VRAAGSTUK De politie in de randstad zoekt vrouwer die met praten iets kunnen bereiken. K-A^D E'R OLYMPIAD EHAGé RAYON-MANAGERS Financieel/ Administratief medewerker m/v 2 enthousiaste medewerkers (m/v) 0NDERH0UDS0PZICHTER (M/V) WERKMEESTER m/v Kom bij de politie, als mensenkennis ie beste wapen is. -0-1 LEIDSE COURANT ZATERDAG 20 FEBRUARI V I V X Voor onze relaties te Den Haag, Zoetermeer, Gouda, Haarlem en Rotterdam zoeken wij op zeer korte termijn kandidaten voor tenminste 30 verschil lende (tijdelijke) vacatures voor een langere periode op het niveau van Economie le fase NIVRA-AO HEAO BE, CE, EJ Rechten Bestuursrecht met specialisatie RO. MEAO BE, Secretarieel U wordt in de gelegenheid gesteld een training te volgen die aansluit op uw opleiding en functie. De kosten daarvan komen voor onze rekening. Zowel full-timers als part-timers (min. 32 uur) kunnen reageren. Uitste kende salariëring. Bel voor nadere informatie KADER/Uitzendgroep, Halver wege 3,2402 NK Alphen aan den Rijn, mevrouw MS. Sindorf-Slingerland, tijdens kantooruren 01720-21874 of privé 023-283639. Of KADER/Uilzend- groep, Oosthaven 29,2801 PD Gouda, mevrouw M. Breddels, tijdens kan tooruren 01820-15777 of privé 070-833471. BELANGRIJK OLYMPIA is de allrounder in de kantoormachinebranche. De wereldnaam heeft Olympia verworven door kwaliteit en haar uitge breide program: schrijfmachines, tekstverwerkende apparatuur, microcomputers, rekenautomaten, printers, dikteerapparaten, kopieermachins en faxapparatuur. Voor de verdere uitbouw zoeken wij Uw funktie zal de volgende taken omvatten: het onderhouden en verder ontwikkelen van bestaande relaties. Begeleiden en onder steunen van onze buitendienstmedewerkers en kantoormachine- handelaren. Gevraagd wordt: opleiding op HBO-niveau, leeftijd 30-40 jaar, commercieel ingestelde, initiatiefrijke, resultaat gerichte persoon lijkheid. Ervaring in de verkoop strekt tot aanbeveling. Verantwoording nemen en een eigen 100% inzet zijn een absolute voorwaarde. Voor positieve kandidaten bieden wij een zelfstandige funktie met goede sekundaire voorzieningen. Sollicitaties aan direktie. OLYMPIA Kantoormachine Import B.V. Postbus 37, 2501 CA Den Haag Tel. 070-299020 Duizenden projekten voor lichamelijk gehandicapten werden mogelijk Agfiöffe NATIONAAL REVALIDATIE FONDS Postbus 323 3500 AH UTRECHT Tel. 030-331166 I De Stichting Agra rische Sociale Fondsen zorgt voor de uitvoering van de sociale verzekeringen in de agrarische bedrijfstak en voert de administratie van de Bedrijfsvereniging voor het Agrarisch Bedrijf, het Bedrijfs pensioenfonds voor de Land bouw en van enkele kleinere so ciale fondsen. Naast het hoofd kantoor te Den Haag heeft het A.S.F. 6 regionale kantoren. In totaal werken er rond 650 perso nen. tb.v. de Premie-Incasso De functionaris rapporteert rechtstreeks aan de directie. Betrokkene is verantwoordelijk voor de samenstelling en afwikkeling van de premie-vorderingen. Inde uitvoering van het werk wordt betrokkene bijgestaan door drie ervaren medewerkers. Tevens zal hij/zij belast worden met de beleidsvoorbereiding van deze werkzaamheden. Functie-eisen: opleiding op MEAO-niveau bij voorkeur kennis van Sociale Verzeke ringen kennis en ervaring van incassoproble- matiek goede contactuele eigenschappen. Salariëring: Naast een maximaal te bereiken salaris van f 4.153,- bruto per maand, bieden wij goede secundaire arbeidsvoorwaarden, waaron der 8% vakantietoeslag en 6,83% einde jaarsuitkering. Sollicitaties: Uw schriftelijke sollicitatie kunt u - binnen 14 dagen - richten aan de heer J.M. de Koning, hoofd Personeelszaken, Postbus 29715, 2502 LS Den Haag. Telefonische inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de heer A. Belt, telefoon 01820-1 5922. