Elke avond op derde net krijgt een eigen karakter 7Z [DIO/TELEVÏSÏË" EcidócSommtt WOENSDAG 16 MAART 1988 PAGINA 19 ruiming reclame- hef 5's sPort °Ptv roe' IfEKSUM - Het commissariaat voor P,edia heeft de regels voor reclame bij sport iets ruimer gesteld. Het is oor afgegaan op een advies van ommissie. die was samengesteld uit kkenen bij deze zaak. Het gaat gens om geringe wijzigingen. Het dl thrift dat reclame op shirts alleen z borst gedragen mag worden is en I ïllen Het mag ook elders mits de de eschreven omvang van 300 vier- bet centimeter niet wordt overschre- eke n d ,dien zal het begrip „sport" nader agii en omschreven. Steeds meer uit- re 8 ngen kregen dit stempel, zoals het v dansen, en voeren dan reclame, ,soldoor middel van borden. Dit zal jan niet meer zijn toegestaan. André van Duin gaat programma 's met kinderen maken HILVERSUM Het komende najaar zal André van Duin on der de titel „Hé André" voor de TROS een reeks tv-pro- gramma's samen met kinderen maken. Het gaat om kinderen in de leeftijd van acht tot twaalf jaar, die zelf het pro gramma mogen helpen ver vaardigen. Kinderen met inte resse, die een leuke of gedurf de wens in vervulling willen zien gaan, worden uitgerrodigd te schrijven naar Hé André, postbus 8888, 1201 DD, Hilver sum. Jodocus Kwak van Herman van Veen op Veronica-tv HILVERSUM - Herman van Veens kindermusical „Alfred Jodocus Kwak" uit 1979 komt zaterdaga vond op VOO-tv op Ned. 2 om 19.30 uur. Van Veen was toen al ambassadeur van Unicef en actief voor de derde wereld. Hij schreef deze muziekfabel als een persiflage op de macht en de willekeur van de bazen. Hij neemt het op komische wijze op voor de dieren die niets te zeggen en niets te eten hebben. Hij vervult zelf alle rollen. De hoofdfiguur Kwak staat op het toneel als een edelmoedige eend. Deze verneemt, dat er in een be paald land geen water is. Da familie Mol gaat dan aan het graven op zoek naar water. Kwak weet het geld daarvoor binnen te brengen. Hij krijgt hulp van zijn vrienden, zoals de vos, de ladder, de rivier en de bijen. Jaap van Zweden speelt Paganini HILVERSUM Vorig jaar november vertolkte Jaap van Zwe den tijdens een concert in het Utrechtse Muziekcentrum Vre- denburg het eerste Vioolconcert van Paganini. De TROS regis treerde dit concert zowel voor radio als voor televisie en zendt op vrijdag 18 maart het Paganini-concert uit via Nederland 2. Jaap van Zweden werd in Utrecht begeleid door het Radio Sym- phonie Orkest onder leiding van Kenneth Montgomery. Nicolo Paganini (1782-1840) schreef ziin eerste vioolconcert ver moedelijk tijdens één van zijn buitenlandse toernees. Het werk staat in Es, maar wordt meestal in D gespeeld, omdat de solist in die toonsoort met nog meer glans boven het orkest kan 'uitstii- gen'. Het eerste deel, Allegro maestoso, is enigszins pathetisch van klan en is opgebouwd rond twee contrasterende thema's. Het Adagio espressivo zou in een opera van Rossini niet mis staan. Het is als het ware een zangerige aria, die bewijst hoeveel Paganini van zijn landgenoten/operacomponisten heeft geleerd. De ware virtuositeit, passend bij Paganini's faam als vioolvir tuoos, schuilt in het derde deel, waarin het orkest in de schaduw blijft en de solist alle kans krijgt zijn kunnen te tonen. D E R L A N D ERSUM - Rond 520 ngeijd erbij op Nederland 3, istri en IKON als belangrijkste lebh Iers van dit net en een do- ersl ieuwe programma's, dat is e ii dan waarop de meeste jver n kunnen bogen. Aldus NOS-tv Ed van Westerloo c en bij de aankondiging Var 'at er op dit nieuwe net al- link I gaat gebeuren. Iderpch vooraf zekerheid over angstelling te verschaffen, ij