Widens omgeving
SaidóaQowuvnt
DONDERDAG 16 JUNI 1988 PAGINA 17.
I.V.O.-Scholengemeen-
t leDuinzigl. Oegstgeest
van der Aart. Mariëtte Aniba.
Aten. Rob Linsen, Lilian den
Joost Bank. Arne Barends,
_van Barneveld. Judith Beke-
olanda Benjamins. Gerard-Jan
rekel. Mariëlle van den Berg.
van den Berg. Alex van den
Jaurits Berkhout. Jan-Gerben
inja Bijker. Nicolette Bink. Ma-
r Boer. Koen Bontje. Sandra
raloost Brittijn, Sylvia Brugman.
de Bruin. Margo de Bruin. Un-
ree. Kim Claassen. Kees van
l'Veronique van Otjck, Mirjam
)|k. Pieter Dijkstra. Annemarie
eeli Pauline Dofferhotf. Belinda
,j loft. Bob Dofferhotf. Judith
Toon Driessen, Mariëlle den
larco van Eeden. Olaf Eggen-
Erwin van Ek. Hendrike Flip-
nd »ny Geermon, Rik van der
j is Esther Giesen. Sabine de
len Robert de Gfoot. Roy Harte-
i /Marlijn Hazenoot, Albert-Jan
ieijn, Linda Henry, Edwin van
vel. Jenneken den Heyer. Jea-
n oden Hollander. Michel van der
,ar »imone ten Holter. Desiree van
n v 5eert van Houten. Marco Huij-
■en IJpelaar, Krista Juffermans.
ran der Kamp. Robert Karre-
norljRaif van Katwijk. Wendy Keller.
Kennedie. Sabine Kloek. Mi-
Kloos. Mieke Kluts. Jaap-Chr.
l' - Kooij. Mark Kool. Jose Koot,
Koppers. Victor Kortselius.
Kosters. Arthur Kreuger. Roe-
ichjeger. Astrid Kuipers. Caroline
iireld. Nannette Leenen. Marieke
euwen. Mare Lelieveld. Jolan-
nstra. Jenny Ligthart, Angele
i, Wendela Loesberg. Sheila
nne Marie van der Luyt, Step-
van der Maas. Chris Marlet,
klassaar. Jacqueline van der
Raymond van der Meer. Ellen
Dick Meijer. Wouter Menken.
Kilzink, Ingrid Molenaar. Mar-
nteba, Irma Mooten. Daphne
Hem, Bianca Nijhuis, Menno Ie
Heieen Ogier. Monique Ou-
t. Olaf Overbeek. Monique
trs. Diana van der Pluym. Ellen
bergen. Michel de Ree. Mat-
n Reek. Saskia Remmerswaal.
Ridder. Zita van der Rijken.
Rijnsburger. Dick Rijnsent.
Roosen, Elline Ruis. Ursula
iarlo van Santen, Suzanne van
r, Joost van Schaik, Maaike
.naker, Evelien van Schie.
van Schie. Mireille Schouten.
Seedorf. Nick Siebert, Nico
Reinder Slofstra, Astrid Sluy-
Snaterse. Trix Spierenburgh.
ipreeuw. Koen van der Star.
Stelma. Arjan Straathof. Chi
me. Yvonne van Teijlingen.
Terink. Menno van Ulden.
der Vaart. Pauline van Va-
lie Verberg. Linda Verdel.
ferhaar, Leonie Verhaar. Joy-
Colin van Viegen. Sabrina
■jorie Vis, Simone Visser,
er. Petra Visser. Tim van
Bert Volwater. Frederique de
_^joen de Vries. Maaike van
lg£ ibeek. Jan van de Werfhorst.
I^Plder Willemsen. Lisette Zoono
ses kngela Zuidhoek. Martin van
Arnoud van Zuyfen. Ilse de
Mariska Zwetsloot.
Natascha Bakker. Marco
onique Buys, Anissa Chebaa.
»t n Bngizer. Fatih Elmastas. Moni-
semskerk. Casper de Hollan-
ancis Korenhof. Pascal v.d.
™»o Maaskant. Paul Pikaar, Gi-
'2 «Jda. Jolanda van Schie. Moni-
nojchillemans. Hendrik-Jan Ver-
d|Angelique de Vogel,
p Marco Beekman. Diana
p fc. Ronald v.d. Berg. Nirgil Bo-
mier Dadi. Sander v.d. Does.
Ebbens. Yamina Elkachati,
ran Haaelm. Jacqueline de
Marlijn Hoekstra. Dennis de
iarola Kerkvliet. Patricia van
Claudia v.d. Lely. Mike van
Richard v.d. Mey. Karin Nlj-
PajMarco Paardekooper. Petra
terrfr Joost Rotteveel. Miranda
.«beek. Louis Verver, Basri Yazi-
uk Yilmaz.
gek
daa
looi
Scholengemeenschap
.eidse"
Linda Kooreman, Chantal
Laura Speksnijder. Patricia
ële tl. Liesbeth Binnendijk. Daniel-
rhuis. Yull Chou. Teresa Jan-
a van Leeuwen. Kim Nabuurs.
Ouwerkerk, Emel Ozguz, Es-
bergen, Dennis Benning. Nai-
Sandra Hoogervorst. Janny
Jeanet Boom, Christine Bou-
'aula Feiten. Wendelien Nei-
Sandra Paardekooper, Monica
lard. Linda Siera. Diana v.d.
Douwe Westendorp. Monique
Mandy van Abswoude. Diana
irg. Joyce van Ginkel. Antoinet
- Afdeling motorvoertuigen-
Groen in 't Woud. Frans
kg, Rene Jansen. Ronald van
Mario van Es. Jurgen Juffer-
Radjesh Mahadew. Kees-Jan
odt. Andre Duivenvoorden,
van Es. Michel Markus. Arjan
wrik. Max Rioff.
ig Bouwtechniek
Jan Hop. Michiel Oldenhof. Fe-
'S inStavleu. Ferenc van Schagen,
3ok tolswilder. Pieter van Kins, Eu-
Jran Polanen. Arjan Rijnsburger,
ig electrotechniek
»ha Abbach. Alain Kruit. Den-
w brief. Frans v.d. Wetering. Ro-
nnet, Friso Devilee, Peter Kui-
arco de Laaf. Michel Martina,
I Ruisch, Martijn Schreiner,
en Vreeswijk. Richard Zee. Rob
erz ring. Danny Crobu, Kemal Gu-
e nk Slik, Erik Treffers. Peter v.d.
Marco Verhoeven.
IKJ mech. techniek
Polvliet, Andy Sitee. Henk
Jeffrey Kamstra. Marco de
w Joost van Kempen. Maurice
•dorp. Robert v.d. Reyden. Xin-
Aul
"'«lelijk Lyceum Dr. W.A.
'I Hooit
Lenneke van Tol. Eric
Ijrheijde, Gerda Aartsma. Emma
|Babine Beek. Wendelien van de
wol. Michael Christiaanse. John
Esther van Dijk. Jim Dundas.
o«" |ji Gortz. Suzan Greijdanus, Ka-
"N, jïuijt. Esther Hemelop. Daan
V !»tra. Sylvia Kamerling. Marco
I Marlous Kwestro, Annemieke
gouwen. Kari Jolande Markslag,
J|de Meijer, Ronnie Mostert.
Muijzert. Owen Pasma. Judith
Pattipeilohy. Arjen van der Paverd.
Herman Peerdeman. Lutze van der
Ploeg. Maurice du Prie, Monique
Prins, Gert-Dick Rehorst, Loes Roe-
loffs, Casper de Rooy, Jan van
Schreuder, Odile Swen. Tessa Tilroe,
Robertjan Uijl. Inge Verzijl, Steven de
Vet. Ellen Visser. Ray Vlasveld. Dorl-
na van Weerlee. Leon Wijsman. An-
gelique Winters, Dick-Jan de Blaeij,
Pieter Bloemendaal, Erik Bloemzaad.
Saskia Blok. Henco Brummelkamp.
Peter Budding, Ivo Buitelaar, Paul
Gelauff. Rhode van der Giessen,
Emmy van de Griend. Jenny Groene-
wegen, Jan-Paul Guis, Annemarie Im-
mink, Jitske Kluvers, Rowin Kolkman,
Koen van Kooperen. Adinda Koster.
Marion Kruizinga. Robin van Kuijk.
David-Alexander Langeveld, Eric Lan-
geveld. Hilda van Leeuwen. Astrid
Limburg Brouwer. Ida van der Linden.
Hedde van der Lugt, Alice Luttik,
Saskia Mokkenstorm. Annemieke
Morgenstern. Sandra Mula. Vanessa
de Roos. Brigitte Rozier, Marcel Sin-
gerling. Jan Aart van der Steen, Alice
Steensma, Jacqueline Stikvoort. Mar
cel van der Stok. Philine van den Tol.
Jacqueline Verbeek, Anja van der
Vlist. Karin Vons, Hans Welling. Rene
van Wijngaarden. Barbara de Graaf.
Ingrid Horsman. Petra Nieuwenhuis,
Marieke Halenbeek. Dick Sligman,
Elsbeth Falk, Debby de Jager. Peter
van Zuijlen, Marianne van der Beek.
Jeanette Verhart. Charlotte Buiskool.
Manuel Dekker. Eveline den Duik.
Bert Klijn. Judith van Kuilenburg, Eric
de Lange. Mireille van Leenen, Lieu-
we Mandema. Wilma Pauptit, Christa
Seymonsbergen. Joost Spierenburg,
Harold van der Zant. Wendy Zuid
hoek. Marieke Buitink, Gerrit van
Beelen. Jacqueline Bergsma. Sandra
van Delft. Jan van Egmond. Sonja
van Egmond. Kees Glasbergen. Jose
van der Gugten, Rene den Haan.