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Rapportering daar over vindt eerst plaats na toestemming van de kandidaat 0077 Voor het aankomende zomerseizoen zoeken wij een weekend routeverkoper >n fulltime routeverkopers Vereisten: groot rijbewijs, chauffeursdiploma. Mavodiploma of gelijkwaardig hieraan. Voor het laden en lossen vragen wij jonge terreinmedewerkers Leeftijd tussen de 15 en 18 jaar. "Pt tui,je e'eAtef Papelaan 2a, 2252 EJ Voorschoten Wij zijn een internationale groothandel in gordijnstoffen. Voor onze afdeling telefonische verkoop/orderverwerking zoeken wij: Wij denken aan mensen met: - minimaal MAVO/MEAO diploma en enige tijd werkervaring - ervaring met (telefonische) verkoop - belangstelling voor/ervaring met computerverwerking - leeftijd tot ca. 22 jaar. Als het bovenstaande u aanspreekt, verzoeken wij u met de heer J. H. Salomons telefonisch een afspraak te maken voor een gesprek. (01717-7040). /PATBIMQNIUM\s-GRAVENHAGE' De Christelijke Woningbouwvereniging „Patrimonium 's-Gravenhage" beheert thans circa 6500 woningen. Het woningbezit zal de komende jaren toenemen als gevolg van een actief beleid in de stadsvernieuwing en nieuwbouw in andere wijken van 's-Gravenhage. De werkorganisatie telt 60 medewerkers. In verband met de uitbreiding van het woningbezit en de daarmede gepaard gaande toename van werkzaamheden, zoeken wij op korte termijn voor onze afdeling Technische Dienst een: Deze functionaris wordt belast met de voorbereiding en de leiding over onderhoudswerkzaamheden, alsmede de uitvoering van mutatiecontroles. Functie-eisen: - een leeftijd tussen 30 en 40 jaar, zulks met oog op de vereiste ervaring: - een bouwkundige opleiding op MTS-niveau of als opzichter BNA; - goede representatieve en contactuele eigenschappen; - ervaring in en kennis van het onderhoud van woningen in algemene zin. Geboden wordt de rechtspositie-regeling en het salaris conform de Collectieve Arbeidsovereenkomst voor woningcorporaties. Belangstellenden worden verzocht binnen 14 dagen hun sollicitatie te zenden aan de directeur van de Chr. Wbv. Patrimonium 's-Gravenhage", Zinkwerf 5, 2544 EC 's-Gravenhage. onderdeel v.d.Ver.Dr.Schroeder v.d. Kolk De werkplaatsen omvatten een industrieel- en grafisch centrum en een tuinobject. Het beheer van de werkplaatsen is, d.m. v. een regeling der rechtsbetrekking met de Gemeente Den Haag, opgedragen aan de Vereniging Dr. Schroeder v.d. Kolk, Instituut voor psycho-sociale dienstverlening. Bij het industrieel centrum zijn de produktie-aktiviteiten onderverdeeld in 4 hoofdgroepen. Voor de hoofdgroep verpakking en/of montage is een vakature ontstaan voor de funktie van De afdeling: Dit is een produktie afdeling waar ca. 25 WSW-medewerkers werkzaam zijn. De werkzaamheden bestaan uit het verpakken en/of monteren van een grote diversiteit aan produkten Taak inhoud: - het zorgdragen voor de organisatie van de produktie in de afdeling. - het leiden en begeleiden van een groep SW medewerkers met een geestelijke handicap. - het zorgdragen voor de afdelingsadministratie en het verzorgen van diverse schriftelijke en mondelinge rapportages. Funktie-eieen: - opleiding op MBO-niveau. - technische achtergrond strekt tot aanbeveling. - goede contactuele eigenschappen. - overwicht en tact om medewerkers op gerichte wijze te begeleiden. - teamgerichte instelling. - bereidheid tot het volgen van gerichte aanvullende cursussen. - leeftijd 25-35 jaar. Salaris: Afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring vindt inschaling plaats in schaal 6 (max. 3.338,31) bruto per maand. Opname in PGGM pensioenfonds. Nadere inlichtingen worden u gaarne verstrekt door de heer F. E. Deflers, bedrljfslelde van het Industrieel centrum, tel. 070-68.74.70. Uw schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de Algemeen Direkteur van de Vereniging Dr. Schroeder van der Kolk, Postbus 47930,2504 CE Den Haag. STICHTINGVAKOPLEIDjNG BOUWBEDRIJF Bmckhorstlaan 145-149. 