Jol en Otto verzorgen training FC Den Haag loos bekerfinalist ten "koste van Glasbergen Sijbrands alleen aan de leiding Cricketers verrassen t Michiel Schapers wint finale in gemengd dubbelspel PORT foidAeSowant DINSDAG 29 MAART 1988 PAGINA 9 gedeelde eerste laats Piket en r osseliani 'JJI^ENISSE Jeroen Pi- «t en Nona Josseliani (Sovjet- li'e) moeten de winst in de laakvierkamp van Spijke- sse delen. In de zesde en atste partij kwamen ze in n onderling duel remise ereen. Piket en Josseliani idigden met vier punten op eerste plaats. Liafbern Rie- irsma won zijn laatste partij n Pia Cramling uit Zweden emersma haalde 2 1/2 pun- uit de vierkamp, Cramling eef op 1 1/2 staan. WANGANUI Het Nederlands cricketelftal heeft verrassend een wedstrijd tegen de sterke Nieuwzeelandse selectie van testspeler Martin Crowe gewonnen. Nederland zegevierde na een duel vol sensatie met een verschil van 29 runs. De wedstrijd, gespeeld voor duizend toeschouwers, voltrok zich bij kunstlicht. Dat was een bijzondere ervaring voor de Nederlandse cricketers, die on middellijk tot het offensief overgingen. Ruskamp (43). Lifmann (28), Lubbers (53) en Elferink met 30 runs, waaronder twee enorme zessen, voerden de score na vijftig overs op tot een stand van 224 voor 5 en maakten indruk bij het publiek. Nieuwzeeland bezweek aan bat door het doortas tende bowlen van de Haagse broers Diederik (3 voor 23) en Huib Visee (2 voor 28), Lefebre (2 voor 22), Werle (2 voor 19) en Jansen (1 voor 19), waardoor de gastheren 'na 46 overs op een totaal van 195 runs all out waren. Vier Amerikaanse steden kandidaat voor Spelen '96 WASHINGTON De Vere- nigde Staten willen in 1996 op nieuw de Olympische Spelen organiseren. Over een maand kiest USOC, het Amerikaanse Olympische comité, uit vier kandidaat-steden: Minneapolis (Minnesota), Atlanta (Georgia), Nashville (Tennessee) en San Francisco (Californië). Minne apolis en Atlanta schijnen de meeste kans te maken. Bij het Internationaal Olympisch Co mité hebben zich voor '96 pas twee kandidaten officieel aan gemeld: Athene en Toronto. Positie atletiekbaas Nebiolo wankelt na affaire Evangelisti ROME Luciano Barra, algemeen secretaris van de Itali aanse atletiekbond (FIDAL), heeft ontslag genomen. Barra was verantwoordelijk voor de vergeefse pogingen om de zaak-Evangelisti in de doofpot te stoppen. Door het ontslag van Barre staat ook de positie van Primo Nebiolo onder zware druk. Nebiolo is zowel voorzitter van de Internatio nale Amateur Atletiek Federatie (IAAF) als van de FI DAL. Bedrog door officials leverde de Italiaanse verspringer Giovanni Evangelisti tijdens de wereldtitelstrijd vorig jaar in Rome de derde plaats op. De gezaghebbende sportkrant La Gazzetto dello Sport komt tot de slotsom dat de bestuur lijke top zijn geloofwaardigheid heeft verloren. „De ernst van de zaak en de noodzaak tot wijzigingen binnen FIDAL moeten wel leiden tot drastische en radicale maatregelen". De krant betwijfelt of Nebiolo in staat is de schoonmaak- aktie te leiden. Nebiolo, zelf een voormalig verspringer, is sinds 1969 voorzitter van FIDAL. Jagt tweede in Ronde