daarnaar een onderzoek instellen. Van de onder- pe ien stelt 35 pet. de komst roe ederland 3 op prijs te stel- irec kn even zo groot aantal Djde kat uit de boom, maar elk geval kijken. De rest nvt tn en ander onbekommerd Uddlich heen gaan. abii Westerloo gaat uit van per ran rond een miljoen kijkers. >o itreft dan wel telkens ge- terd publiek, omdat elke een vast karakter krijgt 3SI 'S de beginselen van de ntale programmering. Op laandag evt. woensdag dinsdag documentaires, dag film en toneel, evt. te ngen door voetbalevene- >n. donderdag discussie en iews, vrijdag ballet en Ite, zaterdag actualiteit en g sport en theaterwerk led. groepen. s nadere onderzoekgege- 'eet de kijker Nederland inden. Tijdens het uitzen- an de Olympische Winter- bleek 70 pet. de weg naar land 3 gevonden te heb- tuim eenderde van de kij- neent, dat er op 3 meer te beleven zal zijn dan op 1 en 2. Opening Op de openingsdag op tweede paasdag zal vanuit het Utrecht se muziekcentrum Vredenburg een feestelijk programma gebo den worden met de nationale Eurovisiefinale voor jonge mu sici onder begeleiding van het Radio Symfonie-Orkest. Daags erna gaat de nieuwe ru briek „TV3" van start in de pre sentatie van Ireen van Ditshuy- zen. Behalve op zondag komt zij elke avond in de ether. Dage lijks neemt zij de actualiteit door, aangevuld met een vast onderwerp, zoals geld. duurte, clips, popmuziek, toneel, uit gaan, musea en wat dies meer zij. Op de zaterdagavond ver schijnt Ischa Meyer als aanvul ling met interviews over le vensvragen als geluk en onge luk. Elke dag in de week haken de NOS en kleinere zendge machtigden in om een half uur te besteden aan de problemen van de minderheden in onze be volkingsopbouw. Deze onder werpen kunnen ook aandacht krijgen in documentaires, zoals momenteel het „Antilliaans ver haal". Als kersvers programma presenteert de NOS op donder dag „Arena". In dit discussie programma is het de bedoeling, dat steeds twee voor- en tegen standers van iets met elkaar in het krijt treden. Aan de wel sprekendheid zal zwaarder worden getild dan aan het gelijk van een van beiden. Dit gaat eenmaal in de maand plaats hebben. Buiten „TV3" om houdt Ischa Meijer vier keer op de donderdag gesprekken over „gelovigen". Een kunstenaar, een psychiater, een kunstenaar en een theoloog mogen over dit onderwerp hun hart uitstorten, daarbij lichtelijk cynisch onder vraagd door Ischa, een man die al jaren tobt met zijn eigen (joodse) geloof. Frits Spits heeft al enige erva ring op mogen doen met zijn nieuwe rubriek „Nieuwsspits", maar treedt in april elke zater dag daarmee aan. Hierin zal hij veertig minuten in een directe uitzending ook de nieuwe gene ratie aan het woord laten. Cul tuur, politiek en sociaal verkeer zullen daarbij zijn aandachtge- bieden vormen. Wekelijks wil hij zijn jonge kijkers een zoge naamde „weekendprikkel" toe dienen. Het journaal komt op Ned. 3 om half zes, om acht uur en om half elf, al of niet gelijk tijdig met 1 en 2. De nieuwe hoofdredacteur Gerard v.d. Wulp heeft toegezegd in de late journaals „nieuw" avondnieuws te zullen verwerken, zodat dit meer worden dan samenvattin gen van het voorafgaande. Het jeugdjournaal wordt uitge breid met een „Extra", dat elke zaterdag zal worden uitgezon den in de presentatie van Marga van Praag. Zij gaat daarbij stu- diogesprekken met jeugdigen aan. Saskia Dekkers wordt als verslaggeefster toegevoegd aan het Jeugdjournaal. Birgit Gan- zert verdwijnt in haar geheel uit het tv-journaal. De kunst komt royaal aan bod op Neder land 3. Niet alleen uit het bui tenland zal het nodige opzienba rende werk betrokken worden. Hans Böhm leidt elke