Nijpels: Overheid in gebreke bij gifstort Coupépolder o80°80^o O ^0°° 8 0h0u0u000 °8- 0 dagpuzzel Buurtbewoners vrezen concentratie van overlast door nieuwbouw clubs ■UMU1 JOUR NAAL ZsidsaQowutnt °cgo° P Nieuw boek over Alphense historie A)1 der H LEIDEN OMGEVING VRIJDAG 20 MEI 1988 PAGI1 IDE aan tafel Menu 2e pinksterdag Minestronesoep met panpizza - ijs met aardbeien en ananas Nodig voor twee personen: 50 g ontbijtspek in dunne plukjes, ui, knoflook, 1 le pel (olijf)olie, '/s liter wa ter, bouillontablet, 1 flinke aardappel, potje witte bo nen, 50 g macaroni, pakje diepvries soepgroenten a 150 g, zout, peper, peterse lie; 20 g margarine, 2 sneetjes brood, 75 g in plakken ge sneden kaas, 1 tomaat, ui, peper, peterselie; 150 g aardbeien, 2 lepels brandewijn of likeur, 1 le pel basterdsuiker, 2 schij ven ananas, 2 porties ijs (vanille, citroen of aard beien). Snijd spek, ui en knoflook fijn en bak ze samen in de olie al omscheppende licht bruin. Voeg water, bouillon tablet, de in achten gesneden aardappel en witte bonen met inmaakvocht toe en breng de massa aan de kook. Strooi de macaroni in de soep en laat deze vijf minu ten koken. Doe er de soep groenten bij. Laat de soep nog ongeveer tien minuten koken, tot de groenten en macaroni gaar zijn. Maak het gerecht op smaak af met zout, peper en fijngeknipte peterselie. Laat de margarine smelten in de koekepan. Leg de sneetjes brood tegen elkaar San in de pan met daarop de helft van de kaas, dunne plakjes tomaat, kleingesne den ui en vervolgens de rest van de kaas. Leg een deksel op de pan ezj bak de panpizza op een klein vuur gaar en van onderen lichtbruin in ongeveer een kwartier. Laat het brood op een warme schotel glijden, strooi er pe per over en garneer het met peterselie. Snijd de schoongemaakte aardbeien in tweeën of vie ren en zet ze enige uren koel weg met de drank en bas terdsuiker. Leg de in stuk ken gesneden ananas op een persoons bordjes met daar omheen de aardbeien en daarop het ijs. Menu tip voor morgen: ge bakken kaas met stamppot rauwe raapstelen - vla met rabarbermoes. JEANNE Ambitieuze plannen Ter Aar met Geerweg TER AAR De gemeente Ter Aar heeft ambitieuze plannen voor de Geerweg. De gemeen teraad stemde gisteren in met eën voorstel om de weg over te nemen, evenals het tracé voor het nieuwe fietspad. Daarmee zijn de problemen echter nog niet opgelost. Zeven mensen weigeren nog grond te verko pen. De gemeente wil die nu onteigenen. W. van Tol (Gemeentebelan gen) zei gisteren dat er nog overleg mogelijk is met die mensen. Burgemeester P. Ver hoef was wel blij met de toena dering van iemand die alsnog wilde verkopen, maar ontken de dat er geen goed overleg is geweest. Een tweede probleem is de week-asfalt affaire. Om stukken plas te dempen is ge bruik gemaakt van materiaal dat kanker verwekkende stof- Ten bevat. Volgens het PAK is dit al bewezen en is een brief van de provincie daarover al op 10 februari versturd. E. Kraak (PAK): „Ik vind het pijnlijk dat daar nog niets van oekend is". Wethouder P. van Rijn zegde toe dat de vervui ling gesaneerd wordt. Het pro ject kost 2,5 miljoen gulden. Het fietspad alleen vergt al 1,6 niiljoen. Daar zitten ook de verwervingen van de grond bij. De provincie neemt, zoals ge woonlijk bij dit soort projecten, 75 procent voor haar rekening. Leimuiden heeft ondanks 200.000 gulden toegezegd. Voor de Geerweg zelf loopt de finan ciering op dezelfde manier, maarde vraag is of Leimuiden na een herindeling aanspraak maakt op de betaalde twee ton. P. Verhoef: „Eens gegeven blijft gegeven." Ter Aar betaalt zelf uiteindelijk 17 procent, 425.000 gulden. Ons Huis viert vierde lustrum ZOETERWOUDE Het vierde lustrum van het Ons Huis wordt deze maand uitbundig ge vierd. Dat gebeurt onder meer met een theater- middag