Toch VPRO-uitzending na kluchtig kort geding Reizend Muziekgezelschap maakt reputatie weer waar Veel bijdragen voor „afscheidscadeau" Bernard Haitink Bijzonder onderwijs in nadelige positie bij opheffing scholen Club van Rome stelt kwaliteit boven groei Volop dansplezier bij Margriet de Jong ECONOMIE/BINNENLAND Ceidoe Commit MAANDAG 21 MAART 1988 PAGIM Westduitse schutter in Amsterdam gepakt AMSTERDAM De politie in Amster dam heeft gisteren de arrestatie beves tigd van de Westduitser Frank Hoff mann. Hoffmann wordt door de West duitse autoriteiten gezocht in verband met een schietpartij vorig jaar novem ber tijdens een demonstratie tegen de startbaan West van de luchthaven in Frankfurt. Daarbij werden twee politie agenten gedood. De Westduitsers had den een beloning van 100.000 DM uitge loofd voor aanwijzigingen die leidden tot de aanhouding van Hoffmann. Vol gens een mede-verdachte van de schiet partij in Frankfurt, was Hoffmann de gene die de dodelijke kogels had afge vuurd. De Amsterdamse poltie ver wacht nu een uitleveringsverzoek. EDE - Het bijzonder on derwijs dreigt meer scho len kwijt te raken door de bezuinigingen van de mi nister dan het openbaar onderwijs. Dat bleek za terdag tijdens een een toe spraak van mr. Niek Dek ker van de Besturenraad Protestants-Christelijk Onderwijs, op een afde lingsvergadering basison derwijs in Ede. Leerlingen op grotere (basis scholen zijn goedkoper dan die op kleinere scholen. In het kader van de bezuinigingen heeft het ministerie hogere ge talsnormen vastgesteld, waar door een aantal kleine scholen moet worden opgeheven. Er zijn echter mogelijkheden voor ontheffing van de criteria van instandhouding. Op grond daarvan kunnen scholen toch blijven voortbestaan voor kor tere of langere tijd. Het bijzon der onderwijs, dus onder meer protestants-christelijke en rooms-katholieke scholen, moet ontheffing vragen bij het ministerie. Voor het openbaar onderwijs neemt het college van gedeputeerde staten een beslissing over het al of niet instandhouden. Een aantal provinciebesturen (o.a. Fries land, Drenthe, Utrecht) heeft te kennen gegeven in zijn be slissingen soepeler normen voor ontheffingen te hanteren dan het ministerie voor het bijzonder onderwijs doet. Een van de instrumenten voor het vaststellen van het onthef fingenbeleid is de leerlingen prognose. Als daaruit duidelijk wordt dat over een of twee jaar er een flink aantal leerlin gen bij komt op een school, is er meer kans op ontheffing. Er is volgens de Besturenraad aanleiding om te veronderstel len dat provincies minder kri tisch kijken naar prognoses van het aantal leerlingen dan het departement doet. „Wij houden onze twijfels", aldus Dekker. „Het komt ons voor dat deze kwestie door de staatssecretaris grondig moet worden onderzocht bij de vraag of openbaar en bijzonder onderwijs op gelijke voet worden behandeld". Door de huidige maatregelen zullen de komende jaren wel licht enkele honderden basis scholen verdwijnen. Dekker waarschuwde voor een nieuwe golf opheffingen: het kabinet wil bij de volgende begroting nog eens vijftig miljoen bezui nigen door het opheffen van scholen. Volgens ramingen van de Besturenraad kunnen daardoor tussen de drie- tot vierhonderd (kleine) basis scholen van de kaart worden geveegd. Verzekeraar eist ook aidstest bij lager bedrag BEST Verzekeringsmaatschappijen overtredet maakte afspraken over het verrichten van aids» Hoewel zij onderling afspraken dat pas per lj« een aidstest zou worden ingevoerd voor levens! keringen boven de 2 ton, vragen verzekeraars y praktijk al geruime tijd, ook bij polissen met een[ bedrag, een onderzoek op het aidsvirus. Dat sta het laatste nummer van de Gaykrant, het opin|f voor homoseksuele mannen en vrouwen. In d( wordt het verhaal gedaan