I Wat KRO, NCRV, VARA en EO deze zomer doen op Nederland 1 jadio/televisie CcidócSomont MAANDAG 21 MAART 1988 PAGINA 9 HILVERSUM - Met de maandag en de vrijdag -qals vaste uitzenddagen op iet eerste net krijgt de KRO na pasen, op het tweede net eerst de VRO tegenover zich en ervolgens de TROS. Dit vergt, waar ook de KRO iee£t laten weten de con- urrentie aan te durven, irogramma's die de kij- cers naar Nederland 1 uilen lokken, al was het naar „Tussen hemel en aarde", waarin Milou van Sprang gaat praten over roost, trouw, schuld, ver geving en roeping. Op de maandagavond kiest de XRO voor het pakket: amuse- &ment, klein drama en achter- 1? irondinformatie. Voor de irijdag is als volgorde geko- ;en drama, klein amusement jn actualiteit. verlangde ook de middag ïog invulling met een spe- iaal oog voor de kinderen, oor de jeugd komen er drie lieuwe programma's, t.w. de ;itkwis, het docudrama „Op ogen" en het „Kinderkook- ifé". In de zomermaanden ;ekt de KRO het land in om jp zeker tien plaatsen recht- jtreekse programma's te ver- iprgen. zoals een screentest en (Brabant perspectief", dat als :n opvolger mag worden be- :houwd van het eindexa- lenfestival. In „Screentest" ordt van aankomende jour- lalisten verwacht, dat zij he iende Nederlanders bepaalde nformatie zullen weten te intfutselen. Er staat een redelijk aantal ei- ;en produkties op het pro- iramma. Imitator Robert Paul cwam op het idee van het na- ipen van de Soundmixshow. lij noemde dit „Gekken werk" en zet daarin figuren als Henny Huisman en mkele al te opvallende jury- eden. Dit gebeurt op maan- 4 april, de dag waarop het Jerde net in bedrijf komt en ie KRO op het eerste net gaat litzenden. Robert Paul zal aantal kwissen pre- enteren. rijdag daarop al treedt Henny Huisman met een eigen „Surpri- Goedele Liekens verhuist met haar praat- Aart Staartjes gaat spanningen afreage- seshow". programma naar de late donderdag- ren in het nieuwe programma „Handen avond. omhoog". foto's: dijkstra Henny Huisman zelf weer aan voor het „Hartengala", waarin playback als uitgangs punt is gekozen. Huisman komt ook op het scherm met een „Surpriseshow". Zes we ken achter elkaar laat hij hierin wensen van kijkers in vervulling gaan. De verrasten zelf weten van niets, omdat zij door familie en kennissen bij de KRO zijn aangemeld. Han v.d. Meer gaat samen met acteurs psychotherapeuti sche gesprekken naspelen, waarin de menselijke werke lijkheid van alledag aan de orde zal komen. Hierin zullen speciaal opvoedkundige pro blemen in het oog worden ge nomen. Voor de vorm van spel is gekozen om feiten en drama kans te geven in el kaar over te vloeien. Als een andere publiekstrekker moet dienen, dat Rond de Tour de France een kwis zal worden gehouden o.l.v. Willibrord Frequin. NCRV Op de zaterdag en de dinsdag zal de NCRV het eerste net bespelen met tegenover zich op 2 op dinsdag de TROS en op zaterdag de VOO. De goed- bekeken NCRV-zaterdag zal het bekende karakter behou den, voor de dinsdag is een nieuw pakket gekozen. Om de herkenbaarheid te verhogen laat de NCRV de visuele aantrekkelijkheid van haar programma's opvoeren door de aankondigingen in een nieuw grafisch kleed te steken. Bovendien zal de NCRV haar uitzendavonden besluiten met het Wilhelmus. De NCRV koos bovendien voor een serie eigen produk ties. Zo zal op 5 april de ver jaardag van Donald Duck op het ijs worden gevierd met de ijsshow „World on ice", die draait in het Rotterdamse