Programma Koninginnedag
NA
EIDEN OMGEVING
CcidóeSommit
DONDERDAG 28 APRIL 1988 PAGINA 17
:IDEN
•|JNENSTAD
jdhuisplein:
Hijsen vlag mmv drumband Matilo.
Optreden De Burcht.
Hjwenkerkplein:
Pleinconcert De Burcht.
w Oplaten ballonnen.
15-16.00 Kinderspelen (bij slecht weer in Dijk 33).
k 33:
Poppentheater.
Start kinderoptocht mmv De Burcht.
24.00 Bingo dansant mmv duo Rob en Rob.
0. Fa-W
18.45, Jq.
Si
w».
Hortuszicht (Witte Singel):
11.30 Optreden Leidse Harmoniekapel.
00-12.30 Spelletjes.
1-13.00 Touwtrekken straatploegen.
i-13.30 Verrassingsprogramma.
Start 2e Vreewijkloop.
'ancrat:
Ballonnen oplaten.
1-14.00 Schminken van kinderen.
I-14.00 Kinderkermis met pannekoeken.
1-14.45 Goochelact.
15-15.15 Jongerensoos.
iO-24-OO Dansavond met de Vrijbuiter.
eltuin Maredijk:
)0-12.00 Muziekkorps K&G.
1-13.00 Draaiorgel De Sleutelstad.
1-14.00 Wedstrijd draaiorgel draaien.
1-17.00 Diverse activiteiten.
10-01.00 Feestavond met Night Shift, boerenkapel
De Hooischelven en Linda Eradus.
Babii *cht:
1 30 '0 Oplaten ballonnen, verkoop schrapkaarten spel
letjesfestival,
i Poppentheater.
1.15.00 Spelletjesfestival,
i Poppentheater.
I Kleurwedstrijd.
i Poppentheater.
Uitslag kleurwedstrijd.
Afsluiting met tekenfilms, thee en taart.
is
43
.45 gusti
2130 ïf
12bP°
»r
30. zo
L'3°
bhuis Noordrijnevest (Groenesteeg):
'•-10.00 Viswedstrijd.
1-12.00 Kinderspelen.
1-17.00 Playbackshow.
I Feestavond.
'6.15 o
|9-30
•o«30'
,5|ODENBURGERDISTRICT
ihuis Cornelis Joppensz:
5-11.00 Poppenkast.
5-11.45 Jurering kinderoptocht.
"t-12 30 Optocht verklede kinderen.
12.45 Prijsuitreiking optocht.
1-16.00 Spelenkermis.
17.30 Rad van avontuur.
1-23.00 Feestavond.
bhuis Matilo:
Rondgang drumband Matilo.
0 Kinderspelen.
0 Optreden dixielandband The Blue Friends.
10 Feestavond mmv John Lindhout.
RSDISTRICT
jaan:
K)-14.30 Start Oranjewandeltocht over 5,10,15 of 25
km.
eeltuin Morschkwartier:
)0 Ballonnen oplaten, versieren van steppen, fietsen
en poppenwagens, diverse spelletjes, rad van
avontuur (gehele dag).
10 Kinderoptocht mmv Concordia.
i rthuis Morschwijck:
5-13.00 Schmincken en versieren.
5-14.15 Rondgang drumband Allegro Vivace.
'5-16.00 Kwartjesmarkt.
0-17.00 Tekenfilms en rad van avontuur.
10 Oranjebal.
irthuis Het Mierennest
10-16.00 Koffie en drankjes voor volwassenen.
10 Majorettes Golden Green Stars.
10 Kindervoorstelling.
10 Doe-markt voor kinderen.
10 Playbackshow voor kinderen.
OIDISTRICT
irthuis Groenoord:
5-12.45 Rondgang drumband Matilo.
14.00 Goochelaar.
•0-15.00 Kinderspelletjes.
10-16.00 Kindertheater.
•0 Oplaten ballonnen.
•0-17.00 Uitslag loterij.
joortje:
0 Poppenkast.
0-11.30 Vrijmarkt.
0 Vossenjachten zeskamp.
0 Prijsuitreiking.
10 Dansavond voor volwassenen mmv D J. Sound
en Survivor.
ID-WEST
geving Paganinistraat:
0 Uitsteken vlag.
0 Rondgang orgelman en kinderen.
0 Ballonnenwedstrijd.
5 Terras en kinderspelen.
0 Kindercircus.
•0 Lunch op het terras.
