herman van Veen in actie voor Colombine ^DIO/TELEVISIE CcidócSomant WOENSDAG 27 APRIL 1988 PAGINA 17 ^BC brengt live-verslag Nelson Mandela Concert 3 ko de2 P'e9flDEN BBC 2 zendt 11 juni een J"" itstreeks verslag uit van het Nel- Mandela Concert vanuit het Lon- se Wembley Stadion. Het gebeu- i dat een Live Aid-achtig karakter jft, begint 's middags om twee uur ■zal vermoedelijk tot een uur 's Tits duren. Artiesten die nu al hun Bewerking hebben toegezegd zijn [ythmics, Chrissie Hynde, Dire Simple Minds en Whitney Nederland heeft Veronica het ge en, dat ook op de satelliet wordt ft, als eerste geclaimd. De omroep Je beelden echter niet rechtstreeks MA ijmemen omdat de programmering ""ir die dag al rond is. Volgens een frdvoerster worden de opnamen likt voor „Veronica In Concert", dat in juli en augustus elke woensdag wordt uitgezonden. Op die dagen is een driekwartier durende compilatie van een concert te zien. In oktober krijgt het programma een maandelijk se frequentie. Een voorproefje was vo rige week te zien toen de omroep een concert van Terence Trent D'Arby bracht. Behalve de beelden van de „Nelson Mandela 70th Birthday Tri bute" staan concerten van Billy Joel en George Michael op het programma. Laatstgenoemde, zal mogelijk zijn Eu ropese tournee onderbreken om ook op te treden in Wembley. De show wordt gepresenteerd door Billy Con nolly en Harry Belafonte, terwijl de registratie in handen is van dezelfde mensen die verantwoordelijk waren voor ..Live Aid". Het concert van The Eurythmics is het eerste Engelse op treden van de groep sinds 1986. Chris sie Hynde zal op het podium worden bijgestaan door Sly Dunbar, Robbie Shakespeare en Maxi Priest. De orga nisatoren sluiten het niet uit dat er nog meer ongewone, muzikale combi naties voor het voetlicht zullen tre den. Aartsbisschop Trevor Huddles- ton, president van de Anti-Apartheid Beweging, heeft inmiddels laten we ten verheugd te zijn over het concert. „Deze artistieke roep om de vrijlating van Nelson Mandela betekent hopelijk dat een wereldwijde actie op touw wordt gezet om de zwarte leider vrij te krijgen". HANS PIËT NCRV brengt opmerkelijke filmcyclus „Overwinnaars" HILVERSUM De NCRV brengt vanaf dinsdag een opmerkelijke filmcyclus op tele visie. Onder de titel „Overwinnaars" worden twee bioscoop- en vijf televisie-films uitge zonden. Het thema dat de rolprenten bindt, is hoe mensen, die op een of andere manier in een crisis terecht zijn gekomen, de situatie weer te boven komen. In films als „A long way home" (3 mei), „Child's cry" (10 mei) en „The best years of your life (17 mei) zijn een aantal bekende acteurs en actrices te zien. Het zijn onder anderen Liza Minelli, Lindsay Wagner, Justine Bateman en Dennis Weaver. De onderwerpen variëren van jeugdkanker en vrouwenmishandeling tot sexueel mis bruik van kinderen en blindheid. Toch zijn de rolprenten niet loodzwaar en somber. Het leven van alledag met humor en aardige ver rassingen ligt er als een kleurfolie overheen. TRECHT Ria Bremer iet haar zorg voor zieken in yofear medische programma's 1.15. Jat een patiënt zomaar niet s na het maken van een Stzending. Zij blijft contact feuden, doet er zelfs huis- fiendcn aan op. Het zieke .TERieisje Anjo, dat een ingrij- 7407fnde operatieve ingreep l4.4oest ondergaan en Ria op 19.0fet scherm graag vertelde Arjat zij hiervoor allemaal ioest doorstaan, komt nu re- llmatig bij Ria thuis over de ENW/joer. „Wij zijn vriendinnen ianckfcor het leven geworden", <avin4rtelt Ria aan Herman van leen in het programma Doneert voor Colombine", at AVRO, na opnamen