Nieuwe dramaseries in de maak bij IKON -REVISIE-PROGRAMMA'S EeiddcSotwrnu ZATERDAG 11 JUNI 1988 PAGINA. 23 KRO/RKK 11.55 Eucharistieviering NOS Nieuws voor doven. VARA Terug naar de natuur. En gelse comedyserie. Afl.: De levende have. Het 'plat teland' van Tom en Barba ra wordt natuurlijk pas echt boerenland met een aantal dieren, want wat is nou een boer zonder bees ten? 50 Jaar Britse film. Docu mentaireserie over de ge schiedenis van de Engelse filmindustrie. Afl.: Een en al zang endansl Popeye. Tekenfilm. NOS Journaal. VARA 51 Zomerro(c)k. Serie pro gramma's over popfesti vals in Nederland. Ditmaal wederom aandacht voor het Pinkpop-festival in Landgraaf. Presentatie: Jan Douwe Kroeske. VARA's kindermenu. 1. Zoobilee Zoo, 2. De avon turen van Teddy Ruxpin, tekenfilmserie. Afl.: Als sneeuw voor de zon. NOS Journaal VARA Terug naar Schateiland. Engelse jeugdserie. Afl.: Muiterij. Long John Silver is als gevangene aan boord van de Saraceen. Samen met een aantal on tevreden zeelieden organi seert Silver muiterij aan boord van de Saraceen. Bella en Max. Filmfanta sie. Het orkest. Israëlische co medyserie. Afl.: Concert voor moordenaar en or kest. De orkestbak lijkt de Mafia de ideale positie voor een aanslag. The Coca-Cola Kid. Au stralische speelfilm uit 1985 van Dusan Makave- jev. Met: Eric Roberts, Greta Scacchi, Bill Kerr e.a. Een jonge energieke manager wordt naar Au stralië gestuurd om de ver koop van Coca Cola te sti muleren. Hij komt er al snel achter dat er in een afgele gen streek een oude zon derling woont die zelf fris dranken produceert en die een soort monopolie-posi tie heeft. Achter het nieuws. Actua liteitenrubriek. De Konsumentenboot. Van het Zwarte Woud naar de Zwarte Zee, toeristi sche informatie over de Donaulanden en de Bal kan. Presentatie: Frits Bom. Cagney Lacey. Ameri kaanse politieserie. Afl.: Uit de hand gelopen. Een Scène uit 'Maurits en de feiten', met Casper de Boer en Trudy Labij. Ned. 2 om 20.10 uur. FOTO: dijkstra moordwapen blijkt deel uit te maken van een partij wapens, die uit een wapen depot van de Bescherming Burgerbevolking gestolen te zijn. NOS 23.50 Journaal. NEDERLAND2 09.00 09.05 19.52 20.00 20.10 21.20 21.56 22.20 VPRO Towser. Kinderserie. Afl. 2: Sadie's verjaardag (herh.). Laks en Wammes. Pop pen-animatieserie. Afl. 2: De brief. Madicken. Zweedse serie. Afl. 2: De eerste schooldag (herh.). Niet storen a.u.b.(1). Max Laadvermogen. In formatieve serie. Afl.2: Het museum. 11.00 Sprookjestheater. Serie waarin sterren sprookjes vertolken. Afl.: Aladdin en de wonder lamp. NOS Nieuws voor doven. VPRO La linea. Serie tekenfilms. EThe Untouchables. Amerikaanse misdaadse rie. Jazz Shorts. NOS ISJournaal en weer. VPRO Maurits en de feiten. Tv- bewerking naar het boek van Gerrit Krol. Met o.a. Casper de Boer, Trudy La- bij en Wiek Ederveen. De 19-jarige Maurits meldt zich vrijwillig bij de politie voor de moord op de al enige tijd vermiste Mirjam Kleyn. Hij weet zich van de daad zelf echter niets meer te herinneren. Transit, serie program ma's over jongerencultuur. Afl.: Napels. De Garry Shandling show. Comedyserie. Afl.: Angeli ca (2). Erotische panorama's (slot). Drie variaties op de sexuele revolutie van rond 1968. Deel 3: Het erotische panorama. 