van Griekenland LAMIA Na Tom Cordes en Michel Zanoli behaalde Arjan Jagt gisteren een tweede plaats in een etappe van de Ronde van Griekenland voor amateurs. De derde etappe le verde, in een massasprint, een overwinning op voor de Sov jet-renner Ivan Romanov. Rob Harmeling werd vierde. De Bulgaar Stansjev raakte de eerste plaats in de algemene rangschikking kwijt aan de Sovjet Oemaras. GEHANDICAPTE VOETBALLERS NAAR PARALYMPICS IN SEOUL DEN HAAG De Nederlandse Invaliden Sportbond (NIS) heeft besloten een veldvoet- balteam uit te zenden naar de Paralympics die van 15 tot en met 25 oktober in Seoul worden gehouden. De NIS, die sinds kort officieel sa menwerkt met de KNVB organiseert vanaf 1 april selectietrainingen. Naar aanleiding daar van zal eind mei een voorlopige selectie van veertien spelers worden gevormd, van wie uit eindelijk elf spelers naar Seoul mogen afrei zen. Bij de Paralympics wordt met zeventallen gespeeld. De NIS wil zoveel mogelijk gehandi capte voetballers in de gelegenheid stellen deel te nemen aan de selectietrainingen. Zowel spe lers (in de" handicap-klasse CP 5, 6, 7 of 8) van clubs met een zogenaamd G-team als gehandi capten die bij een „valide" club voetballen, ko men in aanmerking. Aanmelding kan geschie- dert bij Xander Pronk (070-974714). Kid Taylor (rechts) veroverde gisteren in Rotterdam de nationale zwaar- weltergewichttitel boksen door een zege op John van Elteren. De titel in deze klasse was vacant. In een andere par tij stond midden- gewicht Rob Nieu- wenhuizen uit Al phen aan den Rijn stond nog geen twee ronden in de ring tegen de kaal geschoren Jean Roger Tsidjo, die de partij met een rechtse hoek op de kaak besliste. foto: anp pIDEN Bax en Sloos tort spelen op woensdag 6 tril de zaalvoetbal bekerfina- De Voorhouters knalden Igdunum naar een 5-12 ne- frlaag, waar Glasbergen en hun halve finale beslo- op 2-3 voor de hoofdklas- Hoofdklassekampioen Van r Plas was ruimschoots de eerdere van Landwer. Men en won bij het goed tegen- ribbeldende FC Lisse geflat- erd met 3-6. (4), Jeffrey Forée (3), Mario Faber (2), Hans van Leeuwen, Martin Bax en Kees van der Lans (elk 1). Glasbergen - Sloos Sport 2-3 (2-1) Glasbergen ging tegen Sloos met 2-3 „de teil in". De Rijns burgers namen in het eerste bedrijf tweemaal een voor sprong via respectievelijk Hennie Koet en na een goal van Wim Meutstege voor Sloos Peter Hogewoning. Toen stonden de gasten al snel met 3-0 achter. Na rust (4-1) bouw de Van der Plas. dat beslist niet wilde verliezen, de voor sprong uit tot 6-1. Voor de kampioen werden de punten gemaakt door Kees Varkevis- ser (2), Marco van der Plas (2), Peter Gijsman en Rick Curfs (elk 1). De eerreddende treffer van Landwer kwam op naam van Theo van Kampen. FC Lisse - Menken 3-6 (2-1) Menken had het, anders dan was echter al was duidelijk dat de eindstand doet vermoeden, het wat defensief acterende knap lastig met Lisse. Halver- beetje onderschat wege had de thuisploeg via Vlak na rust schoot Patrick Bon (1-0), Dennis Ho- gendoorn (2-0) en een Men- Sloos werd. Martin de Jong de hoofdklas- igdunum - Bax 5-12 (3-7) x