ilieuzorg Oegstgeest jezorgd o ver puinstort lke gulden voor Ondosa r? het dubbele waard Bloembollenhandel vertoont nog groei Vluchtheuvels in Rijnstraat Subsidie voor Qbus niet zeker Wassenaar kwaad over sluiten VIC Raad van Kerken Wassenaar pleit voor verpleeghuis 5DEN OMGEVING £eldóc0ommtt WOENSDAG 15 JUNI 1988 PAGINA 17 Ltjetgangersbrug r Zeeburgsloot IWIJKERHOUT Er een voetgangersbrug langs ig over de Zeeburgsloot in •straat. Dit is nodig omdat •ottoir langs de Zeestraat es Jtot de brug over de Zee- ;el|loot. Het trottoir gaat ver- aan de andere kant van diJeg verder. De voetgangers profn nu over de rijbaan van taaf>aUe bru8 de Zeeburgsloot iken. Om daar een einde maken, wil het Noordwij- .idïutse college van B en W jchWtgangersbrug laten aan- Dit kost 40.000 gulden, in wordt besproken in de iefiissie openbare werken op >rdag 16 juni. Kinderopvang in Duinhuisje NOORDWIJK In het Duinhuisje is sinds maandag een kindercrèche gevestigd. Initiatiefneemster is Eve line Koot die stelt met een nieuwe formule van kinderopvang te zijn gekomen. Ouders kunnen hun kin deren voor een aantal ochtenden of middagen naar het Duinhuisje bren gen. Men betaalt 3,75 gulden per uur en zit niet vast aan week- of maand bedragen. De crèche is de het hele jaar open en is van maandag tot en met vrijdag van negen tot vijf uur geopend. Het Duinhuisje staat op het strand tegenover Huis ter Duin, naast de Noordwijkse zeilclub. In lichtingen: telefoon 01719-19220, toe stel 602. Directeur Liduina slaags met inbreker WARMOND Een ongeveer 35-jarige man is gistermiddag om vier uur betrapt bij het inbreken in kamers van bejaarden die in Huize St. Liduina wonen. Een van de bejaar den bemerkte dat er in de kamer was inge broken en sloeg alarm. De directeur ging poolshoogte nemen en betrapte de inbreker die nog steeds aan het werk was. De man werd aangehouden maar rukte zich later los. De directeur van het bejaardenhuis ging achter hem aan en kon hem buiten weer te pakken krijgen. Er ontstond een worsteling waarbij de inbreker de directeur aan zijn ge zicht verwondde en hem met een scherp voorwerp bedreigde. Daardoor kon hij ont snappen. De Warmondse politie vermoedt dat hij met een vluchtauto is verdwenen. Wat er precies uit de kamers van de bejaar den is verdwenen is nog niet bekend. Fietsster botst op open portier OUDE WETERING Een 29-jarige fietsster uit Weteringbrug is gistermid dag om vier uur licht ge wond geraakt bij een bot sing op de Veerstraat in Oude Wetering. De vrouw reed op de fiets langs een geparkeerde auto. De be stuurder, een man uit Hil versum, opende plotseling zijn portier. Daar botste de vrouw tegen op en ze viel op de grond. Ze werd ter plaatse behandeld door een dokter die een hersen schudding constateerde. Bewoners Van Panhuysstraat willen middenberm behouden NOORDWIJK De bewoners van de Van Panhuysstraat willen dat de middenberm in hun straat moety blijven gehandhaafd. Met de aanleg van rijwielpaden is men het eens, maar liever ziet men deze langs de, even tueel versmalde, middenberm aangelegd. De bewoners vinden dat de middenberm over stekende voetgangers gelegenheid biedt hal verwege nog eens goed rond te kijken of oversteken wel verantwoord is. Bovendien wordt door het handhaven van de midden berm inhalen onmogelijk gemaakt, waardoor te hoge snelheden en gevaarlijke situaties voorkomen kunnen worden. Lantaarnpalen kunnen blijven staan en dat betekent een besparing op de reconstructiekosten, zo me nen de bewoners. Zij voelen ook voor een vriendelijker aanzicht van de straat. Dat kan volgens hen bereikt worden door de aan plant van bomen. Geluids installatie voor Saksenheim SASSENHEIM De vier- de groep van het gezins vervangend tehuis Sak senheim kreeg gisteren van Muziekcafé De Voogd