23.10 Off Holland. Cultureel pro gramma in samenwerking met het Holland Festival. Theater: Nachtschade, Te- atro del Norte, Les Ballets Contemporains de la Bel- gique en het Stockhausen- programma. NOS 00.11 Journaal. NEDERLAND3 10.40 11.00 12.45 13.00 15.15 17.25 17.30 17.35 17.45 19.00 20.00 20.10 22.55 23.00 NOS Nieuws voor doven. FEDUCO Telebord: It monumint, deel 1. Open Universiteit. NOS Weekjournaal. Het Capitool. Discussie programma. Open Universiteit. Nieuws voor doven. Studio Sport: EK Voetbal. Rechtstreeks verslag van de wedstrijd Engeland - Ierland. Commentaar: Theo Reitsma. Nieuws voordoven. Journaal Sportuitslagen. Sesamstraat TELEAC Pronto? Cursus Italiaans voor beginners. Les 18. Cursus Vrouw Compu ter. Les 4. NOS Studio Sport, m Journaal en weer. Studio Sport: EK Voetbal. Rechtstreeks verslag van de wedstrijd Nederland - Rusland. Commentaar: Evert ten Napel. Panoramiek. Samenvat ting Franse Parlements verkiezingen. FEDUCO Werken aan werk. Instal latietechniek (4). NOS Journaal. TELEAC Ni Hao? Cursus Chinees voor beginners. Les 10. NOS 00.10 Studio Sport: EK Voetbal-journaal. Presen tatie: Kees Jansma. HILVERSUM - Voor het ko mende winterseizoen heeft IKON-tv momenteel vier Ne derlandstalige dramaseries in de maak. Begin oktober komt in zes afleveringen „De pape gaai" op het scherm, die ge- man en in de regie Hans Hyl- kema draait het hierin om een gezin, dat om politieke rede nen moet vluchten. Om dit verhaal herkenbaar bij de kijker over te laten komen werd gekozen voor een omke ring van de reële situatie. Een Nederlands gezin raakt in de knoei na een staatsgreep in Nederland. Het leger neemt de macht over. De vader gaat in het verzet, duikt onder, wordt gearresteerd en aan geestelijke dwang onderworpen. Hij ziet kans te vluchten, zich bij zijn gezin te voegen en naar het buitenland te ontkomen. Zij komen terecht in het fictieve land Tyros, waar zij met het verkrijgen van politiek asiel dezelfde problemen ondervin den als buitenlanders hier. De rivier In de loop van november van dit jaar volgt een tweede drie delige dramaserie, gemaakt door Eric Oosthoek. Onder de titel „De rivier waarin ik zwom" komt daarin een ver pleegster in het nauw, die in Mozambique onder de arme boeren werkt. Hun dorp wordt overvallen door handlangers van het rechtse regiem waarbij velen het leven verliezen. Te rug in Nederland komt de ver pleegster oog in oog te staan met een Nederlandse officier, die betrokken is geweest bij de overval op de boeren. Dit leidt tot een scherpe confrontatie. Hugo Heinen, Carel Donck en Willem Kapteijn schreven dit verhaal. Rond de jaarwisseling start de IKON met de persiflerend be doelde en komische opgezette serie in zes delen, getiteld „Don Donkersloot en Sander Pandje", twee figuren die net als Don Quichote en Sancho Pancha zich tegen misstanden te weer stellen. Het gaat om een verzonnen verhaal met raakpunten aan de alledaagse werkelijkheid. Jan Keja heeft de regie op zich genomen. Deze serie is gedacht voor de zaterdagavond en mikt er vooral op vermaak te bieden in een mengeling van scherts en ernst tegen de achtergrond van wat de huidige samenle ving te bieden heeft. Eijkman en Wilmink zorgden voor het verhaal. Voor februari in het nieuwe jaar staat een serie op stapel over sex onder jongeren. In opzet dramatisch bedoeld be vat het reëel benaderde opstel