Hennemieke Haselhoff. Robbert Hil-
geman. Gerben van den Hoven. Mar-
jon de Koning. Erik Leenhouts. Fre-
derik de Leur. Joscelin Luiting, Mar-
greet van der Meij, Saskia van Pop-
pel. Linda Ravensbergen, Willem Ra-
vensbergen. Ester Snel. Astrid Stadt.
Gert-Jan van Zuijlen. Ingeborg Buike-
ma. Tessa de Kolf. Corine de Visser.
Jan Kramer. Roland de Mooij, Mariël
le Slootweg. Wim-Jan van Velzen.
Heieen van der Gugten. Ard Meijles.
Eelco ter Borg. Marco Feijen, Arian
Heijl. Jan-Willem Mulder. Sanella
Zwaan. Jan-Willem van den Berg.
Marin van de Velde.
Don Bosco Mavo
Warmond: Mark Ankone. Heieen van
Teijlingen. Loek Waasdorp. Dennis
Streng, Bonny van Dijk. Robert van
Grieken.
Lisse: Ard Duineveld. Mirjam Eve-
leens. Olaf Rupert. Jeanette van
Stein. Miranda Tempel, Hugo Tukker.
Marco van Werkhoven. Ciska Droogh.
Frank Rutgrink. Colin Schenk. Rob
Verwer, Herman Wessels, Brenda van
der Zon. Rolf van der Zon, Daniella
Hendriks.
Noordwijkerhout: Sandra Hoek. Lud-
milla van der Meer.
Haarlem: Rosalie Castelijn.
Voorhout: Willian van der Hulst, Ra
mon Gal. Henk van Munsteren. Arjen
Posthumus. Lennart Prins. Dorothy
Warmerdam. Jaap van der Geer.
Joost IJsselmuiden. Evelien Damen,
Willem van Eldik. Roos-Marie van der
Zon, Paula van Kampen. Gerard-John
Kortekaas.
Sassenheim: Jolanda v. Berge Hene
gouwen. Ronald Elfering, Linda van
der Hoorn, Johan Karremans, Angeli-
que van der Lans. Piet IJsselmuiden,
Donald van Leeuwen, Jacqueline Rei-
man, Tamara Ribbens, André RuiJ-
grok. Mirjam Cornelisse. Peter Hal
ma, Frank Koppers. Angelica van der
Kraan. Giel Langeveld, Sandra van
der Lans. Mariene Matze, Carola
Preenen. Erwin van Rijn. Marco
Zwetsloot. Anneke van 't Zet. Esther
Wouters. Ferry Wagemakers. Hanne-
ke Vrensen. Barbare Rotteveel. Robin
Richters, Natasha del Prado. Nata
scha Schrama. Mira van Tol, Sonja
Verbeek. Renè Verkleij. Barbara van
Vliet. Martijn Waasdorp. Renata
Wijdh. Hendri Wolvers. Paula Beijk,
Olaf Bierman. Esther Dahlkamp. Ta
mara van Dam, Erik Hauwert, Bart-
Jan Kraal. Elles van der Meij. Isabelle
van der Plas. Arjen Prins. Liane Velt-
man. Yvonne Bij.
Fioretticollege Line
HAVO Marjan Vink. Melanie CLe-
mens. Peter Kroon, Paulette van Tol,
Leo Biezeman, Welmoed de Bly, Ni-
colai Bolt. Leonie Dlerikx, Mark van
Dijk, Helène van Dongen. Natascha
Endema, Daniëlle Gaemers, Petra de
Gans. Carola de Goede, Manuela
Houtzager. Caren Jansen. Robert
Kalkers. Ben van Kesteren. Petra
Kockelkoren. Marco Kortekaas. Mar
cel van der Lans, Remko Lieverse.
Marc van de Loo. Johan Pelgrim.
Tanja Pijnacker. Petra Rikkers. Cynt
hia Schell. Arthur Sikkerlè. Saskia
Stroombergen. Irma Timmermans,
EstherVerhoeven. Karen Versteege,
Irene van Vliet. Gerard Walkers. Mag-
daleen Zeeman. Sander Arkesteijn.
Caroline Boudet. Mattijs Beelen. Mi-
chaël van de Bent. Herman Bijl. Wou
ter Bijl. Jeroen van den Broecke. Mi
chael van Broekhoven. Michaela
Brouwer. Mariët Broxterrnan. Thomas
de Bruin. Ellen den Dekker. Andrè
van Dijk, Frank Distelbrink. Erica van
Dooren. Wietske Dortmundt, Fabian
van Drongelen. Anne Marie Duiven
voorden. Peter Echternach, Jan van
Elk. Petra Enter. Bart Eveleens, Ed
gar Flaat. Feline Glnsel, Patrick-Gor
dijn, Ron van Hilten, Peter van der
Hoek. Miriam van "t Hoff. Yorick Hu-
bert. Patricia Jansen. Sanja Karre-
man, Sander Kasbergen, Paul van 't
Land, Alexandra Langelaan. Carola
van Leeuwen. Karin van Lierop. Mir
jam van der Linden. Patrick Lut. Dun
can Meeder. Silvia van der Poel.
Chris van der Salm. Nicole Schrama.
Ronnie Slootbeek, Rik Stolk. Marian
Suurenbroek. Sylvia Torn. Detlef
Veelenturf. Niels van Velzen. Angela
vermolen. Natasja Visser. Anton van
der Voorn. Natasja Warmerdam. Bri
gitte Warmerdam. Andre van der
Zwet. Fiona Ie Feber, Nathalie Grone-
schild. Marije Gehéniau. Arjan Glau-
demans. Eric Groes. Jasper Heikens.
Melcher Meirmans. Gert-Jan van Mil.
Sandra Munsterman. Christiann Reij-
nierse. Linda Tensen. Joop Touw.
Alexander Vogel. Bart van Wallen
berg. Renate Willems. Wim van den
Berg. Sacha Truijens. Petra van Dam.
Gymnasium Angelique Berg.
Yvonne van Eeden. Cathelijne Hazel-
zet. Freek Huele. Mirjam van Nobe-
len, Joop Romijn, Rolf Vlaming, Mark
Bakker. Hester Colijn. Annemarie
Costers. Martijn Egas. David Fischer.
Ruud van Graven. Petra van de
Griendt. Mirjam Haasnoot. Saskia
Helmus. Virginie Herben. Erik Koers.
Jos de Kooker, Melanie Maas geeste-
ranus. Margo Rosdorff, Xander Tref
fers, Ester van der Wal, Kitty van
Zoest. Oennis Boot, Ricky van Eg
mond. René van der Moolen. Radmer
de Vries. Rutger Vrijen. Saskia Kotte.
Bart van Leijen. Kristine Moerman.
Maarten Moerman.
Atheneum Eric van den Berg.
John Nederstigt. Rik van Splunter,
Wim van Beek. Babette van den
Berg. Duco Caljouw. Duco van Dijk.
Patrick van Ginneken, Marco Hij
koop. Mariëlle van Jaarsveld. Moni
que Jakobs. Karl Heinz Jansen v.d.
Sligte. Ron Kerkhof. Nardo van der
Meer. Robert Rose. John Somers.
Corine Steenvoorden. Carola Tromp.
Jeroen Vallinga. Tanneke van 't West
einde. Hanneke Underwater. Greetje
Algera, Pieter Alkemade. Judith Ar
kesteijn. Gijsbert Baars. Hans de
Beer. Marieke van den Berg, Susanne
de Boer. Erik van Boheemen. Lies
beth Brink. Cathelijn de Buisonjé.
Martijn Castien. Lenneke van den
Dam, Patricia van Dam. Arjan Does-
wijk. Eva Echternach, Mary-Ann Ei-
senring. Armin Enter. Jan Fehse. Eri-
ka Frank. Theo Haarsma, Udo Hasse-
fras, Mirjam Hendriks. Edwin Her-
zberg, Annette Huismans. Michael de
Jeu. Paul van der Laan, Peter Laros,
Miriam van Leeuwen. Marleen Mar
tens. Willem Omtzigt. Bart van Over-
dam. Mark Pekelharing. Monique van
der Poll, Natalie Pool. Marcel Punt.
Maurice R. Kermani, Sandra Romijn.
Janneke van Splunter. Sandy Thieme.
Siegfried Veenstra, Rob Verdijk, Ri
chard Verhaar. Annemieke Vermolen,
Dennis Versteeg. Quirien Verwer. Ka
rin de Vos. Gemma Warmerdam. Ed
win Warmerdam. Esther van Leeu
wen. Sandra Vink. Terry van den Ak
ker. Wouter van Baal. Rob Baars. Co-
rinne Bos. Eric Holman. Bart Kamer
man. Wilfred Slobbe. Leon Tebbens.
Astrid van Wees. Carin Carll. Adrie
Koot. Beryl Leunissen. Jeroen van
Rijn. Eva Westbroek. Laurens Jan Pit.
Christelijk Lyceum Dr. W.A.
Visser 't Hooit
VWO Edith Kroon. Liesbeth van
der Luit. Gerco Hulsbos. Liesbeth
Veenstra. Peter Boom. Jan-Teun van
Efferink, Guy Fransen. Mirjam van
Abswoude, Menko Balt, Wendy Ba-
rendse, Edwin Boom, Linda Breden-
horst, George Croes, Hans Diek,
Yvonne Gaykema, Yolanda de Groot.
Harry van Hooven, Martijn van Iter-
son, Herbert Jansen. Nlcolet Jansen.
