lommerciëel ATV-plan laakt geen enkele kans" Exploitatie van alle reclame in handen van aparte bv" DIO /TELEVISIE fieidoeSowuvnt WOENSDAG IS IUNI 1988 PAGINA 13 Vervolg van de voorpagina) VeRSUM In een toelichting op Wan van AVRO, TROS en Veront- li met medewerking van vier grote jverijen te komen tot een commer- ïomroep, zegt secretaris J. Bos van 'iROS dat de honderd miljoen geba- 1 is op het werkelijke verlies aan -isten dat de publieke omroep zou .i als er nu commerciële omroep lyorden ingevoerd. In de visie van kmmericiële kandidaten zou de ex- >atie van alle reclame op televisie ^dio in handen van een aparte bv jen komen, waarin de ATV-omroe- %n de uitgevers ieder voor 50 pro- deelnemen. De honderd miljoen 'jeheel of gedeeltelijk gefinancierd kunnen worden door reclame-uitingen rond de journaals op de twee publieke netten. Bos rekent voor dat AVRO, TROS en Veronica momenteel een bedrag krij gen toebedeeld van een kleine 240 mil joen gulden ter financiering van hun radio- en televisieprogramma's. Daar naast wordt er door het ministerie van WVC uit de omroepmiddelen nog eens 200 miljoen gulden uitgegeven aan al lerlei neventaken binnen het omroep bedrijf, zoals het onderhoud van ae zenders, het secretariaat en de zoge noemde beheertaken, waaronder onder meer de orkesten vallen. Omgerekend zou het aandeel van de drie omroepen in de kosten van deze taken op ongeveer 60 miljoen becijferd kunnen worden, aldus Bos. „In totaal gaat het voor deze omroepen dus om een bedrag van rond 300 miljoen gul den. Zet dat af tegen de de huidige in komsten van de STER a 400 miljoen en je houdt struktureel honderd miljoen over, een bedrag dat wij bereid zijn jaarlijks aan de minister over te ma ken". „Een commerciële omroep wil echter niet werken met hoofdelijk omgeslagen kosten. Wij willen betalen voor ge maakte kosten, niet voor diensten waarvan wij geen gebruik zullen ma ken. Om problemen rond de financie ring van deze taken door het wegvallen van de drie omroepen te voorkomen, zijn wij bereid gedurende een bepaalde periode nog 60 miljoen bij te dragen in deze kosten. Maar uiteindelijk moet deze post voor ons geheel woraen afge bouwd", aldus Bos. De meeropbrengsten uit reclame door een verhoging van de reclamezendtijd bij invoering van een commercieel net, moet in de ogen van de commerciële kandidaten geheel aan de commerciële onderneming ten goede komen. Het'be drag van 240 miljoen is gebaseerd op 1700 uur zendtijd zonder een eigen Iournaal. De commerciële zender wifop torte termijn naar 2500 uur zendtijd (inclusief de zondag) plus een eigen journaal. IV-VOORZITTER DRS. TH. JANSEN: VERSUM - NCRV- sitter drs. Th. Jansen =(iet niet zitten met de |nen voor commercië- van de ATV-omroe- |in samenwerking met grote uitgevers. Hij lékt in dit verband „een plan om de af- |t te dekken" en ver- !it, dat kabinet en par ent het plan als on- ijcbaar terzijde zullen §n. !fei dit vanochtend ter §ng van de Verenigings- |van de NCRV, die van- in het eigen nieuwe werd gehouden. Het 5plan, zo zei hij voorts, gediend onder het mom ^st hier zou gaan om de iring van commerciële èp. Wie het goed be- moet concluderen, dat ri een commerciële op- het geheel geen sprake [enmerkend voor een lijke onderneming is j risico's wil lopen in de ïchting later winsten n te halen. Het plan is r zo opgezet, dat het ie- isico uitsluit. b volstrekt helder, dat D er sinds jaar