D'ARBY wil werelddom inan lie RADIO/TELEVISIE EcidócSomunt WOENSDAG 20 APRIL 1988 PAGINA 15 creentest oor jong talent ILVERSUM De KRO ieft journalistiek talent de jns op televisie op te treden interviewer van 'n beken- Nederlander in het nieuwe rogramma 'KRO's Sereen st'. Er komen vier afleverin- plus een finale. Iedereen an 16 jaar en ouder die meent ilent op dit terrein te hebben i voldoet aan de eisen voor lelname, kan zich aanmelden de KRO (KRO's Screentest ostbus 912 1200 AX Hilver- im). De opnames vinden in ;ustus en september plaats Roosendaal, Doetinchem, oorn en 's Hertogenbosch. jstenrljjRO's Screentest" wordt ook deze maanden uitgezonden, in van der Meer presenteert Sten it programma. De screentest i940Aordt een spelprogramma 0-293D aarin per uitzending drie mateurjjournalisten bekende ederlanders interviewen. Zij ■ten tevoren vijf kandida- opgeven die zij nader aan tana zouden willen voelen, it die vijf kandidaten krijgen j er één toegewezen. Voor •n begeleidend filmpje bij het iterview wordt alle mede- erking en technische onder- euning gegeven. Een jury Fin drie professionele tv-pre- ntatoren -één van de KRO i twee van andere omroe- /V in-beoordeelt de techniek in de interviewers en hun igeleidende filmpje. Voor de ry, die per uitzending ver- hilt, zijn van KRO-zijde be- !terer|hikbaar Aad van den Heu- Willibrord Frequin, Milou in Sprang en Kees Jansma. e namen van de televisie- esentatoren van andere om liepen staan nog niet vast. Ie- ereen die ouder is dan 16jaar m inschrijven voor "KRO's xeentest". Vereisten: behoor- len al^e algemene ontwikkeling, delijke spreekvaardigheid en n goede uitstraling. Wie zich inmeldt krijgt een formulier egestuurd met allerlei vra- ;n over wie men is en waar- n het tv-vak haar of hem zo intrekt. VO met j Ir. Gerritsma irecteur fonds timulering 198«jlJSWIJK - Mr. A.M. Gerrits- ia is per 1 augustus door het Bstuur van het stimulerings- inds voor Nederlandse cultu- omroepprodukties be- jemd tot directeur van het Na een praktijk als ad- Dcaat werd Gerritsma be- Demd tot raadsheer bij het erechtshof in Amsterdam. Zij as mede-oprichtster en be- uurslid van verschillende lturele instellingen. TÏÏPFATrF TÏ^TTIVTT JLIJJLIJljIiLIJ IJLvJCili I HILVERSUM „Op het moment dat ik bij platen maatschappij CBS een contract tekende, vertelde ik de directeur dat ik nog voor mijn middelbare school-reünie een super ster wilde zijn. Het was de zoete wraak die ik wilde nemen op mijn mede-leer lingen, die mij tijdens het laatste jaar niet eens had den verkozen tot „meest belovende leerling", zegt Terence Trent D'Arby. De in Engeland woonachtige Amerikaan, die halverwege vorig jaar van zich deed spre ken door met een van de krachtigste debuut-elpees van de jaren tachtig voor de dag te komen, hield woord. Nog voor het jaar om was, zette hij zijn mede-leerlingen die hem van wege zijn huidskleur een af schuwelijke tijd hadden be zorgd volkomen in de scha duw. Zou er een succesvol zijn, dan lag zijn naam toch niet zo voor op ieders lippen als die van Terence Trent D'Arby. De beweeglijke zanger zag zijn el pee meerdere keren in platina veranderen, terwijl hij een ge heel uitverkochte Europese concertreeks speelde. Veronica laat daarvan vanavond (Ned. 2 om 23.15 uur) beelden zien, die op acht november 1987 wer den opgenomen in München. Het gaat om drie kwartier uit zijn twee uur durende show, waarin Terence Trent D'Arby