Minister Brinkman vaart boot zijn woonstad beiden binnen op Ned. 3 ^pÖ/TËLËVÏSÏË™ £eidóc<3owuvnt VRIJDAG 25 MAART 1988 PAGINA 15 Tltenlanders voor fier vreemde culturen in twone" programma's kooit EKSUM De stichting Samenwerkings- nd van Marokkanen en Tunesiërs (SMT) xnai vice-voorzitter A. van den Heuvel van de Cr jgvraagd er voor te zorgen, dat de omroe- nojculturen van de in ons land wonende bui- vei ders meer ruimte geven in hun program- a. Eu zelfs jt vreest dat door de invoering van het 1906jnet per 1 april de vreemde culturen alleen rot 11 speciale programma's op dat net aan de voo omen. Ze wil dat de omroepen ook in hun an e uitzendingen een meer multicultureel L In laten horen. Van den Heuvel zegde toe )ofdieZe wens meer aandacht te zullen schen- „Water en vuur" langer op Goede Vrijdag HILVERSUM Op Goede Vrijdag. 1 april a.s., zendt de NCR V-radio een extra lange aflevering uit van het jonge renprogramma „Water en Vuur". Het begint een uur later dan gebruikelijk en duurt voor deze keer van 21.02 tot 23.00 uur, met onderbreking door het nieuws van 22.00 uur. In het eerste uur vertellen leden van de Laurenscantorii uit Rotterdam waarom zij ieder jaar maar weer met veel enthousiasme bezig zijn met het instuderen en uitvoeren van Bach's Mattheus Passion. Koor- en orkestleden en ook de dirigent komen in dat verband aan het woord over hun motivatie en betrokkenheid bij de Mattheus Passion. In het tweede uur van deze speciale „Water en Vuur"-uitzen- ding is een directe uitvoering te horen van de musical „Alpha and Omega" van de Engelse zanger/componist Adrian Snell, zoals die plaatsvond tijdens het Flevofestival in 1986. Op zaterdag 2 april zendt de NCRV-televisie nog een keer een ander muziekwerk uit van Adrian Snell: The Passion. Tweede reeks „Nieuwe buren bij de VARA HILVERSUM Jeugdcriminaliteit en de kijk van oma Braaf die overkomt uit de Antillen op de Nederlandse samenle ving, ziin enkele terugkerende onderwer pen in de tweede serie „Nieuwe Buren". De eerste van acht nieuwe afleveringen zendt VARA uit op donderdag 7 april. Zandmere is de gemeente waar de hoofdpersonen uit „Nieuwe Buren" nu sinds een jaar twee aanpalende huizen bewonen. In het leven van verschillende hoofdpersonen verandert het een en ander. Lisa en na haar ook Anna Makkinga heeft een nieuwe baan bij de gemeente. Niels krijgt te maken met het verschijnsel jeugdcriminaliteit, omdat hij een onderzoek doet naar de jongeren- problematiek in Zandmere. Hein en Bart Makkinga werpen zich intussen op de auto branche; zij beginnen een eigen zaak. Bo vendien gaat Bart samenwonen met Mo- niek Bakker (Leontine Ruiters) en knoopt Garmt nauwe banden aan met de onderwij zeres Wil Papendal (Ellis van de Brink). Geen van beide relaties loopt op rolletjes. Bovendien krijgt Garmt nog andere proble men wanneer hij in zaken gaat. In het ver haal van de tweede serie „Nieuwe Buren", tenslotte, komt Toeska enkele keren in een inmiddels beroemd ziekenhuis terecht. Dat gebouw kennen we. net als de mensen die er werken: Medische Centrum West. In deze serie „Nieuwe Buren" zijn de acht af levering geschreven door een team van au teurs, bestaande uit Hans Melissen, Peter Römer, Paul Maartens, Don Dekker en Ma rianne Dikker. De regie is van Nico Knap per en Peter Römer. ien rod ERSUM Op de dag van angstning van Nederland 3, en Ti paasdag, maandag 4 euw( zal minister Brinkman -.eenfen in zeiljopper op een gecitjn woonstad Leiden bin- ipartien. Binnenkomend van- n inoordzijde merkt hij op ijkhefcel andere kiik te