Hoofd verkoop m/v CHRIST Gemeente Woubm PROJECT- BEGROTER Vekemans Berk Registeraccountants AANKOMEND BANKADVISEUR (m/v) I polec S Mrs. Groenendijk en Kloppenburg C.S. secretaresse m/v WERKEN Vertegenwoordiger WONDJE UIT? KIJK INDE KRANT. I docent muziek m/vw| <0 STICHTING KATHOLIE IJ ONDERWIJS LEIDEN RECEPTIONIST (V/I ■i Stichting „Beheer Huize Willibrord" H00PD VERZORGING (V/M)| PAGINA 20 LEIDSE COURANT ZATERDAG 11 JUNI Vekemans Berk/ Registeraccountants mookt deel uit van de Berk Groep waarin multidisciplinair samenwerken-. Vekemans Berk/ Registeraccountants Ypenburg Co/ Belastingadviseurs Hendriks, 't Hooft Co/ Accountants- administratieconsulenten Internationale samenwerking in Summit International Associates Inc. Vekemans Berk/Register accountants biedt aantrekkelijke mogelijkheden voor V.W.O.'ers. Bedrijf en werksfeer Vekemans Berk heeft dertien vestigingen in Nederland en is sterk regionaal georiënteerd. De omvang en de organisatie van de kantoren van Vekemans Berk maken persoonlijke en flexibele dienstverlening mogelijk. De cliëntenkring is gevarieerd en bestaat hoofdzakelijk uit onder nemingen in midden- en kleinbedrijf. Beroep en werk De accountancy heeft raakvlakken met alle onderdelen van de bedrijfs economie en administratie. De specifieke deskundigheid ligt op het terrein van de administratieve organisatie en controletechnieken. Automatisering speelt hierbij een belangrijke rol. Ook de adviesfunctie is zeer belangrijk. Begeleiding en carrière In de aanvangsperiode wordt een intensieve begeleiding verzorgd door ervaren collega's. Geleidelijk aan wordt steeds zelfstandiger gewerkt De interne opleiding geschiedt op het kantoor zelf en is individueel gericht Door deze aanpak kan men snel doorgroeien en in relatief korte tijd met een hoge mate van zelfstandig heid bij de cliënten werkzaam zijn. De uitgroeimogelijkheden zijn veel zijdig, mede door de ruime keus uit specialismen binnen de accountancy. Selectiecriteria Een V.W.O.-opleiding met goede cijfers voor wiskunde en economie strekt tot aanbeveling. Om in de accountancy echt goed te slagen zijn flair, enthousiasme, zelfstandigheid en doorzettingsvermogen van door slaggevend belang. Studie De Nivra-studie duurt 8 jaar. Het is een pittige studie die veel vrije tijd vergt Voor colleges, op werkdagen gehouden, wordt vrij gegeven. Salaris Het salaris en de secundaire arbeidsvoorwaarden zijn goed. De (hoge) studiekosten worden praktisch geheel vergoed. De geschikte man/vrouw verdient in een betrekkelijk korte tijd een aantrekkelijk salaris. Hiervoor moet wel worden gewerkt Sollicitatieprocedure Ben je geïnteresseerd in een functie bij Vekemans Berk te Leiden, laat dit dan schriftelijk weten aan de heer D. van den Berg R.A., Plantage 20-22, 2311JD Leiden, telefoon 071-146946. Plantage 20-22.2311 JD Leiden. De functie: Bij het Centraal Inkoopbureau coördineert en stimuleert het hoofd Verkoop alle activiteiten op verkoopgebied en draagt zorg voor verdere ontwikkeling hiervan. Ook het up-to- date houden en uitbreiden van de CIB-dienstverlening en het assortiment zijn belangrijke taakonderdelen. Verder: het meebepalen van het verkoop- en prijsbeleid, het vorm en inhoud geven aan de presentatie, zoals jaarlijkse catalogus en mailings en het beheer van de showroom. Hij of zij geeft leiding aan 5 verkoopmedewerk(st)ers in binnen- en buitendienst en draagt tevens zorg voor de op leiding en begeleiding van het verkooppersoneel. De eisen: Kennis en ervaring op het werkgebied, met name ook op automatiseringsterrein: commerciële opleiding op HBO- niveau en - vanzelfsprekend - leidinggevende/contactuele vaardigheden. De arbeidsvoorwaarden: Deze zijn afgestemd op die bij de overheid. Salarisindicatie f 60.000,-- f 70.000,-- bruto per jaar. Sollicitaties: Schriftelijke reacties kunnen vóór 23 juni a.s. en onder vermelding van vacaturenummer 2.814 worden gericht aan het Hoofd van de