voor de jeugd op woensdag 25 mei en een reünie op zaterdag 28 mei. Poppentheater Zumiek speelt woensdag 25 mei vanaf twee uur het stuk ,,de Kwastenkwiebol". De jeugd heeft gratis toegang en er is voor iedereen een ver rassing. Zaterdag 28 mei wordt een reünie gehouden waarbij iedereen die lid is (of geweest) van een club of vereniging die regelmatig in Ons Huis actief is, welkom is. Het programma begint tus sen drie en vier uur met een ontvangst. Tot zes uur worden dia's en films vertoond. Na de broodmaaltijd is er een bonte avond met veel „Goud van Oud". Men dient zich vooraf op te geven voor de reünie bij Jan van der Voet, Burg. Wapstraat 5, telefoon 2046. Deelname kost vijf gulden. CAD in Alphen officieel open ALPHEN AAN DEN RIJN Burge meester Paats heeft vanmiddag het nieu we Consultatiebureau voor Alcohol en Drugs (CAD) geopend. Dit bureau waar iedereen die problemen heeft met het ge bruik van alcohol, drugs of medicijnen te recht kan, is nu gevestigd aan de J.P. Coenlaan in een nieuw gebouwtje. Eerder was het CAD gevestigd in een inmiddels gesloopt pand aan de Castellumstraat. Het CAD biedt hulp aan verslaafden aan drank en drugs en geeft voorlichting aan mensen in de omgeving van gebruiker? Het CAD werkt gratis en heeft get «i wachtlijsten. Hulpverlening kan anoniem gebeuren en cliënten worden niet opgeno men. Het team van het CAD telt een arts, een sociaal verpleegkundige, maatschap pelijk werkers, een psycholoog en een psychiater. Reconstructie kruising begint volgende week ZOETERWOUDE De reconstructie van de kruising Oranjelaan/Hoge Rijndijk in Zoeter- woude begint op 25 mei. Aanvankelijk was het de bedoeling eerder deze maand te beginnen maar onvoorziene omstandigheden bij Rijkswa terstaat verhinderden dat. De kruising zal veili ger worden gemaakt voor het langzame ver keer. Er deden zich afgelopen jaren veelvuldig aanrijdingen voor tussen het afslaande verkeer vanaf de Hoge Rijndijk en fietsers en bromfiet sers die rechtdoor reden. De werkzaamheden zullen drie dagen in beslag nemen. In de nieu we situatie zal de Oranjelaan na de spitsuren afgesloten zijn voor alle verkeer. Bestemmings verkeer voor de woonwijk wordt via de 5-Mei- laan omgeleid. Verkeer voor het industrieter rein dient via de Burgemeester Smeetsweg te rijden. Bloembakken in Woubrugge WOUBRUGGE De commissie Financiën in Woubrugge heeft gister avond positief geadviseerd over de aanschaf van bloembakken. Die komen in de Dr. Lothlaan en de Gebrand Swartlaan en kosten 1.200 gulden. Een aantal populieren aan het Noordeinde in Hoogmade dient vervangen te worden. Nieuwe bomen zullen na het omzagen van de oude dadelijk worden aangeplant. De kosten daarvan komen op 12.500 gulden. .ALPHENSE AFFAIRE GEEN UITZONDERING DEN HAAG/ALPHEN AAN DEN RIJN Zowel de gemeente, de provincie Zuid-Holland alsook het ministerie van VROM zijn in gebreke gebleven in de zaak rond de gifstort op de voormalige vuilstort plaats in de Alphense Coupépolder. Daar waren de leden van de vaste ka mercommissie voor mi lieubeheer het gisteren in grote lijnen over eens. „Het heeft echter geen zin er een zwarte pietenspel van te maken", zo meende minister E. Nijpels van VROM. „Even min heeft het zin om een be straffende vinger naar Alphen alleen uit te steken. Ik vrees dat in die periode op tal van stortplaatsen de regels zijn overtreden. De situatie in Al phen is waarschijnlijk geen uitzondering. Ik heb boven dien niet de illusie dat Alphen het laatste geval op dit gebied is dat zich voordoet. We bekij ken de situatie echter nu door een bril van 1988. Het huidige milieubesef was toen minder aanwezig". Hij benadrukte echter dat er geen sprake mag zijn van ge doogsituaties wanneer het gaat om overtredingen van de af valstoffenwet. „Ik zal in zo'n geval niet