Ahoy. Zaterdag 30 april zal koningin Beatrix centraal staan. Op die dag zal een herdenkingspro gramma geboden worden, dat is opgebouwd uit films en fo to's, die in de loop der jaren door amateurs van de konin gin zijn gemaakt. Dick Pas- schier en Lisette Hordijk pre senteren dit programma, waarin een keur van artiesten zal aantreden. Dit gebeurt on der het motto: „Zij die geluk brengt". Piet Kamerman en Aart Staartjes schreven een luchti ge serie van acht delen onder de titel „Handen omhoog". Hierin worden dagelijkse spanningen zoals conflicten met een knipoog verwerkt. Centraal staat een gezin, waarin de kloof tussen ouders en kinderen heel groot, maar ook zo klein kan zijn. Mensen als Allard v.d. Scheer, Mariël- le Fiolet en Porgy Franssen stellen voor dit spel hun ta- lant beschikbaar. De romans „Armoede" en „Het hoogste recht" van Ina Boudier-Bakker dienden eerder als uitgangspunt voor tv-series. Deze zullen de ko mende zomer worden her haald. Het bloemencorso in Aals meer zal alle aandacht van de NCRV krijgen, zo goed als in de bestaande rubrieken de be zienswaardigheden langs de snelweg. Beroemde close harmony- Federatie-omroepen nemen geen mensen van elkaar over heel erg in elkaar moeten vergissen". Tweede vraag aan Hulshof: Zijn jullie bereid aan de wensen van de STER tegemoet te komen door ruim tevoren inzage te geven in jullie programmering, zodat de STER bepaalde spots kan koppelen aan zekere programma's om daarmee bepaalde doelgroepen beter te bereiken? Gerard Hulshof:* „We zien in de STER een van de financie ringsbronnen van de omroep. We zijn blij, dat ze royaal op ons net zitten. Maar stel, dat je de STER vooraf ruim zou informe ren over je programma's, dan is de volgende stap, dat de STER ons vertelt aan wat voor soort programma's wij moeten gaan werken. Dat is uit den boze". HILVERSUM - „Sinds wij als federatie-omroepen op het eerste net zitten -KRO, NCRV, VARA en EO- is de sfeer zodanig, dat niet te verwachten is dat wij mensen van elkaar zullen overne men". Dit antwoordt tv-hoofd KRO Gerard Hulshof op de vraag of de kans er nu nog inzit, dat genoemde omroepen publiekstrekkers van elkaar over zullen nemen. Zo zou Henny Huisman net als eerder Willem Ruis naar de VARA overgeheveld kunnen worden voor veel geld of Ted de Braak naar de Ev. Omroep. Hulshof: „We hebben als omroepen regelmatig overleg. Dat ge beurt in zulk een ontspannen sfeer, dat onderlinge overname van eikaars mensen vrijwel uitgesloten is. Of we zouden ons al groepen vinden een plaatsje in „Famous voices" en in „Ik hou van Holland" staan zes muzikale shows die spelen in het ponypark Slagharen. Het voetbal wordt niet vergeten. Er komen weer mini-voetbal shows en samen met de KRO wordt op zaterdagmiddag 14 mei de strijd om de Britse voetbalbeker verslagen. De Ev. Omroep verhuist van de donderdag naar de woens dag en stuit daar op de NOS. De EO start met een nieuwe jongerenrubriek „Ronduit Ra dar eenmaal per twee we ken te bekijken, en begint met een 52-delige serie over de familie „De Campbells". VARA De VARA laat weten, dat in de komende zomer het meeste bij het oude blijft. Op de don derdag heeft de VARA het op te nemen tegen op het tweede net de AVRO en op zondag tegen de VPRO. Goedele Lie kens verhuist met haar praat programma naar de late don derdagavond. De „Easten- ders" verdwijnen, evenals de programma's „Een wereld van verschil" en „De Konsu- mentenman". Frits Bom keert in de loop van mei terug