Alphense vuilstort wordt nooit geheel afgegraven Rijksweg 11 in betonnen bak dagpuzzel Zeeman gekozen tot Alphens ondernemer van het jaar SKL bezorgd over kwaliteit kinderopvang in Leiderdorp "*%r -LEIDEN OMGEVING Ceidae (Sou/ami WOENSDAG 1 JUNI 1988 PAGINA 15^ aan tafel Verse worst met uienjus, koolrabi a la crème en aardappelen - chocolade-bananen vla De benodigdheden voor twee personen zijn: 200 g verse ■worst of 2 saucijsjes a 100 g, '25 g margarine, 1 ui, paar plakjes ontbijtspek, flinke mespunt bloem 500 g koolrabi, zout, 0,5 dl kooknat, 0,5 dl melk, 8 g maizena, peterselie; 0,5 tot 1 kg aardappelen; 0.5 liter chocoladevla (0,5 li ter melk, 20 g cacao, 45 g sui ker, 25 g maizena), 1 banaan, (1 theelepel citroensap). Zet de verse worst of saucijsjes op in de braadpan met twee centimeter koud water. Breng het water aan de kook, draai het vlees om en laat het water 'nog een paar tellen koken. Leg de grijs geworden worst pp het omgekeerde deksel van de pan en schenk het kooknat in een schaaltje. Laat de margarine smelten in de braadpan, leg er de worst in en braad haar op een matig vuur, onder geregeld keren en met het deksel schuin op de pan, in twintig minuten bruin en gaar. Houd de worst ver volgens op een bord warm. Fruit in het overgebleven vet een mengseltje Van stukjes ui en spek lichtbruin, roer er de bloem en weinig water door en laat de jus vijf minuten sudderen. $chil de koolrabi's en snijd ze in blokjes of reepjes. Kook de 'groente in weinig water met zout in vijftien a twintig minu ten gaar. Bind een mengsel [va/7 kooknat en melk met maizena tot sausdikte. Laat het sausje een minuut koken en maak het op smaak af met zout en fijngeknipte peterselie. Schep de uitgelekte koolrabi door de saus en bestrooi de groente in de schaal met nog wat fijngeknipte peterselie. Meng de (afgekoelde) chocola devla kort voor het presente ren met plakjes banaan. Gar neer de vla desgewenst met plakjes banaan die door ci troensap gehaald zijn. JEANNE LL dienstuerleni APOTHEKEN De avond- en nacht diensten van de apotheken in de re- t vrijdag 3 juni Spreekuur donderdag 18.00-19.00 uut. Tel. 071-141808. ONGEVALLENDIENST ZIEKENHUI ZEN LEIDEN Ongevallendienst dag 13.00 u. (Diaconessenhuls polikli nieken tel 155543, afdeling S.C.U. tel 175639) en van vrijdag 13.00 u. tot zaterdag 13.00 u. (Elisabeth-zieken- huis). De Geneeskundige Dienst Leiden is verhuisd van de Roodenburgerstraat ongewenste zwangerschap v der en kind. Bel tel. 071-897762, 071- 142201 of 033-620244. Het laatste nummer is dag en nacht bereikbaar. CENTRALE REGISTRATIE KINDER OPVANG (Koornbrugsteeg 2. 2311 EK Leiden, tel 254810.) Informatie ANTI-DISCRIMINATIE CENTRAAL MELDPUNT LEIDEN. Ketelboeter- steeg 10. Ma. t/m vr. telefonisch be- 18.80-20.30. LEIDSE RECHTSWINKEL Juri disch Adviesbureau. Ketelboeters- steeg 10, tel. 130775; afdeling belas tingen: alleen op afspraak, klachten bureau: di. en do. 18.30-20.30, afde ling vreemdelingenrecht: ma. 13-15 en do. 18.30-20.30, afdeling vrouw: Voor een gesprek 1 t mens. Vertrouwelijk. Dag e KRUISWOORDRAADSEL deel va 7. Europeaan; 8. onbe- muzieknoot; 13. i het o 15. i i mij.; diging; 17. moeilijk lerend; 21. loofboom; 22. roem; 23. van geringe dichtheid (van lucht); 26. poedelhond; 29. onvergelijkelijk; 31. historisch werptuig. Verticaal: 1. muzieknoot; 2. zee hond; 3. bijwoord; 4. wiskundig ge tal;* 5. gelofte; 6. militaire rang (alk); 7. misère; 9. kleingeslagen stukken steen; 10. verplaatsing v.e. schaakstuk; 12. voegwoord; 13. :apuii ei '21 'iaz '01 'öeisuaajs 6 ,:p!ag6ueu \-\ g :paa g 'ld ue e :qoj z 'op t :|®so!M»a -«AU! 91 :buj Sl 'I0| 'Cl "ll :sjat 8 'joon L 'ledoiejp i ^bbjuozuoh Agenten krijgen boete en voorwaardelijke celstraf DEN HAAG/ALPHEN AAN DEN RIJN Een voorwaardelijke celstraf van twee weken