weigeren de ge meente en provincie daarover in te lichten". Gevaar Nijpels wilde geen definitieve uitspraken doen over in hoe verre er op korte of lange ter mijn gevaar voor de volksge zondheid of het milieu in Al phen is. „Eerst moeten de re sultaten van het aanvullende onderzoek door de provincie bekend zijn. Ik kan niet oorde len op basis van veronderstel lingen. De feiten moeten eerst op tafel liggen" Hij voegde daar nog aan toe dat deze re sultaten vermoedelijk in de maand juni openbaar gemaakt kunnen worden. In antwoord op vragen van de commissieleden over de „na zorg" van de vele stortplaatsen waar in het verleden vermoe delijk illegaal chemisch afval is gedumpt, benadrukte minis ter Nijpels dat een verhoging van de storttarieven de enige mogelijkheid biedt om deze nazorg daadwerkelijk te kun nen uitvoeren. „Dat is een zaak van de gemeenten en provincies. Gelukkig onder kennen zij de realiteit daar van. Er is een grote bereidheid om tot een verhoging van de storttarieven over te gaan". Strafonderzoek Op vragen over het strafrech telijk onderzoek naar de schul digen in de Alphense gifaffai re wilde de minister in het be lang van het lopende onder zoek evenmin ingaan. „Dat is de kat op het spek binden". Wel meldde hij dat in het ka der van het onderzoek naar de civielrechtelijke aansprake lijkheid beslag is gelegd op een bankrekening van de firma Kemp met daarop ongeveer 1,3 miljoen gulden. Deze firma wordt in de affaire beschul digd van het op grote schaal transporteren en illegaal stor ten van chemisch afval in de Alphense Coupépolder. Het PvdA-kamerlid Melkert leverde kritiek op het feit dat er te weinig financiële midde len door de regering beschik baar zijn gesteld voor het eventueel opruimen van che misch verontreinigde grond. „Wanneer het aanvullend on derzoek uitwijst dat het in Al phen een zaak van enorme omvang betreft, zul ie zien dat een oplossing de middelen van de provincie ver overtreft". Het VVD-kamerlid Te Veld huis pleitte voor spoedige dui delijkheid en openheid in de omvang van de verontreini ging. „We moeten geen sfeer van geheimzinnigheid kwe ken". Ook vroeg hij zich af of het wenselijk is wanneer een gemeente tegelijk vergunning houder, toezichthouder en be langhebbende van een vuil stortplaats is zoals in Alphen het geval was. Verder vroeg hij zich af waarom de provin cie indertijd niet schriftelijk rapporteerde wanneer zij overtredingen van de vergun ning constateerde. Het kamerlid Eisma (D66) zet te vraagtekens bij de rol van de milieu-inspectie. Deze moet volgens hem niet alleen signa leren, maar ook alert en actie ver naar buiten toe optreden wanneer het gaat om overtre dingen. Het PPR-kamerlid Lankhorst tenslotte vroeg zich af op wel ke manier in de toekomst snel ler geconstateerd kan worden of er gevaarlijk chemisch afval op een stortplaats ligt. In dit verband stelde hij voor tipgeld uit te loven om zo criminaliteit op milieugebied op te kunnen sporen. De bouwvallige clubgebouwtjes zoals die nu nog aan de Weteringlaan staan. FOTO: WIM VAN NOORT OUDE WETERING De omwonenden van het ter rein aan de Weteringlaan in Oude Wetering waar thans de jeugdverenigin gen Ranonkel en Farm- house zijn gevestigd, vre zen dat nieuwbouw voor onder andere deze clubs vooral overlast zal geven. Dat bleek gisteren op een voorlichtingsavond over de plannen van deze vere nigingen, georganiseerd door de gemeente Ranon kel, Farmhouse en de Postduiven- en vogeltjes- vereniging, die met de clubs meedoet in het bouwplan. De clubs hebben bij de inde ling van het terrein gepro beerd zoveel mogelijk reke ning te houden met de eigen behoeften van elke vereni ging. Voorts is er op gelet dat er ruimte beschikbaar komt voor de vrachtwagencombina tie die postduiven vervoert. Door het gebouw de