in Jaarbeurscongrescen- morgen (Ned. 2 om !.37 uur) uitzendt. Injo kreeg haar behandeling I het Leidse AZL, waar Ria bak aan haar ziekbed heeft IENAtfzeten' M^e kunt alleen met jl 07P'n patiëntje onder de ogen inpertin miljoenen mensen ko- I4.0»en als er een vertrouwens- i' Jlatie 's geschapen. Het gaat een heel dapper meisje, let gaat goed met haar. Ik eb heel intensief meege- >pul 2jefd met dat gezin en doe 3-Vft nu n°g" 19 German van Veen maakt er «trien geheim van, dat hij het Bheel tof" van Ria vindt om "JJatfct te komen vertellen in de 0^1c|tzending, die in zijn presen- traet'jjtie wordt gewijd aan een Bfied doel, namelijk financië- 19!u en mentale hulp aan de ^"Jnkerpatiëntjes van de Rot- Q^'^rdamse Daniel den Hoed- ng (-liniek. Dezen moeten bij CINEëempergtransplantaties ge- tijd in isolement ver wijven. Daar zijn betere op- L jJ^ssingen voor te bedenken, die kosten enige miljoe- Herman van Veen en Johnny Kraaykamp zingen samen met het koor van collectantjes „Als ik helpen kon". foto: avro nen. Die wil de Harlekijn stichting „Colombine" op brengen. Wie wil meedoen, girere op nr. 25009, ten name van de Daniël den Hoed-kli niek te Rotterdam. Men kan eind deze maand ook de plaat kopen, waarop Herman sa men met het koor van collec tantjes en onder begeleiding van het Metropole-Orkest zingt: „Als ik helpen kon, deed ik het subiet". Johnny Kraaykamp voegt zich even eens bij de zangers, net als Paul van Vliet, ergens hoog in de zaal. Op verzoek van Van Veen komen in deze uitzending nogal wat artiesten belange loos opdraven, maar er zijn ook dokters in de zaal. Min stens drie, onder wie prof. Van Bekkum, komen in ge sprekken met Herman ver tellen wat de patiëntjes moeten doormaken. Soms een hopeloze strijd tegen de dood. Maar er wordt winst geboekt. Al meer dan de helft van de behandelde kin deren kan na verloop van tijd gezond naar huis. Dat geeft moed voor de toekomst. Dat kan nog beter worden als er met de opbrengst van dit concert nieuwe mogelijkhe den kunnen worden gescha pen tijdens de isoleerperiode van de patiëntjes. Nu leven zij geheel afgesloten van de buitenwereld, uit vrees voor infecties. Dan kunnen zij in elk geval contact houden met hun naaste familie. Hun iso lement hakt' er psychisch diep in. Herman van Veen zou graag kunnen toveren. Ook daar zingt hij over, bijgevallen door het jongenskoor. De popgroep Het Goede Doel wilde niet ontbreken. Zij doen hun naam eer aan met een mini-concert, dat als on derdeel geldt voor dit „Con cert voor Colombine", terwijl de Magnificent Seven met mensen als Fay Lovsky en Henny Vrienten mede de sfeer van deze avond bepaalt. Gitaanverk Verder komen opdraven Ma- thilde Santing met „Valley of the dolls", de oudgediende Leo Flud, tekstschrijver van Frank Sinatra, met „Where can I go", Peter Weekers met het lied „Pierrot" op panfluit, Karin Lechner die met „Tri- ana" tintel uit de toetsen to vert en Michael Hedges uit Californië met indringend gi- taarwerk, dat als vonken uit de snaren springt. Een en an der woYdt muzikaal ingelijst door het Metropole Orkest, dat o.a. „Soldaat van Oranje" aandraagt. Herman blijft trouw aan de goede zaak en maakt van zijn hart geen moordkuil als hij voor de camera verschijnt met zijn lied: „Praatjes voor de vaak". Hij plukte de tekst weg bij Willem Wilmink die bedacht: „Als ik helpen kon, dart deed ik het meteen, daarvoor geef ik graag de ga rantie, maar het leve.n is duur en er komt ieder uur een deurwaarder met een kwitantie, dus ben ik veel te vlug door mijn inkomen heen, maar als ik helpen kon deed ik het meteen". Met