vooral een stemmendans uit voert. Met deze concertserie zorgde de zanger voor een overdonde rende entree. Klonk zijn elpee „The Hardline According To..." al veelbelovend, op het podium kreeg dat materiaal door improvisaties en de hech te muzikale kwaliteiten van zijn groep een heel bijzonder jasje. Terwijl hij in steeds wis selende toonhoogten de noten aan elkaar rijgt, ontstaat een fantasievolle wandeling door een rijk geschakeerd muzikaal landschap. Terence heeft de kracht van zijn stem niet altijd in de hand, waardoor de num- vanuit Amerika naar Enge land omdat hij ziek was van het benauwde muzikale kli maat, laadde op het eiland zijn accu opnieuw op, versloeg zon der veel moeite de lokale con currentie en keerde een jaar later als superster terug naar zijn thuisland. Terence: „Ik ben niet naar Engeland ver huisd omdat het gemakkelij ker is er triomfen te vieren. Dat is een nogal kapitalistische mentaliteit. Waarom zou ik het land van melk en honing willen ontvluchten? Nou, heel simpel omdat de melk in Ame rika zuur is en de honing niet zo zoet als de meeste mensen denken. Een artiest heeft voe ling met zijn omgeving nodig om topprestaties te kunnen le veren. Dat miste ik daar". Impulsief Terence Trent D'Arb: ving nodig om topprestai „EEN ARTIEST KAN GEEN GEVANGENE ZIJN" mers soms aan subtiliteit moeten inboeten, maar het zijn slechts de kleine schoonheids foutjes van een debutant. Vooral in de a-capella uitvoe ringen bewijst hij een stem met een soulvolle lading te hebben. Terence ontpopt zich als een onderhoudend vertel ler en een lenig danser, die een duidelijke aanwinst blijkt voor de populaire muziek. Genieten Hoe lang we nog van hem mo gen genieten is een grote vraag. Terence houdt er niet van de geëikte paden te be wandelen. De zanger die zich tijdens interviews controver sieel opstelt, zegt: „Ik weet niet of er een tweede elpee komt". Terence: „Niemand kan mij dwingen creatief te zijn. Bo vendien is mijn uiteindelijk doel het regisseren van films. Ik neem een volgende langs- peler op als ik daar behoefte aan heb, anders gebeurt het niet. Niemand kan mij dwin gen, hoeveel advocaten er ook met contracten waaien waarin staat dat ik die verplichting heb. Contracten worden ge maakt om verbroken te worden. Ik bedoel, een artiest kan geen gevangene zijn". Zijn komst naar Engeland lijk( op het strategische plan dat Jimi Hendrix twintig jaar ge leden uitdacht. Hendrix, even eens een ex-soldaat, vluchtte D'Arby's debuut had een spon taan karakter. „Dat komt om dat ik een heel impulsief per soon ben. Normaal gesproken vertrouw ik op het eerste idee dat ik krijg. Dat instinct zorgt er ook voor dat ik kan blijven groeien. Een van de redenen dat ik voor mijn debuut alleen de songs heb gebruikt die ik voor die tijd schreef, komt om dat ik wilde dat de trouwe fans bij latere platen een groeipatroon zouden kunnen ontdekken. Ik vind het heel belangrijk dat ze met mij mee groeien in die ontwikkeling. Maar zoals ik al zei: misschien komt er helemaal geen tweede elpee. Misschien ben ik over twee jaar wel dood! Waarom zou ik ruimte in beslag nemen, die andere mensen beter kun nen gebruiken, als mijn rol in dit leven is uitgespeeld. Dat begrijp ik ook niet van een he leboel artiesten, die zich maar blijven vastklampèn aan hun platencontract, lang nadat ze nog iets zinnigs hebben te zeg gen. Magazines als Rolling Sto ne, die maar blijven teruggrij pen