Gestopte penalty joeg waarderingscijfer voor tv met een punt omhoog TELEVISIE-PROGRAMMA'S QeidócQowvant ZATERDAG 4 JUNI 1988 PAGINA 17 NEDERLAND 1 KRO/RKK 11.00-11.55 Eucharistieviering, vanuit de St. Franciscus Xaverius-kerk te Amers foort. NOS 13.00 Nieuws voor doven en slechthorenden. VARA 16.30 Terug naar de natuur. En gelse comedyserie. Afl.: Zaaien om te oogsten. Tom Good besluit zijn baan op te zeggen en voortaan van de op brengst van zijn achter tuintje te gaan leven. 16.58 50 Jaar Britse film. Docu mentaireserie over de ge schiedenis van de Engelse filmindustrie. Afl.: Chic en modieus. 17.24 Barney Beer. Amerikaan se tekenfilm. Afl.: Barney krijgt een erfenis. NOS 17.30 Journaal. VARA 17.35 Isl Zomerro(c)k. Serie pro gramma's over de diverse popfestivals in ons land. Presentatie: Jan Douwe Kroeske. Ditmaal aan dacht voor het Pinkpop festival. 18.15 VARA's kindermenu. 1. Zoobilee Zoo. 2. De avon turen van Teddy Ruxpin, tekenfilmserie. Afl.: Het geheim van de llliops. NOS 19.00 Journaal VARA 19.05 Terug naar Schateiland. Tieridelige Engelse" jeugd serie. Afl.: De kaart. Kort voor zijn vertrek naar Ja maica wordt er bij Jim Hawkins ingebroken. 20.00 Het Orkest. Israëlische co medyserie. Afl.: De Uren- dans. In de wereld van diri gent Julian-Joy Chagrin gebeurt alles precies op tijd, maar ër gebeurt niets als hij niet met zijn diri geerstokje zwaait. 20.25 Cagney Lacey. Ameri kaanse politieserie. Afl.: Geluk in het spel. Chris en Mary-Beth komen erach- y ter dat de vrouw met zelf moordplannen aan gok verslaving lijdt en een reusachtige speelschuld bij de mafia heeft... 21.15 De Konsumentenboot. Van het Zwarte Woud naar de Zwarte Zee. Toeristi sche informatie pver de Donaulanden en de Bal kan. Presentatie:' Frits Bom. 21.57 Achter het nieuw3. Actua liteitenrubriek. 22.22 Golden girls. Amerikaan se comedyserie. Afl.: De liefste schoonzoon. Kate komt om haar moeder Do rothy „niks bijzonders" te vertellen. Stanley en Do- John Nettles als „Bergerac" in de gelijknamige detective reeks. Ned. 1, 22.47 u. FOTO: PR rothy hopen dat Kate hen wil vertellen dat ze binnen kort opa en oma worden... 22.47 Bergerac. Engelse politie serie met John Nettles in de hoofdrol. Afl.: Een privé gevecht. NOS 23.42 Journaal. NEDERLAND 2 vallen van de familie De Wit. 22.15 Home from the hill. Film portret van Hilary Hook, een oude Engelse officier met een rijk koloniaal ver leden. 23.11 Off Holland. Cultureel pro gramma in samenwerking met het Holland Festival. Theater: De groep Spelonk met de voorstelling 'Ik heb het niet te kwaad...'; Uit Zaragoza het Teatro del Alba met het stuk Severa Vigilancia. Muziek: Cees van Zeeland en Gerard Bouwhuis, piano. Werken van Martland, Buttler en Tippett. NOS 00.11 Journaal. NEDERLAND 3 VPRO 09.00 Towser. Kinderserie. Afl.: Towser en het vreselijke ding(herh.). 09.05 Laks en Wammes. Pop pen-animatieserie. Afl.: Opruimen. 09.10 Madicken. Zweedse serie. Afl.: Móeders verjaardag (herh.). 09.35 Zilveruitjes. Cultureel in formatief kinderprogram ma. 09.50 Max Laadvermogen. In formatieve serie. Afl.: Het dieet. 10.05 Sprookjestheater. Serie waarin sterren sprookjes vertolken. Afl.: Rip van Winkel. Regie: Francis Ford Coppola. NOS 13.00 Nieuws voor doven en slechthorenden. VPRO 19.00 La linea. Serie tekenfilms. 