als refrein telkens: „Dat zijn praatjes voor de vaak". TON OLIEMULLER lederland NEDERLAND 1 EO 15.25 Joni'9 song, muziekspeci- al rond de gehandicapte zangeres Joni Earickson 15.50 Pablo, tekenfilmserie. Afl.: Pablo verdwaalt in de Grand Canyon 16.00 De overlevenden van de prairie, natuurdocumen- taire 16.25 Lassie, Amerikaanse jeugdserie. Afl.: Tommy in gevaar 16.50 CöKinderkrant, kinderpro gramma NOS 17.30 Journaal EO 17.46-18.05 Tijdsein-buiten land, actualiteitenrubriek met commentaar van Aad Kamsteeg 18.30 How the world came to be, documentaireserie. Afl.: The original live. Pro fessor Wilder Smith laat door middel van proeven zien dat chemische reac ties niet leiden tot het spontane ontstaan van le- EO 19.18 Jody en het hertejong, te kenfilmserie. Afl.: Verdedi ging voor de aanval 19.40 Hallo Nederland, serie over Nederlandse kinde ren in het buitenland. Ju dith (16), Tamar (13) en Jael (8) zijn Nederlandse kinderen die in Israel wo nen. De spanningen tussen joden en Palestijnen ont gaan ook hen niet. Ze wo nen op de Olijfberg, een Arabische wijk waar veel vuldig ongeregeldheden voorkomen 20.05 The Campbells, Canade se tv-serie. Afl. 4: bezoe kers. John en Emma spe len bij de rivier als John denkt dat Emma wordt aangevallen door een Indi aanse vrouw. Wat hij niet weet is dat Emma door een slang is gebeten 20.30 Israël 40 jaar, programma rond het 40-jarig bestaan van Israël. Presentatie: Jan van den Bosch. M.m.v. Cliff Richard, Debby Boone, Ofra Haza e.a. Ver der interviews met o.a. president Chaim Herzog en Teddy Collek, burge meester van Jeruzalem 22.00 Met woorden en daden, Metterdaad-documentaire over een medische post in de Keniase stad Mombas- sa EO 22.40 Tijdsein, actualiteitenru briek met aandacht voor de vestiging van 250 Lad- broke-wedkantoren in Ne derland. Hulpverleners van de RIAGG's vrezen een ernstige toename van de gokverslaving, want Lad- broke ziet een markt voor 400.000 gokkers. Verder een reportage over gewa pend verzet in Iran. Een goed uitgerust verzetsle ger vecht aan de west grens tegen Khomeiny's gehavende leger. Tenslot te aandacht voor de Rara- advocaten van het kantoor Nieuwezijds. Wat beweegt een advocatenkantoor om zich telkens weer in te zet ten voor actievoerders, terroristen en anderen, die de rechtsorde op zijn kop willen zetten? 23.10-23.40 Mag ik *s met je praten, interview met de schrijver en bijbelleraar Lance Lambert NEDERLAND2 17.05 17.30 18.15 18.55 19.00 20.00 20.29 VOO Tekenfilms. 1. My little pony, afl.: Het spook in het paradijs; 2. Superted, afl.: Superted en de redding m De Grote Meneer Kak- tus Show, kinderprogram ma met o.a. Peter Jan Rens Goud van Oud, registra tie van het op 15 april ge houden popfestival in Apeldoorn. Met o.a. optre dens van Mud, The Treme- loes, Brainbox, Sandy Coast en Chubby Checker (herh.) G.I. Joe, Amerikaanse te kenfilmserie. Afl.: Gevecht op leven en dood Dynasty (slot), Amerikaan se tv-serie. Afl.: Schadu wen. Adam is dolgelukkig nu hij weet dat Alexis en Blake hem volledig accep teren als hun zoon en hem als bewijs van liefde adop teren. Krystle wordt ach tervolgd door een myste rieuze vreemdeling Club Veronica, jongeren magazine De Fabeltjeskrant. Afl.: Vieze vliegen (herh.) 1 Countdown, poppro gramma gepresenteerd door Simone Walraven NOS E Journaal en weer VOO IS Miami Vice, Amerikaan se politieserie. Afl.: Japan se mafia. Castillo, Crockett en Tubbs onderzoeken de moord op Colton Avery, een belangrijke man die Averytek, een miljoenen organisatie, runde [s] Nieuwslijn, actualitei tenrubriek waarin aan dacht voor