start van Unicum Foutloze Dames van Avanti laten landstitel lopen t Verzwak Volmac te sterk voor Philidor lg N SPORT CeidócSowuvnt MAANDAG 18 APRIL 1988 PAGINA LEIDEN Philidor L >ri_ den heeft weinig in ki n t« nen brengen tegen ljac; schaakgeweld van VoIiTqV Rotterdam. Zelfs zont e'5 Timman, Kortsjnoi en !vez sonko werd Philidor vevo kansloos met 7-3 opgero Daarmee behoudt Rottlee^ dam een wedstrijdpi voorsprong op de laatrv concurrent Desisco Wat mm graaf smeer. Volmac 2 door een overwinning BSG uit Bussum naar derde plaats opgeklo men. u: LSG 1 verloor in de eer 1 klasse van Het Witte Paard Sas van Gent, maar in tweede klasse nam LSG 2 vanche op het tweede a van Gent: 5,5-2,5. Ook Ph dor 2 draait beter dan he tic team. Koploper Groothoi werd op een 3,5-2,5 acht stand gezet, die waarschijn! in een 4,5-3,5 overwinn |>B voor de Leidenaren zal ein|\ gen. In de derde klasse zijn no m LSG 3 (3-5 nederlaag te| iel MEMO 2),. noch Alphen erc tegen Utrecht 3) zeker van I houd en heeft Voorschoter (5,5-2,5 verlies op de Amstr slechts een kleine theoretist 1 kans degradatie te ontlop kir Voorschoten 1 deelde in malaise door een pak slaag |en krijgen van Spijkenisse: 2-6 Zaterdag begon Philidor n een achterstand van 1-0. He SP' Maaren had in een vo de uitgespeelde partij verzuim Rini Kuijf te verslaan en haa na de eerste tijdcontrole o nog een halfje verspeeld d( on een loper weg te geven. Op speeldag zelf werd Piet B; v ker snel door Bruno Carl „opgegeten". Het leek een zi me nederlaag te wordi maar Hans Kuijf sloeg in ti Q nood toe tegen Jeroen Pik SP' Piket overschatte zijn stelli®s' en moest dat met een nul I kopen. Ook Leo Hofla^ smaakte het genoegen ee telhouder aan de paal te r len: Hans Bóhm kreeg kans. Na twee remises Leo van der Spek en JoopI ket was de koek echter I voor Philidor. Van der Ligterink, Jan de Wit en M; cel Piket velden het vonn r l Philidor heeft inmiddels e |na eventueel behoud van i n„ hoofdklasse-plaats niet me- in eigen hand. LSG 1 heeft in de eerste klas niets te zoeken in de top v het' klassement. Het tien hangt na deze nederlaag teg Sas van Gent onder aan middenmoot. Henk van I ten en Jan Tolenaar wonn l£*€ beiden fraai, maar Folkertjise Geertsma presteerde het om kh gewonnen stelling remise akei te bieden. Verder hielden oier Kees van Zijp, Aad van Motin sel en Dirk Sikkel hun stelli gen binnen de remisegrenz<5 Omdat de rest verloor moircy Charles Kuijpers bij een 1 in{ achterstand zijn stelling fori Z0£ i, wat-een nul opleverde. Tip Philidor 2 gaat Groothoo^! met 4,5-3,5 verslaan. Na e remise van Henk van Lot zorgden Wim Vriend en Les van Of wegen voor een ht wi punt. Nico Kuijf zette Philid he op voorsprong door een sche t c gepointeerd dame-eindspel tempo te winnen. Bij een 3 2,5 tussenstand moeten nk' twee afgebroken partijen v i ja Ab Smit en Herman van Hin j deren een punt opleven teiJ Volgens voorzitter Vergeer dat geen probleem. Dial t\V A In de derde klasse verover alleen Alphen een matchpu tegen Utrecht 3 (4-4). In eino< slechte wedstrijd vielen punten telkens op de verkee de borden. Onno van Di miste winst in één en verloi Jan de Wit en Gert-Jan Ba d redden zich beiden uit hopelng ze stellingen. Alleen Mark Pger trelli en Gerard den Hollam" speelden hun opponenten de van het bord. Met nog tw ronden te spelen lijkt V( schoten 2 (2,5-5,5 tegen Amstel) definitief gede deerd met een schamel mate punt uit zeven ronden. Alphi deelt met 5 matchpunten voorlaatste plaats met W Alkmaar en ook LSG 3 is i 6 matchpunten nog lang i veilig. LSG 3 verloor (3-5) terdag overigens kansloos vl Max Euwe/Morphy-combin tie uit Amsterdam. Voor LS