lingen ten opzichte van het in tieme menselijke verkeer. Deze serie richt zich recht streeks tot jongeren tussen de 15 en 25 jaar. Het handelt over de beleving van de seksualiteit tegen de achtergrond van de maatschappelijke situatie en de menselijke verhoudingen. Herhaling De zomertijd staat voor herha lingen, dikwijls afdankertjes, waarop we uitgekeken zijn, maar evenzeer tv-spelen die nog niets van hun waarde hebben verloren. Hiertoe kan o.a. gerekend worden de serie over „De jongens Veerman", die vanuit een moeilijke ge zinssituatie van kwaad tot er ger komen. Hans Hylkema schreef met dit gegeven als uitgangspunt in '79 een afgerond tv-spel. Dit sloeg bij de kijker dermate aan, dat enige jaren later be sloten werd de stof uitgebrei der te behandelen in een serie. Deze kwam toen in aanmer king vqor een eervolle ver melding door de jury van de jaarlijkse Nipkowschijf. Zondag 19 juni wordt met de eerste aflevering begonnen. De ouders Veerman, Klaas en Jennie, hebben niet alleen geen gemakkelijke jeugd ach ter de rug, zij hadden ook eerder andere relaties. Deze rollen worden gespeeld door Helmert Woudenberg met de volkse verve, die hij eerder aan de dag legde in het Werk theater, en door Ilona van Wijk, die als een soort moeder- dier over haar kinderen waakt, maar zich er gelijk door laat ringeloren. Vader en moeder wisselen handgemeen en woordentwist af met momenten van verzoe ning. Een en ander geeft zo veel onrust in huis, dat de bei de jongens er onder te lijden hebben. Speciaal de oudste, Martin (Mare Brouwer), zoekt om de haverklap ruzie met zijn jon gere broer Ronnie (Arno Mor- sink). Het mag een verdienste van de regie heten, dat deze beide jongens tot sterk naturel spel komen. Hun onlust thuis reageren zij buiten af in een brutale hou ding. Dit leidt op zeker mo ment tot een inbraak in een school. Zij krijgen met de kin derrechter te maken, met de raad Voor de kinderbescher ming en met een voogd, een rol van Paul van Deursen. Vader Veerman trekt het voogdschap over zijn kinderen door een buitenstaander op zijn fatsoen. De situaties die daarbij ontstaan heten naar de werkelijkheid geschetst te zijn. Niet voor niets verleenden aan het tot stand komen van deze serie de ministeries van justitie en van onderwijs medewer king. Op de lange duur redden de ouders en de kinderen het sa men niet. De oudste dreigt tus sen wal en schip te vallen, komt terecht in een tehuis, maar toont een voortdurend Mare Brouwer als Martin Veerman bezig met een inbraak. sterker agressief gedrag. In ge sprekken stelt hij zich op als een gesloten jongen, zodat het moeilijk is achter de bewee gredenen van zijn gedrag të komen. De vader doet een nieuwe re latie op. De jongens lopen daar niet direct enthousiast mee weg. Het wederzijds bezoek aan de ouders dient nogal eens om er stoffelijk beter van te worden. Situaties, zoals die zich in de werkelijkheid voordoen, worden ingepast in dit ver haal, zoals wanneer de oudste jongen dubbel beurt door zo wel zijn weekgeld van justitie te accepteren als zwart loon voor in gespijbelde tijd ver richte arbeid. De oudste jongen doet boven dien de ontdekking, dat-zijn vader niet zijn echte vader is. Dat leidt tot nieuwe spannin gen, die stuk voor stuk opge lost moeten worden, terwiil men als kijker zich blijft af vragen hoe