en dag streeft, dat de omroep i land geheel overheerst door organisaties met luidelijke liberaal/con- leve inslag, maar het is Jansen volstrekt on helder waarom die andere regeringspartij, het CDA, in het regeerakkoord ruimte heeft gelaten voor een bestel waarin de omroepen, die verwant zijn aan de andere hoofdstromingen in het volk, tot een randverschijnsel drei gen te worden teruggebracht, aldus de heer Jansen. Letterlijk vervolgde hij: „Deze organisaties kunnen toch echt niet verwachten, dat regering en parlement, die op dit punt het laatste woord hebben, hen zullen bekleden met alle rijkdom en macht in de omroep, en dit dan ten koste van de overige kleine uitgevers en van de vijf andere omroeporganisa ties, die samen toch ook een aanhang hebben van zo'n 2,3 miljoen huishoudens. Ik heb in mijn eigen omgeving ho ren praten over een plan om de aftocht te dekken. Dat zou een heel juiste typering kun nen zijn. AVRO, TROS en VOO zijn al zo lang en met zo'n ernstig gezicht in de weer met commerciële om roep, dat ze hoogst ongeloof waardig zouden zijn als ze nu i: „We e" Reclame De heer Jansen betoogde voorts, dat de hele samenle ving onder invloed van de reclame staat. Het is heel merkwaardig te bedenken, dat nog maar een jaar of twaalf geleden de overheid heel terughoudend was je gens dit fenomeen. Zo mocht er geen reclame worden uit gezonden in de vooravond. Dit had tot bedoeling kinde ren niet in de verleiding van te grote consumptie te bren gen. Nu hebben we niet zoveel moeite meer met reclame tussen de programma's in, mits die niet buitensporig lang wordt en niet optreedt in wat men „natuurlijke on derbrekingen" noemt. De kijker moet ongestoord een programma van begin tot eind kunnen volgen. De NCRV kan best goede vrien den zijn met de reclamewe reld zolang deze maar niet probeert de programma-in houd te bepalen. De heer Jansen oefende scherpe kritiek op de over heid in het houden van toe zicht op afstand. Minister Brinkman garandeert die af stand, maar installeert ver volgens een Commissariaat voor de Media. Dit commis sariaat controleert zo onge veer elke stap die de omroe pen zetten en stuurt bijna wekelijks nieuwe voorschrif ten, waaraan de omroepen zich hebben te houden. Tot- nutoe konden Kamerleden wel eens corrigerend optre den, maar het Commissariaat voor de Media is goeddeels onttrokken aan democrati sche controle. De heer Jan sen stelde, dat het zaak is, ook voor de Kamerleden, dit NCRV-voorzitter drs. Th. Jansen: „Uit eigen onderzoek blijkt, dat men de NCRV In het geheel van haar programma herkent en waardeert". foto: dijkstra zeer scherp in de gaten te houden. Tot slot liet de heer Jansen zich weinig vleiend uit over de in Amsterdam en Nijme gen verschenen studies, waarin de identiteit van de christelijk georiënteerde om roepen ter discussie wordt gesteld. Hij beschouwt deze beide onlangs verschenen studies als sterk onvoldra gen. De NCRV heeft zelf een wetenschappelijk en deugde lijk onderzoek laten instellen naar de NCR V-identiteit juist met betrekking tot de zogenaamde verstrooiende programma's. Men is nog volop bezig met de verwer king van deze gegevens, maar de heer Jansen kon nu al als conclusie daaruit put ten, dat er in de hele i>ro- grammering van de NCRV wel degelijk sprake is van het eigene van deze omroep en dat de leden die identiteit ook herkennen en waarde ren. TON OLIEMULLER ^ederland^ NEDERLAND 1 15.25 EO Familiedag kinder feest. Reportage over dit feest in Utrecht. 