iepklein verhaaltje indt mode en Israël r Mireille Bekooy kiest voor eigen tuin Uniek tv-portret koningin IDIO/TELEVISIE ïteidóaOowiant VRIJDAG 18 MAART 1988 PAGINA 17 maar al af. laakt de irika ;s in :s in dale roen van Inkel Bt zijn zicht zien ,VERSUM Veronica .jockey Jeroen van Inkel vanaf negen april twee- elijks zijn gezicht zien in flevisie-versie van het hit je-programma: de Top 40. efi'nitieve beslissing hier- heeft lange tijd op zich wachten omdat Jeroen Inkel niet stond te drin- om ook visueel aanwezig jn in de veertig minuten nde show, die zal bestaan >n combinatie van video en eigen opnamen. HILVERSUM Mireille Bekooy en Wim Oudshoorn vormen vanaf dinsdag het presentatie-duo in de TROS-cursus „Eten uit ei gen tuin". Het is een serie programma's waarin de aspirant-tuinier wegwijs wordt gemaakt in zijn moestuin. De cursus wordt onder steund door een praktisch pakket, waarin onder meer een fraai boek, handige tuinhulpjes en zaden zijn opgenomen. In de loop van de cursus, om precies te zijn zaterdag 23 april, orga niseert de omroep bovendien in zeven tuincentra (o.m. in Zoeter- meer) de TROS Nationale Tuindag. Belangstellende cursisten kun nen daar terecht met hun vragen en tuin-problemen. De cursus wordt afgerond met een slotmanifestatie in de Flevohof op zater dag 24 september. Het cursuspakket is verkrijgbaar door 69,50 gulden over te maken op giro-nummer 6398 t.n.v. TROS Kiosk onder vermelding van „Eten uit eigen Tuin". Het pakket is ook verkrijgbaar bij de boek handel, warenhuizen, tuinartikelenwinkels en tuincntra. DEN HAAG Op de avond voor Koningin nedag zal de NOS een ongeveer twee uur du rend televisieportret van koningin Beatrix uit zenden. De basis van het portret wordt ge vormd door een aantal gesprekken tussen de koningin en de schrijfster Hella Haasse, aldus een mededeling van de Rijksvoorlichtings dienst. In de film zijn unieke opnamen te zien van de koningin in haar werkkamer, in haar beeldhouwatelier, tijdens het paardrijden op het strand bij Wassenaar en tijdens een skiva kantie in Lech. Ook zijn beelden te zien van de koningin tijdens officiële werkbezoeken in binnen- en buitenland. De gesprekken tussen de koningin en Hella Haasse zijn opgenomen op Huis ten Bosch, in Paleis Noordeinde en op Het Loo. In de uitzen ding „Beatrix, Koningin" zijn ook in Lech op genomen gesprekken te zien van NOS-tv-di- recteur E. van Westerloo met de prinsen Claus, Willem-Alexander, Friso en Constantijn over de koningin. In de gesprekken met mevrouw Haasse spreekt de koningin onder anderen over de monarchie, haar eigen functioneren als staats hoofd. de inhoudelijke kant van haar werk en het uiterlijk vertoon van het koningschap. Verder praat ze over haar jeugd, haar gezin en tal van andere zaken die haar belangstelling hebben. De moderne kunst neemt daarbij een speciale plaats in. aldus de RVD. Het programma zal tweemaal worden uitge zonden. Op de avond voor Koninginnendag op Nederland 3, van 20.30 tot ongeveer 22.30 uur. Op Koninginnedag zelf wordt het herhaald na de reportages van het koninklijk bezoek aan Kampen en Genemuiden. 