jongeren- sociëteit „Farmhouse" in te bouwen tussen de andere club huizen wordt een zo goed mo gelijke geluidsisolatie bewerk stelligd. Er komen veertig par keerplaatsen, een speelveldje en een speelpleintje voor de kinderen die het Ranonkel clubhuis bezoeken. Bovendien zou burgemeester Meerburg in een brief de suggestie te heb ben gedaan dat het speelter- reintje van Ranonkel wellicht ook toegankelijk wordt voor kinderen uit de buurt. De voorlichtingsavond bood de gelegenheid aan omwonenden de inzicht in de plannen te krijgen en vragen te stellen aan wethouder Nugteren, eni ge ambtenaren en bestuursle den van de betrokken vereni gingen. Een aantal omwonenden liet gisterenavond blijken veel overlast te ondervinden van de jongerensociëteit. „Als de bezoekers van Farmhouse 's avonds met de brommer weggaan, lijkt het wel of ze met zijn allen in Zandvoort aan de start staan", omschreef een van hen het nachtelijke lawaai. Opgemerkt werd ove rigens dat aan dat lawaai ook bezoekers van de nabijgelegen snackbar „De Wigwam" bij dragen. De buurt constateerde niettemin dat na de nieuw bouw er in de wijk een con centratie komt van overlastge vende objecten. Daar waren de vertegenwoor digers van de gemeente en de verenigingsbesturen het niet mee eens. Zij vinden dat het bij elkaar groeperen van de vier verenigingen juist een goede zaak, omdat de activitei ten toch niet gelijktijdig plaatsvinden. De vier verenigingen hebben nu momenteel bouwvallige houten onderkomens aan de Weteringlaan en de School- baan. Het gezamenlijke bouw plan aan de Weteringlaan heeft voor de gemeente Alke made als voordeel dat aan de Schoolbaan ruimte wordt ge creëerd. Vooral restaurant „De Woelige Baren" heeft belang bij het in beheer krijgen van grond aan de Schoolbaan. Wethouder W. Nugteren liet gisterenavond echter nadruk kelijk weten dat „De Woelige Baren" niet de enige gegadig de is en dat alle kandidaten in principe gelijke kansen ma ken. ZESHOEK 1-4 gedrukte gemoedsstemming; '2-3 sportfunctie; 3-6 kinderspel; 1-2 weerbarstig (van personen); 2-3 plotselinge sterke aandoening (fig-): "3-4 afschrift; 4-5 verdovingsmiddel; 5-6 spelleiding; 6-1 grootste soort hert. OPLOSSING pueie 1-9 :e|6ej 9-5 Ueme g-> :e|do>j tr -e :>toMOS e-z :sjbmp z-i 9-e :jeejei!>)s g-z taissejdep *-i •TV O krant «wordt nog ótaaHóé «vond nabezorgd. n 14.00 an 15.00 u ALPHEN AAN DEN RIJN Eind dit jaar verschijnt een nieuw boek over de geschiede nis van Alphen. Het gaat om een jubileumboek ter ere van het veertigjarig bestaan van de Historische Vereniging Al phen en Omstreken. Samen met gemeentearchivaris Frits de Wilde, de Alphense ge schiedkundige Jan van Zwie- ten en de historische vereni ging heeft Henk Dinkelaar het boek geschreven. In acht hoofdstukken wordt het „Volk op Viersprong" zo als de titel van het boek is, be schreven. Het zijn acht verha len over land, water en men sen uit het verleden van Al phen. Die zijn verlevendigd met tachtig afbeeldingen. Het woord viersprong slaat op het ontstaan van Alphen aan den Rijn door de samenvoe ging van Alfen, Oudehoorn, Aarlanderveen en Zwammer- dam. Daarnaast is Alphen het kruispunt van het Graafschap Holland. Een kruispunt van water- en van verkeerswegen waarbij de Alphense brug, die een schakel was in de verbin ding over de weg van Rotter dam en Den Haag naar Am sterdam en het waterkruis punt Gouwsluis centraal ston den. Daar wordt dan ook uit gebreid aandacht aan geschon ken. Ook de prachtige buitens van evenals de ontginning van het land en de mensen die er kwa men wonen. In eerste instantie zou het boek worden aangeboden aan de Historische Vereniging als een jubileumgeschenk. De op brengst zou aan in de vereni gingskas vloeien. De Histori sche Vereniging zelf koos voor een andere besteding. Het geld gaat