Herinneringen aan Anne Frank van een ontroerende echtheid üadio/televisie- £eidóc@ou^mtt WOENSDAG 13 APRIL 1988 PAGINA 17 ip satelliet-tv 0 pet. reclame oegestaan 'NEN - De ministers voor diazaken van de Raad van ropa zijn het in Wenen in lijnen eens geworden het percentage reclame "het aandeel daarin van Eu- ,ese produkten bij grens- ■rschrijdend televisiever- fer, met name via de satel- Ko' t. Het gaat daarbij vooral om iimerciële televisiestations, afloop van de eerste dag jk de voorkeur van de este delegaties uit te gaan ir een maximum van 15 'el icent reclame per uur of, als loten zou worden ook „tele- pping" in de conventie op jjjj nemen, een maximum van procent. Teleshopping, een rt postorderreclame per te- 3P-9' isie, werd door de Bondsre- ir-14 iliek geïntroduceerd. Tij- 'nt is de eerste ministersconfe- itie over de conventie, in .•ember 1986, was van dit fe- neen nog geen sprake, lister Eelco Brinkman van \JC zei namens Nederland hij geen „fundamenteel be- i-efaar'' had tegen deze percen- es, omdat in het concept ir de conventie ook een ar il is opgenomen dat televi- naatschappijen verbiedt nsoverschrijdende televi- s'programma's te maken met 9fi cifiek op een ander land ichte reclame. In dat geval ^ïnt dit station zich te houden za i de wettelijke bepalingen jntri i het ontvangende land. ministers bereikten tevens •reenstemming over een Sdende vorm van arbitrage 1;eschillen over de interpre- e van een ontwerp-conven- waarin dit staat omschre- Met deze overeenstem- jng zijn echter nog lang niet obstakels uit de weg ge- md voor een succesvol ver- op het opstellen van de iventie. Het voor Nederland belangrijke artikel dat de cifiek op een ander land ichte reclame moet regelen, vandaag door Luxemburg Ider vuur worden genomen. A xemburg voelt niets voor artikel en wil het laten I irappen. Ook de plaatsing .^i de reclameblokken schept iblemen. .VERSUM Na zo'n 350 weringen in ruim tien jaar ;r een einde gekomen aan NOS-Visparade. De samen- Ier en initiatiefnemer Hans ileman heeft door andere kke werkzaamheden een it gezet achter de rubriek onderdeel uitmaakte van radioprogramma Langs de TV-BEWERKING VAN BOEK MIEP GIES BU AVRO HILVERSUM - Tientallen ja ren lang heeft de Amsterdam se Miep Gies, de helpster van het gezin Frank in de onder duiktijd in het Achterhuis aan de Amsterdamse Prinsen gracht, haar verhaal niet wil len, niet kunnen vertellen. Zij heeft die schokkende werke lijkheid nooit onder woorden kunnen krijgen. Totdat de Amerikaanse journaliste Ali son Gold haar aan het praten kreeg. Dit leidde tot het boek „Herinneringen aan Anne Frank". In navolging van het „Dag boek van Anne Frank" werd dit in Amerika een bestseller. Hier wierp de Amerikaanse tv-maatschappij Telecom zich op met in zijn gevolg de Britse Yorkshire-tv. Die vroegen de AVRO om medefinanciering van een film, een bedrag van 3,2 miljoen dollar, een verzoek waaraan deze zendgemach tigde bij lange na niet kon vol doen. Zij kreeg voor 20.000 gulden de uitzendrechten voor de uit deze samenwerking ont stane film onder dezelfde titel als het boek, „The hiding of Anne Frank", donderdag op Ned. 2 om 20.29 uur. Het is een lichtelijk ontroe rend werkstuk geworden, een film waarvan zelfs Miep Gies ronduit heeft laten weten, dat het verhaal voor haar een gro te werkelijkheidswaarde heeft. „Zo is het gegaan en zo ben ik met Anne opgetrokken in de donkerste