15.55 Dieren in aktie. Canadese documentaire over de ver schillende manieren waar op dieren zich gedragen. 16.25 Lassie. Amerikaanse se rie. Afl.: De wegloper. Co rey Stuart betrapt een uit een tehuis weggelopen jongen bij een inbraak. Hij probeert de jongen duide lijk te maken dat hij maar beter naar het tehuis terug kan gaan. Als overredings kracht echter tekortschiet, kan Lassie misschien hel pen. 16.50 D'r kan nog meer bij. Kin derprogramma. 17.14 Jobenz'npa. NOS 17.30 Journaal. EO 17.46-18.05 Tijdsein-Buiten land. Actualiteitenrubriek, 18,30 Ronduit radar. Jongeren magazine. Presentatie: Wllma Vlug en Bert van Leeuwen. NOS 19.00 Journaal. EO 19.18 Jody en het hertejong. Amerikaanse tekenfilmse rie. Afl.: Moed houden. Het is pen hele schok voor Jody en Joep als ze horen dat hun lerares terug gaat naar de stad. 19.42 Highlight. Muziekpro gramma. Vanavond: Take Six. 20.10 De Campbells. Ameri kaanse tv-serie. Afl.: Een onverwachte ontdekking. Dokter James Campell vindt een geraamte op z'n stuk land. Dat is het begin van een speurtocht naar de overleden man en wat er met hem gebeurde. 20.35 Tijdsein. Actualiteitenma gazine met ditmaal een do cumentaire over de ont voering van de Israelisi- sche atoomtechnicus Mor- decal Vanunu. Via de Sun day Times maakte hij zo'n anderhalf jaar geleden be kend dat Israël zich bezig houdt met de ontwikkeling van een atoombom. Kort daarop verdween hij spoorloos, om weer op te duiken in handen van de Israëlische justitie. Door zijn beschreven hand te gen de autoruit te drukken liet hij de pers weten ont voerd te zijn. Was het ver raad van Vanunu een daad uit overtuiging of was het een spel, door de geheime dienst opgezet, om de we reld te laten weten dat ook Israël als atoommacht meetelt? In de documen taire wordt op deze vraag ingegaan. 21.12 EO-Familiedag 1988. Re portage van deze dag met als thema: Jezus zegt: Waakt. 21.55 Een enorme brug. Repor tage over de bouw van de langste brug ter wereld in Japan. NOS 22.30 Journaal. EO 22.40-23.30 De Galileo: Een weg vol hindernissen. Do cumentaire over de gevol gen van de Challenger- ramp voor de Amerikaan se ruimtevaartplannen. NEDERLAND2 VOO 15.30 Tekenfilms. 1. S My little pony. Afl.: De opstand in het paradijs (1). 2. Dennis de bengel. 3. De Jetsons. Afl.: De botsing (herh.). 16.05 Square Pegs. Jeugdserie. Afl.: HaloweenXII. 16.30 VeronEKa Sport. Nieuws van de EK Voetbal door Harrie Vermeegen en Henk Spaan. 16.55 Run the Gauntlet. Regis tratie van een snelheids wedstrijd. 17.45 MacGyver. Amerikaanse tv-serle. Afl.: Een nucleaire explosie. 18.30 Baas boven baas. Magazi ne over honden. Presenta tie: Wil Lulklnga. Vandaag: de Duitse herder. 18,55 De Fabeltjeskrant. Afl.: De verdwijning van juffrouw Mier (herh.). 19.00 dl Countdown. Poppro gramma gepresenteerd door Pat Sharp. NOS 20.00 SJournaal en weerover- zicht. VOO 20.29 Moonlighting. Amerikaan se detectiveserie. Afl.: Een spraakzame klant. Maddie en David maken ruzie, om dat hij om salarisverhoging heeft gevraagd. Om dit te verdienen moet hij hele maal alleen een moord zaak oplossen. 21.22 Nieuwslijn. Actualiteiten rubriek. Presentatie: Jaap van Meekren en Ruud Hendriks. 