van af het rivierschip „De Konsu- mentenboot", wekelijks in het midden van de zondagavond. De gezinnen Drijver en Mak- kinga wonen nog steeds er gens in de Flevopolder en blijven elkaar benaderen als „Nieuwe buren". Over hen staat weer een reeks weder waardigheden op stapel. Adelheid Roosen en Jack Spijkerman maakten met nog enkele anderen „Ravotta bi- zarra", een programma waar in de wereld wordt bezien door kinderogen. Donderdag 7 april is de eerste aflevering te zien om 21.57 uur Lee Towers „believes in mu sic" en krijgt zijn eigen con certen van tweemaal een uur, waarvoor de opnamen wer den gemaakt in het Scheve- ningse Circustheater. Op zondag 1 mei wordt door cabaretiers in het programma „Goed onderdak" het Paas- heuvelfeest herdacht en tege lijk gevierd. Anita Meijer krijgt haar eigen „Première" en in VAR A's Songfestival treden amateurs aan met hun vocale kwaliteiten. Jan Douwe Kroeske gaat zich bezig houden met de popfesti vals, de bejaarden krijgen hun eigen zangconcours en de Dolly Dots vieren hun af scheid op zondag 2 oktober op tv, hun allerlaatste concert. TON OLIEMULLER NEDERLAND 1 15.20 15.30 18.30 19.00 20.00 20.28 AVRO [§j Ontdek je plekje, toe ristische serie. Vandaag: Sneek EB Kokkerellen, culinair programma gepresen teerd door Ria van Eijn- dhoven en Sonja van Proosdij AVRO's Service Salon, fa milieprogramma dat dit maal voor een groot deel in het teken staat van het voorjaar, de liefde en het huwelijk. Aandacht voor lentebruidsboeketten, een modeshow van bruidjes en de juridische kanten van het huwelijk. Het salonpro bleem is ditmaal: Wat is geluk? Muzikale gasten: Pim Jacobs en Louis van Dijk. Presentatie: Catheri ne Keyl en Amanda Spoel Dungeons dragons (Ma giërs en monsters), teken filmserie. Afl.: De laatste reis van de twaalfde talis man. Loren, een eenzame hongerige wees, vindt een talisman die hij wil ruilen voor brood. Maar de men sen jagen hem weg. Geluk kig ontmoet hij onze jonge helden NOS V!6-Journaal AVRO Foofur, tekenfilmserie. Afl.: Dolle honden en dolle boeven (1) Toppop, top-20, video-pri meurs, RTV-tip, optredens en interviews. Presentatie: Bas Westerweel TELEAC EB Moderne Chemie (9) AVRO Wordt vervolgd, stripma gazine. Presentatie: Han Peekei De hoogste versnelling. Presentatie: Jack van der Voorn NOS Journaal AVRO Alternatieve Elfsteden tocht. Commentaar: Jack van der Voorn Opsporing verzocht. Pre sentatie: Jan Scholtens en Will Simon. In deze afleve ring aandacht voor een overval op drie perso neelsleden van het casino in Bergen aan Zee, waarbij met een jachtgeweer is ge schoten op een van de croupiers, die ten gevolge daarvan mogelijk een been zal moeten missen. Ver der: een overval op een cliënte van een filiaal van de NMB in Rotterdam, die met ether werd verdoofd en daarna beroofd van 5.000 gulden. Naast deze opsporingszaken wordt nog aandacht besteed aan de sociale plaag die „tele- foonterreur" heet. Jaar lijks zijn er zo'n 10.000 meldingen van mensen die vaak zelf in psychische problemen zijn geraakt door deze vorm van crimi naliteit. Mar het werkelijk aantal slachtoffers is vele malen groter. 