0 Verrassing voor kinderen.
5 Sporten.
10 Volleybalwedstrijden.
10 Tweedehandsmarkt.
10 Sluiting terras.
eltuin (Schubertlaan):
10 Rommelmarkten inschrijven kinderspelen.
10-11.30 Clown Toto.
5-13.00 Kinderspelen.
10-14.00 Kinderkermis.
10-14.15 Prijsuitreiking kinderspelen.
5-16.30 Disco Star Trekkin'.
0 Oranjebal met bingo en Star Trekkin'.
'lagestraat:
10-17.00 Treintje voor de jeugd en skeltercircuit,
rommelmarkt, rad van avontuur, Totaal 16'.
10-12.30 Concert Nieuw Leven.
0-14.30 Politiehondendressuur.
10-15.15 Stageband K&G.
15-15.40 Show George Julien.
15-16.05 Jong K&G.
0-16.35 The Lead Brothers.
10-17.05 Seniorenkorps K&G.
15-18.00 The Lead Brothers.
10-18.00 George Julien.
EVENSHOF
eltuinterrein:
10 Optocht.
10 Kinderspelen.
10 Rolschaatswedstrijd.
irenwijk
lenboogpad:
10-11.00 Optocht.
10-13.00 Spelletjes.
00 Poppenkast.
•ekplein:
30-11.40 Kindertheater Klapsigaar.
lkenpad:
5-10.30 Jurering en prijsuitreiking versierde fietsen,
stelpen, poppenwagens ed.
■30-12.45 Kindervariété.
LEIDEN Omdat Koninginnedag dit jaar op zaterdag valt,
rekenen de organisatoren van de diverse festiviteiten op een
groot aantal deelnemers. In Leiden en omgeving hebben de
verschillende verenigingen en comités zich weer ingespannen
om een zo breed mogelijk scala aan activiteiten te kunnen bie
den. Omroep Rijnland zendt vanuit 't Gerecht aan de Lok
horststraat de gehele dag een programma uit over de viering
van Koninginnedag. Burgemeester C. Goekoop die verschillen
de activiteiten zal bezoeken, wordt om 16.15 uur geïnterviewd.
Voor de eerste burger van Leiden begint Koninginnedag om
9.00 uur met het hijsen van de vlag op het Stadhuisplein. Ver
volgens bezoekt hij Clubhuis Matilo en de Mors. De lunch ge
bruikt hij op het Paganiniterras. Goekoop woont 's middags
de kinderkermis bij van speeltuinvereniging Prinses Beatrix
aan de Schubertlaan, daarna gaat hij naar Augustinus, Zijl-
wijk en Groenoord. Het laatste onderdeel dat wordt bijge
woond door de burgemeester is de playbackshow in clubhuis
Noordrijnevest aan de Groenesteeg. Vanaf 17.00 uur wordt
Goekoop verwacht in sociëteit Minerva.
Het complete programma:
ALPHEN AAN DEN RIJN
09.00 Uitreiking ballonnen en vlaggetjes, schminken
bij raadhuis.
09.30 Autopuzzelrit restaurant Rijnstreekhal.
10.00 Dagopening door burgemeester Paats bij raad
huis.
10.00 Rommel- en curiosamarkt Burgemeester Visser
park.
10.15 Optreden Conny Vink bij raadhuis.
11.00 Circus Atleta bij raadhuis.
11.00 Beklimming Adventskerk.
12.00 Skeelerwedstrijden Zegerplas.
12.00 Paardetram door Zegersloot.
12.00 Postenspel en kampvuur scouting op dagcam-
ping.
13.00 Poppenkast terrein dagcamping.
13.30 Fietscrosswedstrijd crossbaan Avanti.
14.00 Carillonspel Adventskerk.
14.00 Surfmarathon Zegerplas.
14.00 Springkussen terrein dagcamping.
14.00 Ponyrijden terrein dagcamping.
14.00 Skelterrijden terrein Avanti.
14.00 Hazewindhondenrennen en aerobic-demonstra
ties terrein Alphia.
14.00 Demonstratiewedstrijd rolstoelhandbal terrein
handbalvereniging Rijnstreek.
14.15 Parachutespringen voetbalveld Alphia.
20.00 Muzikale show parkeerterrein Van Lennep-
DE KAAG
08.30 Kinderoptocht vanaf Irenelaan met muziek Door
Gunst Verkregen.