het laatste deel van het levenswerk van dr. L. de Jong. De berechting van oorlogsmisdadigers komt aan de orde, In het bijzonder de doorslagge vende rol van koningin Ju liana bij de gratiëring van de Duitse politiechef Willy Lages. In een gesprek met Jaap van Meekren rea geert dr. De Jong op de kritiek op zijn oorspronke lijke beschrijving van het na-oorlogse optreden van Nederlandse militairen in Indónesie en geeft hij aan welke veranderingen hij als gevolg van die kritiek in zijn omstreden concept heeft aangebracht 22.05 x Parallax (slot), zevende- ligeserie over paranormale verschijnselen. Afl. 7: Een stem van gene zijde 22.55 Veronica film, filmmagazi ne met aandacht voor 'Three men and a baby' met o.a. Tom Selleck en Ted Danson, 'No way out', met o.a. Sean Young en 'Someone to watch over me' van Ridley Scott met o.a. Mimi Rogers NOS 23.40 Journaal NEDERLAND3 17.15 17.20 17.30 17.46 NOS Nieuws in teletekst Programma-overzicht Journaal Sesamstraat FEDUCO Medelanders, Nederlan ders, voor Marokkanen TELEAC ECursus Sociale Zeker heid, les 6 NOS ElJeugdjournaal SHet Klokhuis, informa tief kinderprogramma. Met Aart Staartjes, Joost Prin sen, Wieteke van Dort e.a. TV 3, gevarieerd magazi ne. Thema: Kijk E Journaal en weer Avondvoorstelling: Italië 09-39, tv-spel van Dolf de Vries, naar zijn verhaal Eerste Liefde. Met Dolf de Vries en Renske de Zwart in de hoofdrollen. Regie: Jonne Severijn. Lisa is vijf tien jaar, haar vader is al vele jaren weduwnaar. Om de relatie met zijn dochter te versterken verrast hij haar met het voorstel sa men op vakantie naar Rome te gaan. Lisa wordt ter plekke verliefd op een jonge kelner. Vader ziet het gebeuren, maar wat kan en mag hij eraan doen? (herh.) Koninginnedagconcert 1988. Traditioneel concert waarbij H.M. de Koningin en Z.K.H. Prins Claus ge nodigden ontvangen in de balzaal van het Paleis Noordeinde. Formaties uit het Concertgebouw Or kest spelen werken van Brahms, Pijper, Stravinsky en Termos Journaal Den Haag Vandaag, parle mentaire rubriek Studio Sport Nieuws voor doven IT 1 0 Een schat in niemandsland (Der Schatz im Niemandsland, 2). zesdelige Duitse jeugdserie j met o.a. Katja Woywood en ttssecii Oliver Prochnow 17.30 Klim op, jorigerenmaga- ten ht zme- Presentatie: Christel Van Di|ck en Ben Crabbè (herh.) Nieuws in teletekst xik tak, animatieserie (herh.) zij m® Plons. Afl.: Plons en de flamin- >rt op go (herh.) ds voP Seaber'. animatieserie. Afl.: Op safari Kilimanjaro, nieuwspro gramma voor tieners met re portages, portretten en gasten m de studio. Presentatie: Ma in feL rie' Vandebos Uitzending door derden: Pro gramma van de Katholieke Te levisie- en Radio-Omroep Mededelingen en program ma-overzicht Pak de poen, loterijshow van- uit het Amerikaans Theater, die vé Presentatie: Luc Appermont rdracp Krokant, culinair magazine. Afl.: Kip. Presentatie: Nest Mertens Verwant, kunstmagazine. The ma: De stem. met o.m. José van Dam en Claude Vande Berghe 5-23.35 Nieuws en Coda: Verve ling van Maurice Maeterlinck in vertaling van J.L. de Beider Leidl jar( i Leidi alle poratij leefc gelet bil >ngepi ïn get geeft ng all van versre 5 ft gei in vo5 Igema; o ïefoefj n aan 'rafie T 2 Zonen eh dochters (Sons and Daughters), Australische tv-se rie. David vertelt Patricia dat het feest een memorabele dag zal worden. Beryl leeft met een vreselijk geheim Intermezzo: Sapphische ode. van Brahms uitgevoerd door Ria Bollen, zang en Jozed de Beenhouwer, piano (herh.) Oahin, Japanse tv-serie met Ayako Kobayashl en Shiro Ito Mededelingen en program ma-overzicht Nieuws Kwidam, videospelletje