deze scheefge groeide situatie ooit genorma liseerd zal kunnen worden. Het gaat de IKON net als in andere spelen niet alleen om het drama als theatraal gege ven. Het drama zit in het le ven zelf en het is dat wat de IKON wil betrappen. Door inschakeling van instan ties, die met jeugdcriminaliteit en gezinsbescherming te ma ken hebben, wordt een aan zienlijke graad van werkelijk heidsnabootsing bereikt. Hier door wordt mede de herken ning door de kijkers in de hand gewerkt. De IKON zal nooit zomaar een spel om het spel uitzenden. Herkenning houdt ook verkenning van de samenleving in. TON OLIEMULLER Paul Nicholas speelt een van de hoofdrollen in de serie 'Bust'. BRT 1 om 20.40 uur. FOTO: ANP Informatieve serie. JMI.4: Economische en teel- aechnische aspecten. Presen- atie: Paul D'Hoore. 2.45 De zevende dag. Ilieuwsmagazine met Bllkvan- nieuwsbeelden; Confron- le, -debat over een actueel ia; Zeven op zeven, week- erzicht. Presentatie: Etienne i den Bërgh. Robinson Crusoe. Tsjechische tekenfilm uit 19S1 van Stanis- v Latal (h'erh.). Wikken en wegen. Consumen tenmagazine. Presentatie: Miel Louw (herh.). FDe jaren zestig: De lange r (The long hot sum- ar). Amerikaanse serie met td O'Brien, Nancy Malone, ttoy Thinnes e.a. Afl.: Mensen- ir was een keer... Korte ver- iaalt|es, verteld door Jef Ti. Afl.: De moedige gene- (herh.). dragen (Guldregn, 5), zes- Jelige Deense jeugdserie van lören Kragh/Jacobsen. Met: ticky Rasmussen en Kenn /edsegaard. In de sporen van James Cook [II grande oceano di Capetan ..ook, 2), zesdelige Italiaanse documentaire van Gianfranco Jernabei. Iloemetjes buiten. Vandaag: Tuintjes van kinderen. Presen tatie: Gil Claes en Mare Ver- tchtert. Todedelingen en program- is-overzicht. lisuws. '«ijk uitl Verkeerstlps. Van- laag: Midden- en llnkerrlj- ttrookrijders. Ilut (Bust, slot), zesdelige Brit- reeks met Paul Nicholas, 'hyllis Logan, Geraldlne Alexander e.a. Ie jaren zostig. Programma- rond de jaren zestig. Afl. j: Succes van de show-busi- ilnteresseor de jongeren voor 'de natuur. Documentaire over 'Sir Peter Scott, een van de op- ichters van het wereldnatuur- jfonds. ,£3.10 Nieuws en Coda. Met (vingers van geliefden, van Pie- 15.15-17.20 EK Voetbal '86. Recht streekse reportage vanuit Stuttgart: Engeland - Ierland. 19.45 Nieuws. 20.00-22.30 Sportweekend: EK voetbal '88. Rechtstreekse re portage vanuit Keulen: Neder land - USSR. RTBF 1 Agrarische informatie. Les Chrètiens dans la vie so ciale. Politieke uitzending. Eucharistieviering. Faire Ie point. Discussiepro gramma. Actualités la Une. 13.25 Journaal. Variétés a la Une. Le Chinois (Battle Creek Brawl), Amerikaanse speelfilm uit 1980. Regie: Robert Clouse. Met: Jackie Chan, Krlstlne de Bell, Mako e.a. Cinéma la une. Musea Nostra. Afl. 1: Musée d'art Wallon. Dimanche Musique. Italiaanse barokmuziek door het Orche- stre de Chambre de Wallonië o.l.v. Philippe Hirshhorn, viool, m.m.v. Maxence Larrieu en Georges Dumortier, fluit. Wer ken van Corelli, Albinoni, Vival di en Jemimani. Noubanimé, tekenfilmmagazi- Le week-end sportif. Presen tatie: Michel Lecomte. P.M.U. Beige. Quick et Flupke. Journaal. Special over de Franse Parlementsverkiezln- DUITSLAND 1 Programma-weekoverzicht (herh.). Het programma met de muis. Schwarze Göttinnen. Docu mentaireserie over de zwarte filmsterren van vroeger. Afl. 1: Die wilden 20er Jahre. m Concert-café. Erich Keller en het Convivium Musicum als salonorkest. 