Sandra Klein Woud, Art Klelsen,
Wendy Kooistra. Martine Koppe. Fer-
rte Korving. Bernd Mekking. Miranda
Muller. Evelien Nagelkerke. Cyril van
der Net. Johan van der Reijden, Bar
bara de Roo, Marcel Servaas. Christi
ne Smittenaar, Raoul Swen. Claartje
van Ulden. Mariëtte Veefkind. Henri
Verbeek. Alain Viddeleer. Katrin Vo
gel. Rene van de Wijngaard. Albertine
Zanting. Yolanda Zierikzee, Ageeth
Baars. Rebecca Baljens. Remco
Boersma. Erik van Dop. Caroline van
Egmond. Michael Ellerbeck. Vanessa
Fallaux, Arno Griffioen. Lonneke Ho-
lierhoek, Maurits Huigen. Lisette Jon
ker. Maarten Kallenbérg. Irene Kleijn.
Jaco Kruizinga. Harold Lek, Sharon
Lo Fo Wong, Klaas van der Lugt, Syl
via Lunshof. Paul Meijer. Marijon
Ohm, Jurjen Oskam. Jacqueline
Paauw, Mireille Reijs, Hendrikjan
Roest. Ewoud Seijn, Truusje van Til
burg, Irene Timmers, Christel Ver
berg. Ton Verwoert, Wijnand van der
Vlist, Renee de Vries. Rudy van de
Wijngaard, Elise Zandstra. Anette van
der Zwan, Sabine Taal. Arjen Brusse,
Martijn Fransen. Margreet Rietkerk.
Paul Scheps. Fred van 't Woud, An
dre de Jong. Frido Leendertse, Ruud
Miedema. Heieen Schaap. Rinke
Neve. Heieen Wassenaar. Esther Cal-
sijn. Johan Dijkhuis, Remco Hoetmer.
Martijn Hoolmeijer, Martijn Jonker.
Jan Willem Maaskant. Henkjan van
Oostenbrugge, Irene Vermeer. Hens
Visser. Huub Wevers. Menno Aart-
sen, Robert Chaudron. Mirjam van
Delft. Eric Jan van Duijn, Marco van
Egmond. Fred Heemskerk. Albert-Jan
Hogewoning. Conchita Hoogduin.
Machiel Jonckheer. Arieanne van Kla
veren, Bastiaan de Leeuw. Jaap de
Leeuw. Arjan van der Meij, Connie
van der Meij. Gerjanne de Mooy, Bar
bara Nieuwenhuys, Hans Erik Ouwe
hand. Janneke Ravensbergen. Geer
lof van Starkenburg, IJsbrand van Til
burg, Jacqueline van der Valk, Step
hen van der Ven, Kees Vianen, Ri
chard Vianen. Simone Visser. Arie
Vletter. Christian Wolters, Mieke Re-
nee. Onno de Rooy. Wim Sinke, Bar
bara van Welsem, Reinout Bakker.
Gert-Jan de Jong, Rutger Knook. Ni
cotine Krab. Ellen van Puffelen, Arnel-
le van Loenen. Richard Post. Theo
Goverts, Arjen Hoekstra. Hettie Jans-
sens, Jakoline van Tol. Afra van der
Beek. Sietske Eernisse. Marieken van
der Laan.
Het Aanes College
Leiderdorp: Ingrid van Amsterdam.
Sandra Gans. Michal Gelberg. Ri
chard Goudzwaard, Dennis Hllal, Ri
chard Hoogstraten. Karin Kikkert,
Brenda Koorn, Martin Koppen. Ri
chard v.d. Lee. Jessica van Panhuis.
Manon Renken, Jeroen Sunter.
Oegstgeest: Ino de Rapper. Jeroen
Slrag, Richard van Tol. Enide van der
Veen.
Lisee: Pieter Diepeveen.
Katwijk: EJinb Droog. Marcel v.d.
Plas.
Noordwijk: Chantal van Eyken, Yami
na Ezzaki. Ron Hoogeveen, Paul Vis-
Roelofarendeveen: Mariëlle van der
Salm.
Voorhout: Edwin Floor
Noordwijkerhout: Edo Helsloot.
Rijnaburg: Monique Vrije.
Den Haag: Tanjim Wijnands.
HAVO:
Leiden: Hassan Ait el Houssi. Helen
Arends. Birgit Aus dem Kamen. Miri
am Bink, Ingrid Bronsgeest. Yvonne
Donker. Petra Faber. Petra Grooten-
boer. Mischa Heeger. Mariëlle van de
Heiden, Michaela Heymans. Amarillos
v.d. Horst. Marloes Koelewijn. Luitzen
Koopman. Edwin de Laaf. Gerard
Leygraaff, Petra Meyers. Quirlne Mul
ler. Marieke Ouwerkerk, Ronald van
Rangelrooy, Arjan de la Rie, Monique
Rozier. Erwin Schreuder. Christa
Snik. Rachida van Vegten, Saskia
Velthuyzen, Siu Lan Wu. Giulietta
Zanda.
Leiderdorp: Yvonne v.d. Broeke. Bri
gitte van Diemen, Ina Dobben, Wini
fred Ferro, Harold de Graaf. Yvonne
Harkes, Bas Hoving. Mila Kisoen, Rita
Kisoen, Raymond Korner. Renate de
Lange. Gabriele v.d. Lee. Karin Mon-
fils, Francois Rademakers. Marielle
Schoenmaekers. Eshter Spies.
Oegstgeeet: Franka de Boer, Joyce
Cohen. Olga van Hattum, Ellis Kamer
ling. Marina Raat. Thlrza Schraa, Hei-
ga Tuk.
Noordwijk: Jelmer Piersma.
Katwijk: Danielle Klompmaker.
Roelofarendsveen: Anousjka v.d. Bo
gaard, Saskia Durieux.
Oude Wetering: Unda Wever. Sjef
v.d. Wijngaard.
Rijpwetering: Christiaan v.d. Haven.
Warmond: Garmt Daamen.
Liaae: Martijn Diepeveen.
Hazerawoude: Manon Klein.
Alphen a.d. Rijn: Camille Overdevest.
VWO:
Leiden: Oscar Betgen. Ronald van
den Bos. Michel van der Burg. Susan
Cohn. Arianne Feijt. Ilse Goerdag.
Frieda Gogelein, Annemarie Hofman,
Muriel Janssen, Edwin Laman, Carla
Maaskant, Jasmien Malachie, Saskia
Ober. Manon Swanenburg. Paul van
Vliet. Rick Wassenaar. Ward Weiland.
Oegstgeeet: Maarten Buis. Willem
van Dockum, Monique Flippo, Valerie
Smeets.
Leiderdorp: Mark Beun. Myrna Bos-
sers. Tom van Dijk. Nicolle Hooger-
dijk. Margret Kamperveen. Astrid van
Mastrigt, Casper Stam. Elsbeth Ver-
steegen. Michael Zalme.
Noordwijk: Leendert den Hollander.
Warmond: Gerard van der Lans.
Koudekerk: Xander Leijnse.
Rijnsburg: Ellen Passchier
Voorschoten: Carina Weyma.
MAVO Elisa van Bentem. Robin
Berkhout. Mascha Bevers. Eric Borst.
Gijs Buis. Jose van Dijk. Ellen Dries
sen. Ramzy Elmashtooly. Monique
Engel. Bert Jan Fleers. Axel van Gaal-
en. Rene Hagenouw, Angela den
Hoed. Dominque Janssens. Barbara
Kraan. Danielle van Leijden, Remco
van de Meeberg, Bastiaan Meekes,
Monique Mink, Jan Willem Noorder-
meer. Ralph Oost. Eveline Ouds
hoorn. Rob Overmeer. Mirjam Poel
man. Marco de la Rie, Renuka Sew-
gobind. Sascha Tol, Mariska Verstee-
gen. Leon Wagemaker. Marcel We
ber. Nico van der Zeeuw. Leon Ze
venhoven. Lidia Zoetemelk.
HAVO Hester Baars. Marlus
Backx. Burney Bavelaar. Tom Beek.
Desiree Borsboom, Claudia Breuer,
Angelina Budde. Caroline Bultenbos,
Astrid van Denzen. Petra Engel, Hes
ter van Es, Linda van Genderen. Ma
non Goddijn, Cornelie Gogelein. Alida
Grims, Evelyn de Groot. Niesje Hoge
woning, Maryse den Hollander. Hero
van der Horst. Vincent in 't Hout. Fre
derick v. Houweninge Graftdijk. An
gelique van Huis. Nancy de Jong,
Leon de Jong, Magreet de Jong, Bar
bara Jongens. Nataja van der Kaaij.
Floor Klijn. Diana Koeleman. Hanneke
van der Kooij. Gersimi Koornstra.
Christaan Kraaijenhagen. Annemarie
Labree. Steven van Leeuwen. Marjo
lein Leijten. Ronald Lubbe, Sarah van
der Meer. Joan Meinesz. Julie Mi-
chiels van Kessenich. Nathalie Paas-
sens, Thess Ploos v. Amstel. Cattelij-
ne van Raad. Elles de Rapper. Jan-
Willem v.d. Reek. Melanie Schaap.
Cassandra Schelvis. Walter van
Schie. Mireille Schoof. Sacha Schou
ten. Maika Stam. Marco Stokman,
Jan-Marln v. Suchtelen, Harriet van
Tol, Freek van Ulden. Brigitte van
Veen. Mara Vos, Klaas de Vreugd.
Susan Warmenhoven. Brenda Weij-
sters. Monique Wijnands. Clementine
v. Wijngaarden. Marcel Willemsen,
Lea Zuijderhoudt.
VWO Danielle Allard, Hannes Bac
ker. Danielle Bavelaar. Stefanie Beau-
jon, Sigrid Beekhuis. Annemarie v.d.
