Popmusici brengen muzikale groet aan jarige Mandela ADIO/TELEVISIE BeidóaQowuvnt WOENSDAG 8 JUNI 1988 PAGINA 13. jM)e mens achter on Juud Gullit SlVERSUM - Volgende (feek donderdag zendt VARA- 2413 een ei8en documentaire uit Thier Ruud Gullit. Het gaat lo «iet over deze man als voet- Brojjler van het jaar, maar over 1®j mens achter Ruud. Hij acaimt aan het woord over zijn 2itfde voor de reggae-muziek at j zijn afkeer van Apartheid. ullit wordt ook uitgebreid EAfjvolgd op zijn wandelingen lor de Jordaan, een liefheb- rsteljrij van hem sinds zijn jeugd. Ij ontmoet daar een oude kTEFfurman aan w*e vertelt 740je het allemaal zo gekomen 19.1-met zijn beroemdheid en 21.|e hij die verwerkt. De kij- jr krijgt hem ook in Italië te 2i |n waar hij met zijn kinde- 'n rondwandelt. Hij treedt ■NWjar op als gastzanger in de ancfeep „Revalation Time". Ook giïlson Mandéla verschijnt sa- a jpn met Ruud in dit portret. R,pi.rtis decor voor [VRO - spelshows "C||lVERSUM De AVRO- levisie brengt in de zomer- panden juli en augustus zes chtstreeks uitgezonden spel- >ui jows vanuit het Amsterdam- i (j Artis. Aan de programma's STA leen loterij gekoppeld waar din de opbrengsten ten goede ■fSmen aan de jubilerende die- in ahder de titel „Een lot voor 2i.Vtis" gaan Fred Oster en jY^Jyrna Goossen in elke uitzen- ,obipg met twee families, die Ci^n dieren-achternaam heb- I063|n, aan de slag. Zij dienen pa- kennis te hebben over Ar- en zijn bewoners. Bezitters or 'in een lot kunnen een brief- 2i.$art opsturen. Tijdens elke ielartzending trekken Fred en afl'jwrna uit de stapel een kaart. DLEr1 ^eze 'nzenc^er wordt con- 20.?t gezocht en wordt hij of zij it eiar de dierentuin gebracht middels „de marmotten- bekend uit „AVRO's Kent-Kwis") een prijs te De eerste uitzending „Een lot voor Artis" is op. ■ctijnderdag 21 juli. ELF UUR DURENDE MARATHON MOET VRIJLATING AFDWINGEN LONDEN De zeventigste verjaardag van de Zuidafri- kaanse vrijheidsstrijder Nelson Mandela is de aanleiding voor het omvangrijke popspektakel dat zaterdag rechtstreeks van uit Londen zal worden uitge zonden naar in elk geval vijfen twintig landen over de gehele wereld. Daarmee evenaart het festival, dat de naam „Nelson Mandela 70th Birthday Tribu te" heeft meegekregen de draagwijdte van „Live Aid", de spectaculaire muzikale mara thon die in juli 1985 door Bob Geldof werd georganiseerd om hongerige Afrika van voedsel te voorzien. Het Nelson Mandela-veijaar- dagspartijtje is niet, zoals „Live Aid" was, „een wereldomvat tende juke-box". Dat komt om dat de optredens deze keer niet uit alle delen van de wereld af komstig zijn. Het gehele gebeu ren vindt plaats in het Londen- se Wembley Stadion. Daar zal het puikje van de muziekin dustrie vanaf een uur 's mid dags tot 12 uur 's nachts zijn op wachting maken. Op het pro gramma staan tien concerten van elk veertig minuten en tien optredens van elk vijftien mi nuten. Aangetreden wordt door Dire Straits, Whitney Houston, Simple Minds, Eurythmics, George Michael en Sting. Sly Robbie, Hugh Masakela, Miri am Makeba, Jackson Browne en Aswad brengen een menege- ling van reggae en Afrikaanse muziek. Er is een groep die naast UB40-leden bestaat uit Chrissie Hynde en Maxi Priest en een groep die is samenge steld uit Midge Ure, Phil Col lins, Mark Kelly, Paul Carrack en Curt Smith. Zij zullen Bryan Adams, Paul Young, Tony Had- ley, Joan Armatrading, The Bee Gees en Wet Wet Wet begelei den. Er is ook een „soul super band" die zal bestaan uit Fred die Jackson, Roberta Flapk, Na