19.04 IJThe Untouchables. Amerikaanse misdaadse rie. 19.52 Jazz Shorts. NOS 20.00 iTiJournaal. VPRO 20.10 De Garry Shandling show. Amerikaanse comedyse rie. Afl.: Angelica (1). Garry ontmoet tijdens een tv- show de mooie Angelica en wordt verliefd op haar. 20.35 Transit, magazine waarin buitenlandse jongeren te rugkeren naar hun geboor testad. Afl.: Moskou/Le ningrad. 21.06 Erotische panorama's. Drie variaties op de sexue- le revolutie van rond 1968. Deel 2: De erotische lotge NOS 09.00 Nieuws voor doven en slechthorenden. FEDUCO 11.00 Open Universiteit: Materi al management (herh.). NOS 11.30 Weekjournaal. 12.00-12.45 Het Capitool. Dis cussieprogramma. 13.00 Nieuws voor doven en slechthorenden. 15.00 Studio Sport extra: ten nis. Rechtstreeks verslag van de finale heren enkel spel van de Open Franse Kampioenschappen op Roland Garros. Commen taar: Heinze Bakker en Marcella Mesker. 17.15 Nieuws voor doven en slechthorenden. 17.30 Journaal. 17.35 Sportuitslagen. 17.45 Sesamstraat. TELEAC 18.00 Pronto? Cursus Italiaans voor beginners. Les 17. 18.30 Cursus Vrouw Compu ter. Les 3. NOS 19.00 Studio Sport. 20.00 iTlJournaal. IKON 20.10 Sjappoo. Jongeren praten in 'Het Drieluik' in Zaan dam over trends, tragiek en triomfen. Presentatie: Cees Grimbergen. NOS 20.40 Panoramiek. Achter grondinformatie bij actue le ontwikkelingen in de in ternationale politiek-. IKON 21.15 irlM.S. De Weereld (slot), driedelige tv-serie van Eric Oosthoek (herh.). FEDUCO 22.03 Werken aan werk. Instal latietechniek (3). NOS 22.33 Journaal. TELEAC 22.38 Ni Hao? Cursus Chinees voor beginners. Les 9. NOS 23.23 Nieuws voor doven en slechthorenden. HILVERSUM - Met zijn gestopte penalty tegen Benfica deed PSV-keeper Hans van Breukelen meer dan de Europacup voor zijn club in de wacht slepen. Deze held van de avond joeg het waarde ringscijfer voor het tv- verslag van deze wed strijd met één punt om hoog. Bij de pauze gaf de kijker nog als rapportcij fer een 6,6. Na afloop werd dit een 7,6. Voor de rust keken 3,5 miljoen mensen, erna ruim vier miljoen. In deze wedstrijd scoorde NOS-tv met enige miljoenen voor de buis een hoog kijkcij fer. Een weelde waarop het nieuwe Nederland 3 tot op he den niet kan bogen. Bij de instelling ervan begin april werd uitgegaan van een gemiddelde kijkdichtheid per avond van een miljoen. Dit eerlijk over de belangstellen den verdeeld, een avond voor de sportliefhebbers, één voor de kunstminnaars en één voor de (zwaardere) informatie. Nederland 3 mikte in het be sef dat de Nederlanden 1 en 2 ook hun beste beentje voor zetten, niet op uitspringende kijkcijfers, maar op redelijke getallen geïnteresseerden. Dit bleef beneden de verwachting met dagelijks slechts 500.000 tot 600.000 kijkers. De NOS-leiding troost zich met de gedachte, dat deze mensen te zien kregen wat zij zochten, selectieve kijkers met eigen voorkeuren, omdat zij anders wel naar 1 of 2 uit geweken zouden zijn. Niet eerlijk Wim Bekkers van het kijk en luisteronderzoek van de NOS plaatst hierbij graag kanttekeningen. Eigenlijk heeft het derde net nog geen eerlijke kans gekregen. De zender ging van start op het zelfde ogenblik, dat de zomer tijd begon. De mensen gaan dan in hun tuintje resp. op hun balkonnetje zitten en la ten het gespeelde drama op tv aan zich voorbij gaan evenals het afschuwelijke werkelijk heidsdrama van het journaal. Elk jaar opnieuw dalen de kijkcijfers dramatisch bij de komst van het voorjaar. Aan de 's nachts telefonisch en au tomatisch doorgegeven kijk cijfers kan men 's morgens zelfs zien of het de avond te voren geregend heeft dan wel een mooie zomeravond