krijgen ode woonstad dan wanneer i in di per auto arriveert. Als jarethipper naast God han- a réiij in Jan de Hartogstijl rwacflepartementale knuisten hoemde dag krijgt hij drie ter de tijd, van 11.45 tot Lur. om zijn uitdaging aan IS waar te maken, dat er ^C^bpere en betere tv-pro- jia's te maken zijn. Uit- i ïgen die van een eigen vi- jprtuigen. Op die uitspraak ^"■•de minister van de NOS ilanche en een paar ca- den mee. De minister zelf het draaiboek voor itocht in Leiden en ont ij die gelegenheid pitto- plekjes waar hij niet r op gestuit was, maar ook l-maken een vak is. fii-erluidt moest de minister 'il van facilitaire adviezen ..Je worden gestaan anders Sn programma de mist zijn an dan wel nog duurder tgevallen dan waarop een tv gemiddeld begroot L Het artistieke aspect D jarloosde hij niet. Hij IS„.' Joop Stokkermans aan de [el mee voor de muzikale CENn^iöing. Achteraf schijnt hij pypn geschrokken te zijn Ie rekening, maar als mi nister let hij veeleer op de mil joenen dan op de kleintjes. Gezin Volgens NOS-tv-hoofd Ed van Westerloo zal op die tweede paasdag van half negen 's mor gens tot 's nachts na twaalf voor deze ene keer tv geboden worden, waar het hele gezin de gehele dag zijn voordeel mee kan doen. Tot tien uur komen vooral de kleintjes aan bod, die voor deze gelegenheid een wed strijd hebben gehouden in het vervaardigen van maskers. De maskers moesten op het eigen gezicht passen en tijdens deze uitzending zullen de winnende kinderen hun gezicht laten zien. Dit gebeuren wordt om tien uur gevolgd door een talk show over omroepzaken onder de titel „De overkant van het ei", dat zal worden gepresen teerd door Leoni Jansen en Philip Freriks. Pas dan breekt rond 11.30 uur het grote moment aan, waarop de minister vanuit het muziek centrum Vredenburg in Utrecht het derde net officiéél open zal stellen. Dit gebeurt in een directe uitzending. Er zullen die dag meer directe uitzendingen zijn, omdat het nieuwe facilitaire NOB-bedrijf wil tonen wat het in dergelijks gevallen weard is. Eerst om 12.30 uur de nationale finale voor jonge musici. Vervolgens danst om 14.00 het Nationale Ballet in het Amsterdamse Mu ziektheater „Het Zwanenmeer". Van dit optreden werd tevoren ook een band vervaardigd. De Minister Brinkman met Joop Stokkermans aan de vleugel vaart Leiden binnen. FOTO'S: NOB 1111111 De dansers van Dance Unlimited in „Net wat je zoekt" reden waarom lichtte Ed van Westerloo toe: „We moeten er te allen tijde rekening mee hou den, dat er een storing optreedt Daarom laten we tijdens de uit zending de vooraf gemaakte band meelopen. Daar kunnen we op overschakelen als er iets mis gaat in de verbinding met Amsterdam. We hebben het al eens meegemaakt, dat er tijdens een directe- theatervoorstelling een kabel brak. Een technicus heeft toen een half uur lang met handkracht de uiteinden tegen elkaar moeten houden". Het lijkt een sterk verhaal, maar zo doen er meer in Hil versum de ronde. In elk geval kan de minister er uit leren, dat men in Hilversum heus wel weet hoe de eindies aan elkaar te knopen, ook al beweert zijn departement steevast het tegen overgestelde. Drie Op de totale programmering van die dag komen we nader terug, zoals het uitreiken van de Edisons klassiek en pop. Een deel ervan heeft de NOS voor- vertoond teneinde via de publi citeit te bereiken, dat op die dag inderdaad heel Nederland aan de buis met Ned. 3 kleeft. In „Sportstudio" om kwart voor zes hoopt men een directe voet balwedstrijd te kunnen uitzen den. zo niet een eredivisiewed strijd