jaren van onze le vens". De rol van Miep Gies wordt gespeeld door de Britse actrice Mary Steenburgen, die van Anne door Lisa Jacobs. Er zit één Nederlandse rol in en wel die van Huub Stapel als de in levende echtgenoot van Miep. Paul Scofield komt als vader Frank over als een ferme man, vol begrip voor vooral toch Anne, die nogal eens pit tig van zich af beet. Bewijs De betekenis van dit boek be helst nog een andere dan lite raire en historische waarde. Het werkt als een overtuigend bewijsstuk tegen de neo-nazi- bedenkingen omtrent de echt heid van het dagboek van Anne Frank. Dit wordt in die kringen een vervalsing ge noemd. Het in boekvorm en nu in film verschenen verhaal van Miep ontneemt elke grond aan dergelijke verdachtmakin- De Amerikaanse actrice Mary Steenburgen speelt de rol van Miep Gies, rechts op de foto. FOTO: AVRO straatreclame. Het was echter vriendinnen gebeurt, niet mogelijk tot verwijdering - hiervan over te gaan. Huub Stapel: „Pas op het allerlaatste moment viel de keus voor een rol in deze film op mij. In elk geval wilden de filmmakers er zeker van zijn, dat het klikte tussen mij en Mary Steenbur gen. Verder werken de Ame rikanen zo, dat je pas zeker bent van je rol als de film he lemaal af is. Valt er halverwe ge iets tegen, dan sturen ze je zonder meer weg en nemen ze alsnog een ander. Ik ben dan ook wel met enige zenuwen aan deze rol begonnen". gen. Miep Gies heeft laten we ten blij te zijn met het feit, dat men haar uiteindelijk toch aan het praten heeft gekregen. Haar relaas had niet met haar t.z.t. in het graf mogen ver dwijnen. Er zit welgeteld één Neder landse rol in deze film, die van Huub Stapel. Hij verwierf be kendheid met enkele andere films, zoals „Amsterdamned". Het gaat in deze film echter om een geheel andere rol-in- vulling. Mary Steenburgen geeft aan Miep iets mee van de meevoelende en tegelijk moe dige vrouw. Regisseur John Erman heeft er nauwlettend op toegezien, dat er geen senti mentele elementen zouden insluipen. Dit heeft Huub Sta pel ook zo aangevoeld. Zijn spel past precies in de sfeer die deze film ademt. De aanwezigheid van Huub Stapel op de set van deze film, tendele in Amsterdam opgeno men en tendele in Britse stu dio's, had inzoverre ook zin, dat hij kon vertellen welke elementen in de achtergrond niet helemaal zuiver waren. Hij wees in dit verband op de Amsterdammertjes en wat Vertrouwelinge Voorzover valt na te gaan ko men de omstandigheden in deze film erg waarheidsge trouw over. Dit leidt tot lichte ontroering speciaal in die sce nes, waarin Miep als de ver trouwelinge van Anne in beeld komt. Anne had moeite met de verwerking van de spanningen. Zij kon haar op standigheid en tegelijk gene genheid bij Miep kwijt. Zo verzorgde Miep het haar van Anne, een bijkomstigheid, maar wel zo als alleen tussen Ook de straatbeelden komen naar waarheid over, de voort durende razzia's, het geheime laezoek van een tandarts aan het Achterhuis en de woede van Miep, toen zij door pa trouillerende Duitsers op haar fiets omver werd gereden. Niet minder echt klinkt bij nacht het geluid van de hon derden overvliegende geal- liëerde vliegtuigen en speciaal voor wat Anne betreft elk uur de klokken van de Westerto ren, niet ver van haar dak raam. Miep heeft haar redding te danken aan het feit, dat een man van de geheime Duitse politie evenals zij een Oosten rijker was. Hij heeft haar wil len