een complete hifi-instala- tie. Deze overdracht hield verband met de feestelijke opening van het Muziek café eind april, waar door velen een bedrag cadeau werd gedaan, dat door de firmanten werd bestemd voor een geluidsinstallatie in Saksenheim. Restauratie Lisserpoelmolen LISSE De Lisserpoelmolen wordt in 1993 gerestaureerd. De gemeente Lisse heeft de molen geplaatst op de lijst van monumenten nadat de eige naar, de Rijnlandse molenstichting, te kennen had gegeven de molen op te willen knappen. Door de molen op de lijst van de te restaureren ge bouwen te zetten komt de molen in aanmerking voor een rijkssubsidie. De opknapbeurt van de molen moet 350.000 gulden gaan kosten. Een eer dere restaurantie is niet mogelijk omdat tot die tijd het beschikbare geld al is beloofd aan de Stichting Dever voor het opmetselen van de muren. 3STGEEST De frkgroep Milieuzorg jstgeest maakt zich ben over de puinstort pe Klinkenberger Plas t van Menten). In een aan B en W van Jstgeest schrijft de tkgroep dat er onbe- [glijke gevoelens be over de gang van bn in het verleden bij ut van Menten. Vol- phen aan den Rijn. Het storten van puin in de Put van Menten heeft in het verleden reeds meerdere ma len aanleiding gegeven tot stellen van vragen over mo gelijke vervuiling van water en bodem. Ben W van Oegst geest hebben herhaaldelijk verzekerd dat er geen reden bestaat tot ongerustheid. In de eerste plaats omdat er vol doende controle op het storten geweest zouden zijn. Alleen de werkgroep zijn schoon afval was toegestaan, onbehaaglijke gevoe- "Zo!Jder dire^1 de beschuldi- jjgende vinger te willen heffen, ontstaan door onder hebben wij er onze twijfels iwe^r de gif-affaire in Al- over of het destijds gehanteer de systeem voldoende garan- Milieuzorg vindt dat duide- tie tegen illegaal storten heeft lijkheid gewenst is zodat de kunnen bieden", zo stelt de inwoners van werkgroep. Warmond en omgeving in de Er zijn regelmatig water- en toekomst met een gerust hart bodemmonsters genomen en gebruik zullen kunnen maken geanalyseerd. Volgens B en W van de plas als recreatiege- wijzen ze op een zeer schone bied. Zoals bekend is tot op. plas. „Voor zover ons bekend zijn die gegevens echter nooit bekend gemaakt. Bovendien is het onduidelijk naar welke mogelijke verontreinigingen men heeft gekeken", merkt de werkgroep op en men dringt er bij de gemeente op aan openheid van zaken te heden het storten van puin in de plas nog steeds toegestaan. In het verleden gingen ge ruchten dat verdacht puin van een laboratorium, waar men zich van overheidswege met bollenteelt bezig hield en dat erovoctind was jn Lisse, jn geven betreffende al het on- de plas gestort zou zijn. Dit is derzoek dat in het verleden is echter altijd ten stelligste ont- verricht naar de plas. SBURG Elke gul- ilie dit jaar voor het ien.jre waterleidingpro- ,tgeyan Ondosa in het 'te jaanse Chogoria bin- te pmt, zal worden ver in ield. Dat maakte de enburgse stichting Ont- .teling door samen- af"ing gistermiddag be- j Die verdubbeling tkomsten is mogelijk ij een subsidie van Jinisterie van buiten- aanF zaken. Eind vorige deed het ministerie i verwacht dat dit een ktimulans zal zijn voor iirgse organisaties en gingen om geld voor het j in Chogoria bijeen te brengen. In de tweede helft van dit jaar hoopt Ondosa dat 30.000 gulden door verschil lende acties wordt ingezameld. Het ministerie doet daar dan een bijna even groot bedrag bij. Op die wijze kan de aanleg van een goed waterleidingnet voor het streekziekenhuis van Chogoria worden bekostigd. Ondosa heeft eerder dit jaar diverse Rijnburgse organisaties benaderd met de vraag of zij iets voor het Kenyaanse pro ject willen organiseren. Vol gens mevrouw Elly de Leeuw van Ondosa heeft de Rijns- burgse stichting