kende de bekende valse irt. waardoor de Leidse beg via Harm de Vos en Ed- n Verhoogt op 2-0 kon ko- ser naast. Glasbergen, waarop kentreffer een 2-1 voorsprong, ïn. Bij rust hadden de Voor- het in de slotminuut ander- Na het wisselen werd het Re nters hun tegenstander ech- >- ruimschoots ingehaald (3- j waarna het technisch en PKpditioneel sterkere Bax de Van der Plas ondanks Lugdunum- maal Meutstege was die Sloos lijk 2-2. waarna de derde Lis- de finale binnenloodste: 2-3. (4-1) ffers van Hans van As (2) Landwer speelde tegen de De Vos, regelmatig kon uit- kampioen een leuke wedstrijd, iwen: 5-12. Het dozijn rake maar was duidelijk een klasse 'lpogingen van Bax kwam minder dan de Katwijkers. naam van Wim Bouckaert Door veelvuldig balverlies se-treffer werd geannuleerd. Via 3-3 kwam de gastploeg acht minuten voor tijd op 3-4, waarna het in de slotminuten 3-6 werd. Menken was produc tief via Kees NUlkes (2), Ed Zuidhoek, Erik Groenwoud, Ben van der Salm en Peter Ruygrok (elk 1). DONDERDAG OEFENWEDSTRIJD TEGEN TEAM VAN ROGER ALBERTSEN DEN HAAG De spelers Martin Jol en Heini Otto hebben vanmorgen de lei ding gevoerd over de trai ning van FC Den Haag. Verdediger Jol en aan voerder Otto vervingen de voor Pim van de Meent in de plaats gekomen hoofd trainer Piet de Zoete, die door zijn werkzaamheden als fysiotherapeut niet bij de ochtendtraining in het Zuiderpark aanwezig kon zijn. Deze situatie zal in elk geval de rest van de week zo blijven. Hoe het verder gaat met de trai ning van FC Den Haag was gisteren nog onduide lijk. ..Ik had van voorzitter Stoop begrepen dat Leo Steegman de trainingen zou verzorgen als ik absent zou zijn", aldus Piet de Zoete. „Maar kennelijk is het toch anders. Jol en Otto beschikken beiden over een trainersdiploma dus ik kan het best aan ze overlaten". Ook bij de andere ochtendtrainingen mag het tweetal routineerde voetballers deze week de taak van De Zoete overnemen. Het bestuur van FC Den Haag be sloot immers gisteravond hier voor geen beroep te doen op assistent-trainer Leo Steeg man, die zelf enige tijd bij de bestuursvergadering aanwezig was. Het besluit de naar Vo- lendam vertrekkende Steeg man niet met zaken rondom het eerste elftal te belasten, ging overigens tegen de wens van voorzitter Stoop in. Stoop kondigde afgelopen zondag maatregelen aan tegen Steeg man indien hij niet bereid zou FOTO: CEES VERKERK1 zijn een aantal werkzaamhe den van De Zoete over te ne men. „Ik heb me er maar bij neergelegd dat de twee spelers dit nu gaan doen", aldus Stoop gisteravond. „Het is allemaal in goed overleg met Steegman geregeld". De huidige assis tent-trainer van FC Den Haag zegt overigens zelf dat hem zelfs niet is gevraagd zijn afge lopen zaterdag teruggetreden collega Van de Meent te ver vangen. Albertsen Piet de Zoete vertrekt donder dagavond zoals hij zich had voorgenomen inderdaad voor een korte wintersportvakantie. 