sparen en afgezien van haar gevangenneming. De in val in het Achterhuis tenslotte, door verraad, is strak in beeld gezet. Miep was daarbij, heeft het dagboek ontdekt, maar heeft geen afscheid meer kun nen nemen, niet van de fami lie en niet van Anne. Ziet men dit boek en deze film als een postume poging daartoe, dan schuilt daarin de ontroering van deze film. TON OLIEMULLER NEDERLAND 1 EO 16.00 In het bos van de uilen. Zweedse natuurfilm 16.30 Lassie. Amerikaanse jeugdserie. Afl.: Hulp voor een oude vriend. Andy McCrew verhuurt al jaren boten. Op een dag ontdekt hij dat er allemaal dode vissen op het strand lig gen. Lassie en Corey Stu art worden om hulp ge vraagd 16.55 EKinderkrant, kleuterpro gramma met Wim de Knijff en Yvonne Versteegh 18.30 How the world came to be, vijfdelige documentai reserie over de oorsprong van heelal en leven. Afl. 1: The Universe NOS 19.00 Journaal EO 19.18 Jody en het hertejong, te kenfilmserie. Afl.: Kennis van een kennis 19.45 Flap uit, kinderprogram ma gepresenteerd door Lanny van Ree. Vanavond: Ben je ook wel eens bang? 20.10 The Campbells, Canade se tv-serie. Afl.: Een be langrijk besluit. Ondanks de inzet van dokter James Campbell overlijdt Duncan aan zijn verwondingen. De situatie voor de familie Campbell wordt ohhoud- baar in Schotland 20.35 Holland, ze zeggen: Bol lenstreek, gevarieerd pro gramma vanuit de bollen streek. Presentatie: Janny Fijnvandraat en Hans Le Poole 21.47 Gevaarlijke spelletjes, documentaire over om gang met het bovenna tuurlijke NOS 22.30 Journaal EO 22.40 Tijdsein, actualiteitenru briek met aandacht voor de betrokkenheid van de Nederlander Adriaan van de E. bij kinderprostitutie op de Filipijnen. Prof. J.E. Doek, hoogleraar jeug drecht, pleit voor een in ternationale aanpak van dit soort praktijken. Ver der onder de titel 'Jesse Jackson, meer charisma dan bekwaamheid' een portret van een man die hoge ogen gooit, maar ei genlijk niet gewild is 23.10-23.50 De eenzame strijd, documentaire van Hans Knoop over de opstand van de joden in het Getto van Warschau, tijdens de Tweede Wereldoorlog NEDERLAND2 15.30 15.15 16.15 16.40 17.05 17.30 20.00 20.29 21.22 21.45 VOO Tekenfilms. 1. My little pony. Afl.: Het spook in het paradijs. 2. Superted. Afl.: Superted en de treinrovers De Grote Meneer Kaktus Show, kinderprogramma met o.a. Peter Jan Rens De Jetsons, tekenfilm serie. Afl.: Rosie komt te rug Square Pegs, Amerikaan se jeugdserie. Afl. 2: De schoolmusical Gi-joe, Amerikaanse te kenfilmserie. Afl.: Slaaf van de cobra Dynasty, Amerikaanse tv- serie. Afl.: De bekentenis. Krystle heeft Krystina weer terug en Blake besluit de aanklacht tegen Sarah te laten vallen. Adam kan niet meer tegen alle leugens en de chantage van Neal MöVane en vlucht weg na dat hij zijn ouders zijn ware identiteit heeft verteld VOO Veronica Sport De Fabeltjeskrant. Afl.: De depressie van Ed Bever Isl Countdown, poppro gramma gepresenteerd door Simone Walraven NOS EB Journaal en weerover- zicht VOO (H Miami Vice, Amerikaan se politieserie met Don Johnson en Philip Michael Thomas in de hoofdrollen. Afl.: Vermist. Regie: Ate de Jong. Switek en Trudy on derzoeken de dood van Lonnie Akers, een porno dealer. Ondertussen maakt Sony kennis met Rona, zijn weduwe. Zij be weert dat Lonie en zij op gepikt waren door een ruimteschip en dat haar man al twee jaar vermist werd EE en Bodyline, informa tief programma