scoorden Remmelt Otten f invaller Henk Jaap de Bot Raoul van Ketel en Andre der Drift moesten echter een iets betere stelling met mise genoegen nemen. Voorschoten 1 leek aan het b ÜPj gin van het seizoen een titi kandidaat. Deze ronde brac! ens het team zijn teamleider ed Stel ter tot grote wanhoop d« aUc met 2-6 van het zeer zwak! Spijkenisse te verliezen LEIDEN De vrouwen van Dextro/Avanti heb ben de beslissende slag om de landstitel verloren. De rechtstreekse confron tatie met Megacles eindig de in 4-6 voor de ploeg van Patricia de Groot. Omdat het debuterende Megacles uit Weert alle competitieduels won, kan de ploeg het kampioen schap haast niet meer ont gaan. En een verliespartij is nu niet meer te ver wachten, zodat het pun- tenverschil dan niet meer telt. Yang Ying liep tegen haar tweede nederlaag van dit sei zoen op, wederom toonde De Groot zich sterker. De Chinese won wel van de Tsjechische verdedigster Bernardic en van de onbekende Tholen. Van die laatste speelster wonnen Ma rijke Olsthoorn en José Bak ker ook. Het team van Docos liet het in de strijd om promotie naar de eredivisie lelijk zitten. De thuiswedstrijd tegen Noordkop eindigde in een 2-8 nederlaag, eenzelfde uitslag als de uitpar- tij opleverde. Het onverwachte verlies kwam niet ineens. Door de vele partijen, die in drieën eindigden duurde de wedstrijd maar liefst 4,5 uur. Uiteindelijk bleken alleen Tes sa Bröcker en Marijn Olden voor een punt te hebben ge zorgd. Angelique van de Bosch verloor alles. De andere eerste divisionist, Comtest/Scylla. verloor met 7-3 van Tempo Team. In Amsterdam verloor Heidi de Haas alleen van De Koning. Judith Lepelaar won alleen van Tossijn. In de twee de divisie ging het reserve korps van Scylla met 7-3 on deruit tegen het Eindhovense L&T. Wel blijft de ploeg, sa men met Dextro/Avanti 2 knokken voor het tweede di visieschap. De Hazerswoudse „reserves" verloren met de zelfde éijfers van 't Zand. Mi randa Karsdorp (twee) en El len Mieke Kooter (een) haal den de punten binnen. In de hereneredivisie is de strijd gestreden, wat wel het best werd aangetoond door Dextro/Avanti. Vaststaand op de tweede plaats mocht Tibor Kreisz een dagje vrijaf nemen om zijn verjaardag te vieren. Toch werd kandidaatdegra dant BT Lifters in eigen huis met 4-14 teruggewezen. Her man van de Broek won ver rassend van Bettine Vriese- koop en van Rob Turk; Ron Schipaanboord won eveneens van de Top Twaalfspeelster. Friso Reitsma won verder van Robert de Groot. Ronald van Beringen - van Oegstgeest kwam niet tot winst, Gerard Bakker jr. van Hazerswoude „weigerde" te verliezen. Scylla verloor met 8-10 van De Blaeuwe Werelt. Peter Paul de Vrind verloor alleen van Frank Boute. Patrick Swier won evenals Frits Kantebeen alleen van Danny de Wilde, de invaller voor de afwezige Dave Wells. Sjoerd Meyer ver sloeg De Wilde en Edwin An- genent. Avanti 2 kwam ook niet tegen een andere zwakke broeder tot opvallende daden. Het Schie- damse NOAD speelde goed en boekte een 5-13 winst. Ellen Bakker won drie duels, Peter de Groot één. Patrick van Me- verden en Timo van der Voort haalden geen enkel winstpunt binnen. Voorlaatste in de tweede divisie staat BT Lifters 2. Oegstgeest won met 7-3 van JCV 2. De Jong scoorde drie maal. Jansen tweemaal en Po lak één keer. Docos verloor in de derde divisie met 4-6 van Trias. Kish Prashad had met drie winstpartijen het grootste aandeel, Ron van Veen won één wedstrijd. LEIDEN Unicum kwam getuige de 8-0 overwinning op het Gro ningse Cream Crackers goed uit de hoofdklasse- startblokken. Leeuwen berg deed het bij Joy Mozaiek niet minder; de titel gaat naar een van beide. Dekker