met Marleen Gordts Pete en Tillie (Pete 'n Tillie), Amerikaanse speelfilm uit 1972 van Martin Ritt. Met Walter Matthau. Carol Burnett, Geral- ,t| Ondertiteling via Teletekst s Tweetalige of stereo-uitzending ii Zwart/wit-uitzendlng ■T Zwart/wit-uitzending met onder titeling via Teletekst o! Bij niet-Nederlandstalige zen ders: uitzending in orginele ver sie met ondertitels KI Bij niet-Nederlandstalige zen ders: z/w-uitzending' in orginele versie met ondertitels dine Page e.a. Tillie Schlaine leert Pete Seltzer kennen, een luidruchtige, geestige man. Al snel hebben ze een verhouding met elkaar: Tillie wordt zwan ger en ze krijgen een zoontje Charlie. Door Charlie wordt hun band steeds hechtiger, tot "hij ongeneeslijk ziek wordt 21.50-23.05 Marilyn Monroe: Say goodbye to the president, do cumentaire over het leven en de mysterieuze dood van Mari lyn Monroe RTBF 1 17.15 Nouba nouba, kinderprogram ma met tekenfilms, de verbor gen camera, boekenrubriek, Noubactif en Noubana-news. Presentatie: Jean Martin (herh.) 18.30 Carrefoura, gevarieerd pro- gramma 19.00 Journaal 19.03 Ce «oir, regionaal journaal 19.26 Quick et Flupke, tekenfilm 19.30 Journaal 20.00 Bizness bizness, economisch magazine. Afl.: De wapenin dustrie in België 21.00 L' affaire Saint-Romaln (5), zesdelige tv-serie met Jean Piat, Souad Amidou. Danièle Delorme e.a. Er wordt een plechtige ceremonie gehouden vanwege de veronderstelde dood van Marcel Saint-Ro- mans. Judith maakt bekend dat zij de enige erfgenaam is van diens fortuin 21.55 Coup de film, filmrubriek. Pre sentatie: Terry Focant 22.15 Cargo de nuit, cultureel maga zine. Presentatie: Jean Louis Sbille. Ditmaal een portret van de Italiaanse architect Maximo Josa Gini; de choreograaf Di- dier Terron 22.55 Laatste journaal 23.25-23.35 La coeur et l'eaprlt, ka- tholieke uitzending I DUITSLAND 1 15.30 Schaufenster der Welt, repor tage over de Hannover beurs Industrie 1988 16.15 Moskito - nichts sticht bes- ser, Berlijns magazine voor scholieren 17.00 Pick-wick-club, jeugdpro- 18.26 Tagesschau 18.30 Hier und heute, actualiteiten 18.52 Reich und Arm, tv-serie 19.58 Programma-overzicht 20.00 CfiTagesschau 20.10 ARD-Sport Extra 22.30 Tagesthemen, actualiteiten 23.00 Showgeschichten, amuse mentsprogramma met als gastheer Gerhard Schmitt- Thiel. Gast: Emil Steinbrecher 23.45 Tagesschau 23.50 Nachtgedanken, beschouwin gen van Hans Joachim Kuken- kampff DUITSLAND 2 Heute Wie die Ewoks Ober das Böse siegen, tekenfilmserie Löwenzahn, kinderserie. Afl.: Peter kriegt einen Untermieter Heute isj Tele-lllustrierte, sport, actu aliteiten en amusement EUnsere schönsten Jahre, tv- serie met Uschi Glas, Elmar Wepper, Helmut Fischer e.a. Afl.: Schau den Mond an Lottotrekking Programma-overzicht Heute |s| Doppelpunkt-Gesprach: Lauter wilde Ehen? Discussie over huwelijk en andere sa menlevingsvormen o.l.v. Mi chael Steinbrecher Studio 1, sportprogramma ge presenteerd door Bodo H. Der Denver-Clan (Dynasty). Amerikaanse tv-serie met John Forsythe, Linda Evans, Gordon Thomson e.a. Afl.: Wo 1st Krys- tina? Heute-journal Die Sport-Reportage, samen vatting van de Internationale Duitse tenniskampioenschap pen voor heren in Stuttgart Filme aua Mexiko: Das Haus im Süden (La casa del sur), Mexicaanse speelfilm uit 1975 van Sergio Olhovich. Met Da vid Reynoso. Helena Rojo, Sal vador Sanchez e.a. Heute DUITSLAND 3 18.00 Telekolleg II: cursus natuur kunde. Les 5: Systemanalogie 18.30 Sesamstraat 19.00 Aktuelle Stunde, regionaal magazine met sport en nieuws 19.40 Raamprogramma van de re gionale studio's 20.00 