maandap FOTO'S: NOB Filmers, scenarioschrijvers, to neelmakers en andere bedrij vers van de theaterkunsten van eigen bodem zullen de kans krijgen hun produkties te tonen, ook in culturele documentaires. Elke donderdagavond zal Leoni Jansen inhaken op het actuele kunstgebeuren. De VPRO doet ook aan toneelcultuur, maar die zit op het ATV-net. IKON De IKON prijst zich gelukkig samen met de NOS op Neder land 3 te zitten. Als „neutrale" zendgemachtigde kan deze om roep in de informatieve sfeer uitstekend fungeren als start punt voor het levensbeschouwe lijke aspect, dat de IKON wil aandragen IKON-directeur Wim Koole liet weten ernaar te streven, dat telkens wanneer een onderwerp daartoe aanlei ding biedt de IKON zal penetre ren binnen de NOS-uitzendin- gen in een soort van Capitool- achtige opzet. Bovendien kwam de IKON samen met de NOS tot een betere zendtijdindeling. Door afhankelijkheid van ande ren tot op heden verscheen deze omroep in veel gevallen laat op de avond, wanneer de meeste kijkers moe-gekeken zijn. Dat wordt nu beter. Bovendien kan de IKON daardoor meer varia tie in het programma-aanbod brengen. Opnieuw komt de IKON met een keur van eigen program ma's. geschoeid op dezelfde leest als waarop deze kerkelijke om roep al jaren bezig is. Om te be ginnen zijn dat drie thema avonden op de vrijdag, voor eerst de vriendschap. Onderzoek toonde presentatrice Iteke Weeda aan, dat er naast huwelijk en gezin andere vor men van samenleven zich ont wikkelen, gebaseerd op vriend schap. Ook zal het thema Jeugd en recht aan de orde komen, waarna nog de verhouding Oost-West ter discussie zal worden gesteld. In een documentaire op dins dag, een gesprek op donderdag en een kort spel op zondag zal de IKON andere kenmerken uit de huidige samenleving tonen. Alle kleinere zendgemachtigden op Nederland 3 hebben de IKON toegezegd te zullen wij ken voor directe verslagen van grote evenementen, zoals daar zijn het afscheid van Bernhard Haitink van het Concertgebouw Orkest, Koninginnedag, Eurovi sie Songfestival, nationale her denkingen en vieringen, het staatsbezoek aan Canada en nog een en ander meer, al was het maar de Elfstedentocht. TON OLIEMULLER VOO E9 Seabert, tekenfilmserie De Grote Meneer Kaktus Show, kinderprogramma met o.a. Peter Jan Rens Crossbow, jeugdserie. Afl.: De dokter. Teil en Matthew zoeken hun toe vlucht in een verlaten stad. Al snel blijkt dat er iets niet in orde is: Er heerst name lijk de pest Dynasty, Amerikaanse tv- serie. Afl.: De douche. De relatie tussen Adam en zijn familie dreigt steeds slech ter te worden. Dana is ten einde raad en probeert via dokter Edwards iets te we ten te komen over het ver leden van Adam NOS Journaal VOO Veronica sport, sportma- gazine Family ties, Amerikaanse comedyserie. Afl.: Mijn mentor. Alex heeft proble men met zijn wiskunde en neemt bijles. Zijn leraar, Eugine, blijkt een 13-jarig genie te zijn TELEAC it Steden en hun verle den, voorlichtingspro gramma Ni hao, voorlichtingspro gramma over de cursus Chinees VOO Countdown, poppro gramma gepresenteerd door Simone Walraven NOS E Journaal SOCUTERA Turkana, geschiedenis van deze tijd, film van Si- mavi VOO 20.33 (S Moonlighting, Ameri kaanse detectiveserie. Afl.: Haar kennende. David overtuigt Maddie ervan, dat ze Gillian Armstrong moeten aannemen als cliënt. Zij is de vrouw, die David drie jaar geleden zonder afscheid in de steek heeft gelaten 21.27 Verona, satirisch pro gramma gepresenteerd door Harry Vermeegen en Henk Spaan 21.50 Nieuwslijn, actualiteiten rubriek waarin ditmaal aandacht wordt besteed aan het proefverlof van TBR-patienten. Hoe groot is de kans dat TBR-patien