Berg. Sigrid Bijvoet. Marjolijn Blans.
Dirk Jan Bonnet. Marleen Braam,
Marcel Buters. Patricia v. Caubergh.
Mark Desar. Annie-Marie Does. Moni
que van Donzel, Michael Epping,
John van der Geest. Patrick Goddijn,
Margreet de Goede. Indira Heems
kerk. Renata Ho, Hugo Jagt, Carla de
Jong. Celly Ann Jongh. Ellien Keler,
Linda van Klink. Stella de Kuijper.
Bart van Leeuwen. Hans Lempers.
Maaike Meekes. Carla van der Meer.
Sanjin Nabuurs. Jolanda Neeft. Elke
Oudendijk. Erik Pot. Roland Prinsen.
Marc la Riviere. Albert Roeberding.
Fred Rotteveel. Trudy Rotteveel. Rut
ger van Schaik. Sonja van Scheppin
gen, Rene van Schie, Jose Scholte.
Ellen van Schooten, Moniek Siebers.
Dies Teunissen. Renske Uljee. Erik-
Jan Verdegaal. Jeroen v.d. Voort,
Frank v.d. Voort, Ingrid v.d. Voort,
Corne Warmerdam. Vincent v.d.
Wijngaard. Saskia Willemsen. Pieter
Winius, Mechteld van Zon. Miranda
Zonneveld. Annette Zwetsloot.
Louise de Coligny
Scholengemeenschap
MAVO Leiden: Patrick Aalbers-
berg, Angelique Arnoldus. Shirley
Barthen, Gert-Jan Bosboom. Nata
scha Braspenning. Linda Bronsgeest.
Debby Buitenbos. Marco Eradus. Hei
di Fahle. Cynthia Ie Fèbre, Steven
Goudberg. Janny Hillebrand. Diana
Hoppenbrouwer. Suzanne de Horn,
Manon Kervink, Esther Kirchhoff, Es
ther Kleefstra, Linda Korenhof. Ra
mon van Leeuwen. Thalitha Martijn.
Bas Muller. Remco Neuteboom. Bas
Otte. Belinda Philippo, Rene Pierens.
Wilma Schroder. Evelien Sellers. Den
nis Tetteroo. Jeroen de Vink, Kennth
Waccary, Dianp Wagemaker. Yvonne
van der Zeeuw.
Christelijke Scholengemeen-
schap De Vlielschans
HAVO: Mathieu van Akkeren, Martina
Ammeraal. Robert Batenburg, Dennis
Blansjaar, Lizeth Boef, Heieen Boer-
mans, Betty Bremmer, Frank van der
Burg. Nathalie Donk. Albert Duyzers,
Twan van Eeden. Helene Filemon,
Luuc Geeraets, Ferry van Giezen.
Tony van Gorsel, Lesly Green. Paola
van Haasteren. Danny Hartevelt, Mie
ke Hartman. Marisk Hoeksema, Eddy
de Jong, Natasja de Jong. Sandra Ju,
Marcel Klaassen. Brigitte Kraakman.
Henk Lardee, Peter Marks, Roger
Melet, Ronnie Melet. Derk Meilink.
Nora Metaal. Jan Pieter Mingelen.
Marijke Momberg. Vincent Mulder,
Halbe Nicolai. Rosan Plicato. Sandra
de Roon, Ilse Schellevis. Arjan Schild.
Patricia Schouten. Nanette Slootweg,
Roel Spaargaren. Wout Steijn. Hein
Storm van Leeuwen. Marco Stouten.
Hulya Tömek. Martijn van der Velden.
Irene van Velzen. Hans van Velzen.
Vera van Venetiën. Iris Vis. Frederiek
van der Vlist. Lambert Vos. Aart Vrij-
enhoek, Jasper Wegman, Sacha Wor-
kala, Cees Wouda. Alfons van Zwol.
MAVO: Chantal van Ark, Danielle
Bakker. Ingrid van den Berg. Marcel
van den Berg. Saskia van der Bijl,
Bart van den Bofcch. Angelique Brus-
see, Wim Burggraaf. Danielle Devilee,
Robert van Dijk. Monique Dros. Ro
bin Gallert. Christel Goudzwaard, Dè-
sirê Groothuis, Ingrid Haas, Marielle
Heijmans. Jorgen Jilleba, Franca
Koet, Robert van Kooperen. Ronnie
Koren, Leon Kruit, Onno Mazer. Bri
gitte Moenen, Roy Nazloomian. Wen
dy Neuteboom. Robert Nlevaart, Nat
halie Reijken, Angelique de Roon,
Sandra Sinteur, Heieen Smith. Perry
Snel. Remco Swiers. Ramon Vink.
Yvonne van der Vos. Marianne Vree
burg. Vera Wassenaar. Annette Wel-
tevrede, Sandra de Wit, Wilbur Zit-
VWO: Wouter van Bemmel, Harm van
den Berg. Rene van der Blom, Elvi
Brouwer. Albert Claproth, Roel Drost.
Remco Engels, Arthur van Es. Daniel
le Fasel. Elsbeth Geldhof. Walter
Gijsman. Hans Grundeken. Marco
Herruer. Nicolette Hollebeek. Peter
jan van den Hul. Robert Jansen. De-
nise de Jong, Florien de Jong. Marcel
de Jong. Jan Willem Klomp. Cora
Kranenburg. Robert Kruis, Elio Lie-
vers. Marieke Lucas. Erwin Moeders-
heim, Lonneke Mutters. Menno Nee-
teson, Hans Otten, Anje Poortman,
Monique Prins. Tanja Reijken. Caroli
ne Rijnsburger. Martijn Robbertsen,
Anton de Romijn. Paola Sacchetto,
Robert van der Salm, Carine Schaap.
Gerard Schipaanboord. Patty
Schoonderwaldt. Frank Seldenthuis,
Jeanlne de Smidt, Jan Pieter Stafleu.
Leonie van Tienen. Frank van Veen.
Ineke van Veen. Sandra Verhage,
Jantine Verheij. Bart Verstegen. Elise
Vlasblom. Arthur Volkers. Monique
Waale. Cathy Wansink. Brunet de
Water, Rob van der Zwan, Machteld
S. Adelbert College
Wassenaar
VWO Erik Altorf, Monique l'Ami.
Renè van Bemmelen. Pieter van den
Berg, Louis de Bruijn, Erik Cornelis-
sen. Jeroen Croes. Robert Cromme-
lin, Nancy van Dam. Gert van der
Does. Yvonne den Dool. Amanda
Duyndam. Jeanette Edelaar. Nicole
Engering, Nanette Filippo, Jurgi
Geurtz, Alexandra Grieten. Saskia
van Grinsven, Petra van Haastregt,
Eveline Hendriks. Bart Hermans. Ar
thur Hoogeveen. Marco de Jong. Jo
han Kerver, Babette van der Kloet,
lima Merx, Sheila Noordover, Freya
van Oorsouw, Joke Oudelaar, Edith
van Overveld, Paul van Paassen, Mln-
ke Pasman. Arjan Raaphorst. Danielle
Remmerswaal, Elma van 't Riet. Rei-
noud van Rooij. Rob Satter. Miriam
van Schie. Kathelijn Scholtes, Rob
bert Jan Schravenhoff, Ria van
Spronssen, Frank Steemers. Suzanne
Steur, Michel Tetteroo. Marijke van
der Velde. Simone van der Velde.
Bob Verhoeff. Jaap Verhoeff. Nicolet
te Verouden. Marie Jorien Vriend,
Maarten van der Waard. Jos van der
Zalm. Marcel Zandvliet.
HAVO Wendy Aalbers. Sabine
Bakker. Hilda Barnhoorn. Arnoud van
Bemmelen. Ilse Bergen. Monique
Beuk. Sigrid de Boer, Michèle Boluijt,
Jeffrey van Bommel. Alexander-Wil-
lem de Booy. Joep Brinkmann. Bert
van Delft. Dennis van Dillen. Marcella
Dirks. Boudijn Driesen. Renata van
der Drift. Erik-Jan Duyvenéde Wit.
Saskia van den Eijnden, Sabine Eij-
senck. Marjolein Faassen, Anita Fa
ber. Roderick Franses. .Peter van der
Geest. Wilfred Goddijn, Mathieu de
Haas, Esmèe den Hollander. Ted den
Hollander, Jurriaan van der Holst,
Marc van der Holst. Marco van der
Hulst. Esther Kloosterman. Frank
Knaap. Conny van Leeuwen. Anique
Lubbers. Erika Martens. Wendy Mog-
ge. Frits Nieuwenhulzen, Peter van
Noort, Rob van Noort. Irene Onder
water, Michelle Oosterveer, Pieter
Overdevest. Peter Parlevliet, Edward
van der Ploeg. Renè van der Ploeg.
Eveline Poell, Annemarie van Sanden.
Bas van Schouwenburg, Saskia
Smits. Maarten Timmerman. Mandy
van Tol. Volkert Veldhoven. Patrick
Veloo. Petra Vette. Arwin Visser, Hel
len Wensveen. Joost Wisse. Ingeborg
van der Woerdt. Nicolien Wolffenbut-
tel. Bouke van der Woude, Jan-Jaap
van Zanten. Corrie Zoun.
