Receptioniste met 'n extra! maardï$lWot Rabobanh S 4 medewerkers arbeid WERKEN baliemedewerker (m/v) FRANKRIJK 935. RIVA/ VENETIË PARIJS 298.- BOEDAPEST 795.- RIMINI IN ITALIË OOSTENRIJK DONAUDAL LE1DSE COURANT ZATERDAG 30 APRIL 1988 PAGINA 28 In het huis van bewaring aan de Van Alkemadelaan in Den Haag biedt de afdeling Arbeid gedetineerden mogelijkheden om te werken. Deze afdeling bestaat momenteel uit 7 medewerkers die gedetineerden instrueren en begeleiden bij verschillende soorten werk. Zo is er o.a. een houtbedrijf en een textielbedrijf, waar opdrachten van overheidsinstanties en van het particuliere bedrijfsleven worden uitgevoerd. Ook de interne schoonmaakdienst neemt een belangrijke plaats in binnen de afdeling Arbeid. Momenteel verblijven in dit Huis van Bewaring gemiddeld 160 (preventief gehechte) volwassen mannen. Wanneer renovatie en nieuwbouw in deze inrichting eind 1988 zijn afgerond, zal de totale opnamecapaciteit 285 plaatsen bedragen. In verband met deze uitbreiding zoeken wij voor bovengenoemde 3 afdelingen op korte termijn: 38 uur per week (v/m) 2 MEDEWERKERS HOUTBEDRIIF Het werk: - geeft samen met een aantal collega's instructie en leiding aan een groep van ca 25 gedeti neerden die zich bezighouden met machinale houtbewerking en montage van diverse produkten - is mede verantwoordelijk voor de planning en organisatie van het arbeidsproces in de werk plaats en distribueert het werk - draagt zorg voor-het onderhoud van machines en werkplaats - houdt een administratie bij - neemt deel aan het wekelijks team-overleg. Wij vragen: - diploma LTS-houtbewerking - ruime ervaring met machinale houtbewerking - leeftijd 25-45 jaar - goede contactuele eigenschappen - bereidheid te studeren voor penitentiaire vakdiploma's. Wij bieden: - een salaris van minimaal 2175,- en maximaal 2972,- bruto per maand, afhankelijk van ervanng - na verdere studie is uiteindelijk een salaris van maximaal 3284,- bruto per maand te bereiken - 8% vakantietoeslag. MEDEWERKER TEXTIELBEDRIJF Het werk: - geeft samen met een aantal collega's instructie en leiding aan een groep van ca 25 gedeti neerden die zich bezighouden met het ver vaardigen van zowel zware als lichte confectie - is mede verantwoordelijk voor de planning en organisatie van het arbeidsproces in de werk plaats en distribueert het werk - draagt zorg voor het onderhoud van machines en werkplaats - houdt een administratie bij - neemt deel aan het wekelijks team-overleg. Wij vragen: - diploma op LTS-mveau, bijvoorbeeld diploma kleermaker-gezel A en B - kennis van meubelstofferen en zware confectie strekt tot aanbeveling - leeftijd van 25-45 jaar - goede contactuele eigenschappen - bereidheid te studeren voor penitentiaire vakdiploma's. Wij bieden: - een salaris van minimaal 2085,- en maximaal 2736,- bruto per maand, afhankelijk van ervaring - na verdere studie is uiteindelijk een salaris van maximaal 2972,- bruto per maand te bereiken, met een uitloop op grond van diensttijd tot maximaal 3130,- bruto per maand - 8% vakantietoeslag. Het werk: - zorgt voor het goed functioneren van de interne schoonmaakdienst - geeft instructie en leiding aan een aantal gedetineerden die zich bezighouden met schoonmaak van gebouwen en terreinen binnen de muren van het huis van bewaring - houdt een administratie bij - neemt deel aan het wekelijks team-overleg. Wij vragen: - LTS-opleiding - ervaring op het gebied van bedrijfsmatige reiniging en/of bereidheid een opleiding in die richting te volgen - leeftijd 25-45 jaar - goede contactuele eigenschappen - bereidheid te studeren voor penitentiaire vakdiploma's. Wij bieden: - een salaris van minimaal 2085,- en maximaal 2736,- bruto per maand, afhankelijk van ervaring - na verdere studie is uiteindelijk een'salaris van maximaal 2972,- bruto per maand te