afdeling Personeelszaken, Postbus 30435, 2500 GK 's-Gravenhage. De Vereniging von Nederlandse Gemeenten behartigt de belangen von alle gemeenten in Nederland. Deze wordt onder meer via een gevarieerd pakket van diensten gebo den. Op het terrein van serviceverlening speelt het Centraal Inkoopbureau (CIB) van de Vereniging een belangrijke rol. Het CIB, gevestigd te Zoetermeer, verzorgt t.b.v. gemeenten en verwante instellingen de levering van een uitgebreid assortiment artikelen, voornamelijk op het gebied van kantoor- en archiefinrichting en automati sering. Het aantal orders is sterk groeiende (1987 ruim 30.000) en zowel het artikelen pakket als de groep afnemers breidt zich uit. Kortom, een gezonde organisatie, waar twintig medewerk(st)ers, van wie vier in de buitendienst, zich enthousiast inzetten voor een optimaal bedrijfsresultaat. (vng) Vereniging van Nederlandse Gemeenten RABOBANK N00RDWMK Verleent op persoonlijke wijze uiteenlopende bankdiensten aan bedrijven, particulieren en instellingen. Wij maken deel uit van de landelijke Rabobankorganisatie met ruim 3000 vestigingen. Wij zoeken voor de afd. Commerciële Zaken een Algemeen: De Rabobank „Noordwijk" behoort met 3 vestigingen en een personeelsbestand van 35 personen tot de middelgrote banken van de Rabobankorganisatie. Binnen de afdeling Commerciële Zaken zal na verloop van tijd een scheiding worden aangebracht tussen gelddiensten en adviesdiensten. De functionaris die we zoeken zal deel uit gaan maken van het team adviseurs, dat zich bezig houdt met het adviseren en afzetten van produkten en diensten aan particuliere cliënten. Functie-omschrijving: De gevraagde functionaris zal na een inwerkperiode als assistent bankadviseur binnen de afdeling particulieren, te zijner tijd een zelfstandige functie als bankadviseur sparen, particuliere financieringen, verzekeringen en overige diensten moeten kunnen vervullen. De voornaamste taken zullen zijn het (mede) organiseren van de dagelijkse werkzaamheden binnen de afdeling Particulieren en het operationeel leiding geven aan een aantal medewerkers. Tevens wordt van de medewerker verwacht dat hij/ zij functioneel leiding zal geven ten aanzien van de spaarprodukten die de Rabo- organisatie voert. Functie-eisen: Gevraagd wordt een aktieve, enthousiaste jonge man of vrouw met - minimaal HAVO/MEAO opleiding - NIBE diploma's - ruime bankervaring op het gebied van particuliere bankdiensten - commerciële kwaliteiten - representatief voorkomen - goede uitdrukkingsvaardigheid in woord en geschrift - flexibele en creatieve instelling - affektie tot samenwerking in teamverband - bereidheid tot het volgen van verdere vakstudies - leeftijd vanaf 22 jaar Inlichtingen: bij dhr. M.A. Smits, hoofd Commerciële Zaken, tel.: 01719-19312. Sollicitaties: binnen 14 dagen Rabobank Noordwijk, Postbus 18. 2200 AA Noordwijk, t.a.v. de directeur dhr. H.H. Keizer. advocaten en procureurs te Leiden hebben plaats voor een full-time bij voorkeur met V.W.O., secreta resse-opleiding en ervaring. Wij bieden afwisselend en zelfstan dig werk en verwachten daarbij eigen creativiteit. Rijnsburgerweg 141, Postbus 788, 2300 AT Leiden. Tel. 071-155843. Technisch projectenbureau zoekt voor de afdeling WERKTUIGBOUWKUNDE Tekenaars AC/CV Tekenaar/Constructeur WTB met ervaring in staalconstructies MTS-ers WTB met technisch-commerciële ervaring Uitgebreide informatie kunt u verkrijgen bij: Polec ProjecS Engineering Polec Project Engineering 's-Gravenhage B.V., Rijnmond B.V., Laan van Mcerdervoort 178, Haagseveer 60-62, 2517 BH 's-Gravenhage. 