MAVO Relnier Beek. Jessica Belle-
kom. Desirèe van Blaricum. Dennis
de Boer (met 6 vakken). Michael Bo
gaard. Robert Bor. Martin Bruggeling,
Ramon Caminada. Daan Cohen de
Lara. Anette Corel, Daniella van
Deursen. Petra Dobbe. Caroline Dus-
seldorp. Lex Geraerdts. lan Gerrard,
Natalja Geurtz. Colin Hanekamp, Gijs
Hoff. Astrid van der Holst. Monique
Huijgen. Saskia Huisman, Hedwig Ja
cobs, Ramon Jhoelloer, Bert Allard
Jorritsma. Yuri van der Kamp. Fred
Konings. Arno van der Kooij, Steven
Kramer. Machteld Kuiper. Raymond
Langelaan. Rogier Leliveld, Hans
Lips, Christian Löhr, Edo Merx. Yvon
ne Moerkerk. Ronald de Nijs, Anita
Noordoven. Vincent Noordoven, Jo
landa Noodoven. Madeion Noppen.
Raymond Oosterbeek, Beitske van
Oostrum. Michel Pillekers, Anja Ple
vier. Sandra van der Ploeg. Jeroen
Pouwels. Bouke Martijn van 't Riet.
Djurre Rijpsma (met 6 vakken). Joke
Rotteveel. Pieter van Schie. Selma
Schmal. Heieen Scholte. Marco Spee.
Simone Stigter, Wanda Stok. Johan
van der Valk. Georgette Veenhof. Ca
roline van Venrooij, Ellen van Vliet,
Nicolette Voorhoeve. Suzanne Vos.
Niels Vreeling, Raymond Wigmore.
Rob Wijnen. Tanja Zandvliet.
R.K. Scholengem.
„SI. Paulus" Hillegom
Tuinbouw Stefan Kleverlaan.
Frank Pouwels. Simone Adema, Rene
v.d. Linden. Remco Ruigrok. Gertjan
Tromp. Dirk Verschoor. Richard Ha
gen. Jaco v.d. Ham. Rob v.d. Ham,
Johnny Beekman. Mark Brants. Rob
Prins, Danny Zuiderduin.
Motorvoertuigentechniek Rene de
Smit, Joost Dolders. Edwin de Groot.
Marck Meiland. Erik Meiland. Rudy
Groen. Andre van Heusden, Paul
Kanselaar. Ed Koppert. Dennis van
Leeuwen. Dennis Lei, Stefan de Vries,
Menno de Vries. Mark de Clippeleir,
Hans-Jurgen Eireiner, Ringo Brem
mer, Erwin de Groot. Mike Hoogen-
doorn. Frans Hoogkamer, Rob van
Iterson. Dennis Philipse. Henk Brama.
Ferry Duivenvoorde. Marcel Zonder
wijk. Robert Eisenga. Harry Schoo.
Patrick Uphoff, Phil Linnekamp, Teep
v.d. Meer.
Mechanische techniek Benno
Vrijburg. Bob Blokker. Peter van
Deudekom, Rob v.d. Zwart. Ronnie
Trouwen. Leo v.d. Weiden. Perry v.d.
Aar. Piet Bel. Andre Brouwer. John
de Bruijn. Dennis Driessen, Hendrik-
Jan de Groot, Richard Huisjes. John
Miggelenbrink. Rob van Rijswijk. Rob
Tromp. Antony Verhoog. Albert Weij-
ers, Patrick Foks, Robin Kauffman,
Ronald Mens, Richard v.d. Berg, Mar
cel Bliek. Ben Broekhof. Dennis van
Dijk. Barry Griekspoor, Marco Has-
sing, Paul Hogervorst, Cor Kortekaas.
Erik Wassenaar. Rene Borst. Steven
Heemskerk, Marco Hulsebosch. Klaas
Koch, Bart Smit. Bart Duwel, Roy La-
feber. Jens Wolters. Edwin Lingen,
Marchel v.d. Putten. Michael Kolen
brander.
Elektrotechniek Hendrik v.d. Luit,
Frank van Rooyen, Dirk Smit. Richard
Teeuwen. Tsz-Yin Sung, Jeroen Bak
ker. Simon Hof. Bas Korporaal, Edwin
v.d. Meer. Leo Remmelzwaal. Edwin
van Wieringen, Richard Bouckaert,
Dennis van Elk, Harvey Hoogervorst.
Ron v.d. Lans. Rob Pijpers, Marco
Weijers. Lex Broos. Pim Halfschepel.
Edwin Beelen. Marcel de Boer, Eric
van Diest. Niels Lefeber. Arjan Meijer,
Marco Ruigkrok. Patrick Slobbe.
Gert-Jan Verdegaal. Jean-Pierre
Wolf. Wulfert-Jan van Duin, Roland
Bergman. Jacco Cramer. Herman
Belgraver. Harry Verhoeve.
Bouwtechniek Rob van Dijken,
Fred Suidgeest, Rodney van Buurin
gen, Edwin van Esveld. Marcel Kulk,
Remco Ottenhof, Ojonny v.d. Broek.
Smerko Kroszynski. Johan Schniede-
wind. Jan de Vos. Marcel Wessels.
Patrick Eveleens. Frank v.d. Ham,
Ron Kattenberg. Marco de Keizer.
Han van Oosten. Anton Bierman, Paul
v.d. Blom, Richard Faas. Paul Hoog
ervorst. Erwin Mijnders. Marcel van
Veen, Andre van Veen. Marco Weij
ers. Jan Zandvliet, Andre v.d. Zwet.
Peter van Muijen. Rob v.d. Stel. Ri
chard v.d. Schrier. Marco Adriaanse.
Tosja Boender. Peter Boerefijn. Corri-
ne van den Broek. Prisca Elling. Er
win van Eyk. Karin Goudzwaard. Ka
rin Hoeflak. Marjan Langeslag, Tanja
Leefkens. Jan Cees van der Maas.
Wilma van der Meer, Veronica van
Ofwegen. Piet Rotteveel. Rik Som-
mandas. Gerard Spijker, Peter Visser.
Hans Vonk. Pauline Weverling, San-
der van Zonneveld, Willeke van Zun-
dert, Nicole van der Zwaard. Sandra
Bootsma. Astrid Gardenier, Edwin
van Hove, Hanno de Jong. Johnny
Koelewijn, Judith Korving, Job van 't
Lam, Michel Ramp. Eduard Tromp.
Marco van der Ven, Ruud Verlooy.
Peter Brand. Carolina Angelique
Goedhart. Mariëlle Jesse. Fred Distel-
velt Karemaker. Martijn Koopman.
Fedor van Leyden. Conny Rijke Wil
lems. Edwin Turk. Gert Jan Wijfje, Ri
chard Zevenhoven.
Rhiin»oorde Leidsehendam
MAVO Arthur Achterhof. Kevin Bil-
kert. Monique Boon, Eric Borst. Bren
da du Burck. Carola van der Drift. Bi
anca van Dijk. Sabine van Emmerik.
Sandy Fredriksz. Marcel Hashemi.
Inge van der Helm, Karin Hirschfeld.
llonka Keeven, Susanne Ledeboer.
Cidonie Linger. Peter Magielse. Sila
Mansaram, Michel Mirjavanmard, Mi
chel Moesman, Joëlle Oosterhuis.
Tjeerd Post, Winnifred Rijnhout. Pa
tricia van der Salm. Jannette van
Santen. Cathy Tamerus. Melissa
Thijsse, Joëlle van der Velden. Simo
ne in "t Velt. Lennard Versteegt.
Yvonne de Vreede, Giorgos Wouters.
Oranje Nassau Mavo,
Hillegom
Hillegom: Mare Bakker. Renee Bode.
Lilian v.d. Boom. Daniëlle Brouwer.
Natascha Buckens. Mariangela Cle
mens. Nanda Coppola. Domenique
Dorreman. Rob Duivenvoorden. Me-
linda Duwel. Sandro van Dijk. Jan-
Willem van Groen. Chantal Hartman,
Erna de Heer, Marco Hibma, Wendy
Hilliger. Sonja Hoogerwerf. Jacobien
Houweling. Gordon Keller. Sander
v.d. Kolk. José Kooy, Brigitte Kop
pert. Saskia Kroon, Marcel Landman.
Wendy van Loon. Ronald Miggelen
brink. Marco Minck. Nathali Peetoom,
Natascha Plomp. Daan Sahupala, Pa
tricia Schafer, Wendy Schutte, Klaas
je van Seggelen, Sandra Sijsenaar,
Mark Sloos, Sandra Sroombergen.
Nancy Tuyn, Susan de Vos. Ursula
Witlox, Robin Zijlstra.
Bennebroek: Sander Engel. Sander
v.d. Meer, Martine v.d. Mey de Bie.
Vogelenzang: Robbrecht v. Amerorv
gen.
Nieuw-Vennep: Remco Bouterse. Ma
rina v.d. Linden, Irma van Vuren,
Louise v.d. Wal.
De Zilk: Vanessa Clemens, Brenda
Molema.
Christelijk Lyceum Dr. W.A.
Visser 'I Hooit
MAVO Caroline Engel. John van
Goethem, Sander Poel, Jacques van
Tol. Peter Glasbergen. Jeroen Boom.
Marja Boom. Paul van Egmond.
Froukje Geertzen, Diana van der Heij-
de. Sylvia Horree, Raymond Klinken
berg. Barbara Kloosterman. Martijn
van der Nat, Mark Roos. Liesbeth
Schinkel. Corina Stahlie. Jean Marc
van Steenbergen, Ronald Verdoes.
Eline de Vet. Ronald van der Voet,
Tjeerd Volbeda, Sylvia Vonk. Barbara
van de Wijngaard. Martine van Zaan-
en. Sander van Gooi, Yvonne van der
Kwaak. Jay McGill, Dirk-Jan Uitten-
bogaard, Erik Wassenaar. Ronald
Hartsuiker. Jaap Jan Uittenbogaard,
Anita Debevere. Edwin van Delft, Ro
nald van Delft. Jan-Pieter van der
Heijden, Wilfred Kwestro. Walter Ruy-
ter, Frederik Smit. Willem-Sander
Termorshuizen, Marthijn Uittenbo
gaard. Sjors Verburg, Jolanda van
der Voort. Jan van Beelen. John de
Best. Robert van Duijn. Jeroen de
Leeuw. Mariska van der Linden. He-
leen Mooten. Amanda Nieuwstraten.