986/1 t-Brit stuks 7 milj de v» t 51 hiei n tos repub nog i >llen e. Fra laatSt'VERSUM Wie in Je is geïnteresseerd, zit in II tomende weken goed u" le Nederlandse televi- -e jaré Zowel de TROS als vo0r onica besteden aan- kwejit aan de mode, die de gekijiige dagen van dit jaar en deze zomer extra fleurig tintje ten geven. De TROS dat volgende week rdag (Ned. 2 om 21.20 in het „TROS Mode- azine". Bij Veronica nen de nieuwste bad- ten en vrijetijdskle- morgen (Ned. 2 om uur) al aan de beurt en programma dat het omschreven kan ]den als een special een piepklein ver- tje. de TROS het simpel in het Tikibad van attrac- '2jrk Duinrell in Wassenaar ode te tonen, VOO-regis- Bert van der Veer en fo- af Govert de Roos, die sa- de eind-verantwoorde- leid hadden, reisden er- n aan naar Israël. Een ander lijkheth.l is dat de TROS er een <EN ielijk informatief program- van maakt, waarin de iviteit eigenlijk alleen bij twerpers is terug te vin- Veronica hebben ze een poging gedaan het tonen van de nieuwe voorjaars- en zomermode eens in een ander vaatje te gieten, dan het sim pelweg tonen van de kleding. In eerste opzet een aardig idee, dat beter uitgewerkt niet al leen de mode-freaks aan de buis zou hebben gekluisterd, maar ook degenen, die een aardig verhaaltje waarderen. De eerste groep komt morgen bij Veronica ruim aan zijn trekken en zal zeker genieten, de tweede zal na een enige tijd teleurgesteld afhaken, tenzij hij van goede muziek houdt en is geïnteresseerd in een land waar hij niet elke dag komt. Oude slogan Veronica heeft voor deze spe cial weer eens zijn oude slogan uit de kast getrokken en brengt dus voor ieder wat wils. Hierdoor wordt het een beetje een samenraapsel en wordt de vraag opgeroepen of Veronica er geen twee programma's van had kunnen maken. In het eerste deel van het mode-pro gramma brengt Van der Veer een bezoek aan een mavo in Terborg, waar tien leerlingen werden uitgezocht om een ware metamorfose te onder gaan. Maar voordat hun haar wordt gedaan en de make-up wordt aangebracht, geven zij antwoord op vragen hoe ze te gen de komende veranderin gen aankijken. Op de vraag wat hij van het opbrengen van make-up vindt, laat Arthur bijvoorbeeld weten: „Voor een keer moet het kunnen", en Vera droomt ervan zo mooi te worden als Sammy Joe uit „Dynasty". Terwijl de leerlingen hun soms verrassende persoonsver anderingen ondergaan, wordt de kijker naar Israël gevoerd, waar Maayke Bouten, Patty Brard en Yvonne Valkenburg achterna worden gezeten door Kyle Boynton en Rick Luyxc. Door de opzet van de beelden krijgt de kijker het idee in een 'verhaal te zijn beland. Je hoort de mannen tegen elkaar zeggen: „Als meiden met dit soort pasjes lopen, wil ik we ten wat er aan de hand is". Gaat het hier om een detecti ve-verhaal? Hoewel het een verrassende combinatie zou zijn geweest, blijkt al snel dat de nadruk ligt op het tonen van de kleding. Onder in beeld wordt aangegeven om welk soort het gaat: vrijetijds- kleding, badmode enzovoort. Voor elk onderdeel is precies de lengte van één compositie beschikbaar. Zo klinkt „Brass In The Pocket" van The Pre tenders tijdens een balkon-scè ne waarin de vrijetijdskleding wordt getoond. Muzikaal is het programma dik in orde, want behalve The Pretenders ko men onder anderen ook Heart, Huey Lewis The News, Car- ly Simon en Joe Jackson aan bod. Daarbij zijn de teksten van de nummers soms ook let terlijk terug te vinden in de beelden. De vijf hoofdrolspelers, die in Israël genoten van zon, zee en de schoonheid van het land. Ook visueel biedt Veronica in drie kwartier heel mooie beel den. Het bezoek aan Israël heeft daar natuurlijk alles mee te maken. Het lijkt de uitgele zen entourage voor een pro gramma over zomermode. Niet alleen de zon werkt mee, maar ook de fraaie rotspartijen in het sub-tropische Eilat, waar de drie meiden op zoek gaan naar „zon, strand en heerlijke jongens" en de wandeling door Jerusalem staan garant voor het nodige kijkplezier. Maar dat het samenraapsel van mu ziek, mode, de belevenissen van de modellen en Israël uit mondt in een harmonieus sa