22.12 Wadden boven water, do cumentaire van Kees Hin over de wadden. In deze film staat niet alleen de na tuur centraal. Het is even min een film over meeu wen en zeehonden maar een die gaat over de men sen die ïn het gebied wo nen. 23.05 Candlelight. Thema: de lente. Artiesten zijn o.a. Benny Neyman, José Hoe- bee, Bonnie St. Clair en Rob de Nijs. Presentatie: Jan van Veen 23.35 Ontdek je plekje, toe ristische serie. Vandaag: Sneek. (herh.) NOS 23.50 Journaal 23.55 Nieuws voor doven en slechthorenden NEDERLAND2 FEDUCO 17.40 Taal, Tekens en Regels, cursus Nederlands. Les 20 17.55 Je woordje doen. Les 10. (herh.) NOS 18.10 Trekking Staatsloterij 18.15 Nieuws voor doven en slechthorenden 18.30 Sesamstraat 18.45 EB Jeugdjournaal 19.00 Journaal HV 19.12 S Kwartslag: Mij man keert niets, filmportret KRO 19.27 From nine to five, Ameri kaanse speelfilm uit 1980 van Colin Higgings. Drie secretaresses zijn het dic tatorschap en de versiede- rijen van hun baas spuug zat. Woedend nemen ze een middag vrijaf en trek ken elkaar in het café. Daar fantaseren ze over hóe ze Hart te grazen kun nen nemen. En dat is pas het begin 21.10 Filmfan, filmrubriek. Hans van Willigenburg heeft de volgende films: September van Woody Alan, Empire of the sun van Steven Spiel berg, Jean de Florette van Claude Berri en Moon struck van Norman Jewi- son 21.30 God in Nederland, docu mentaire over de evolutie van de RK kerk in Neder land NOS 22.30 Journaal 22.45 Den Haag Vandaag 23.00 Nieuws voor doven en slechthorenden TELEAC 23.05-23.35 Bonjour tout Ie monde, introductieles cur sus Frans De Azteken, documentaire over de Azteken Nieuw» Tik Tak, kinderprogramma Ptons, kinderserie. Rondomon», Het afscheid, bij drage van het ZDF Avonturenbaai. Canadese jeugdserie. Afl.45: Onder druk Lichtpunt, programma van de Vrijzinnige Verenigingen. Mededelingen Kurtoiaie. Met Hilaire Sfeer- maeckers. Vandaag: De verlo vingsring Een volmaakte «pion (A per fect spy), spionage-serie naar het gelijknamige boek van John Le Carré. Met: Peter Egan, Benedict Taylor. Allen Howard e.a. Afl.5: Pym is nu één van de hoge bazen van de Britse geheime dienst in Was hington, en samen met Axel gaat hij door met zijn dubbel spion-praktijken. Dan wordt hij echter teruggeroepen naar Londen. Labyrint. Angst, vriend en vij and. In dit programma wordt de emotie angst vanuit diverse invalshoeken bekeken Terugblik. Chansongala (2). Met: Erik van Neygen, Kathy Lindekens en -Raymond van het Groebewoud. Presentatie: Kathy Lindekens 1-23.10 Nieuw» en Coda: Liefde. Max Dendermonde invalsl ws .05 Terug f Met: i Lindel S het G B Kathy 8 50-23.10 \-ZÏ K RT 2 Pronto, Italiaans. Les 18 i Intermezzo. Quartetto 2 - mi- nuetto, Boccherini, uitgevoerd door Paule van Parijs en Jan van Mol. klavecimbel, (herh.) Zonen en Dochter» (Sons and Daughters), Australische serie. Afl.504. Patricia wordt op borgtocht vrijgelaten. Nu vreest ze de wraak van Roger Carlyle. Gordon's bezorgdheid voor de veiligheid van Liz, blijkt diep te liggen Medelingen Nieuws Kwidam, videospelletjes Extra-Time Mabuhay, het Ballet Folcloric de Philipinas, een 28 dansers sterk gezelschap o.l.v. de etno loog Ramon A. Obusan, brengt een gevarieerd repertoire, sa mengesteld uit dansen, afkom stig uit diverse streken en ei landen van de Archipel 5-22.30 De avonturier. Britse se rie van Chris Bailey. Afl.4: So- vay. Onderweggen pikken Jack ronddobberend bootje op. Zij komt van een gezonken ge vangenschip en wordt de oor zaak van de nu komende moeilijkheden BF 1 0 Nouba-nouba 0 Carrefours Journaal Ce «oir, regionaal journaal 5 Quick et Flupke, tekenfilm 0 Journaal 0 Contact», verkeerstips 05 L' ècran témoin: Le syndrome de Dallas ou l'avenir de la tele visions europèene, discussie 55 Laatste journaal *5-22.55 Tribune èconomique et ■ociale; Les