Rob Schenkel. Mare Schoneveld,
Hanneke Wulffele, Grit Evers. Jeroen
van der Wolf. Henk van der Mey.
Paula Ravensbergen. Christien Ab-
bink. Wim Kromhout. Tschascha
Schipper.
Haags Monlessori Lyceum
VWO Erik Aalbertsberg; Manon
Akkermans; Boris Alberda; Jan Kees
van Amerongen; Lizet Baars; Eelco
Bavelaar; Peter van Beelen; Jeroen
Bergsma; Joachim Berkenbosch;
Marjan Besuyen; Mare Bienemann;
Hester Bijl; Marit Borchardt; Carolien
van Bremen; Remco Brood; Angela
Brown; Karen Domela Nieuwenhuis;
Willem van Eeden; Judith Eiselin; Si
mon Evenblij; Joan Fase; Jet Gerla;
Freek Gussen; Edwin Hagendoorn;
Meike Hartman; Martine de Heer;
Wouter Herrmann; Harald van Hoe
ken; Pascal Hornikx; David Israel;
Aldo Jongejan; Nynke Kalkers; Jorln-
de Kloek; Toon Krljthe; Rachel Kuy-
lenburg; Joost Leemhuis; Mare Leva-
dou; Ruben van Mastrigt; Olivier Meij;
Martijn Nicolaas; Nicole Niemer; Ellen
Nieuwenhuijsen; Mandy Oostlander;
Carel Paauwe; Jaap Parqui; Stijn
Penders; Benigna Pino; Michele
Prins; Joost Pronk v. Hoogeveen;
Floortje Schuts; Joost Slis; Chariot
Smid; Michiel Stapel; Daniel Starke;
Maria Stoetzer; Imke Veltmeijer; Kat-
ja Vercouteren; Michiel de Vet; Judith
van der Voet; Gerda van Voorthuizen;
Amir Vosteen; Manon Vroege; Koen
Wagenbuur; Robbert Westerduin;
Steven Zaat.
HAVO Nathalie Akkermans; Deb
bie Alink; Saskia Bakker; llja Beekes;
Jason Bell; Guy Boissevain; Querina
Cascio; Michiel Cohen Jehoram;
Ralph Dessaur; Steven van Es; Sabi
ne Gomoll; Rogier van Gunsteren;
Ton de Haan; Ellen van Heuvel; Julian
Hulst; Astrid Jansen; Lorance Jans
sen; Lucas Lelieveld; Edgar van Lin
gen; Ivanda Lucassen; Jack van der
Luit; Geraldine Magdelijns; Ben van
der Mee; Kristie Mekking; Tltia
Mouth; Angelien van Putte; Ralf Reij-
neveld; Caroline Rijks; Katja Rompel-
man; Kavita Savkoor; Stefan Schel
ling; Nathalie Simonis; Annemieke
Stapel; Judith Tolboom: Karin den
Tonkelaar; Eunice Triemstra; Marius
de Vries; Lieke de Waal; Berry Waas
dorp; Lonneke Wessels; Charissa van
Wijk; Ivo Zomerschoe.
Chr. Agrarische School
Alphen aan den Rijn
LBO Jan Willem v.d. Akker. Carola
Blonk. Perry Boer. Wilma v.d. Bosch.
Renate van Harten. Jan Hartveld.
Martin Heemskerk. Marco Hoger
vorst. Joost Kempen, Arjan Koot. An
gelique de Korte. Maurits Kroes. Her-
bert Minderman, Els van der Niet.
Antje van Nieuwkoop. Piet Noordam,
Rik van Randeraat. Marco Slagter.
Peter Steenwijk. Onno Verboon. Dick
v.d. Vis. Agnes van Vliet. Jeffrey War
merdam. Arnold de Witt, Hilda van
Zwieten. Marty L'Amle. Jos Beckers.
S.G. De Nieuwe Vaart, Leiden
LEAO: Kemal Boz. Miquel Fernandez.
Edwin Filippo. Johan v.d. Klaauw, Pe
ter Kuipers. Robin Verhoeven. Gerar-
dine Blansjaar. Dilek Catal. Daniëlle v.
Duyl, Gabrielle Gressie, Diana Klui
vers. Sabrine Kuyvenhoven. Monique
Sleyser, Debbie Sloos, Nana de
Vroom. Sandra v. Beek, ^Mitchell Fel-
ter, Marco v.d. Hoeven. Richard La-
terveer, Sjoerd Robbertsen. Arthur
Stijnen, Maureen Bekooy, Monique
Blote. Kitty Boetekees, Teresa Fer
nandez. Nathalie de Graaf. Saadia
Hajiout, Monica v.d. Hoogt. Angelique
Laterveer, Elianne Pitters. Pauline
Streefland. Sonja Vlaanderen. Mariël
le v.d. Zeeuw. Monique Sierat, Miran
da Wanrooij, Daniëlle Doove. Anne-
mien Faas, Ingrid Guldemond. llonka
Hoogeveen. Diana Immink. Annette
Majolèe. Claudia Neyda. Patrica
Ober. Sandy Oouwehand. Eveline
Prins. Marry Schreuder, Monique v.
Strien. Sabine v.d. Vaart. Sandra
Wansink. Jolanda Werk. Richard Be
kooy, Manfred Groenewegen. Richard
Hartevelt. Richard v.d. Hoorn. Par-
man Siwpersad, Anouska Arentsen,
Yvonne Baars. Krista Dreef. Brigitte
Gübler, Brigitte Jooziasse. Jenny Ka-
ramoy. Natasja Keyzer, Carin de Laaf,
Anja Lens, Brigitte Regeer. Yvonne
Rijsdam, Mary Stouten. Mandy v.
Wijk. Colinda v.d. Zwan, Marcel Bon.
Edwin Hillebrand, Jiri Koot. René La-
brujére. Richard Lasschuyt, Peter
Molenkamp, John v. Rosse, Tommy
v.d. Ster. Alexander v.d. Ven. Mattie
v. Weeren. Richard v.d Weyden.
Hong Chen. Annemarie Meyer, Sas
kia Schreuder. Bianca Verhorik. Bian
ca v.d Wijngaard. Chantal Merkel-
bach, Dennis Verhorik. Samara Aarts,
Wendy v. Alphen. Diana Koree, Ineke
Lens. Eet Rietkerken. Rosita Sital.
Nancy Vermond, Sandra Wortman.
Nico Fokker. Har Jan Horee. Kwok
Wong. Fadla Hajioui, Sandra de Jon
ge. Paddy van Kleef. Annemarie Ver
woerd. Manuela Zirkzee. Yvonne Rie-
beek. Arthur Batelaan. Patrick v. Ber
ge Henegouwen. Bryan Felter. Ri
chard Janse, Edwin Pison. Fred Vo
gelenzang. Renè v.d. Vos. Marco Mul
der. Renè Selier, Pascal Bergman.
Wiesje Leeflang, Desirèe v. Leeuwen.
Shirley Verbooon, Ronald v.d. Berg.
Joost la Lau, Marco Prins. Jacco
Zirkzee. Mardee Breidel. Irene Goer-
dat. Angelique Hollerman. Saskia v.
Klaveren. Sabina de Kloet. Nancy
Sinteur, Sandy Sweers, Linda Speel,
Andrè v.d. Zeeuw. Silombra Holle
man. Desirèe Jansen, Michèl Poulina,
Gerda Kromhout. Tonja Put. Marja
Verhoogt, Miranda Berger. Petra de
Boer. Karin Brugmans, Suzanne v.d.
Hoed. Corina Koppe. Kitty Langeveld.
Marieke Langezaal, Dionne de Roo.
Mariëlle Segaar. Melinda Vajda, In
grid IJzerman. Wendy Witteveen. Co
rina de Boer. Saskia v. Looi), Jean-
nette Verhoeven. Astrid Wervelman.
Patricia Wessetius. Miranda v.d. Leij.
LHNO: Sacha v. Beek. Corina v. Beel
en. Helene Belt. Betty Bronmeyer. Mi-
mount Ezzemouri. Angela Frank. An
gela Hartevelt. Jeanet Hoogkamer.
Saskia Keyzer. Corrie Neutebooom,
Saskia Noordermeer. Saskia Ooster
veer. Mariëlle Schoonderwoerd den
Bezemer. Patricia Stokkel, Mariska
Ottenhof. Wilma Verver, Saskia Viele.
Sabriene v. Zeist, Yvonne Boom. Jo
landa Dobben de Bruyn. Ingrid Gor
ter. Maureen Gressie. Carolien Hoog
duin. Ester Jolsma, Patricia Kriek.
Gea Lentlng, Annette Lepelaar.
Anoeska Ligtvoet. Trudy Schijven.
Nancy Sip.
LTS: Metin Giil. Ronald v.d. Meer.
Bennie Oppelaar, John Kempeneers.
Kenan Kus, Danny Penseel. Dennis
Brandt. Frank Raaphorst. Zoebir
Maachou, Radjes Radhoe. Soebhas
Soekhoe, Peter Koenen, Fer Leue-
ring, Robert Paats. Danny v. Beek.
Gerard Pardon.
LEAO-LEIDERDORP: Sandra Arjun.
Daniële de Tombe. Ingrid Zwart. Lin
da de Wolf. Rudi v. Steyn. Remco v.d.
Berg. Albert de Groot. Yvette Broer.
Brenda de Graaf, Ingrid Moraal. Wen
dy v. Oosten. Corrine Oosterom. José
Velthuyzen. Claudia Amir. Angela den
Hollander. Nicolette Borst. Angela v.