's Middags zal hij eerst getuige zijn van een speciaal ingelaste oefenwedstrijd van het eerste team, als de gesteldheid van het vandaag nog drijfnatte hoofaveld dit tenminste toe laat. Aanvankelijk zou FC Den Haag 2 donderdagavond in het Zuiderpark aantreden tegen het Noorse Orkanger, waar voormalig speler van FC Den Haag Roger Albertsen momenteel trainer te. Maar op FOTO: MILAN KONVALINKA verzoek van De Zoete wordt getracht de Noren, die een trainingsstage in België afwer ken, donderdagmiddag al naar Den Haag te halen voor een oefenduel tegen het eerste team (aanvang 15.00 uur). De Zoete die Rontberg, Plak, Rijntjes en Kuzmanóvic opstelde voor een duel van het reserveteam wil dat zijn spelers ook vrijdag nog in actie komen en gunt ze vervolgens voor het weekeinde vrijaf. „Op paasmaandag is er im mers de belangrijke uitwed strijd tegen Feyenoord. Ik zal dan ook zorgen die dag terug te zijn en de rest van de vol gende week heb ik nog vakan tie. Dus dan kan ik alle trai ningen verzorgen. Hoe het daarna moet gaan, zien we nog wel. De ochtendtrainingen zal ik in ieder geval niet kunnen doen. Door het spelers onder ling te laten regelen, loop je het risico dat er eerder ruzie ontstaat. Ik snap nog steeds niet dat Steegman het niet wil doen. Aan zo'n trainingspartijr tje kun je je toch geen buil vair len?" Eerste training Nieuwkomer De Zoete werkte gistermiddag zijn eerste trai ning af met de selectie van FC Den Haag. „We hebben lekker gewerkt", rapporteerde hij na afloop van een voor de spelers inspannend uur. De Zoete, die drie jaar geleden uit het Zui derpark vertrok, liet zelfs de destijds door hem zelf aange schafte „Medizin-ballen" uit de kast halen om het door hem geconstateerde conditiegebrek zo snel mogelijk weg te wer ken. Marco van Alphen en John van den Hoogenband zullen daarbij voorlopig ont breken. Bij Leidenaar Van Al phen, die zondag per brancard het veld van VVV verliet,' werd gisteren een gescheurde knieband geconstateerd. Hij zal naar verwachting de ko mende zes weken in het gips zitten. Van den Hoogenband vertoonde zich gisteren wel weer even in het Zuiderpark. De verwonding in het gezicht, die hij opliep als gevolg van een beet bij een vechtpartij, was echter zó ernstig dat hij in elk geval voorlopig weigert zich op de foto te laten zetten. ROB LANGEVELD indjortprijsvragen j hEN HAAG De prijs- irdeling van de sport- ijsvragen van het afge- n weekeinde is: Ito 12: prijs: geen winnaar; 2e prijs: 4 x 000.00. 3e prijs: 99 x 2.260.30: 4e 5.355 x J 41.70; 5e prijs: 76.513 x goe ;pel (vaste prijzen): 1 x 6 cij- ed: 1 x 5 cijfers goed; 26 x 4 ers goed. 240 x 3 cijfers goed; 2.278 cijfers goed. 12: brij I Pr'Js 1 x J 9.855,20; 2e prijs: 6 x 0: 3e prijs: 53 x 33.00: 4e prijs: PUTTEN Ton Sij brands heeft gisteren ook zijn tweede partij in het toernooi om de Neder landse damtitel gewon nen. De voormalige we reldkampioen, die in 1974 zijn sportieve loopbaan abrupt stopzette en nu in Putten zijn rentree maakt, schoof John van den Borst terzijde. Sijbrands gaat na zijn zege alleen aan de lei ding in het klassement. De enige andere winst partij kwam op naam van Van Aalten, die Heusdens versloeg en zijn totaal op drie punten bracht. Internationaal meester Van den Borst werd het tweede slachtoffer van de oud-wereld kampioen in een partij die bij na vijf en een half uur vergde. Sijbrands gebruikte veel tijd voor de openingen van zijn partij tegen Van den Borst. Dat leverde later rendement 3-33 18-22. 