talie Cole, Ashford Simpson, Al Green en Joe Cocker. De vijftien minuten durende con certen worden onder anderen gevuld door de rappers The Fat Boys, Derek B, Salt 'n' Pepa en de twister Chubby Checker. Bovendien hebben zich de afge lopen week nog een groot aan tal artiesten aangemeld die in het programma zullen worden ingepast zoals Sade, Peter Ga briel (die mogelijk een duet zingt met Kate Bush), Bill Wy- Whitney Houston onderbreekt haar Europese tournee voor Nel son Mandela's verjaardagsfeestje. foto: ap man, Robert Palmer en Jerry Dammers. Het concert van The Euryth mics is het eerste Engelse optre den van de groep sinds 1986, terwijl ook Curt Smith van Te ars For Fears lange tijd zijn ge zicht niet liet zien. De musici van Dire Straits komen speciaal voor deze gelegenheid bij el kaar. Het zal hun enige concert van 1988 zijn. Whitney Houston onderbreekt haar Europese tournee om van de partij te zijn, terwijl Simple Minds, die mo menteel in de studio aan een nieuwe elpee werkt, een dagje studio verruilt voor de frisse lucht van Wembley. De groep zal een bijzonder optreden ver zorgen. Het gerucht gaat dat Jim Kerr speciaal voor deze dag een Nelson Mandela-song heeft geschreven. Zanger Geor ge Michael, die van zijn dokter opdracht heeft gekregen het wat rustiger aan te doen wil hij zijn Europese tournee ook le vend beëindigen, zal behalve zijn solo-set ook een duet zin gen met Sting. Mobiliseren Veel problemen met het mobili seren van de groepen hadden de organisatoren niet. Zo'n we reldwijde uitzending - er wordt behalve in Europa, ook per sa telliet meegekeken in o.m. Ja pan, Australië, Nieuwzeeland, Amerika, Hong Kong, Taiwan, het Oostblok en waarschijnlijk het Midden Oosten - is promo tioneel gezien een aantrekkelij ke gebeurtenis. Het concert dat in Engeland door BBC 2 en Ra dio 1 wordt uitgezonden, komt in Nederland op de buis dankzij Veronica. De omroep onder breekt zijn rechtstreekse uit zending op Nederland 2 onder meer voor de nieuws-uitzen- ding van acht uur en haar sportprogramma „VeronEKa Sport" (circa 19.25 uur). Boven dien wordt in de dagen vooraf gaand aan het concert een aan tal eigen reportages gemaakt door Kikki Turpijn en Gert Berg. Zij zijn onder meer aan wezig bij het schilderen van een Nelson Mandela-portret. Deze reportages worden inge- prikt wanneer Veronica denkt dat het rechtstreekse verslag wat minder interessant is voor Nederland. Het televisie-com mentaar wordt vanuit Enge land verzorgd door Simone Walraven en Joop Daalmeyer. In de Hilversumse studio zitten Caroline Tensen en Jeroen van Inkel. Veronica brengt het pro gramma ook via Radio 4. In Engeland zitten hiervoor Erik de Zwart en Wessel van Die pen, terwijl in Hilversum de wacht wordt gehouden door Rob Stenders en Bart van Leeuwen. De marathon-uitzending wordt gepresenteerd door de Engelse komiek Lenny Henry, terwijl er ook een aantal gastsprekers komt opdraven zoals Harry Be- lafonte, Richard Gere, Gregory Hines, Denzei Washington, Ali McGraw, Richard Harris, sir Richard Attenborough, Darryl 'Hannah en Jennifer Beals. •In het Wembley Stadion komen twee podia tegenover elkaar te staan. Het ene wordt gebruikt voor de muzikale bijdragen ter wijl het tweede onder meer wordt bespeeld door de rappers, een aantal dansgroepen zoals het Alvin Ailey American Dan ce Theatre en de komieken on der wie Billy Connolly. Anti-Apartheid Het concert zal geheel in het te ken staan van Anti-Apartheid en de verjaardag van Nelson Mandela, de zwarte leider die inmiddels 