classes moyennes DUITSLAND 1 15.20 Tagesschau 15.30 Der Kulturbeutel, dingen uit het moderne b'estaan. Afl.2: De weersvoorspelling 16.00 Evergreens und Everblacka 92), met de cabaretier Georg Kreisler en de entertainer Ro bert Kreis 16.15 Het programma met de muis 16.40 ffi Die Kinder vom Mühlental, 13-delige serie voor de jeugd. All. 12: Der grosse Sprung; Wenn die Tiere reden, (herh.) 17; 15 Tagesechau 17.25 Der Prins mus» her, serie. Afl: Bloss nicht untern Hammer 18 26 Tageschau 18.30 Hier und Heute 18.52 Der Fahnder, serie. Afl.: Der Clan. 19.58 Programma-overzicht 20 00 S3 Tagesschau 20.15 Er) Liebling - Kreuzberg, serie met Manfred Krug, Michael Kausch, Corinna Genest, e.a. Afl.5: Die Abkassierer. Lie- blings moeder zou maar vijf dagen bij hem logeren. Na zes weken wordt het hem echter te gortig en piekert hij erover hoe hij haar kan laten vertrekken 20.59 Ein Platz an der Sonne, be kendmaking van de winnaars van de ARD-tv-loterij 21.00 Metros dieser Welt, reportage over de metro in Boedapest 21.15 Dixieland 1st abgebrannt, do cumentaire over het andere Amerika: Mississippi en Lousi- 22.00 Jonas: Cabaret, satire en pa rodie van en met Bruno Jonas, Sissy Höfferer, Hansi Joch- 22.30 Tagesthemen 23.00 Panorama Europa: Die verlan- gerte Zeit (Prodlouzeny cas), Tsiechoslowaakse speelfilm uit 1984 van Jaromil Jires. Met: Milos Kopecky, Tatana Flsc- herova, Petr Cepek e.a. Een al wat oudere kunsthistiricus ver neemt op een dag van zijn arts dat hij aan kanker lijdt. Na de eerste schok besluit hij de hem nog resterende tijd zo goed mogelijk te besteden 00.25 Tageschau 00.30 Nachtgedanken, beschouwin gen door Hans Joachim Kulen- kampff DUITSLAND 2 I Enid Blyton: Fünf Freunde und eln Zigeunermadchen, serie met Gary Russell. Michelle Gallagher. Marcus Harris e.a. I Logo, jeugdjournaal i Verkehrsarena, magazine Heute en Aus den Landern I Tele-lllustrierte, actualitei ten, sport en amusement l Trio mit vier Fausten, serie met Perry King. Joe Penny, Thorn Bray e.a. Afl.: Verbre- chen aus Leidenschaft l Heute i Der Flieger, serie met Martin May. Ulrike Kriener. Birgit Franz e.a. Afl.: Ein riskantes Luftspiel - WISO, sociaal-economisch ma gazine Heute-Journal Denkmal, cultureel spelpro- gramma van mel Helmut Greu- lich I S! ZDF Jazzclub. Tribute to Louis Armstrong Benny Goodman. M.m.v. Clark Terry- /Red Michell duo, Nancy Wil son Trio, Gerry Mulligan Quartet e.a Heute DUITSLAND 3 18.00 Telekolleg II: cursus automati sering. Les 1: Van stoomma chine tot microship 18.30 Sesamstraat 19.00 Aktuelle Stunde, regionaal magazine met nieuws en sport 19.40 Raamprogramma van de re gionale studio's 20.00 Sag dia Wahrheit, spelpro- gramma gepresenteerd door Bernd Stephan 20.30 48 Stunden, reportage 21.00 Landesapiegel: Ein Mann wird 75, documentaire over Werner Höfer 21.30 West 3 aktuell 21.45 Hilferute: Wege aus der Krise, portret van de 20-jarige Marti na Roth, die of te veel eet of helemaal niets 22 30 Rückblende, informatieve se rie. Vandaag: 65 jaar geleden gestorven, de actrice Sarah Bernhardt 23.00 Trends, modemagazine im West 3 23.45 Laatste nieuws BBC 1 16.00 Best of Britisch. Fragmenten uit Britse speelfilms. Vandaag: Things that go bumb in the 16.25 Watchdog, consumentenru- 16.50 Children's BBC 17.00 Antics Road show 17.15 Laurel and Hardy, tekenfilm 17.20 Jackanory. Vandaag: The her mit and the bear 17.35 Droids, The Adventures of R2, D2 en C-3 PO. science-fiction serie voor de jeugd