feidóaOowiMit Rijnlands bedrijfsleven heeft gunstig jaar achter de rug STAD OMGEVING Handig 'miniburo' ailliet taxibedrijf Kerkhof verkocht ALLER LEADS) VOORAL BOLLENSTREEK DOET HET GOED Bejaardenwoningen in Stadstimmerwerf Meisje aangerand BOUWPLAN GARAGE MARISLAAN TER DISCUSSIE VOORMALIGE DIRECTEUR KOOT NIEUWE EIGENAAR Extra geld voor beeldende kunst =1 WOENSDAG 16 MAART 1988 PAGINA 13 en (in val ;hi- :lep ste iartei Of aar pn cu ti. Fietstocht Brinkman deels verregend LEIDEN De fietstocht van minister E. Brinkman WVC door Leiden viel gisteren grotendeels het water. De fietstocht bedoeld als zogenaamde rodê draad in het ope ningsprogramma van Ne derland 3, waarin Leiden centraal staat. De be- windsman besteedt de af gelopen tijd gemiddeld een dag per week aan de opna mes van dit openingspro- ;ramma. Dp de fiets verbindt Brinkman op een volgens de regisseurs speelse wijze, diverse onderdelen van het programma. Gisteren verregenden de opnames jrotendeels. Wel werden gebracht aan de lijlpoort (waar hij ander- lalve week geleden ook al jer boot langskwam), het \rsenaal, de Plesmanlaan de Lakenhal. In het Van der Werfpark ont moette Brinkman, uiter- lard geheel toevallig, bur- imeester mr.C. Goekoop, >ok op de fiets. Gezamen- Iijk spraken zij niet over iet weer, maar in de neer gutsende regen werd de choonheid van de stad be- lemtoond. en een opzet bij ■hietpartij JDEN Bij de schietpartij maandagochtend plaatshad een woning aan de Lange- aat is volgens de politie geen ine rake geweest van opzet. Zo- de 48-jarige Leidenaar die wapen in zijn hand had als 45-jarige Leiderdorper die or een kogel werd geraakt, rklaarden dat het geweer per geluk afging. Het slachtoffer rond vier uur met zijn nd naar de woning van de iw van de Leidenaar en de leren van het echtpaar. De lenaar had een revolver en zwaar hagelgeweer bij zich. laatste wapen schoof hij on- het bankstel. Op de eerste lieping ontstond een ruzie, irna de Leiderdorper, zijn <nd aanspoorde om te ver- ;ken. Voordat ze weggingen, ;te de Leidenaar. die volgens politie „stevig had gedron- het schietklare wapen op. Het wapen ging af en Leiderdorper werd geraakt de kogel. Hij verkeert niet in levensgevaar. De Lei- ia r heeft verklaard de wa tt iet meegenomen te heb- met de bedoeling ze te ge- ken, maar omdat hij zich 'lig" voelt als hij ze bij zich ft. Volgens een politie- ^rdvoerder wordt hij in elk ral vervolgd wegens illegaal nbezit. lijfde Paasvoettocht i richting Leiden flDËN/DEN HAAG De Igerenpastoraten van Lei- Zoetermeer en Den Haag [bben een Paasvoettocht uit- :et in het gebied tussen Lei- In en Den Haag. i groot aantal mensen, ge enschappen. kerken, olgebouwen en dergelijke de route staat open om I deelnemers te ontvangen. donderdagavond 31 laart, 18.00 uur, tot en met jndagmiddag 3 april, onge ler 15.00 uur zijn de deelne- [ers onderweg, verdeeld in eine groepjes van ongeveer |ht jongeren. tocht is bestemd voor jon- i van 16 jaar en ouder, die i op weg willen gaan met Jderen. „Die hun verhaal „mee-lopers" willen de ll'V aldus Paul Nadorp, spre- namens het Haagse jon- enpastoraat. De deelnemers D'n 15 kilometer per 5 (behalve op donderdag en g). Eten en slapen doen kerken, scholen en der- Üijke. Onderweg zijn er ont- letrngen met tochtgenoten met degenen die gastvrij- verlenen. Verder is er jimte voor creativiteit, video, muziek, spel, dans en lltemomenten. De deelname )st veertig gulden per per Voor inlichtingen: D-552654. TENTOONSTELLING MEIDAGEN 1940 LEIDEN „De meidagen 1940; de slag om de Re sidentie". Dat is het thema van de tentoonstelling die van maandag 2 tot en met dinsdag 10 mei is te zien in het Waaggebouw. De tentoonstelling wordt georganiseerd door de Stichting 5 Mei Comité Lei den in het kader van de jaarlijkse herdenking en viering van de nationale bevrijdingsdag. De