24 jaar in Zuidafrika gevangen zit. Hierdoor zal het een meer politiek getinte uit zending zijn dan „Live Aid" was. Aartsbisschop Trevor Huddleston, president van de Anti-Apartheidsbweging, heeft laten weten verheugd te zijn over het gebeuren. „Deze artis tieke roep om de vrijlating van Nelson Mandela betekent hope lijk dat een wereldwijde actie op touw wordt gezet om de zwarte leider uit de gevangenis te krijgen". De opbrengst van het evene ment wordt verdeeld tussen de Anti-Apartheidsbeweging en projecten zoals Oxfam, Save The Children en het Bisschop Ambrose Reeves Fonds. De „tribute" heeft overigens roet in het eten gegooid van an dere liefdadigheids-optredens zoals het „International Aids Day Concert". Volgens de orga nisator haakten alle grote na men af toen het Mandela-con- cert bekend werd. „De sterren die het plan hebben deze zomer een liefdadigheids-concert te spelen, kiezen natuurlijk voor een optreden, waarbij ze het grootste publiek tegenover zich vinden. Dit jaar is dat het Man- dela-gebeuren". HANS PIËT NEDERLAND 1 EO 15.25 Het hart op de tong. Am sterdammers over God. 15.55 Vogelbaai in het midden van een stad. Natuurfilm. 16.20 Clip. 16.25 Lassie. Amerikaanse se rie. Afl.: Vakantie aan zee. Lassie vindt het prachtig om mee te gaan vissen, omdat ze ergens in de buurt een zeehondenfami lie ontdekt heeft. 16.50 Kinderkrant. Gevarieerd jeugdmagazine. NOS 17.30 Journaal. EO 17.46-18.05 Tijdsein-Buiten land. Actualiteitenrubriek. 18.30 Het ontstaan van de we reld. Documentaireserie. Afl.5: Het ontstaan van fossielen. NOS 19.00 Journaal. EO 19.18 Jody en het hertejong. Amerikaanse tekenfilmse rie. Afl.: Hulp in de huis houding. Vader is nog ziek. Buck komt helpen en daar door kan Jody weer naar school. Saskia, de lerares, vindt het goed dat Jody het hertejong meeneemt. 19.45 CEFlap uit. Kinderpro gramma. 20.05 De Campbells. Ameri kaanse serie. Afl.: De schat van Jean Lafitte. Lemusier, een patiënt van dokter Campbell, geeft James Campbell een aanwijzing waar de schat te vinden is. Zij zijn echter niet de eni gen die op zoek gaan. 20.30 Een tweede kans (This is the life), filmverslag. Nadat Lake Benton uit de gevan genis is ontslagen, ervaart hij hoe moeilijk het is om weer aan het gewone maatschappelijke leven deel te nemen. Dan doet zich een onverwachte uit daging voor. 21.07 Maak er werk van. Discus sieprogramma met jonge ren. Muzikale medewer king: Clemens Bittlinger, Werner Hucks en Dick Le- maire. Presentatie: Jan van den Bosch. 21.55 Een enorme brug. Repor tage over de bouw van de langste brug ter wereld in Japan. NOS 22.30 Journaal. EO 22.40 Tijdsein. Actualiteitenru briek met o.a. een reporta ge over mannenhuizen in Zweden. Zweedse mannen voelen zich slachtoffer van een doorgeslagen vrou wenemancipatie. Verder aandacht voor een mis kleun bij de opleiding van verpleegkundigen. Afge studeerden aan de nieuwe MDGO-VP kunnen niet aan de slag in ziekenhui zen. Die geven de voorkeur aan de eigen interne oplei ding. Tenslotte een portret van de Amerikaanse de mocratische presidents kandidaat Michael Duka kis en uit eigen land het debat over de ziektekos tenverzekering. 23.10-23.30 Nederlandse orgel- pracht. NEDERLAND2 16.05 16.30 18.30 18.55 20.00 20.29 VOO Tekenfilms. 1. 0 My little pony. Afl.: De magische geldstukken. 2. Dennis de bengel. Afl.: Dennis komt in actie. 