dan wel een buitenlandse topper. Het overleg hierover duurt nog voort. Tussen de programma's door zullen telkens zogenaamde memo-clips oplichten, waarop staat vermeld wat er verder nog kan worden verwacht. Op de avond van tweede paas dag zullen dat enkele gezellige programma's zijn, waarvan het voor de kinderen alleen maar jammer is, dat enkele wat laat vertoond worden. „Maar", liet Ed van Westerloo nog weten, „die avond mogen alle kinde ren wat langer opblijven". Mo gelijk volgen er nog eens her halingen. Dit geldt dan speciaal voor de om half negen door Peter Faber geleide show „Net wat je zoekt" en de documentaire stoeipartij rond tien uur met het getal „drie". Er moet natuurlijk niet uit de school geklapt worden, maar enkele opmerkingen daarin mogen worden gememo reerd, zoals de nationale drie kleur, zelfs een vrolijke vlag als deze halfstok hangt. En wat er al niet onthullends te melden valt over het drieluik „Tuin der lusten" van Jeroen Bosch in Madrid. Biljarter Ceulemans verheft het cijfer drie zelfs in de derde macht en carambo leert na 27 bandbotsingen. TON OLIEMULLER NEDERLAND 1 16.15 Applaus, programma over kunsten en evenementen. Met o.a. aandacht voor het toneelstuk Gilles', ge schreven door Hugo Claus. Een fragment hier uit plus een gesprek met de schrijver en met acteur Jan Decleir, die de solo voorstelling voor zijn reke ning neemt. Verder een fragment uit de dansvoor stelling 'Quarto Mondo' van choreografe Ingrid Dalmeijer, een gesprek met leden van de pop groep 'Nits' en een nog niet eerder vertoonde vi deoclip van deze groep, aandacht voor een festival boordevol verfilmde ope ra's, een optreden van het cabaretduo 'Idioten blozen niet' en een demonstratie van de Hilversumse ama teurtoneelvereniging 'Kunst en Vriendschap' die met 75 spelers en 35 or kestleden de beroemde musical 'Annatevka' op de planken gaat brengen. Presentatie: Tineke de Groot, Alida Neslo en Erik van der Hoff NOS 17.30 Journaal KRO 17.46 Alvin en z'n boefjes (Alvin and the Chipmunks), te kenfilmserie 18.11 KRO's tekenfilmfestival 18.23 Algemene Loterij Neder land, bekendmaking van de tweede trekking van de bankrekeninghouders TELEAC 18.30 Genealogie, voorlichtings programma 18.45 Geldhandel, voorlich tingsprogramma KRO 19.00 Alias Smith and Jones, Amerikaanse westernse rie. Afl.: Vijandschap. Boer McGreedy vraagt aan Smith en Jones om de ru zie tussen hem en boer Ar- mendariz goed te maken NOS 20.00 Journaal en weerover- zicht KRO 20.28 Hambone en Hillie, Ameri kaanse tv-film van Roy Watts. Met Lillian Gish, Ti mothy Bottoms. Candy Clark e.a. Hillie Radcliffe is een lief omaatje, dat ver knocht is aan haar hondje tfi Ondertiteling via Teletekst Tweetalige of stereo-uitzending D Zwart/wit-uitzending ■H Zwart/wit-ultzending met onder titeling via Teletekst Bij niet-Nederlandstalige zen ders: uitzending In orginete ver sie met ondertitels ■3 Bij niet-Nederlandstalige zen ders: z/w-uitzending in orginele versie met ondertitels Hambone. Op een dag be sluit ze van New York naar Los Angeles te verhuizen, maar dan ontsnapt op het vliegveld het hondje 22.00 Brandpunt, actualiteiten rubriek met o.a het weke lijks interview met minis ter-president Lubbers. Verder een eigen reporta ge over joodse kolonisten in de Gazastrook en op de Westelijke Jordaanoever en aandacht voor voetbal: samenvatting van de eer ste divisiewedstrijd MW - De Graafschap KRO/RKK 23.00 Vastenoverweging, uitge- spoken door pater Phil Bosmans uit Vlaanderen KRO 23.05 In 't holst van de nacht (Nightheat), Canadese