veef positieve reacties gehad. Onder meer wordt momenteel met een aantal Rijnsburgse scholen en sportverenigingen gekeken welke activiteiten voor Kenya kunnen worden georgani seerd. Vast staat al wel dat de Rijnsburgse Oranjevereniging in de feestweek een autopuz- zelrit organiseert, waarvan de opbrengst naar Chogoria gaat. Volgens mevrouw De Leeuw is de kans groot dat het water leidingproject uitgroeit ,tot een meeijarig programma in en rond Chogoria. „Momenteel heeft Ondosa al wat eerste contacten gelegd met organisa ties in dit Kenyaanse plaatsje". Door het concentreren van de aandacht en steun in Chogoria en omgeving hoopt Ondosa een grotere betrokkenheid en belangstelling voor de proble matiek in (een klein stukje van) de Derde Wereld te be werkstelligen. „Wij hopen dat het een programma wordt van de Rijnsburgse samenleving", verduidelijkt mevrouw De Leeuw. Ondosa verwacht dat uit de contacten met Chogoria nieu we projecten zullen voort vloeien. De stichting streeft er bovendien naar dat Rijnsburg se organisaties een eigen, her kenbare bijdrage kunnen leve ren binnen het programma. „Wij hopen dat zoveel moge lijk Rijnsburgse organisaties voor Chogoria in Kenya in ac tie zullen komen", zo ver klaart mevrouw De Leeuw. Volgende week zal Ondosa een brochure aan wethouder W. Glasbergen van Rijnsburg overhandigen. Ondosa onder streept in die brochure haar uitgangspunt dat het nemen van initiatieven op het gebied van ontwikkelingssamenwer king in de eerste plaats een taak van de Rijnsburgse sa menleving is. Ondosa ziet voor haarzelf meer een rol op de achtergrond weggelegd. De Rijnburgse stichting wil als een soort informatieverzamel punt en -doorgeefluik funge ren. Daarnaast wil zij vooral stimulerend en coördinerend optreden. Eerste paal clubhuis SJC Getooid met zwart-witte helmen en laarzen, de clubkleuren van voetbalvereniging SJC, hebben voorzitter Bert Jansen en het Jongste clublid, de vijfjarige Laura Koelewijn, gisteren de eerste paal geslagen van het nieuwe clubhuis. Sloop van de oude bebouwing vond al op 6 juni plaats. Een gedeelte van de oudbouw blijft staan. Als het nieuwe gedeelte half september wordt opgeleverd heeft SJC de beschikking over ruimere kleedkamers, scheidsrechterskleedkamer met douche en toilet, een groter EHBO-verblijf, een vergaderkamer en veel werkruimte voor de kantine. De eerste verdieping biedt ruimte aan een bestuurskamer en een archiefruimte waar in de toekomst ook de clubkrant kan worden gemaakt. Met de bouw van het nieuwe gedeelte Is 350.000 gulden gemoeid. De gemeente Noordwijk draagt 65.000 gulden bij. Zij staat bovendien garant voor een lening van 110.000 gulden. De rest van het benodigde bedrag wordt uit eigen middelen betaald. FOTO: HENK VAN OEN ENDE NOORDWIJK „De bloembollenhandelaren moeten beducht zijn voor neo-protectionisme in sommige landen". Deze waarschuwende woorden sprak R. van Waveren, voorzitter van de Bond van Bloembollenhandela ren, vanmiddag tijdens de algemene ledenvergade ring van de Bond in Noordwijk. Hij wees er op dat de handel al lang ge confronteerd wordt met schaduwen die aan de tot standkoming van de vrije Europese markt vooraf gaan. Desondanks is er volgens Van Waveren nog steeds een groei te zien in de bollenhandel. Van Waveren ging in zijn speech uitgebreid in op de ge volgen voor de bloembollen- handel van de invoering van de Europese markt in 1992. H»j constateerde dat Nederland weliswaar een duidelijke ont wikkeling heeft doorgemaakt op het gebied van de produk- tie en verfijning van metho den in de teelt maar ook in de handel. „Nederland moet zich echter ernstig bezinnen op welke wijze zij deze vooraan staande positie kan behou den", meende Van Waveren die stelde dat de handel beter moest gaan samenwerken. „Ook