22.10 I'll take Manhattan (3). Vierdelige Amerikaanse tv-serie. Tussen Zachary en Lily komt het weer tot een verzoening tijdens een trip naar Europa. Maxi raakt ondertussen zwan ger van Rocco Cipriani. Cutter keert terug naar New York en het komt tot een heftige woordenwisse ling tussen hem en zijn broer. NOS 23.50 Journaal. NEDERLAND3 NOS 16.45 Nieuws voor doven en slechthorenden. 17.00 ffi Studio Sport - EK Voet bal: Engeland Neder land. Rechtstreeks ver slag. Commentaar: Theo Reitsma. gramma. 19.45 TV-3. Gevarieerd magazi ne. Thema: Kijk, met o.a. de eerste trekking van de Staatsloterij. 20.05 Studio Sport - EK Voet bal: Ierland Sovjet Unie. Rechtstreeks verslag. Commentaar: Eddy Poel- mann. 22.30 Journaal. 22.40 Den Haag Vandaag. Parle mentaire rubriek. TELEAC 22.55 De geld- en effectenhan del. Curus sparen en be leggen. Les 5: Aandelen. NOS 23.25 Studio Sport, met het EK Journaal gepresenteerd door Kees Jansma en aan dacht voor wielrennen (Ronde van Zwitserland). 23.50 Nieuws voor doven en slechthorenden. Drie hoofdrol spelers uit de miniserie Til take Manhattan'. V.l.n.r. Barry Bostwick, Francesca Annis en Perry King. Ned. 2 om 22.10 uur. foto: voo er lieuws in teletekst. no- "ik t«k. Animatieserie (herh.). 'riangelclub. Gevarieerd kin- 54 terprogramma. Vandaag: De fonderzalf. m.m.v. Nicole en isse lugo en Jo Coppens (herh.). te ieabert. Amerikaanse jeugd- Afl. 17: Ijsberg in zicht. litzending door derden. Pro- Hit,amma van de 'sraëlisch- au lodsdienstige Uitzendingen, rogramma-overzicht lieuws. en zaak voor twee (Ein Fall a®,r ir zwei). Duitse misdaadserie, in let: Günter Strack, Claus ige- neo Gartner e.a. Afl.: De ja- !te_ er als haas. Tijdens een t zo 8ch,szi,,in9 kom' het tot een llle woordenwisseling tussen Renz en de jonge officier Justitie Weiermüller. Enige later wordt Renz uitgere id door hem om juridische ;tand gevraagd. Volgens 'müller rijdt er een auto met hetzelfde nummer den als z'in ei9en auto, die '—al schade aanricht waar- hij moet opdraaien. Renz brouwt het niet helemaal laar geeft Matula toch op- een onderzoek in te '""n kijken. Tiendelige serie bouwen, verbouwen en Presentatie: Paul de „..Jlde scènes en filmfrag- (-15 Nieuws en Coda. De ltste dingen, van Bertus Aaf- atie I Lei% .oos-i2 t ar-B :ctor, iken'OO EK Voetbal '88. Recht- j- reekse reportage vanuit Düs- uieildorf: Engeland - Nederland. L15 EK Voetbal '88. Recht- reekse reportage vanuit Han- >ver: Ierland - USSR. urnaal. fiancéet de l'empire, zes- lige serie met Yolande Fol- Claude Giraud, Michel Vi- e.a. Afl.5: Le passage se- Mil des autres. Documentai- perie. Afl. 1: Est-il facile d'è- jeune en URSS? up de film. Filmmagazine, esentatie: Terry Focant. •tste journaal. 25 Informations, reflexions interrogations laïques. ertiteling via Teletekst etalige of stereo-uitzending rt/wit-uitzending 1/wit-uitzending met onder- ng via Teletekst liet-Nederlandstallge zen- uitzending in orginele ver net ondertitels •Nederlandstalige zen- te z/w-uitzending in orginele ;ie met ondertitels DUITSLAND 1 15.35 Geschichten von Anderswo. Documentaireserie voor kinde ren over verre landen. 16.05 Computerzeit. Computerma gazine. Afl.: Die elektronischen Heinzelmannchen. 16.35 Tagesschau. 16.45 !3 en IÏJEK Voetbal: Engeland - Nederland, rechtstreeks ver slag vanuit het Rheinstadion in Düsseldorf. Commentaar: Pe ter Jensen. Aansluitend Be richten en informatie vanuit de ARD-EM-Studio. 19.15 Hier und Heute. Actualiteiten. 