van twee mannen polis vroegen van 40.000 gulden aan de RotterÉ maatschappij Royal Nederland. Ondanks e bleemloze keuring bij een huisarts, schreef seur van de Nederlandse reassurantiegroep, i polissen van Royal Nederland herverzekert, eef stest voor. De medische adviseur van de NederlL reassurantiegroep zal voor het medisch tuchtcfy, worden gedaagd. SCHIERMONNIKOOG VREESDE STEMPEL „AIDS-RESERVAAT" AMSTERDAM Een nachtje slecht slapen, an derhalf uur varen, meer dan vier uur autorijden en een kort geding van twee en een half uur hadden Schiermonnikoogse on dernemers en het WV er gisteren voor over om de gemeente van 914 inwo ners te redden van een ramp. Op die manier moest voorkomen worden dat de VPRO gisteravond in het programma Gasthof een onderwerp zou bren gen met als titel „Aids en de toekomst; wordt Schiermonnikoog een Aidsreservaat?". Het programma zou zo vreesde men ongetwijfeld de belangrijkste inkomsten bron van eiland, het toerisme, schaden. Daarom werd giste ren in een in alle haast aange spannen kort geding voor de Amsterdamse rechtbank een verbod geëist op uitzending van het programma. Daar kwam het niet van, nadat dui delijk was geworden dat Schiermonnikoog slechts in één zin en zeer zijdelings in het programma genoemd zou worden. „Als we dat geweten hadden, waren we hier nooit aan be gonnen", zei voorzitter J. Ba zuin van Schiers VVV na af loop van de opmerkelijke zit ting. „Een storm in een glas water dus", constateerde VPRO's raadsman mr. L. van Eeghen, nadat een uit grote ongerustheid geboren kort ge ding op een kluchtige verto ning was uitgelopen. Het balletje was gaan rollen nadat zaterdag in de namiddag de dagbladen op Schiermon nikoog waren aangekomen. De onrust was groot toen de UTRECHT - De Westerse industrielanden zullen bij de groei van hun econo mie het accent moeten gaan verleggen van de huidige kwantiteitsgroei naar ontwikkeling van kwaliteit. Dit is één van de opvattingen van de Duitse professor Eduard Pestel in het nieuwste rapport aan de Club van Rome „Voorbij grenzen aan de groei". Het rapport zal morgen in Utrecht officieel worden ge presenteerd door prof. Pestel of dr. Alexander King, de voorzitter van de Club van Rome op het congres „De wer kelijkheid van het model" van de stichting voor publieks voorlichting over wetenschap en techniek. Volgens prof. Pestel moeten de huidige industrielanden zich bewust zijn van hun voorbeel drol en de daarbij behorende verantwoordelijkheden. De westerse landen zullen moeten afstappen van het oude groei- idee, waarbij niet alleen een onevenredig beslag wordt ge legd op de schaarse, mondiale grondstoffen, maar dat ook dreigt te leiden tot onomkeer bare aantasting van het milieu. Volgens Pestel is voor de ont wikkelingslanden economi sche groei wel nodig in de be tekenis van groei van het bru to nationaal produkt van de levensstandaard. De werelde conomie als geheel moet groei en maar alleen op die plaatsen waar dat het hardst nodig is. Deze opvatting staat haaks op het beleid dat momenteel in veel Westerse landen wordt aangehangen en waarin groei van het bruto nationaal pro dukt voorop staat en een niet door de overheid gehinderde marktsector die groei moet verwezenlijken. eilandbewoners in hun dag blad op de televisie-pagina over het VPRO-programma Gasthof lazen. Veel stond er niet over in, maar de titel voorspelde niet veel goeds. „De inwoners kwamen in op stand", zo zei mr. E. Yspeert namens de eilanders. „Aids is ook op Schier een besmet on derwerp, men griezelt bij de gedachte eraan. Als men dan in de krant leest „Wordt Schiermonnikog een Aids-re servaat?", dan denkt men te recht: waar rook is, is vuur". De onrust onder de bevolking was op zich niet onbegrijpelijk. Tachtig procent van de bevol king is direkt of