3011 DA Rotterdam. Telefoon (070) 45 14 00. Telefoon (010) 411 71 11. Polec levert al 20 jaar specialisme op maat. IN HET BUITENLAND Zoekt u voor langere of kortere tijd een baan in het buitenland? Dan is dit het boek dat u zoekt, boordevol informatie over werken in de metaal- en olie-industrie, als chauffeur, leraar, au-pair, reisleider, in de horeca, als tuinman of fruitplukker in Frankrijk en de USA, maar ook als fotomodel of mannequin. Werken op boerderij, kibboets of op cruise-schepen. Het boek bevat tevens een sollicitatieformulier. Als u in het buitenland wilt gaan werken moet u dit boek hebben. Het verschaft informatie over klimaat, woon- en leefomstandigheden, werktijden, etc. Bovendien vindt u in dit boek de adressen van ongeveer 1000 ondernemers en arbeidsbemiddelingsbureaus. Bestel dit informatieve boek nog vandaag! Gratis brochure Boek: „Arbeit im Ausland" Prijs 59.- EUROPA BOKFÖRLAG AB Postbus 2014, S 13302 Tyresö, Zweden P.S.: wij bemiddelen niet in werk! C&F is een kleine jonge onderneming die uiterst kreatief en klantgericht werkt. Wij bieden een heel bijzonder produkt met een sterk wisselende verschijningsvorm. Salaris en voorwaarden zijn aantrekkelijk. Wij ontvangen graag zo spoedig mogelijk uw sol licitatiebrief met pasfoto aan: Colours Forms Avelingenweg 6a 4202 MN Gorinchem. ADVERTENTIEACQUISITIE buro jet bv Winnaar jaarprijs KvK 1987 innoverend ondernemer schap. Buro Jet B V. roept kandidaten op om te solliciteren naar de volgende functie: MEDEWERKER/STER TELEMARKETING/VERKOOP De kandidaat heeft een Mavo/Havo diploma zo mogelijk met commerciële ervaring. Een perfecte beheersing van de Nederlandse taal is een vereiste. Salariëring en provisie overeenkomstig leeftijd en ervaring. Wij bieden een leuke job Afwisselend, veel contact op elk niveau en een flitsend enthousiast team. Bel D.Tielrooy 070-990000. Buro Jet bv Treubstraat 1 2288 EG Rijswijk (ZH) Tel.: 070-990000 CHRIST HOLLAND B.V., dochteronderneming van het gerenommeerde bedrijf CHRIST A.G. te Aesch, Zwitserland, ontwerpt en produceert waterbehandelingsinstallaties voor de industrie en instellingen. Haar afzetgebied koncentreert zich op de Benelux en het Verre Oosten. In het jonge bedrijf wordt in teamverband hard gewerkt, hetgeen tot een snelle groei heeft geleid, waardoor thans dringend behoefte is aan vervulling van de volgende vakature: Funktie-inhoud: - Het begroten van apparaten en complete installaties, in hoofdzaak bestaande uit (druk)vaten, leidingsystemen, pompen, meet- en regelapparatuur en schakelkasten. De componenten worden gedeeltelijk in eigen fabriek vervaardigd, gedeeltelijk van toeleveranciers betrokken. De te begroten installaties worden aanvankelijk door de afdeling Verkoop gespecificeerd. In een later stadium en bij gebleken geschiktheid kan het zelfstandig opzetten en uitwerken van specificaties tevens tot de werkzaamheden van de funktionaris gaan behoren. - Het zelfstandig contact houden met onderleveranciers voor in de installaties te verwerken apparatuur. Met begroten alleen houdt het werk van de project-begroter niet op. Bij opdrachten van door hem gecalculeerde installaties behoort een coördinatie met de afdeling Uitvoering tevens tot zijn verantwoordelijkheden. Gedacht wordt aan een MTS-er werktuigbouw met belangstelling voor meet- en regeltechniek. - Een redelijke kennis van de Duitse en Engelse taal, alsmede een goede uitdrukkingsvaardigheid in woord en geschrift is voor het uitoefenen van de funktie noodzakelijk. Ervaring op het gebied van waterbehandeling en/of procestechniek strekt tot aanbeveling. Leeftijd: tot 30 jaar. Algemeen kunnen we stellen, dat we aan een pittige medewerker denken, die een overuurtje niet schuwt. Wij bieden een prettige werkkring, goede salariëring, gunstige arbeidsvoorwaarden en goede vooruitzichten. Hebt U belangstelling voor deze funktie, dan nodigen wij U uit uw schriftelijke sollicitaties binnen 1 week te richten aan: CHRIST HOLLAND B.V. christelijke scholengemeenscha 0 voor gymnasium, atheneum, havo. rr Rijnlandlaan 1.2273 CT Voorburg Telefoon 070-694061 1 Gevraagd per augustus 1988 i* i k001' 5 voor 12 lessen havo-vwo NOS: y le graads bevoegdheid jjjjj 0 - S-10-functie Met i p met uitzicht op vaste benoe- KJ 'f ming 