SÜ Lezer^SSÏ^ JAl^IlN groepssecretaresse m/v hui SECRETARESSE III 'SIÏTHOFF PERS leerling zieken verzorgende m/v Data Base Beheerde Marktontwikkeling. SALZBURG FRANKRIJK WEST- EN OOST-BERLIJN CÓTE D'AZUR WALES PORTUGAL P PAGINA 6 ZATERDAG 16 APRIlS'r FILIAALLEIDING BIJ JAMIN VOOR EEN IE VERKOOPSTER DIE DURFT Jamin is een winkelketen van filialen die zoetwaren verkoopt. Voor een van deze winkels zoeken wij mensen tussen de 18 en 25 jaar (v/m) met een H.A.V.O.-, M.E.A.O.-, of M.D.S.-diploma op zak. Je bent niet van plan om lang eerste verkoper/ster te blijven. Je wilt meer een baan met eigen ver antwoordelijkheid. Zo'n baan kun je vinden bij Jamin. En als je het hebt: verantwoordelijkheid aandurft en enthousiast met klanten en personeel overweg kunt, dan word je intern opgeleid tot filiaalleider/ster. (Een baan met een goed salaris en even goede secundaire arbeidsvoorwaar den.) De baan dus die je al zolang in je hoofd hebt. Herken je je kans? Klim dan in de pen. Personeelszaken wacht op je brief. Winkelbedrijf Oosterhout B.V. t.a.v. afd. Personeelszaken Postbus 148 4900 AC OOSTERHOUT SIEMENS werkgebied: telecommunicatie Siemens Nederland N.V. neemt een belangrijke plaats in op het gebied van elektrotechniek en elektronica. Het produkten- spectrum varieert van complete energiecentrales en geavan ceerde computer- en telecommunicatiesystemen tot moderne huishoudelijke apparaten. Werkkring: Binnen de hoofdafdeling Telecommunicatie valt de groep Infrastructuur I waarin deze functie is ontstaan. Deze groep is belast met het verkopen van telecommunicatie-apparatuur. De groepssecretaresse verricht in voorkomende gevallen tevens werkzaamheden voor andere groepen. De werkzaamheden bestaan o.a. uit: - het behandelen van binnenkomende en uitgaande post; - het verzorgen van de correspondentie van het groepshoofd; - algemeen commercieel-administratieve werkzaamheden ten behoeve van de groep, zoals het maken van overzichten; - het uittypen van in concept gegeven of gedicteerde correspondentie in het Nederlands en Duits; - het bijhouden van diverse archieven; - het telefonisch te woord staan van externe relaties. Om voor deze functie in aanmerking te komen moet de kandidaat aan de volgende voorwaarden voldoen: - opleiding op HAVO-niveau; - secretaresse- of gelijkwaardige opleiding; - kennis van de Nederlandse en Duitse taal in woord en geschrift; - ervaring met tekstverwerking; - leeftijd 25 jaar. Richt uw sollicitatie onder vermelding van F 110/05 aan mevrouw M. Verkouteren Jansen van de hoofdafdeling Personeelzaken. U kunt ook bellen voor nadere informatie: 070-782245. Siemens Nederland N.V., Wilhelmina van Pruisenweg 26. Den Haag. Correspondentie-adres: Postbus 16068,2500 BB Den Haag. k Werken bij Siemens p b, Nederland betekent V werken bij een organisatie met circa 2400 medewerkers. Met een omzet van 1 miljard gulden behoort het bedrijf tot de 100 grootste onder nemingen van ons land. Uitgangspunt voor het sociaal beleid bij Siemens is, dat iedereen optimale ontplooiings kansen heeft en zoveel mogelijk voldoening in zijn/haar werk moet kunnen hebben. Daarom wordt u ruimschoots de gelegenheid gegeven met een grote mate van zelfstandigheid te werken. Siemens biedt u een interessante werkkring met goede toekomstmogelijkheden in techniek, marketing, verkoop en administratie. hoofdstraat 82. 2171 AV Sassenf Katholieke Stichting Huize st»bernardus verpleeghuis reactiveringscentrum bejaardenverzorgingstehuis In ons 114 bedden tellende somatische verpleeghuis vindt de opleiding plaats voor welke per 5 september 1988 weer van start gaat. Voor deze opleiding kunnen wij nog een aantal jonge mensen van minimaal 16 jaar en 8 maanden plaatsen, die minstens een LH.N.O. opleiding, waarvan 2 vakken op C-niveau en de andere vakken op B-niveau, met goed gevolg hebben afgelegd. De opleiding begint met een beroepsvoor bereidende periode van 30 weken theore tische basisopleiding. Tijdens deze be roepsvoorbereidende periode ontvangt u een zakgeld van f 395,- per maand en kunt u eventueel aanspraak maken op kinder bijslag. Het volgen van de beroepsvoor bereidende periode is onder bepaalde voor waarden mogelijk met behoud van de (n)WW-uitkering. Daarna wordt de opleiding 2 jaar voortgezet in de vorm van het z.g. inservice-systeem. In deze periode gelden salariëring en secundaire arbeidsvoorwaar den volgens de CA.O.