naar het verleden en oude mannen-groepen als Grateful Dead op hun omslag zetten terwijl er heel veel jong talent rondloopt, dat de aandacht waarschijnlijk beter kan ge bruiken. Dat zijn schandelijke zaken, waaraan ik niet wil meedoen". HANS PIËT NEDERLAND 1 EO 15.25 Albino Montisci, muziek- special rond deze Italianse gospelzanger (herh.) 16.00 Jasper9 wilde honden, natuurfilm over wolven en coyotes in het Jasper Na tionale Park in de Canade se Rocky Mountains 16.25 Lassie, Amerikaanse jeugdserie. Afl.: Lassie en de visstropers. Lassie ont dekt een man die samen met zijn zoon vis wil stro pen en bedenkt een plan netje om dat te voorkomen 16.50 D'r kan nog meer bij, kin derprogramma 17.15 Pablo, tekenfilmserie. Afl.: Pablo ontmoet zijn Rem brandt NOS 17.30 Journaal EO 17.46 Tijdsein-buitenland, actu aliteitenrubriek met com mentaar van Aad Kam steeg 18.30 Ronduit Radar, jongeren magazine. Presentatie: Wilma Vlug en Bert van Leeuwen NOS 19.00 Journaal EO 19.18 Jody en het hertejong, te kenfilmserie. Afl.: Familie bezoek. Chaplin is zoek en Jody en Joep gaan hem zoeken. Dan blijkt het een minder slome hond te zijn als ze hadden gedacht 19.45 Highlight: Abraham Labo- riel, portret van deze bas- gitarist, die heeft gewerkt met o.a. Lionel Richie, Al Jarreau, George Benson en Diana Ross 20.10 The Campbells, Canade se tv-serie. Afl. 3: De eer ste dag. De Campbells ar riveren in Canada. Bij aan komst blijkt iemand hen van hun land te willen zet ten 20.35 25 Jaar aardgas, docu mentaire over de verande ringen in Nederland ver oorzaakt door het aardgas 21.27 Het hart op de tong, recht streeks programma n.a.v. gesprekken met Nederlan ders over God. Gespreks leider: Henk Binnendijk NOS 22.30 Journaal EO 22.40 Tijdsein, actualiteitenru briek wwarin aandacht voor de strategisch zwak ke positie van Israel. In de reportage, gepresenteerd door de acteur Chaim To poi, wordt veel nadruk ge legd op het belang van het Israëlische leger dat deze zwakke positie de afgelo pen veertig jaar heeft kun nen compenseren 23.10-23.45 In beeld... Henk Helmantel, portret van deze schilder NEDERLAND2 15.50 16.15 16.40 17.05 17.30 18.15 18.55 19.00 VOO, Tekenfilms. 1. My little pony, tekenfilmserie. Afl.: Het spook in het paradijs. 2. Superted, tekenfilmse rie. Afl.: De smokkelaars De Grote Meneer Kaktus Show, kinderprogramma met o.a. Peter Jan Rens [si De Jetsons, tekenfilm serie. Afl.: Electronische snoepjes Square Pegs, Amerikaan se jeugdserie. Afl.: Lauren is smoorverliefd Gi-joe, Amerikaanse te kenfilmserie. Afl.: De do delijke wormen Dynasty, Amerikaanse tv- serie. Afl: De affaire De heilige koe, auto- en motorsportmagazine De Fabeltjeskrant. Afl: De depressie van Ed Bever S Countdown, poppro gramma gepresenteerd door Simone Walraven NOS E Journaal en weerover- zicht Bert van Leeuwen en Wilma Vlug presenteren het EO-jongeren- magazine 'Ronduit radar'. Ned. 1 om 18.30 uur. foto: anp VOO 20.29 S Miami Vice, Amerikaan se politieserie met als spe ciale gast Sheena Easton. Afl.: Stormachtig. Crockett krijgt de opdracht Caitlin Davies, een belangrijke getuige, te beschermen. Crockett blijkt het niet eens te zijn met haar le venswijze, maar voelt zich toch tot haar aangetrok ken. Hij vraagt haar zelfs ten huwelijk 21.22 1 Nieuwslijn, actualitei tenrubriek. Presentatie: Jaap van Meekren en Ruud Hendriks 22.00 RUR, praatprogramma van Jan Lenferink vanuit dis cotheek Roxy in