3. De Jetsons. Afl.: Voortvluchtige vlooien. Square Pegs. Jeugdserie. Afl.: De nieuwe mascotte. G.I. Joe. Amerikaanse te kenfilmserie. Afl.: De spookbrigade. m Nederlanders overzee. Documentaireserie van Jan Dorresteijn over Ne derlandse zeevaarders. Afl.: Smokkelaars en vrij buiters (herh.). MacGyver. Amerikaanse tv-serie. Afl.: De bom. Een woekeraar heeft een bom geplaatst op een schip. MacGyver probeert nu het schip van de ondergang te redden. Veronica sport. Sportma- gazine. De Fabeltjeskrant. Afl.: Het venijn zit In de staart (herh.). 0 Countdown. Poppro gramma gepresenteerd door Pat Sharp. NOS CD Journaal en weerover- zicht. VOO Moonlighting. Amerikaan se detectiveserie. Afl.: De kroongetuige. Een 90-jari- ge cliënt is van plan zijn ei gen moord op touw te zet ten, waardoor zijn familie zijn levensverzekering zal ontvangen. Maddie voelt hier echter niets voor. 21.22 Nieuwslijn. Actualiteiten rubriek. Presentatie: Jaap van Meekren en Ruud Hendriks. 22.10 I'll take Manhattan (2). Amerikaanse miniserie naar de gelijknamige ro man van Judith Krantz. Met o.a. Valerie Bertinelli, Barry Bostwick en Fran- cesca Annis. NOS 23.50 Journaal. NEDERLAND3 19.25 20.00 20.30 21.25 21.50 NOS Nieuws voor doven en slechthorenden. Journaal. Sesamstraat. TELEAC De geld- en effectenhan del. Cursus sparen en be leggen. Les 4. NOS CD Jeugdjournaal. CDHet Klokhuis. Kinder programma. TV-3. Gevarieerd magazi ne. CD Journaal en weerover- zicht. Lente. Belgische tv-film naar een verhaal van Cyriel Buysse. Familie op het platteland krijgt een nicht je uit Parijs op bezoek. Ze brengt alle mannen het hoofd op hol, en er ont staat zowaar een romance. Met o.a. Chris Thijs en Jo de Meyere. Cinemagazine. Program ma over films en filmma kers. 9 Studio Sport. Met aa. eem voorbeschouwing op het E.K. Voetbal in Duits land, dat vrijdag begint. Journaal. Den Haag Vandaag. Parle mentaire rubriek. Nieuws voor doven en slechthorenden. Bruce Willis en Cybill Shepherd als David en Maddie in 'Moon lighting'. Ned. 2 om 20.29 uur. foto: ap RT 1 Li 5 De Freggels (Fraggle Rock), poppenserie van Jim Henson. Afl. 17: Afgesloten (herh.). ï-17.25 Peter en de vliegende autobus, Nederlandse jeugd film van Karst van der Meulen. Na een auto-ongeval is de twaalfjarige Peter veroordeeld de rest van zijn leven door te brengen in een rolstoel. Een uitvinding van Prof. Quirinus, de zogenaamde Zero-radiator die de zwaartekracht uitscha kelt. is de oorzaak van een reeks bizarre feiten. 3 Nieuws. Tik tak. Animatieserie (herh.). 5 Triangelclub, gevarieerd kin derprogramma. Afl.: Het vrouwtje moet verhuizen. M.m.v. Nicole en Hugo en Jo Coppens (herh.). 5 Seabert, 26-delige Amerikaan se jeugdserie. Afl. 16: De on verhoedse ontvoering. Mobiele mensen - auto, pro gramma over de auto. Met: test oud versus nieuw: Chrys ler; Oldtimers; Dossier: Fleur op, die auto!; Hoe verstandig stapelen. Presentatie: Dany Verstraeten. Mededelingen en program ma-overzicht. Nieuws. Een zaak voor twee (Eln Fall für zwei), Westdultse misdaad serie met Günter Strack, Claus Theo Gartner e.a. Afl.: Vosse- Wie schrijft die blijft, literair magazine met Jacques Hoste, van wie het derde boek 'Aan gespoeld' verscheen, Halil Gür, een in Nederlad wonende Turkse schrijver en Jayne Anne Philips, een jonge Ameri kaanse auteur van wie reeds drie werken in het Nederlands werden vertaald. Presentatie: Martin Coenen. i Uitzending door derden: Pro gramma van de Katholieke Te levisie- en Radio-Omroep. ï-23.00 Nieuws en Coda. Een avond, van Willy Spillebeen. UT 2 jP-00 Zonen en dochters (Sons and Daughters), Australische serie. Karens lichaam wordt uit de ri vier gehaald. Volgens de poli tie werd ze vermoord. Jill zit in de penarie. 