expositie brengt de gebeurtenissen van de eer ste dagen van mei 1940 in herinnering, zoals de evacuatie van het koninklijk huis en de regering. Ook dat wat de burgers moesten meemaken is in beeld gebracht en tevens worden de verrichtingen van de diverse krijgsmachtonderdelen belicht. Het Waaggebouw aan de Aalmarkt 21 is dagelijks geo pend van 10.00 tot 17.00 uur. Op woensdag 4 mei van 10.00 tot 16.30 uur, op donderdag 5 mei van 10.00 tot 20.30 uur en op zondag 8 mei van 13.00 tot •17.00 uur. De toegang is gratis. Woningnood onder studenten daalt sterk LEIDEN Het aantal studenten dat in Leiden een kamer zoekt, is sterk gedaald. Waren per 1 fe bruari nog 2000 kamerzoekenden ingeschreven bij de Stichting Leidse Studentenhuisvesting (SLS), nu zijn dat er 1523. Volgens directeur A. Hübben van de SLS is die opvallende daling in de eerste plaats het gevolg van het omvangrijke renovatie project dat de SLS laat uitvoeren. Veel bewoners keren niet terug naar hun opgeknapte kamer. Enerzijds omdat zij inmiddels zijn afgestudeerd, anderzijds omdat zij ergens anders een kamer heb ben gevonden. Ondanks deze positieve ontwikke ling wil de SLS op meerdere plaatsen in Leiden barakken neerzetten om de woningnood onder stu denten te verkleinen. De kans dat de gemeente daarvoor groen licht geeft, is gering. De gemeente wil lege plekken in Leiden in de eerste plaats be bouwen met woningen voor niet-studenten. Ook detailhandel aan Geregracht LEIDEN De gemeente Leiden moet de tailhandel aan de Geregracht toestaan. Dit zegt de afdeling rechtspraak van de Raad van State. De BV Technocom NTC, die daar onder de naam Vierman een winkel in elektronische apparatuur heeft, had daarover een beroep ingesteld bij de Raad van State. Volgens het geldende bestem mingsplan is detailhandel in de bedrijfspan den op de hoek van de Geregracht met het Levendaal niet toegestaan. De gemeente vindt alleen handel in omvangrijke goede ren aanvaardbaar. Raad van State vindt echter dat de gemeente van geval tot geval moet bekijken of detailhandel daar moge lijk is. Het winkeloppvervlak, dat slechts is toegestaan op de begane grond, mag niet groter zijn dan 500 vierkante meter. Poging tot beroving LEIDEN Een onbekende man heeft vannacht rond een uur geprobeerd een 20- jarige bewoonster van de flat aan het Diamantplein te beroven. De vrouw liep van de parkeerplaats aan de To paaslaan naar het portiek van de flat toen ze werd aangesproken door de man. Hij vroeg of ze geld bij zich had en gooide haar vervol gens op de grond. De vrouw liep licht letsel op maar zag toch nog kans de man tegen zijn schenen te schoppen en haar huis in te vluchten. Buren waarschuwden de politie, maar die kon de da der niet meer achterhalen. Mannen gewond tijdens werk LEIDEN Twee mannen zijn gisteren gewond geraakt tijdens hun werk. Een 42-jarige Leide naar brak zijn vinger toen hij met zijn hand schoen bleef haken achter een kabel die om een haspel werd gedraaid. De kabel werd ge bruikt om een bouwkraan met behulp van een lift omhoog te brengen. De werkzaamheden werden verricht achter de Stadsgehoorzaal aan de Aalmarkt. De man is door de politie naar het AZL gebracht. Een 21-jarige man uit Tiel is door de Eerste Hulpdienst naar het Diaconessenhuis vervoerd, nadat hij bekneld had gezeten tussen een kubus met beton en een hek. De man was aan het werk in de nieuwbouwwijk bij het Anna Bosse- pad. Hij stond op de eerste verdieping van een pand toen de kubus naar boven werd getakeld. Door een windvlaag kwam het gevaarte zijn kant op. De man probeerde de kubus tevergeefs tegen te houden. LEIDEN Het bedrijfs leven in de Leidse en Al- phense regio en in de Duin- en Bollenstreek heeft het in 1987 goed gedaan. De exportgroei en de omzetstijging in het gebied van de Kamer van Koophandel voor Rijnland waren hoger dan