menspel, zoals Veronica be weert, is niet waar. Simone Walraven Het leukste onderdeel van dit mode-programma is overigens het commentaar dat Simone Walraven levert bij de dia's, die voor de camera terugscha- keld naar Terborg. in beeld komen. Hoewel die dia's de in druk wekken dat het geld op was, terwijl nog niet alle mode was vertoond en tegelijkertijd een dikke knipoog wordt uit gedeeld naar degenen die hun kleding beschikbaar stelden (nog wat extra reclame), maakt het commentaar van Si mone dit onderdeel onsterfe lijk. Met een prachtig gedo seerde stem legt ze soms ietwat overdreven klemtonen, die passen bij het becommentarië ren van mode-shows. Jammer dat de kijker hier maar heel even van mag genieten. Mis schien kan Veronica Simone Walraven een volgend keer wat langer aan het woord la ten. En terwijl de kijker nog geniet van dit hoogstandje in „spraakkunst" wordt hij al •weer teruggeworpen naar de mavo in Terborg, waar de tien leerlingen hun gedaantever wisseling hebben ondergaan. Als ze in beeld komen, zal de kijker zich verbaasd afvragen hoe ze er ook alweer uitzagen. Foto's moeten dat probleem oplossen, maar doen dat werk maar gedeeltelijk. Het was be ter geweest er een los pro gramma van te maken. Dan had ook wat dieper kunnen worden ingegaan op de ver schillende manieren van op maken. Of weet iedereen dat al? HANS PIÊT NEDERLAND 1 KRO 16.15 Sport op vrijdag, maande lijks sportprogramma ge presenteerd door Kees Jansma en Hansje Bun schoten. Gasten: Eric Ge- rets, Danny Blind, Adri van der Poel, Cor Lambregts, Hein Vergeer, de broertjes Van de Kerkhof, Annerna- rie Verstappen, Jan Tim man, Johan Cruijff en mis schien Anatoli Karpov. Verder wordt aandacht besteed aan de reacties van vertegenwoordigers van de Nederlandse clubs op de uitslag van de loting van de halve finales van de verschillende Europese voetbaltoernooien. AOS 17.30 Journaal KRO 17.46 Alvin en z'n boefjes (Alvin and the Chipmunks), te kenfilmserie 18.11 KRO'8 tekenfilmfeatival TELEAC 18.30 Ni hao, voorlichtingspro gramma over deze cursus Chinees 18.45 Vrouw en computer, voor lichtingsprogramma KRO 19.00 Alias Smith and Jones, Amerikaanse westernse rie. Afl.: In het verre wilde westen. Heyes en Curry worden door een boer in gehuurd om wilde dieren te vangen. Maar de boer heeft het op hun voorzien NOS 20.00 t Journaal en weerover- zicht KRO 20.28 IT Drie recht één averecht (slot), zevendelige Neder landse comedyserie met muziek van Henny Vrien- ten. Afl. 7: Eens en dief... Bertus de Vries doet ver woede pogingen om op het rechte pad te blijven. Dat hem dat mdeilijk valt. blijkt weer eens als zijn ouwe gabber Harrie komt opda gen 21.00 Het Russisch Staatsen- semble Berjozka, eerste deel van een optreden van het Staatsensemble in the ater Carré 22.00 Brandpunt, actualiteiten rubriek. Interview met kar dinaal Simonis in verband met het besluit van het aartsbisdom Utrecht om drie Poolse priesters naar Nederland te halen en in te zetten in de parochies. De pastorale werkers en de Diocesane Pastorale Raad zien die beslissing van kar dinaal Simonis niet zo zit ten. Verder een reportage vanuit Israël over de rol van het leger tijdens de on lusten. Jonge mensen die in dienst zitten en op drachten krijgen waar ze zelf niet acnter staan, ko men aan het woord. Voor de sportliefhebbers is er een samenvatting van de voetbalwedstrijd Roda JC- Groningen. KRO/RKK 23.00 Vastenoverweging, uitge- spoken door pater Phil Bosmans uit Vlaanderen KRO 23.05 In 't holst van de nacht (Nightheat). Canadese misdaadserie. Afl.: En de baby huilt. Vreemde prak tijken komen