was. De zomer levert elk jaar weer een dal op in de kijkdicht Wim Bekkers van het kijk- en luisteronderzoek van de NOS: „Vergeleken met de Britse Channel Four lijkt de uitgangspositie van Ned. 3 niet ongunstig". FOTO: NOS heid. Telt men het gemiddel de „zomerverlies" op bij de momenteel gemeten cijfers van Nederland 3, dan raakt men toch in de buurt van het ingeschatte miljoen. Hier komt verder nog bij, dat de programmering in de hui dige maanden, hoezeer ook met zorg vooraf voorbereid, eigenlijk haar vorm nog moest vinden. En behalve de vorm ook vaste tijdstippen. Het bekijks van rubrieken als het Jeugdjournaal en „Sesam straat" daalde schrikbarend. Dit moet mede toegeschreven worden aan het feit, dat de uitzendtijdstippen waren ge wijzigd. Jonge kijkers, die uit gewoonte het toestel aanzet ten, moeten hebben misgegre- pen. Een misgreep, die de NOS-lei ding duur kwam te staan en waarover men zich thans be raadt. Men kan nog zo zorg vuldig programmeren, het be kijken van uitzendingen past zich van lieverlee in het leef patroon van de kijker in. Schuift men met de zendtij den, dan gaat dit niet ten kos te van het huiselijk leefpa troon, maar werkt dit ten na dele van kijkdichtheden. Derde reden voor achterblij vende kijkcijfers wordt ge zocht in het feit, dat de Ne derlanden 1 en 2 beschikbaar kwamen voor onderling op el kaar afgestemde programme ringen van resp. KRO, NCRV en VARA (NKV) en de ATV- mroepen, AVRO, TROS, Ve ronica. In concurrentie met elkaar kwamen zij niet alleen tot een aantrekkelijk aanbod, maar bovendien verviel de wisselzender die met nogal eens samengeraapt aanbod minder tot kijken noodde. Volgens Wim Bekkers kun nen de kijk- en waarderings cijfers pas op hun juiste bete kenis beoordeeld worden als deze in het najaar gelegd kun nen worden naast de cijfers die dan boven water zullen komen. De NOS heeft dan meer gelegenheid gehad om consequenties te trekken uit de cijfers die momenteel be schikbaar zijn. Commercie Op de NOS rust nog steeds de pijnlijke constatering, dat zij kijkdichtheid prijs zou moeten geven aan commerciële zen ders als Sky en Super. Case- ma bracht cijfers daarover enige maanden geleden naar buiten. Het zou om enige tien tallen procenten gaan, die men vooral in de randstad verloor. De Nederlandse om- roep(en) zouden nog maar ruim zestig pet. van de kijkers trekken. De rest zou voor het buitenland kiezen. Waarom de Casema deze cij fers naar buiten bracht, op grond van een beperkte steekproef van Intomart, is een vraag waarop men bin nenskamers nog steeds naar een antwoord zoekt. Het on derzoeksbureau Intomart nl. is ook betrokken bij de kijk en luisterdienst van de NOS en kan aan de hand van de electronische telling van kijk en waarderingscijfers zonder meer vaststellen dat er nog steeds door 85 pet. van de kij kers op Nederland wordt af gestemd, dat men in het zui den nogal eens voor België kiest, in het oosten voor Duitsland en in de randstad voor de BBC of een van de commerciële zenders. Men ziet in het westen des lands ook gebeuren, dat in de middaguren Sky en Super aan hogere kijkcijfers komen dan in de avonduren. Na half zeven trekken de Nederland se zenders weer aan, kennelij ke invloed van de ouders, die na de maaltijd hun kinderen van Sky verjagen. Uitleg Deskundigen van alle betrok ken partijen zitten al enige maanden om de tafel om tot een eenduidige interpretatie van de verkregen Intomart- cijfers te komen. Deze zijn