bereiken, met een uitloop op grond van diensttijd tot- maximaal 3130,- bruto per maand - 8% vakantietoeslag. Voor alle functies geldt: - bereidheid in Den Haag of directe omgeving te wonen - bereidheid mee te werken aan een vaktest, een psychologisch, medisch en antecedenten onderzoek. Sollicitaties binnen 14 dagen, onder vermelding van vacaturenummer 8-0028/0167 en de gewenste functie, richten aan de directeur van het Huis van Bewaring, postbus 90719, 2509 LS Den Haag. Naar deze functies kunt u ook solliciteren door inzending van een sollicitatieformulier dat u per briefkaart of telefonisch (toestel 410) kunt aanvragen bij de afdeling personeelsadministratie van het Huis van Bewaring (via bovengenoemd adres of onderstaand telefoonnummer). Telefonische inlichtingen over deze functies worden verstrekt door de heer B.A.G. Schneiders, hoofd van de afdeling Arbeid, te bereiken onder telefoonnummer 070-512761. stichting nederlands instituut voor ma audio-visuele II m meda RECHTERHAND VAN DE ALGEMEEN DIRECTEUR De stichting Nederlands Instituut voor Audio-visuele Media (NIAM) te Den Haag levert al meer dan 45 jaar audio-visuele middelen, zoals film, video en dia- geluidsseries, aan scholen en andere educatieve in stellingen. Sinds twee jaar bestaat NIAMCO b.v. die een dynamische groei doormaakt in de zich snel ontwikkelende markt voor computers en software voor educatieve doeleinden. Beide instellingen zijn nauw met elkaar verbonden. Er werken zestig werk nemers. Vooral door de groei van NIAMCO b.v. is het wenselijk om interne bedrijfsinformatie van NIAM en NIAMCO te stroomlijnen en te coördine ren. Daarom zoeken wij een CONTROLLER De te benoemen functionaris ressorteert recht streeks onder de algemeen directeur en zal zelf mede inhoud aan deze nieuwe taak geven. Het hoofd boekhouding en de systeembeheerder vallen onder de controller. Verantwoordelijkheden zijn onder meer: - De rapportage aan de algemeen directeur van de meest recente en relevante informatie i.v.m. het fi nancieel beleid. - Het ontwikkelen en beheren van het managemen tinformatiesysteem. - Het creëren van nieuwe informatieprocedures, die tot een slagvaardige bedrijfsvoering bijdragen. - Het bewaken van de vastgestelde budgetten. Wij denken dat deze boeiende functie uitstekend vervuld kan worden door een enthousiaste jonge man/vrouw met een opleiding op het niveau van SPD-II of HEAO-BE. Hij/zij neemt initiatief, draagt verantwoordelijkheid, is een goede organisator, kan met mensen omgaan. Kennis van automatisering is vereist. Het salaris is goed te noemen en is afhankelijk van opleiding, ervaring en leeftijd. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieproce dure. Telefonisch is nadere informatie te verkrijgen bij de algemeen directeur drs. E. R. van Tonningen, tel. 070-143500. Uw handgeschreven reactie met bijvoeging van cur riculum vitae kunt u binnen 10 dagen richten aan stichting NIAM, Neuhuyskade 94. 2596 XM 's-Gra- venhage, t.a.v. de directie. DE VROUW en WERKWINKEL LEIDEN e.o. VERHUIST m.i.v. 1 mei 1988 naar: RAPENBURG 4, 2311 EL LEIDEN Telefoon 071-121630 IN HET BUITENLAND Zoekt u een voor langere of kortere tijd een baan in het buitenland? Dan is dit het boek dat u zoekt, boordevol informatie over werken in de metaal- en olie industrie, als chauffeur, leraar, au-pair, reisleider, in de horeca, als tuinman of fruitplukker in Frankrijk en de USA, maar ook als fotomodel of mannequin. Werken op boerderij, kibboets of op cruise-schepen. Het boek bevat tevens een sollicitatieformulier. Als u in het buitenland wilt gaan werken moet u dit boek hebben. Het verschaft informatie over klimaat, woon- en leefomstandigheden, werktijden etc. Bovendien vindt u in dit boek de adressen van ongeveer 1000 ondernemers en arbeidsbemiddelings bureaus. Bestel dit informatieve