17. 27x18 13x22, 33-29 9-13, 19. 29-23 28-32. 20. 37x17 19x28, 21. 46-41 11x22, 22. 41-37 6-11. 23. 34-30 25x34, 24. 39x30 11-17, 25. 40-34 16-21. 26. 43-38 21-27, 27. 37-32 28x37. 28. 42x31 13-19, 29. 44-39 19-23, 30. 45-40 12-18, 31 40-35 7-12, 32. 30- 25 17-21. 33 39-33 21-26. 34. 47-42 26x37. 35. 42x31 8-13. 36 33-29 23-28, 37. 34-30 12-17. 38. 49-43 17-21. 39. 31- 26 3-9. 40 26x17 22x11. 41. 29-24 2-8, 42. 38-33 28x39. 43. 43x34 11-17. 44. Zettenverloop Van den Borst (wit) - 48-42 17-21, 45. 24-20 13-19, 46. 34-29 op. In het middenspel kreeg de Limburgse grootmeester moei lijkheden en in de tijdnoodfase besliste Sijbrands het duel. Van den Borst zocht echter nog een doorbraakmogelijk- heid, al bleek dat in het zesde speeluur toch geen oplossing. Hij ging kansloos ten onder. Sijbrands: 1. 32-28 18-23. 2. 34-29 23x32, 3. 37x28 12-18, 4. 40-34 7-12, 5. 45-40 19-23, 6. 28x19 14x23. 7. 31-27 1-7. 8. 35-30 10- 8-13. 47 29-23 18x29, 48. 30-24 19x30, 49. 35x33 27-32, 50. 42-37 32x41, 51. 36x47 21-26. 52. 33-29 13'-19, 53. 47-42 26-31. 54. 42-38 31-36. 55. 38-32 36-41, 10-14. 14. 50-45 23-28. 15. 33x22 17x28. Tijd wit: 2.50 i Mpchaken is geen kunst, scha- f ijen is een sport, een gevecht. >ms kun je iets creëren wat achtig is en artistiek, maar f.2(et belangrijkste is heel ge- i winnen. Ik geef geen om mooie zetten. Ik wil f.jjoede, zo sterk mogelijke zet- fin doen. Mijn schaakiilosofie 5 heel eenvoudig: ik ga er fjjanuit dat je het makkelijkst ;int; als je een stuk voor aat". ichakcr Nigel Short in Vrij Nederland) FToën Gerrit, mijn eerste ion, geboren werd, riep ik Slijk al tegen mijn vader: dit wrdt de eerste Volendamse ederlands elftal-speler. Toen vier jaar was, bond ik zijn kerbeen met een handdoek st om hem met rechts te le- -schieten. Om hem lid te aken van de club. hebben mijn vader toen nog een er bedonderd met zijn ge- rtedatum. Ik heb Gerrit en rnold altijd drie dingen rgehouden: niet roken, op tijd naar bed en je nooit met andere vrouwen bemoeien". (Jan Mühren in De Tele graaf) „Ik had een aanbieding van HSV. Dat heb ik tegen het be stuur gezegd. Wij willen u houden, meneer Rehhagel. zeiden ze tegen mij. Oké, heb ik geantwoord, maar dan wil ik verjongen. Dat mocht. Kijk, normaal gesproken ver dwijnt een club, die keeper, laatste man, voorstopper, cen trale middenvelder en spits moet vervangen in de goot. Werder dus niet. Dat komt, omdat ik al een hele tijd bezig ben met de jeugd". (Otto Rehhagel, trainer Werder Bremen, in de Haagsche Courant) „Dus als Feyenoord goed gaat, gaan er meer mensen Kadett kopen. Sterker nog: Opel gaat straks zoveel geld in De Kuip storten dat er duizend Kadetts verkocht moeten worden. Het salaris van de heren Post en Cruijff schat ik op twee mil joen (samen) en als er op een Kadettje 1000 gulden winst gemaakt wordt, dan betekent dat dat er 2000 Kadettjes ver kocht moeten worden. Een nieuw elftal kost minimaal 22 miljoen. Dus dat zijn 20.000 van die