misdaadserie. Afl.: De pooier. O'Brien is er getui ge van. dat een vader z'n dochter uit handen van een pooier probeert te houden. Dan wordt do pooier vermoord NOS 00.00 Journaal 00.05 Nieuws voor doven en slechthorenden NEDERLAND2 NOS 18.15 Nieuws voor doven en slechthorenden 18.20 Paspoort voor Spanjaar den 18.30 Sesamstraat 18.45 Jeugdjournaal 19.00 Journaal AVRO 19.12 Prijs je rijk, spelprogram- ma gepresenteerd door Fred Oster 20.05 V (17), Amerikaanse scien- ce-fictionserie. Philip, de Bezoeker die het verzet welgezind is. komt er via de stervende Jonathan achter, dat aan boord van het Bezoekers moeder schip een lijst met namen van belangrijke verzets mensen verborgen is 20.50 SReisomdawsrsldinSO vragen, leerzaam spelpro gramma gepresenteerd door Catharine Keijl 21.55 AVRO's sportpanorama extra, met aandacht voor minder bekende sporten NOS 22.30 Journaal IKON 22.45 Kenmerk special; Uru guay, documentaire over de recente politieke ge schiedenis van Uruguay 23.28 Een bericht van de Wilde Ganzen NOS 23.30 Nieuws voor doven en slechthorenden VARA 23.35-00.50 De nacht, satirisch- erotisch programma van Adelheid Roosen en Karin Bloemen teletekst Tak, kinderserie (herh.) tovenaar van Oz (The wi lden Prd °2, sl0<^ tekenfilmserie 'nar de boeken van Frank i. Afl.: Een put met pit >1 Hitparadeprogramma iet o.a. de clip van de kijker, irzicht van de BRT-top 30 studiogast. Presentatie: van der Maat en een gast- iresentator yycfJitzending door darden: Pro- k weïfamma van de v'aams-Nat'o- ™nle Omroepstichting ogram ma-o verzicht Weerbericht [urtoisie. Hilaire Sfeermaec- f 'vnVVs. kaarsenfabrikant, geeft s '""n in hoffelijkheid liére, fllmnieuws. Presen- 100J'rf,ie: Jo RöPCk® ooWlloween, Amerikaanse XS speelfilm uit 1978 van John w en Openter. Met Donald Plea- i. Jamie Lee Curtis. Nan- Loomis e.a. ispot, achtergrondinforma- bij de filmactualiteit 10 Nieuws en Coda: De va- iond. van Adriaan Roland I, migrantenmagazine i en dochters (Sons and jfaughters), Australische tv-se- i. Barbara neemt het niet dat »en avondje sa ri willen doorbrengen. Patrl- i zoekt bewijzen dat Jeff de •ordenaar van Luke is in, Japanse tv-serie Trogramme-overzicht icht jtridam, videospelletjes itra Time. sportmagazine :ert. Het Koninklijk Filhar monisch Orkest van Vlaande- o.l.v. Kees Bakels, m.m.v. 5 Nielandt, hobo: Mare Ver in. klarinet; Morris Powell, ri en Frans de Jonghe, fa- 1. Ouverture La Clemenza i Tito, Mozarl. 2. Sinfonia Jncertante KV 297b, Mozart '^00 WK Kunstrijden op de tphaats in Boedapest, repor- de vrije kür voor tube-nouba, tekenfilms sfours, gevarieerd pro- i boir, regionaal magazine ick et Ffupke, tekenfilm Mirnaal papilion, iumentenadviezen s loup-garou de Londres (An arican werewolf in Londen), erikaanse speelfilm uit 1981 i John Landls. Met David jhton, Griffin Dunne, Jen- I Agutter e.a. Twee Amerl- a jongens trekken liftend Engeland. Wanneer zij lerweg wat eten in een café, fordt hun aangeraden niet van 'e weg af te dwalen. Zij slaan chter de waarschuwingen in |B wind t particuliere. Presenta- Sabrina B-OS Laatste nieuws 15.30 Trickfilmechau, tekenfilmma gazine 15.45 Speedway, Amerikaanse speelfilm uit 1968 van Norman Tourog. Met o.a. Elvis Presley en Nancy Sinatra. Een speed way-coureur reist in een cam per van stad tot stad om aan races deel te nemen. Hij laat zich het succes welgevallen en geniet van het goede leven en de meisjes die om hem heen dwarrelen 17.15 Tagesschau 17.25 Hart aber herzlich (Hart to Hart), Amerikaanse misdaad serie. Afl.: Einfach hart 18.26 