aan het licht, als een adoptie-moeder geconfronteerd wordt met een jonge vrouw, die zegt haar baby terug te willen NOS 00.00 Journaal 00.05 Nieuws voor doven NEDERLAND2 NOS 18.15 Nieuws voor doven 18.20 Paspoort voor Spanjaar den 18.30 Sesamstraat 18.45 Jeugdjournaal 19.00 Journaal TROS 19.12 De eerste de beste, Tom Blom en Walter Tiemessen presenteren spectaculaire records en prestaties 20.00 Kieskeurig, consumenten rubriek gepresenteerd door Wim Bosboom en Mi reille Bekooy 20.25 Op goed geluk, spelpro- gramma gepresenteerd door Carry Tefsen 21.10 TROS Sport 21.35 Jaap van Zweden speelt Paganini. Registra tie van een concert op 14 november vorig jaar in Mu ziekcentrum Vredenburg in Utrecht. Radio Symfonie Orkest o.l.v. Kenneth Montgomery, m.m.v. Jaap van Zweden, viool: Viool concert no. 1 in Es gr.t., Paganini 22.10 Gesprek met de minister president NOS 22.30 Journaal IKON 22.45 De prijs van een wonder, driedelige documentaire serie. Afl. 3: Het bloed van 23.43 Een bericht «en de Wilde Ganzen NOS 23.45 Nieuws voor doven EO 23.50-01.20 Liefde kent geen grenzen (Love lives on), Amerikaanse speelfilm uit 1985 van Larry Peerce. Met Mary Stuart Master- son, Sam Waterston, Christine Lajti e.a. Na net afgekickt te zijn van drugs, ontdekt Susan Cummings dat ze kanker heeft. Niet veel later blijkt ze ook zwanger te zijn van haar vriend Brian. Zij staat nu voor de moeilijke keuze, wel of geen chemotherapie De tovenaar van Oz tekenfilm. Afl.: Eieren op grote schaal Bingol Hitparadeprogramma. Met o.a. de clip van de kijker, studiogast. overzicht Belgische hitparade. Presentatie: Bea urcov van der Maat en een gastpre- WE sentator. Uitzending door derden: Pro- a'fspil 9ramma van de Liberale Tele- Radio-Omroep Ooi Msdedel'n9en 12195. ihof. Weerbericht Kurtoiaie. Hilaire Sfeermaec- kers. kaarsenfabrikant, geeft lessen in hoffelijkheid. Afl.: Ereplaats in de auto 31151 53. KJ. tel. CICh,iaa JJ Premie V°1 tatie: Jo Ropcke noiiiv i Cabo Blanco, Amerikaanse noodspee,,llm uil 1980 van J Lee ekpinrii Thompson. Me' Charles Bron- 56-8211S0n' Jason Robards. Domini- EN DB que Sanda e a- Cabo Blanco is itpit een vissersdorpje aan de kust L,,c" van Peru. waar Giff Houyt zich in vrijwillige afzondering heeft teruggetrokken na W.O. II. Wanneer blijkt dat er vroeger een schip is gezonken voor deze kust. wekt het de belang- IOUW s,ell,n9 van vreemde lieden Filmspot, achtergrondinforma- ui Tn ,ie b'i de fi'mactualiteit ^23.15 Nieuw* en Coda: Hoog IMAT10 op de orkaanwolk' van Hendrik Hulp F disch «ff 2 Babel, Voor Turken LIGERl Zonen en dochters (Sons and 1, Aio daughters). Australische tv-se- 33033. f rie. Karin is op zoek naar geld riensenl Oshin, Japanse serie van Yuki- tijdq ko Okamoto en Sugako Hashi- da ndere ij Mededelingen Ing enj Nieuws Weerbericht Kwidam, videospelletjes met TRALEi Marleen Gordts n. Tel.! Eitra Time, sportmagazine van 9.1 Het Louvre, Franse documen- rer vrij) taire over dit beroemde mu- een ps seum van Simon Macovet en j Henry Montaigu IEN -4-23.10 Parlando... ma non Elke I troppo. Fred Brouwers praal 20.001 met hoogleraar Herman van leeg 2.1 den Berghe over muziek. Kamiel d'Hooghe, An- Driessche, Trio Cassi- man. Schola Cantorum. het Vlaamse Kamerorkest van Brussel o.l.v. Arie van Lyse- BF 1 Nouba-nouba Carrefoure Journaal Ce toir, regionaal magazine Quick et Flupke, tekenfilm Journaal Minute papillon, consumente- nadviezen met Alain Daniel 5 Razorback, Australische speel film uit 1984 van Russel Mulca- hy Met Gregory Harrison, Ar- I kie Whiteley, Bill Kerr, e.a. Op d* een avond wordt de oude Jake Cullen door een