ten opnieuw misdaden ple gen? Ook een item over de Kanaaltunnel en de positie van Nederland. Worden we „buitengewest" in Eu ropa? Tenslotte aandacht voor de witte platen-indus trie in ons land. Het con cert moet nog komen en de platenhoezen van de il legale opnamen van de be- 17.30 17.46 18.08 18.30 18.45 20.00 20.28 treffende uitvoering zijn al in beslag genomen. Een snel groeiend probleem. Presentatie: Jaap van Meekren en Ruud Hen driks 22.25 Sportgala: IJsgala, schaatswedstrijden op de Thialfbaan in Heerenveen 23.10 Pin Up Club (slot), erotisch getint magazine van Jef Rademakers NOS 00.05 Journaal 00.10 Nieuws voor doven en slechthorenden NEDERLAND2 FEDUCO 17.40 Milieu-educatie (3) NOS 18.15 Nieuws voor doven en slechthorenden 18.30 Sesamstraat 18.45 E Jeugdjournaal 19.00 Journaal PP 19.12 Uitzending van het CDA NOS 19.22 Van gewest tot gewest, regionaal magazine. On derwerpen: Industriële monumenten langs de Zaan. 2. Water uit mest. 3. Rederijkerskamer 120 jaar in Groningen 20.15 Open Universiteit, voor lichting over komende stu dierichtingen 20.20 Avondvoorstelling: Will you love me tomorrow? Engelse tv-film van Adri- aan Shergold en David Snowdin. Met Joanne Whalley, Tilly Vosburgh e a. Jackie heeft jaren in een droomwereld geleefd. Nu ze terug is in de werke lijke wereld, moet ze op nieuw leren omgaan met het begrip vrijheid 21.45 Studio Sport, met o.a. aandacht voor Europa Cup-voetbal NOS 22.30 Journaal 22.45 Den Haag Vandaag, parle mentaire rubriek 23.00 Avondvoorstelling: De Werking, gespeeld film portret van de werkloze bankemployé Willem Dal- huysen. Met Joost Boer, Arend Bulder, Rutger Weemhof e.a. 23.30 Nieuws voor doven en slechthorenden N.B.: De mogelijkheid bestaat dat de NOS vanavond een schakel programma uitzendt met recht streekse beelden van de voetbal duels PSV - Bordeaux en Ajax - Young Boys a Ondertiteling via Teletekst a Tweetalige ot stereo-uitzending O Zwart/wit-uitzending ■S Zwart/wit-uitzending mei onder titeling via Teletekst 0 Bij niet-Nederlandstalige zen ders: uitzending in orginele ver sie met ondertitels ■O Bij niet-Nederlandstalige zen ders: z/w-uitzending in orginele versie met ondertitels opa Er was eens... het leven, 26- delige Franse tekenfilmserie Albert Braillè. Afl. 10: Neu ronen avonturen van Teddy Rux- pin (The adventures of Teddy Ruxpin). 26-delige Engelse te- 520- kenfilmserie ^Oliver Mass (2). zesdelige LonlWestduitse jeugdserie met Jo- DOt/l »ef Gröbmayr, Jane Tilden en Robert Atzorn 17.25 Klim Op, tienermagazine over life-style en cultuur (herh.) Nieuws in teletekst Tik Tak, kleuterprogramma Plons. Kinderserie. Afl: Plons n de kerkuil (herh.) j'eabert, tekenfilmserie. Afl.: DC De lokfluit u Kilimanjaro. nieuwspro gramma voor tieners met re portages. portretten en gasten •in de studio. Presentatie: Ma- riet Vandebos Mobiele mensen - auto, pro- J gramma over de auto. Presen tatie: Danny Verstraeten Mededelingen en program- ma-overzicht bil Nieuw, Kurtoisie, Hilaire Sfeermaec- kers. kaarsenfabrikant, geeft lessen in hoffelijkheid. Afl.: Naamloze brieven Een zaak voor twee (Ein Fall fur zwei), Westduitse misdaad serie met Günter Strack. Claus Theo Gartner e.a. Afl.: Moord op bevel. Nadat Hans Zorek een gevangenisstraf wegens hterij heeft uitgezeten, kt hij de alarminstallatie een supermarkt onklaar. Een afperser dwingt hem nu echter een bepaalde 'op dracht' uit te voeren schrijft dia blijft, literair magazine. Op 5 maart traden pnder de titel '8-Beaux-Forts' pen aantal schrijvers en dich ters uil Zuid en Noord voor het itHcht. Met o.m. Jef Geer- aerts. Hugo Claus. Tom La- 'an noye. Jan Wolkers. Remco Campert en