boek nog vandaag! Gratis brochure Boek: .Arbeit im Ausland" Prijs: 59,-. EUROPA BOKFÖBLAG AB Postbus 2014 S 13302 Tyresö, Zweden P.S.: Wij bemiddelen niet in werk! r Rabobank Leiderdorp is een zelfstandige bank en maakt deel uit van de Rabobankorganisatie. Iedere Rabobank werkt voor de bedrijven en particulieren in zijn eigen gemeenschap. De Rabobank is een coöperatieve bank, gericht op het behartigen van de financiële belangen van leden en cliënten. Het coöperatief bankieren vraagt medewerkers die zich hierbij betrokken voelen. Wij zoeken een De baliemedewerker ver vult een essentiële rol in de contacten tussen de cliënt en de bank. De aan te stellen medewerker wordt belast met alle voorko mende werkzaamheden voor de afdeling Particu lieren. Van de medewerker wordt verwacht, dat hij of zij na een korte inwerk- periode geheel zelfstandig cliënten adviseert over alle bankdiensten. Voor deze interessante functie denken wij aan een jonge man of vrouw vanaf 18 jaar met een HAVO/ MEAO-diploma met han delsvakken en economie, of een gelijkwaardige opleiding. Het bezit van een NIBE-basiscursus danwel studerende hier voor is tevens een functie- eis. Verder verwachten wij van kandidaten dat zij over goede contactuele en com merciële vaardigheden, en over een service-gerichte en flexibele instelling beschikken. De bereidheid om verdere vakstudies en/of trainingen in com merciële en communica tieve vaardigheden te volgen, dient aanwezig te zijn. Ervaring in een vergelijkbare functie is een De Rabobank biedt een goede honorering en uit- stekende secundaire voor waarden, waaronder een dertiende maandsalaris, interessante studiefacili teiten en een premiespaar regeling. Wilt u meer weten over aard en inhoud van deze functie, dan kunt u bellen met de heer A.M. van Vliet, hoofd Particulieren, telefoon 071-411621, toestel 58. üw schriftelijke sollicitatie wordt met belangstelling verwacht door de directie van de bank, 2350 AA Leic aoor ae directie ik, Postbus 32, -eiderdorp. Als receptioniste wordt er nogal wat van u verwacht. Telefoon, de balie, een zonnige persoonlijkheid. Eigenlijk verwachten ze ook dat u een oogje houdt op de veiligheid. Wie komt er binnen. Zijn de ramen en branddeuren gesloten. Dat soort oplettendheid is een extra waarvoor onze receptionistes een speciale opleiding krijgen, voordat ze bij onze opdrachtgevers worden tewerkgesteld. Het wordt beloond met het basisdiploma beveiliging dat u bijzondere pluspunten geeft. Het leert u, dat attent zijn twee betekenissen heeft. Wel zo veilig! Vrouwen en mannen die voelen voor die extra kant aan hun werk, zouden eens moeten praten met de Nederlandse Veilig heidsdienst. De grootste en meest veelzijdige in de branche. Een solide vaste werkgever voor zo'n 3100 medewerk(st)ers. En een bedrijf waarin prestaties gezien en beloond worden: waarin u vooruit kunt komen. MAVO (of hoger), leeftijd vanaf 21 jaar, representativiteit en enige kennis van de Engelse taal zijn eerste voorwaarden. Persoonlijkheid en gezond verstand zijn zeker zo belangrijk. Solliciteren? Momenteel zijn er vacatures hier in de regio. Stuur binnen twee weken een bondige sollicitatie brief onder vermelding van vacaturenummer 402 en u wordt moge lijk uitgenodigd voor een uitvoerige informatiebijeenkomst. Richtenaan: Nederlandse Veiligheidsdienst, afd. Personeelszaken, Badhuisweg 177,2597 JP Den Haag. Telefoon 070-51 2411. Ook part-time mogelijkheden. Als u op basis van vaste afspraken voor bijvoorbeeld 20 of 25 uur per week op professionele wijze met uw vak bezig wilt zijn, kunt u ook reageren. Uiteraard stellen wij aan part-timers dezelfde eisen als aan full-time receptionistes. 