in andere regio's. Met name de Duin- en Bollenstreek en de regio Alphen kenden een suc cesvol jaar. De Leidse re gio liep in de pas met het landelijk beeld. Dat blijkt uit de jaarlijkse Enquête Regionale Be drijfsontwikkeling (ERBO) van de Kamer Svan Koophandel. De omzet in Rijnland groeide met drie procent beduidend meer dan de één procent die landelijk werd gehaald. De agrarische sector lag precies op het nationaal gemiddelde, terwijl de industrie net onder het gemiddelde lag. De che mische sector deed het goed, net als de bouwnijverheid en de groothandel, maar de me taal bleef achter bij de rest van het land. De dienstverle nende sector, met name de kleine bedrijven, maakte een behoorlijke groei door. „Ook het gemiddelde export resultaat van het Rijnlandse bedrijfsleven steekt met kop en schouders uit boven het landelijk cijfer", aldus de Ka mer van Koophandel. Vooral de kleinere bedrijven hebben daar een forse bijdrage aan geleverd, met name in de agrarische en de industriële sector. Textiel en leder (meer dan twintig procent) en pa pier (meer dan 10 procent) springen volgens de Kamer van Koophandel in het oog. In vergelijking met 1986 was een groei van zes procent te bespeuren. Uit de ERBO blijkt ook dat het aantal bedrijven dat in Rijnland met verlies draait terug loopt. In 1986 was dat nog 14 procent, vorig jaar was dat 11 procent. Dat is een procent onder het landelijk gemiddelde. Voor de agrari sche sector gelden die opti mistische geluiden overigens niet. Het percentage bedrij ven met dalende winstcijfers ligt vier procent hoger dan het landelijk gemiddelde. In 1987 bleef het peil van de investeringen achter bij de landelijk trend; de investe ringsdaling was 13 procent groter dan elders in den lan de. Ook hier was de agrari sche sector een uitschieter naar beneden, hetgeen ook geldt voor de groothandel. „Hoewel het aantal inves teerders in de groothandel toenam, zakte het investe ringsvolume dramatisch met een derde en ligt thans ver onder het landelijk en regio naal gemiddelde", meldt de Kamer van Koophandel, de ontwikkeling van de werkge legenheid liep in 1987 in de pas met de landelijke trend. De groei van drie procent komt overeen met het lande lijk cijfer. Verwachtingen De ondernemers in Rijnland zijn wat gematigd in hun verwachtingen. Zo'n 26 pro cent rekent dit jaar op een omzetstijging, terwijl dat per centage landelijk op 28 ligt. Ook de verwachte investe ringen liggen lager dan het landelijk cijfer. De Rijnland se industrie verwacht in 1988 een forse groei van de werk gelegenheid. Per regio bekeken wordt de Duin- en Bollenstreek als „succesvol" aangemerkt door de Kamer van Koophandel. Vooral de omzetten en de in vesteringen stonden op een behoorlijk hoog peil. De agrarische sector en de bouw bleven wat achter. In de Al- phense regio valt vooral de stijging van de export op, die voor een groot deel voor re kening van de groothandel komt. De economische ont wikkeling in de Leidse agglo meratie verliep minder gun stig dan in 1986. Leiden en omgeving lopen redelijk in de pas in het landelijk beeld, maar blijven achter bij de re gio Alphen en de Duin- en Bollenstreek. LEIDEN In de voormalige Stadstimmerwerf aan het Gal gewater komen 33 apparte menten -voor bejaarden. Het college heeft gisteren inge stemd met het plan van de Stichting tot Exploitatie van Bejaardencentra voor restau ratie van het monumentale pand ten bate van bejaarden- huisvesting. De stichting be heert verschillende hofjes en flats en tehuizen voor ouderen in Leiden. Leiden kan van het ministerie van welzijn, volksgezondheid en cultuur een extra subsidie van 1,6 miljoen gulden krijgen voor het project. De totale kos ten van het plan bedragen 6,5 miljoen gulden. De Warmondse architect Bob van Beek heeft een plan ont wikkeld voor 33 appartemen ten met