Tongeren. Miranda v.d. Post. Vivtèn-
ne v.d. Poll.
LEAO-VOORSCHOTEN: Els v. Iter
son. Arie v. Valderen. Esther Douwes.
Sharon Zoetemelk. Monique den
Ambtman. Chantal Kneijber. Ester
v.d. Geest. Miranda Heijdra. Astrid de
- Reede. Irma v. Geijlswijk. Berry Jes
se. Sven Kaal. Sandra Broeren. San
dy Monker. Jolanda v. Zonneveld. Bi
anca Douwes. Marie José Schoonens,
Miriam Selier. Anja Both. Miranda v.
Tol.
LEAO-ZOETERWOUDE: Sandra Surl-
zar, Corine v. Kempen. Veronique
Kramer, Hilde v.d. Akker. Sandra
Gijsman. Karin Kerkvliet, Marian Rot
teveel, Linda v. Vliet. Elizabeth Bon
der, Thérèse Büsscher, Natascha v.
Nierop. Yvonne Rotteveel. Angelique
Sips, Desiree Warmenhoven. Carin v.
Meurs, Caroline Kuenen. Mandy
Kerkvliet. Marion Versteegen, Jolan
da Ammerlaan. Sandra v.d. Zwaan,
Ebelinda Turk.
LEAO-ALPHEN: Marcel Vergeer. Jo
ris Creuwels, Remko Langenhoff. An-
dries Martin. Jeanette v. Dijk, Korina
Romijn. Jerry Wieringa, Ruud Wisse.
Tam Huynh, Joan Kumontoy. Moni
que v. Leeuwen. Karin Versloot. San
dy de Boer, Mary Harmusial, Marlijn
Stokman.
LEAO RIJNSBURG: Gerlinde Heems
kerk. Margareth v. Egmond. NOORD
WIJK: Yvonne v.d. Meer. Patrick
Bulk. Ernst de Bes. Rob v. Es, Sytvia
Caspers. HAZERSWOUDE: Marcel
Gijsman. Helen Vink. ROELOFA
RENDSVEEN: Gooi v.d. Poel. Hellen
Mol. LANGERAAR: Kees den Haan.
WOUBRUGGE: Ruth de Lange.
HOOGMADE: Linda v.d. Endt. LEI-
MUIDEN: Clementine Hoogerwerf.
ABBENES: Diana v.d. Maden. TER
AAR: Lilian Smolenaar. WASSE
NAAR: Frans Slabbekoorn. 's-GRA-
VENHAGE: Onno Boosman. BOS
KOOP Erika v. Leeuwen. LEID-
SCHENDAM: Marion Hoeree, Gila
Warshavsky. Edwin von Elck.
LHNO: LEIDERDORP: Connie Boven-
deert. Rita Hagenaars. Jolanda Kool
moes. Fransisca Ijzerman. NOORD
WIJK: Astrid Augustinus. ROELOFA
RENDSVEEN: Monique Dobbe.
HOOGMADE: Sylvia Hoogeveen.
LTS: RIJNSBURG. Marcel Schaap.
Bram v. Egmond. NOORDWIJK: Ab-
delilah Boubar. ROELOFARENDS
VEEN: Marco van 't Hart. Sjors Hoge-
boom. HAZERSWOUDE: Martijn v.
Leeuwen. LEIDERDORP: Achour Fdis,
Elco v. Leiden. Ben de Vries. ZOE-
TERWOUDE: Firozkhan Abdullakhan.
Alex Müller. OEGSTGEEST: John ter
Haar. KATWIJK: Mennoo Versteeg.
Hüseyin Özel. Nico Hoek. VOOR
SCHOTEN: Ad Karremans. WASSE
NAAR: Daan v. Eijsden. RIJPWETE
RING: Patrick de Graaf. Nieuw Ven
nep: Brenda Dikkeboom. ZOETER-
MEER: Edgar Kruisland. BOSKOOOP:
Arjan v.d. Weide. VALKENBURG: Ka-
tinka Hogewoning. RIJSWIJK: Ma
nuela Coëlho. ALPHEN AAN DEN
RIJN: Richard Dortalina, Jeroen v.d.
Leur. Richard Vollenhouw. Menno
Borst. Edward Breuseker. Yvette de
Winter, Waldy Winklaar.
VLIEGENTHARTSCHOOL
LEAO: Diane Kleijn. Sandor Daalmeij-
er. Monique Cornelisse. Hendrik De-
moet. Adrianus Zuijdwijk. Stephan
Molenaar, Richard Oors. Martinus
Bedet, Karen Meelhuijsen. Hendrikus
Dingjan. Willem van Klaveren. Ernst
van Klaveren, Maria Riethoven.
Het Rijnlands Lyceum
Wassenaar
HAVO F. A. Basters. A. P B. van
den Berge. M. B. Berkhout. V. M. J.
Blom. C. E. Braakenburg. A. van
Breukelen. D. J. M. Buys. R. L. C.
Canter Visscher, A. M. Damme, M. S.
T Danen. A. G. R. Faber. W. M. C.
Frowein. S. Geleijnse, A. F. R. de
Haas. F. Hoekemeijer, P. V. Ingram.
A. A. Jacobs. W. P. E. Kepinski. J. J.
A. Kooijmans. S. E. C. C. R. De Kou-
semaeker, S. T. van der Kwaak, P. A.
von Lindern, J. Lower, D. A. F. May,
J. W Niemeijer, F W. Schröder, S. C.
Sikking, M. K. Slikker. F. F. D. Slin-
genberg, M. Slootweg, M. M. Smor-
genburg, A. B. Steenbeek, J. A. Ste-
geman. S. J. Sutherland, J. Topp, M.
P. van de Vegte, P. A. Veninga. M. P.
Verlinden, R. A. Verschoor. E. W.
Viertelhauzen. I. S. Voetberg. D. Wa
gemaker, L. B. H. Westerwoudt. S. A.
Wirschell, J. F. van der Zijden.
VWO S. G. T. Barten, H. J. Bax. H.
van Beek. T. G. van Beek. J. Bijleveld,
P. P. R. Bijlstra, L. Boorsma. M. H. A.
van den Broek. R. M. Brongers, M.
van der Burg, S. van der Burg. J. P.
Bylard. C. G. Byrne, F. P. Chiang. A.
J. Cotterink. J. D. F. van Dam. G. M.
Dekker. F. Dekkers, G. J. Dijk. F. A.
M. van Dijk. A. E. Durksz. B B. van
Eek Duymaer van Twist, P. H. van Eg
mond, M. Eisma, T. H. Elias, C. R.
Elion. E. J. Emde. F. K. Engels. V. A.
O. Enters. M. Gazmararian. J. H. J.
Gijsbers. M. C. Haks, V. E. Hart, M. L.
Hartman, L. C. Haverhals, R. L. Hint
zen, P. J. Hische. R. R. Hoevers, A.
M. T. in 't Hout, E. B. J. Hupkes, H. B.
E. Hylkéma, N. Y. Jaarsma. A. de
Jong. S. Jongbloed. D. Jongebloed.
R. J. Jongkind, A. J. H. Juddu, A. J.
Julius. J. Kalden. P. M. Kocourek. A.
C. Koemans, K. O. P. de Korte. L. M.
Kraaij, P. R. Lageweg, A. R. B. Lam-
booij. M. F. van Leeuwen. A. R. Leine.
E. Meeder, M. S. Meijer. P. Y. A. de
Muralt. A. C. A. Nap. M Nieuwenho-
ven. M. M. Nouel. R. D. Oort, R. R.
van Pappelendam, T. H. Pasman, R.
Petri, J. M Potjer, E. J de Ronde
Bresser. H. T. de Rooij. C. L. M. Ruij-
terman, H. A. J. Schimmelpenningh.
A. C. Schmal. D. M Schraven. R. R.
Schreuder. J. S. Schuyer, H. B. Smits.
J. G. Stegeman. R Stoffer. P. Y.
Trouwborst, M. W. Valstar, E. F. van
Veen. M. van der Veen. R. van der
Veen. F E. van de Velde. M. van Vel
den. M. van der Velden. W. Vermeer.
A. S. Vermeulen. M Verweij, H. H. Vi-
geveno, M. L. A. Vinke, G. R. H. de
Voogd. M. K. Vos. E. F. de Vries. S.
M van Weede. J. E. Wellink. A. F.
Wildschut. E. Wilschut, D H. Zeven.
Het Rijnlands Lyceum
Oegstgeest
Capelle a^d IJssel: Hester de Wit.
Hazerswoude: Eric van Odijk.
Katwijk: Michiel van Egmond: Elle-
mieke Hogewoning, Sandra Parle-
Leiden: Oscar Bunnlk, Peter Cools-
ma. Andy Geerman, Marianne van
Houwelingen. Ingrid Kluivers, Arjan
Moerman. Cathalijne Moritz. Eveline
van der Schaaff. Bart Schrier
Nieuw Vennep: Esmèe Beekman. El
len de Jong, Ingeborg Koetsier. Peter
Noordwijk: Hilde ter Laak. Annemarie
Palm. Natascha Passchier
Noordwijkerhout: Marieke Lankhof,
Vanessa Wessing.
Oegstgeest: Boudewijn de Bruijn. Ti
neke van der Eist. Petra Gerritsma,
Ingrid Haasnoot. Reinoud Hermans.
Gwendolynn Honders. Jeroen de
Jong, Jeroen Mulder. Elzeline Roe-
lants. Eva Schneider. Rutger Slagter.
Marie-Josè Wajer. Anna Zaat.
Rijnsburg: Anne-Marie Kromhout. Su
zanne van der Meer, Ivo van der Vlis.