ambtenarenkevers". (Columnist Youp van 't Hek in NRC/Handelsblad) Jan Vlieg. foto: anp vergelijken is met dat van nu. Het is allemaal veel sneller geworden, zeggen ze dan. De topspelers van toen zouden nu niet meer meekunnen met dit tempo. Maar juist dat tempo, daardoor zie je nauwelijks nog een fatsoenlijke wedstrijd. Wilkes en Moulijn, Cruijff ook waren razendsnel voor vijf, tien meter en daarna moest de bal verder het werk doen. Nu zie je ze vijftig, zes tig meter achter een bal aan draven. Blinde energiever spilling. Alles moet op top snelheid, en meestal vergeten ze daarbij de bal mee te ne men". (Dennis Neville, oud-trai ner Sparta, in de Volks krant) „Nee, niemand zal mij later iets kwalijk nemen als Bettine in Seoul een medaille wint en China zou met minder dan drje gouden plakken naar huis terugkeren. Wat een enorm grote teleurstelling zou zijn. Wel zal ik natuurlijk met een zuur lachje gefeliciteerd worden. Maar de bewonde ring voor het succes is er al tijd". En: „China is een spor tief land. Wij beseffen duide lijk er niet bij gebaat te zijn als wij alle hoofdprijzen op de toernooien blijven meene men". (Yang Ying, trainingspart ner Vriesekoop, in het Alge meen Dagblad) „Wijzend op de Ulympische idealen verklaren de Sovjets dan ook dat die alleen in een socialistische maatschappij verwezenlijkt kunnen worden. Een kapitalistische maatschappij staat realisering van die idealen in de weg. Zo maken de Russen sport volle dig ondergeschikt aan poli tiek. De Olympische idealen worden gebruikt; de Russi sche topsporters worden di plomaten in trainingspak, die voor ieder belangrijk evene ment trouw aan de partij moeten zweren". (Dr. Martin van der Heuvel van Oost-Europa-instituut in Trouw) Dennis Neville. „Laat Geesink eens wat dich ter bij huis blijven. Het NOC stelt wel vast dat we bij de laatste vier moeten komen, maar stelt geen dubbeltje be schikbaar. Als Haldan niet in Seoul speelt, betekent dat een vrije val op de Europese rang lijst. Dan komt zijn startposi tie op open kampioenschap pen in gevaar en dat kan hem geld kosten. Zijn levensom standigheden zijn in het ge ding en in dat spanningsveld komt zo'n jongen wel eens tot provocerende uitspraken". (Tafeltenniscoach Jan Vlieg in Het Parool) „Het is ontzettend zwaar ja, maar ik mag daar niet aan toegeven. De spelers meten zich de vrijheid aan om in en uit te lopen, die hebben ze ook, want ze worden niet be taald. Maar er is niemand die mij oppept". En: „Soms ben ik die macho-toestanden zo beu. Gelukkig hebben er twee goeie jaren gezeten tussen Den Helder en nu, anders had iedereen weer gezegd: zie je wel, daar heb je Sideris weer. Ik ben me echt wel bewust van m'n beperkingen. Ik kan nu eenmaal moeilijk rigou reus optreden in crisis-situa ties. Maar misschien zijn we met DAS wel zo ver gekomen omdat ik ben zoals ik ben. Ik ben goed in situaties waarin er iets kan groeien". (Basketbalcoach Charis Si deris van De Boo DAS in Play Off) Michiel Schapers, winnaar van het gemengd dubbelspel in Key Biscane. foto: anp KEY BISCAYNE Michiel Schapers heeft met zijn Australische partner Ann Henricksson