19.45 PI en ITIEK Voetbal: Ierland - Rusland, rechtstreeks verslag vanuit het Niedersachensta- dion in Hanpover. In de rust, om ca.21.00 ©Tagesschau. Aansluitend berichten en infor matie vanuit de ARD-EM-Stu- 22.30 Tagesthemen. Actualiteiten. 23.00 Reportage van de CDU-partij- dag vanuit Wiesbaden. 23.30 Hawkins. Amerikaanse tv-serie met James Stewart, Mayf Nut ter, James Luisi e.a. Afl.: Mord in der Arena. De keiharde za kenman Vincent is eigenaar van een aantal voetbalteams. Wanneer hij op een dag wordt vermoord verbaast dat nie mand. Wat wel opvalt is dat de kersverse weduwe kosten noch moeite spaart om de hoofdver dachte te verdedigen. 00.40 Tagesschau. 00.45 Nachtgedanken. Beschouwin gen door Hans Joachim Kulen- kampff. DUITSLAND 2 Heute. Black Beauty. Jeugdserie naar de roman van Anne Sewell. Met: William Lucas, Judi Bow- ker, Roderick Shaw e.a. Afl.: Wie man zum Zlrkus kommt. Ferienexpress. Gevarieerd kindermagazine. Presentatie: Anke en Benny. Löwenzahn. Kinderserie. Afl.: Peter geht auf Schatzsuche. Herh. Heute. 19 Tele-lllustrierte. Sport, ac tualiteiten en amusement. [BUnsere schönsten Jahre. Serie met Uschi Glas, Elmar Wepper, Werner Kreindl e.a. Afl.: Nadine. Lotto-trekking. Leslie Carrington (Terri Garber) krijgt vanavond in 'Dynasty' een verhouding met Dex Dexter. Duitsland 2 om 21.00 uur. FOTO: VOO 18.56 Programma-overzicht. 19.00 Heute. 19.30 S Hitparade im ZDF, muzikaal programma met Viktor Worms. 20.15 Kennzeichen D. Duits allerlei uit Oost en West. 21.00 Der Denver-Clan (Dynasty), Amerikaanse serie met John Forsythe, Linda Evans, Joan Collins e.a. Afl.: Blake kandi- diert. 21.45 Heute-journal. 22.10 Reportage van de CDU partij dag. 22.40 Kontext. 'Warten auf Glas nost', reportage over katholie ken in de Oekraïne. 23.10 HSommertestival im ZDF - Unaerè Nachbarn im Osten: Das Dorf (Konopielka), Poolse speelfilm uit 1982 van Witold Leszcynski. Met o.a. Krysztof Machrzak, Anna Seniuk en Jerzy Block. Boer Kaziuk leeft met zijn familie in een klein dorp in' Oost-Polen. De arme. katholieke bevolking is tegen elke verandering. Op een dag krijgt het dorp een nieuwe le rares. Haar moderne opvattin gen stuiten op weerstand, maar bij boer Kaziuk slaat de vonk over. Daarmee wordt hij een buitenstaander in zijn ei gen dorp. 00.40 Heute. DUITSLAND 3 18.00 Telekolleg II: Cursus natuur kunde. Les 12. 18.30 Sesamstraat. 19.00 Aktuelle Stunde. Regionaal magazine met sport en nieuws. 19.40 Raamprogramma van de re gionale studio's. 20.00 Gesucht-gefunden. 21.30 West 3 aktuell. 21.45 Wissenschaftshow: 1st Natur- kost wirklich gesund? 22.30 EDeutschland im Jahre Null (Germania anna zero), Itali aans/Franse speelfilm uit 1947/48 van Roberto Rosseli- nl. Met Edmund Meschke, Ernst Pittschau en Ingetraud Hinze. Berlijn, een paar maan den na het beeindigen van W.O.II. Een jongen komt onder invloed van een leraar, die echter ook nazi is. Hij krijgt nu de opdracht zijn eigen vader te vermoorden. 23.40 Erinnerung an Roberto Ros- selini und 'Deutschland im Jahre Null', documentaire. 23.55 Laatete nieuwe. BBC 1 15.00 Paarderaces te Ascot. 17.00 EK voetbal: Engeland - Ne derland. Rechtstreeks verslag. 19.05 Journaal en weerbericht. 19.35 London plus. Regionaal nieuwsmagazine. 20.00 Wogan. Praatprogramma met Terry Wogan. 20.35 ECudmore'a call (4). vijfdelige informatieve serie, waarin Ha rold Cudmore, captain van de Engelse zeilteams voor de Bri tish Admiral's Cup en de Ame rica's Cup. de kneepjes van het zeilen uit de doeken doet. 21.00 ©Dallas. Amerikaanse tv-serie met Barbara Bel Geddes, Vic toria Principal en Linda Gray. Afl.: Things ain't so good at Southfork again. 