Amster dam 22.45 ETineke in Nepal, docu mentaire over het Foster Parents Plan en wat zij trachten te bereiken in Ne pal 23.15 Terence Trent d'Arby, muziekspecial met opna men van een optreden op 8 november vorig jaar in München NOS 00.05 Journaal NEDERLAND3 17.15 17.20 17.30 17.46 21.57 22.30 22.40 NOS Nieuws in teletekst Programma-overzicht Journaal Sesamstraat FEDUCO Medelanders, Nederlan ders: Thuiswerk TELEAC ESociale Zekerheid. Les 5: Zelfstandigen NOS EJeugdjournaa! EHet Klokhuis, informa tief kinderprogramma. Met Aart Staartjes, Joost Prin sen, Wieteke van Dort e.a TV 3 gevarieerd magazine. Thema: Kijk Journaal Avondvoorstelling: Lente, Belgische tv-film, geba seerd op een verhaal van Cyriel Buysse. Met o.a. Chris Thijs en Jo de Meye- re. Familie op het platte land krijgt bezoek van een nichtje uit Parijs. Zij brengt alle ooms het hoofd op hol en er ontstaat zelfs een ro mance Cine-magazine, maande lijkse filmrubriek Studio Sport Journaal Den Haag vandaag, parle mentaire rubriek Nieuws voor doven en slechthorenden N.B.: De kans is groot dat bovenstaand programma wordt vervangen door verslagen van voetbal wedstrijden PSV - Real Madrid (Europa Cup I) en/of Ajax Olympique Marseille (Europa Cup 2) Scène uit 'Eln Fall für zwei' met Günther Strack als Renz en Anja Droysen als Kornelia Boje. BRT 1 om 20.10 uur. FOTO: ANP |5.50 Een schat in niemandsland (Der Schatz lm Niemandsland, 1). zesdelige Duitse jeugdserie met o.a. Katja Woywood en Oliver Prochnow '|.40-17.30 Speel op sport, reeks jeugdprogramma's waarin op speelse wijze een bepaalde sporttak wordt toegelicht. Afl.: Judo. Prersentatie: Gert Ver hulst en Wilfried Mostinckx (herh.) 55 Nieuws in teletekst 00 Tik Tak, animatieserie (herh.) .05 Plons. Afl.: Plons en het stand beeld (herh.) 1.10 Seabert, Amerikaanse teken filmserie. Afl.: De ontvoering I.35 Kilimanjaro, nieuwspro gramma voor tieners met re portages. portretten, een foto wedstrijd en gasten in de stu dio. Presentatie: Mariet Vande- .00 Uitzending door derden: Pro gramma van de Katholieke Te levisie- en Radio-Omroep .40 Mededelingen en program ma-overzicht .45 Nieuws .10 Een zaak voor twee (Ein Fall für Zwei), Duitse misdaadserie met o.a. Günter Strack en Claus Theo Gfirtner. Afl.: Wa terdichte tip. Edgar Woiler zit in de problemen wanneer hij juwelen uit een slecht bewaakt huis steelt. Het blijkt dat de ei genaresse gewurgd is. Hij wendt zich nu tot Dr. Renz .10 Huizen kijken, informatieve reeks over bouwen, verbouwen 55 Moviola, filmmagazine met o.a. gesprekken over horror met Wes Craven, Fred Decker en Clive Barker en een portret van Peter Bogdanovich 45-23.05 Nieuws en Coda: Het li chaam is een huis Is een berg Is een boom, van Annle Re- RT 2 8.45 Bijleren, een nieuwe kano, In formatieve serie. Afl. 8: Roosje Zonen en dochters (Sons and Daughters), Australische tv-se rie. Gordon schrikt van Char lie's plannen en Amanda ver dedigt zich tegen de geweld dadigheid van Mitch .23 Intermezzo: Erinnerung, van M. Schenkendorf en Brahms, uitgevoerd door Robert Holl, zang en Josef beenhouwer, piano (herh.) 19.25 Oshin, Japanse tv-serie met Ayako Kobayashi en Shiro Ito 19.40 Mededelingen an program ma-overzicht 19.45 Nieuwe 20.10 Kwidem, videospelletje met Marleen Gordts 20.15 Juke Box, videoclips 20.25-ca.23.30 Sport extra: Euro pees voetbal, schakelpro gramma met rechtstreekse verslagen van de Europa Cup 2-wedstrijd Atalanta Bergamo - KV Mechelen (aftrap om 20.30 uur) en de UEFA Cup wedstrijd Espanol Barcelona - Club Brugge (aftrap om 21.00 RTBF 1 17.15 Nouba nouba, kinderprogram ma met tekenfilms, de verbor gen camera, boekenrubriek. Noubactif en Noubana-News. Presentatie: Jean Martin (herh.) 18.30 Carrefours, gevarieerd pro gramma met gasten en filmru- 19.00 Journaal 19.03 Ca soir, regionaal journaal 19.26 Quick at Flupka, tekenfilmse rie 21.00 L' affaire Saint-Romaln (4). zesdelige tv-serie met Jean Oiat, Souad Amidou, Danièle Delorme e.a. 21.55 Coup de film, filmrubriek. Pre sentatie: Terry Focant 22.15 Cargo de nuit, cultureel maga zine gepresenteerd door Jean Louis Sbille. Vandaag: Mattot- ti, de Belgische groep The Mood, Godley Creme en Glacier Georges 22.55 Trekking van da Nationale Loterij 23.00 Laatste journaal 23.30-23.40 Informations, reflexions el interrogations laïquas EB Ondertiteling via Teletekst SI Tweetalige of stereo-uitzending E Zwart/wit-uitzending ■2 Zwart/wit-uitzending met onder titeling via Teletekst S) Bij niet-Nederlandstallge zen ders: uitzending in orginele ver sie met ondertitels Bij niet-Nederlandstalige zen ders: z/w-uitzending in orginele versie met ondertitels DUITSLAND 1 15.30 Der Groschenkönig, eine deutsche Karriere, portret van een speelautomaten-exploitant 16.15 Zirkusgeechichten: Vom Bandiger zum Partner, kinder programma 16.40 Computerzeit. Afl.: Simulation 18.26 Tagetachau 18.30 Hier und heute, actualiteiten 18.52 Reich und arm, tv-serie 19.58 Programma-overzicht 20.00 [STagesachau 20.10 ARD-Sport Extra: voetbal, rechtstreeks verslag van de UEFA Cup-wedstrijd Werder Bremen - Bayer Leverkusen 22.30 Tagesthemen, actualiteiten 23.00 Chicago Story, politieserie met Maud Adams, Vincent Baggetta, Moly Cheek e.a. Afl.: Zereissprobe 00.10 Tageaachau 00.15 Nachtgadanken, beschouwin gen van Hans Joachim Kuken- kampff DUITSLAND 2 Wie die Ewoka mit dem Ris sen Frioden achlieasen, te kenfilmserie Löwenzahn, kinderserie. Afl.: Eine Höhlengeschichte Heute S Tele-lllustrierte, sport, actu aliteiten en amusement SUnaere achönaten Jahre, tv- serie met Uschf Glas, Elmar Wepper. Helmut Fischer e.a. Afl.: Optimisten (herh.) Lottotrekking Programma-overzicht Heute (S Hitparade im ZDF, muziek programma gepresenteerd door Viktor Worms Kennzeichen D, nieuws uit Oost- en West-Duitsland Der Denver-Clan (Dynasty), Amerikaanse tv-serie met John Forsythe, Linda Evans, Gordon Thomson e.a. Afl.: Stevens Entscheidung Heute-journal Kontext. Aktuele reportage met als thema: Nog niet uitge put? De mens als produktie- faktor Robert Altman: Eine Hochzeit (A wedding), Amerikaanse speelfilm uit 1978 van Robert Altman. Met Carol Burnett, Paul Dooly. Amy Stryker e.a. Heute DUITSLAND 3 18.00 Telekolleg II 18.30 Sesamstraat 19.00 Aktuelle Stunde, regionaal magazine met sport en nieuws 20.00 Gesucht-Gefunden 21.30 Weet 3 Aktuell 21.45 Wissenschafteehow. 'Zwei Helften - eln Ganzes: das Ge- hlrn' 22.30 ERelse in Italien (Viaggio in Italia). Italiaans/Franse speel film uit 1953. Regie: Roberto Rosselllni. Met Ingrid Berg man, Georg Sanders. Marie Mauban e.a. 23.50 Erlnnerungan an Roberto Rossellini und 'Relse in Ita lian', met Enzo Sefarin, came raman van Reise in Italien 00.00 Laatste nieuwe BBC 1 i China Rote, Amerikaanse tv- film uit 1983 van Robert Day. Met George C. Scott, All Mac- Graw. Michael Biehn e.a. Èen Amerikaanse zakenman gaat op zoek naar zijn jaren geleden verdwenen zoon Children's BBC, gevarieerd kindermagazine gepresenteerd door Andy Crane. Met o.a. "Pie in the Sky". 