reusachtig f kleinzoon, die bij hem spoorloos verdwenen Calandres, automagazine '23.00 Laatste nieuws I Clowns, kinderprogramma Oer dritte Drache, Tsjechische science-fictionfilm voor de jeugd uit 1985 van Peter Hle- dik Tagesschau i Hart aber herzlich (Hart to Hart). Amerikaanse misdaad serie. Afl.: Mörder im Sattel Tagesschau Hier und Heute, actualiteiten Is! WWF-Club, rechtstreeks amusementsprogramma ge presenteerd door Marijke Amado I Programma-overzicht iTlTageeschau mFlucht in Ketten (The defiant ones). Amerikaanse speelfilm uit 1985 van David Lowell Rich. Met Robert Ulrich, Carl Wea thers. Barry Corbin e.a. Tij dens een transport van gevan genen lukt het twee aan elkaar geketende misdadigers te ont snappen. Hoewel zij aanvanke lijk vijaandig tegenover elkaar staan wordt het hun al snel duidelijk dat zij afhankelijk van elkaar zijn Gen-Report (slot), driedelige documentaireserie over de mogelijkheden en risico's van genen-onderzoek Tagesthemen, aktualiteiten Grimme-Preisverleihung '88 I isl Heut'Abend... De ARD-talk- show met Joachim Fuchsber- ger. Gast: Rainhard Mey i isl Panorama Europa: Ab in den Knastl (Tutti dentro). Itali aanse speelfilm uit 1984 van Alberto Sordi. Met Alberto Sordi. Joe Pesci, Giorgia Moll, e.a. Een gerespecteerd rechter probeert de strijd aan te bin den met hooggeplaatste cor rupte personen i Tagesschau l Nachtgodanken, beschouwin gen van Hans Joachim Kulen- kampff DUITSLAND 2 Haute I Timm Thaler, jeugdserie naar de roman van James Krüss. Met Thomas Ohrner. Horst Frank. Richard Lauffen e.a. Freizeil... und was man da- raus machen kann. Vandaag: Een actieve vakantie op Corsi- Heute I is! Tele-lllustrierte, sport, nieuws en actualiteiten i Eln Engel auf Erden, tv-serle met Michael Landon, Victor French. John Pleshette e.a. Afl.: Und führe uns nicht in Versuchung i Programma-overzicht i Heute i Auslandsjournal. ZDF-corres- pondenten doen verslag. Pre sentatie: Rudolf Radke i Der Alle, misdaadserie met Rolf Schimpf. Michael Ande. Charly Muhamed Huber e.a. Afl.: der Tod kommt selten al- lein. Thomas Falter heeft een tijdje geleden bij een juwelier ingebroken en wacht nu op de heren van de verzekering om de zaak af te wikkelen. De ver zekering heeft echter soortge lijke gevallen eerder bij de hand gehad en heeft voor zorgsmaatregelen getroffen i Vorsicht, Fallot Waarschuwin gen van de politie Heuto-Journol l As pekte, cultureel magazine De Duitse zanger Reinhard Mey is te gast bij Joachim Fuchsberger in ..Heut' Abend...". Duitsland 1 om 23.30 uur. FOTO: SP 22.50 Die Sport-Reportage, gepre senteerd door Magdalena Mul ler. Met o.a. Bundesliga-Voet- bal en IJshockey 23.20 I Bekenntniaso eines mö- blierten Herrn, Duitse speel film uit 1962 van Franz Peter Wirth. Met Karl Michael Vo- gler. Maria Sebaldt, Francoise Prévost e.a. Omdat Lukas Dornberg en zijn vriendin el kaar op de zenuwen werken besluiten ze en poosje ge scheiden van elkaar te leven. Zo begint voor Lukas een lan ge weg van de ene naar de an dere kamer 00.55 Einda DUITSLAND 3 18.30 Hallo Spencer, kinderserie 19.00 Aktuelle Stunde, regionaal magazine met nieuws en sport 20.00 Buchladen, literair magazine. Vandaag met boeken van Hei- ner Stacheihaus, Mircea Eliade en Raissa Orlowa 20.45 Landesspiegal: Anarchist - festangestellt, portret van Jür- gen Lodemann 21.30 West 3 aktuell 21.45 ZAK: politisch aktuell überraschend 22.30 Rubbel extra, quizprogramma 22.35 Cal, Engelse speelfilm uit 1984 van Pat O'Connor. Met Helen Mirren, John Lynch, Donald McCann, e.a. 00.15 Laatste nieuwe m Ondertiteling via Teletekst isl Tweetalige of stereo-uitzending