Tagesschau 18.30 Hier und Heute, regionale ac tualiteiten 18.52 Is' WWF-Club, rechtstreeks amusementsprogramma ge presenteerd door Marijke Amado 19.58 Programma-overzicht 20.00 Cl Tagesschau 20.15 r.Engel im Abendkleid, Duitse speelfilm uit 1951 van Akos von Ratony. Met Bruni Lobel. Rudolf Prack, Paul Kemp e.a. Peter Harden keert vanuit Amerika naar Duitsland terug, wanneer hij verneemt de enige erfgenaam van zijn oom te zijn. De erfenis valt echter bitter te gen 21.50 Plusminus, economisch maga- 22.30 Tagesthemen, aktualiteiten met Bericht aus Bonn 23.00 Sportschau. WK Kunstrijden op de schaats: Kür voor heren. Commentaar: Corinna Halke en Hans-Joachim Rauschen- bach. Internationaal tennis toernooi Key Biscayne: Sa menvatting halve finale heren enkelspel 00.00 Panorama Europa: Die Dame vom Palast-Hotel, Duits/Fran se speelfilm uit 1985 van Edouard Molinaro. Met Claude Brasseur. Gudrun Landgrebe. Daniel Auteuil e.a. Gedurende de Tweede Wereldoorlog heeft de Franse krijgsgevangene Ro bert een heimelijke verhouding met een Duits meisje. Hun ro mance loopt gevaar wanneer zijn jongere broer plotseling opduikt 01.25 Tagssschau 01.30 Nachtgedanken, beschouwin gen van Hans Joachim Kulen- kampff DUITSLAND 2 15.55 Heute 16.00 Timm Thaler, jeugdserie naar de roman van James Krüss. Met Thomas Ohrner, Horst Frank. Richard Lauffen e.a. 16.25 FreizeiL„ und was man da- raus machen kann. Vandaag: Lente in de tuin, tips over zaai en. verzorgen van het gazon. 16.55 Heute 17.10 S Tele-tllustrierte, sport, nieuws en actualiteiten 17.50 Ein Engel auf Erden, tv-serie met Michael Landon, Victor French. John Pleshette e.a. Afl.: Liebe heilt Wunden 18.56 Programma-overzicht 19.00 Heute 19.30 Auslandsjournal. ZDF-corres- pondenten doen verslag. Pre sentatie: Horst Kalbus 20.15 Derrick, politieserie met Horst Tappert. Frltz Wepper, Hannes Jaenlcke e.a. Aft.: Keln Rlsiko. Claude Brasseur speelt de hoofdrol in 'Die Dame vom Pa last-Hotel'. Duitsland 1 om 00.00 UUr. FOTO: AP De bij een ongeluk zwaarge wonde Roland Weimann be kent aan de politie dat een on bekende hem een pistool heeft gegeven om een nader aan te duiden persoon te vermoor den. Wanneer de gewelddadi ge dood van een zakenman in Rolands verhaal blijkt te pas sen. gaan Derrick en zijn assis tent op zoek naar de onbeken de opdrachtgever 21.15 Showfenster, amusementspro gramma gepresenteerd door Sabine Sauer 21.45 Heute-Journal 22.10 Unterhaltung, Kritik, Pole- mik... Dat literarische Quar tet!, discussieprogramma over literaire thema's, gepresen teerd door Marcel Reich-Ra nicki. Met o.a. Jürgen Busche, Hellmuth Karasek, Sigrld Löff- ler e.a. 23.25-01.10 B—der werfe den er- sten Stein (The Hoodlum priest), Amerikaanse speelfilm uit 1960 van Irvin Kershner. Met Don Murray. Larry Gates. Cindi Wood e.a. De jonge Billy Jackson leeft aan de zelfkant van de maatschappij. Met hulp van een pater vindt hij werk bij een groentegroothandel. Maar als er geld wordt vermist valt de beschuldiging weer op Billy. Hij wordt ontslagen en zint op DUITSLAND 3 18.00 Telekolleg II, cursus biologie. Les 7: Gezonde voeding 18.30 Hallo Spencer, kinderserie 19.00 Aktuelle Stunde, regionaal magazine met nieuws en sport 20.00 Kulturazene, cultureel magazi ne met Ulrich Harbecke 20.45 Landeeepiegel: Kinder oder koine? Documentaire over de ontwikkeling van de bevolking van Noordrijn-Westfalen 21.30 Wast 3 aktuell 21.45 ZAK: politisch - aktuell - überraschend 22.30 Rubbel extra, quizprogramma 22.35 Finnegan, fang nochmal anl Tv-film van Joan Micklin Silver. Met