2516 BA s-Gravenhage fel 070-858500 is 16256.2500 BG s-Gra De Stichting Vakopleiding is een landelijk werkende organisatie met ca. 140 medewerkers. De Stichting is werkzaam op het terrein van de opleiding, her- en bijscholing in de bouwberoepen. Zij richt zich daarbij zowel op jeugdigen als op volwassenen. Voor haar afdeling „Opleiding Volwassenen", een onderdeel van het centrale kantoor dat gevestigd is te 's-Gravenhage, zoekt deze Stichting op zo kort mogelijke termijn: A. een cursus-coördinator/teamleider (m/v) B. een cursus-coördinator (m/v) C. een administratief medewerker (m/v) De taken van de cursus coördinator zullen zijn, het in teamverband - maar met grote mate van zelfstandigheid - verzorgen van alle voorlichtende, organisatorische en administratieve werkzaamheden, verbonden aan de voorbereiding van her en bijscholingscursussen voor volwassenen. De cursus-coördinator/ teamleider heeft in principe dezelfde taken, doch krijgt bovendien de dagelijkse leiding over het gehele team. Dit in nauw overleg met het afdelingshoofd. De administratief medewerker assisteert binnen het team met als hoofdtaak de computermatige verwerking van gegevens. In relatie met deze taken verwachten wij van kandidaten voor deze functies dat zij aan de volgende voorwaarden voldoen: - leeftijd tot 35 jaar; - opleiding op HAVO- niveau of gelijkwaardig; - kennis van resp. ervaring'met computermatige gegevensverwerking; - accuratesse, ook onder tijdsdruk. Van de cursus coördinator verwachten wij verder dat hij of zij beschikt over een goede uitdrukkingsvaardigheid, zowel mondeling als schriftelijk, en bij voorkeur enige bekendheid met de bouwnijverheid. Kandidaten voor de functie van teamleider dienen ervaring te hebben op het gebied van leiding geven en te beschikken over een meer dan gemiddelde kennis van automatisering. Sollicitaties, met vermelding van levensloop, behaalde diploma's en opgedane ervaring, graag binnen 14 dagen richten aan de directie van de Stichting Vakopleiding Bouwbedrijf, Postbus 16256, 2500 BG te 's- Gravenhage. Voor inlichtingen kunt u telefonisch contact opnemen met de heer P. L. van der Lans, Hoofd Afdeling Volwassenen, tel. 070-85.85.00. Je kunt een burenruzie na tuurlijk oplossen door iemand mee te nemen naar 't bureau. Maar je lost een burenruzie pas echt op als je redelijk blijft, ook wanneer ze je uitschelden of met elkaar op de vuist gaan. Dat is dan ook wat we van jou als agente verwachten. Waar 't dus op aankomt is dat je met mensen kunt omgaan. Én dat geldt niet alleen alsje een buren ruzie moet oplossen, maar ook alsje bijvoorbeeld naar een in braak moet of op straat aan 't surveilleren bent. Als jij 't een uitdaging vindt om van je mondje beste wapen te maken, dan is er plaats voor je bij de politie. Want een aantal korpsen in de randstad heeft heel hard agentes nodig. Dat kan in één van de grote steden zijn. Maar ook in 'n min der grote plaats. Als dat politie werk jou 'n uitdaging lijkt, dan moet j e nog het volgende weten. Je moet een vooropleiding hebben op minimaal MAVO-D niveau (MAVO-C of LBO-C met Nederlands, 'n vreemde taal plus wis- of natuurkunde is ook voldoende). En je moet minstens 19 jaar zijn, maar solliciteren kan al alsje 18'/z bent. Wil je meer informatie over het werk bij de politie, de aan- stellingseisen en de opleiding van 20 maanden aan één van de politiescholen, vul dan de bon in en vraag de brochure aan. Stuur mij de gratis brochure. Naam: I Straat: "fcfitMte-;

Leidse Courant | 1988 | | pagina 14