en Pelli- kaan III bleven in de plassen en bij een stand van 2-4 in het voordeel van de Warmonders ste ken. Unicum II deelde in de overgangs A met Noorderlicht II. Hilegom boekte in diezelfde klas se, ondanks het niet ver wachte verlies van Mar cel Vink, een fraaie 6-2 zege op de reserves van Zutphen. Hoofdklasse Unicum I - Cream Crackers I 8-0 De Leidse formatie is de ten- niscompetitie met een maxi maal resultaat begonnen. Het Groningse Cream Crackers beschikte alleen in de per soon van Jack Liewes over een tennisser, die zich enigs zins kon meten met de Uni- cummers. Tegen Jacco El- tingh beet Liewes zich niettemin stuk op het hogere tempo van zijn tegenstander, die op belangrijke momenten net iets sterker was. Jan Sie- merink was matig op dreef tegen Hans Erik Zwaagstra. miste het juiste gevoel en had moeite met de trage baan Toch zegevierde Siemerink met 5-7, 6-4, 6-4. Eveline Ha mers had een veel te hoog tempo voor Trudv Torringa en hoefde maar één game af te staan. Margot van Over loop won na een redelijke eerste set en een moeizaam vervolg met 6-2. 7-5 van Jea- nine Robben. De dubbelspe len waren stuk voor stuk van uitstekend gehalte en werden in twee sets gewonnen. Over de enkelspelen heerste toch enige ontevredenheid bij Van Overloop en Siemerink. maar het enige dat echt telde was de 8-0 zege. Het is nu al duidelijk, dat de titel betwist gaat worden door Unicum en Leeuwenberg, dat met 8-0 bij Joy Mozaiek won. Eerste klasse Pellikaan III - Dekker I 2-4 De vooruitzichten op een overwinning waren goed voor Dekker, totdat een ver schrikkelijke regenbui de ba nen blank zette. Freek Tanis was uit tactische overwegin gen als eerste singelaar ge posteerd en deed dat voor treffelijk. Tegen Frank van Ruiten bleef hij in drie sets aan de winnende hand. Teamgenoot Stephan FaaS werd geconfronteerd met Jeffrey Verpalen, die profi teerde van het feit dat Faas te weinig heeft kunnen trai nen en daarom aan vastheid heeft ingeboet. In twee sets dolf Faas het onderspit, maar de Nieuw Venneper revan cheerde zich met Tanis in de herendubbel. Heieen van den Berg en Birgit Pardoel, knap pe zege op Judith Simon, verlorén hun dubbel, maar hadden beiden hun single al overtuigend in winst omge zet. De regen belette het uit spelen van de gemengde dub belspelen. Overgangsklasse A Unicum II - Noorderlicht II 4 4 Met de puntendeling tegen het sterke Noorderlicht, mocht Unicum zich best ge lukkig prijzen. Marceline Spaans vierde haar debuut met twee overwinningen. Als enige Unicummer won zij haar single, waarna tevens de damesdubbel werd binnenge haald. Martijn Krans was ook al goed voor twee zeges; in het dubbelspel met Wijnand Nuyts en in de mixed met Je- anine Jünger toonde hij zijn kwaliteiten. Hillegom I - Zutphen II 6-2 Hillegom maakte korte met ten met Zutphen, dat vorig seizoen Nieuw Vennep op de valreep van het kampioen schap afhield. Toch was de nederlaag van Marcel Vink niet ingecalculeerd tegen de Zweed Olaf Bergström. On verwacht was ook de over winning van invalster Rose mary Verdegaal, die de ge blesseerde Carola Geerlings uitstekend verving. De zusjes Madeion en Rosemary Ver degaal verloren de dames- dubbel nipt. Marco van Trigt was goed voor een heuse hat trick. Overgangsklasse B Beekhuizen II - Nieuw Vennep I 4-4 Nieuw Vennep behaalde een prima gelijkspel bij het ge- vreesde Beekhuizen. Of schoon het vertrek van Ma- delijn Damen niet helemaal gecompenseerd kon worden door Nathalie van Lint (drie maal verlies) stemde het de buut van Erik Bakker tot te vredenheid. Bakker won zijn single tegen Fred Klaassen met 3-6, 6-3, 6-2. triomfeerde in de mixed met Marijke