een gemeenschappelij ke lift en een tuin op het bin nenterrein. Het is nog niet be kend wie het gaat uitvoeren. Voor de Stadstimmerwerf, die al geruime tijd leeg staat, was eerst het plan ontwikkeld om er een Japanse school te vesti gen. Kinderen van werkne mers van Japanse bedirjven in Leiden en omgeving zouden daar onderwijs kunnen krij gen. De Japanse overheid zag daar echter uiteindelijk vanaf. Projectontwikkelaar Erica kwam vervolgens met het plan op de proppen om er con greszalen en appartementen in te bouwen. Dat plan is echter gesneuveld omdat de gemeen te er geen aparte subsidie voor kon krijgen. Op dinsdag 22 maart is er in het Wachtgebouw aan de Morsstraat een voorlichtings avond over de plannen. Voor uitvoering is een wijziging van het bestemmingsplan noodza kelijk, waarvoor een zoge naamde artikel 19-procedure in gang gezet zal worden. LEIDEN Een 14-jarig Leids meisje is gisterochtend rond acht uur aangerand. Het meisje fietste naar school en werd op de hoek van de le Binnenvestgracht en het Kort Galgewater door een man van haar fiets, getrokken. De scholiere begon te gillen en gooide de fiets tegen haar belager. Ook gaf ze hem enkele schoppen. Daarop vluchtte de man weg. Op elkaar De 44-jarige Leidenaar die gisteren in zijn auto aan de Stevenshofdreef zat te wachten, keek vreemd op toen hij plotseling een ander voertuig door de lucht zag vliegen. „Ik beschermde met mijn armen mijn hoofd en deed mijn ogen dicht. Toen ik ze weer opendeed zag ik dat de auto op mijn dak lag", verklaarde de man tegenover de politie. De „vliegende" auto werd bestuurd door een 29-jarige Leidse vrouw. Zij reed rond kwart over vier over de Stevenshofdreef en vloog ter hoogte van winkelcentrum De Stevensbloem uit de bocht. De politie denkt dat de automobiliste door haar hoge sneiheid op het natte wegdek in een slip is geraakt. De auto raakte een trottoir band, sloeg op zijn kant, schoof via een groen strook en het fietspad tegen een andere trottoir band en stuiterde vervolgens op drie geparkeer de auto's. De bestuurster en haar dochtertje die ook in de auto zat, kwamen met de schrik vrij. Ook de wachtende man kwam er zonder kleer scheuren vanaf. De auto van de vrouw is zwaar beschadigd. De andere voertuigen liepen ook schade op. foto: toon van der poel LEIDEN Over de bouw van een kleine parkeergarage en een aantal woningen aan de Marislaan wordt dinsdag 22 maart een informatieavond ge houden. De informatieavond heeft plaats in het gebouw van de speeltuinvereniging Mare- dijk, Maredijk tegenover num mer 87 en begint om 20.00 uur. Tijdens de informatie-avond zullen gemeentelijke vertegen woordigers en de architect aan wezig zijn om vragen te beant woorden. Het bouwplan zal worden toegelicht. Het bouwplan bestaat uit twee gedeelten: een parkeergarage en 36 woningen. De garage wordt gebouwd in opdracht van Erica BV en de woningen in opdracht van de Stichting Leid se Studenten Huisvesting. Er zullen 28 drie-kamerwoningen en acht twee-kamerwoningen worden gebouwd. De bewoners hebben veel kri tiek geuit tegen de bouw van een parkeergarage. Vanuit de Marislaan gezien zal de garage aan het oog onttrokken worden door de woningbouw. Op 19 mei 1987 is een bouwvergun ning verleend voor de bouw van een garage. Nu de ligging van de garage veranderd wordt, moet de vergunning worden gewijzigd. Bovendien moet het bestemmingsplan worden ver anderd omdat de grond eigen lijk bestemd is voor kantoren- bouw. Omdat hier de zoge naamde artikel-19 procedure gebruikt moet worden ligt het bouwplan in april gedurende veertien dagen ter inzage. Het bouwplan wordt 24 maart be sproken in de raadscommissie en zal ook worden besproken in de welstandscommissie. EIDEN Alle roerende deren van het failiete xibedrijf Kerkhof aan |e Leidse Narmstraat zijn irkocht aan de voormali- i