10-daagse rondreis Vertrek 6 juni 1988 met o.a. bezoek aan Normandië, Dordogne, Auvergne Prijs P-P- op basis van een tweepersoonskamer met halfpension. Deze rondreis zal u onder meer leiden langs de plaatsen: - Rouen, de stad waar Jeanne d'Arc ter dood is veroordeeld - Honfleur, één van de bekendste stadjes van Normandië - Arromanches, landingsplaats van de geallieerden in WO II - Périgueux, stad in de Dordogne - Clermont Ferrand - Via Parijs weer naar Nederland met hier ter afsluiting een afscheidsdiner. Deze gehele rondreis zal onder leiding staan van een deskundige gids. Toeslag 1-persoonskamer 150.- 10-daagse luxe touringcarreis Vertrek 23 mei 1988 Prijs 745.- pp op basis van een tweepersoonskamer met douche en toilet. Toeslag 1-persoonskamer 100.- U logeert in het fraaie en comfortabele hotel Astoria. Het ligt in een prachtige palmentuin met een gezellig terras en zwembad. Excursies zullen onder meer gemaakt worden naar: - Verona, de stad van Romeo en Julia - Venetië - Dagtocht rond het Gardameer met bezoek aan Sirmione, het schiereiland in dit meer. - Middagtocht door Dolomieten Exclusief - Lunches - Reis- en annuleringsverz. N.B. In het hotel verblijft u op basis van halfpension. L i Uk. I t 4-daagse luxe touringcarreis Vertrek 16 mei Prijs p.p. U logeert in het gezellige France hotel op basis van half-pension. Alle kamers zijn voorzien van bad en toilet. Er is een gezellige bar in het hotel, een restaurant en t.v.-kamer. Bij het hotel ligt een direkte metroverbinding met het centrum, deze ideale ligging maakt dat u Parijs ook op eigen gelegenheid kunt gaan bekijken. Inclusief - bezoek aan Gent - diverse rondritten door Parijs met bezoek aan Eifeltoren, Champs Elysées, Sacré Coeur etc. - bezoek aan kasteel van Versailles - bezoek aan de vredeswagen te Compiègne - stadsbezoek Brussel - afscheidsdiner Exclusief - lunches en entreegelden. en het MATRAGEBERGTE 10-daagse reis naar Boedapest en het Matragebergte Vertrek 19 mei Prijs slechts per persoon U logeert in hotel AVAR in het Matragebergte op ongeveer 1 uur ten noorden van Boedapest. Prijs op basis van een 2- persoonskamer met bad of douche en toilet. Toeslag 1-persoonskamer 180. Inbegrepen: - busreis met overnachting op heen- en terugreis (omgeving Neurenberg) - Verblijf in hotel op basis van volpension op heen- en terugreis halfpension - Duits sprekende reisleiding in Hongarije. - Inclusief entrees, zoals vermeld in Visum en geldig paspoort verplicht. Vertrek 30 mei 10-daagse busreis naar Prijs 690.- pp op basis van halfpension. Inclusief: - Vervoer per luxe touringcar overnachting op heen- en terugreis - Verzorging op basis van halfpension - Verblijf in hotel Gambrinus, een prima familiehotel op nog 100 mtr. van zee en 50 mtr. van de winkelboulevard - Alle kamers hebben douche, toilet en balkon - Excursies naar Venetië, Ravenna, Romagna en San Marino o.l.v. Nederlands sprekende gids - Afscheidsdiner in Nederland. Toeslag 1-persoonskamer 75.- Exclusief: - entreegelden. Handelsregister 's Gravenhage n 9-daagse luxe touringcarreis naar het mooie dal van de Donau. U verblijft in het Park Hotel Donau- Alle kamers hebben douche en toilet. Het hotel beschikt over een sauna, solarium, alsmede een tennisbaan. Op ongeveer 500 mtr. bevindt zich een zwembad. Vertrek 17 juni Prijs 585.- pp op basis van halfpension. Inclusief: - Busreis met overnachting op heen- en terugreis - Diverse mooie excursies o.a. naar Wenen, een boottocht op de Donau, beroemde abdij van Melk. Exclusief: - eventuele entreegelden - lunches POSTBUS 16050 Inlichtingen en boekingen telefonisch onder nummer 070-190882 maandag t m vrijdag ocr»r\ x k fmtvt uh hp YT^T T"^T7* 9 00-16 00 uur of persoonlijk in onze veshgmg Haagsche Courant/B,nnenhol aan de 2500 AA DEN HAAG I H J h H PhHS Spuistraat 71 hoek Spui te Den Haag al bi] de Goudsche Courant, Markt 26 te Gouda TELEFOON 070-190882 fc-'XJXXX'WX X XJ-IXlk^

Leidse Courant | 1988 | | pagina 28