zonder een goed samen spel in de industrie en de han del gaan we een gevaarlijke kant op. Analyses, markton derzoek en moed tot samen werking moeten onze taak. zijn". SASSENHEIM Het is nog niet zeker of het cen trum Qbus in Lisse van de gemeente Sassenheim een subsidie zal ontvangen als bijdrage in de kosten van cursussen voor lichtver- standelijk gehandicapten. Het betreft hier een leer gang koken en bakken en een cursus praktische en sociale vaardigheden die in samenwerking met de stichting Begeleid wonen gegeven worden. P. van der Nagel, voorzitter van de vereniging van ouders van geestelijk gehandicapten afdeling bollenstreek, voerde tijdens de gisteravond gehou den commissievergadering voor welzijnszaken aan: „Het gaat om cursussen voor men sen die niet terecht kunnen in gezinsvervangende tehuizen, ze worden zo de maatschappij ingestuurd. Het is van elemen tair belang voor de betrokke nen normaal te kunnen func tioneren. Het programma van Qbus zou daartoe een bijdrage kunnen leveren". Hoewel de Sassenheimse ge meenteraad in 1987 het stand punt innam activiteiten die niet vallen onder de noemer basis educatie niet te willen subsidiëren meende fractie- leidster J. Henskens (PvdA) dat de geldelijke steun in dit geval niet achterwege zou moeten blijven. Ook C. Kuys- ten D66 wil hulp verlenen aan deze groep die naar haar zeg gen in een ongunstige positie verkeert. De liberale woord voerster A. Wagemakers waarschuwde geen valse hoop te wekken. Ook wethouder W. Maris betrachtte enige terug houdendheid: „Er zijn nog kortingen te verwachten van WVC", kondigde zij aan. „Als we deze subsidie toekennen moeten we het misschien bij anderen weghalen". Geen krant ontvangen? Bel tussen 18.00 en 19.00, zaterdags tussen 14.00 en 15.00 uur, telefoonnr. 071- 122248 en uw krant wordt nog dezelf de avond nabezorgd. dee hfereenkomst róek is5}lzoekers INHEIM De ge- Sassenheim zal op stanj termijn een over- st sluiten met het xie van WVC over uTv^ang van asielzoe- er;Enige maanden ge- daf ging de Sassenheim- akkoord met het 1 van B en W om f^elzoekers op te ne- iiwc tend werd op 2 mei de JelotoeP beêeleiding asiel- v in. het leven geroepen bezig ging houden met •bereidende werkzaam- Vanuit de werkgroep is jels de wens naar voren n als stichting op te eden om tot een ver- (rd financieel beheer te komen. Het Rijk ver- de gemeente eens per ir 2.000 gulden per in- i opvangplaats en ilijks een uitkering van julden per volwassen vVttker. Een bedrag van Is ulden zou uitbetaald <ou4 aan de asielzoeker, de het 645 gulden wordt door serieente ingehouden voor ïr Okosten, verzekeringen t. Ojrige vaste lasten. Aan- e fcn wordt dat dit bedrag ilingheel besteed zou hoeven ar li het resterende bedrag igdetcht komen bii de stich- ïdeifceleiding asielzoekers, jergf yeifember zullen de eerste winl®laatsen voor vijf per- Berpij voorkeur een gezin, Ie Öbaar komen. De heer ekstenstrate, lid van de >n ti|Dep begeleiding asiel- /eiliij Sassenheim, merkte Afgrond tot slot van de i (tering van de commissie s afelzijnszaken op: „Het is 2ldelecies omschreven wat lagflfde materiële verant- rlinjlijkheid van de ge- ehuï valt. Wel bespeur ik ontigemeente een bereid- in. iedewerking te willen en dat is belangrijker M concrete regeling in pel opzicht". fANl WASSENAAR De gemeente Wassenaar is boos op het Gewestelijk Arbeidsbureau in Den Haag omdat het experiment met het Vacature Informatie Centrum (VIC) in Wasenaar wordt beëindigd. „Ik ben zeer ver ontwaardigd. Ik ben eigenlijk verschrikkelijk boos op het arbeidsbureau", aldus wethouder C. Barning (fi nanciën en economische zaken) gisteravond in een ver gadering van het economisch overleg Wassenaar (EOW) Het arbeidsbureau wil nog maar drie Jobcentres: twee in Den Haag en een