de finale van het gemengd dubbelspel bij het Grand-Prixtoernooi in Key Biscayne gewonnen. Schapers en Henricksson ze gevierden in twee sets over Jim Pugh uit de Verenigde Staten en Jana Novotna uit Tsjechoslowakije: 6-4, 6-4. De goede prestaties van tennisser Michiel Schapers in het eerste kwartaal van 1988 hebben de Rotterdammer behoorlijk geld op geleverd. Hij sloeg aan prijzengeld al 54.916 dollar bij elkaar, iets meer dan een ton in Nederlands geld. Schapers staat daarmee op de zeventiende plaats in het geldklassement van het eerste kwartaal. De Zweed Mats Wilander is, mede dank zij zijn toer- nooioverwinning in Key Biscayne, koploper in de rangschik king. Wilander verdiende 221.915 cellar, ruim vier ton. sportuitslagen BOKSEN Internationale wedstrijden in Rotter- Middengewicht (4x3 minuten): Lu cas van Geffen (Rotterdam) verliest door interventie van de scheidsrech ter in de 2e ronde van Michel Simeon (Bel) Middengewicht (6 x 3): Rob Nieu- wenhuizen (Alphen aan den Rijn) ver liest door knock out in de 2e ronde van Jean Roger Tsidjo (Fra). Halfzwaargewicht (8 x 3): Jan Lefe- ber (Rotterdam) wint op punten van Serge Bolivar (Fra); John Held (Vlaar- dingen) verliest op punten van Eric Nicoletta. (Fra). Zwaargewicht (6 x 3): Dick Stupers (Eindhoven) verliest door opgeven in de 4e ronde van Jean Weis (Fra). Om het NK zwaarweltergewicht (10 x 3): Kid Taylor (Rotterdam) wint door knock out in de 1e ronde van John van Elteren (Landgraaf). DAMMEN NK in Putten 2e ronde: Jansen-Scholma 1-1, Heus- dens-Van Aalten 0-2, Van den Borst- Sijbrands-0-2, Clerc-Van Leeuwen 1- 1. Schotanus-Van der Zee 1-1, Stok- kel-Van der Wal 1-1, Vermin-Wesse- link 1-1 Stand: 1. Sijbrands 4. 2. Van Aalten 3. 3. Clerc. Jansen. Van Leeu wen, Scholma. Schotanus. StokkeL Vermin. Wesselink. Van der Wal, Van der Zee allen 2. 13. Van den Borst t. 14. Heusdens 0 HOCKEY Champion's Trophy in Lshore Sovjetunie-Groot-Brittannië 3-1 (1-1). Australië-Spanje 2-1 (1-0). Stand: 1. Westduitsland 2-4; 2. Australië 3-4; 3. Pakistan 2-3; 4. Sovjetunie 3-3; 5. Spanje 3-2; 6. Groot-Brittannië 3-0. TENNIS Toernooi in Key Biscayne (Vst) Herenenkelspel, finale: Wilander (Zwe)-Connors (Vst) 6-4, 4-6, 6-4, 6-4. Damesankelspel, tinale: Graf (Wdlh Evert (Vst) 6-4, 6-4. Herendubbel spel, linale: Fitzgerald/Jarryd (Aus/ Zwe>-Flach/Seguso (Vst) 7-6, 6-1, 7-5. Oamesdubbelspel, finale: Graf/Sa- batlni (Wdl/Ara)-Fernandez/Garrison (Vst) 7-6, 6-3. Gemengd dubbelspel, finale: Schapers/Henricksson (Ne- d/Aus)-Pugh/Novolna (Vst/Tsj) 6-4, 6-4. WIELRENNEN Ronde van Griekenland 3e etappe: 1. Romanov (Sov) 172 km in 4.45.47. 2. Jagt (Ned), 3. Dimel (Oos), 4 Harmeling (Ned), 5. Lino (Fra). 6. Zanoli (Ned). 7 Sikorski (Pol). 8. Vouyouklakis (Gri). 9. Farandankos (Grie). 10 Dobrev (Bul) allen zelfde tijd. Algemeen klassement: 1. Oema ras (Sov) 7.26.30. 2 Zanoli (Ned) op 22 sec 3. Radtke (ODI) op 26 sec.. 4 Stansjev (Bul) op 39 sec., 5. Lino (Fra) op 2.01, 6 Cordes (Ned) op 2.02. 7 Sikorski (Pol) op 2.07. 8. Harmeling (Ned) op 2 14. 9 Dobrev (Bul) z.t., 10 vUslar (ODI) op 2.23. r

Leidse Courant | 1988 | | pagina 9