0 Presseclub. Tagesschau, met Wochenspie- gel. Magazin der Woche. Regio naal magazine. Programma-overzicht. IS Spruchreif. Besuch aus Liliput. Kinderse rie. Afl. 9: Der chinesische Zau- berkasten. EK Voetbal. Rechtstreeks ver slag van de wedstrijd Engeland - Ierland vanuit het Neckarsta- dion In Stuttgart. Commentaar: Walter Johannsen. Aanslui tend: Berichten en Informatie vanuit de ARD-EK-Studio. Mit der Teilung leben. Docu mentaireserie over de naoor logse splitsing van Duitsland. Afl. 1: Geteilte Heimat. Tagesschau. Wir über uns. Sportschau. ffi Lindens t rasse. Tv-serie met Annette Kreft, Wolfgang Grö- nebaum, Annemarie Wendl e.a. Afl.: Korbinian. Weltspiegel. Reportages van buitenland-correspondenten. EK Voetbal. Rechtstreeks ver slag van de wedstrijd Neder land - Rusland vanuit het Mün- gersdorfer Stadion in Keulen. Commentaar: Wilfried Luch- tenberg. Aansluitend: Berich ten en informatie vanuit de ARD-EK-Studio. In de rust, om ca.21.00-21.10 ESTagesschau. Kulturreportage: Die Aktie an der Wand, Kunst als (un)mö- gliche Kapitalanlage, docu mentaire. Tagesschau. Hundert Meisterwerke. Serie portretten van kunstwerken. Vandaag: Elektrische Prismen van Sonia Delauney. 0 Orgelromantik. Sketches uit de muziekliteratuur. Tagesschau. Nachtgedanken. Beschouwing door Hans Joachim Kulen- kampf. 18.30 19.00 19.25 19.26 19.30 DUITSLAND 2 20.10 Cinéma la Une. 0.15 25éme Anniversaire du Villa- ge no.1. Reine Fabiola. Geva rieerd feestprogramma met o.a. B.J. Scott, Philippe la Fon taine, Won Ton Ton, Gangsters d'amour en Formule 2. 21.10 Sur les ailes des aigles (On the wings of eagles, 2), Ameri kaanse serie naar het boek van Ken Follet. Met: Burt Lan caster, Richard Crenna, Paul le Mat e.a. De werknemers van La Sociétè E.D.S. moeten be vrijd worden. Binnen enkele dagen weet Simons een ploeg klaar te stomen voor een be vrijdingsactie. 22.45-23.15 Laatste journaal. 09.00 0 Programma-weekoverzicht. 09.30 Zieh über den Jordan. 10.15 Mosaik. Vandaag: Tracht ohne Trëger. Hat die Tracht heute noch Bedeutung? 11.00 0 ZDF-Fernsehgarten. Muziek en gasten live vanuit Mainz. m.m.v. Dave Dudley, Swinging Blue Jeans, Sally Oldfield, Bad Boy's Blue e.a. 12.45 Heute. 12.47 Sonntagsgesprëch. 13.15 EDamals, vor vierzig Jahren, serie oude week journaals. Afl.: Die Wëhrungsreform. 13.30 Circo: Wir spielen Zirkus. Re gie: Peter Behle. 13.55 Prix-Jeunesse - Preisverlei- hung 1988. Overzicht van de beste kinderfilms. 14.20 Löwenzahn. Kinderserie met Peter Lustig. Afl.: Peter geht tistieke scène van Los Ange les', filmreportage. 15.20 EDer Herr Kanzleirat. Oosten rijkse speelfilm uit 1948 van Hubert Marischka, met o.a. Hans Moser, Susanne von Al- massy en Egon von Jordan. 17.00 Danke schön. Mededeling van de Aktie Sorgenkind en Der Grosse Preis, 10.000 Mark für Sie? Bekendmaking van de winnaars van deze week. 17.15 Heute. 17.20 Die Sportreportage. 18.20 ML - Mona Lisa. Vrouwenjour- naal op zondagavond. 18.50 Programma-overzicht. 19.00 Heute. 19.10 Bonn direkt. Politiek nieuws. Presentatie: Wolfgang Herles. 19.30 0 Donaumelodie. Muzikale bootreis door zeven landen met Hans-Jürgen Bëumler. Met o.a. die Wiener Philharmo- niker o.l.v. Herbert von Kara- jan, Hermann Prey en de Stadtkapelle Passau. 