over mode en uiterlijk Nieuwslijn, actualiteiten rubriek met ditmaal een onthullende reportage over de rol die Nederlan ders spelen binnen de in ternationale illegale wa penhandel. Een groep Ne derlandse zakenlieden heeft bemiddeld bij de le vering van Chinese Zijde rupsraketten aan Iran. De zelfde groep heeft ook be middeld tussen diverse partijen, die bij het Iran- schandaal betrokken zijn. Presentatie: Jaap van Meekren en Ruud Hen driks 22.30 RUR, praatprogramma van Jan Lenferink vanuit dis cotheek Roxy in Amster dam 23.15 Isl Story of Demis Rous- 808, muzikaal portret van deze Griekse zanger (herh.) 00.05 Journaal NEDERLAND3 17.15 17.20 17.30 17.46 20.00 20.29 21.56 22.30 22.40 NOS Nieuws in teletekst Programma-overzicht Journaal Sesamstraat FEDUCO Medelanders, Nederlan ders: Verdwaalde kinde ren, programma voor Ma rokkanen TELEAC EB Sociale Zekerheid. Les 4: Jongeren NOS (xlJeugdjournaal ffiHet Klokhuis, informa tief kinderprogramma met Aart Staartjes, Joost Prin sen, Wieteke van Dort e.a. TV 3, gevarieerd magazine met o.a. de trekking van de Staatsloterij ^Journaal en weerover- zicht Angst voor Aids, recht streekse discussie over het risico van Aids-besmetting in werksituaties. Presenta tie: Koos Postema Studio Sport Journaal Den Haag vandaag, parle mentaire rubriek Nieuws voor doven en slechthorenden Dr. Moweli Edelman, hoofdpersoon in de documentaire 'De een zame strijd', bij het monument van de Getto-opstand in War schau. Ned. 1 om 23.10 uur. FOTO: EO DUITSLAND 1 Oliver Maasa (slot), Duitse jeugdserie 17.30 Klim Op, tienermagazine over llfe-style en cultuur (herh.) Nieuws in teletekst Tik Tok. Animatieserie (herh.) Plons. Kinderserie. Afl.: Plons en de indiaan (herh.) Seabert, tekenfilmserie. Afl.: Zes meter onder 't ijs Kilimanjare, nieuwspro gramma voor tieners. Presen tatie: Mariet Vandebos Mobiele mensen - auto, pro gramma over de auto met o.a.: 1. Vergelijkende test: Citroën AX. Fiat UNO en Daihatsu Charade. 2. Dossier: Geluid. 3. Aandacht voor tweedehands wagens Programma-overzicht Nieuws Een zaak voor twee (Eln Fall für Zwei), Duitse misdaadserie met o.a. Günter Strack en Claus Theo Gartner. Afl.: Be taaldag Wie schrijft die blijft, literair magazine met o.a. Elisabeth Marain en Herman Brussel- 3 Uitzending door derden: Pro gramma van de Katholieke Ra dio en Televisie Omroep 0-23.00 Nieuws en Coda Das Unsichtbare slchtbar ma- chen, portret van de fotograaf Robert Hëusser Die Spielbude, kinderpro gramma met Mario Stephan Tagesschau Nur keine Hemmungen, tv-se rie 5 Tagesschau Hier und heute, actualiteiten Reich und arm, tv-serie 3 Programma-overzicht QDTagesschau ARD-Sport Extra, reportage van de voetbalwedstrijd Wer- der Bremen - Eintracht Frank furt, een halve finale in het toernooi om de Duitse beker lm Brennpunkt, actualiteiten Tagesthemen, actualiteiten Showgeachichten, praatpro gramma gepresenteerd door Gerhard Schmltt-Thlel. Gast: Hans Joachim Kulenkampff 5 Tagesschau Nachtgedanken DUITSLAND 2 3 Intermezzo, lm Frühllng, van E. Schultze/Schubert, uitge voerd door Zeger Vanderstee- ne, zang en Levente Kende, piano (herh.) !5 08hin, Japanse tv-serie [0 Programma-overzicht |5 Nieuws |0 Kwidam, videospelletje |5 Butterfield 8, Amerikaanse speelfilm uit 1960 van Daniel Mann. Met Elizabeth Taylor, Laurence Harvey, Eddie Fi scher e.a. Gloria, een manne quin In New York, is per tele foon bereikbaar op 'Butterfield 