Outshoorn en won met Mar cel van Rijn het dubbelspel. Van Rijn verloor op zijn beurt van Pim Brandt. Outs hoorn haalde in haar ééntje het vierde punt binnen. ELTV IV - Leidse Hout I 5- 3 Joep Timmermans had de moeilijke taak om Jan Wil lem Lugthart te doen verge ten en wie schetste een ieder zijn verbazing toen hij daarin „cum laude" slaagde; hij bond zijn Eindhovense oppo nenten stuk voor stuk aan de zegekar Henny Fehling bleef dit maal met lege han den staan, ofschoon zij in de mixed met Waldo Jansen kansen op „meer!' heeft ge had. Boekhorst I - Bakkum III 5-3 Met Pieter van Heel in de plaats van de aan 2ijn rug ge blesseerde Max Langelaan. behaalde de Noordwijker- houtse équipe de volle winst. Van Heel kan door zijn schoolverplichtingen nauwe lijks trainen, maar won tot zijn eigen verbazing zijn single. Monique Langelaan toonde zich een ware verster king door ongeslagen te blij ven. De partijen van Colinda Voskuil, Onno van Paridon en de herendubbel gingen verloren. Luck Reack I - Lisse I 7-1 Het ontbreken van Inge van der Loo werd terdege ge voeld door Lisse, dat de laat ste jaren niet meer wist wat verliezen was. De heren van de thuisclub waren veel te sterk, maar Elly Reeuwijk en Marja Kuipers hebben zicht gehad op winst. Kuipers smaakte echter toch het ge noegen om met Peter Grim bergen het enige winstpunt aan te tekenen. Castricum II - Unicum III 4-4 Gelukkig voor Unicum her vond Wil den Hollander haar plezier in het spelletje. Wat dat voor gevolgen had, on dervond Castricum, want Den Hollander bleef ongesla gen. Maarten Veeger en Koen van Bemmel revan cheerden zich in hun dubbel voor hun nipte nederlagen in de single. Bob van Over- beeke ontbrak bij Unicum. DEM I - OLTC I 2-6 Na het kampioenschap van Hoekstra. „Maar omdat Bub van der Zee Joost van Leeu wen verraste, pakken we toch een mooie overwin ning". Van der Zee pakte oud-teamgenoot .Van Leeu wen overigens met 6-1, 3-6 en 7-6. Liselotte van der Bijl en Natasja van Schayk sloten hun singles winnend af in twee sets. De twee punten van Roomburg werden bij el kaar geslagen door Ad Vrees wijk (hij was de meerdere van Dik Hulsebos) en het dubbel Van "Leeuwen/Van Marwijk. Zij versloegen Hul sebos en Hoekstra met 7-5, 6- 1. Zoeterwoude I - Be Quick I 1-7 Volgens aanvoerder Marcel de Bakker krijgt zijn team het in deze poule „heel moei lijk". „Onze tegenstanders beschikken allemaal over B-2 spelers terwijl Hazerswoude met mijn persoontje slechts een B-speler in huis heeft. We zullen ons moeten rich ten op Leimonias dat met 7-1 van Waddinxveen heeft ver loren". De Bakker, Eric van 'Oei, Karin van Veen en Flo- rieke Westhof kwamen er in de enkels niet aan te pas. Al leen De Bakker en Westhof schreven daarna het ge- mengddubbel op hun naam. Derde klasse Sassenheim I - Unicum VI 7-1 Een black-out van Jan Hein Bader (hij werd in zijn eerste enkel met 6-0, 6-0 geveegd Eric Bolten) bracht de Leide- naars op voorsprong. Daarna kwam de „Sassenheim-ma- chine" op gang en bleef er geen spaan meer heel van de tegenstander. Op de partij van Leontien van Laarhoven na, werd elke match in twee sets gewonnen. Bader, Van Laarhoven, Jelle Rinzema en Nicole Bader krijgen volgen de week te maken met Heemstede II, dat tegen Luc ky Strike met 6-2 aan het langste eind trok. Zee Duin I - Merlenhove VI 6-2 Jan Willem Lugthart, Leon Damen en Dineke van der Plas brachten hun team op een 3-0 voorsprong. Wil Spie renburg had meer moeite met haar tegenstander en ging in drie sets ten onder. De voorsprong werd vergroot omdat het heren- en dames- dubbel gemakkelijk in twee sets werd gewonnen. Het duo Lugthart/Spierenburg ver oorzaakte het