indirekt af hankelijk van het toerisme, Rechtbankpresident Bodewes neemt kranteberichten door over I programmaonderdeel. wordt' omgezet. Daarom was het ook niet onlogisch dat bur gemeester J. Boekhoven zater dagavond van VPRO-voorzit- ter R. Kiers wilde weten wat diens omroep allemaal voor kwade dingen over het eiland zou gaan zeggen. En hoewel beide partijen gisteren nog ru zieden over de vraag of er nou wel of geen telefonisch contact is geweest, werd de precieze inhoud van Gasthof die zater dagavond niet duidelijk. Een kort geding was daarom voor de eilanders onontkoombaar. Hilariteit Enige hilariteit kon in de rechtszaal niet worden onder drukt toen mr. Van Eeghen uiteindelijk onthulde dat Schiermonnikoog slechts zijde lings in een enkel woord zou worden genoemd door dr. Sven Danner, aids-deskundige van het AMC in Amsterdam. In het programma-onderdeel, zo liet mr. Van Eeghen weten, refereert Danner in een inter view aan een onlangs versche nen rapport van de Ameri kaanse wetenschappers Mas ters en Johnson. Volgens Dan ner zou opvolging van de aan bevelingen in dat rapport be tekenen dat een waddeneiland „ter grootte van Schiermon nikoog of Terschelling" zou moeten worden ontruimd. Alle Nederlanders zouden dan, zo filosofeert Danner verder, op Aids moeten worden getest. De seropositieven moeten dan op het eiland gezet worden en de verbindingen verbroken, zo zou volgens Danner de conse quentie zijn van uitvoering van het Amerikaanse rapport. „Ik ben daar fel tegenstander van", voegt Danner daar nota bene nog aan toe. FOT<iIdi :hu Daarmee was voor vice-|er dent mr. G. Bodewes dee af. Ook de eis dat de V>aa voor uitzending van hef P gramma de kijkers haarfc ses zou aanbieden vooika noemen van Schiermcfeve oog, vond in zijn oog getie nade. Wat mr. Bodewes he. had de omroep echter wj zorgvuldiger mogen zij het inseinen van de dagL— over de inhoud van haajrT gramma. Want duidelij^ wel dat de VPRO daartj™ iets te pakkende kop aaMEf gegeven, zo vond mr. I®" wes. f'J. ARJEN VAN DERgée KUNST Enorme belangstelling voor „Zwanenmeer" Nationale Ballet AMSTERDAM De publieke belangstelling voor de nieuwe produktie van „Het Zwanen- meer" vah het Nationale Ballet blijkt over weldigend. Alle ruim 10.000 kaarten voor de twaalf voorstellingen waren binnen zeer korte tijd uitverkocht. Het Nationale Ballet heeft dit zaterdag bekend gemaakt. De nieu we avondvullende versie van „Het Zwanenmeer" is gemaakt door Rudi van Dantzig en Toer van Schayk. De hoofdrollen van Odette/Odile en Prins Siegfried worden tijdens de première op 31 maart gedanst door Alexandra Radius en Alan Land. De voor stellingen zullen gedirigeerd worden door de Westduitser Michael Heise, die de zieke Adam Gatehouse vervangt. Geertjan Lubberhuizenprijs 1987 voor Benno Barnard AMSTERDAM De Geertjan Lubberhuizenprijs 1987 is toegekend aan de schrijver Benno Barnard. Hij krijgt de door de Marten Toonder Stichting be schikbaar gestelde prijs voor zijn prozaboek „Uit gesteld Paradijs". Het is de vierde keer dat deze prijs voob literaire prozadebuten wordt uitgereikt. Aan de prijs is een geldprijs van 10.000 gulden ver bonden. Doel van de prijs is het bevorderen van het schrijven van literair proza. Barnard debuteer de in 1981 met de gedichtenbundel „Een engel van Rosetti". Zijn in 1983 verschenen tweede bundel „Klein Rozendaal" werd bekroond met Lucy B. en C.W. van der Hoogtprijs. In „Uitgesteld Paradijs" beschrijft Barnard vooral zijn verblijf in Brussel, waar hij tussen 1976 en 1984 woonde. Benno Bar nard krijgt de prijs op 10 mei in Amsterdam uitge reikt. Britse filmprijs voor „Jean de Florette" LONDEN De film Jean de Florette van de Franse re gisseur Claude Berri heeft gisteravond drie Britse film prijzen in de wacht weten te slepen. De Amerikaan