'Yogi's treasure hunt' en 'Take two', waarin jonge kijkers aan Phillip Scho- field vertellen wat zij van de BBC-programma's vinden Newsround, jeugdjournaal Running scared (5), zesdelige tv-serie met Julia Millbank, Amarjit Dhillon, Fred Bryant i Neighbours, Australische tv- serie met Francis Bell, Dasha Blahova, David Clencie e.a. (herh.) Journaal en weerbericht London plus, regionaal nleuwsmagazine l Wogen, praatprogramma met Terry Wogan i The clothes show, modema- Eazine. Presentatie: Selina cott, Jeff Banks en Caryn Franklin (TjDallas, Amerikaanse tv-serie met Barbara Bel Geddas. Vic toria Principal en Linda Gray. Afl.: Malice in Dallas Points of view, kijkersreacties Journaal, regionaal nieuws en weerbericht :e An ocean apart, zevendelige documentaireserie over de ontwikkeling van de vriend schapsbanden tussen Enge land en Amerika in de laatste zeventig jaar. Afl. 1: Hats off to mr. Wilson I Sportsnight, sportmagazine met WK snooker, amateur- boksen en greyhound-races i Weerbericht BBC 2 15.00 Nieuwsoverzicht 15.05 Snooker: Embassy World Pro fessional Championships, re portage vanuit Sheffield, met om 16.00 Nieuws en weerbe richt 16.45 Nieuws en weerbericht 16.55 Paardenraces te Cheltenham en snooker 18.30 Film '88, filmmagazine gepre senteerd door Barry Norman (herh.) 19.00 Snooker Embassy World Pro fessional Championships, vervolg 20.00 Young musician of the year, reportage van de halve finale voor koperblazers 20.40 The Rock 'n Roll Years, mu ziekprogramma met hits en ac tualiteiten uit 1969 21.10 Antenna, wetenschappelijk magazine 22.00 Snooker Embassy World Pro fessional Championships, vervolg 22.30 m Sophia and Constance (2), zesdelige tv-serie naar 'The old wives' tale' van Arnold Ben nett. Met Melissa Greenwood, Kathy Behean en Helen Cherry 23.20 Daughters of Abraham, drie delige documentaireserie over eminente Joodse vrouwen. Afl.: Tamar 23.50 Newsnight, actuallteltenmaga- SKY CHANNEL 15.30 Transformers, tekenfilmserie 16.00 Pop Formule, popprogram ma met Martijn Krabbé 17.00 The DJ Kat Show, gevarieerd kindermagazine met Linda de Mol en DJ Kat 18.00 The Monkees, comedyserie 18.30 I Dream of Jeannie, comedy- 18.57 Europese weerbericht 19.00 Three's Company, comedyse rie 19.30 Time Tunnel, science-fiction- serie 20.30 A Country Practice, dramase rie 21.27 Europees weerbericht 21.30 Machine Gun McCain, Ameri kaanse speelfilm uit 1970 van Guiliano Montaldo. Met o.a. John Cassavetes, Britt Ekland en Peter Falk 23.15 International Motor Sports 00.15 Roving report, actualiteitenru briek 00.57 Europees weerbericht 01.00 THE ARTS CHANNEL: 01.00 Africa, documentaireserië. Afl.: The rise of nationalism 02.00-03.00 Picasso, documentaire SUPER CHANNEL 16.30 Supertime, kindermagazine 17.30 Formula One, popprogramma 18.30 E Wanted Dead or Alive, tv- serie met Steve McQueen 19.00 Capitol, tv-serie 19.30 Wildlife, natuurfilmserie 20.30 ®Tatort, Duitse politieserie. Afl.: Kennwort Gute Relse 22.00 Super Channel nieuwe 22.30 Weerbericht 22.35 Super Sport 23.35 Voetbaluitslagen 23.40 Kolchak, misdaadserie. Afl.: Fire fall 00.40 Formula One, popprogramma 01.40-02.35 The Rock of Europe, popprogramma MTV EUROPE 16.00 Maiken Waxe 16.30 Club MTV, programma met dansmuziek vanuit het Palladi um in New York 17.00 3 From 1 at 5: Laura