met een proeftijd van twee jaar en een geldboete van duizend gulden heeft de Haagse officier van justitie gegeven aan drie hoofdagenten van de politie uit Alphen en Leiden. De drie agenten van 26, 27 en 33 jaar hadden op nieuwjaars dag, zonder in dienst te zijn, een Alphe- naar geschopt en geslagen terwijl hij op de grond lag tijdens ongeregeldheden op het Lauraplein. De dienstdoende agenten weigerden de hulp van de agenten die zich echter toch bemoeiden met de onge regeldheden. Op weg naar huis raakten de drie betrokken bij een handgemeen waarbij zij het slachtoffer in het gezicht schopten en sloegen. Driekwart triathlon in Nieuwkoop NIEUWKOOP Een driekwart-triathlon, nieuw in Nederland, wordt op zater dag 18 juni gehouden in Nieuwkoop. Deze deel-triathlon bestaat uit: 2.850 meter zwemmen, 135 kilometer fietsen en 31.6 kilometer lopen. De start is zaterdagoch tend om negen uur bij het terrein van jachthaven Tijsterman aan de Nieuwkoop- se Plassen. Het zwemmen, dat wordt uitgevoerd in open water, kan door het publiek vanaf een grote tribune bij de jachthaven worden bekeken. Het zwemonderdeel zal on geveer 40 minuten in beslag nemen. Vervolgens moet worden gefietst. Het par cours loopt door onder meer Alphen, Nieuwveen, Ter Aar, Zevenhoven en Mij drecht. Er moeten drie ronden worden afgelegd. De fietsers finishen op het eve nemententerrein aan de Churchilllaan in Nieuwkoop. Vanaf de Churchilllaan beginnen de sporters aan het laatste onderdeel, het lopen. De atleten lopen via het Mije-pad naar de sluis bij de Hollandse Kade en daarna via het Noordse dorp en Noorden weer terug naar het evenemententerrein in Nieuwkoop. Het is de zesde keer dat de triathlon van Nieuwkoop wordt gehouden. In 1983 ging de race van start onder naam „de 100 kilometer van Nieuwkoop". In 1985 werden de officiële afstanden ingevoerd: 1900 meter zwemmen, 90 kilometer fiet sen en 21 kilometer lopen en heette de wedstrijd „Triathlon Nieuwkoop". Van Vollenhoven stelt semafoonnet in gebruik LEIDSCHENDAM Mr. Pie- ter van Vollenhoven heeft gis termiddag in het Golden Tulip Greenpark Hotel in Leid- schendam het derde semafoon- net officieel ingebruik gesteld. Met dit nieuwe net wordt de capaciteit van 145.000 aanslui tingen verhoogd tot maximaal 750.000. Het tweede semafoon- net is op dit moment volledig bezet. De PTT verwacht dat in iaar 2005 een op de tien Neder landers een pieper gebruikt. Bij het huidige net wordt het signaal via 9 zenders uitgezon den. In de praktijk is echter gebleken dat niet altijd een op timaal bereik mogelijk is. Daardoor kon het gebeuren dat ontvangers in sommige ge bouwen niet reageerden op een oproepsignaal. Met Sema foon 3 moeten die problemen met 125 basisstations, die naar verwachting eind dit jaar in dienst zijn (nu zijn dat er 90) tot het verleden behoren. Met Semafoon 3, dat na in- dienststelling van het volledi ge radionetwerk in de hele Be nelux kan worden gebruikt, biedt de PTT nieuwe commu nicatiemogelijkheden. Wie aan de gebruikelijke codes vol doende heeft kan in het nieu we systeem kiezen uit drie verschillende modellen, aan geduid met „Sematone". Hier mee kunnen maximaal vier te genover in het oude systeem tien verschillende codes worden ontvangen. Echt nieuw zijn de ontvangers die numerieke („Semadigit") of alfa-numerieke („Semascript") boodschappen kunnen ontvan gen. Dit betekent in de prak tijk dat op een pieper een cij fer op een display zichtbaar kan worden dit zou bijvoor beeld een telefoonnummer kunnen zijn, waarmee contact kan worden gezocht of zelfs een korte boodschap in letters en cijfers (alfa-numeriek). ALPHEN AAN DEN RIJN De voormalige vuilstortplaats in Alphen aan den Rijn zal nooit ge heel worden afgegraven. Volgens de gemeente Al phen is dit vooralsnog niet haalbaar, zeker niet als