21.10 Eine blassblaue Frauenschrift (1), tweedelige tv-film naar de novelle van Franz Werfel. Met o.a. Friedrlch von Thun, Ga briel Barylli en Krystyna Janda. 23.25 Heute. 23.30 Vom Keilerkind zum Weltstar. De Duitse Mark veertig jaar na zijn opwaardering. 00.15 Die Sport-reportage. Grand- prix van Canada: WK voor for mule-1 wagens. 00.45 Heute. DUITSLAND 3 09.00 Telekolleg aktuell. Informatie over uitzendingen, begelei dingsmateriaal, lessen en exa- Telekolleg II. Tv-cursussen. Sehen etatt horen. Weekjour naal voor doven en slechtho renden. 12.30 Ihre Heimat - Unsere Heimat. Programma voor Por tugezen, Italianen en Turken. ELindenstrasse. Tv-serie. Afl.: Klare Verhaltnlsse. WDR-Publik. Gevarieerd ma gazine live vanuit Bocklemünd. Die Giganten vom oberen Nil. Documentaire. Reiseführer. Toeristische Infor- Pan Tau... Kinderprogramma. Afl.: ...tanzt aus der Reihe. Gott und die Welt. Religieus magazine. Aktuelle Stunde. Regionaal nieuws, sport en aktualiteiten. Sport im Westen. EDie Frau mit der Narbe (A woman's Face), Amerikaanse speelfilm uit 1941 van George Cukor. Met Joan Crawford, Melvyn Douglas, Conrad Veidt. Anna Holm is door de recht bank aangeklaagd voor moord. Op dit moment kan niemand zien, dat zij 22 jaar lang met een litteken in het ge zicht heeft gelopen. Vanaf haar jeugd lijdt zij hier onder. Het overvalt haar dan ook wanneer Torsten Barring verliefd op haar wordt. Na een plastische operatie verdwijnt het litteken en onder de slechte invloed van Torsten probeert zij zijn rijke neefje te vermoorden. West 3 aktuell. So isses. Experimente Traumen 1st Pri- vatsache. Korte film van Mat- hias i Arthur Miller: Zeitkurven, por tret. i Laatste nieuws. BBC 1 Open University. Play School: Hallo again. Articles of faith. This is the day. Open University. Business matters. A life of our own. When in Spain: Tossa de Mar. In the know. (SBritish sign language. Sign hear. Magazine voor do ven en slechthorenden. Farming. Agrarisch magazine. Weerbericht voor de land- This week next week, nieuws overzicht. EEastEnders Omnibus. Serie met Michael Robartes, Gerry Hoxham e.a. Bob Hope-cyclus: Son of Pa leface, Amerikaanse speelfilm uit 1952 van Frank Tashlin. Met: Bob Hope, Jane Russell, Roy Rogers e.a. Tekenfilms. SThe living planet, a portrait of the earth. Twaalfdelige do cumentaireserie. Afl. 1: The building of the earth (herh.). ®The Animals roadshow. Sa rah Kennedy en Desmond Morris presenteren een serie over de relatie tussen mensen en de dieren in hun leven. Afl.: Inchkeith/Edinburgh. Nieuwsoverzicht en weerbe richt. 0 Praise be! Programma met religieuze liederen. EK voetbal: Nederland USSR, rechtstreeks verslag. Nieuws en weerbericht. That's life. Vreemde voorval len uit het dagelijks leven, ge presenteerd door Esther Rant- Everyman. Documentaireserie over cultuur, religie en gedrag. Afl.: Christians in an atheist world. Hoe het is om christen te zijn in de Sovjetunie. Having a baby: The greatest thing on earth (4). zesdelige informatieve serie. Grand Prix Canada, samen vatting. International tennis. Samen vatting van de vandaag ge speelde finale van het toernooi voor heren op de Queen's Club. Weerbericht. BBC 2 07.50 Open University. 14.05 Hawk of the wilderness. 14.20 Tekenfilm. 