19.23 Intermezzo. Larghetto, van J.C. Bach, uitgevoerd door Ph. Mees, piano en R. Nauwelaers, altviool (herh.). 19.25 Oshin, Japanse tv-serie met Ayako Kobayashi en Shiro Ito. 19.40 Mededelingen en program ma-overzicht. 19.45 Nieuws. 20.00 Voetbal: Belgische Supercup, rechtsreekse uitzending vanuit het Heinzelstadion. 21.45-23.25 Bloed en goud (Body and soul), Amerikaanse speel film uit 1947 van Robert Ros sen. Met Lilli Palmer, John Garfield. Hazel Brooks e.a. .Door gemene streken wordt een bokser kampioen. RTBF 1 18.00 Vakaturebank. 16.15 La boïte aux images, teken filmmagazine met o.a. 'Tao- Tao', 'Hello moineau', 'Les lu- cioles' en 'Mr. Hiccup". 19.00 Journaal. 19.03 Ce soir. Regionaal journaal. 19.26 Quick et Flupke. Tekenfilm. 19.30 Journaal. 20.00 Les fiancèes de l'empire, zes delige tv-serle met Yolande Folliot, Claude Giraud, Michel Vitold e.a. Afl. 4: l'Enlèvement. 21.05 Au nom de la loi, juridisch ma- 22.10 êoup de film, filmmagazine. Presentatie: Terry Focant. 22.30 Musiques: Printemps Vien- ne, vanuit de Musikvereinsaal. Het Weens Symfonie Orkest o.l.v. Georges Prètre, m.m.v. het koor van de Wirtschaftsu- niversitét en lleana Cotrubas voeren werken uit van Strauss en Lehar. 23.20 Trekking van de Loterie Na tionale. 23.25 Laatste journaal. 00.00-00.10 Le coeur et l'esprit, ka tholiek magazine. 53 Ondertiteling via Teletekst ID Tweetalige of stereo-uitzending E Zwart/wit-uitzending ■H Zwart/wlt-ultzending met onder titeling via Teletekst Bij nlet-Nederlandstalige zen ders: uitzending in orglnele ver sie met ondertitelr 2 Bij niet-Nederlandstallge zen ders: z/w-uitzendlng in orginele versie met ondertitels DUITSLAND 1 Die Spiessgesellen vom Riff. Natuurfilm over het leven van de zeeëgels. Die Spielbude. Kinderpro gramma. Tagesschau. Easy. Showprogramma. Tagesschau. Hier und Heute. Actualiteiten. Reich und Arm. Tv-serie. Programma-overzicht. 0Tagesschau. Crash. Tv-spel van Daniel Christoph en Tom Toelle, naar een idee van Peter Zimmer- mann. Met: Matthias Habrich, Horst Kummeth, Corinne Tou- zet e.a. In korte tijd gebeuren er twee ongelukken met een vliegtuig van dezelfde lucht vaartmaatschappij. Dit roept vragen op bij de pers en bij de verzekeringsmaatschappij, lm Brennpunkt. Tagesthemen. Actualiteiten. Showgeschichten. Serie showprogramma's. Vandaag: Harald Juhnke. Gastheer: Ger hard Schmitt-Thiel. Tagesschau. Nachtgedanken. Beschouwin gen door Hans Joachim Kulen- kampff. DUITSLAND 2 Ferienexpress. Gevarieerd kindermagazine. Löwenzahn. Kinderserie met Peter Lustig en Igor Jedlin. Afl.: Eine Ameise kommt selten allein (herh.). Heute. 0 Tele-lllustrierte. Sport, ac tualiteiten en amusement. [DUnsere schönsten Jahre. Serie met Uschi Glas, Elmar Wepper, Werner Kreindl e.a. Afl.: Mein Mann muss nach Pa- Lotto-trekking. Programma-overzicht. Heute. 0 Doppelpunkt-Szene. Pre sentatie: Barbara Stöckl. Studio 1. Actualiteitenrubriek. Presentatie: Bobo H. Hauser. Der Denver-Clan (Dynasty) Amerikaanse serie met John Forsythe, Linda Evans, Joan Collins e.a. Afl.: Ich werde überleben. Heute-journal. Der Sport-Spiegel. 'Mein Her- ausforderer bin ich', reportage over 75 jaar sportmedailles. Sommerfestival im ZDF: Eine sonderbare Liebe. Oostduitse speelfilm uit 1984 van Lothar Warneke. Met: Christiane Schorn, Jörg Gudzuhn, Mike Gregor e.a. DUITSLAND 3 18.00 Telekolleg II. 18.30 Sesamstraat. 19.00 Aktuelle Stunde. Regionaal magazine met sport en nieuws. 19.40 Raamprogramma van de re gionale studio's. 20.00 Mittwochs um 8. 