blijkt dat de illegale stortingen over de gehele stortplaats verspreid zijn uitgevoerd. Gedeeltelijke afgraving is niet uitgeslo ten. Dit antwoorden B en W van Alphen op een van de vragen, die tijdens de op 30 maart ge houden bijeenkomst voor om wonenden van de voormalige stort werden gesteld. Niet alle vragen konden op die avond worden beantwoord. Alle vra gen en antwoorden die wer den gesteld, zijn nu gebundeld en gisteren openbaar ge maakt. In totaal gaat het om meer dan 100 vragen; de ant woorden brengen weinig feiten aan het licht. Op de bewonersavond maak ten veel aanwezigen duidelijk dat de stortplaats, waar moge lijk 100.000 vaten met che misch afval liggen, helemaal moet worden afgegraven. Toen al werd op dit verzoek negatief geantwoord. Afgra ven is financieel niet haal baar, zo luidt de verklaring. Op de stort is inmiddels een groot recreatiegebied aange legd. Uit de beantwoording blijkt dat er volgens de gemeente Alphen geen direct gevaar is voor de volksgezondheid en dat de kwaliteit van het (zwem)water in de Zegerplas redelijk van kwaliteit is. De volkstuinders hebben niets te vrezen en er komt geen nader onderzoek in de wijk Ridder- veld waar volgens een chauf feur ook illegaal zou zijn ge stort. Er wordt ook geen on derzoek ingesteld naar de tui nen in het gebied dat aan de voormalige stortplaats grenst. Bewoners willen weten of het veilig is groenten te verbou wen. Volgens B en W is er geen aanleiding om te veron derstellen dat de vuilstort een nadelige invloed heeft op groente en fruit in de tuinen. B en W ontkennen dat zij de illegale stortingen in de doof pot hebben willen stoppen, zoals wordt gesuggereerd door H. du Chatinier van het be wonerscomité. Hij wijst erop dat er in 1982 al geruchten waren over illegaal storten. Volgens het Alphens college waren er toen niet voldoende gegevens om een nader on derzoek in te stellen. Geen antwoord is er op de vraag waarom stortbaas Dirk stipt elke woensdag ziek was. Volgens berichten zou er dan illegaal worden gestort. Toe gegeven wordt dat het hangs lot van het toegangshek tot de stortplaats verschillende ma len was verbroken en dat er in de keet was ingebroken. B en W weten niet wat er pre cies in de keet werd gezocht. B en W zeggen het te betreu ren dat de drainage rond de stortplaats pas in maart 1988, toen de Alphense gifaffaire aan het licht was gekomen, werd aangelegd. Na een on derzoek in 1985 werd geadvi seerd dat die drainage moest worden aangelegd en de pro vincie Zuid-Holland heeft bij Alphen aangedrongen op aan leg. De drainage moest er ko men omdat er vervuild water uit de stortplaats in het opper vlaktewater terecht kwam. „Wij betreuren dat de aanleg geen voorrang heeft gekre gen", aldus het college. B en W geven toe dat de kos ten, die verbonden waren aan het versneld plaatsen van de stortplaats op de bodemsane- ringslijst, zijn gedekt door winst die is gemaakt met die zelfde stortplaats. In 1984 werd de volledige stortcapaci- ALPHEN AAN DEN RIJN Burgemeester M. Paats van Alphen heeft gisteren voor de vierde maal de onderscheiding voor de onderneming van het jaar uitgereikt. Voor 1988 viel de keus van de jury op Jan Zeeman en marktleader van Zeeman Beheer. Jan Zeeman werd gekozen door een jury bestaande uit de voorzitter van de VOA, A. Groenendijk, de voorzitter van de Omka, A. Slot, wethouder Mollema, de heer Van Dam van de_ge- meente Alphen, i khouwer van de Kamer Koophandel en Stads- en Streekbelangen van de Junior Kamer Alphen. De titel onderneming van het jaar is een initiatief van de Ju nior Kamer. Vier jaar geleden werd de eerste ondernemer gekozen. Die kreeg daarmee een jaar lang het recht om in alle promotionele acties de ti tel Ondernemer van het jaar, te voeren. Daarnaast krijgt men voor een jaar lang een grote