14.30 Sunday grandstand, sportma- gazine met o.a. de finale van het tennistoernooi voor heren op de Queens's Club en cric ket: Essex - Sussex. 19.40 The money programma. Bud getvoorlichting. 20.15 Trooping the color. Samen vatting van de jaarlijkse militai re parade t.g.v. de verjaardag van koningin Elizabeth. 21.10 Theatre night: Strife, toneel stuk van John Galsworthy uit 1908 over een industriële de pressie. Met o.a. Peter Vaughn. Oscar Qultak en John Nettleton. 23.20 Bath International Festival (slot). Lester Bowie's Brass Fantasy. 00.20-02.00 Fat City, Amerikaanse speelfilm uit 1972 van John Huston. Met: Stacey Keach, Jeff Bridges, Susan Tyrell e.a. 07.30 The World Tomorrow. Reli gieus magazine van Worldwide Church of God. 08.00 Fun Factory. Kindermagazine met o.a. een reportage over Madurodam. 11.00 The Flying Kiwi. Jeugdserie. 12.00 Le Mans-report,verslag van de 24-uurs race van Le Mans. 12.30 0 Countdown. Popprogramma met Pat Sharp. 13.30 0 Heartline. Popprogramma met Tony Blackburn. 14.30 0 The Great Video Race. Pop- programma met Pat Sharp en Ronnie the runner. 15.30 0 UK Despatch. Popprogram- ma met Carolyn Marshall. 16.00 Transworld Sport. 17.00 Fashion TV. Modemagazine. 17.30 0 Eurochart Top 50. Poppro gramma met Linda de Mol en Gary Davies. 18.28 The Times Headline News. 18.30 Gemini Man. Avonturenserie. 19.28 The Times Headline News. 19.30 The Bionic Woman. Avontu renserie. 20.28 The Times Headline News. 20.30 Sunday Movie: Le Mans, Ame rikaanse speelfilm uit 1971 van Lee H. Katzin. Met o.a. Steve McQueen, Siegfried Rauch en Elga Andersen. 22.33 The Times Headline News. 22.35 World Gymnastics Cham pionships. Turnen. 23.10 Le Mans-report, verslag van de 24-uurs race van Le Mans. 23.35 Carlsberg Football Report. 23.40 0 Eurochart Top 50. Poppro gramma. 00.40 0 Canada calling. Poppro gramma. 01.00 THE ARTS CHANNEL: 01.00-03.40 Rusalka. Muzikaal sprookje van Dvorék, uitge voerd door de English National Opera o.l.v. Mark Elder. SUPER CHANNEL Supertime Club. Kindermaga- zlne met Mick Meadows en Sa rah Jane. Boogie Box. Popprogramma met Steve Walsh. Off the Wall. Popjournaal met Simon Potter en Amanda Re- dington. I Sporting Change. I The World Tomorrow. Reli gieus magazine. I Eastward with Attenborough. Natuurfilmserie van David At tenborough. Afl.: The strange caves of Borneo. i Weerbericht. I European Business Weekly. Economisch magazine met Le- ontlen Ceulemans en Peter Hobday. I Live Tennis, rechtstreeks ver slag van de finale van het Dow Classic tennistoernooi voor da mes in Birmingham. I Moon Stallion. Jeugdserie. I The Goodies. Comedyserie met Tim Brooke-Taylor, Grea- me Garden en Bill Oddie. I The Muppet Show. Poppense rie met als speciale gast Arlo Guthrie. I Jim'll Fix It. Jimmy Savlle ver vult wensen van kijkers. I Capitol. Tv-serie. i Weerbericht. I Johnny Farnham. Muziekspe- cial. I Voetbaluitslagen. i Cover Story. Beroemde ster ren privé: Dolly Parton. I Hoofdfilm: Not just another Victoria Principal is te zien in de film 'Not just another affair'. Super Channel om 21.00 uur. FOTO: AP affair. Amerikaanse speelfilm uit 1982 van Steven Hilllard Stern. Met o.a. Victoria Princi pal. Gil Gerards en Robert Webber. 22.40 Weerbericht. 22.45 European business weekly (herh.). 23.15 Chart Attack. Hitparade-over zicht met Simon Potter (herh.). 