Mary Tyler Moore, Robert Preston, Sam Waterstone e.a. De 61-jarige Journalist Finne gan beantwoordt onder de naam Felicitas Hope brieven van lezers met problemen, in de loop der jaren zijn de vra gen hem tegen gaan staan. Ook zijn eigen leven verloopt niet zonder moeilijkheden. Hoe zwaar hij het ook te verduren krijgt, één kunst verleert hij niet: Steeds opnieuw te begin nen 00 25 Laatste nieuwe 14.50 Star movie: On Moonlight Bay, Amerikaanse speelfilm uit 1951 van Roy Del Ruth 16.25 Tekenfilm 16.40 Aak Margo, consumentenru- 16.50 Children's BBC, gevarieerd kindermagazine 17.55 Newsround extra, jeugdjour- 18.05 Jossy's giants, jeugdserie 18.35 Neighbours, Australische tv- serie met Francis Bell, Dasha Blahova, David Clencie e.a. 19.00 Journaal en weerbericht 19.35 London Plus, regionaal nieuwsmagazine 20.00 A song for Europe *88, recht streekse uitzending van de verkiezing van de Engelse bij drage aan het Eurovisie Song festival. dat op 30 april in Dub lin plaatsvindt. De kijkers kun nen direct na de uitzending door het draaien van speciale telefoonnummers hun keuze bepalen. Deelnemers: Catwalk, Camino, Zoe, FNAC, Klass, Clinging to the wreckage, Two- Chè en Scott Fitzgerald. Pre sentatie: Terry Wogan 20.40 Every second counts, spelpro- gramma met Paul Daniels 21.15 If Dynasty, Amerikaanse tv-se rie met Joan Collins. John For- sythe, Linda Evans e.a. 22.00 Journaal en weerbericht 22.30 A song for Europe '88, be kendmaking van de winnaar 22.45 WK kunstrijden op de schaats te Boedapest, reportage 23.15 A case of deadly force. Ameri kaanse tv-film uit 1986 van Mi chael Miller. Met o.a. Richard Crenna en John Shea 00.45 Super night of rock and roll. Een spectaculaire reis door dertig jaar rock and roll, met opnames van legendarische namen uit de muziekwereld 02 30 Weerbericht BBC 2 20.10 Sport on friday Nieuws en weerbericht Friday report: Members only, reportage over supportersge- weld en de maatregelen van voetbalclubs daartegen (herh.) Popeye, tekenfilm Ule file My music Twirling the edge Sherlock Holmes-cyclus: The woman in green, Ameri kaanse speelfilm uit 1945 van Roy William Neill. Met Basil Rathbone, Nigel Bruce. Hilary Brooke e.a. Give ue this day our daily 20.30 On the house, adviezen voor doe-het-zelvers 21.00 I'd sooner be a crooner 21.30 Gardeners' world 22.00 French A Saunders, comedy- show met Dawn French en Jennifer Saunders 22.30 Arena: The English Thorough bred, documentaire over de paardefokkerij door de Engel se aristocratie sinds de zeven tiende eeuw 23.45 Newsnight, actualiteiten 00.30-01.20 Two of us, tv-spel van Leslie Stewart met o.a. Lee Whitlock, Jason Rush en Jenny Jay. Twee middelbare scholie ren ontdekken dat ze zich na jarenlange vriendschap ook sexueel tot elkaar aangtrokken 16.00 Countdown, popprogramma met Pat Sharp 17.00 The DJ Kat Show, kinderma gazine met Linda de Mol en DJ Kat 18.00 The Monkees, comedyserie 18.30 I dream of Jeannie, comedy- 18.57 Europees weerbericht 19.00 Three's Company, comedyse- 19.30 Land of the giants, science- fictlonserie 20.30 Big Valley, westernserie 21.27 Europees weerbericht 21.30 The Deadly Ernest Horror Show: Child's play, Engelse hoororfilm uit 1985 van Val Guest. Met o.a. Mary Crosby en Nicholas Clay 23.05 Ford Snow Report 23.10 Nederianda voetbal, met Jack van Gelder 00.00 Countdown 00.57 Europees weerbericht 01 00 THE ARTS CHANNEL: 01.00 Chicago blues, muzikaal pro gramma 01.45 Treasure houses of Britain (3). documentaireserie 02.45-03.00 Romantic V Classic art SUPER CHANNEL 16.00 Nino