bokaal die aan het einde van dat jaar doorgegeven wordt aan de volgende onder nemer. De voorganger krijgt dan een kleine replica. De uit reiking van de bokaal ge schiedde tijdens de jaarverga dering van de VOA in de Rijn streekhal. Zeeman Beheer i i de met 350 textielsupermarkten in Nederland en Duitsland. Op dit moment zijn er vergevor derde plannen om ook de Bel gische markt te betreden. LEIDERDORP -- Uitbrei ding van de kinderopvang in Leiderdorp kan alleen als ook de kwaliteit van de opvang gewaarborgd blijft. Als het college daar niet aan wil meewerken, dan is de Stichting Kin deropvang Leiderdorp (SKL) tegen de plannen voor uitbreiding met tien plaatsen. Dat stelde SKL- voorzitter mevrouw Con- ny van der Broek tijdens de gisteravond gehouden vergadering van de com missie welzijn. „Wij kiezen voor verhoging van kwaliteit van de kinder opvang in plaats van uitbrei ding van de opvangcapaciteit. Als het gemeentebestuur niet bereid is daaraan mee te wer ken dan zegt de Stichting Kin deropvang Leiderdorp heel hard nee tegen het voorstel de opvangcapaciteit met tien kindplaatsen uit te breiden. Dat kunnen wij onze leidsters niet aandoen", aldus Van der Broek. De commissie besprak de nota „Kinderopvang in beweging". Volgens deze nota is er een be drag van 60.000 gulden be schikbaar waarmee tien extra opvangplaatsen in het kinder dagverblijf kunnen worden gecreëerd. De SKL daarente gen wil dat geld grotendeels gebruiken om de salarissen van de leidsters te verhogen en om het aantal formatieuren te kunnen uitbreiden. Het conflict lag daarmee le vensgroot op tafel. Een pro bleem is nog dat de gemeente Leiderdorp en de SKL het on derling niet eens zijn over de cijfers die worden gehanteerd. Een onderzoek van het verifi catiebureau van de VNG moet daarover uitkomst brengen. Voor het D66-raadslid R. Stam was het moeilijk tot een echte keuze te komen, alhoewel hij gezien de grote behoefte aan kinderopvang een voorstander van uitbreiding met tien kind plaatsen was. Voor mevrouw M. Holierhoek (PvdA) was dat tekort bepalend om voor uit breiding van de opvangcapaci teit te kiezen. In haar ogen was de huidige kwaliteit vol doende. Intussen beloofde zij de SKL dat haar partij in de toekomst naar meer geld voor het aantrekken van leidsters zal streven. Ook het VVD- raadslid R. Klerks sprak zich uit voor het creëren van extra kindplaatsen. Het CDA ontpopte zich bij monde van mevrouw C. Schel lingerhout als voorstander van de kinderopvang. Zij stelde zich zonder meer op achter de SKL. Ook H. van der Zande (PPR/PSP) stelde verhoging van de kwaliteitboven uitbrei ding van de opvangcapaciteit. MEERDERHEID OP INSPRAAKAVOND HAZERSWOUDE: HAZERSWOUDE Rijksweg 11 moet op de kruising met de Gemeneweg in een 3,6 meter diepe betonnen bak worden aangelegd. Op deze manier zijn er geen verkeerslichten nodig en wordt de geluidshin der beperkt. Een ruime meer derheid van de bijna tachtig mensen, die gisteravond de in spraakavond bezochten over de inrichting van de kruising van rijksweg 11 en de Geme neweg, sprak zich uit voor deze variant. Volgens burge meester J.W. van der Sluijs voelt minister N. Smit-Kroes van verkeer en waterstaat hier echter niets voor. Volgens Van der Sluijs zal er een patstelling ontstaan als de gemeente Hazerswoude kiest voor de betonnen bak en de minister dat niet wil. De bur gemeester liet zich gisteren niet uit over aan welke vari ant de gemeente de voorkeur geeft. De Hazerswoudse bevol king liet echter duidelijk mer ken dat zij zich in het nauw gedreven voelt omdat zowel het onderzoeksbureau als rijkswaterstaat hun voorkeur ai hebben uitgesproken en om dat de burgemeester kelijk de variant met de ver zonken bak uitsloot. Deze aansluitingsvorm van de rijksweg met de Gemeneweg gaat uit van twee verbindings wegen