verzameld aan de hand van een snelle en beperkte telefo nische enquête. Naar verluidt hecht Casema aan een uitleg die haar als kabelmaatschap pij ten goede zal komen, ofwel in de waardering van de kij kers, oogmerk: klantenbin ding, ofwel om leveranciers van programma's ervoor te la ten betalen, kabelkrant, Chil dren Channel. Hoe ook, het laatste woord zal er nog over gezegd moeten worden, evenals over de stij ging en de daling in de kijk cijfers op Ned. 3. Wel is al duidelijk geworden, dat on danks het gestegen aanbod op drie zenders de kijker niet meer tijd aan het kijken is gaan besteden. De drie zen ders moeten de buit aan kijk dichtheid gezamenlijk delen, waarbij Ned. 3 als sterkst ge profileerde zender altijd reke ning moet houden met min derheden, resp. geboeid door sport, kunst, informatie. De aantrekkelijke kanten van Ned. 3 moeten nog ontdekt worden. Het publiek moet nog wennen aan vaste zendtij den voor programma's die voor doelgroepen, mensen met een gerichte interesse, zijn gemaakt. Tijdstippen van uitzenden en kijken moeten nog op elkaar afgestemd ra ken. Bekkers: „Maken we een voorzichtige vergelijking met de Britse zender Channel Four, die eenzelfde ontwikke ling moest doormaken als Ned. 3 te wachten staat, dan lijkt de uitgangspositie voor Ned. 3 niet ongunstig". TON OLIEMULLER 10.00 Eucharistieviering, vanuit de St.-Martinuskerk te Brussel. 11.00-12.45 Do zevende dag. Nieuwsmagazine met: Blikvan ger, nieuwsbeelden; Confron tatie, debat over een actueel thema; Zeven op zeven, week overzicht. Presentatie: Etienne van den Bergh. 14.45 De meesters van de tijd (Les maitres du temps), Franse ani matiefilm- van René Laloux- Moebius. Een kleine jongen blijft alleen achter op een pla neet. Een ontdekkingsreiziger probeert hem te redden. Herh. 16 00 Eiland. Maandelijks kunstma gazine. Presentatie: Johan Thielemans (herh.). 17.00 B De jaren zestig: De lange hete zomer (The long hot sum mer), Amerikaanse tv-serie met Ed O'Brien, Nancy Malo- ne, Roy Thinnes e.a. Afl.: De terugkeer van de Quicks. 17.55 Nieuws in teletekst. 18.00 Tik Tak. Animatieserie (herh). 18 05 Plons. Afl.: Plons en de teuten- trekker. Herh. 18.10 Er was een keer... Korte ver haaltjes, verteld door Jef Burm. Afl.: De voetballer (herh.). 18.20 Geldregen (Guldregn, 4), zes delige Deense jeugdserie van Sören Kragh/Jacobsen. Met Ricky Rasmussen en Kenn 18.45 In de sporen van James Cook (II grande oceano di Capetan Cook, 1), zesdelige Italiaanse documentairèserie van Gian- franco Bernabei. 19.35 Bloemetjes buiten. Vandaag: Een tuin, meer dan plantjes. Presentatie: Gil Claes en Mare Verachtert. 19.40 Mededelingen en program ma-overzicht. 19.45 Nieuws. 20.00 Kijk uitl Verkeerstips. Van daag: Ook bromfietsers den ken tweemaal na. 20 05 Sportweekend. 20.40 Blut (Bust, 5), zesdelige Engel se serie met Paul Nicholas, Phyllis Logan, Geraldine Alexander e.a. 21.30 De jaren zestig. Programma reeks rond de jaren zestig. Afl.: De rust van de kust. 22.35 Nieuws. 22.55 De overtocht (The crossing), Amerikaanse documentaire van Hope Atterbury over de vaart van het Belgisch graan schip, de 'Federal Maas'. 23.55-00.00 Coda. Zomervrij, van Fernand Florizoone. 15.00 Franse Open Tenniskampi oenschappen op Roland Gar ros. Rechtstreekse reportage van de finale heren enkelspel. Commentaar: Daniël Mortier en Dirk de Weert. 16.00 Voetbal, rechtstreeks verslag van de vriendschappelijke in terland Denemarken-België, vanuit Odense. l7.45-ca.19.30 Tennis op Roland Garros, vervolg. 