Firetto Totally Live, pop- programma 17.00 Formula One, popprogramma 18.00 Super Sonic, popprogramma 19.00 Super Soul, popprogramma 19.25 Europees weerbericht 19.30 Wildlife, natuurfilmserie. Afl.: Encounter underground 20.00 Nurse, tv-serie. Afl.: Equal op portunity 21.00 The Lotus Eaters, tv-serie. Afl.: The fascinating couple 22.00 Super Channel News 22.30 Europees weerbericht 22.35 Voetbaluitslagen 22.40 American College Basketball 23.40 Night Fright: Hannie Caulder, Amerikaanse horrorfilm uit 1972 van Burt Kennedy 01.10 Super Sonic 02.10-03.10 Formula One MTV EUROPE 16.00 Ray Cokes 16.30 Club MTV, programma met dansmuziek 17.00 3 From 1 at 5: Genesis 17.15 Ray Cokes 19.00 Remote control, spelprogram- 19.30 Marcel Vanthilt 21.30 YOI De nieuwste rap- en hip- hop-video's 22.00 MTV Party Zone, met Marcel Vanthilt 00.00 Club MTV (herh.) 00.30 Gaat-vj 01.00 New Visions, jazz-, folk- en New Age-muziek 02.00-06.00 Gsst-vj TV 5 16.05 Embarquement immediat 17.20 La Liberie Stephanie 17.50 Calibre 18.00 Recreation 18.40 Dee Chiffres et dea Lettres 18.55 Nieuwsoverzicht 19.00 Manon 19.30 L'Autre maleon 21.00 Portrait 22.00 Journaal 22.30 Divan 22 45-23 30 Sports Lolslrs 08.15-09.30 Nouba-nouba, geva rieerd kinderprogramma 11.40 Interwallonië: Paravosotroe, programma voor Spanjaarden 12.20 Interwallonië: Eleikum, pro- framma voor Arabieren ribune èconomique et socia le: Les Associations agricoles 13.30-14.00 La pensëe et les hom mes, programma over filosofie en lekenmoraal (herh.) DUITSLAND 1 10.00 Heute 10.03 Sportschau 10.45 Hitparade im ZDF (herh.) 11 30 Wie würden Sie entscheiden? 12.15 Plusminus 12.55 Persoverzicht 13.00 Heute 13.15-13.45 Programma-weekover zicht DUITSLAND 2 09.30 a Programma-overzicht 10 00 Heute 10.03 Sportschau 10.45 S Hitparade im ZDF 11.30 Plusminus, economisch maga- 12.10 Nachbam in Europa, interna tionaal magazine 13.40-14 00 03 Diese Woche, actuali- BBC 1 07.45 Open University 09.25 Saturday starts here, geva rieerd kinderprogramma met o.a. 'Corners' 09.40 Roland's rat race, komisch kinderprogramma 10.00 Klssy Fur, kinderserie 10.30 Going live, gevarieerd jeugd- magazine met tekenfilms, mu ziek en studiogasten 13.12 Weerbericht 13.15-18.05 Grandstand, sportmaga zine met o.a. WK Cross Coun try. paardenraces te Newbury. WK kunstrijden te Boedapest, ijshockey en rugby SKY CHANNEL 08.00 Fun Factory, kindermagazine met Andy. Snoot en Crocker 11.15 Castaway, jeugdserie 1145 Transformers, tekenfilmserie 12.15 IS Countdown, popprogramma 13.15-13.40 (a UK Despatch, pop- programma SUPER CHANNEL 07.00 Superiime, kindermagazine 09 30 Butterfly Island 10.00 Videopix, verzoekvldeo's 11.00 Chart Attack, hitparade-over zicht met Simon Potter 12.00 Off the Wall, popjournaal 13.00 Q.E.D., documentaireserie. All Man who walks on fire 13.30-14.25 Armchair Advantura, documentaireserie MTV EUROPE 06 00 Marcel Vanthilt 09.30 Remote control (herh.) 10.00 US Top 20 Countdown (herh.) 11.45-15 00 Maiken Wexe RADIO 1 teder heet uur nieuws (NOS). 16.05 VARA: Radio I Vrijdageditie 19.02 AVRO: St. Kids van de Boven- 20.02 NCRV: Water en vuur. 21.02 Jazztime. 22.02 NCRV-vrijdag-sport NOS: 23.05 Met het oog op morgen. 00.02 VOO: De stemband. 02.02 Oh, wat een nacht. 05.02-07.00 Ook goeiemorgen RADIO 2 teder heel uur nieuws (NOS). 18.03 AVRO: AVRO's radiojournaal. 18.15 Minjonmagazine. 19.00-07.00 Zie Radio 1 RADIO 3 teder heel uur nieuws (NOS). 18.03 NOS: De Avondspits. 19.02 VOO: Stenders en van Inkel. 22.02 Countdown Cafó RADIO 4 18.02 NOS: Aspecten van de Kamer- 19.00 De Bovenbouw. 