Simon Vinkenoog. Interviews: Martin Coenen en Jean-Pierre Rondas f Uitzending door derden: Pro gramma van de Katholieke Te levisie- en Radio-Omroep. —^Aansluitend: Uitslagen Natio nale Loterij '23 00 Nieuws en Coda: Zo- 126 mar, van Stefan Hertmans 19.00 Zonen an dochters (Sons and Daughters). Australische tv-se- rie. Wayne maakt zich zorgen nu Liz verdwenen is .19.24 Intermezzo: Tranquillo. van Francois Daneels, uitgevoerd door Willy Demey. saxofoon 19.25 Oshin, Japanse tv-serie met Ayako Kobayashi en Shiro Ito 19.40 Madedelingen en program ma-overzicht 19.45 Nieuws 20.10 Kwidam, videospelletje met Marleen Gordts 20.15-22.50 Butterfield 8, Ameri kaanse speelfilm uit 1960 van Daniel Mann.Met Elizabeth Taylor. Laurence Harvey, Ed die Fisher e.a. Gloria, een New-Yorkse mannequin wordt verliefd op een getrouwde man. hetgeen haar geen geluk zal brengen N.B„- De mogelijkheid bestaat dat bo venstaand programma wordt vervan gen door rechtstreekse reportages van de Europa Cup-voetbalwedstrij den RC Anderlecht - Benfica, Dyna mo Minsk - KV Mechelen en/of Club Brugge - Panathinaikos RTBF 1 17.15 Nouba nouba, kinderprogram ma met tekenfilms, de verbor gen camera, boekenrubriek, Noubactif en Noubana-News. Presentatie: Jean Martin (herh.) 18.30 Carrefours, gevarieerd pro gramma met gasten 19.00 Journaal 19.03 Ca soir, regionaal journaal 19.26 Quick at Flupka, tekenfilmse- 19.30 Journaal 20.00 Au nom da la lol, juridisch ma gazine 21.00 La flelriaaura (Intimate con tact. 3). vierdelige Engelse tv- serie met Claire Bloom, Daniel Massey. David Phelan e.a. Ruth stort zich in een anti-Aids campagne 21.55 Coup de film, filmrubriek. Pre sentatie: Terry Focant 22.15 Cargo da nuit, cultureel maga zine. Presentatie: Jean Louis Sbille 23.00 Loterijtrekking 23.00 Laatate journaal 23.30-23.40 La cowr at reeprit, ka tholiek magazine DUITSLAND 1 15.30 IHM *88, kijkje op de veertigste internationale handwerkbeurs in München 16.15 Die Spielbude, kinderpro gramma met Mario Stephan 17.15 Tagesachau 17.25 Abenteuer in Vancouver, Ca nadese tv-serie. Afl.: S.O.S. 18.00 Hallo, Jerry Lewis, tv-serle. Afl.: Clownerien 18.26 Tageaschau 18.30 Hier und heute, actualiteiten 18.52 Reich und arm, tv-serie 19.58 Programma-overzicht 20.00 CETagesschau 20.15 SCDae Winterhaua, tv-film van Hilde Lermann. Met Elfriede Rückert. Werner Kreindl, Mari- ta Breuer e.a. Met o.a. Elfriede Rückert, Werner Kreindl en Marita Breuer. Een oude, maar vitale componiste, besluit het bejaardentehuis te verlaten en bij haar familie in te trekken, om de hand te kunnen leggen aan haar laatste compositie 21.50 Brennpunkt, actualiteiten 22.30 Tagesthemen 23.00 Showgeachichten, amuse mentsprogramma met ditmaal als gast de onlangs 85 jaar ge worden actuer Heinz Ruh- mann. Gastheer: Gerhard Schmitt-Thiel 00.00 Tageaschau 00.05 Nechtgedanken, beschouwin gen van Hans Joachim Kuken- kampff DUITSLAND 2 16.20 Logo, jeugdjournaal 16.25 Hals über Kopf, tv-serie. Afl.: Die Erbtante (herh.) 16.55 Heute 17.10 Tete-lllustrierte, sport, actu aliteiten en amusement 17.40 Die Wicherts von nebenan, tv- serie met Maria Sebaldt, Step han Orlac, Jochen Schroeder e.a. Afl.: Ernste Lage 18.54 Lottotrekking 18.58 Programma-overzicht 19.00 Heute 19.25 Voetbal: Werder Bremen - Hellas Verona, rechtstreeks reportage van deze UEFA Cup wedstrijd 21.15 Voetbal: Real Madrid - Bayern München, rechtstreekse repor tage van deze Europa Cup 1- wedstrijd. In de rust, om ca 22.00 Heute 23.00 Voetbal: FC Barcelona Bay er Leverkusen, integraal ver slag van deze eerder vanavond gespeelde UEFA Cup-wed strijd. Aansluitend: Heute DUITSLAND 3 18.00 Telekolleg II: cursus Engels 