8'. Ze maakt kennis met West on, een jonge man die door j zijn huwelijk zwaar ontgoo cheld is -22.40 Radio België Special. Bart Peters praat met Kevin Godley en Lol Creme over hun carrière, muziek, videoclips en de rockcultuur TBF 1 1 La Baie des esprits, kinderse rie. Afl.: La blcyclette bleue 5 Tao Tao, kinderserie 0 Les Wuzzles, tekenfilmserie 15 Nouba nouba, kinderprogram ma (herh.) Carrefoura, gevarieerd pro gramma Journaal 3 Ce soir, regionaal journaal 6 Quick et Flupke, tekenfilm 9 Journaal lom de la lol, Juridisch ma gazine 1 L' affaire Saint-Romaln (3), tv- 5 Coup de film, filmrubriek. Pre sentatie: Terry Focant ï5 Cargo de nuit, cultureel maga zine met Jean Louis Sbille 5 Laatste journaal 5-23.35 Le coeur et l'esprit 15.30 lm Reich der wilden Tiere, na tuurfilmserie. Afl.: De luipaar den zullen overleven 15.55 Heute 15.58 Wie die Ewoka die Thula- Hexe iiberlisten, tekenfilm. 16.25 Löwenzahn, tv-serie met Peter Lustig in de hoofdrol. Afl.: Pe ter tanzt auf dem Vulkan 16.55 Heute 17.10 (SI Tele-lllustrierte, sport, actu aliteiten en amusement 17.45 Unsere schönsten Jahre, tv- serie met Ushi Glas, Elmar Wepper, Helmut Fischer e.a. Afl.: So pressierts doch nicht 18.54 Lottotrekking 18.58 Programma-overzicht 19.00 Heute 19.30 Isl Doppelpunkt-Szene, mu ziekprogramma met The Chris tians, een portret van George Michael en een reportage over de videoclipcultuur 20.15 Studio 1, sportprogramma ge presenteerd door Bodo H. Hauser 21.00 Der Denver-Clan (Dynasty), Amerikaanse tv-serie met John Forsythe, Linda Evans, Gordon Thomson e.a. Afl.: Das schöne Kieid 21.45 Heute-journal 22.10 Kontext: Alle Tage 1st nun Sonntag? Documentaire over het stilleggen van een bedrijf en flexibele werktijden 22.40 Aus Hollywood: die 60. Oscar- "Verleihung. Verslag van de Oscar-uitreiking gepresenteerd door Chevy Chase, Gregory Peck, Paul Newman e.a. 23.55 Heute DUITSLAND 3 18.00 Telekolleg II: cursus natuur kunde. Les 3 18.30 Sesamstraat 19.00 Aktuelle Stunde, regionaal magazine met sport en nieuws 19.40 Raamprogramma van de re gionale studio's 20.00 Mittwochs urn 8 21.30 West 3 Aktuell 21.45 Etf-Eff: Freizeit und Fittness, vrijetljdsmagazine 22.30 deels GDie Zeit die bleibt, Oostduitse documentaire van Lew Hohmann over de regis seur Konrad Wolf 00.25 Laatste nieuws BBC 1 Het team van M*A*S*H* met v.l.n.r. Alan Alda, Loretta Swlt, McLean Stevenson, Larry Laville en zittend Wayne Rogers. BBC 2 om 22.00 uur. FOTO: AVRO de 'Individualisten' voor het bier te interesseren 23.00 Black and white, sociologisch programma over de slechte verhoudingen tussen blanken en kleurlingen 23.30 Sportsnight, sportmagazine met o.a. een samenvatting van een halve finale In het voetbal toernooi om de FA-Cup, bok sen en een voorbeschouwing van de London Marathon, die zondag plaatsvindt 01.00 Weerbericht 14.50 Wednesday Matinee: Not now, comrade, Engelse speelfilm uit 1976 met Leslie Phillips en Roy Finnear in d« hoofdrollen. Een Engelse familie raakt behoor lijk uit haar doen wanneer zij te maken krijgen met een be roemde Russische balletdan ser die naar het Westen wil vluchten. De komst van een KGB-agent zorgt voor nog 16.15 Lifeline 16.25 Bellamy's seaside safari, vijf delige serie over het leven op en In het strand. Afl. 3: Birds of the sea 16.50 Children's BBC, gevarieerd kindermagazine gepresenteerd door Andy Crane. Met o.a. 