directeur A. Koot. Be- ndvoerder mr. J.J.A. fansen verklaarde dit Jhnmorgen. Hij verwacht gat alle 40 personeelsle- lïn een nieuwe arbeids overeenkomst zullen kun- afsluiten met de heer „Daarmee ben ik leslaagd ik mijn opzet. Ik heb aan het behoud van de werkgelegenheid voor de chauffeurs de voorkeur gegeven, boven het sim pelweg sluiten van de on derneming en verkoop van de goederen". Het gaat bij de verkoop van de roererende goederen in feite om twee segmenten: de pérso- nenbusjes voor het vervoer van gehandicapten en het taxi-wagenpark. Over de ver koop van de personenbusjes was eind vorige week al over eenstemming bereikt. Ook ten aanzien van het verzekerings pakket is geen onzekerheid meer. Het bedrijf had contrac ten afgesloten met onder meer de gemeentebesturen van Rijnsburg en Valkenburg. Ou ders hadden deze week de ge meente gevraagd of het ver voer wel verzekerd was, om dat men daar twijfels over had. Wethouder Glasbergen van Rijnsburg verklaarde gis teravond tijdens een commis sievergadering, dat de verze keringspapieren ook na de overname in orde waren en dat hij ze zelf had gezien. Over de overname van het taxi-gedeelte van het bedrijf is eerst dezer dagen overeen stemming bereikt. Ten aanzien van de vereiste taxi-vergun ningen die niet direct over draagbaar ziin, is nog geen ab solute duidelijkheid. Maar ook dat komt in orde, meent de be windvoerder. De belastingdienst lijkt in het spel rond het failliete bedrijf door eigen schuld het zwaarst gedupeerd te worden. Het was de fiscus die enkele weken ge leden geen genoegen nam met de verleende surséance van betaling en aanstuurde op on middellijke faillietverklaring en publieke verkoop van het wagenpark. Om dat te voorko men heeft eigenaar Koot zelf het faillissement aangevraagd. Thans blijkt dat er weinig meer overblijft om de vorde ring van de belastingdienst en de bedrijfsvereniging te vol doen. „Het restant na aftrek van de kosten en de boedeluit gaven, is gering", aldus be windvoerder Janssen. De ove rige schuldeisers, onder wie garage Kamsteeg, blijven met een oninbare vordering achter, omdat de belastingdienst en de bedrijfsvereniging als eerste hun vordering mogen presen teren. Zowel de bedrijfsvereni ging als de fiscus wensen geen commentaar te geven op de hoogte van de vorderingen als op de gevolgde handelwijze. Oegstgeest te hoop tegen „aanval op Leidse Hout" OEGSTGEEST/LEIDEN De bouw van 51 wonin gen langs de Leidse Hout aan de Warmonderweg, zoals voorgesteld in de in- breidingsnota, heeft nieu we protesten in Oegstgeest opgeroepen. In navolging van B en W van Oegst geest, de vereniging van Vrienden van de Leidse Hout en de Vereniging „Oud-Oegstgeest" zijn be woners van de Warmon derweg en omgeving handtekeningen gaan in zamelen tegen wat de „aanval op de Leidse Hout" wordt genoemd. Daarvoor worden formu lieren verspreid die uitein delijk aan het Leidse colle ge worden aangeboden. De formulieren zullen in de De Kempenaerstraat huis aan huis worden verspreid en ingezameld. Bovendien worden de formulieren ook via winkels verspreid. De initiatiefnemers wijzen bovendien op de hoorzit ting die de gemeente Lei den op 11 april houdt. LEIDEN Gedeputeerde staten van Zuid-Holland willen Lei den, Delft, Dordrecht, Gouda, Schiedam en Vlaardingen samen een miljoen gulden geven voor beeldende kunst. Hoeveel elke gemeente krijgt, hangt onder meer af van het aantal kunste naars en het bedrag dat er nu aan beeldende kunst wordt be steed. Voorwaarde is dat de gemeenten niet bezuinigen op het budget dat ze zelf al beschikbaar hebben. De invulling en beste ding van het geld wordt door een commissie van deskundigen beoordeeld. Sinds de opheffing van de BKR heeft het rijk meer geld voor beeldende kunst ter beschikking gesteld aan de provincies en de vier grote steden, in elk geval