16.30 Sesamstraat 19.00 Aktuelle Stunda, regionaal magazine met sport en nieuws 19.40 Raamprogramme van da re gionale studio's 20.00 Hallo Freunde, spelprogram- ma tussen zustersteden 21.30 Weat 3 aktuell 21.45 Wissenschaftsshow: Schöne neus Kuststoffwelt, documen taire over de nieuwe plastic soorten 22.30 Ein Jahr bei den Chipewea, documentaire over deze india nen in Wisconsin 23.30 Laatate nieuws BBC 1 15.15 The Cheltenham Festival, paarderaces 16.50 Children'* BBC, gevarieerd kindermagazine gepresenteerd door Andy Crane 18.00 Newsround, jeugdjournaal 18.05 Moondial (slot), zesdelige science-fiction serie voor de jeugd. Met Siri Neal, Joanna Dunham. Martin Sadler e.a. 18.35 Neighbours, Australische tv- serie met Francis Bell, Dasha Blahova. David Clencie e.a. 19.00 Journaal en weerbericht 19.35 London plus, regionaal nieuw smagazine 20.00 Wogan, praatprogramma ge presenteerd door Terry Wo gan. Naast gesprekken met o.a. Dallas-ster Ken Kercheval aandacht voor de eerste twee Engelse kanshebbers voor deelname aan het Eurovisie Songfestival: de groepen Cat walk en Camino 20.35 The clothes show, modema gazine 21.00 iT Dallas, Amerikaanse tv-serie. Afl.: It's me again 21.50 Points of view, kijkersreacties 22.00 Journaal en weerbericht 22.30 The shadow chancellor's budget broadcast. De Engelse schaduwminister van Financiën van de Labourpartij presen teert zijn tegen-begroting 22.40 EQ.EJ). wetenschappelijke documentaireserie. Afl.: Snoo ker machine, film over de ont wikkeling van 's werelds eerste snooker-robot 23.10 Sportsnight, met o.a. beelden van de World Cup Snooker, samenvattingen van The Chel tenham Festival en beelden van de Europa Cup-voetbal wedstrijd Glasgow Rangers - Stéaua Boekarest 01.10 Weerbericht BBC 2 16.05 World Team Snooker 16.50 Nieuws en weerbericht 17.00 Cheltenham National Hunt Festival, paarderaces 17.20 World Team Snooker 18.30 Film *88, filmmagazine (herh.) 19.00 The Black shield of Falworth. Amerikaanse speelfilm uit 1954 van Rudolph Maté. Met Tony Curtis, Janet Leigh, David Far- 20.40 The Rock 'n Roll years, mu ziekprogramma met actualitei ten en hits uit 1964 21.10 Antenna, informatief program- ma. met ditmaal aandacht voor een verontrustend rapport over het hoge aantal verkeerd gestelde diagnoses in zieken huizen. die in sommige geval len zelfs tot de dood hebben geleid. Verder een reportage over de parapsychologe Susan' Blackmore en haar onderzoek naar ESP. telekinese en tarot 22.00 M*A*S*H*, Amerikaanse co medyserie met Alan Alda, Lo- retta Switt e.a. Afl.: Bug out (1# 22 25 FEA very peculiar practice, tv- serie met o.a. Peter Davison. Graham Crowden, Barabra Flynn en David Troughton 23.20 Up north, zesdelige documen taireserie over het leven in Noord-Engeland. Afl.: The heri tage bussines 23.50 Shadow chancellor's budget broadcast 00.00 Newsnight, actualiteiten 00.45 Weerbericht 00 50-01.45 Open University SKY CHANNEL 16.00 SI Pop Formule, popprogram ma met Martijn Krabbé 17.00 The DJ Kat Show, kinderma gazine met Unda de Mol en DJ 19.30 Time Tunnel, science-fiction- 20.30 A Country Practice, dramase rie 21.27 Europees weerbericht 21.30 World professional ice ska ting championship* 22.25 Ford Snow report 22.30 International Motor Sports 1988 23.30 Roving report, actualiteiten 00.00 S Pop Formule 00.57 Europee* weerbericht 01.00 THE ARTS CHANNEL: 01.00 Africa - Mastering a conti nent, serie over de Afrikaanse geschiedenis. 