'BananamanV 'Pie In the Sky', 'Laurel and Hardy', "Yogi's, treasure hunt', 'Take two' 18.00 Newsround, jeugdjournaal 18.10 Running scared (4), zesdelige politieserie met Julia Millbank, Amarjit Dhillon, Fred Bryant 18.35 Neighbours, Australische tv- serie met Francis Bell, Dasha Blahova, David Clencie e.a. (herh.) 19.00 Journaal en weerbericht 19.35 London plus, regionaal nieuwsmagazine 20.00 Wogan, praatprogramma met Terry Wogan 20.35 The clothes show, modema- tazlne. Presentatie: Selina cott, Jeft Banks en Caryn Franklin 21.00 SI Dallas, Amerikaanse tv-serle met Barbara Bel Geddes, Ho ward Keel, Larry Hagman, Lin da Gray e.a. Afl.: Brotherly love 21.50 Points of view, kijkersreacties 22.00 Journaal, regionaal nieuws en weerbericht 22.30 SQ.E.D., wetenschappelijke documentaireserie. Afl.: It's not easy being a dolphin, do cumentaire over de ontwikke ling van de reclame-psycholo- gie. Deze tak van psychologie wordt met name gebruikt om nieuwe doelgroepen te Interes seren voor een bepaald pro- dukt. Zo is een nieuwe tv-spot voor Guinness, waarin Rutger Hauer samen met een dolfijn de hoofdrol speelt, speciaal vervaardigd om de zogenaam- BBC 2 15.15 Paardenraces te Ascot 16.50 Nieuws en weerbericht 17.00 King Olaf banquet special, re portage van het diner dat de Noorse koning Olaf het Engel se koninklijk paar aanbiedt tij dens zijn bezoek aan het Vere nigd Koninkrijk 17.30 Junior darts 18.05 My Music, muzikaal spelpro- gramma 18.30 Film '88, filmmagazine gepre senteerd door Barry Norman (herh.) 19.00 High adventure: The treasure of Monte Christo, Engelse speelfilm uit 1960 van Robert S. Baker. Met Rory Calhoun. John Gregson, Patricia Bredin 20.30 Cartoon two: A Greek trage dy, tekenfilm 20.40 The Rock 'n Roll Years, mu ziekprogramma met hits en ac tualiteiten uit 1968 21.10 Wideworld: More from the musical mariner, tweede deel van een reisverslag van David Fanshaw over zijn tocht door Stille Zuidzee-gebled 22.00 M*A*S*H*, Amerikaanse co medyserie met Alan Alda, Lo retta Switt e.a. Afl.: Lt. Radar O'Reilly 22.25 ISSophia and Constance (1), zesdelige dramaserie van Hugh David en Romey Allison, naar- "The old wives' tale' van Arnold Bennett. Met Melissa Green wood. Kathy Behean, Helen Cherry, Harold Burke e.a. 23.15 Bookmark special, literair ma gazine 23.45 Newsnight, actualiteitenmaga- SKY CHANNEL 16.00 El Pop Formule, popprogram ma met Martijn Krabbé 17.00 The DJ Kat Show, gevarieerd kindermagazine met Linda de Mol en DJ Kat 18.00 The Monkees, comedyserie 18.30 I Dream of Jeannle, comedy- 18.57 Europees weerbericht 19.00 Three's Company, comedyse- rie 21.27 Europees weerbericht 21.30 Borsalino Co, Franse speel film uit 1974 van Jacques De- ray. Met o.a. Alain Delon, Ric- cardo Cucciolla en Catherine Rouvel 23.25 Ford Snow report 23.30 International Motor Sports 00.30 Roving report, actualiteiten 00.57 Europees weerbericht U1.00 THE ARTS CHANNEL: 01.00 Africa, documentaireserie. Afl.: The magnificent African cake 02.00-03.00 Antonio Saura, docu mentaire SUPER CHANNEL 15.30 Nino Firetto Totally Live, pop- programma 16.30 Supertime, kindermagazine met tekenfilms en videoclips 17.30 Formula One, popprogramma 18.30 G Wanted Dead or Alive, tv- serie 19.00 Capitol, tv-serie 19.25 Weerbericht 19.30 Wildlife on one, natuurfilmse rie. Afl.: Zo leeft de ijsbeer 20.00 Live at City Hall, muzikaal programma 20.30 ElTatort, Duitse politieserie. Afl.: Die Rechnung wird