-Ziekenhuiswezen. Mogelijkheid tot interne huisvesting is aanwezig. Nadere inlichtingen over deze opleiding kunnen worden ingewonnen bij de oplei- dingskoördinatrice mevrouw A.B. Wildoër- van der Werf. Uitsluitend schriftelijke sollicitaties richten aan de heer P.H.J.M. ter Linde, koördinerend hoofd verplegingsdienst. Snackbar Petit Restaurant DE KOPERWIEK Papiermolen 5 (winkelcentrum Kopermolen) Leiden vraagt: Medewerkers m/v vaste dienst dinsdag en zondag vrij, 's avonds na 8 uur gesloten. Medewerkers m/v voor enkele dagen per week. Part-timers Liefst met ervaring. Persoonlijk aanmelden. v; Philips Telecommunicatie en Informatie-Systemen. De verkoopmaatschappij van Philips in Nederland voor communicatie- en com putersystemen heet: Philips Telecommu nicatie en Informatie-Systemen Het hoofdkantoor is m Den Haag Area- kantoren zijn er in Amsterdam. Apel doorn. Eindhoven, Groningen en Rotter dam Van daaruit worden Nederlandse bedrijven en overheden oplossingen aangeboden voor hun communicatie- en automatiseringsvraagstukken Dat is een kwestie van de juiste apparatuur, maar vooral van deskundige ondersteuning. De juiste apparatuur wordt gevormd door een uitgebreid programma aan bedrijf stelecommunicatie, kantoorautomatise ring, mini- en microcomputersystemen en systemen voor decentrale invoer en verwerking De deskundige ondersteuning bestaat onder andere uit: consultancy, project management, klantenondersteuning, op leiding en service. Een groot deel van de circa 1 300 mede werkers is daarop gespecialiseerd. Philips Telecommunicatie en Informatie- Systemen levert hardware en software voor: bedrijfs- en telecommunicatie, da tacommunicatie, digital optical record ing, banking, kantoorautomatisering, mi cro-, mini-, business- en personal com putersystemen, radiocommunicatie, na vigatie, verkeersregeling, videotex, wide-area en local area networks. jsi Marktontwikkeling. De afdeling Marktontwikkeling vervult een pioniersrol in de marketing-operatie. Opspori nieuwe mogelijkheden in de markt is de prii taak. Ook de eerste opbouw van zo'n markt ij» de afdeling voor zijn rekening. Ontwikkelen marketing-instrumenten is de derde taak. Uiteraard is de informatiestroom binnen de ai ling hoog geautomatiseerd met een data-basfzè P-4000 als kern. We zoeken contact met een jonge man of vri die deze data-base gaat beheren. Dat wil z de invoer van gegevens en diverse selecties |Ri overzichten verzorgen. U doet dat op verzoel. de marketing deskundigen, maar ook periodjt voor marktrapportages. We vragen van u MEAO-CE of HAVO met eei ministratieve vervolgopleiding. U bent comm genoeg om te weten wat er in de afdeling oi De automatiseringswereld kent u enigszins. Uw leeftijd ligt tussen de 22 en 30 jaar. Voor nadere informatie over de functie kunt uK contact opnemen met de heren Dijkstra, Nool Brouwer, telefoon 070-482027. <j We verwachten uw sollicitatie vóór 23 april a.|de gericht aan de heer M.A.J. Boer, N Philips Telecommunicatie Informatie-SystemeF Personeel Organisatie, Maanweg 2516 AB Den Haag PHIlii MEAO-CE of HAVO K met administratieve opleidii Het Alpha Hypotheekcentrum is de grootste makelaardij in Hypotheken van Nederland. Het Centrum opereert vanuit een zestal plaatsen en vormt een belangrijke schakel tussen geldverstrekkers (Banken, Verzekeraars, Pensioenfondsen e.d.) en geldleners. Voor haar vestiging te 's-Gravenhage zoekt zij, ter versterking van het team, op korte termijn een spontane, leergierige, enthousiaste en representatieve Een goede secretaresse-opleiding (bijvoorbeeld Schoevers) is een vereiste. Ervaring in het Bank-, onroerend goed- en/of verzekeringswezen is een pré. Leeftijd 20-25 jaar. Indien u aan bovenstaande eisen voldoet en gevoel voor service en commercie heeft, en bovendien met een tekstverwerker kunt omgaan, stuur dan per omgaande uw schriftelijke sollicitatie met CV. naar: ALPHA MAKELAARDIJ IN HYPOTHEKEN HYPOTHEEKCENTRUM T.a.v. de direktie Koninginnegracht 82 2514 AJ 's-Gravenhage Unieke 5-daagse vliegreis naar de mooie stad Vertrekdatum donderdag 12 mei (Hemelvaartsdag) Prijs slechts 495.