21.30 West 3 aktuell. 21.45 Eff-elf. Vrijetijd en fitness. 22.30 deels E Roberto Rosselini; Tage der Abenteuer. Italiaans- /Westduitse gedramatiseerde documentaire uit 1988 van Ivo B. Micheli. 00.00 Laatste nieuws. BBC 1 15.15 Black widow. Amerikaanse speelfilm uit 1954 van Nunnally Johnson. Met: Ginger Rogers, Van Heflin, Gene Tierney e.a. Rechercheur Raft onderzoekt een moord in de showwereld. 16.50 Children's BBC. Kindermaga zine gepresenteerd door Andy Crane. Met o.a. 'Pie in the sky', 'Yogi's treasure hunt' en 'The Movie Game', filmquiz voor jongeren gepresenteerd door Philip Schofield. 17.55 Newsround. Jeugdjournaal. 18.05 The december rose (slot), kin derserie. Afl.: The last birth day. 18.35 Neighbours. Australische tv- serie. 19.00 Journaal en weerbericht. 19.35 London plus. Regionaal nieuwsmagazlne. 20.00 Wogan. Praatprogramma met Terry Wogan. 20.35 COCudmore's call (3), vijfdelige serie waarin Harold Cudmore, captain van het laatste Engelse America's Cup-team, probeert een aantal bekende Engelsen zeil- en zeewaardig te maken. De opnamen werden gemaakt rond het eiland Guernsey. 21.00 mDallas. Amerikaanse serie met Barbara Bel Geddes, Vic toria Principal en Linda Gray. Afl.: Pillow talk. 21.50 Points of view. Kijkersreacties. 22.00 Journaal, regionaal nieuws en weerbericht. 22.30 Suffer the children. Documen taire over kinderen in Zuidafri ka. 23.20 Sportsnight. Met boksen en cricket. 01.00 Weerbericht. BBC 2 15.15 Cricket: Benson Hedges, rechtstreeks verslag van de halve finale. Om 16.00 en 16.50 Nieuws en weerbericht. 20.30 Animation now. 20.40 FSD. Serie programma's over onbekende Engelse popgroe pen. Ditmaal optredens van BMX Bandits, Primal Scream en Wray Gun and the Rockets. Verder een kijkje op de redac tie van het muziekblad 'Cut' in Edinburgh. 21.10 The Trireme Quest. Documen taire over de hoogleraar John Morrison uit Cambridge en zijn vijftigjarige speurtocht om de geheimen van een Grieks oor-v logsschip uit de oudheid te achterhalen. 22.00 M*A*S*H*, Amerikaanse co medyserie met Alan Alda, Lo- retta Swit, Larry Linville e.a. Afl.: The Colonel's Horse. 22.25 The singing detective. Zesde lige bekroonde tv-serle van Dennis Potter, met o.a. Mi chael Gambon, Patrick Malahi- de en Joanne Whalley. Afl. 2: Heat. Wat is het verband tus sen de zanger en de mismaak te man in het ziekenhuisbed? Waarom zit een jongetje boven in de boom en wie is het naak te meisje dat uit de Theems wordt gevist? De speurder weet dat hij de antwoorden al leen kan vinden door de juiste liedjes te zingen (herh.). 23.35 Newsnight. Actuallteltenmaga- zine met o.a. aandacht voor de Engelse ochtendbladen van morgen. 00.20 Weerbericht. 00.30-01.25 Open University. SKY CHANNEL NEDERLAND 1 I 0 Made in Germany. Poppro gramma. I The DJ Kaf Show. Kinderma gazine met Linda de Mol en DJ Kat. I Guns of Will Sonnett. Westernserie. Afl.: First Love, t The Times Headline News. I The Ghost and Mrs Muir. Co medyserie. Europees weerbericht. I Hazel. Comedyserie. I The Times Headline Newa. I The Levkaa Man (1), avontu- VARA 15.30 De Onedin Lijn. 16.20 dlOnze levende planeet. 17.15 De kinderjury. NOS 17.30 Journaal. VARA 17.46-19.00 Kindermenu. NEDERLAND 2 NEDERLAND 3 20.30 Cash and Company. Drama- 21.27 Europees weerbericht. 21.30 Ghost Story. Afl.: Touch of Madness. 22.28 The Times Headline News. 22.30 Shell International Motor Sporta. 23.28 The Times Headline News. 23.30 Roving report. Actualiteitenru briek. 00.00 0 Made in Germany. 00.57 Europees weerbericht. 