10.00 Ballonnenwedstrijd trapveld Leidsemeerstraat.
10.00-12.00 Kinderspelen trapveld.
14.30 Ringsteken.
15.00 Doeltrapwedstrijd trapveld.
15.30 Touwtrekken.
20.00 Oranjebal Kagertuinen Julianalaan.
HAZERSWOUDE
09.00 Schoolvoetbal bij Bernardus.
09.30 Schoolvoetbal terrein Hazerswoudse Boys.
09.30 Muzikale rondgang met TTH vanaf winkels Da
Costasingel.
10.00 Aubade gemeentehuis.
10.30 Straattékenen plein Banneuxschool.
13.00 Kindermarkt Da Costasingel.
13.00 Diverse spellen voor volwassenen en demonstra
tie Stoomgroep op Da Costasingel.
13.00 Oud-hollandse spelletjes Hazerswoude-dorp.
14.00 Afrikaanse markt schoolplein Stek.
15.00 Touwtrekken Hazerswoude-dorp.
20.45 Oranjebal in Het Anker.
KATWIJK
06.30 Katwijkse dorpsomroepers.
07.00 Luiden van de klokken en reveille.
08.00 Zanghulde met vlaggencejemonie aan de Voor
straat.
08.30 Bedrijfsvoetbaltoernooi.
08.30 Opening vermaakcentrum aan Prins Hendrikka
de.
08.45 Jeugdkorps DVS bij Huize Salem.
09.00 Muziekvereniging UNI bij Overduin en Rijn
lands Zeehospitium.
09.00 Evangelisatiekoor voor De Zwanenburg.
09.00 Pniëldameskoor in de Driehoek.
09.00 Prestatieloop op Boulevard.
10.00 Pniëldameskoor in de Duinrand.
10.00 Basketballclinic in Cleyn Duin.
10.30 Evangelisatiekoor in Salem.
11.00 Kindermarkt op Princestraat.
11.00 Skjeelerrace op Zuidboulevard.
11.00 Markt op Koninginneweg.
11.00 Spuitbalwedstrijden bij restaurant De Zwaan.
11.30 Tobbetjestekerij op Andreasplein.
12.00 Finale bedrijfsvoetbalwedstrijden op Nieuw-
Zuid.
13.00 Autopuzzelrit bij Cleyn Duin.
13.30 Kinderspelen bij wijkvereniging Hoornes/Rijn-
soever.
14.00 Ringrijderij in Zuidstraat.
14.00 Kinderfestival in Princestraat.
15.00 Beatrixrun op Boulevard.
16.00 Raad van avontuur in Princestraat.
20.00 Oranjebal bij wijkvereniging Hoornes/Rijnsoe
ver.
21.00 Muziekshow op Andreasplein.
21.30 Openlucht-film in Princestraat.
22.15 Vuur op strand bij Voorstraat.
KOUDEKERK
08.30 Rondgang Kunst na Arbeid vanaf de Ridderhof.
09.00 Vlaggetjes uitdelen bij Rhijndael.
09.30 Aubade bij gemeentehuis.
10.00 Aubade-programma voor 65-plussers in Rhijn-
10.00 Kinderspelen in zwembad.
10.00 Jan Willem Zweeris-toernooi voetbalterrein
Kerklaan.
13.15 Zeskamp in Prins Willem Alexanderbad.
14.00 Jeu de Boules in Hofstedepark.
19.00 Worst- en saladetoernooi in de Ridderhof.
21.00 Optreden Sandra's aerobic in de Ridderhof.
21.00 Prijsuitreiking Zeskamp in de Ridderhof.
23.15 Prijsuitreiking worst- en saladetoernooi i
Ridderhof.
LEIDERDORP
1.30 Kinderoptocht.
09.00 Muziek De Burcht, Con Bravura en Tamarco ge
meentehuis, Statendaalder.
09.00 Braderie Hoofdstraat.
09.30 Aubade gemeentehuis.
09.45 Ballonnenwedstrijd gemeentehuis.
10.00 Kinderspelen Zijlkwartier, Van der Marckstraat.
10.00 Geraniummarkt kantine RCL, Bloemerd.
10.00 Jeugdvoetbaltoernooi RCL.
10.00 Kermis Laan van Ouderzorg
10.15 Serenades Nieuw Buitenzorg en Dillenburg.
10.30 Puzzeltocht gebouw Irene, Hoofdstraat.
11.00 Kindervoorstelling gebouw Irene (4,5,6 jaar).
11.00 Straattekenen Meubelplein, Elisabethhof.
13.00 Kinderactiviteiten Buitengewonen, Muzenhof,
Cor Gordijnsingel.