Oli ver Stone werd uitgeroepen tot beste regisseur voor zijn film Platoon. Verdere prijzen van de British Academy of Film and TV Arts gingen naar Anne Bancroft voor haar rol in 84 Cha ring Cross Road, over een correspondentie vanuit de VS met een Londense boekverkoper tijdens de Tweede We reldoorlog en voor Sean Connery vanwege zijn rol in In de Naam van de Roos. Jean de Florette kreeg de prijs voor de beste film en het beste scenario. Daniel Auteuil kreeg een prijs voor de beste bijrol. Speciale eer werd uit gesproken voor de Zweedse regisseur Ingmar Bergman en de niet meer optredende Monty Python groep voor hun bijdrage aan de cinematografie. De prijs voor de bes te televisieportage ging naar „Channel 4" voor het ver slaan van de ramp met de veerboot de „Herald of Free Enterprise". Expositie Bacon in Moskou LONDEN De Britse schilder Fran cis Bacon ex poseert in sep tember in Moskou. Het is voor het eerst dat het werk van een he dendaags Brits kunstenaar in de Sovjetunie te zien zal zijn. Maaskantprijs voor Geert Beakert ROTTERDAM De Rotterdam-Maaskantprijs 1988 is toegekend aan de Belgische architect, publi cist en docent Geert Bekaert. De jury onder voor zitterschap van mr. Ludo J. Pieters, oordeelt onder andere dat Bekaert zowel door zijn publikaties als door zijn onderwijs een verstrekkende invloed heeft uitgeoefend op het architectuurdenken in het Nederlandse taalgebied. Bekaert is docent architec tuurgeschiedenis aan de Katholieke Universiteit in Leuven en hij hoogleraar theorie en geschiedenis van de architectuur aan de Technische Universi teit in Eindhoven. Hij organiseerde tentoonstellin gen, schreef scenario's voor films over stedebouw en architectuur en heeft een groot aantal publika ties op zijn naam staan. De Rotterdam-Maaskant prijs (50.000 gulden) wordt om de twee jaar toege kend aan personen die zich verdienstelijk hebben gemaakt op het gebied van de bouwkunst. Groene Kerkje, Oegstgeest: Het Rei zend Muziekgezelschap met Chris- tiaan Bor en Paul Rosenthal (viool), Matthias Maurer (altviool), Godfried Hoogeveen en Colin Carr (cello), Vi cente Zarzo (hoorn) en Ronald Brautigam (piano). Werk ven Amon, Dukas, Arensky en Brahma. Ge hoord op 19 maart. Het Amsterdams Kamermu ziek Festival dat in november 1982 voor het eerst werd geor ganiseerd door de stichting Het Reizend Muziekgezelschap en Christiaan Bor is sindsdien als jaarlijks terugkerend ge beuren voor alle kamermu ziekliefhebbers een begrip ge worden. Is het op zichzelf al verheugend dat zo'n initiatief wortel heeft kunnen schieten, dat het in het huidige kunst- onvriendelijke klimaat zo goed gedijt, dat behalve in de jaar lijkse concertreis in november nu ook in maart deze groep in ternationale topmusici door ons land trekt, mag wel heel uitzonderlijk worden ge noemd. Vooral omdat deze groep doorgaans minder toe- fankelijke kamermuziek rengt. Slechts in enkele jaren hebben deze musici een repu tatie opgebouwd waarmee vol le zalen worden getrokken voor een repertoire en een be zetting waarmee andere gezel schappen slechts een klein groepje fijnproevers weten te lokken. De stukken die men zaterdag avond in de volle Groene Kerk in Oegstgeest speelde, behoren alle tot de minder be kende kamermuziek, behalve het Pianokwintet in f van Jo hannes Brahms. In het hoorn- kwartet in F van Johannes Andreas Amon (1763-1825) was al onmiddellijk groot meesterschap te bespeuren. De aantrekkelijke muziek van de onbekende Amon kreeg een bijzonder gave uitvoering waarin de solist en de strijkers als een man samenwerkten naar een prachtig homogeen klankbeeld, gedragen op zeer raak gekozen levendige tempi. Hoewel wij de Villanelle voor hoorn en piano uit 1906 van Paul Dukas (1865-1935) als compositie niet van het niveau van de overige