II Zwart/wit-uitzending ■T Zwart/wit-uitzending met onder titeling via Teletekst lol Bij niet-Nederlandstalige zen ders: uitzending in orginele ver sie met ondertitels K3 Bij niet-Nfederlandstallge zen ders: z/w-uitzending in orginele versie met ondertitels ^ngelanc^ BBC 1 14.50 Star movia: Dangerous exile. Engelse speelfilm uit 1958 van Brian Desmond Hurst. Met Louis Jourdan, Belinda Lee. Keith Michell e.a. 16.40 Ask Margo, consumentenru- 16.50 Children's BBC, gevarieerd kindermagazine gepresenteerd door Andy Crane. Met o.a. 'Corners', 'Laurel 4 Hardy', 'Jackanory', 'Yogi Bear' en 'Knock, knock' 17.55 Newsround extra, jeugdjour- 18.05 Jossy'a giants: Foul play 18.35 Neighbours, Australische tv* Journaal en weerbericht London Plus, regionaal nieuwsmagazine Wogen, praatprogramma met Terry Wogan. Vanavond o.a. wederom twee kanshebbers voor de Engelse deelname aan het Eurovisie Songfestival: de zangeres Zoe en de groep FNAC. Verder gesprekken met Alice Faye en Van Johnson Every second counts, spelpro- gramma met Paul Daniels rnDynasty, Amerikaanse tv-se- rie met Joan Collins. John For- sythe. Linda Evans e.a. Afl.: The testing Journaal en weerbericht rRockliffe's babiee (slot), tiendelige detectiveserie met Ian Hogg, Joe McGann, Al- phoinsia Emmanuel e.a. Afl. 10: The one that got away Carry on loving, Engelse speelfilm uit 1970 van Gerald Thomas. Met Sidney James. Jenneth Wiliams, Charles Hawtrey e.a. The Rockford Files, Ameri kaanse detectiveserie met Ja mes Garner In de hoofdrol. Afl.: Kill the messenger Weerbericht BBC 2 15.20 Sport on friday, sportmagazi ne met o.a. World Team Snoo ker vanuit Bournemouth 16.50 Nieuws en weerbericht 17.00 World Team Snookor 18.30 Favouile things. All.: Bruce Oldfield 19.00 I Sherlock Holmee-cyclus: Sherlock Holmes end the house of fear, Amerikaanse speelfilm uit 1945 van Roy Wil liam Neill. Met Basil Rathbone, Nigel Bruce. Dick Alexander 20.05 Birdsville Races, Australische documentaire 20.30 On the house, adviezen door Patti Coldwell, Rick Ball en Harry Greene 21.00 A place to call your own, in formatief programma 21.30 Gardeners' world, tuinmagazi- 22.00 French 4 Saunders, serie co- medyshows met Dawn French en Jennifer Saunders 22.30 Arena: Robert Mapplethorpe, portret van deze Amerikaanse fotograaf. Naast onderwerpen als mannelijk naakt, bloemen en stillevens doet Mapplethor pe ook aan portretfotografie. Zo stonden o.a. Kathleen Tur ner. Andy Warhol, Lord Snow- don en David Byrne voor zijn camera 23.30 Newenight, actualiteiten 00.15 Weerbericht 00.20-01.50 World Teem Snooker, samenvatting Égatelliet-TV 1 SKY CHANNEL 16.00 isi Countdown met Pat Sharp 17.00 The DJ Kat Show, gevarieerd kindermagazine met Llnda de Mol en DJ Kat 18.00 The Monkees, comedyserie 18.30 I dresm ol Jeannie, comedy. Afl.: Genie, who's got the genie 18.57 Europees weerbericht 19.00 Three's Company, comedy. Afl.: Ground Rules 19.30 Land of the Giants, science- fictionserie 20.30 Big Valley, westernserie 21.27 Europees weerbericht 21.30 The Deadly Ernest Horror Show: Tennis court. Engelse horrorfilm uit 1985 van Cyril Frankel 22.55 Ford Snow Report 23.00 Nederlands voetbal, met Jack van Gelder 00.00 s Countdown (herh.) 00.57 Europees weerbericht 01 00 THE ARTS CHANNEL: 01.00 Jazz life: Mike Mainieri, por tret 01.30 Treasure House of Britain, do cumentaireserie. Afl.: Palaces of reason and delight 02.30-03.00 Romantic v. Classic: Dominique Ingres (2) SUPER CHANNEL 16.00 Nino Firetto Totally Live 17.00 Formula One, popprogramma 18.00 Super Sonic, popprogramma 19 00 Super Soul, popprogramma 19.25 Europees