10.30 La Pensee socialiste. Politieke uitzending. 12,00 Faire Ie point. Discussiepro gramma. 13.00 Actualitè8 a la Une. 13.05-13.25 Journaal. 15.50 Variétés a la Une. In de Italiaanse documentaire reeks „In de sporen van James Cook" (foto) wordt ditmaal een bezoek gebracht aan Polyne- sie. BRT 1, 18.45 u. FOTO: PR 15.55 Voetbal. Vriendschappelijke wedstrijd Denemarken - Bel gië. Commentaar: Roger La- boureur. In de rust: Cinéma a 17.45 Les Antilles frangaises - rève et réalit. Documentaire. 18.15 The Muppet Show. Poppense rie van Jim Henson. Gast: Bob 18.35 Noubanimé, tekenfilmmagazi- 19.10 Le week-end sportif. Presen tatie: Michel Lecomte. 19.25 P.M.U. Beige. 19.30 Journaal. 20.U5 Cinéma a la Une. 20.10 Finaie van het concours voor jonge solisten. Met medewer king van het Symfonie Orkest van de R.T.B. o.l.v. Georges Dumortier. Presentatie: Geor ges Dumortier. 22.00 Uitstagen van het spel l'Esprit de familie. 22.05 Le vieillard ot l'enfant, Cana dese speelfilm uit 1985 van Claude Grenier. Met Jean Du- cepped, Lucie Laurier, Patricia Nolin e.a. Een jong meisje op het platteland kan haar draai niet vinden na de dood van haar grootmoeder, een sterke vrouw, die onverwoestbaar leek. Op haar zwerftochten door de natuur probeert zij haar evenwicht terug te vin den. Wanneer zij de oude mijn heer Saint-Hilaire ontmoet kan zij eindelijk haar gevoelens weer met iemand delen en lukt het haar de dood van haar groetmoeder te accepteren. 22.55 Laatste journaal. ES Ondertiteling via Teletekst ls) Tweetalige of stereo-uitzending 8 Zwart/wit-uitzending H31 Zwart/wit-uitzending met onder titeling via Teletekst [Q] Bij niet-Nederlandstalige zen ders: uitzending in orginele ver sie met ondertitels H3 Bij niet-Nederlandstalige zen ders: z/w-uitzending in orginele versie met ondertitels DUITSLAND 1 08.30 Programma-weekoverzicht. 09.00 [s"l Radio Symfonie Orkest Berlijn, o.l.v. Eugen Jochum. Vioolconcert in D gr.t., KV 218, Mozart. 09.30 Het programma met de muis. 10.00 1.000 Jahre Taufe Russlands. Orthodoxe kerkdienst vanuit de Patriarchen Kathedraal in Moskou. 11.15 Matinee im Ersten: Ein Ort des Neuen? Reportage over Berlijn, de culturele stad van Europa 1988. 12.00 Isl Presseclub. 12.45 Tagesschau, met Wochenspie- 13.10 Magazin der Woche. Regio naal magazine. 13.45 Programmaoverzicht. 13.50 45 Fieber. Mensen, meningen en muziek uit Berlijn. 14.35 Besuch aus Liliput. Kinderse- 15.00 Ein Platz an der Sonne. Be richt over het vakantiedorp Falkenstein. 15.05 I Maskerade. Oostenrijkse speelfilm uit 1934 van Willi Forst. In het Wenen van rond de eeuwwisseling verschijnt in een krant de foto van een naakte vrouw met een masker voor haar gezicht. Men denkt echter toch te weten om welke vrouw het gaat. 16.40 Film aktuell. 17.00 ARD-Ratgeber: Essen Trin- ken, culinair programma over asperges. 17.30 Frieden schaffen, Freude schenken, heilige mis vanuit Ronchamp. 18.00 Tagesschau. 18.05 Wir libei* uns. 18.10 Sportschau. 18.40 ErlLindenstrasse. Serie. 19.10 Welt8piegel. Reportages van buitenland-correspondenten. 19.50 Sportschau-Telegramm. 19.58 Programma-overzicht. 20.00 QjTage88chau. 20.15 Der Prinz und die Tanzerin (The prince and the showgirl), Encelse speelfilm uit 1957 van en met Laurence Oliver. 22.05 Kulturreportage: Alles Thea ter - über die Schwierigkoi- ten, Intendanten zu küren, re portage. 22.35 Tagesschau. 