vanaf de westzijde van de Gemeneweg naar de rijks weg en van een verdiepte lig ging van de rijksweg. Zowel M. Kwakernaak van een on derzoeksbureau en L. Batte- rink van Rijkswaterstaat lie ten het publiek weten dat deze variant de duurste is en niet voor de hand ligt om definitief aan te bieden aan de minister. Ongelijkvloers Vooral Batterink maakte ken baar dat volgens het bestem mingsplan eigenlijk een gelijk vloerse aansluiting en zeker slechts een autoweg in plaats van een autosnelweg voor de hand ligt. Volgens hem was echter naar aanleiding van een onderzoek de noodzaak van een ongelijksvloerse krui sing gebleken. De varianten die volgens het onderzoekbu reau het meest aansluiten bij het doel- van de aansluiting: het ontlasten van het vele ver keer op de Hoge Rijndijk en een goede verbinding tussen Alphen en Leiden, zijn de va rianten 2a en 3a. Plan 2a betekent dat er een ongelijkvloerse kruising komt met verkeerslichten op de aansluitpunten. Ook zou er dan een extra aansluiting ko men tussen beide wegen. De Gemeneweg wordt verhoogd met een viaduct over de rijks weg. Plan 3a is vrijwel hetzelf de, maar daar zijn twee extra aansluitingen tussen beide we gen gerealiseerd. Dat betekent dus meer verkeerslichten. Zowel het onderzoeksbureau als rijkswaterstaat lieten gis teravond duidelijk hun voor keur blijken voor variant 2a. Iets waar veel insprekers op in gingen omdat zij van mening waren dat aan de andere va rianten te weinig aandacht werd geschonken, evenals aan de problematiek rond de ge luidshinder en de verkeersvei ligheid. Vooral dit laatste baart veel mensen zorgen omdat in beide genoemde varianten een aantal haakse bochten zitten en bovendien problemen worden verwacht met het in voegen. Snelweg Het voorstel om direct een au tosnelweg te realiseren is vol gens Batterink uitgesloten. Batterink: „We moeten ons houden aan de richtlijnen voor de ontwerpen van niet-auto- snelwegen. Een ongelijkvloer se kruising past al niet in deze richtlijnen, maar de noodzaak hiervan is aangetoond. Maar een verder neiging naar auto snelweg is uitgesloten. Het zou ook een flinke vertraging op leveren oni dit in het bestem mingsplan te wijzigen. Boven dien liggen de kosten voor plan 2a al zes miljoen hoger dan het oorspronkelijke plan, voor plan 3a tien miljoen ho ger en de variant met de verT diepte bak kost wel 23 a 30 miljoen gulden meer. Een au tosnelweg zou helemaal te duur worden". De inspraakprocedure loopt tot 7 juni. Daarna zal tijdens een extra vergadering op 23 iuni de problematiek nog eens besproken worden. 30 juni neemt de gemeenteraad een beslissing hoe de kruising van de rijksweg met de Gemene weg er uit zal gaan zien. Jazz Het Han van de Rhee/Bob Rigter kwartet en gastsolist Louis Schuyt (ventieltrom bone) geven vrijdagavond een concert in het Joincen- trum aan de Weteringkade 2 in Noord wijk. Voorafgaan de aan dit optreden begint om half negen een jazz- workshop voor belangstel lende musici. Wie wil mee doen, kan zich aanmelden bif Joke van Zuylen (01719- 11549of Bob Rigter (01719- 14082). Het concert begint om kwart over negen en de toegangsprijs bedraagt vier gulden. Excursie De Stichting Oud Zoeter- woude gaat zaterdag op ex cursie naar Zaltbommel en Oirschot. In deze plaatsen worden onder meer kerken bezocht. Wie wil deelnemen, kan zich aanmelden bij de heer Duindam, telefoon 071- 894080. De kosten bedragen zevenentwintig gulden vijf tig, donateurs betalen vijf gulden minder. Reddingsbrigade De Noordwijkse Reddings brigade neemt zaterdagmid dag om twee uur haar nieu we strandpost officieel in ge bruik. Deze post staat op het strand voor de Koningin Wilhelmina Boulevard aan dé* duin voet van afrit num mer 18 (tussen de Vuurtoren en het Beach Hotel). De nieuwe post NRB 1 vervangt de vroegere post