met de ro bots uit de Star War-reeks. Afl. 11 17.55 Newsround, jeugdjournaal 18.05 Blue Peter kinderprogramma 18 35 Neighbours, Australische serie 19.00 Journaal en weerbericht 19.35 Londen plus. regionaal maga- 20.00 Wogan, Praatprogramma met Terry Wogan 20.40 Watchdog, consumentenru- 21.05 The golden oldie picture show. Presentatie: Dave Lee Travis 21.30 You must be the husband, co medy 22.00 Journaal 22.24 Regionaal nieuws 22.30 Panorama, informatieve serie 23.10 Talking Pictures, 10-delige se rie over de geschiedenis van de Hollywood-film. Presentatie: Barrie Norman. Afl.9: From B- movie to Blockbusters 00.00 Business matters, Informatie ve serie. Vandaag: Banking on new business 00.25 Minstrel of the dawn, 6-delige serie waarin de zangeres Mary O'Hara op verschillende loca ties Ierse liederen ten gehore brengt. Afl.6 (slot) 00.55-01.00 Weerbericht BBC 2 16.00 Nieuws en weerbericht 16.03 Chronicle. Afl.: Bath waters 16.50 Regionaal nieuws 17.00 Advice Shop 17.30 Noticeboard 17.35 Moment of truth: Photograp her. documentaire 18.05 My music 18.30 Tomorrow's world, serie re portages 19.00 D The big steal, Amerikaanse thriller uit 1949. Regie: Don Siegel. Met: Robert Mitchum, Jane Greer. William Benedix e.a Een legerofficier wordt ten onrechte verdacht van het ste len van soldij. Hij vlucht naar Mexico om de ware schuldige te vinden 20.10 Dig 20.35 Open Space. Fighting for life, documentaire over acties in Shropshire, met als doel diver se streekziekenhuizen voor sluiting tre behoeden 21.15 Horizon, documentaire-serie. Vandaag: The pleasure of fin- ding things out, portret van de onlangs overleden prof. Ri chard Feynman. Nobelprijs winnaar voor de moderne fysi- 22.00 Red dwarf, 6-delige komische science-fiction-serie. Afl.6: Me 22.30 Moonlighting, Amerikaanse detective-serie met Bruce Wil lis. Cyblll Shephard e.a 23.20 Indelible evidence, serie over spraakmakende politie-zaken. Vandaag: Gunlore 23.50 Newanight, actualiteiten 00.30 Weerbericht 00.35-01.05 Open University SKY CHANNEL 16.00 GD TV 16.30 UK Despatch 17.00 The DJ Kat Show. Kinderpro gramma met Linda de Mol en D.J. Kat 18.00 The Monkees. Afl.: Hillbilly Ho neymoon 18.30 I dream of Jeannie 18.57 The Uniroyal Weather Report 19.00 Three's Company. Comedy. Janet probeert manager te worden 19.30 Black Sheep Squadron. 20.30 The Insiders. Afl.: High Iron. Nick probeert op een slimme manier achter de illegale prak tijken van een bouwbedrijf te komen 21.27 The Uniroyal Weather Report 21.30 Great momenta of wrestling 22.45 Mobil Motorsport News 23.15 Spanish Football 00.15 GD TV 01.17 The Uniroyal Weather Report 01.20 ARTS CHANNEL 01.20-03.20 Spartacus. Ballet van het Bolshoi Ballet. SUPER CHANNEL 16.00 Ninno Firetto Totally Live 17.00 Formula One 18.00 Super Sonic 19.00 Going for gold with Philips 19.25 Goodyear Weather Forecast 19.30 Wild South. Afl.: Garbage of Eden. 20.00 The Goodies. Comedy. Afl.: Holiday. Als Tim door Bill en Graeme thuis wordt achterge laten, besluit hij in z'n eentje op vakantie te gaan. 20.30 It's Garry Shandling's Show 21.00 Barnaby Jones. Detective Bar- naby krijgt met een religieuze secte te maken 21.55 The Ski report 22.00 Super Channel News 22.30 Goodyear Weather Forecast 22.35 Monday Night Football with 23.35 Wrestling 00.25 Super sonic 01.25-02.25 Formula One. John Les lie presenteert de laatste hits. MTV EUROPE 16.00 Ray Cokes 16.30 Club MTV, programma mel dansmuziek vanuit het Palladi um in