22.40 Hundért Meisterwerke. Moho- ly-Nagy: LIS, gezien door Joa chim Heusinger. 22.50 Wenn Millionen den Verstand verlieren. Alzheimer ziekte. 23.35 Budapester Nachtschwarmer. Programma over het culturele Boedapest, door Jürgen Boett- 00.20 Tagesschau. 00.25 Nachtgedanken. Beschouwing door Hans Joachim Kulen- kampf. DUITSLAND 2 09.00 ls) Programma-weekoverzicht. 09.30 Eucharistieviering. Vanuit de pastorie St. Peter und Paul In Konstanz-Litzelstetten. Cele brant: Pator Gerhard Schrimpf. 10.15 Mosaik. Onderwerpen: 1. Karl Patsch und die Alpen. 2. Die „Sammlung Gruber" und Ihr Vater, t.g.v. de 70ste verjaar dag van L. Fritz Gruber. 11.00 Oil ZDF-Fernsehgarten. Muziek en gasten live vanuit Mainz. m.m.v. The Rubbets, Herbert Grönemeyer, Gianna Nannlni 12.45 Heute. Sonntagsgesprach. Damals, vor vierzig Jahren, serie oude weekjournaals. Gluckloch. Kijkje in de stu dio's van kinder- en jeugdpro gramma's. Bei uns und nebenan. Serie. Löwenzahn. Kinderserie. Umwelt. Presentatie: Felix Tolxdorff. Die Sportreportage. Interna tionale Tenniskampioenschap pen van Frankrijk vanuit Parijs: Finale heren enkelspel. Com mentaar: Eberhard Figgemeier. Programma-overzicht. Met de bekendmaking van de winnaar van Der grosse Preis. Bonn direkt. Politiek nieuws. Presentatie: Wolfgang Herles. Der zerbrocheno Regenbo gen. 'Die Vertreibung der Indi- aner vom Heiligen Berg', docu mentaire over de Navajo- en Hopi-lndianen. Semmelweis Ignaz - Arzt der Frauen. Tv-film van Michael Verhoeven. Met: Heiner Lau- terbach, Friedrich von Thun, Franz Stoss e.a. In het Wenen van de vorige eeuw werkt de Hongaarse arts Semmelweis. Hij heeft zich ten taak gesteld de oorzaak van de kraambed koorts te vinden, waaraan zo veel vrouwen sterven. Heute. Aansluitend: Sport am Sonntag. Wir haben Brücke zu sein... Jakob Kaiser - der unbeque- me Patriot, reportage. Faszination Musik: Grosse Di rigenten - Berühmte Orches- ter. Vanavond: Portret van Jewgenij Mrawinsky en de Le ningrader Philharmonlker. DUITSLAND 3 09.00 Telekolleg aktuell. Informatie over uitzendingen, begelei dingsmateriaal, lessen en exa- 09.30 Telekolleg II. Cursus natuur kunde les 10. 10.00 Telekolleg II. Cursus scheikun de les 23. 10.30 Telekolleg II. Cursus biologie les 16. 11.00 Sehen statt hören. Weekjour naal voor doven en slechtho renden. 11.30-12.30 Ihre Heimat - Unsere Heimat. Programma voor Grie ken, Spanjaarden en Joegosla- 16.00 WDR-Publik. Gevarieerd ma gazine live vanuit Bocklemünd. 17.00 Ich trage einen grossen Na men. Spelprogramma met Hans Gmür. 17.45 Das internationale TV-Koch- buch. De Duitse keuken. Van daag: Sleeswijk-Holstein. 18.00 Pan Tau... Kinderprogramma. 18.30 Gott und die Welt. Reli gieus magazine. 19.00 Aktuelle Stunde. Regionaal nieuws, sport en aktualiteiten. 19.40 Raamprogramma van de re gionale studio's. 20.00 Johnny Belinda. Amerikaanse tv-film naar het toneelstuk van Elmer Harris. 21.35 West 3 aktuell. 21.40 Mu8ikszene '88: Michael Jackson-special. 22.25 Hoppala (2). Blunders uit de film- en tv-wereld. 23.10 Experimente. Serie experi mentele films en video's. 23.35 Fifth Avenue. Reportage over dit modecentrum van Amerika. 