in Zoetermeer. Mevrouw R. van Essen, secretaris van het EOW: „We gaan in feite terug naar af". J. Griep, ad junctdirecteur van het GAB Den Haag verklaarde een half jaar geleden in een vergadering van het EOW dat het VIC Wasse naar een voorloper was van „de nieuwe wind" die door het GAB woei. Meer naar de mensen, aktiever bemiddelen tussen werkzoekenden en werkgevers. Uit een brief van J. Griep blijkt nu dat deze „nieuwe aanpak" en decentralisatie plosklaps is af gezworen. Met de wethouder C. Barning waren de diverse leden van het EOW furieus over deze ommekeer' Wethouder Barning wees erop dat het nu voor Wassenaar ook de vraag is of men nog wel wil doorgaan met het VIC en de twee jaar die het expe riment moet duren wil volmaken. Via het VIC Wassenaar worden per jaar meer dan 100 werkzoekenden aan een baan ge holpen. Wandeltochten To Vlasveld zeer lucratief VOORHOUT De Voorhoutse To Vlasveld heeft dit jaar 3.500 gulden voor de missie in de ont wikkelingslanden „bij elkaar gewandeld". Ieder jaar loopt To met behulp van een groot aan tal kleine sponsors een bedrag 1000-jarig jubileum proberen om twéé projecten van de grond te krijgen. Na het lopen van de grote wandeltocht voor de ontwikkelingslanden die ge houden werd in Noord-Holland kon To Vlasveld de organisatie een bedrag van 3.500 gulden overhandigen. „Met 2.300 wan delaars hebben we een totaalbe drag van maar liefst 300.0Q0 gulden vergaard". Gouden trouw Het echtpaar J.C. Boere-Der- riks uit de Duinzichtstraat In Oegstgeest is vandaag mor gen precies vijftig jaar ge trouwd. Het gouden bruids paar viert dit heuglijke feit met de zeven kinderen, 15 kleinkin deren en drie achterkleinkinde ren. De heer en mevrouw Boe- re hebben jaren in Voorhout gewoond. Hij werd 75 jaar ge leden geboren aan de Jacoba van Beierenweg. Vader werkte in de bollen. De bruid is in Am sterdam geboren en al heel vroeg naar Warmond verhuisd. Daar hebben zij elkaar leren kennen. In 1949 nam de brui degom het bedrijf van zijn va der over. Tot 1964 heeft hij dat bedrijf gerund. Een paar flinke zakelijke stroppen noodzaak ten hem 's winters naast zijn eigen bedrijf elders in loon dienst te gaan. Dat beviel zo goed dat besloten werd het ei gen bedrijf van de hand te doen en volledig elders in dienst te treden. Beiden waren enthousiaste koorleden. Hij zong in het parochiekoor en was ook lid van de vrijwillige brandweer. Ook was hij lid van St. Cecilia. Die liefde voor mu ziek sloeg ook op de kinderen over. Op een gegeven moment waren er vijf Boeres tegelijker tijd lid: vader en vier zoons. FOTO: HENK VAN DEN ENDE OPENBARE WERKEN: KATWIJK Vluchtheu vels in het midden van het Rijnstraat in Katwijk moeten de snelheid van het autoverkeer remmen. Dat is de belangrijkste conclusie van het ver- keersonderzoek dat de Katwijkse dienst openbare werken heeft gehouden. Op dit moment wordt er te hard gereden op de Rijnstraat door Verkeer dat deze weg, dwars door Katwijk aan den Rijn, als doorgaande route ge bruikt. Aanleiding tot het onderzoek zijn klachten van bewoners van de Rijnstraat over het vele en te hard rijdende verkeer. De Rijnstraat zou voorname lijk worden gebruikt als sluip route om de verkeerslichten bij de provinciale weg/Molen- tuinweg te ontwijken. Uit het verkeersonderzoek blijkt dat een kwart van het verkeer op de Rijnstraat har der rijdt dan 50 kilometer per uur. De gemiddelde snelheid bedraagt 45 kilometer per uur. Volgens de onderzoekers is dat op een bochtige weg als de Rijnstraat te hard. Verder bleek dat een groot deel van de auto's de Rijnstraat niet ge bruiken omdat ze in Katwijk aan den Rijn moeten zijn. Bij na 40 procent van de voertui gen die bij de Callaoweg de Rijnstraat oprijden hoeven niet in Katwijk aan de Rijn te zijn. In tegenovergestelde