gespeelde stuk ken vonden, schitterde ook hierin Vicente Zarzo, ditmaal in ragfijn samenspel met pia nist Ronald Brautigam. De te genwoordig weinig bekende Russische componist Anton Arensky (1861-1906) was ver tegenwoordigd met zijn kwar tet in a, een kwartet voor de zeer ongebruikelijke bezetting viool, altviool en twee cello's. Deze muziek is schatrijk aan adembenemende harmonische wendingen, grillige ritmen en onstuimige melodieën. De uit voerende waren hier zonder meer het meest op dreef. Hier was nog slechts muziek waar neembaar. Nutteloos om af zonderlijke aspecten als inzet, technisch perfect spel, of zelfs maar gedrevenheid los van het geheel van deze rijpe vertol king te belichten. Óp verge lijkbare wijze was het publiek in de ban van zijn musici toen na de pauze het pianokwintet in f van Johannes Brahms (1833- 1897) werd gespeeld. De uitvoering kenmerkte fcich door een grote spanning die men in dit lange stuk opbouw de en die in deze weinig buig zame en eigenzinnige muziek tot het einde toe bleef over heersen en boeien. Wie afgelo pen zaterdag geen kaarten meer kon bemachtigen kan een gedeelte van dit concert op donderdag 12 mei om 16.15 uur via Radio 4 in een uitzen ding van de VPRO beluiste ren. TOM STRENGERS Leidse Schouwburg: Jubileumuit- voering Leiderdorps Kreatief Dans centrum Margriet de Jong. Gezien op 20 maart. Dat balletles een plezierige be zigheid kan zijn, bleek gisteren tijdens de twee jubileumvoor stellingen van het Kreatief Danscentrum van Margriet de Jong uit Leiderdorp. Deze school bestaat tien jaar. Begon nen werd als een balletschool tje met vijf leerlingen. Thans heeft Margriet de Jong haar school uitgebouwd tot een Kreatief Danscentrum waar zo'n 400 leerlingen met plezier hun danslessen volgen. De school presenteerde een af wisselend programma. De cho reografie was gemaakt door de eigenaresse van de school met hulp van Mirjam Ouwerkerk qn Ellis van Evert. Doelstel ling van de school is niet zo zeer leerlingen op te leiden voor professionele balletloop baan. De nadruk ligt meer op het dansen als hobby. Dat daarbij kinderen, van peuters, kleuters tot tieners, een hoofd rol spelen ligt voor de hand. Die groepen vulden het leeu wendeel van het jubileumpro gramma, dat twee keer een uitverkochte zaal trok. Het publiek genoot onder meer van het uit drie aktes be staande „Dansende poppen" dat voor de pauze werd uitge voerd. Met enkele ouderen waren het vooral de aller kleinsten die hier ten tonele verschenen en op een vertede rende manier de poppenwin- kel tot leven brachten. Na de pauze kreeg de voorstel ling een wat serieuzere toon. Maar ook hier bleef het dans plezier centraal staan in zowel klassieke onderdelen als bij de jazzdans. Dat de muziek soms wat haperend de dansende kinderen ondersteunde, mocht de pret niet drukken. Met de voorstelling toonde de Leiderdorpse balletpedagoge dat ook met amateurs een veelzijdige choreografie kan worden ingestudeerd. Het Lei derdorpse gemeentebestuur liet gisteren geen verstek gaan. Namens dit bestuur kreeg de school ter gelegen heid van het jubileum een ere teken aangeboden. PAOLA BOTTARO GWENNY BUIJTEWEG AMSTERDAM Meer dan achttienhonderd muziekliefhebbers heb ben de afgelopen dagen de registers getekend die aan de chef-dirigent van het Concertgebouw Or kest in Amsterdam, Ber nard Haitink, zullen worden overhandigd bij zijn vertrek aan het eind van dit seizoen. De registers lagen deze week ter tekening in het Amster damse Concertgebouw tijdens de abonnementsconcerten die daar werden gehouden. De adjunct-directeur van het Concertgebouw, S. van den Bernard Haitink:. dering... .veel waar- FOTO: PR Berg, heeft dit gisteren mee gedeeld. Bij de Vereniging Vrienden van het Concertge bouw en het Concertgebouw Orkest zijn volgens