02.05 Great poets A writers: Conrad 02.15-03.05 Illustrated book review SUPER CHANNEL 16.00 Nino Firetto Totally Live, pop- programma 17.00 Formula One, popprogramma 18.00 Super Sonic, popprogramma 19.00 Going tor Gold, quizprogram- ma 19.25 Europees weerbericht 19.30 Wildlite, natuurtilmserie. Afl.: Yellowstone below zero 20.00 Chaka Khan, misdaadserie 21.00 Cassie Co, misdaadserie 22.00 Super Channel Newt 22.30 Europees weerbericht 22.35 Super Sport 23.35 Gillette Soccer Scene, voet baluitslagen 23.40 Kolchak, tv-serie. Afl.: Spanish Moss Murders 00.35 Super Sonic, popprogramma 01.35-02.35 Formula One, poppro gramma MTV EUROPE 16.00 Maiken Wexe 16.30 Club MTV, programma met dansmuziek vanuit het Palladi um in New York 17.00 3 From 1 at 5: The Jets 17.15 Maiken Wexe 19.00 Remote control, spelprogram- 19.30 Ray Cokes 22.00 US Top 20 Countdown 23.45 Ray Cokes, met van 0040- 00.30 Club MTV (herh.) 01.00-06.00 Gest-vj TV 5 Test, thematisch amusements programma La course autour du monde Recreation Des Chiffres et des Lettres, spelprogramma Nieuwsoverzicht Test La course autour du monde Interlude: Richard Cleyder- Tell Quel Jazz A Montreux: Weather Re- 22.00 Journaal 22.30-23.30 Continent ne, bijdrage van Mauritius NEDERLAND 1 huisvrouw 10.55 Televisie fruitmand, muziekprogramma met geestelijke liederen FEDUCO 11.10-11.30 Fryske literatuer (3) NOS 13.00 Nieuw* voor doven EO 16.00 Last frontier, na tuurtilmserie. Afl.: Het lied van de walvissen 16.25 Laasia, kinderserie. Afl.: De rust verstoord 16.50 Kinder krant NOS 17.30 'A6-Journaal EO 17.46 Tijdaein-Buitenland DUITSLAND 1 09.45 ZDF-info Arbeit und Beruf 10.00 Tagesachau und Tagaathemen 10.23 Europa-cup-voetbal, kwartfi nale 11.50 Umachau 12.10 ZDF Ma- gazin 12.55 Persoverzicht 13.00- 13.15 Heute 15.20 Tagesachau 15.30 Spass beiseite - Herbert kommtl, tv- serie 16.15 Die achwarzen Brüder, tv-serie 16.40 Ein unmöglicher Auft- rag, kinderprogramma 17.05 Vor- eichtl Kinder in der Kiste, kinderpro gramma 17.15 Tageaschau 17.25 Kommissar Zufall, tv-serie DUITSLAND 2 09.45 Zie Duitsland 1 13.15-13.30 ZDF-info Arbeit und Berut (herh.) 15.55 Heute 15.58 Muppet-Babies, Amerikaanse tekenfilmserie 16.20 Logo, jeugdjournaal 16.30 Die Dret- beinigen Herrscher, sf-avonturense- rie. Afl.: Vor ein Tribunal gestellt 16.55 Heute 17.10 (3 Tele-llluatrierle 17.45 Matlock, misdaadserie BBC 1 07.35 DEdgar Kennedy 07.55 Weer bericht 08.00 Breakfast time 10.00 Nieuws 10.05 Open air (1) 10.20 Kil- roy 11.00 Nieuw* 11.05 Going for Gold 11.25 Children's BBC 11.55 Five to eleven 12.00 Nieuwe 12.05 Open air (2) 13.00 Nieuws 13.05 Day time live 14.00 Journaal 14.30 Neighbour*, tv-serie 14.50 Going for Gold 15.15 Cheltenham National Hunt Festival 16.50 Children's BBC SKY CHANNEL 07.30 DJ Kat Wake-Up Club 07.35 DJ Kat Show 08.35 1 Sky Trax 13 05 Another World 14.00 City Lights 14.30 Roving Report 15.00 Transfor mers 15.30 Ski Boy 16.00 l§ Great Video Race 17.00 DJ Kat Show SUPER CHANNEL 07.00 Supertime 08.00 Nino Firetto 09.00 Son* and Daughter* 09.25 Ex ploring Gardens 09.55 Everyday Yoga 10.05 Make it Pay 10.30 The Spice of Ufa 11.00 Jimll Fix it 11.30 The Orchestra 12.00 Great Railway Journeys of the World 13.00 Going lor Gold 13.25 Europee* weerbe richt 13.30 Sons and Daughter* 14.00 Van der Valk 14.55 Europee* weerbericht 15.00 Supertime 16.00 Nino Firetto 17.00 Formula Ono MTV EUROPE 06.00 Jerry Foulkea 11.00 Meiken Wexe 12.00 Remote control (herh.) 12.30 Meikon Woxe 15.00 Marcel Vanthilt RADIO 1 leder heel uur nieuws (NOS). 16.05 EO: Tijdsein 1845 De vlucht van Hamid. 18.58 EO-Metterdaad hulpverlening. 19.02 NOS: Hobbyscoop. 19.30 Akkoord. 20.02 Lanos de lijn. 2242 NOS Podium van de Neder landse Lichte Muziek. 23.05 Met het oog op morgen. 00.02 NCRV: Volgspot. 01.02 Romance 02.02 Nachtexpress. 04.02 Clair- Obscur. 06.02 In 't voorbijgaan. 