00.20 Laatste nieuws. In The Sky at night wordt ditmaal aandacht besteed aan de pla neten. Deze fotomontage toont er een aantal, waaronder ook de aarde. BBC1, 0.55 u. Open University. Play School: Hallo again. Articles of> faith. Informatieve serie over de eerste eeuwen van het christendom. This is the day: Glasgow Gar den Festival. Open University. Business matters. Informatie ve serie. Afl.: Ideas unlimited. A life of our own. Informatieve serie voor mensen met leer moeilijkheden. Greek language and people. Cursus Grieks op reis. In the know. Informatieve se rie. Afl.: Final checks. IxlBritish sign language. Tien delige informatieve serie over de gebarentaal die Engelse doven gebruiken. Afl.7. Sign extra. Magazine voor do ven en slechthorenden. 13.30 Farming. Agrarisch magazine. 13.58 Weerbericht voor de land bouw. 14.00 This week next week, nieuws overzicht. 15.00 SIEastEnders Omnibus. Tv- serie met Michael Robartes, Gerry Hoxham e.a. 16.00 UBob Hope-cyclus: The Le mon Drop Kid. Amerikaanse speelfilm uit 1951 van Sidney Lanfield. Met Bob Hope, Mari lyn Maxwell, Lloyd Nolan e.a. 17.30 Pink Panther Festival. Teken films. 17.50 Superman's 50th Anniversary: A celebration of the man of steel, documentaire. 18.40 ESThe Animals roadshow. Sa rah Kennedy en Desmond Morris presenteren een serie over de relatie tussen mensen en de dieren in hun leven. Afl. 11: Isle of Man. 19.15 Lifeline. Programma t.b.v. het goede doel. Vandaag: The Bo- tath Centre. 19.25 Nieuwsoverzicht en weerbe- 19.40 EB Songs of praise. Religieus programma met ditmaal een speciale uitzending vanuit de Verrijzeniskerk in de Gorky- straat te Moskou. 20.15 3D A question of entertain ment. Spelprogramma. Pre sentatie: Tom O'Connor. 20.45 QjOne by One. Tv-serie rond een dierentuinarts, met Rob Heyland, James Ellis e.a. Afl.: The elephant and the kanga roo (herh.). 21.35 Mastermind. Spelprogramma. Finale. 22.15 Nieuws en weerbericht. 22.30 That's life. 23.15 Everyman. Documehtaireserie over cultuur, religie en gedrag. Afl.: Holy Russia - A thousand years, documentaire over de 1000-jarige Russisch-ortho- doxe Kerk. 23.55 Having a baby, informatieve 00.25 Golf. Samenvatting. 00.55 The sky at night. Astronomi sche rubriek. Vandaag: Planets re-visited. 01.15 Shrikant, Indiase dramaserie (herh.). 01.55 Weerbericht. BBC 2 07.50 Open University. 14.05 Hawk of the wilderness. Afl.: The tiger trap. 14.20 Tekenfilm. 14.30 Sunday grandstand, sportma- gazine met o.a. aandacht voor paardesport (Nation's Cup Hickstead), golf (British Mas ters vanuit Woburn) en tennis (Open Franse Kampioenschap pen op Roland Garros, finale heren enkel). 19.40 The money programme. Bud getvoorlichting. 20.15 Bath festival: The Orpheus Chamber Orchestra. Dit Ame rikaanse kamerorkest vertolkt werken van o.a. Mozart, Cop land. Elgar en Stravinsky. 21.45 Theatre night: The Rivals. To neelstuk van Richard Sheridan, met o.a. Donald Sunden, Pa trick Reyecarl en Sheila Han- 23.50-01.55 Moviedrome: Bid Wed nesday, Amerikaanse speelfilm uit 1978 van John Mllius. Met o.a. Jan-Michael Vincent, Willi am Katt en Gary Busey. SKY CHANNEL I The World Tomorrow. Reli gieus magazine. I Fun Factory. Kindermagazine 11.00 The Flying Kiwi. I ID Countdown. I tsl Heartline. I ID The Great Video Race. I (D Soft and Romantic, i Transworld Sport, i Fashion TV. Modemagazine. I ID Eurochart Top 50. I The Times Headline News. I Gemini Man. 19.28 The Ti mes Headline News. I The Bionic Woman. I Sunday movie: East of Eden (2). driedelige miniserie. I The Times Headline News, i Isle of Mann TT, hoogtepun- l The Times Headline News. I ID Eurochart Top 50. I THE ARTS CHANNEL: l Orfeo and Euridice. Opera van Von Gluck. SUPER CHANNEL 07.00 Supertime Club. 11.00 Boogie Box. 12.00 Off the Wall. 13.00 Wat 'n Foto. foto-tips. 13.30 The World Tomorrow. Reli gieus magazine. 