21.50 Points of view. Kijkersreacties. 22.00 Journaal en weerbericht. 22.30 Ivan the Terrible - The Dam- janjuk dossier. Documentaire over het proces tegen John Ivan Demjanjuk, die schuldig werd bevonden aan de moord op 874.000 joden in 1942/43. 23.25 EK voetbal: Ierland - USSR, samenvatting. 23.55 Grappelli at 80 (slot), driedelig portret van Stéphane Grappel li, jazz-violist en lid van de his torische Hot Club de France. Afl. 3: Tweede deel van het speciale verjaardagsconcert dat Grappelli gaf in The Barbi- 00.45 Weerbericht. BBC 2 16.00 Nieuws en weerbericht. 16.03 World about ua. Afl.: Elephant Kingdom. 16.50 Nieuws en weerbericht. 17.00 Paardenraces Ascot. 17.30 Children's BBC, kindermaga zine gepresenteerd door Andy Crane. Met o.a. 'Bananaman' en 'The movie game'. 18.00 Newsround. Jeugdjournaal. 18.10 Gentle Ben. 18.35 Neighbours. Australische tv- 19.00 Battlestar Galactica. Ameri kaanse science-fictionserie met Lorne Green. Wolfman Jack, Barry van Dyke e.a. Afl.: The return of Starbuck. 19.45 Animation now. Serie anima tiefilms. welke recentelijk een prijs hebben gewonnen. 20.00 FSD. Serie programma's over (nog) onbekende Engelse pop groepen. Ditmaal aandacht voor Swamptrash en We Free Kings. Verder een interview met Peter Irvine van Regular Music, de grootste concertpro motor in Schotland, en een be zoek aan een aantal oefen ruimtes in Glasgow. 20.30 A dream of health. Documen taire. 21.10 Antenna: Summer highlights. 22.00 M*A*S*H* Amerikaanse co medyserie met Alan Alda, Lo- retta Swit, Larry Linville e.a. Afl.: Mulachy's hour. 22.25 The singing detective. Zesde lige tv-serie van Dennis Potter met o.a. Michael Gambon, Pa trick Malahide en Joanne Whalley. Afl. 3: Lovely days (herh.). 23.30 Newsnight. Actualiteitenmaga- 00.15 Weerbericht 00.20 Paardenraces Ascot. Samen vatting. ^atelMetjT^J ^YjjMorgen^J I Radio SKY CHANNEL NEDERLAND 1 16.00 Made in Germany. Poppro gramma. 17.00 The DJ Kat Show. Kinderma gazine. 18.00 Guns of Will Sonnett. Westernserie. 18.28 The Times Headline News. 18.30 The Ghost and Mrs Muir. Co medyserie. 18.57 Europees weerbericht. 19.00 Hazel. Comedyserie. 19.28 The Times Headline News. 19.30 The Levkas Man (2), tv-serie. 20.30 Cash and Company. Drama- 21.27 Europees weerbericht. 21.30 Ghost Story: Creatures of the Canyon. Griezelfilm met o.a. Angie Dickinson en John Ire- 22.28 The Times Headline News. 22.30 International Motor Sports. 23.28 The Times Headline News. 23.30 Euro Champs Report. 23.35 Roving Report. Actualiteiten. 00.05 Made in Germany. 00.57 Europees weerbericht. 01.00 THE ARTS CHANNEL: 01.00 The Moguls (slot). 01.45 The Story of Fashion. Afl.: The art and sport of fashion. 02.45-02.50 Aspects of Great Ar tists. VARA 15.30 De Onedin Lijn. Engelse serie. 16.20 ©Onze levende planeet. Documentaireserie. 17.14 Vooruit met de geit. Kinderserie. NOS 17.30 Journaal. VARA 17.46-19.00 VARA's kindermenu. NEDERLAND 2 AVRO 16.15 Cf) Kokkerellen. Culinair programma. 16.30-18.05 AVRO ser vice salon. DUITSLAND 1 09.45 ZDF-info Arbeit und Beruf. 10.00 Heute. 10.03 ©EK Voetbal: Engeland - Nederland/Ierland - Rus land. 11.40 Zwischenspiel. 12.10 Kennzeichen D. 12.55 Persoverzicht. 13.00-13.15 Heute. 15.20 Tages schau. 15.30 Musikladen Eurotops extra, popmuziek. 