- Deze prijs is inclusief - vlucht Amsterdam-Salzburg v. charter van Austrian Airlines vervoer van de luchthaven Salzburg naar het hotel v.v. - verblijf in Hotel Pelz gedurende 4 nachten op basis van logies/ontbijt: alle kamers met faciliteiten. Het centrum van de stad is gemakkelijk te bereiken per openbaar vervoer! Deze reis is uitermate geschikt voor u, die op eigen gelegenheid deze stad wilt ontdekken. Bezoek het Schloss Mirabel, het geboortehuis van Mozart en de Salzburger Dom. Bij vliegreizen is de annuleringsverzekering verplicht. Zetfouten voorbehouden. 10-daagse rondreis Vertrek 2 mei 1988 met o.a. bezoek aan Normandië, Dordogne, Auvergne Prijs 935.- p, op basis van een tweepersoonskamer met halfpension. Deze rondreis zal u ondermeer leiden langs de plaatsen: Rouen. de stad waar Jeanne d'Arc ter dood is veroordeeld - Honfleur, één van de bekendste stadjes van Normandië Arrömanches, landingsplaats van de geallieerden in WO II Perigeux. stad in de Dordogne Clermont Ferrand - Via Parijs weer naar Nederland met hier ter afsluiting een afscheidsdiner. Deze gehele rondreis zal onder leiding staan van een deskundige gids. Toeslag 1-persoonskamer 150.- Last minute aanbieding naar 5-daagse luxe touringcarreis Vertrek op 22 april Prijs slechts 369.- pp op basis van half-pension in hotel Igel. Alle kamers met faciliteiten. Toeslag 1-persoonskamer 50.- Inclusief: - 4 overnachtingen in Hotel Igel - 4 ontbijten en 4 diners - via Check-Point Charlie naar Oost- Berlijn o.l.v. een gids - 1 lunch in Oost-Bérlijn - stadstour door West-Berlijn o.l.v. een gids exclusief lunches en entreegelden 10-daagse luxe touringcarreis naar Bormes les Mimosas. Vertrek 25 april Pnjs 690.- op basis van halfpension. Kamers met faciliteiten. Toeslag 1-persoonskamer ƒ85.- Inclusief: - overnachting op heen- en terugreis, excursies naar: Saint Tropez, Les Gorges de Verdon, Monaco. Nice. Port Grimaud. - Tevens bezoek aan Avignon en Orange. - Afscheidsdiner. Exclusief: - entreegelden - verzekeringen - lunches p.p. 6-daagse luxe touringcarreis Vertrek 8 mei Prijs 695.- op basis van half-pension Verblijf in Hotel Metropole te Llandridodd. Alle kamers met faciliteiten. Toeslag 1-persoonskamer 100.- Inclusief: - overnachting in Londen op heen- en terugreis. - 5 maal ontbijt en diner - lunch op de 3e dag te Llandridodd - bezoek aan Stratford upon Avon. - bezoek aan Powys Castle (één van de bekendste kastelen van Wales). - bezoek aan het schitterende natuurgebied Snowdoniapark. - Romeinse baden te Bath. - afscheidsdiner Exclusief - entreegelden - verzekeringen - lunches Unieke voorjaarsreis naar Portugal Vertrek 13 mei 15-daagse vliegreis naar de Costa Pa' Verde, inclusief excursies U verblijft in het prachtige viersterrenhotel ,,Ofir". 1145.-'s Prijs slechts Er is geen 1-persoonskamer toeslac? Alle kamers zijn voorzien van badjjto douche/toilet. Deze reis is inclusief, een vijftal exo naar alle interessante steden in dei omgeving, de schitterende natuur het imposante achterland, Oporto I portkelders etc. U verblijft op basis van halipensioil De maaltijden worden gebruikt in s voortreffelijke restaurantjes. N Tevens krijgt u aangeboden een d— dansant, een show m het casino tem Povoa de Varzim. 0/ m Vraag vrijblijvend ons programmat Annuleringsverzekering bi) vliegre*^ verplicht. Inlichtingen en boekingen telefonisch onder nummer 070-190882 maandag t/m vrijdag 9.00-16.00 uur of persoonlijk in onze vestiging Haagsche Courant/Binnenhof aan de Spuistraat 71 hoek Spui te Den Haag of bij de Goudsche Courant, Markt 26 te Gouda. POSTBUS 16050 2500 AA DEN HAAG TELEFOON 070-190882

Leidse Courant | 1988 | | pagina 6