Branlgan 17.15 Maiken Wexo 18.00 The Adam Curry Show (herh.) 19.00 Remote control, spelprogram ma 19.30 Ray Cokes, met vanaf 20.00 XPO, overzicht van nieuwe vi deoclips 22.00 US Top 20 Countdown 00.00 Gast-vj 02.00 Spotlight: The Style Council 02.30-06.30 Night voices TV 5 16.05 Carabine FM, amusements programma 16.30 Jazz Montreux: King Curtia 17.00 La course autour du monde 18.00 Récréation 18.40 Des chiffres et dee lettres, spelprogramma 18.55 Nieuwsoverzicht 19.00 Mon oeil, magazine over onge wone zaken 19.55 Carabine FM 20.25 Temps présent, actueel maga zine 21.25 Jazz Montreux: Marvin Gaye 22.00 Journaal 22.30-23.30 Continent Francopho ne, met ditmaal een bijdrage uit Zaïre NEDERLAND 1 VARA 15.30 De Onedin Lijn (herh.) 16.20 Onze levende planeet (herh.) 17.15 Het slimme eendje, tekenfilm NOS 17.30 Journaal VARA 17.46- 19.00 VARA'a kindermenu NEDERLAND 2 AVRO 15.30 Service Salon (100) 16.15 CO Kokkerellen 16.30-18.00 Service Salon (100), vervolg DUITSLAND 1 09.45 ZDF-info 10.00 Heute 10.03 ARD-Sport extra 12.10 Kennzeichen D 12.55 Persoverzicht 13.00-13.15 Tagèsschau 15.20 Tagesschau 15.30 Spass beiseite - Herbert kommtl 16.15 Die schwarzen Brüder 16.40 Ein unmöglicher Auftrag 17.00 Kin der in der Kiste 17.15 Tagesschau DUITSLAND 2 09.45 Zie Duitsland 1 13.15-13.30 ZDF-info Arbeit und Beruf 15.50 Programma-overzicht 15.55 Heute 16.00 Muppet-babies 16.25 Roobarb 16.30 Die Dreibeinigen Herrscher 16.55 Heute 17.10 S Tele-lllustrierte BBC 1 07.35 E Leon Errol 07.55 Weerbe richt 08.00 Breakfast time 10.00 Nieuws 10.05 Open Air 10.20 Kilroy 11.00 Nieuws 11.25 Children's BBC 11.55 Five to eleven 12.00 Nieuwe 12.05 Open air 13.00Nieuws 13.05 Daytime live 14.00 Journaal .14.30 Neighbours 14.50 When in Spain 15.15 All well good 15.40 Come dancing 16.50 Children's BBC BBC 2 14.20 King Rollo 14.30 What's inside 14.35 Sign extra 15.00 Nieuwsover zicht 15.05 is there something after death (5) 15.30-18.25 Snooker SKY CHANNEL 06.30 Good morning Scandinavia 07.30 DJ Kat 08.35 E Dennis 09.05 CO Sky Trax 13.05 Another World 14.00 Dr. Ruth 14.30 Roving Report 15.00 Jayce and the Wheeled War riors 15.30 Transformers 16.00 IS Great Video Race 17.00 DJ Kat SUPER CHANNEL 07.00 Supertime 08.00 Nino Firetto 09.00 Sons Daughters 09.25 Tui nen en landschappen in Engeland 09.55 Yoga 10.05 In gedachten 10.15 Gitaarles 10.30 Floyd on fish 11.00 Jim'll Fix it 11.30 Amateur naturalist 12.00 Oil 13.00 Capitol 13.25 Weer bericht 13.30 Sons Daughters 14.00 Sterren Privé 14.25 Weer 14.30 Rockin' in the uk 15.30 Nino Firetto 16.30 Supertime MTV EUROPE 06.30 Club MTV 07.00 Marcel Van- thilt, met van 10.00-10.30 Spotlight: The Style Council 12.00 Remote con trol 12.30-16.30 Maiken Wexe RADIO 1 teder heet uur nieuws (NOS). 16.05 EO: Tijdsein 18.45 De kleine vrouw. 19.02 NOS: Hobbyscoop. 19.30 Akkoord. 20.02 Langs de lijn 22.02 Podium van de Nederlandse lichte muziek. 23.05 Met het oog op morgen. 00.02 NCRV: Volgspot. 01.02 Romance 02.02 Nachtexpress. 04.02 Clair-Obscur. 06.02 In 't voorbijgaan. 06.07-07.00 Vandaag... donderdag RADIO 2 teder heet uur nieuws (NOS). 18.03 De wereld zingt Gods lof. 18.54 NCRV: In 't voorbijgaan. 19.00-07.00 Zie radio 1 RADIO 3 teder heel uur nieuws (NOS). 18.03 NOS: Driespoor. 19.02 VPRO: Frontlijn. 21.02 Backline. 22.02 Gonzo Radio. 23.02 Heartlands RADIO 4 18.02 AVRO: Je hoort nog 's wat. 19.00 Het woord aan de muziek. 20.00 Nieuws. 