tot 1992. In totaal heeft Zuid-Hol land jaarlijks ruim drie miljoen gulden voor het beeldende- kunstbeleid. GS willen een derde van dit geld doorsluizen naar de middelgrote gemeenten. In die gemeenten moet dan wel sprake zijn van een „goed beeldend-kunstklimaat" en de ge meentebesturen moeten een actief beleid ten aanzien van zowel de beeldende kunst als de kunstenaars zelf. Verder wil de provincie een bedrag van tenminste 350.000 gul den reserveren voor een provinciaal fonds, dat zal worden be heerd door het „Voorzieningsfonds voor kunstenaars". Uit het Voorzieningsfonds, dat een landelijk karakter heeft, kunnen kunstenaars leningen en kostenvergoedingen krijgen en lenin gen of giften voor presentatie- en promotie-activiteiten. GS wil len door samenwerking met het fonds de sociaal-economische positie van de Zuidhollandse kunstenaars versterken. Ex '85 Hans de Back geeft morgen een concert op Tibetaanse klankschalen in Ex '85, cen trum voor hulp en bewust wording aan de Koppenhink- steeg 15. Aanvang 20.30 uur. De psychosynthese staat vrij dag centraal in Centrum Ex '85. Mia Meyer geeft prakti sche informatie over de psy chosynthese, die probeert van alle verschillende aspec ten van de mens een geheel te maken. Ook worden enke le oefeningen gedaan. Aanvang 20.00 uur, kosten vijf gulden. Oriëntatiejaar Werkloze jongeren uit Lei den en omgeving kunnen deelnemen aan een Oriënta tiejaar. Zij doen gedurende een periode van maximaal twee maal vijf maanden werkervaring op. Een infor matiedag hierover wordt morgen gehouden van 10.00 tot 16.00 uur in het Studie huis Leiden (voorheen Troef) aan de Stationsweg 32. Het oriëntatiejaar is bedoeld voor werklozen tussen de 17 en 25 jaar. Het is de bedoeling dat ze drie dagen per week wer ken met behoud van hun uit kering bij bedrijven of instel lingen die geen winst maken. Daarnaast worden zij indivi dueel begeleid naar het zoe ken van betaald werk of een cursus. Voor meer informatie tel. 071-130494. Disco Jongeren van 14 tot en met 20 jaar zijn welkom bij Disco Giant in buurthuis Morsc- hwijck aan de Topaaslaan. De eerste disco-avond wordt gehouden op vrijdag 18 maart. Disco Giant is er voortaan elke eerste en derde vrijdag van de maand. Morschwijck is dan geopend van 20.00 tot 23.30 uur. De toegangsprijs is twee gulden. Ruilbeurs Verzamelaars van postzegels, munten, prentbriefkaarten, lucifermerken, sigarenband jes. suikermerken en derge lijke kunnen terecht op de ruilbeurs die vrijdagavond wordt gehouden. De ruil beurs heeft plaats in buurt huis 't Spoortje aan de Ber- nhardkade 40 en duurt van 19.00 tot 22.00 uur. De orga nisatie is in handen van ruil- club Koningskerk. De entree bedraagt voor niet-leden 1,50 en voor de jeugd tot 16 jaar1. Meer informatie: tel. 071-312513. Bingo Een bingo-avond wordt vrij dag gehouden in clubhuis Matilo aan de Zaanstraat 126. Er worden zes ronden ge speeld en er is een loterij. De organisatie is in handen van drumband Matilo. Aanvang 20.00 uur, toegang gratis. Dit 'miniburo' is voor u wanneer u ons een nieuwe abonnee opgeeft. De stevige cassette meet slechts 8 x 12 cm en bevat een schaar, een nietmachine met nietjes, een linaal(tje), paperclips, plakband in houder, vlakgom, lijm, een rolmaat en een mesje. De nieuwe abonnee wordt rook hartelijk onthaald: deze krijgt de krant de eerste twee weken gratis. Noteer els nieuwe abonnee ingaande Naam Aim Postcode/plaats Telefoon:(voor controle bezorging Deze ontvangt de krant de eerste twee wekeo gratis. Daarna wordt het abonnement betaald per maand automatisch betalen f23,74 kwartaal acceptgiro f70,93 Stuur als dank het 'miniboro' aan: NaamVoor Adres: Postcode/plaats: Stuur deze bon ingevuld aan de Leidse Courant, Antwoordnummer 2500 Vd Den Haag (postzegel betalen wij). Ccidóc Sootont

Leidse Courant | 1988 | | pagina 13