14.00 Pushing the limits. 14.25 Weerbericht. 14.30 European Business Weekly. 15.00 Formule 1 Grand Prix Motorraces vanuit Mexico. 15.30 Super Sport. 16.00 Gaelic Football. Iers voetbal. 17.00 Captain Power. 17.30 The Goodies. Comedyserie. 18.00 The Muppet Show. 18.30 Jim'll Fix It. 19.00 Capitol. Tv-serie. 19.25 Weerbericht. 19.30 Laura Branigan. Muziekspeci- al. 20.30 Voetbaluitslagen. 20.35 Cover Story. Sterren privé: Dudley Moore. 21.00 Hoofdfilm: The Winds of Kitty Hawk, Amerikaanse speelfilm uit 1978. 22.50 Weerbericht. 22.55 European business weekly. 23.25 Chart Attack. 00.25-01.25 Boogie Box. MTV EUROPE 07.00 Ray Cokes. 10.00 Ultratech, futuristische pop- show. 10.30 Ray Cokes. 11.00 MTV's European top 20. 12.00 Maiken Wexe. 16.00 Week in rock. 16.30 Maiken Wexe. 17.00 MTV-special. 18.00 Kino, filmmagazine. 19.00 Maiken Wexo. 21.30 Live from the Archive. 22.30 Power plug special. 23.00 Reverb, de nieuwste boeken, films, pléten en video's. 23.30 Gast-vj. 02.00 Spotlight. 02.30-06.30 Night voices. TV 5 15.00 Tennis op Roland Garros. Fi nale heren enkelspel. 18.55 Im bróves. 19.00 A la folie. Amusement. 20.00 Bel ami (2). Tv-serie. 21.30 Histolres Naturelles. 22.30-23.30 7/7. NEDERLAND 1 NOS 13.00 Nieuws voor doven KRO 15.30 Holiday Island. Australische serie. Afl.2. Jason Scott kan nog een tijdje op Holiday Eiland blijven. 16.20 The muppet babies. Tekenfilmserie 16.45 Boomer. Jeugdserie. Afl.9: De staljongen. 17.10 KRO's Tekenfilm festival. NOS 17.30 Journaal. KRO 17.46 Lekker weg. Toeristisch maga zine. Vandaag: Den Haag en omge ving. NEDERLAND 2 NOS 13.00 Nieuws voor doven AVRO 15.30 European Business Weekly. Wekelijks economisch maga zine. 15.55 Dungeons and Dragons. Tekenfilmserie. 16.17 C Follow the fleet. Amerikaanse speelfilm uit 1936. DUITSLAND 1 09.45 ARD-Ratgeber 10.00 Tages schau. 10.03 Lorentz Söhne. 10.50 t Günter Pfitzmann in 'Berliner Weis- se mil Schus8'. 11.50 Film aktuell. 12.15 Weltspiegel. 12.55 Persover zicht. 13.00-13.15 Tagesschau. 15.20 I DUITSLAND 2 13.45-14.40 Engel, Teufel und Dé monen 15.05 Prix Jeunosse aktuell: Kinderfilm. 15.30 Heute. 15.35 Black beauty, serie 16.00 Ferienexpress 16.30 Ein Fall für TKKG, 16.55 Heute 17.10 Tele-lllustrierte 17.50 Trio mit vier Fausten, serie Afl.: Der Wetter- BBC 1 07.35 Edgar Kennedy. 08.00 Break fast Time. 10.00 Dallas. Amerikaanse serie. 10.50 Lyn Marshall's everyday yoga. 11.00 The Flinstones. 11.25 Children's BBC. 11.50 Cricket: 1st Cornhill Test - West Indies vanuit Trent Bridge. 14.30 Neighbours. Se rie 14.50 Cricket 15.50 People's court. Rechtszaken. 16.30 Tekenfilm. 16.50 Children's BBC SKY CHANNEL 06.30 Good morning Scandinavia! 07.30 The DJ Kat Show. 08.35 Sky Trax 13.05 Another world. 13.55 A Happy 200th. Down under Show. 14.40 Athletica '88. 15.00 US College Football. 16.00 Andy's Album. 16.15 Go Europe. Episode 3. 16.30 UK Despatch. 17.00 The DJ Kat Show. SUPEF^CHANNEL^ 07.00 Supertime. 09.00 Sons and Daughters. 09.25 Hoe verzorg ik mijn Baby? 09.50 Follow me. 10.05 Chinees koken met Ken Horn. 10.30 Dr. Jekyll and Mrs Hyde. 11.00 In at The Deep End. 12.00 De vlucht van de condor. 13.00 Capitol. 13.25 Weerbericht. 13.30 Sons and Daughters. 14.00 Wordt U al gehol pen? 14.25 Weerbericht. 14.30 Off te Wall. 15.30 Ninno Firetto. MTV EUROPE 16.00 Maiken Wexo. 16.30 Club MTV 17.00 3 From 1 at 5. 17.15 Maiken Wexo.

Leidse Courant | 1988 | | pagina 17