14.00 Kindercorso Meubelplein langs Autoboulevard
en Winkelhof.
14.00-17.00-21.30 Activiteiten Hollandsche Tuyn,
Hoofdstraat 24.
14.15 Ruiter- en muziekdemonstraties De Houtkamp.
14.30 Kindervoorstelling gebouw Irene (7,8 jaar).
17.00 Oranje-prestatieloop vanaf Santhorst/Van Die-
peningenlaan.
17.30 Trekking loterij braderie Hoofdstraat.
21.00 Oranjebal Zijlkwartier.
LEIDSCHENDAM
09.00-12.00 Films en zwemfestijn in sportcentrum De
Fluit, Fluitpolderpad.
10.00 Muzikale mars Showbands'75.
10.30 Poppenkast Leidsenhage.
10.30-18.00 Fancy Fair St. Joseph Opifexkerk Burg.
Sweenslaan.
11.15 Onthulling gedenkplaat koningslinde Bachlaan.
14.00 Muzikale show Leidsenhage.
16.00-18.00 Vlooienmarkt kinderen Leidsenhage.
20.00 Oranje-disco-bal Witte Kaketoe Damlaan.
20.45 Lampionoptochten door gemeente.
22-00 Vuurwerk vijver Leidsenhage.
LEIMUIDEN
09.30 Knutsel- en spelochtend in het Spant (3-7 jaar).
09.30 Puzzeltocht (7-12 jaar).
10.30 Koffie-ochtend voor ouderen met zang en mu
ziek.
13.00 Rondgang Mavileo.
13.30 Aubade bij gemeentehuis en onthulling plaquette
Oranjeboom.
14.30 Disco en Play Backshow zaal Keijzer.
20.00 Country-avond zaal Keijzer.
LISSE
08.00 Herauten te paard.
09.30 Zingen Wilhelmus voor gemeentehuis onder be
geleiding Canite Tuba.
10.15 Auabade bij bejaardencentrum Rustoord door
Canite Tuba, vervolgens show bij Beukenho
f/Eikenhorst.
09.30-11.00 Zweminstuif voor kinderen 5 tot 9 jaar in
Zwembad Lisse. 11.00-12.30 voor kinderen 9
t/m 12 jaar.
10.00-11.30 Zevenkamp voor kinderen van 4 t/m 9 jaar
in de Hobahohallen. Voor kinderen in De Engel
bij speeltuinvereniging Kindervreugd.
11.00 Schoolvoetbal bij FC Lisse.
13.15-13.30 Atletiek zeskamp voor kinderen 6 en 7 jaar
bij De Spartaan. 14.15-15.30 voor kinderen 8 en
9jaar. 15.15-16.30 voorkinderen 10t/m 13jaar.
14.00 Zeepkistenrace op wielerbaan.
14.00 Touwtrekken in De Engel bij speeltuinvereni
ging Kindervreugd (aanmelden 02522-16053.