nach- gerelcht 22.00 Super Channel nieuws 22.30 Weerbericht 22.35 Super Sport 23.35 Voetbaluitslagen 23.40 Kolchak, tv-serle 00.40 Formula One, popprogramma 01.40-02.40 The Rock of Europe MTV EUROPE 16.00 Maiken Wexo 16.30 Club MTV, programma met dansmuziek vanuit het Palladi um In New York 17.00 3 From 1 at 5: View from the hill 19.30 Ray Cokes, met vanaf 20.00 XPO, overzicht van nieuwe vi deoclips 22.00 US Top 20 Countdown 00.00 Gast-vj 02.00 Spotlight: AC/DC 02.30-06.30 Night voices TV 5 16.05 Carabine FM, amusement 16.30 Jazz Montreux: Al Jarreau 17.00 La course autour du monde 18.00 Récréation 18.40 Des Chiffres et des Lettres 18.55 Nieuwsoverzicht 19.00 Mon oeil 19.55 Carabine FM 20.25 Temps préeent 21.25 Jazz Montreux: Jazz King Curtis 22.00 Journaal 22.30-23.30 Continent Francophone NEDERLAND 1 VARA 15.30 De Onedin Lijn 16.20 Onze levende planeet 17.15 Little rural riding hood NOS 17.30 Jour naal VARA 17.46 Kindermenu NEDERLAND 2 AVRO 15.30 AVRO's tetevizier (herh.) 16.15 Kokkerellen 16.30-18.00 AVRO Service Salon BRT 1 15.00 Vrouwtje Theelepel 15.10 GComedy Capers 15.25 The Freg- gels 15.50 Europese volksverhalen: Assepoes-kapper 16.00-16.30 Een kleine prinses (slot) DUITSLAND 1 09.45 Info 10.00 Tagesschau 10.23 Sport extra 11.50 Umschau 12.10 Studio 1 12.55 Persoverzicht 13.00- 13.15 Tagesschau 15.20 Tagesschau 15.30 Spass beiseite - Herbert kommtl 16.15 Die schwarzen Brüder 16.40 Ein unmöglicher Auftrag 16.15 Vorsichtl Kinder in der Kiste 17.15 Tagesschau 17.25 Immer, wenn sie Krimis schrieb DUITSLAND 2 15.05 Tim und Co 15.30 lm Reich der wilden Tiere 15.55 Heute 16.00 Muppet-babies 16.25 Roobarb 16.30 Die Dreibeinigen Herrscher 16.55 Heute 17.10 El Tele-lllustrierte BBC 1 07.35 GEdgar Kennedy 07.55 Weer bericht 08.00 Breakfast time 10.00 Nieuws 10.05 Open Air 10.20 Kilroy 11.00 Nieuws 11.25 Children's BBC 11.55 Five to eleven 12.00 Nieuws 12.05 Open air 13.00 Nieuws 13.05 Daytime live 14.00 Journaal 14.30 Neighbours 14.50 All well and good 15.15 CDr. Kildare 16.10 The Pink Panter 16.25 Bellamy's seaside safa ri (4) 16.50 Children's BBC SKY CHANNEL 06.30 Good morning Scandinavia 07.30 DJ Kat 08.35 ODennia 09.05 El Sky Trax 13.05 Another World 14.00 Ask dr. Ruth 14.30 Roving Re port 15.00 Jayce and the Wheeled Warriors 15.30 She-Ra 16.00 El Gre at Video Race 17.00 DJ Kat SUPER CHANNEL 07.00 Supertime 08.00 Nino Firetto 09.00 Sons and Daughters 09.25 Tuinen en landschappen 09.55 Yoga 10.05 In gedachten 10.15 Gitaarles 10.30 Specerijen 11.00 Jim'll Fix it 11.30 Natuurfilm 12.00 Olie 13.00 Capitol 13.25 Weer 13.30 Sons and Daughters 14.00 Sterren Privé 14.25 Weer 14.30 Roekin' in the UK 15.30 Nino Firetto 16.30 Supertime MTV EUROPE 06.30 Club MTV (herh.) 07.00 Marcel Vanthilt 12.00 Remote control 12.30- 16.30 Maiken Wexo RADIO 1 leder heel uur nieuws (NOS). 16.05 EO: Tijdsein 18.45 De kleine vrouw. 19.02 NOS: Hobbyscoop. 19.30 Akkoord. 20.02 Langs de lijn. 22.02 Podium van de Nederlandse lichte muziek. 23.05 Met het oog op morgen. 00.02 NCRV: Volgspot. 01.02 Romance 02.02 Nachlexpress. 04.02 Clair-Obscur. 06.02 In 't voorbijgaan. 06.07-07.00 Vandaag... donderdag RADIO 2 leder heel uur nieuws (NOS). 18.03 De wereld zingt Gods lof. 18.54 NCRV: In 't voorbijgaan. 19.00-07.00 Zie radio 1 RADIO 3 leder heel uur nieuws (NOS). 18.03 NOS: Driespoor. 19.02 VPRO: Frontlijn. 21.02 Backline. 22.02 Gonzo Radio. 