00.15-01.15 Boogie Box. Poppro gramma (herh.). MTV EUROPE 07.00 Ray Cokes. 10.00 Ultratech, futuristische pop show. 10.30 Ray Cokes. 11.00 MTV's European top 20. 12.00 Maiken Wexo. 16.00 Week in rock. 16.30 Maiken Wexo. 17.00 MTV-special. 18.00 Kino, filmmagazine met Chris Salewlcz. 19.00 Maiken Wexo. 21.30 Live from the Archive. 22.30 Power plug special. 23.00 Reverb, de nieuwste boeken, films, platen en video's met Chris Salewicz en Steve Bla- 23.30 Gast-vj. 02.00 Spotlight. 02.30-06.30 Night voices. TV 5 15.00 Apostrophes. Literair magazi ne met Bernard Pivot. 16.15 Voyages autour de la table. Natuurfilm over Noorwegen. 16.30 Sports magazine. 18.30 Bonjour bon appetit. Culinair programma. 18.55 Nieuwsoverzicht. 19.00 A la folie: Johnny Halliday au Zénith. 20.00 Bel ami, tv-serle naar een ver haal van Guy de Maupassant. 21.30 Histoires naturelles. 22.00 Journal Televise. 22.30-23.30 7/7. Weekoverzicht. B Ondertiteling vla Teletekst 0 Tweetalige of stereo-uitzending E Zwart/wit-ultzendlng ■D Zwart/wlt-ultzending met onder titeling via Teletekst E) BIJ niet-Nederlandstalige zen ders: uitzending in orginele ver sie met ondertitels ■3 Bij niet-Nederlandstalige zen ders: z/w-uitzendlng In orginele versie met ondertitels NEDERLAND 1 KRO 15.30 Holiday Island. 16.20 The muppet babies. 16.45 Boomer. 17.10 KRO's Tekenfilmfestival. NOS 17.30 Journaal. KRO 17.46 Lekker weg. NEDERLAND 2 AVRO 16.15 Die Schwarzwaldklinik. 17.00 Dungeons and Dragons. 17.23 Spanning in Slagharen. 17.48 0 Toppop. DUITSLAND 1 09.45 ARD-Ratgeber. 10.00 Heute. 10.03 Lorentz Söhne, serie. 10.50 0 EK Voetbal: Nederland - Rusland. 12.25 Die Aktie an der Wand. 12.55 Persoverzicht. 13.00-13.15 Heute. 15.20 Tagesschau. 15.30 Villa Fan^ tastica, overzicht van 70 jaar enter tainment. 16.15 Het programma met de muis. 16.45 Besuch aus Liliput, kinderserie. 17.15 Tagesschau. 17.25 Gesicht zu vermieten, serie. DUITSLAND 2 09.45 Zie Duitsland 1. 13.15-13.45 Engel, Teufel und Dimonen, culture le serie. 15.25 Programma-overzicht 15.30 Heute. 15.35 Black Beauty, se rie. 16.00 Ferienexpres. 16.30 Ein Fall für TKKG. Jeugdserie. 16.55 Heute. 17.10 0 Tele-lllustrierte. 17.50 Trio mit vier Fausten. Tv-serie. BBC 1 07.35 ERKO Korte film. 07.55 Weer bericht. 08.00 Breakfast Time. 10.00 Nieuws. 10.03 Dallas. 10.50 Lyn Marshall's everyday yoga. 11.00 Nieuws 11.03 The Flinstones. 11.25 Children's BBC. 11.55 Five to ele ven. 12.00 Nieuws. 12.03 Your mind in their hands. 12.30 On the houses 13.00 Nieuws. 13.05 The Animals roadshow. 13.40 Tekenfilm. 14.00 SKY CHANNEL 06.30 Good morning Scandinavial 07.30 DJ Kat Show. 08.35 0 Sky Trax. 13.05 Another world. 14.00 Down under Show. 15.00 Sydney Winfield Premiership. Rugby. 16.00 0 Andy's Album. 16.15 Go Europe. J6.30 0 UK Despatch. 17.00 DJ Kat SUPER CHANNEL 07.00 Supertime. 09.00 Sons and Daughters. 09.25 Hoe verzorg Ik mijn Baby? 09.50 Follow me. 10.05 Kooktips uit China. 10.30 Dr. Jekyll and Mrs Hyde. 11.00 In at The Deep End. 12.00 De vlucht van de condor. 13.00 Capitol. 13.25 Weerbericht 13.30 Sons and Daughters. 14.00 Three of a kind. 14.25 Weerbericht. 14.30 Off te Wall. 15.30 Nino Firetto. MTV EUROPE 06.30 Club MTV (herh.). 07.00 Marcal Vanthilt 12.00 Remote control (herh.). 12.30-16.30 Maiken Wexe.

Leidse Courant | 1988 | | pagina 23