16.15 ©Die Mar- chenbraut. 16.45 ©Tiere in Spanien. 17.10 Die kleine Dampflok. Teken film. 17.15 Tagesschau. 17.25 Im mer, wenn tie Krimis schrieb. Serie. DUITSLAND 2 SUPER CHANNEL 16.30 Supertime. Kindermagazinè. 17.30 Formula One. Popprograrnma. 18.30 Dr. Who. Science-fictionSerle met Tom Baker. Afl.: The are in space (3, herh.). 19.00 Capitol. Tv-serie. 19.25 Weerbericht. 19.30 Living planet. Documentaire- 20.15 UHoofdfilm: My favourite Bru nette. Amerikaanse speelfilm uit 1947 van Elliot Nugent. 22.00 Super Channel nieuws. 22.30 Weerbericht. 22.35 Golfnieuws. 22.40 Super sport. 23.40 Voetbaluitslagen. 23.45 Beats of the Heart. Afl.: Salsa. 00.40 Formula One. Popprogramma. 01.40-02.40 The rock of Europe. 09.45 Zie Duitsland 1. 13.15-13.30 ZDF-info Arbeit und Beruf. 15.30 Heute. 15.35 Black Beauty. 16.00 Fe rienexpress. 16.30 Ein Fall für TKKG. 16.55 Heute. 17.10 ©Tele-ll lustrierte. 17.45 Matlock. Serie. BBC 1 07.40 O R.K.O. korte film: Love and hisses. 07.55 Weerbericht. 08.00 Breakfast time. 10.00 Nieuws. 10.03 Dallas. Amerikaanse serie. 10.50 Lyn Marshall's everyday yoga. 11.00 Nieuws. 11.03 Small world. 11.15 Children's BBC. 11.50 Cricket: 2e Cornhill Test - West Indies, vanuit het Lords-stadion. 14.00 Journaal. 14.30 Neighbours. Serie. 14.50 Cric ket: 2e Cornhill Test - West Indies. 16.30 Children's BBC. MTV EUROPE SKY CHANNEL 16.00 Maiken Wexo. 16.30 Club MTV. 17.00 3 From 1 at 5: Michael Jack- 17.15 Maiken Wexo. 18.00 The Adam Curry Show (herh.) 19.00 Remote control, spelprogram- 19.30 Ray Cokes, met vanaf 20.00 .XPO, overzicht van nieuwe vi deoclips. 22.00 US Top 20 Countdown. 00.00 Gast-vj. 02.30-06.30 Night voices. 06.30 Good morning Scandinavia! 07.30 DJ Kat Show. 08.35 ©Sky Trax. 13.05 Another World. 14.00 City Lights. 14.30 Roving Report. 15.00 Sydney Winfield Premiership. 16.00 The Great Video Race. 17.00 The DJ Kat Show. RADIO 1 Jeder heeJ-uur nieuws (NOS). 16.05 EO: Tijdsein. 17.05 NOS: Langs de lijn extra. Voet bal: Engeland Nederland. 19.00 NOS: Hobbyscoop. 19.30 Langs de lijn. 22.02 Podium van de Nederlandse lichte muziek. 23.05 Met het oog op morgen. 00.02 NCRV: Volgspot. 01.02 Romance 02.02 Nachtexpress. 04.02 Clair-Obscur. 06.02 In 't voorbijgaan. 06.07-07.00 Vandaag... donderdag RADIO 2 leder heel uur nieuws (NOS). 18.03 De wereld zingt Gods lof. 18.54 NCRV: In 't voorbijgaan. 19.00-07.00 Zie radio 1 RADIO 3 leder heel uur nieuws (NOS). 18.03 NOS: Driespoor. 19.02 VPRO: Frontlijn. 21.02 Backline. 22.02 Gonzo Radio. 23.02 Heartlands. RADIO 4 18.02 AVRO: Cédea. 20.00 Nieuws. 20.02 Uitreiking Platen Publieksprijs 1988 Klassiek. 22.00 Voor het stil wordt en wat later. RADIO 5 18.10 TROS: TROS Kinderforum. 18.20 PP: Uitzending van het CDA. 18.30 TROS: Tempo Doeloe. 19.00 NOS: Voor buitenlanders. 20.30 FEDUCO: Medelanders Neder landers. REGIONAAL Radio West: 17.00-18.00 Avondmaga zine. Omroep Rijnland: (Via FM-fre- quentie 105,7 MHz) 17.00 Vandaag vooraf 17.30 Vandaag de dag op woensdag. 18.30 Moker. 19.00-20.00 Rijnsburg Lokaal. Verder als Radio 1. Radio Rijnmond: 17.00-19.00 Middag magazine. BRT 1 18.10 Actueel. 18.30 BRT Combo. 18.45 Protestants godsd. uitzending. 19.10 Actueel. 19.30 Accordeon en Vlaamse liedjes. 20.03 Jazzprogramma. 21.03 Filmmuziek. 22.10 't Chanson. 23.10 Crooners en soft music. 23.30-02.00 Twee tot twee. BRT 2 17.10 Rijswijckfoon. 19.10 Dansvergunning: discotoppers. 