hem nog eens ruim vijfhonderd brie ven van mensen binnengeko men die Haitink wilden be danken voor zijn inzet voor het Concertgebouw Orkest. De verwachting is dat er nog vele reacties zullen volgen. Haitink sluit de 27 jaar dat hij in Amsterdam werkzaam was in april af met een reeks uitvoeringen van de achtste symphonie van Mahler. De laatste wordt op zondag 17 april gehouden. Direct na af loop van dit concert zullen de in boekvorm gebundelde re gisters en brieven door de „Vereniging Vrienden" aan Haitink worden aangeboden. HILLEGOM In „de Hoek steen" in Hillegom werd zater dag het jaarlijkse Nationaal Muziek- Zang- en Solisten Concours voor de 20e maal ge houden. Eerste prijswinnaars uit de bollenstreek waren uit Bennebroek Fennie de Snoo en Karen Hemkes, op dwars fluit in de 3e afd. Ook een le prijs was er voor het duo Fen nie de Snoo/Maaike Zadelhof f, dwarsfluit, die in de testafd. een le prijs behaalden. Eerste prijswinnaars uit Hillegom wa ren: Clara v. Rijn, piano in de 2e afd.; Astrid Schoone, elettr. Nationaal concours in Hillegom orgel in de testafd., en Maaike v. Zadelhoff, ook in de tes tafd., die tevens de beste Hille- gomse was van dit jaar. Uit Lisse was er Monique v. Tol, die met accordeon in de tes tafd. een le prijs behaalde. De ereprijzen van dit jaar gingen naar Lian Gebraad uit Sint Maartensdijk als hoogst geno teerde organist; naar Petra v.d. Wijngaard uit Meerkerk, als hoogst genoteerde accordeo nist; naar Ruby v.d. Wekken uit Bleiswijk als beste pianist. Bij de dwarsfluiten naar Arienne Kieboom, dwarsfluit, uit Rotterdam; bij de gitaren naar Nino de Sonneville uit Delft; naar Th. Dolk uit Ro zenburg als sopraan, en naar het duo Ellen Timp en Nino de Sonneville, mandoline en gitaar. De wisselbeker ging dit jaar naar de muziekvereniging Agimondo uit Waddenroyen. Voor een uitgebri< agenda, ook voor deL' mende dagen, raadp^g men „UIT", de gratis kelijkse bijlage van krant. bioscopen ALPHEN AAN DEN RIJN ROCINEMA I (Van Boetze) straat 6, tel. 01720-20800): I sterdamned (12); 18.45, 2h wo. ook 13.45. EUROCINfcii II: Last emperor (al); 2W Troetelbeertjes in wonderln (al); wo. 14.00. EUROCINH III: Dirty dancing (al); lfi 21.00. wo. ook 13.30. CINEMA IV: Fatal Attradl (12); 18.30, 21.30. wo. ook 15a LEIDEN LUXOR (Stations 18 19, tel. 071-121239): Dirty (E cing (al); 19.00, 21.15. wo. 1( A< LIDO en STUDIO (SteenstlO. 39, tel. 124130): Cry Fri (al); Last emperor (12); 2( Barfly (12); 19.00, 21.15. ma ook 14.30. Amsterdamned II Fatal attraction (12); 1f12. 19.00, 21.15. Reddertjes wo. 14.30. TRIANON (Brees, 31, tel. 123875): Radio day« 14.30, 19.00, 21.15. (Haarlemmerstraat 52, tel. 125414); Suzie Superstar It 14.30, 19.00, 21.15. NOORDWIJK LIDO THE, (Pr. Bernhardstraat 56, 01719-12800): Witches of wick (12); ma. 21.15. Spacel (al); ma. 19.00. KATWIJK CITY THEATI (Badstraat 30, tel. 01718-7' Principal (12); za. ma. di. 19.00, 21.15. Troetelbar (al); wo. 14.45. CITY THEATER II: Raif— Arizona junior (al); 19.00. ma. di. 19.00. (al); 21.15. VOORSCHOTEN GREENl (tel. 01717-4354): Out of (al); ma. t/m wo. 20.00. Ji Christ superstar (al); ma. dii 20.15. Big Foot and the Her sons (al); wo. 15.45. KINDERVOORSTELLING Pinkeltje; wo. 14.15. Bamblbót; 14.00. Wk. WASSENAAR ASTRA 25 01751-13269): Turtle dairy) he ma. t/m wo. 20.00. Bspi it; 3 KINDERVOORSTELLING Desperately seeking Susanteal wo. 14.00. Bid; ZOETERMEER PROMENt 1,2,3 (Promenade 7, tel. I 511313): Amsterdamned I ma. di. 20.00. vr. 19.00, 2rk Fatal attraction (16); mat 20.00. wo. 20.00. Dirty dank (al); ma. di. 20.00. wo. lit); J 20.00. De reddertjes (al); b. v 14.00. GBAtlS ELKE WOENSDAG BIJLAGE BIJ UW KRANT MEW INFORMATIE OVER FILMS, MUZ# THEATER. RECREATIE, EXPOSUI EN EEN COMPLETE AGENDA

Leidse Courant | 1988 | | pagina 6