1 binnen de richtlijnen van de I* dop-regeling d.w.z. max. schaaR^ 10.4 RBBA. KRO: Inlichtingen bij en sollicitaties aan de rector, de heer H.J. van Maanen. tel. 070-694061 (s) en 01736-7136 (h). JJcR' De Stichting Katholiek Onderwijs Leiden vraaf m.i.v. 15 augustus 1988 voor haar bureau eei ter vervanging in een ziekteverlof. De werkzaamheden omvatten ondermeer: postverwerking: telefoonbehandeling; enkele lichte huishoudelijke taken; kopiëren; adresmutaties verwerken. Gedacht wordt aan iemand met een opleidiii op LEAO/MAVO niveau met een goede keniF van de Nederlandse taal en een goede uitdrif kingsvaardigheid. Salaris afhankelijk van leeftijd en ervaring. Sollicitaties te richten aan de directeur van I Onderwijsbureau Hollands-Midden: Dhr. W. 1 Sanders, Herengracht 48, 2312 LE Leiden. Voor inlichtingen kunt u zich wenden tot mw. M A. M. Sloothaak, tel.: 071-146841 medewerker/ster HUK voor 38 uur per week. Funktie informatie/eisen. Deze medeWerker/ster kan worden aangesteld omdat de huidige medewerker perJJ 1 mei a.s. gebruik is gaan maken van de zgn. VUT-regeling. Tot de taakinhoud van de nieuwe medewerker/ster kan in het algemeen gerekendpej worden de werkzaamheden op het gebied van: - wegenonderhoud - plantsoenen - reinigingsdienst - rioleringen Ervaring met deze werkzaamheden is gewenst en het bezit van het chauffeurs diploma strekt tot aanbeveling. Gelet op de verdeling van werkzaamheden bij de buitendienst wordt, bij gelijkwaardigheid van de kandidaten, de voorkeur gegeven aan een inwoner/ster I van Hoogmade. Geboden wordt: Afhankelijk van opleiding en ervaring een aanstelling in nivo 3/4 waarvan de salarisgrenzen liggen tussen f. 2.041,-- (min.) en f. 2.972,- (max.) bruto per maand. Informatie over deze funktie kan worden ingewonnen bij de direkteur gemeentewerken, de heer ing. J.de Feij, tel. 01729 - 8540. Sollicitaties binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad in te zenden aan het college van burgemeester en wethouders van Woubrugge. van Hemessenkade 7.L 2481 BG Woubrugge. te Wassenaar. In verband met het vervroegd uittreden en gebruik maken vai de OBU-regeling door de huidige funktionaris vragen wij votf ons verzorgingshuis per 1 januari 1989 een Algemeen: De nieuwbouw van ons huis dateert uit 1983 en biedt momeitv teel plaats aan 125 bewoners en in de aanleunwoningen (198|v wonen ongeveer 110 personen. [0 De Stichting neemt deel aan diverse aktiviteiten in het kadfo van het flankerend-beleid. Funktie informatie: De te benoemen funktionaris zal onder leiding van de algr meen direkteur worden belast met de leiding en coördinatj; van de werkzaamheden van het verzorgend personeel 4 draagt mede zorg voor een goed personeelsbeleid en werkkl maat, gekoppeld aan de zorg voor een optimaal woon- en leej klimaat. Funktie eisen: - opleiding en ruime ervaring als verpleegkundige (A, A enfj of HBOV) Jt - goede kontaktuele, organisatorische en leidinggeven* vaardigheden - belangstelling en begrip voor ouderen - bij voorkeur een voltooide stafopleiding - een positief Rooms Katholieke levenshouding - leeftijd tot 50 jaar - bereid zijn te wonen in de omgeving van het verzorgingshui - bereid zijn bereikbaarheidsdiensten en verpleegkundi| handelingen te verrichten. Geboden wordt: Een boeiende en verantwoordelijke werkkring met salariëritp en overige arbeidsvoorwaarden overeenkomstig de CAO-bf jaardentehuizen. Bij de selektieprocedure worden bewonerskommissie en onderneming! raad betrokken. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selektieproc! dure. Nadere inlichtingen worden u gaarne verstrekt door de heer Fr. N. Wij ta, algemeen direkteur, telefoon 01751-10500. Schriftelijke sollicitaties binnen 15 dagen na verschijning van deze i vertentie kunt u, met curriculum vitae, richten aan het bestuur van i Stichting „Beheer Huize Willibrord", Poortlaan 20, 2242 GN Wassenaf j

Leidse Courant | 1988 | | pagina 20