Mittwochs urn 8 21.30 West 3 aktuell 21.45 Eff-Eff, vrijetijdsmagazine 22.45 Das Frankenburger WUrfel- spiel: Die Geschichte einer Aneignung, documentaire over een historisch schouwspel, dat een rol speelde in de nazu-pro- paganda en waarvan de wor tels teruggaan tot de 30-jarige Oorlog 00.15 Laatste nieuws ^jngelanc^^j BBC 1 15.15 Wednesday matinee: Because he's my friend Australische tv- film uit 1978 van Ralph Nelson. Met Karen Black, Keir Dullea, Jack Thompson e.a. 16.50 Children's BBC, gevarieerd kindermagazine gepresenteerd door Andy Crane. Met o.a. 'Superted', 'Pie in the sky', 'Yogi's treasure hunt' en 'Take 18.00 Newsround, jeugdjournaal 18.10 Running scared (slot), zesdeli ge politieserie met Julia Mill- bank, Amarjit Dhillon, Fred Bryant e.a. 18.35 Neighbours, Australische tv- serie met Francis Bell, Dasha Blahova, David Clencie e.a. 19.00 Journaal en weerbericht 19.35 London plus, regionaal nieuwsmagazine 20.00 Wogan, praatprogramma met Terry Wogan 20.35 The clothes show, modema gazine. Presentatie: Selina Scott, Jeff Banks en Caryn Franklin 21.00 CrJDallas, Amerikaanse tv-serie met ó.a. Barbara Bel Geddes, Patrick Duffy, Larry Hagman en Linda Gray 21.50 Points of view, kijkersreacties 22.00 Journaal, regionaal nieuws en weerbericht 22.30 ËAn ocean apart, zevendelige documentaireserie over tegen stellingen tussen de Verenigde Staten en Europa, met name Engeland. Afl. 2: Home in Pa sadena 23.20 Sportsnight, sportmagazlne met o.a. WK snooker en grey- hound-races 01.10 Weerbericht BBC 2 15.15 Sport, met snooker (Embassy World Profesional Champions hips te Sheffield) en paardera- ces te Ascot. Om 16.00 en 16.50 Nieuws en weerbericht 18.30 Film '88, filmmagazine gepre senteerd door Barry Norman (herh.) 19.00 Snooker: Embassy World Pro fessional Championships, rechtstreeks verslag vanuit Sheffield 19.45 Young musician of the year, finale blazers 20.25 The Rock 'n Roll Years, mu ziekprogramma met hits en ac tualiteiten uit 1970 20.55 Bookmark special: The bible, the ultimate best-seller, dis cussieprogramma over de bij bel vanuit een literair stand punt 22.00 Snooker: Embassy World Pro fessional Championships, vervolg 22.30 SSophia and Constance (3), zesdelige dramaserie naar 'The old wives' tale' van Arnold Bennett. Met Melissa Green wood. Kathy Behean en Helen Cherry. Constance en Samuel keren terug van hun huwelijks reis. Constance ontdekt dat het leven als echtgenote veel veranderingen en een paar of fers met zich meebrengt. In Parijs ontdekt Sophia dat Ge rald voornamelijk aan zichzelf denkt 23.20 The monk and the honeybee (1), driedelige natuurfilmserie 23.50 Newsnight, actualiteitenmaga- j Satelliet-TV l SKY CHANNEL 16.00 Pop Formule, popprogramma met Martijn Krabbé 17.00 The DJ Kat Show, kinderma gazine met Linda de Mol en DJ Kat 18.00 Family affair, comedyserie 18.30 I dream of Jeannie, comedy serie 18.57 Europees weerbericht 19.00 Three's Company, comedyse- 19.30 Time Tunnel, science-fiction- 20.30 A Country Practice, dramase rie 21.27 Europees weerbericht 21.30 Jackson county jail, Ameri kaanse speelfilm uit 1976 van Michael Miller. Met o.a. Tom my Lee Jones en Robert Car- radine 23.00 International Motor Sports 00.00 Roving report, actualteitenru- briek 00.30 IS UK Despatch, popprogram ma 00.57 Europees weerbericht 01.00 THE ARTS CHANNEL: 01.00 Africa, documentaireserie. Afl.: The legacy 02.00-03.00 Alan Davle, documental- SUPER CHANNEL 16.30 Supertime, kindermagazine 17.30 Formula One, popprogramma 18.30 E Wanted dead or alive, tv-se rie 19.00 Capitol, tv-serie 19.25 Weerbericht 19.30 