01.00 THE ARTS CHANNEL: 01.00 The Moguls (2). driedelige tv- serie. 01.45 The Story of Fashion. Docu mentaireserie. 02.45-02.50 Aspect of Great Artists. DUITSLAND 1 09.45 ZDF-info. 10.00 Tagesschau und Tagesthemen. 10.23 Crash. 12.00 Umschau. 12.10 Studio 1. 12.55 Persoverzicht. 13.00-13.15 Heute. 15.20 Tagesschau. 15.30 Wunder der Erde. 16.15 EDie Mar- chenbraut. 16.45 ETiere in Spanien. 17.10 Die kleine Dampflok. 17.15 Ta gesschau. 17.25 Immer, wenn tie Krimls schrieb. DUITSLAND 2 SUPER CHANNEL 16.30 Supertime. Kindermagazine. 17.30 Formula One. Popprogramma. 18.30 Or Who. Sf-serie met Tom Ba ker. Afl.: Robot (3, herh.). 19.00 Capitol. Tv-serie. 19.25 Weerbericht. 19.30 Living planet. Natuurfilmserle. 20.30 E Mr Blandings builds his dream house. Amerikaanse speelfilm uit 1948 van Henry C. Potter 22.00 Super Channel nieuws. 22.30 Weerbericht. 22.35 Golfnieuws. 22.40 Super sport. 23.40 Voetbaluitslagen. 23.45 Beats of the Heart. Documen- laireserie over etnische mu ziek. Afl.: Chase the devil 09.45 Zie Duitsland 1. 13.15-13.30 ZDF-info Arbeit und Beruf. 15.30 Heute. 15.35 Black Beauty. 16.00 Fe rienexpress. 16.30 Ein Fall für TKKG. 16.55 Heute. 17.10 0 Tele-ll- lustrierte. 17.45 Matlock. BBC 1 07.35 ELeon Errol. 07.55 Weer. 08.00 Breakfast time. 10.00 Nieuws. 10.05 Dallas. 10.50 Lyn Marshall's everyday yoga. 11.00 Nieuws. 11.05 Miniature worlds. 11.10 Tekenfilm. 11.25 Children's BBC. 11.55 Five to eleven. 12.00 Nieuws. 12.05 Cook with Clare. 12.30 On the house. 13.00 Nieuws. 13.05 Wild world. 14.00 Journaal. 14.30 Neighbours. Serie. 14.50 ESpirit of the people, speelfilm. 16.35 Tekenfilms. 16.50 Children's BBC. MTV EUROPE SKY CHANNEL 16.00 Maiken Wen. 16.30 Club MTV, programma met dansmuziek vanuit het Palladi um in New York. 17.00 3 From 1 at 5: Breakfast club. 17.15 Maiken Wexe. 18.00 The Adam Curry Show (herh.) 19.00 Remote control. 19.30 Ray Cokes, met vanaf 20.00 XPO, overzicht van nieuwe vi deoclips. 22.00 US Top 20 Countdown. 00.00 Gasl-vj. 02.00-06.30 Night voices. 06.30 Good morning Scandinavial 07.30 DJ Kat Show. 08.35 0 Sky Trax. 13.05 Another World. 14.00 City Lights. 14.30 Roving Report. 15.00 US College Football. 16.00 0 Video Race. 17.00 DJ Kat Show. SUPER CHANNEL RADIO 1 leder heel uur nieuws (NOS). 16.05 EO: Tijdsein. 18.45 De kleine vrouw. 19.00 NOS: Hobbyscoop. 19.30 Akkoord. 20.02 Langs de lijn. 22.02 Podium van de Nederlandse lichte muziek. 23.05 Met het oog op morgen. 00.02 NCRV: Volgspot. 01.02 Romance 02.02 Nachtexpress. 04.02 Clair-Obscur. 06.02 In 't voorbijgaan. 06.07-07.00 Vandaag... donderdag RADIO 2 leder heel uur nieuws (NOS). 18.03 De wereld zingt Gods lof. 18.54 NCRV: In 't voorbijgaan. 19.00-07.00 Zie radio 1 RADIO 3 leder heel uur nieuws (NOS). 18.03 NOS: Driespoor. 19.02 VPRO: Frontlijn. 21.02 Backllne.- 22.02 Gonzo Radio. 23.02 Heartlands. RADIO 4 18.02 AVRO: Cédea. 20.00 Nieuws. 20.02 W. Strietman 70 jaar, portret. 20.55 Het tuinhuis, hoorspel. 22.00 Voor het stil wordt en wat later. RADIO 5 18.10 TROS: TROS Kinderforum. 18.20 PP: Uitzending van de PvdA. 18.30 TROS: Tempo Doeloe. 19.00 NOS: Voor buitenlanders. 20.30 FEDUCO: Medelanders Neder landers. REGIONAAL Radio West: 17.00-18.00 Avondmaga zine. Omroep Rijnland: (Via FM-fre- quentle 105,7 MHz) 17.00 Vandaag vooraf 17.30 Vandaag de dag op woensdag. 18.30 Moker. 19.00-20.00 Rijnsburg Lokaal. Verder als Radio 1. Radio Rijnmond: 17.00-19.00 Middag magazine. BRT 1 18.10 Actueel. 18.30 De BRT-Combo. 18.45 Godsdienstige uitzending. 19.10 Actueel. 