20.00 Nieuws. 20.02 Salzburger Festspiele 1987. Moses und Aron. Schonberg. 22.10 Horizon, volksmuziek en niet- westerse muziek. 22X0 NOS-Jazzgeschiedenis. RADIO 5 18.10 VPRO: Euroburo. 18.20 PP: Uitzending van D'66. 18.30 VPRO: Euroburo. 19.00 NOS: Voor buitenlanders. 21.00 Schoolagenda. 21.15 Zicht op Israël. 21.40 Theologische verkenningen REGIONAAL Radio West: 17.00-18.00 Avondmaga zine met Victor Deconinck. Actualitei ten. column en overzicht van de re gionale avondbladen. Omroep Rijn land: (Via FM-frequentle 105,7 MHz) 17.00 Vandaag vooraf 17.30 Vandaag de dag op vrijdag 19.00-20.00 Leiden Lokaal. Verder als Radio 1 Radio Rijnmond: 17.00-19.00 Middagmaga- BRT 1 16.10 Actueel. 18.30 BRT-Ensembles. 19.10 Actueel. 19.35 Accordeonmuziek en Vlaamse liedjes. 20.03 Jazz Mlddelheim. 21.03 Pandora. Muziekmagazine. 22.05 't Chanson. 23.10 Crooners en soft music. 23.30-02.00 Twee tot twee. BRT 2 18.00 Moe. hoor eens hoe. 19.10 Hitriders. 21.00 Wat zijn dat voor toeren?. 22.05 Country-slde. 23X0-0X00 Twee tot twee. BRT 3 18.10 Aktueel. 18.30 23e Nationale muziekwedstrljd voor de jeugd. 19.00 Kroniek 2: Magazine. 19.45 Zelden gehoord. 20X0 Het Noors solistenkoor. 21.45 Koormuziek. 21.55 Actualia. 22.15 Jazz in Europa. 23.00 Serenade. MORGEN RADIO 1 leder heel uur nieuws (NOS) 07.03 TROS: TROS nieuws Show. 11.03 TROS Kamerbreed. 12.03 Oud plaatwerk. 1X06 TROS Aktua. 1X30 TROS Country. RADIO 2 leder heel uur nieuws (NOS). 07.03 VARA: Non-stop oude hits. 08.03 De opening. 1X03 Wegens vakantie gesloten. 1X03 Joke Bruys zingt d'r mo« 1X25 Typisch Hollands. RADIO 3 leder heel uur nieuws (NOS). 07.03 NCRV: Drie voor negen. 09.03 Gospel-rock. 10.03 Popsjop. 1X03 Paperclip-Radio. 14.03 Popstation. RADIO 4 07.00 Nieuws. 07.02 AVRO: Wakker worden met... 09.00 Toppers van toen klassiek. 10.00 Caroline. 11.00 Kurhausconceri: Raphael Kwartet. 1X02 VOO: Strauss Co, operette muziek. 1X00 Nieuws. 1X02 Veronica Klassiek: Concerto Rotterdam. 14.08 Veronica Kamermuziekserie 87/88. RADIO 5 09.00 Nieuws. 09.02 NOS Sportief. 09X5 Waterstanden. 09X0 FEDUCO: Werken aan werk. 09.45 Praten of vechten 10.00 Meer culturen. 10.15 EO: De muzikale fruitmand. 11.15 Tijdsein-thema. 12.00 Nieuws. 1X05 Meer dan een lied alleen. 1X45 Vragen naar de weg. 1X00 Nieuws. 13.10 Hallo Nederland. 13X0 O po doro (Open deur). 14.00 AVRO: De vonk. REGIONAAL Radio West: (via FM-frequentle Radio 1) 11.00-11X0 Regionale uitgaans- en activiteitenagenda voor het weekein de. 11XO-12XO Open Podium. Aad de Korte met muziek uit de regio. Ge sprekjes, muziek (van koormuziek tot new wave), agenda. Omroep Rijnland (Via FM-frequentie 105.7 MHz) 1X00 Hindoestaans/Surinaams programma 1X00 Noordwijk Lokaal 15X0-19X0 Vandaag de dag op zaterdag. Radio Rijnmond: 10.00 De omgevallen pla tenkast. 11X0 Rljnmonds diep. 12X0 Op bezoek bij Radio Rijnmond. 1XOO- 17.00 Geen commentaar, non-stop muziek. BRT 1 05.31 Met 1 wakker 08X0 Klaarwakker. 09.10 Voel je thuis. 10.03 Onze keuze. 11.03 Het kraaienest. 1X10 Matinee. BRT 2 05X0 Welkom weekend. 06.12 Te bed of niet te bed. 1X03 Buitenspel. 11X0 De Vlaamse top tien. 1X00 Top 30. 14X0 Radio Rijswijck. BRT 3 07.00 Goede morgen. 06X0 Licht klassiek ochtendconcert. 1. Sinfonia concertante in A voor viool, cello en orkest. X Chr. Bach. 2. Sonate nr. 11 In A. KV 331. Mozarl. 1X00 Pronto (18). 10X0 Muziek voor kldneroren. 11X0 Harmonies en fanfares. 11X0 Koorfestival. Arnhem. 1X20 Tafetmuziek. 1X10 Muziekmakers. 14X0 Keuze voor discoflelen.

Leidse Courant | 1988 | | pagina 15