naar een nieuwe Stichting Rijnlands Historiett. Zo hoopt men een fonds te stichten dat weer bestemd is om volgende boeken over de geschiedenis van het Rijnland uit te geven. Het jubileumboek verschijnt tegen het eind van het jaar. Tot 5 november kan er voor intekenen voor 24,50. Daarna ligt het in de boekhandel en kost het 29,50. Subsidie voor verkeersactie in Nieuwkoop NIEUWKOOP De gemeente Nieuwkoop heeft 10.000 gulden rijkssubsidie gekregen in het kader van de actie -25% ver keersslachtoffers. Dat geld zal deels worden besteed aan adem- analyseapparatuur voor de poli tie, waarmee de raadscommissie begrotingen gisteren instemde. Mevrouw C. M. E. Mourits (PvdA) stelde wel als eis dat het apparaat ook daadwerkelijk wordt gebruikt, ondanks de be zuinigingen op het personeel bij de politie. Er bestaat veel be langstelling voor de deelname aan het personalcomputer-pri- véprojecvt van de secretarissen- kring Amstel en Rijnstreek, zo bleek in de vergadering. Voor zitter, D. Boomstra, stelde dat het van groot belang is het per soneel van het gemeentehuis bekend te laten maken met au tomatisering. Mevrouw Mourits vroeg zich af wat het nut van dit project is, aangezien er nog geen computers op de Nieuw- koopse bureaus staan. Tevens vond zij het project wat mager van omvang, voor wat betreft de instructie. Per deelnemer wordt een gemeentelijke bijdra ge in het vooruitzicht gesteld voor aanschaf van een compu ter, voor de eigen bijdragen kan een afbetalingsregeling worden getroffen. Snelheidscontrole WASSENAAR Bij een snelheidscontrole op =1/1 Tv straatweg werden vannochtend tussen 5.00 en 6 35 automobilisten bekeurd. De controle werd uitg op het gedeelte waar men 50 kilometer per uur n den, in de richting van Den Haag. Van de 413 pas waren 15 vrachtauto's in overtreding. De hoogst) heid die werd gemeten was 95 kilometer. Er™ eveneens 20 personenauto's in overtreding. De l| snelheid was 114 kilometer per uur. Fietser gewond LEIDERDORP Een 52-jarige fietser uit Voori gistermiddag licht gewond geraakt bij een aanil Het ongeluk gebeurde op de Laan van Ouderzr Leiderdorp. Het slachtoffer reed naast een 28-jarij ser uit Leiderdorp die op een gegeven moment g werd door een, 42-jarige automobilist uit Leiderdc an de de beide fietsers passeerde. Beiden kwamen ten >ppige het slachtoffer moest met rugklachten per amb izig hel naar het AZL worden vervoerd. jven no nen. D lerzp^ Fietstocht De fietscommissie van de Ter Aarse IJsclub houdt op tweede Pinksterdag voor de 37e keer een fietstocht over 37 of 55 kilometer. Er kan tussen negen en twee uur ge start worden vanaf de kanti ne van de IJsclub aan de Oostkanaalweg in Ter Aar. Elke deelnemer krijgt na de tocht een herinnering. Alkemadeloop Voetbalvereniging Alkmania houdt op tweede Pinksterdag de Alkemadeloop vanaf de kantine van de vereniging in Oude Wetering. De wed strijdloop voor de vier kilo meter start om half tien. Elk kwartier later starten dan achtereenvolgens de 7, 10 en 21 kilometer. Recreanten kunnen voor alle afstanden starten tussen half tien en elf uur. De kosten bedragen voor volwassenen vijf gul den, voor kinderen onder de zestien viergulden en voor de 21 kilometer zeven gulden vijftig. Bedevaart Bedevaartgangers uit Zuid- Holland gaan dinsdag een dag naar Maria's Genade oord in de Belgische Arden nen: Banneux-Notre Dame. Vanuit Noord wijk en Lei den vertrekt een bus. Be langstellenden uit omliggen de plaatsen kunnen ook mee gaan. Geestelijk leider van de bedevaart is pater Theo Vreeswijk. De kosten bedra gen 70 gulden per persoon. Opgeven voor Noord wijk kan bij mevrouw Kouwenho- ven telefoon 01719-163 in Leiden bij mevrouw en his telefoon 763419 heer Kok telefoon 2201&Ü] W r gehJei Ome Willem Ome Willem komt dagmiddag naar Tripod rbl Katwijk. Kinderen