23.02 Heartlands RADIO 4 18.02 AVRO: Je hoort nog 's wat. 19.00 Het woord aan de muziek. 20.00 Nieuws. 20.02 Jascha Heifetz beluisterd. 22.00 Voor het stil wordt en wat later RADIO 5 18.10 TROS: TROS Kinderforum. 18.20 PP: Uitzending van de PvdA. 18.30 TROS: Tempo Doeloe. 19.00 NOS: Voor buitenlanders. 20.30 FEDUCO: Medelanders Neder landers. REGIONAAL Radio West: 17.00-18.00 Avondmaga zine. Omroep Rijnland: (Via FM-fre- quentie 105,7 MHz) 17.00 Vandaag vooraf 17.30 Vandaag de dag op woensdag. 18.30 Moker. 19.00-20.00 Rijnsburg Lokaal. Verder als Radio 1. Radio Rijnmond: 17.00-19.00 Middag magazine. BRT 1 18.10 Actueel. 18.30 BRT-Combo. 18.45 Gastprogramma. 19.10 Actueel. 19.33 Accordeon en Vlaamse liedjes. 20.03 Sport en muziek: voetbal. 22.30 't Chanson. 23.10 Crooners en soft music. 23.30-02.00 Twee tot twee. BRT 2 17.10 Rljswljckfoon. 19.10 Dansvergunning. 22.05 Jazz Kaffee. 23.30-C2.00 Twee tot twee. BRT 3 17.10 Symfonische muziek. 18.10 Actueel. 18.30 De rommelpot. 19.00 Symposium. 19.45 Jazz criss-cross. 20.30 Musica Antlqua: Lo morte d'Orfeo, opera van Landl. 23.00 Ensemble Venance Fortunat MORGEN RADIO 1 leder heel uur nieuws (NOS). 07.03 AVRO: Auto In? AVRO aan! 09.05 Arbeidsvitaminen. 11.50 Uit het plakboek van de revue. 12.05 De burgemeester Is jarig. 13.08 AVRO's Radiojournaal. 14.05 Koperen Ko en Nikkelen Nelis. 16.05 KRO: Echo-Magazine NCRV: Het levende woord. Vandaag... donderdag. Hier en Nu. Ontmoeting. Willem Wever. Plein publiek. De familieshow. Middagpauzedienst. Hier en nu. De lopende band. Mixer. NCRV coupe soleil. VOO: Hollandse hits RADIO 3 leder heel uur nieuws (NOS). 07.03 TROS: De havermoutshow. 09.03 gouden uren. 12.03 Vijftig Pop of een envelop. 14.03 De nationale hitparade top 100 RADIO 4 07.00 Nieuws 07.02 VOO: Ochtendstemming. 08.00 Nieuws 09.00 Veronica's meesterwerken. 10.30 Muziek voor miljoenen. 12.00 Veronica's meesterwerken. 13.00 Nieuws. 13.02 Ned. Muziekland Klassiek. 14.00 EO: Metronomium In concert. 15.30 Zeggen en schrijven. 16.00 VPRO: De Beweging. RADIO 5 09.00 Nieuws. 09.02 NOS Sportief. 09.25 Waterstanden. 09.30 RVU: De nieuwe tijd. 10.00 KRO: Kiekeboe. 10.15 De zonnebloem. 10.55 Boekenwijsheid. 11.00 De 50+ seniorenshow. 12.00 Nieuws. 12.05 Kruispunt. 12.25 Vertel me wat. 12.30 Da Capo. 12^3 In gesprek met de bisschop. 13.00 Nieuws. 13.10 Echo buitenland. 13.30 De Derde Wereld. 14.00 O kwadraat. 14.20 Zin in muziek op 5. 14.40 Maria,, een beeld van een vrouw* 15.00 Het dossier. 16.00 NOS: Zo kan het ook. REGIONAAL Radio West: (vla FM-frequentle Radio 1) 07.15-08.00 Ochtendmagazine. 12.00-13.00 Lunchuur. Omroep Rijn land: (Via FM-frequentie 105,7 MHz) 10.30-12.00 Voor senioren. Verder als Radio 1. Radio Rijnmond: 07.00 Och tendmagazine. 09.00 Hans van Vliet. 12.00 Lunchprogramma. 14.00 Tineke Speksnijder. 16.00-17.00 Rijnmond getapt. BRT 1 05.30 Met I wakker. 08.20 Klaarwakker. 09.05 Uit de band. 11.30 Het vermoeden. 13.10 Actueel. 13.30 Tussendoor. 14.03 Klapstoel. 15.03 Zo d'ouden zongen. 16.05 Neem Je tijd. BRT 2 05.30 De eersfe ronde. 09.00 Muziekboetlek. 10.03 Parkeerschljf. 12.00 Muziek en info. 13.10 Roddelradio. 14.00 Hitbox. 17.00 Focus. BRT 3 07.00 Goede Morgen. 08.15 Ochtendvariaties. 09.15 Matinee. 10.10 Renalssance-lutesongs. 12.00 Tafelmuziek. 13.10 Actueel. 13^5 Russische planoduo's. 14.00 Luikse componisten. 16.00 Philip Jones Brass Ensemble.

Leidse Courant | 1988 | | pagina 17