17.00 Oranje-Swing-concert in De Beurs, Haven 4.
B 05 Koraalmuziek in Hoofdstraat door Echo der Dui-
08.20 Kinderoptooht vanaf Bollenbad.
09.00 Aubade in Gat van Palace.
09.30 Kleuteroptocht vanaf Gat van Palace.
09.30 Opening kermis bij Jan Kroonsplein.
10.00 Voorstelling voor kleuters in de Rank.
10.00 Ringsteken in Bomstraat.
11.00 Snelheidswedstrijd op kangeroefietsen in Bom-
14.00 Grabbelen in puttenbak in Bomstraat.
14.00 Wielerwedstrijd voor liefhebbers en veteranen.
15.30 Wielerwedstrijd voor niet-licentiehouders.
16.30 Tobbetje steken in Hoofdstraat.
19.00 Kruiwagenrace Bomstraat in Hoofdstraat.
20.00 Muziekuitvoering in tuin Groot Hoogwaak.
20.15 Muzikale show in Hoofdstraat/Gat van Palace.
21.00 Oranjefestival in Huis ter Duin.
21.15 Lampionnenoptocht vanaf Kerkplein
NOORDWIJKERHOUT
09.00 Voetballen en handballen op sportpark De Boek
horst
09.00 Zwemwedstrijden in Kokkerbad
09.00 Snuffel- en rommelmarkt rond de Witte Kerk
11.00 Sport voor gehandicapte kinderen op De Boek
horst
13.00 Autopuzzeltocht start bij De Schelft
13.00 Fietstocht bij De Schelft
13.00 Behendigheidswedstrijden op het Marktplein
13.00 Voetbalwedstrijden op De Boekhorst
19.00 Rolschaatsen en skeelerdemonstraties op De
Brink
OEGSTGEEST
09.00 Optredens clowns raadhuis Wilhelminapark.
09.30 Aubade raadhuis met Troubadours.
10.00 Schaaksimultaan met wethouder A. Kohlbeck bij
Caspari, tel. 175170.
10.00-12.00 Ringrijderij Wilhelminapark.
10.00-17.00 Paardentram Lijtweg.
10.30-12.30 Touwtrekwedstrijden en tonknuppelen
Jelgersmakliniek Rhijngeesterstraatweg. Ver
der kinderspelen terrein Irislaan.
13.30-14.30 Fietstocht vanaf Irislaan.
14.00 Trottoirtekenen Floraschool.
14.00-16.00 Modelbotendemonstratie vijver Lelielaan.
14.30 Penelatyschieten, tobbetje steken en poppenkast-
/goochelaar Irislaan.
15.00 Play-backshow Buitenbust.
18.00 Voetbalwedstrijd Oud Oegstgeest in Voscuyl.
20.00 Bridge Drive Gemeencentrum Lijtweg.
21.00-02.00 Oranjebal Witte Huis Rhijngeesterstaatweg
met Sweetwood Dixie Stompers.
OUD ADE/RIJPWETERING
LISSERBROEK
09.30-11.30 Kleuterkermis en kinderspelen in en rond
dorpshuis De Meerkoet.
10.00 Straatvoetbalwedstrijd voor meisjes en jongens
van 10 tot 14 jaar oud.
13.30-15.30 Buksschieten, vrachtwagen duwen en rom
melmarkt.
14.00 Ringsteken.
15.00 Touwtrekken.
16.30 Voetballen Hogie tegen Lagie op veld Kagia.
20.30 Oranjebal in De Meerkoet (f 2,50).
NIEUWE WETERING
10.00 Optocht vanaf het Cultureel Centrum met mu
ziek van Door Gunst Verkregen.
10.00 Schietkampioenschappen in Cultureel Centrum.
13 30 Prijsuitreiking schietkampioenschappen.
15.00 Mini Playbackshow.
20.30 Playbackshow voor volwassenen en bingo
avond.
NOORDWIJK
•8.00 Klokluiden.
09.00 Kinderoptocht tussen schoolpleinen met muziek
Noméro.
10.00 Straattekenwedstrijd schoolplein Rijpwetering.
11.15 Prijsuitreiking tekenwedstrijd.
11.45 Vossenjacht (wandelpuzzeltocht) voor kinderen
Hertogspark Rijpwetering. Aansluitend prijsuit
reiking.
09.00-17.00 Minivoetbaltoernooi ROAC-terrein Her
togspark.
R'VEEN/OUDE WETERING
08.30 Rondgang Liefde voor Harmonie.
09.30 Fietspuzzeltocht vanaf Alkeburcht-plein.
10.00 Onthulling plaquette Beatrixboom hoek Wilgen
straat/Stationsstraat.
10.30 Ringsteektoernooi en rondrit in versierde rijtui
gen door Oude Wetering.
11.00 Mini Playback-show in de Alkeburcht.
12.00 Straatvoetbaltoernooi DOSR.
13.30 Auto-puzzeltocht vanaf café Hoogenboom Sota-
weg.
14.00 Klaverjassen inde Alkeburcht.
14.30 Spellenmiddag voor kinderen van 6 t/m 11 jaar
in sporthal de Tweesprong.
17.00 Prijsuitreiking fietspuzzeltocht in de Twee
sprong.
20.00 Prijsuitreiking autopuzzeltocht in café Hoogen
boom.
21.00 Oranjebal in café Heemskerk.
21.00 Disco-avond in de Alkeburcht.
RIJNSATERWOUDE
08.00 Herauten wekken de bevolking.
09.00 Carillonspel
09.30 Samenzang en plaatsen van herinneringsbordje
bij Beatrix-boom door burgemeester Boelen. Bij
Nederlands Hervormde Kerk.