gratis toegang mits ze kortingscoupon van viji den kunnen laten zien. couponnen worden al tijd uitgedeeld bij de j rende firma Haasnoot Katwijk, die ome naar Katwijk heeft De couponnen moeten eerst worden af gesten ipj bij Haasnoot, Voorstraat Katwijk. Behalve ome lem komt ook Teuntje naar Katwijk. De Geite ers zijn verhinderd. Aan drie uur. Miep Diekmann De kinderboekenschrij Miep Diekmann h woensdagavond om acht een lezing in Artopa in se. Zij houdt onder de „Ken het kannen, dat kun" een inleiding over en taalgebruik. De lezii vooral bedoeld voor o i die kinderen hebben ti de 4 en 12 jaar oud. toegang is gratis. Artoj gevestigd aan de Greve straat 50. Dansen De Alphense Werkgroep moseksualiteit houdt dagavond een dansa voor lesbische en bisek vrouwen. Plaats van h, ling is het zaaltje aan dt Harmsenstraat 14 in All aan den Rijn en de di vond begint om acht uui het pogramma staan stij discodansen. Subsidie Drum, Fanfare en Majort Vereniging Tamarco uit 1 derdorp heeft van het Aii fonds 1.385,00 subsidie* kregen voor de aanscha.' een sousaphoon. filmc gee ikke ziaten imenta •registr iede »loem am irkelij anier ipons ntie e< nagi bijna ichtei ns be rmerei Inschrijving burgerronde ZoeterwouCzèei erdele ZOETERWOUDE De inschrijving voor de burgerrond Zoeterwoude is vandaag begonnen. Inwoners van Zoeten centie van de KNWU zijn gerechtigd deel te nemen aan'C,Cr wielerwedstrijd over ruim 40 kilometer. De burgerronde 1-4^ sluitstuk van de zevende Ronde van Zoeterwoude die verreden op zondag 19 juni. De inschrijving is bij André Hilgersom, Dorpsstraat 40, Z woude-Dorp. Het inschrijfgeld bedraagt 5,De aanmeli termijn sluit zondag 5 juni. Voor het eerst zal de burgerronde bestaan uit een A- en f kategorie waarbij de meer getrainde renners de A-kategorii len vormen en de wat minder getalenteerden zullen uitb in de B-kategorie. Beide kategoriën gaan overigens wel gej| dig van start. Het „Wielercomité Zoeterwoude" is vrijwel rond met de v<f reidingen van de ronde die traditiegetrouw wordt verredj het parkoers in de oude dorpskern. Dankzij steun van een aantal sponsors zijn er geen zorgen meer over de financiële van het evenement. Protest tegen theehuis In Ofwegen, het buurtschap tussen Woubrugge en Hoog made verscheen afgelopen weekeinde bij de parkeer plaats dit bord. Onbekenden maakten zo duidelijk, dat zij de plannen van bakker Sjors Jansen uit Hoogmade, om bij de parkeerplaats aan de Wijde-Aa een theehuis te bouwen, niet waarderen. Het theehuis kwam onlangs weer ter sprake bij de behandeling van het bestemmings plan Buitengebied. Dat bestemmingsplan maakt een be scheiden nederzetting voor vooral surf recreanten moge lijk. De door de Woubrugse plannenmakers bedachte grootte komt lang niet overeen met de plannen van bak ker Jansen. Die denkt wat groter. De plannen van bakker Jansen staan op gespannen voet met de ideeën van na tuurliefhebbers over die plek. Wellicht, dat de makers van het bord in kringen van milieuliefhebbers gezocht moeten worden. Het bord was maandag alweer verdwenen. Wie het heeft verwijderd, is niet bekend. Weet bakker Jansen daar misschien meer van? FOTO: TEJO RINGERS Gewond tijdens voetbalwedstrijd rvoer) ire LEIDERDORP Een 16- Noordwiiker is gisteravor het voetballen gewond g( Dit gebeurde tijdens een balwedstrijd bij RCL in de merd in Leiderdorp. De kreeg tijdens de wedstrij schop tegen het hoofd en moeaelijk met een hersei ding naar het Academiscl kenhuis in Leiden gebrad Auto gestolen ROELOFARENDSVEEN Van de camping aan het einde is deze week een Pi 604 gestolen. De diefsl woensdag of donderdag pleegd. De eigenaar van is afkomstig uit Lisse. ndstac n ook het [efstned' lgens mbaai SE! snc e :h IDEN - diddell Wie M. M. H. J >1 nijder «annes

Leidse Courant | 1988 | | pagina 14