weerbericht 19.30 Wildlife, natuurfilmserie 20.00 Nurse, tv-serie. Afl.: Rivals 21.00 The Lotus Eaters, tv-serie ge situeerd op het eiland Kreta. Afl.: A tiger in Bristol Street 22.00 Super Cnannol Newt 22.30 Europoes weerbericht 22.35 Gillette soccer scene, voet baluitslagen 22.40 American College Basketball 23.40 UNight Fright: Frankenstein, Engelse horrorfilm uit 1931 van James Whale. Met o.a. Boris Karloff en Mae Clarke 01.10 Super Sonic 02.10-03.10 Formula One MTV EUROPE 16.00 Ray Cokes 16.30 Club MTV, programma met dansmuziek vanuit New York 17.00 3 From 1 at 5: Belouis Some 17.15 Ray Cokas 19.00 Remote control, spel 19.30 Marcel Vanthilt 21.30 YOI De nieuwste rap- en hip- hop-video's 22.00 MTV Oarty Zone, met Marcel Vanthilt 00.00 Club MTV (herh.) 00.30 Gast-vj 01.00 New Visions, jazz-, folk- en New Age-muziek 02 00-06 00 Gaet-vj TV 5 16.05 La nouvelle Affiche 17.20 La liberie Stephanie 17.50 Calibre 18.00 Rècréalion 18 40 Dee Chiffrea et dee Lettres 18.55 Nieuwsoverzicht 19.00 Montagne 19.30 L'Autre maison 20.25 Scott Roaa 20.35 Pare-Chocs 21.05 Portrait 22.00 Journaal 22.30 Divan 22.45-23.30 Sporta Loisirs NEDERLAND 2 RTBF 1 08.15 Nouba-nouba, gevarieerd kin derprogramma met o.a. tekenfilms, de verborgen camera, boekenrubriek. Noubactif en Noubana-news. Presen tatie: Jean Martin 09.30-09.45 Victor English Method, cursus Engels 11.40 Interwallonië: Zdravo, zdravo, zdra- vo, magazine voor Joegoeslaven 12 20 Interwallonië: Ciao maici ciao Europa, magazine voor Italianen 13.00 Tribune économique el socia le: Les classes moyennes (herh.) 13.30-14 00 Le coeur et l'esprit, ka tholiek magazine (herh.) DUITSLAND 1 10.00 Tagesschau und Tagesthemen 10.23 Die Sport-Reportage 10.55 Umschau 11.25 Was bin ich (herh.) 12.10 Auslandsjournal 12.55 Perso verzicht 13.00 Tagesschau 13.15- 13.45 Programma-weekoverzicht DUITSLAND 2 09.30 E Programma-overzicht 10.00 Zie Duitsland 1 12.10 Nachbarn in Europa, internationaal magazine met Elfi von Kalckreuth 13.40-14.00 föDiese Woche, actualiteiten BBC 1 07.45 Open University, tv-cursussen 09.25 Saturday starts hare, kinder magazine met o.a. 'Corners' 09.40 Roland's rat race. komisch kinder programma met 'superster' Roland Rat 10.00 Kissy Fur 10.30 Going live, gevarieerd kindermagazine met mu ziek, informatie en gasten. Ditmaal zijn dat o.a. Christian Bale, de jonge ster uit de Spielberg-tilm 'Empire of the sun' en John Alford uit de serie Grange Hill' 13.12 Weerbericht 13.15-18.05 Grandstand, sportmaga zine met o.a. paardenkoersen te Lingfield. rugby (Engeland - Ierland en Wales - Frankrijk) en World team Snooker te Bournemouth SKY CHANNEL 08.00 Fun Factory, gevarieerd kin dermagazine 11.15 Castaway, jeugd serie 11.45 Transformers 12.15 a Countdown, popprogramma met Pat Sharp 13.15-13.45 ffi UK Des patch, popprogramma met Carolyn Marshall SUPER CHANNEL 07.00 Supertime, kindermagazine 09 30 Butterfly Island 10.00 Video- pix, verzoekvideo's 11.00 Chart at tack, hitparade-overzicht 12 00 Off the Wall, popjournaal 1300 Top Gear, automagazine 13.30 Armchair adventure, documentaireserie RADIO 1 leder heel uur nieuws (NOS). 19.02 AVRO: St. Kids van de Boven windse. 20.02 NCRV: Water en vuur. 21.02 Jazztime. 22.02 NCRV-vrijdag-sport 23.05 NOS: Met het oog op morgen. 00.02 VOO: stemband 02.02 Oh. wat een nacht. 05.02-07.00 Ook goeiemorgen RADIO 2 18.03 AVRO: AVRO's radiojournaal. 18.15 Minjonmagazine. 19.00-07.00 Zie Radio 1 RADIO 3 18.03 NOS: De Avondspits. 19.02 VOO: Stenders en van Inkel. 22.02-24.00 Countdown Café RADIO 4 18.00 NOS: Nieuws. 18.02 Aspecten van de Kamermuziek. 