New York 17.00 3 From 1 at 5: David Bowie 17.15 Ray Cokes, met van 19.00- 19.30 Remote control, spelpro- 20.00 SarceTvanthilt 22.00 XPO, nieuwe videoclips met Ray Cokes (herh.) 23.00 Marcel Vanthilt 00.00 Club MTV (herh.) 00.30 Marcel Vanthilt 01.00-06.00 Gast-vj TV 5 16.05 Nord/Sud 16.30 Au Nord du 60eme 17.00 Dominique 17.30 Felix et Ciboulette 17.45 Telefrancaia 18.00 Récrèation 18.40 Dos Chitfres et des Lettres 18.55 Flash Into 19.00 Nouveau Mond# 20.00 Lee beaux souvenirs 22.00 Journal Télóvbé 22.30 Nord/Sud 23.00-23.30 Au Nord du OOeéme NEDERLAND 1 TROS 15.30 Rosco's rad van avon tuur 15.45 Alf op Melmac. tekenfilm serie. 16.10 TROS Mini Theater Hei bel in de Bieb, (slot) In een biblio theek gebeuren de vreemdste dingen. Er worden kostbare boeken gestolen en juffrouw Stapel wordt neergesla gen. 16.35 TROS Nieuwsshow NOS 17.30 V»6-Journaal TROS 17.46 TROS Popformule DUITSLAND 1 10.00 Heute 10.03 [si Lass das mal den Toni machen 11.05 Denkmal 11.55 Jonas 12.25 WISO 13.00-13.15 Tagesschau 15.30 Frauengeschich- ten: Irmgard Gietl... kampft um ihre Heimat, portret 16.15 Spasa am Dienstag DUITSLAND 2 13.15-13.45 Natur und Medizin 15.35 Heute 15.40 Der kleine Schmierfink 16.55 Heute en Aus den Landern 17.10 Tele-lllustrierte 17.45 Alf. BBC 1 07.35 Leon Errol 07.55 Weerbericht 08.00 Breakfast Time, 09.55 Nieuws 10.00 Open air (1) 10.20 Kilroy 11.00 Going for gold 11.25 Children's BBC 11.55 Five to eleven 12.00 Open air (2) 13.00 Daytime live. 13.55 Nieuws 14.30 Neighbours 14.50 Going for gold 15.15 Knots landing. 16.00 Couples. Dllys Morgan praat met Do nald en Wendy Woods, hoofdrolspe lers in David Attenborough's speel1 film Cry Freedom 16.25 The clothes- show, mode-magazine 16.50 Chil dren's BBC SKY CHANNEL 07.30 The DJ Kat Show 08.35 Sky Trax 13.05 Another World 14.00 City lights 14.30 Mobil Motorsport» News 15.00 Transformers 15.30 Ski Boy 16.00 Monsters of Rock SUPER CHANNEL 08.00 Nino Firetto 09.00 Sons and Daughters 09.25 Madhur Jafrey's In dian cookery 09.50 Play it Safe 10.00 Tennis that counts 10.30 Sporting chance 11.00 Super soul 11.30 Throe of a Kind 12.00 Ancient lives 13.00 Going tor Gold with Phi lips 13.25 Goodyear Weather Fore cast 13.30 Sons and Daughters 14.00 Barnaby Jones 14.55 Goodye ar Weather Forecast 15.00 Superti- me 16.00 Nino Firetto MTV EUROPE RADIO 1 leder heel uur nieuws (NOS). 19.02 Veronica Sport. 20.02 Club Veronica Trend. 21.02 KRO: KRO's Jazz Connection. 22.02 Op de eerste rang. 22J>0 Bewogen grensgangers. 23.05 NOS: Met het oog op morgen. 00.02 AVRO: Easy listening. 02.02-07.00 AVRO's nachtdienst RADIO 2 18.03 Tijdsein. 18.25 Kom er eens uit. 18.50 De wolkenwagen. 19.00-07.00 Zie Radio 1 RADIO 3 18.03 NOS: De Avondspits. 19.02 AVRO: Get back: Beatlesmu- 20.02 Muziek met Meta. 22.02 Candlelight. 23.02-24.00 Droomgeheimen RADIO 4 18.02 VARA: Blazers magazine. 18.30 De Klassieken. 20.00 Nieuws. 20.02 De VARA-Matinee. 22.00 Jazz-op-vier 23.00-24.00 Het zout in de pap RADIO 5 18.10 VARA: Chips die je niet kunt eten - magazine. 18.20 P.P.: RPF. 18.30 NOS: Voor blinden en slecht zienden. 18.40 KZG: Nederlands Israëlitisch kerkgenootschap. 18.40 Bond zonder naam. 19.00 NOS: Voor buitenlanders. 20.30 TELEAC: Portrettekenen. 21.00 De Moestuin. 21.30 Pronto? 22.00 Rockschool II. 22.30-22.45 Slapen kun je REGIONAAL Radio West: 17.00-18.00 Avondmaga zine. Actualiteiten. Omroep Rijnland: (Via FM-(requentie 105,7 MHz) 17.00 Vandaag vooral 17.30 Vandaag de dag op maandag 19.00 Leiderdorp Lokaal 20.00-21.30 Turks programma. Verder als radio 1. Radio Rijnmond: 17.00-19.00 Middagmagazine. BRT 1 18.10 Actueel. 