09 45 Rondgang Mavileo.
10.00 Start kinaef kermis op feestterrein.
13.30 Muzikaal straattheater op Domplein.
15.30 Volksspelen in de Schoolstraat.
20.00 Oranjebal met Band Tropic Special in De Meer-
kant(/5).
RIJNSBURG
6.30 Viswedstrijd aan Oegstgeesterkanaal.
.30 Aubade bij raadhuis mmv muziekvereniging
Wilhelmina.
09.30 Kindermusical in de Voorhof door 't Centrum.
10.00 Puzzelwandeltocht.
10.30 Kindermusical in de Voorhof-
li.30 Uitreiking snoep bij raadhuis.
13.00 Toerotcht over 90 km vanaf IJsnest.
13.30 Kindermusical in de Voorhof.
13.30 Gezinstoertocht over 30 km bij raadhuis.
14.00 Behendigheidsspelletjes voor raadhuis.
21.00 Lampionoptocht vanaf raadhuis mmv de Jong
Flora Band DWS.
SASSENHEIM
.30 Muziekgezelschappen vertrekken naar gemeen
tehuis voor aubade.
09.15 Aubade voor gemeentehuis, gevolgd voor voor:
stelling toneelgroep Pankras.
10.00 Schoolvoetbaltoernooi voor meisjes op sportpark
Menneweg.
10.30-13.00 Spelletjes in de speeltuinen DW, Bijdorp
en Beatrix. -*
11.30 Ukken voetbal voor jeugd 3 tot 6 jaar op sportpark
Menneweg (inl. 15723).
11.30-19.00 Familie-volleybaltoernooi in sporthal Wal
beek (inl. 11345 of 15476).
13.00-17.00 Kleine velden voetbal op sportpark Men
neweg (inl. 14360).
13.00-13.30 Start familie-fietstocht vanaf sportpark
Menneweg (JA).
13.00 Jeu de boulestoernooiif/4) (inl. 32218).
13.30 Havenfestival met The CHeetin Hearts, Ivy
Green, Home Sick The Blackstabbers en Ma
ma's Brandnew.
14.00 Jubileumviering korfbalvereniging TOP op ter
rein Menneweg met diverse activiteiten, zoals
Oud-Hollandse spelen.
14.15-16.45 Show Sportschool Aarts aan de Menneweg
met demonstraties vechtsporten en muziek.
21.00-01.00 Disco in clubhuis Ter Leede aan Menne-
TER AAR
.30 Reveille door Arti et Religioni en Dice Musica '83.
07.00 Dauwtrappen rond de Langeraarse Plassen van
af het Landlustpad ingang Hertog van Beijeren-
straat.
09.30 Aubade bij het gemeentehuis met landing van pa
rachutisten.
13.00 Optocht met praalwagens vanaf de r.k. kerk ia
Langeraar.
20.00 Taptoe bij r.k. kerk in Langeraar.
20-30 Oranjebal in Ter Aarse Dorpshuis.
VALKENBURG
15 Kinderoptocht vanaf De Valkenhorst.
10.00 Aubade op gemeentehuis.
12.00 Koninginnemarkt.
15.00 Kindervoorstelling.
15.00 Kinderdisco in sociëteit De Peuk.
2100 Oranjebal in De Terp.
VOORHOUT
08.30 Vlaggen uit.
08.30 Oranje jeugdtoernooi handel en voetbal op sport
park.
08.45 Kindervoorstelling in parochiehuis.
08.45 Film in Spelewey.
09.45 Optocht voor kleuters vanaf school aan Beuken
rode.
10.00 Film in Spelewey.
11.00 Bedrijfsvoetbaltoernooi op sportpark.
11.15 Installeren plaquette bij Beatrixboom.
13 30 Rondrit door Club Triumph Holland.
13.30 Fiets trimtoertocht vanaf kantine Foreholte.
13.45 Kindercorso vanaf Kruidenschans.
14.20 Aankomst kindercorso op sportpark.
14.30 Behandigheidswedstrijden Club Triump Holland
op sportpark.