Valkenburg: Arjan Oudshoorn.
Voorhout: Mireille Lakeman. Valerie
Meijer. Mascha Moerenburg. Armin
Otten. Louise Smith.
Warmond: Clarissa Goedhart. Romke
van der Heide.
Den Haag: Anneke Moresco
Katwijk: Bart Giesbers. Tamara Kik.
Hans-Mare Siebelink.
Leiden: Gabrielle Dermout, Tessa
Diekmann. Aiko Gieskens. Susanne
Halfwerk. Edwin Kramer. Walter
Landwier. Robert Logman. Mark Mo
ritz. Jurren van den Oever. Muriël van
der Ploeg. Andreas van der Velde,
Anita Voorham. Martin Wiesenhaan.
Robert Willemars.
Leiderdorp: Mariëtte Kruidenier. Fleur
Mooren. Merijn de Priester
Nieuw Vennep: Peter ter Braake. Mi
chèle Busselaar. Lars Couvreur, Hedi
van Ditzhuyzen. Willeke Groenveld.
Judith Kuiper. Koen Pontzen. Edward
Sanderson. Bart Vijlbrief. Richard van
Vliet. Mandy Vredevoogd. Michael
van der Weide.
Noordwijk: Michiel de Bakker. Marjo
Bechthum. Natascha Boering. Marcus
van Duin. Jaap den Duik. Irene Dura.
Michiel Hoogendijk. Mare de Jong.
Evelyn Klein Haneveld. Marjoleine
Marijt. Ton Meijer. Arjan Turion. Sa
scha Verbaan.
Noordwijkerhout: Daan van Gotver-
dingen, Robert-Jaap van Vliet.
Oegstgeest: Florine Bennebroek Gra-
venhorst, Paulien Blanken. Bondine
Brons. Erik Bruijn, Jolanda de Bruij-
ne. Yvonne van Brummelen, Niels
Cornelisse. Esther Dik. Hans Dullaert,
Cahty van Dyck. Bart Gerdessen, Pe
tra Harpe. Sandra van Hellemond.
Hannemiek van Helsdingen. Ronald
Hesper. Ellen van der Heijden. Pol
Huysmans. Arnoud Jansen. Martine
de Jong. Richard Lejour. Herman Lis
man. Gitte Möller. Willemijn Mooifc
Joyce Mooring. Jeroen Nagel. Miryara
Obdeijn, Peter Ollongren. Francoise
Pauluis. Carolijn Ploem. Joppe van
der Reijden. Barbara Rijks. Murak
Sankaranarayanan. Jessica van der
Schot. Loes Schouten. Maaike van
Slooten. Alexandra de Soeten. Jaap
Spies. Monique Stofmeel. Arjan Taal.
Susanne Veenhoff, Coen Verhoeve,
Jeroen Vermunt. Suzan Vissers.
Charlotte van der Waal. Frank Wajer.
Carolien de Witte. Frenney Zaat.
Rijnsburg: Ernst-Jan Buis. Michaja
Schoneveld. Pieter Turnhout.
Voorhout: Thierry de Groot. Martijn
van Steeg. Nathalie Warmenhoven.
Robert Wijnands.
Voorschoten: Sander van Veen. Wou
ter Veldkamp.
Warmond: Robert Corijn, Lies Elias.
Joeri Engelfriet.
Chr. Mavo „Uitermeer" Lisse
Gonnie Baaij, Jurriaan v.d. Bosch. Ti
neke Bouma, Robert de Bruin, Björn
Christoffersen. Ellen Daudey. Alexan
der Dol, Richard Dreef. Robert Dui
venvoorden. Sander van Eeden. Ton
de Gans. Mechteld van Gelder, Ri
chard van Gent, Gulita Ginsel. Daniël
le Granneman. Wendy de Groot. Ce-
leste ter Haar. Elly Haarsma. Astrid
Hassefras, Sandra Heemskerk. Ro
nald Heuseveldt. Karin Imanse. Gerda
Janssen. Marjolein de Jongh. Jelle
Langes. Hanneke van Leeuwen. Jan
neke Lindhout, Pim Lobbezoo. Sonja
van Luinen. Marjan van Luijk. Esther
Maljaars. Janwillem van Markus. Eve-
lijn Meershoek. Wendy Meyer. Patrick
Mintjes, Jacco Möhlman, Tessa Mole
naar. Sandra Moller. Bianca Mondri
aan. Mathieu Monteny. Ton van
Moorten. Sandor Mooijekind. Nancy
Mouthaan, Jeroen Mijnders, Marian
ne Nieuwenhuis. Sander van Praag.
Sandra Rooza, Peter van Rooi jen.
Bart Ruigrok. Sanra van Rijssel. Peter
Schalke. Peter Schalke, Mark Schot
man, Saskia van Sinderen, Marit
Spaargaren. Raymond Steenvoorde.
Rodney Trommelen. Daniëlle Troost.
Yescika Veelenturf. Michel van Veen.
Marjan Veldhoven. Susanne Verbeek.
Ramon Verdel. Gerdien Visser. Ri
chard Walkier. Cees van der Weiden,
Machiel v.d. Wetering, Esther Weij
ers. Marcel van Wieringen. Marlijn
Willems. Mieke de Wit. Bart Jeroen
de Wijs, Diana Zuiderduin. Carla van
Chr. Technische School
Katwijk
Afdeling Bouwkunde
Katwijk: Berry van Beelen. Jaco van
der Bent. Leendert de Best. Jaco
Brussee. Wim van Duyn. Arwin Guijt,
Peter Haasnoot. Pieter Hazenoot.
Frans Heemskerk. Arie Jan Herbert,
Gert Jan Hoek. Nico de Jager. Peter
Kerpershoek. Jaap Kuyt, Hans Kuyt.
Marcel van der Marei. Dirk Messema-
ker. Corne Messemaker. Arie Ouwe
hand, Michel Ouwehand, Jan Willem
van der Plas, Marcel Plug, Arjen Pot
ters, Kees Schuitemaker. Wilfred Stij-
ger. Jaap de Vreugd.
Noordwijk: Arie Barnhoorn. Marco
Brederode.
Rijnaburg: Peter van Egmond. Henk
Grimbergen. Wietze van der Kooi. Mi
chel Zwaan. Bart Zwaan.
Valkenburg: Lucien van der Heyden.
Johnny Smit. Leon van Zeist.
Waaaenaar: Frank Brederode. Dave
Stok.
Afdeling Schilderen
Katwijk: Annett Ambagtsheer. Gijs
van Duyn. Bram van Duyvenvoorde.
Theo Gladon. Gert Hoek. Dirk de Ja
ger. Peter Jonker. Jan Jonker. Nico
Kulk. Maarten de Mol. Peter de Niet,
Joop Ouwehand. Hans Schonenberg.
Corwin Verhoef.
Noordwijk: Jeroen Wielders.
Rijnaburg: Kees van Duijn. Marco
Frauenfelder, Hans Heymans, Jan Ra
vensbergen.
Valkenburg: Brian Oudshoorn.
Afdeling Elektro-Techniek
Katwijk: Bennie Dijkdrent. Patrick
Dorrepaal. Robert Dulfer. Ronny var)
Duyn, Dik van Duyvenvoorde, Sander
Guyt, Paul Guyl, Huibert den Haas.
Tonny Hoek. Arjen Houwaard, Leen
dert Hus, Andre Jonker. Gerrit Kloos.
Ard van Leeuwen. Peter van Leeu
wen. Kees van der Mey. William Mey-
vogel, Marco Ouwehand. Wim Ouwe
hand. Nico van der Plas. Marcel Rem
melzwaal. Jan Remmelzwaal. Theo
van Rhijn. Nico Ros, Faisal Schaap.
Johan Schonenberg. Attila Turkmen.
Ronald de Vos, Jaco de Vreugd.
Noordwijk: Ahmed Afkir.
Rijnaburg: Rene van Delft. Andre
Derks. Wilfred van Duyvenbode. Pie
ter Heemskerk. Piet de Koning. Hans
Kwestroo. Gert Jan van der Mey. Erik
Ravensbergen. Robert Vije.
Valkenburg: Robbert van der Boon.
Johnny Kralt, Danny de Wit.
Waaaenaar: Jaco Krosse, Roberto
Wirschell
Afdeling Installatie-Techniek
Katwijk: Peter van Beelen. Tom
Heemskerk. Jaco Jonker. Pieter Kuijt,
Martin van der Marei. Jan van Rhijn.
Jan Schuurman. Jacques van der
Ster. Henk Vooys, Leo van der Weij-
den. Piet Zwaan. Dirk de Zwart.
Waaaenaar. Ron Zonneveld.
Afdeling Mechanische-Techniek
Katwijk: Nico van Beelen. Robby
Dekker. Jaco van Duyn. Gijsbert van
Duyn. Parick Grundmann, Ronnie van
der Gugten, Marcel Guyt, Peter Guyt,
Arjan van 't Hazeveld. Onno Hus,
Ronnie de Jong, Marc van Loenen.
William van der Plas. Harald van der
Plas. Jaco Rovers. Huug Schaart.
Erik Schaap. Kees Schaap. Kees Te
gelaar. Mija Todorovic. Kees van Vel
zen. Michael Wolfaart
Noordwijk: Rene Hermans
Rijnsburg: Rene Duiker. Johan van
Egmond, Jan Imthorn. Gert Koeke-
bakker, Elmert Nijman. Perry Noten
boom. Richard van Vliet. Edward van
Wijngaarden.
Valkenburg: Marcel Driessen, Andre
Volwater.
Voorhout: Chris Teljeur
Wassenaar Erwin Donders, Cor de
Geus. Carlo Wisse.