Wildlife on one, natuurfilmse rie. Afl.: At home with badgers, over de das 20.00 Sight and sound in concert: Curtis Mayfield, muziekspecial 20.45 Lime Street, thriller met Ro bert Wagner in de hoofdrol 22.00 Super Channel nieuws 22.30 Weerbericht 22.35 Super Sport 23.35 Voetbaluitslagen 23.40 Kolchak, tv-serie 00.40 Formula One, popprogramma 01.40-02.40 The Rock of Europe MTV EUROPE 16.00 Maiken Wexo 16.30 Club MTV, programma met dansmuziek vanuit New York 17.00 3 From 1 at 5: U2 17.15 Maiken Wexo 18.00 The Adam Curry Show (herh.) 19.00 Remote control, spelprogram- 19.30 Ray Cokes, met vanaf 20.00 xpo, overzicht van nieuwe vi deoclips 22.00 US Top 20 Countdown 00.00 Gast-vj 02.00 Spotlight: Lea Rita Mitsuoko 02.30-06.30 Night voices TV 5 16.05 Carabine FM 16.30 Jazz Montreux: Marvin Gaye 17.00 La course autour du monde 18.00 Récréation 18.40 Des chiffres et des lettres 18.55 Nieuwsoverzicht 19.00 Mon oeil 19.55 Carabine FM 20.25 Temps présent 21.25 Jazz Montreux: Andreas Vollenweider 22.00 Journaal 22.30-23.30 Continents Francopho- ^vjMÖrgênT"] NEDERLAND 1 VARA 15.30 De Onedin Lijn, Engelse tv-serie 16.21 Onze levende planeet, documentaireserie 17.17 De pesteri ge streken van een knotsgekke eek hoorn NOS 17.30 Journaal VARA 17.46-19.00 VARA's kindermenu NEDERLAND 2 AVRO 15.30 0 Jonge mensen op het concertpodium (herh.) 16.15 CHKok- kerellen 16.30-18.00 AVRO Service Salon, gevarieerd famlllemagazine DUITSLAND 1 09.45 ZDF-info Arbeit und Beruf 10.00 Tagesschau und Tagesthemen 10.23 Tennis. Internationale kampi oenschappen voor heren 11.55 Um- schau 12.10 Studio 1 12.55 Perso verzicht 13.00-13.15 Tagesschau 15.20 Tagesschau 15.30 S An hellen Tagen... Aus Ostwestphalen, muziek programma 16.15 Die schwarzen Brüder 16.40 Ein unmöglicher Auft- rag (11) 17.00 Vorsichtl Kinder in der Kiste 17.15 Tagesschau DUITSLAND 2 09.45 Zie Duitsland 1 12.10 ZDF-info Arbeit und Beruf 12.25 Programma overzicht 12.30 Tennis. Internationa le kampioenschappen voor heren 15.55 Heute 16.00 Muppet-Babies 16.25 Roobarb 16.30 Die dreibeini- gen Herrscher, science-fictionserie 16.55 Heute 17.10 0 Tele-lllustrierte BBC 1 07.35 E Edgar Kennedy 07.55 Weer bericht 08.00 Breakfast time 10.00 Nieuws 10.05 Tekenfilm 10.20 Kilroy 11.00 Nieuws 11.05 One of the fami ly 11.25 Children's BBC 11.55 Five to eleven 12.00 Nieuws 12.05 Bo nanza 13.00 Nieuws 13.05 Wild World 14.00 Journaal 14.30 Neigh bours 14.50 All well good 15.15 Holiday outings 15.35 Come dan cing 16.20 Gardeners direct line SKY CHANNEL 06.30 Good morning Scandinavia 07.30 DJ Kat Show 08.35 E Dennis 09.05 SSky Trax 13.05 Another World 14.00 Ask dr. Ruth 14.30 Ro ving Report 15.00 Pound Puppies 15.30 Transformers 16.00 0 Great Video Race 17.00 DJ Kat Show SUPER CHANNEL 07.00 Supertime 08.00 Nino Firetto 09.00 Sons and Daughters 09.25 Huis Interieur 09.50 Yoga 10.05 You in mind 10.15 Gitaarles 10.30 Floyd on fish 11.00 Jim'll Fix it 11.30 Amatuer naturalist 12.00 <Oil 13.00 Capitol 13.25 Weer 13.30 Sons and Daughters 14.00 Sterren Privé 14.25 Weer 14.30 Rockin' in the UK 15.30 Nino Firetto 16.30 Supertime MTV EUROPE 06.30 Club MTV 07.00 Marcel Van' thilt, met van 10.00-10.30 Spotlight: Les Rita Mitsuoko 12.00 Remote control 12.30-16.30 Maiken Wexa Radio Radio 1 leder heel our nieuws (NOS). 16.05 EO: Tijdsein 18.45 De kleine vrouw. 19.02 NOS: Hobbyscoop. 19.30 Akkoord. 20.02 Langs de lijn. 22.02 Podium van de Nederlandse lichte muziek. 23.05 Met het oog op morgen. 00.02 NCRV: Volgspot. 01.02 Romance 02.02 Nachtexpress. 04.02 Clair-Obscur. 06.02 In 't voorbijgaan. 