I aan het eind van de Zeereep. Kliek De Amsterdamse groep The Kliek treedt zaterdagavond op in muziekcafé De Voogd aan de Oude Haven in Sas- senheim. De groep brengt onvervalste beatmuziek ten gehore. De toegangsprijs is vijf gulden, het optredne be gint om half elf. Wande/driedaagse Swetterhage in Zoeterwou- de organiseert vanaf van avond tot en met vrijdag voor de vijfde maal de wan- deldriedaagse. De wande laars starten steeds rond 19.15 uur bij Ons Huis aan het Kosterspad en lopen naar Swetterhage aan de Zwetkade. Vrijdagavond wordt voor alle deelnemers in de Herberg van Swetter hage afsluitend het blaren- bal gehouden. Fancy-fair In de christelijke basisschool De Rank in Koudekerk aan den Rijn wordt zaterdag van tien tot vier uur een fancy-fair gehouden. Een gedeelte van de opbrengst is voor Unicef. Naast de ge bruikelijke evenementen is er een groot Rad van Avon tuur. Verder zijn er schmin ken voor kinderen, een leu ke rommelmarkt, een kant klosdemonstratie, origami- vouwen en buttons maken. Als extra attractie zullen vier onderwijzers hun baar den laten scheren als er dui zend gulden in een speciaal daarvoor bestemd potje bij eengebracht wordt. Volkstuinen De vereniging van amateur- tuinders Tedingerhof in Leidschendam houdt zater dag 4 juni van 14.00 tot 17.00 uur „open tuin". De bedoe ling is de belangstelling voor het tuinieren in verenigings verband aan te wakkeren. De tuincomplexen liggen in Leidschendam aan de West- vlietweg. Tedingerhof telt 350 leden en van een wacht lijst is nauwelijks meer spra ke. In Leeuwenbergh kan men zelfs meteen een tuin betrekken. De besturen van de afzonderlijke tuincom plexen zullen zaterdag als gastheer optreden en bij een drankje alle mogelijke in lichtingen verstrekken. Film De science fictionfilm „Ear ly Warning" draait zaterdag in het evangelisch ontmoe tingscentrum De Ark aan het Picképlein 1 in Noord- wijk. Early Warning gaat over een jonge journalist die die de plannen ontdekt van een groep die alle mensen in de een computer wil regis treren. Op deze wijze willen ze macht uitoefenen. Hij wordt voor zijn ontdekking achtervolgd en uiteindelijk gevangen genomen. De film begint om acht uur. De toegang is gratis. Hoge opbrengst sponsorloop NOORDWIJK De sponsorloop voor onderwijsprojecten in het Afrikaanse land Burkina Faso, die afgelopen zaterdag werd gehouden, heeft ruim 10.000 gulden opgebracht. Paul van Aurich bracht met zijn 30 rondjes van 1.100 meter het hoogste bedrag in het laatje: 1.273,60. Sander van der Holst en Casper van Oers zagen kans 31 rondjes te lopen. De 8- jarige Guido Hoefnagels was de jongste deelnemer; hij legde ruim acht kilometer af. De vierde sponsorloop telde 129 deel nemers. Op zaterdag 27 augustus wordt in Noordwijk-Binnen een grote evenementenmarkt voor Burkina Faso gehouden. De organisatie zoekt spullen voor de rommelmarkt. Deze kunnen elke zaterdagochtend tussen tien en twaalf uur worden gebracht naar de loods aan de Offemweg, tegenover De Doelen. Men kan bellen met Johan Wiegersma: 01719- 18250 ('s avonds na zes uur). Receptie Alphense Boys druk bezocht De kampioensreceptie van Alphense Boys werd gisteren druk bezocht. Nadat het kampioenschap was binnengesleept, werd er al driftig gefeest en gisteren werd het behalen van de „eerste klasse- status" in Alphen nog eens officieel gevierd. Wethouder Van As, KNVB-afgevaardigde Persoon, ARC-voorzitter Verwey en oud-voorzitter Van der Zwet. Zij waren slechts enkele van de vele spre kers op deze geslaagde avond, die door ongeveer 300 mensen werd bezocht. De Alphense ploeg kreeg naast de nodige lovende woorden ook tastbare zaken als bloemen, wedstrijdballen, een- spiegel, een klokje en van het bestuur een etentje en een beeldje. FOTO: WIM VAN NOORT

Leidse Courant | 1988 | | pagina 15