tweede „onver wachte" verliespunt. Botesa II - Hazerswoude I 0-8 In de eerste enkel versloeg Jurgen Peters zijn vroegere clubgenoot en B-2 speler Pe ter Tjalma met 4-6, 6-4, 6-1. Ook Richard Zevenhoven, Anita Peters en Karin van Reeuwijk zetten hun enkel spelen vervolgens om in winst en legden daarmee de basis voor de 8-0 winst. Het viertal zag de andere teams in de poule, VEP I en Meren- wijk II, de punten delen. Voorhout I - Unicum VII 3- 5 Na de singles keken de Voor- houters al tegen een 1-3 ach terstand aan. Jan en Mark Baan en Nienke Wiersma en Dorine Drejer legden ook in het heren- en damesdubbel het loodje. De 1-5 achterstand werd nog teruggebracht tot 3-5, omdat de beide mixed- dubbels wel werden gewon nen, maar het zoet van de overwinning ging naar de Leidse équipe KLTV I - Wateringen III 4- 4 De afwezigheid van „brid ger" Louk Verhees is de Kat- wijkers duur komen te staan. Invaller Jeroen Westdijk was niet op dreef en dolf drie maal het onderspit. Perry Paauw en Mariëlle van der Plas waren verantwoordelijk voor de eerste twee Katwijk- se punten. De resterende twee punten werden bij el kaar geserveerd door het ge- mengddubbel Paauw/Guyt en het damesdubbel Guyt- /List. Herencompetitie DUNO I - Unicum I 6-0 Een sterk gewijzigd heren team van Unicum kende een valse start. De ongelukkige René Cardinaal scheurde in zijn eerste partij zijn enkel banden en moest het dubbel spel opgeven. Zijn „maatjes" Jeffry Dümpel, Andre Wee ning en Anne Jan van der Meer waren hiervan zeer on der de indruk. Zij waren zelfs zo gedemotiveerd, dat er geen enkele match meer werd gewonnen. Hoofdklasse: Poule 002: Unicum I - Cream Crac kers I 8-0; Joy Mozaiek I - Leeu- wenbergh I 0-8. Eerste klasse: Poule 004. Pellikaan III - Dekker I 2-4; Bosheim II - Beekhuizen I 6-2. Overgangsklasse A: Poule 010: Unicum II - Noorderlicht II 4-4; Topspinners II -VEGO I 1-7. Poule 015: Hillegom I - Zutphen II 6-2; Markendaal I - Holy I 6-2 Overgangsklasse B: Poule 012: Beekhuizen II - Nieuw Vennep I 4- 4. Ede I - Amstelland II. Poule 015: ELTV IV - Leidse Hout I; Noorder licht III - BTCI I 2-6. Poule 019: Boekhorst I - Bakkum III 5-3; Rac keteers II - Pynacker I 7-1. Poule 021: Luck Raeck I - Lisse I 7-1; Shaile II - Stobblek I 3-5. Poule 022. Castricum II - Unicum III 4-4. Bernisse I - Thor RW III 3-5. Poule 023. DEM I - OLTC I 2-6; Leimoni as IV - Soest I 2-6. Poule 024. Zaan dam I - Hillegom II 4-4; Maarssen- broeck I - T 67 III 2-6. Poule 025: Merenwijk I - Shot III 5-3; Heeren duin I - DUNO I 0-8. Poule 026: De Munnik I - Volley II 4-4; Frissel- stein III - De Meent I 6-2. Poule 027: Dekker II - CC I 7-1; CC Zee land II - Falcones I 6-2. Poule 028: Amstelland I - De Munnik II 0-5; Doetichem I - Lunteren I 3-5. Poule 032: Casino I - KSVV I 4-4; Theseus I - Thor RW IV 2-6. Tweede klasse: Poule 020 WOC I - TEAN I 3-5; De Munnik IV - Aemstelspelers IV 6-2. Poule 022: Roomburg I - Forescate I 2-6, Mer lenhove III - Kontakt I 8-0. Poule 028; Zoeterwoude I - Be Quick I 1- 7; Waddinxveen I - Leimonias VI 7-1. Derde klasse: Poule 039- Sassen heim I - Unicum VI 7-1; Lucky Strike I - Heemstede II 2-6. Poule 040: Zee Duin I - Merlenhove VI 6-2; ABC I - Hillegom IV 3-5. Poule 045: Botesa II - Hazerswoude I 0-8, VEP I - Merenwijk II 4-4. Poule 047: Voorhout I - Unicum VII 3-5; Monster/MAS II - Gravellers I 3-5. Poule 048: KLTV I - Wateringen III 4-4; Oranje TC VI - Oud Wasse naar III 7-1. Eerste klasse heren: Poule 003 DUNO 1 - Unicum I 6-0: Thor RW I - Frisselstein I 2-4. van Casino volkomen. De zusjes Croese maakten hun opwachting en bekroonden dat heugelijke feit ieder met twee zeges. René van der