06.07-07.00 Vandaag... donderdag radio 2 leder heel uur nieuws (NOS). 18.03 De wereld zingt Gods lof. 18.54 NCRV: In 't voorbijgaan. 19.00-07.00 Zie radio 1 radio 3 leder heel uur nieuws (NOS). 18.03 NOS: Driespoor. 19.02 VPRO: Frontlijn. 21.02 Backline. 22.02 Gonzo Radio. 23.02 Heartlands radio 4 18.02 AVRO: Je hoort nog 's wat. 19.00 Het woord aan de muziek. 20.00 Nieuws. 20.02 Concours voor amateur-musici. 22.00 Voor het stil wordt en wat later radio 5 18.10 TROS: TROS Kinderforum. 18.20 PP: Uitzending van de PvdA. 18.30 TROS: Tempo Doeloe. 19.00 NOS: Voor buitenlanders. 20.30 FEDUCO: Medelanders Neder landers. regionaal Radio West: 17.00-18.00 Avondmaga zine. Omroep Rijnland: (Via FM-fre- quentie 105,7 MHz) 17.00 Vandaag vooraf 17.30 Vandaag de dag op woensdag. 18.30 Moker. 19.00-20.00 Rijnsburg Lokaal. Verder als Radio 1. BRT 1 18.10 Actueel. 18.30 De Brt-Combo. 18.45 Godsdienstige uitzending. 19.10 Actueel. 19.30 Accordeonmuziek. 20.03 Sport en muziek. 22.30 't Chanson. 23.10 Crooners en Soft Music. 23.30-02.00 Twee tot twee. BRT 2 17.10 Rijswijckfoon. 19.10 Dansvergunning. 22.05 Jazz Kaffee. 23.30-0200 Twee tot twee. BRT 3 18.10 Actueel. 18.30 De rommelpot (51). 19.00 Symposium. 19.45 Jazz Criss-Cross. 20.30 Musica Antiqua. 20.30 L'Orfeo van Monteverdi. 22.15 Actualia. 22.45 Ensemble Olim. MORGEN RADIO 1 leder heel uur nieuws (NOS). 07.03 AVRO: Auto in? AVRO aanl 09.05 Arbeidsvitaminen. 11.50 Uit het plakboek van de revye. 12.05 De burgemeester is jarig. 13.08 AVRO's Radiojournaal. 14.05 Koperen Ko en Nikkelen Nelis. 16.05 KRO: Echo-Magazine 07.03 07.10 08.03 Hier en Nu. 08.54 09.03 Ontmoeting. Willem Wever. Plein publiek. De familie show. Middagpauzedienst. Hier en nu. De lopende band. Coupe soleil. VOO: Hollandse hits RADIO 3 leder heel uur nieuws (NOS). 07.03 TROS: De havermoutshow. 09.03 Gouden uren. 12.03 Vijftig Pop of een envelop. 14.03 De nationale hitparade top 100 RADIO 4 07.00 Nieuws 07.02 VOO: Ochtendstemming. 08.00 Nieuws 09.00 Veronica's meesterwerken. 10.30 Muziek voor miljoenen. 12.00 Veronica's meesterwerken. 13.00 Nieuws. 13.02 Ned. Muziekland Klassiek. 14.00 EO: Metronomium in concert. 15.30 Zeggen en schrijven. 16.00 VPRO: De Beweging. RADIO 5 09.00 Nieuws. 09.02 NOS Sportief. 09.25 Waterstanden. 09.30 RVU: De nieuwe tijd. 10.00 KRO: Kiekeboe. 10.15 De zonnebloem. 10.55 Boekenwijsheid. 11.00 De 50+ seniorenshow. 1200 Nieuws. 12.05 Kruispunt. 12.25 Vertel me wat. 12.30 Da Capo. 12.53 In gesprek met de bisschop. 13.00 Nieuws. 13.10 Echo buitenland. 13.30 De Derde Wereld. 14.00 O kwadraat. 14.20 Zin in muziek op 5. 14.40 Maria, een beeld van een 15.60 Het dossier. 16.00 NOS: Zo kan het ook. REGIONAAL Radio West: (via FM-frequentie Radio 1) 07.15-08.00 Ochtendmagazine. 12.00-13.00 Lunchuur. Omroep Rijn land: (Via FM-frequentie 105,7 MHz) 10.30-1200 Voor senioren. Verder als Radio 1Radio Rijnmond: 07.00 Och tendmagazine. 09.00 Hans van Vliet. 12.00 Lunchprogramma. 14.00 Tineke Speksnijder. 16.00-17.00 Rijnmond getapt. BRT 1 05.31 Met 1 wakker. 08.20 Klaarwakker. 09.05 Uit de band. 11.30 Het vermoeden. 13.10 Actueel. 13.30 Tussendoor. 14.03 Klapstoel. 15.03 Zo d'ouden zongen. 16.05 Neem je tijd. BRT 2 05.30 De eerste ronde. 09.00 Visum. 10.03 Parkeerschljf. 11.55 Mediatips. 1200 Muziek en info. 13.10 Roddelradio. 14.00 Hitbox. 17.00 Focus. BRT 3 07.00 Goede morgen (1). 08.15 Ochtendvariaties. 09.15 Matinee. 12.00 Tatelmuzlek. 13.10 Actueel. 13.25 Tokyo Kosel Wind Orchestra. 14.00 All lllustrissiml signori Fuccarl. 15/0 Klassiek symfonisch. 16.50 Wel thuis.

Leidse Courant | 1988 | | pagina 17