18.30 Lekenmoraal en filosofie. 19.10 Actueel. 19.33 BRT Combo. 20.03 Tropical. 21.03 Pronto (17). 21.30 De blaaswereld. 22.05 Parlando, literair progr.. BRT 2 19.10 Zig zag. popmuziek. 22.05 Maneuvers In het donker 23.30 Twee tot twee. BRT 3 18.30 Gitaarmuziek. 19.00 Kroniek. 19.45 Componistentribune. 20.30 Philadelphia Orchestra. 22^0 Blues en jazz. 23.15 Sonatd In d. Bridge. 06.00 Marcel Vanthilt 11.00 Maiken Wexe 12.00 Remote control (herh.) 12.30 Maiken Wexe 15.00 Jerry Foulkea T) Ondertiteling via Teletekst s) Tweetalige of stereo-uitzending O Zwart/wit-uitzending T Zwart/wit-uitzending met onder titeling via Teletekst Bij niet-Nederlandstalige zen ders: uitzending in orginele ver sie met ondertitels J Bij niet-Nederlandstallge zen ders: z/w-uitzending in orginele versie met ondertitels MORGEN RADIO 1 leder heel uur nieuws (NOS). 07.03 KRO: Echo-magazine. 07.15 Het levende woord. 07.33 Echo-magazine. 07.45 Echo-junior. 08.05 Headlines. 08.08 Echo-magazine. 08.50 Postbus 900. 09.02 Ratel- vooraankondiging. 09.05 Met de KRO, met Anne. 10.02 KRO's Schone Kunsten. 10.05 Ratel. 11.02 KRO's Schone Kunsten. 11.05 Echo-magazine. 12.05 KRO's Schone Kunsten. 12.56 NOS: Voor land- en tuinbouw. 13.05 KRO: Echo-magazine. 14.05 VOO: Veronica Nieuwsradio 17.05 De wereld in een halfuur. RADIO 2 07.03 AVRO: Auto in? Avro aan! 09.03 EO: De Muzikale Fruitmand. 10.03 Vrouw zijn. 11.30 Ik zou wel eens willen weten. 11.58 EO-Metterdaad hulpverlening. 12.03 Lunchtime-magazlne. 13.03 Tijdsein. 13.30 VPRO: De plantage 15.05 Ischa. 15.54 Vrije geluiden. 16.05 Pandemonium. RADIO 3 07.03 VARA: Holland wordt wakker! 09.03 Wessel van Diepen. 11.03 Angelique. 12.03 VARA's Steen Beenshow. 14.03 Twee meter de lucht in. 16.03 De verrukkelijke vijftien RADIO 4 07.00 Nieuws. 07.02 TROS: Een goede morgen. 11.00 TROS Concertzaal. 12J0 Nieuwe klassieke platen. 13.00 Nieuws. 13JÏ2 De klassieke Top tien. 13.30 Belcantorium. 16.00 Het kunstbedrijf. RADIO 5 06.30-06.49 Scheepvaart- en markt berichten 09.02 NOS Sportief. 09.25 Waterstanden. 09.30 RVU: Kijken in de toekomst 10.00 NCRV: De wereld zingt Gods lof. 10.50 Tekst en uitleg. 11.00 Studio 55. 12.05 De verdieping. 12.45 Raamwerk voor christelijke ge loofsopvoeding. 13.00 NOS: Nieuws. 13.10 Nederland en zijn buren. 13.30 NCRV-Leerspiegel 14.15 Meet Mr. Mooney. 14.30 TELEAC: Aids. 15.00 NOS: Schone wereld. 16.00 Op de rand van het recht. REGIONAAL Radio West: (via FM-frequentie Radio 1) 07.15-08.00 Ochtendmagazine. 12.00-13.00 Lunchuur. Radio Rijn mond: 07.00 Ochtendmagazine. 09.00 Hans van Vliet. 12.00 Lunchprogram- ma. 14.00 Tineke Speksnijder. 16JXK 17.00 Rijnmond getapt. BRT 1 05.31 Met 1 wakker. 08.20 Klaarwakker. 09.05 Uit de band. 11.30 Het vermoeden. 13.10 Actueel. 13.30 Tussendoor 14.03 78-toerentijd. Jo Leemans. 15.03 Zo d'ouden zongen. 16.05 Neem je tijd. BRT 2 05.30 Sjapoo. 08.12 VZW Hoop doet leven. 09.50 Plankenkoorts. 10.03 Broccoli. 12.00 Muziek en info. 13.10 Onvergetelijk. 13.45 Orgelrecital Ivan Gulllnl. 14.00 De gewapendp man. BRT 3 07.00 Goede morgen. 08.15 Ochtendvariaties. 09.15 Viva Paganini. 10.00 Schoolradio. 11.00 Van eigen bodem. 12.00 Tafelmuziek. 13.10 Actueel 13^5 Koorfestival, Arnhem. 14.15 Een Belgisch kwarletspel. 15.00 Mexicaanse namiddag.

Leidse Courant | 1988 | | pagina 9