19.30 Accordeon en Vlaamse liedjes. 20.03 Sport en muziek. 22.30 't Chanson. 23.10 Crooners en soft music. 23.30-02.00 Twee tot twee. BRT 2 17.10 Rijswijckfoon. 19.10 Dansvergunning. 22.05 Jazz Kaflee. 23.30-02.00 Twee tot twee. BRT 3 18.10 Aktueel. 18.30 De rommelpot (57). 19.00 Syposium. 19.45 Jazz Criss-Cross. 20.03-23.45 Musica Antiqua. TV 5 Temps présent. La course autour du monde. Des chiffrea et des lettres. Les breves. Mon Oeil. Temps présents. Carabine FM. Les visiteurs du soir. Le quatuor du soir. Journaal. Continents Francophones. 07.00 Supertime. 08.00 Nino Firetto. 09.00 Sons and Daughters. 09.25 Huis Interieur. 09.50 Follow me. 10.05 Doe het zelf. 10.30 Exploring gardens. 11.00 De zes op reis. 11.30 Amatuer naturalist. 12.00 Q.E.D. 12.30 Wildlife. 13.00 Capitol. 13.25 Weerbericht. 13.30 Sons and Daughters. 13.55 Amanda op de Oriënt Express. 14.25 Weerbericht. 14.30 Rockin' in the UK. 15.30 Nino Firetto. 16.30 Supertime. MORGEN MTV EUROPE 06.30 Club MTV (herh 07.00 Marcel Vanthill. 12.00 Remote control (herh.). 12.30-16.30 Maiken Wexo. RADIO 1 leder heel uur nieuws (NOS). 07.03 AVRO: Auto in? AVRO aan! 09.05 Arbeidsvitaminen. 10.45 Leuterkoek en zandgebak. 11.50 Uit het plakboek van de revue. 12.02 De burgemeester is jarig. 13.05 AVRO's Radiojournaal. 14.05 Koperen Ko en Nikkelen Nells. 16.05 KRO: Echo-Magazine RADIO 2 leder heel uur nieuws (NOS). 07.03 NCRV: Het levende woord. 07.10 Vandaag... donderdag. 08.03 Hier en Nu. Ontmoeting. Willem Wever. Plein publiek. De familie show. Middagpauzedienst. Ik zie de zon. Kletsmajoor er op uit. Coupe soleil. VOO: Hollandse hits. RADIO 3 leder heel uur nieuws (NOS). 07.03 TROS: De havermoutshow. 09.03 Gouden uren. 12.03 Vijftig Pop of een envelop. 14.03 De nationale hitparade top 100. RADIO 4 07.00 Nieuws 07.02 VOO: Ochtendstemming. 08.00 Nieuws 09.00 Veronica's Meesterwerken. 10.30 Muziek voor miljoenen. 12.00 Veronica's Meesterwerken. 13.00 Nieuws. 13.02 Holland Festival journaal. 13.10 Ned. Muziekland Klassiek. 14.00 EO: Metronomium in concert. 15.30 Zeggen en schrijven. 16.00 VPRO: De Beweging. RADIO 5 09.00 Nieuws. 09.02 NOS Sportief. 09.25 Waterstanden. 09.30 RVU: Gouden Eeuw. 10.00 KRO: Kiekeboe. 10.15 De zonnebloem. 10.55 Boekenwijsheid. 11.00 De 50+ seniorenshow. 12.00 Nieuws. 12.05 Kruispunt. 12.25 Bewogen grensgangers. 12.30 Da Capo. 13.00 Nieuws. 13.10 Echo buitenland. 13.30 De Derde Wereld. 14.00 O kwadraat. 14.20 Zin in muziek op 5. 14.40 De helende kracht van de sa cramenten. 15.00 Het dossier. 16.00 NOS: Zo kan het ook. REGIONAAL Radio Weat: (via FM-frequentie Radio 1) 07.15-08.00 Ochtendmagazine. 12.00-13.00 Lunchuur. Omroep Rijn land: (Via FM-frequentie 105,7 MHz) 10.30-12.00 Voor senioren. Verder als Radio 1. Radio Rijnmond: 07.00 Och tendmagazine. 09.00 Hans van Vliet. 12.00 Lunchprogramma. 14.00 Tineke Speksnijder. 16.00-17.00 Rijnmond getapt. BRT 1 05.31 Met 1 wakker. 08.20 Klaarwakker. 09.05 Uit de band. 11.30 Het vermoeden. 13.10 Actueel. 13.30 Tussendoor. 14.03 Klapstoel. 15.03 Zo d'ouden zongen. 18.05 Neem je tijd. BRT 2 05.30 De eerste ronde. 09.00 Muzlekboetiek. 10.03 Parkeerschljf, Bont magazine. 11.55 Mediatips. 12.00 Regioprogramma. 13.10 Roddelradio. 14.00 Hitbox. 17.00 Focus. BRT 3 07.00 Goede morgen. 08.15 Ochtendvariaties. 09.15 „Swedish blues". 10.00 Symfonisch. 12.00 Tafelmuziek. 13.10 Actueel. 13.25 Ole Buil, de virtuoze viking. 18.00 Liederen van Berlioz. 16.30 Saxofoonkwartet van Geneve. 17.10 Kamermuziek.

Leidse Courant | 1988 | | pagina 13