22.05 Jazz Kaffee. 23.30-02.00 Twee tot twee. BRT 3 18.10 Actueel. 18.30 De rommelpoy. 19.00 Symposium. 19.45 Jazz criss-cross. 20.30-23.45 Musica Antiqua. SUPER CHANNEL MORGEN TV 5 Mon (Bil. La course autour du monde. Lea trêtaux de l'été. Rècréation. Les breves. Mon oeil. Temps présents. Carabine FM. Collegium Academicum de Photo de Familie. Journaal. 07.00 Supertime. 08.00 Nino Firetto. 09.00 Sons and Daughters. 09.25 Huis Interieur. 09.50 Follow me. 10.05 Doe het zelf. 10.30 Tuin en landschappen in Engeland. 11.00 De zes op reis. 11.30 De wonderlijke wereld der natuur. 12.00 Q.E.D. 12.30 Wildlife. 13.00 Capitol. 13.25 Weerbericht. 13.30 Sons and Daughters. 13.55 Amanda op de Oriënt Express. 14.25 Weerbericht. 14.30 Rockin' in the UK. 15.30 Nino Firetto. 16.30 Supertime. MTV EUROPE 06.30 Club MTV (herh.). 07.00 Marcel Vanthilt. 12.00 Remote control (herh.). 12.30-16.30 Maiken Wexa. RADIO 1 leder heel uur nieuws (NOS). 07.03 AVRO: Auto in? AVRO aan! 09.05 Arbeidsvitaminen. 10.45 Leuterkoek en zandgebak. 11.50 Uit hot plakboek van de revue. 12.02 De burgemeester is jarig. 13.05 AVRO's Radiojournaal. 14.05 Koperen Ko en Nikkelen Nelis. 16.05 KRO; Echo-Magazine. RADIO 2 leder heel uur nieuws (NOS). 07.03 NCRV: Het levende woord. 07.10 Vandaag... donderdag. 08.03 Hier en Nu. 08.54 Ontmoeting. 09.03 Willem Wever. 10.03 Plein publiek. 11.30 De familie show. 12.40 Middagpauzedienst. 13.20 Ik zie de zon, 13.45 Kletsmajoor er op uit. '14.03 Mixer. 15.03 Coupe soleil. 17.03 VOO: Hollandse hits. RADIO 3 leder heel uur nieuws (NOS). 07.03 TROS: De havermoutshow. 09.03 Gouden uren. 12.03 Vijftig Pop of een envelop. 14.03 De nationale hitparade top 100. RADIO 4 07.00 Nieuws 07.02 VOO: Ochtendstemming. 08.00 Nieuws 09.00 Veronica's Meesterwerken. 10.30 Muziek voor miljoenen. 12.00 Veronica's Meesterwerken. 13.00 Nieuws. 13.02 Holland Festival journaal. 13.10 Ned. Muziekland Klassiek. 14.00 EO: Metronomium in concert. 15.30 Zeggen en schrijven. 18.00 VPRO: De Beweging. RADIO 5 09.00 Nieuws. 09.02 NOS Sportief. 09.25 Waterstanden. 09.30 RVU: Gouden Eeuw. 10.00 KRO: Kiekeboe. 10.15 De zonnebloem. 10.55 Boekenwijsheid. 11.00 De 50+ seniorenshow. 12.00 Nieuws. 12.05 Kruispunt. 12.25 Bewogen grensgangers. 12.30 Da Capo. 13.00 Nieuws. 13.10 Echo buitenland. 13.30 De Derde Wereld. 14.00 O kwadraat. 14.20 Zin In muziek op 5. 14.40 De helende kracht van de sa cramenten. 15.00 Het dossier. 16.00 'NOS: Zo kan het ook. REGIONAAL Radio West: (via FM-frequentie Radio 1) 07.15-08.00 Ochtendmagazine. 12.00-13.00 Lunchuur. Omroep Rijn land: (Via FM-frequentie 105,7 MHz) 10.30-12.00 Voor senioren. Verder als Radio 1. Radio Rijnmond: 07.00 Och tendmagazine. 09.00 Hans van Vliet. 12.00 Lunchprogramma. 14.00 Tineke Speksnijder. 16.00-17.00 Rijnmond getapt. BRT 1 05.31 Met I wakker. 08.20 Uit de band. 11.30 Het vermoeden. 13.10 Actueel. 13.30 Tussendoor. 14.03 Klapstoel. 15.03 Zo d'ouden zongen. 16.05 Neem je tijd. BRT 2 05.30 De eerste ronde. 09.00 Muziekboetiek. 10.03 Parkeerschijf. 12.00 Muziek en Informatie. 13.10 Roddelradio. 14.00 Hitbox. 17.00 Focus. 17.10 Amazone. BRT 3 07.00 Goede Morgen. 08.15 Ochtendvariaties. 09.15 Matinee: Fran^aix. R. Strauss. 10.00 Pianomuziek van Bartok. 11.00 Le midi d'un faune. 12.00 Tafelmuziek. .13.10 Actueel. 13.25 Van alles wat. 16.30 Anecdotlsch halfuurtje. 17.00 Balletmuziek van Glazoenov.

Leidse Courant | 1988 | | pagina 13