rich ting is dat zelfs ruim 50 pro cent. Vluchtheuvels kunnen de snelheid van het verkeer rem men, stellen de onderzoekers in hun onlangs uitgekomen rapport. Maatregelen om het doorgaand verkeer te weren zouden te veel gevolgen heb ben voor de andere straten in Katwijk aan den Rijn. Wel moeten straks de verkeerslich ten bij de Molentuinweg/Rijn- straat/Sandtlaan aangepast worden en de verkeerstroom richting Rijnstraat verder be perken. Bij de nieuwe ver keerslichteninstallatie bij de Zeeweg Rijnstraat Callaoweg moeten hooguit vier auto's doorgelaten worden per groen- fase. De onderzoekers ver wachten verder dat de drukte op de Rijnstraat binnenkort verminderd als de nieuwe se cundaire weg 4 klaar is. WASSENAAR De Was- senaarse Raad van Ker ken pleit in een brand brief aan de gemeentera den van Wassenaar, Den Haag en de Provinciale Raad voor de Volksge zondheid, voor het binnen afzienbare tijd stichten van een eigen verpleeg huis in Wassenahr. De Raad constateert dat veel Wassenaarse bejaarden, li chamelijk of geestelijk ge handicapten, lijden onder de afwezigheid van ade quate opvang. Volgens de Raad van Kerken worden zeer veel patiënten of bejaarden in tehuizen buiten Wassenaar geplaatst. Het pro bleem doet zich dan voor dat degenen die hen willen bezoe ken, dikwijls zelf bejaard of minder-valide, slechts met moeite contacten kunnen blij ven onderhouden. „Zo'n be zoek vereist immers vaak een ingewikkelde tocht per bus en tram, waarbij het in-, uit- en overstappen vaak grote pro blemen geeft. Het gevolg is, dat er een vervreemding op treedt tussen deze mensen. De pastores te Wassenaar kunnen hiervan schrijnende voorbeel den geven", aldus de brief van de Raad van Kerken. Wassenaar heeft drie verzor gingstehuizen: het Johanna- huis met 102 plaatsen, Huize Wilibrord met 125 plaatsen en het Sophiekehuis met 85 ver zorgingsplaatsen, maar geen verpleeghuis. Enkele Wasse- naarders ijveren al sinds 1972 voor een verpleeghuis in hun gemeente. In 1972 werd daar om de Stichting het Wasse naars Verpleeghuis opgericht. Dat de situatie nijpend is blijkt uit de de cijfers. In 1986 wer den 34 uit Wassenaar afkom stige personen in diverse ver pleeghuizen in de wijde omge ving van Wassenaar geplaatst, tot zelfs in Amsterdam, Bra bant en Limburg. „Dat bete kent vooral voor de partners van de 65+'ers dikwijls een geweldige belasting, een lange reistijd voor een kort bezoe- kuurtje. Dat leidt bij bejaarde Wassenaarse verpleegbehoefti- gen tot sterke vereenzaming. Geleidelijk aan groeit bij het provinciaal bestuur het besef dat Wassenaar dringend een verpleeghuis binnen haar ge meentegrenzen nodig heeft", aldus een van de bestuursle den van de Stichting het Was senaarse Verpleeghuis. Het Wassenaarse college van burgemeester en wethouders heeft de bouw van een ver pleeghuis overigens al hoog op de prioriteitenlijst staan. Er komt waarschijnlijk samen werking met het Haagse ver pleeghuis 't Sunneke. Wethou der J. Greep: „Er kan direct worden gebouwd, want de grond hebben we er al voor gereserveerd namelijk tussen de Rijksstraatweg, het verifi catiecentrum aan de Maaldrift en de Deylerweg. Naast de nog te bouwen Amerikaanse school". Met de bouw van een ver pleeghuis is tenminste 30 mil joen gulden gemoeid, die door de Rijksoverheid op tafel moet worden gelegd. Volgens de voorzitter van de Wassenaarse Raad van Kerken, mevrouw Borgeld-Prange, ligt de Haagse wethouder voor volksgezond heid mr. C. Martini dwars om 't Sunneke naar Wassenaar te verplaatsen. Volgens de voor zitter wil de Katholieke Stich ting voor Verzorging en Ver pleging zo spoedig mogelijk beginnen met de bouw van een verzorgingstehuis in Was senaar zodra het ministerie de gelden beschikbaar stelt

Leidse Courant | 1988 | | pagina 17