20.02 int. muziekconcours fluit. 22.00 Voor het stil wordt en wat later RADIO 5 18.10 TROS: TROS Kinderforum. 18.20 PP: Uitzending van het CDA. 18.30 TROS: Tempo Doeloe. 19.00 NOS: Voor buitenlanders. 20.30 FEDUCO: Medelanders Neder landers. REGIONAAL Radio West: 17.00-18.00 Avondmaga zine. Omroep Rijnland: (Via FM-fre- quentie 105,7 MHz) 17.00 Vandaag vooraf 17.30 Vandaag de dag op woensdag. 18.30 Moker. 19.00-20.00 Rijnsburg Lokaal. Verder als Radio 1. Radio Rijnmond: 17.00-19.00 Middag magazine. BRT 1 18.10 Actueel. 18.30 BRT Combo. 18.45 Godsdienstige uitzending. 19.10 Actueel. 19.30 Accordeon en Vlaamse liedjes. 20.03 Sport en muziek: EC-voetbal. 23.10 Crooners en soft music. 2X30-02.00 Twee tot twee BRT 2 17.10 Rijswljckfoon. 19.10 Dansvergunning. 22.05 Jazz Kaffee 23.30-0X00 Twee tot twee BRT 3 18.10 Actueel. 18.30 De rommelpot. 19.00 Symposium. 19.45 Jazz criss-cross. 20.30-23.45 Muslca Antiqua. met om 20.30 Concerto nr. 7. Boccheri- nl, 20.50 Monteverdi en zijn melodramatica 21.50 Actualia. 72 30 Ensemble MosaTques. MORGEN RADIO 1 leder heel uur nieuws (NOS). 07.03 AVRO: Auto In? AVRO aan! 09.05 Arbeidsvitaminen. 11.50 Uit het plakboek van de revue. 1X05 De burgemeester is jarig. 13.08 AVRO's Radiojournaal. 14.05 Koperen Ko en Nikkelen Nells. 16.05 KRO: Echo-Magazine RADIO 2 leder heel uur nieuws (NOS). 07.03 NCRV: Het levende woord. 07.10 Vandaag... donderdag. 08.03 Hier en Nu. 08.54 Ontmoeting. 09.03 Willem Wever. 10.03 Plein publiek. 11J0 Mazzel tof. 1X40 Middagpauzedienst. 13.03 Hier en nu. 13X0 Oe pioniers. 15.03 Israel of Palestina? 16.03 Rondom Israel. RADIO 3 leder heel uur nieuws (NOS). 07.03 TROS: De havermoutshow. 09.03 Gouden uren. 12.03 Vijftig Pop of een envelop. 14.03 De nationale hitparade top 100 RADIO 4 07.00 Nieuws 07.02 VOO: Ochtendstemming. 08.00 Nieuws 09.00 Veronica's meesterwerken. 10.30 Muziek voor miljoenen. 1X00 Veronica's meesterwerken. 13.00 Nieuws. 13.02 Ned. Muziekland Klassiek. 14.00 EO: Metronomlum in concert. 15X0 Zeggen en schrijven. 16.00 VPRO: De Beweging. RADIO 5 09.00 Nieuws. 09.02 NOS Sportief. 09X5 Waterstanden. 09.30 RVU: De nieuwe tijd. 10.00 KRO: Kiekeboe. 10.15 De zonnebloem. 10.55 Boekenwijsheid. 11.00 De 50+ seniorenshow. 1X00 Nieuws. 1X05 Kruispunt. 12X5 Vertel me wat. 1X30 Da Capo. 1X53 in gesprek met de bisschop. 13.00 Nieuws. 13.10 Echo buitenland. 1X30 De Derde Wereld. 14.00 O kwadraat 14X0 Zin in muziek op 5. 14.40 Maria, een beeld van een 15.00 Het dossier. 16.00 NOS: Zo. kan het ook. REGIONAAL Radio Weal: (via FM-frequentle Radio 1) 07.15-08.00 Ochtendmagazine. 1X00-13.00 Lunchuur. Omroep Rijn land: (Vla FM-frequentle 105,7 MHz) 10.30-1X00 Voor senioren. Verder als Radio 1. Radio Rijnmond: 07.00 Och tendmagazine. 09.00 Hans van Vliet. 1X00 Lunchprogramma. 14.00 Tineke Speksnijder. 16.00-17.00 Rijnmond getapt BRT 1 05X1 Met 1 wakker. 08X0 Klaarwakker. 09.05 Uit de band. 11.30 Het vermoeden. 1X10 Actueel 13X0 Tussendoor. 14.03 Klapstoel. 15.03 Zo d'ouden zongen. 16.05 Neem je tijd. BRT 2 05.30 De eerste ronde. 09.00 Muzlekboetiek 10.03 Parkeerschijf. Bont magazine. 1X00 Muziek en Info. 13.10 Roddelradio. 14.00 Hitbox. 17.00 Focus. BRT 3 07.00 Goede morgen. 08.15 Ochtendvariaties. 09.15 Matinee (1): Tzigane. 10.00 Schoolradio. 11.00 April In Portugal. 12.00 Tafelmuziek. 1X10 Actueel. 13X5 Tango's Argentlnos. 14.00 Romantica. 1X30 Wel thuis: Pasodobles.

Leidse Courant | 1988 | | pagina 15