14.45 Knock Out Show.
19.30 Discoavond in Spelewey.
21.00 Historisch bal in Parochiehuis.
VOORSCHOTEN
08.30 Feestelijke intrada vanad Dorpstoren Leidseweg.
09.00 Kermis Vliethorst.
10.00 Paardetram winkelcentrum Noord-Hofland.
10.00 Rondgang dorp Laurentius-harmonie.
10.30 Jeugdrommelmarkt Bloklaan.
11.00 Onthulling plaquette Beatrixboom Ambachts
pad.
11.00 Torenbeklimming Dorpstoren.
11.00 Concours met oude auto's, SVLV-terrein.
11.30 Jeugdtheater Evenementenplein.
12.00 Loop-in-concert Baroksensemble Dorpskerk.
13.00 Fietspuzzeltocht vanaf Cultureel Centrum Marij-
kestraat.
13.00 Schaaksimultaan met Jeroen Piket, Cultureel
Centrum.
14.00 Vliegershow IJsbaanterrein Nicolaas Maeskade.
14.30 Volksspelen Voorstraat.
15.30 Sponsorloop VAM-terrein Rouboslaan.
16.30 Voetbalwedstrijd SVLV-terrein.
20.30 Taptoe Voorstraat.
WARMOND
09.00 Beoordeling werkstukken kinderen schoolplein
Laan van Oostergeest.
09.15 Optocht door dorp met muziek St. Matthias.
10.00 Onthulling plaquette Beatrixboom Beatrixlaan-
/Herenweg.
10.10 Overdracht kunstwerk Marijkestraat.
10.35 Aubade gemeentehuis, prijsuitreiking optocht
12.00 Estafetteloop sportpark Overbos.
13.00-14.00 Fietstocht naar Voorhout Inschrijven
gymlokaal Kaaksplein.
13.30 Damesvoetbal Overbos.
14.00 Poppenkast in De Zon Dorpsstraat 114 (4-7 jaar).
14.00 Kinderspelen Dorpsstraat.
14.30 Volksdansen Dorpsstraat
16.00 Traktatie na kinderspelen bij De Pomp, Dorps
straat.
16.30 Prijsuitreiking kinderspelen.
20.15 Concert Ned. Herv. Kerk door Symphonie-or-
kest Bloembollenstreek.
20.30 Oranjebingo kantine Warmunda op Overbos.
21.30 Disco Ut Sloepie.
WOUBRUGGE
09.30 Kinderspelen voetbalterrein.
10.00 Bejaardenbingo in gebouw De Wijk.
13.30 Verzamelen voor verklede optocht bij firma Van
der Vaart.
15.30 Volksspelen voetbalterrein.
20.00 Bingo-avond in Immanuël.
20.00 Bridgedrive in Het Oude Raadthuys.
21.00 Concert met de Egerlander Kapel in gebouw De
Wijk met aansluitend Oranjebal.
ZEVENHOVEN
13.00 Zeskamp op trainingsveld voetbalvereniging aan
de Stationsweg. Activiteiten voor kinderen zoals
een luchtkussen, rondritten met een treintje
door het dorp en schminken.
ZOETERWOUDE-RIJNDIJK
09.30 Kinderoptocht vanaf Oosthoek Beton naar Lin
delaan waar linde wordt geplant.
10.45 Prijsuitreiking in de Eendekooi.
12.00 Schatgraven in zandbak kleuterschool (t/m
groep 2).
14.00 Opdrachtenspel voor kinderen groep 3 t/m 8.
14.00 Film voor kinderen t/m groep 5 in de Eendekooi.
15.15 Opdrachtenspel voor kinderen groep 3 t/m 5.
14.30 Tonknuppelen op trapveldje aan Oranjelaan
j/3,50).
17.15 Gezinstrimtocht vanaf de Eendekooi (ƒ1,50).
20.30 Oranjebal in de Eendekooi met de band Laissez
Faire (gratis).
ZOETERWOUDE-DORP
09.00 Ballonnenwedstrijd bij Muziekcentrum Schen-
kelweg.
09.30 Rondgang VIOS.
10.00 Volleybaltoernooi Klaverhal.
10.30 Kinderspelen Loethe.
12.30 Klaverloop sportpark Haasbroek.
14.30 Kinderprogramma met clowns in Ons Huis, Kos
terspad.
15.00 Touwtrekwedstrijden Loethe.
15.30 Stoelendans Loetheveld.
20.00 Bridge Drive Ons Huis.
20.30 Oranjedisco Westender, Klaverhal.
21.00 Popmuziek zestiger jaren Don Bosco, Zuidbuurt-
seweg.