08.07-07.00 Vandaag... donderdag RADIO 2 leder heel uur nieuws (NOS). 18.03 De wereld zingt Gods lot. 1844 In 't voorbijgaan. 19.00-07.00 Zie radio 1 RADIO 3 leder heel uur nieuws (NOS) 18.03 NOS: De Avondspits. 19.02 VPRO: Frontlijn. 21.02 Backline. 22.02 Gonzo Radio. 2342 Heartlands RADIO 4 18.02 AVRO: Je hoort nog 's wat. 19.00 Het woord aan de muziek. 20.00 Nieuws 20.02 Het Residentie Orkest. 2240 Voor het stil wordt en wat later RADIO 5 18.10 TROS: TROS Klnderforum. 1840 PP: Uitzending van de PvdA. 18.30 TROS: Tempo Doeloe. 19.00 NOS: Voor buitenlanders. 2040 FEDUCO: Medelanders Neder landers. REGIONAAL Radio West: 17.00-18.00 Avondmaga zine met Victor Deconinck. Omroep Rijnland: (Via FM-frequentie 105,7 MHz) 17.00 Vandaag vooraf 17.30 Vandaag de dag op woensdag. 19.00- 20.00 Rijnsburg Lokaal. Verder als Radio 1. Radio Rijnmond: 17.00-1940 Middagmagazine. BRT 1 16.05 Neem je tijd, met voetbal. 19.33 Accordeon en Vlaamse liedjes. 20.03 Voetbal 2240 't Chanson. 23.10 Easy-listening. 2340-02.00 Twee tot twee BRT 2 17.10 Rijswijckfoon. 19.10 Dansvergunning. 22.05 Jazz Kaffee. 2340-0240 Twee tot twee BRT 3 18.10 Actueel. 18.30 De rommelpot. 19.00 Symposium. 19.45 Jazz criss-cross. 2040-23.45 Musica Antique. MORGEN RADIO 1 leder heel uur nieuws (NOS). 07.03 AVRO: Auto in? AVRO aan! 09.05 Arbeidsvitaminen. 1140 Uit het plakboek van de re- 12.05 De burgemeester is jarig. 13.08 AVRO'S Radiojournaal. 1445 Koperen Ko en Nikkelen Nelis. 1645 KRO: Ecbo-Magazir>e RADIO 2 leder heel uur nieuws (NOS) 07.03 KRO: Het levende woord. 07.10 Vandaag... donderdag. 0643 Hier en Nu. 0644 Ontmoeting. 0943 Wie vreet waar Willem Wever 10.03 Plein publiek. 1140 De familieshow. 12.40 MiddagpauzediensL 1343 Hier en nu. 1340 De lopende band. 14.03 Mixer. 15.03 NCRV coupe soleil. 17.03 VOO: Hollandse hits RADIO 3 leder heel uur nieuws (NOS). 07.03 TROS: De havermoutshow. 0943 Tros gouden uren. 1243 50 Pop ot een envelop 1443 De nationale hitparade top 100 RADIO 4 07.00 Nieuws 07.02 VOO: Ochtendstemming. 0840 Nieuws 0940 Veronica's meesterwerken. 1040 Muziek voor mil|oenen. 12.00 Veronica's meesterwerken. 13.00 Nieuws. 13.02 Ned. Muziekland Klassiek. 14.00 EO: Metronomium in Konseri 1540 Zeggen en schrijven. 1640 VPRO: De Beweging. RADIO 5 09.00 Nieuws. 09.02 NOS Sportlef. 0945 Waterstanden. 09.30 RVU: Leesvoer. 10.00 KRO: Kiekeboe. 10.15 De zonnebloem. 1045 Boekenwijsheid 11.00 De 50+ seniorenshow. 12.00 Nieuws 1245 Kruispunt. 1245 Vertel me wat. 1240 Da Capo. 1243 In gesprek met de bisschop. 13.00 Nieuws. 13.10 Echo buitenland. 13.30 De Derde Wereld. 14.00 O kwadraat. 1440 Zin in muziek op 5. 14.40 Maria, één beeld van één vrouw. 15.00 Het dossier. 1640 NOS: Zo kan het ook. REGIONAAL Radio Wast: (via FM-frequentle Radio 1) 07.15-0840 Ochtendmagazine. 12.00-1340 Lunchuur. Omroep Rijn land: (Via FM-frequentle 105,7 MHz) 1040-1240 Voor senioren. Verder als Radio 1. Radio Rijnmond: 07.00 Och tendmagazine. 09.00 Hans van Vliet. 12.00 Lunchprogramma 14.00 Tineke Speksnijder. 16.00-17.00 Rijnmond getapt. BRT 1 05.31 Met 1 wakker. 0840 Klaarwakker. 09.05 Uit de band 11.30 Hel vermoeden. 13.10 Actueel. 0340 Tussendoor. 14.03 Klapstool. 1543 Zo d'ouden zongen. 1645 Neem je tijd. BRT 2 05.30 Eerste ronde. 09.00 Muziekboetiek. 1043 Parkeerschijf. 12.00 Regioprogramma. 13.10 Roddelradio. 14.00 Hitbox 17.00 Focus BRT 3 07.00 Goedemorgen 08.15 Ochtendvariaties. 09.15 Matinee. 10.00 Schoolradio. 11.00 Gershwinsonga. 1240 Taf el muziek. 13.10 Actueel. 1345 Intermezzo voor harp. 1347 Ballet-oratorium Halewtjn. 14.43 Strljkkwartettten. 16.00 Argentijnse liederen. 16.35 Wel «huis.

Leidse Courant | 1988 | | pagina 19