.15 Tijdsein-thema. 12.00 Nieuws. 12.05 Meer dan een lied alleen. 12.45 Vragen naar de weg. 13.00 Nieuws. 13.10 Hallo Nederland. 13.30 Opo doro (Open deur). 14.00 AVRO: Eenmaal, andermaal. REGIONAAL Radio West: (via FM-frequentie Radio 1) 11.00-11.30 Regionale uitgaans- en activiteltenagenda voor het weekein de. 11.30-12.30 Open Podium. Aad de Korte met muziek uit de regio. Ge sprekjes. muziek (van koormuziek tot new wave), agenda. Omroep Rijnland (Via FM-frequentie 105.7 MHz) 12.00 Hindoestaans/Surinaams programma 13.00 Noordwijk Lokaal 15.00-19.00 Vandaag de dag op zaterdag. Radio Rijnmond: 10.00 De omgevallen pla tenkast. 11.00 Rijnmonds diep. 1200 Op bezoek bij Radio Rijnmond. 13.00- 17.00 Geen commentaar, non-stop muziek. BRT 1 05.31 Met I wakker. 08.20 Klaarwakker. 09.10 Voel je thuis, voor Marokkanen en Turken. 10.03 Onze keuze. 11.03 Het kraaienest. 13.10 Matinee. BRT 2 05.30 Welkom weekend 08.12 Te bed of niet te bed met Joa 10.03 Buitenspel. 11.30 Vlaamse top 10. 12.00 Top 30 14.00 Radio Rijswijck. popmuziek. BRT 3 07.00 Goede Morgen. 0820 Ochtendconcert. 1. Trio nr. 5. Pleyel. 2. Concerto In g. Hay dn. 09.15 Werken van Goldmark en Dvo rak 10.00 Galerie: Charlotte Mutsaers. 11.00 Koperensemble Festival Barcs. 11.30 Nationaal Koortreffen. 1210 Tafelmuziek van Charpentler. Vivaldi. Handel 13.10 Muziekmakers.

Leidse Courant | 1988 | | pagina 17