Wilk won alleen zijn single, terwijl Alfred Gelevert met lege handen bleef staan. Handhaven wordt het parool. Tweede klasse WOC I - TEAN I 3-5 Eigenlijk zou Mare Nagelker- ken Richard Oskam vervan gen, omdat deze momenteel midden in zijn examenperio de zit. Toen Nagelkerken echter met een gebroken pols van zijn wintersport terug keerde. werd Oskam toch be reid gevonden een partij te spelen. Hij verloor de eerste enkel in 3 sets, liet Rien Booy het heren- en gemengddub- bel spelen en dook weer snel in de boeken. Ook Irma van d^n Oudenrijn leverde haar enkelspel in. Frank Lief broer en Margot van den Ou denrijn wonnen hun enkel spelen wel. Het laatste ge- mengddubbel (Irma van den Oudenrijn/Rien Booy) ging verloren, maar omdat de an dere dubbels werden binnen gehaald, ging de ploeg met een 3-5 zege richting Alphen. Roomburg I - Forescate I 2- 6 „Vooraf had ik getekend voor een 4-4 uitslag", meende Forescate-captain Martin vorig jaar is OLTC weer frank en vrij de nieuwe com petitie ingegaan. De enkel spelen werden een prooi voor Marco Visser. Marco Gerrit sen, Evelien Krul en Nancy Toole. Jasper van Marwijk en Marco Visser verprutsten de dubbel, waarna ook de mixed van het koppel Toole- /Gerritsen moest worden in geleverd. Zaandam I - Hillegom II 4- 4 De Hillegomse heren Fred van Trigt en Sjoerd van der Mark hadden bepaald hun dag. Dat moest ook wel, want doordat Rosemary Verdegaal bij het eerste team moest op draven, diende men een beroep te doen op Connie Vreeswijk, die getuige haar drie nederlagen te kort kwam. Lisette Koenders voegde ook een puntje aan het totaal toe, waarna de bei de gemengde dubbels naar Zaandam gingen. Merenwijk I - Shot III 5-3 De allernieuwste aanwinst van De Merenwijk, Freek van der Capellen, behaalde een 100%-score en maakte daarmee zijn uitverkiezing volledig waar. Irma van See- ters deed niet voor hem on der en behaalde hetzelfde re sultaat. Shot beschikte over een gerenommeerde formatie met de oud A-spelers Nico Welschen en Hans Adama van Scheltema én de wereld kampioene karate Guusje van Mourik, die ook op het gravel haar „vrouwtje" staat. Uit angst voor represailles bleven Pascal Jongmans en de twee oudste Van der Ca- pellens wijselijk puntloos. De Munnik I - Volley I 4-4 De Munnik trof in Volley een gelijkwaardige tegenstre: ver en verloor vier partijen. Bert Bruin ging strijdend ten onder. Dat kon bepaald niet gezegd worden van Bionda Zonderop, die zichzelf niet was. Kees Jan Schuilenburg, uitstekend op dreef met drie zeges, dubbelde zeer sterk met Bruin. Marquérite Pati- wael won voor de afwisseling aleen haar single. Volley be wees tegen De Munnik een potentiële titelkandidaat te Dekker II - CC I 7-1 Een zeer overtuigend begin van kampioenskandidaat Dekker 2. Mark Fleischeuer was de enige, die in de pro blemen kwam en miste nog de ervaring om die (mentale) hindernissen te overwinnen. Michael van den Berg, dub belend met Carel de Bruyn, Astrid Bouw en Madelijn Da men wonnen zoals zij wilden. Amstelland I - De Munnik II 0-7 Zonder de zieke Thomas Koemans. voortreffelijk ver vangen door Henk Janssen, haalde De Munnik vernieti gend uit tegen Amstelland, dat toch niet echt zwak te noemen is. Enkele hangpar- tijen vielen in Leiderdorps voordeel uit. De Zeeuwse de butante Connie Baarens deed het goed en zegevierde drie maal. Door de invallende duisternis moest de mixed van Christel Vérwoert en Janssen afgebroken worden. Casino I - KSVV I 4-4 Op het allerlaatste moment wijzigde men de formatie Natasja van Schayk (Forescate) was tegen Roomburg goed voor drie winstpunten. FOTO: ANDRE VAN HAASTEREN

Leidse Courant | 1988 | | pagina 18