19.00 De Bovenbouw, hedendaagse muziek. 20.00 Nieuws. 20.02 Europees Concert Podium. 22.10 Horizon, etnische muziek. 22.30-24.00 NOS-Jazz RADIO 5 18.00 Nieuws. 18.10 VPRO: Euroburo. 18.20 P.P.: GVP. 18.30 VPRO: Euroburo. 19.00 NOS. Buitenlandse werkne- 20.30 EO: De bijbel open. 21.00 Schoolagenda 21.15 Zicht op Israël. 21.40-22.00 Theologische verkennin gen REGIONAAL Radio West: 17.00-18.00 Avondmaga zine met Victor Deconinck. Omroep Rijnland: (Vla FM-frequentie 105,7 MHz) 17.00 Vandaag vooraf 17.30 Vandaag de dag op vrijdag 19.00- 20.00 Leiden Lokaal. Verder als Radio 1 Radio Rijnmond: 17.00-19.00 Mid dagmagazine. BRT 1 18.10 Actueel. 18.30 BRT-Ensembtes. 19.10 Actueel. 19.35 Accordeon en Vlaamse liedjes. 20.03 BRT Big Band en Jazzorkest. 21.03 Pandora. 22.05 't Chanson. 23.10 Crooners en soft music. 23.30 Twee tot twee BRT 2 18.00 Moe. hoor eens hoe. 19.10 Hitriders. 21.00 Wat zijn dat voor toeren?. 22.05 Countryside. 23.30 Twee tot twee. BRT 3 18.10 Actueel. 18.30 Jeugd-muziekwedstrljd. 19.00 Kroniek II. 19.45 Roma. Bizet. 20.30 Brugenzes Festspiele: Philhar monic van Moskou met soliste (viool). 1 Symfonie nr. 1. Pro- kovjef. 2. Concerto nr. 2. Schnittke. 3. Symfonie nr. 6. Tsjaikovsky. 21.55 Actualia. 22.15 Jazz in Europa. 23.00 Serenade. MORGEN MTV EUROPE 06.00 Marcel Vanthilt 09.30 Remote control (herh.) 10.00 US Top 20 Countdown (herh.) 11.45 Maiken Wen RADIO 1 leder heel uur nieuws (NOS). 07.03 TROS: TROS nieuws show 07.08 Natuur rubriek. 07.20 Het weer 072* Eigen Nieuw*. 07.33 Uitgaanstips. Dierenmanieren. TROS Aktua. Ontbijtgast. Prijzenslag. Doe 't zelfrubriek. Kieskeurig. Plantenrubriek. Autorubriek. Introductie Kamerbreed. Van boeken bezeten. Prijzenslag. Op Uw gezondheid. Prijzenslag. TROS Kamerbreed. Oud plaatwerk. NOS: Land- en tuinbouw. TROS: TROS Aktua. TROS Country. RADIO 2 07.03-16.00 VARA's Vrije Zaterdag 11.03 Tussen Barend en van Oorp. 12.03 De Rooie Haan. 13.03 Comité van aanbeveling. 13.30 Typisch Hollands. RADIO 3 07.03 NCRV: Drie voor negen. 09.03 Gospel-rock. 10.03 Popsjop. 12.03 Papercllp-Radlo. 14.03 Popstation. RADIO 4 07.00 Nieuws. 07.02 AVRO: Wakker worden met... 09.00 Toppers van toen klassiek. 10.00 Caroline. 11.00 Kurhausconcert: Ruil. piano en cello-recilal. 12.02 VOO: Strauss 6 Co. dansmu ziek. RADIO 5 06.30-06.49 NOS Scheepvaart- en marktberichten 09.02 NOS Sportief. 09.25 Waterstanden. 09.30 FEOUCO: Werken aan werk. 09.45 Praten of vechten. 10.00 Meer culturen. 10.15 EO: Oe muzikale fruitmand. 11.15 Tijdsein-thema. 12.05 Meer dan een lied alleen. 12.45 Vragen naar de weg. 13.00 NOS: Nieuws. 13.10 Hallo Nederland. 13.30 Opo doro (Open deur). REGIONAAL Radio Weet: (vla FM-frequentle Radio 1) 11.00-11.30 Regionale uitgaans- en activiteitenagenda voor het weekein de. 11.30-12.30 Open Podium. Aad de Korte met muziek uit de regio. Ge sprekjes. muziek (van koormuziek tot new wave), agenda. Omroep Rijnland (Via FM-frequentie 105,7 MHz) 12UJ0 Hindoestaans/Surtnaams programma 13.00 Noordwijk Lokaal 15.00-19.00 Vandaag de dag op zaterdag. Radio Rijnmond: 10.00 De omgevallen pla tenkast. 11.00 Rijnmonds diep. 12.00 Op bezoek bij Radio Rijnmond. 13.00- 17.00 Geen commentaar, non-stop muziek. BRT 1 05.31 Met I wakker. 08.20 Klaarwakker. 09.10 Voor Marokkanen. 09.35 Voor Turken. 10.03 Onze keuze. 11.03 Het kraaienest. 13.10 Matinee. BRT 2 05.30 Welkom weekend. 08.12 Te bed ol niet te bed. 10.03 Buitenspel. 11J0 Vlaamse top 10. 12.00 Top 30 BRT 3 07.00 Goede Morgen. 08.20 Ochtendconcerl. 10.00 Pronto (17). 10.30 In de sprookjestuln. 11.00 Harmonies en fanfares.

Leidse Courant | 1988 | | pagina 17