EÏÏ3H carnaval in de kaart Mooi weer speelt het lienstuerlening dagpuzzel Betaald parkeren op Noordwijks Wantveld Provincie onderzoekt gevolgen vervuiling gasfabrieksterrein Begeleidingsgroep voor asielzoekers IDEN OMGEVING fieidacGotvttwi MAANDAG 15 FEBRUARI 1988 PAGINA 7 THEKEN De avond- en nacht- Iten van de apotheken in de re- leiden worden tot vrijdag 19 fe il waargenomen door apotheek ir in Leiden en en apotheek mer in Leiderdorp. toÏHTENMELDPUNT Ambulante ergotherapie Zuid-Holland Noord, jiikuur 18.00-19.00 uut. Tel. 071- IVALLENDIENST ZIEKENHUI- KLEIDEN Ongevallendienst idag Academisch Ziekenhuis be- P jvan dinsdag 13.00 u. tot woens- J3.00 u. (Diaconessenhuis polikli- b tel 155543. afdeling S.C.U. tel Pï9) en van vrijdag 13.00 u. tot t#ag 13.00 u. (Elisabeth-zieken- (beneeskundige Dienst Leiden is lisd van de Rodenburgstraat in Ir naar de Kronensteinkade 18a ie-NIGING BESCHERMING ON- bölREN KIND Hulpverlening bij tfpenste zwangerschap voor moe- nkind. Bel tel. 071-897762. 071- 11 of 033-620244. Het laatste fier is dag en nacht bereikbaar. difRALE REGISTRATIE KINDER- ING (Koornbrugsteeg 2. 2311 jQ^eiden, tel 254810.) Informatie t :èfi aanmelden voor kinderop- 'in1 Leiden. Geopend: ma t/m vr /ajOISCRIMINATIE CENTRAAL LEIDEN. Ketelboeter- ,rïr10. Ma. t/m vr. telefonisch be- par van 10.00 tot 16.00 via 071- D3. Spreekuur ma. 13.00-15.00 fek 18.80-20.30. "IE RECHTSWINKEL - Jur.- Adviesbureau. Ketelboeters- j 10. tel. 130775; afdeling belas- 'n:-alleen op afspraak, klachten- /$uV-di. en do. 18.30-20.30, afde- rreemdelingenrecht: ma. 13-15 9. 18.30-20.30, afdeling'vrouw: |-12. Telefonische Hulpdienst Lei- k «.o.-— Voor een gesprek van I I tot mens. Vertrouwelijk. Dag en I bereikbaar. Telefoonnummer pop de telefoongids (071- B). ltfAV VOOR RECHTSHULP öJgracht 50, tel. 123942; spreeku- ëffia; en dl. 10.00-12.30 u„ wo. [IlMö.OO u.; do. 18.30-20.30 u. gÏNHULP- EN AMBULANCE- ^T Hulpverlening in Leiden, t Éidörp, Oegstgeest, Rijnsburg, pinburg. Voorschoten, Warmond .«eierwoude. Tel. 071-174141. aan tafel \ante speklapjes, 'e kool met "liimen en aard den - yoghurtvla ■Jfji met zijn tweeën bent, L heeft u het volgende 'klapjes a 125 g, zout, 15 g margarine, uit doof look, 1 lepel ketjap, ïof ,/jé, mespunt bruine bas- lsuiker, 1 theelepel g gedroogde pruimen, g rode kool, zout, lau- ifiblad, 2 kruidnagels, 1 it» appel, suiker, azijn, 2}\dappelmeel; tl kg aardappelen; dl melk, 12 g custard, suiker (2'/2 dl gele ij 2'/i dl yoghurt, 1 lepel tnsap, citroenaroma smaak. de speklapjes met en peper en bak ze in de 2\^garine vlot bruin. Laat iet laatst nog even de jgesneden ui en de hele knoflook meebakken. vervolgens weinig wa- 1tfketjap, djahé, bruine bas- m ïuiker en azijn toe en "er de lapjes in twintig ten gaar. Verwijder de "iï^look uit de jus. vandaag de pruimen :eer en zet ze onder wa- 'weg. Verwijder lelijk van de rode kool. Spoel 'roente af en snijd of if haar fijn. Zet de kool 16pet weinig kokend water, Bftjt een laurierblad met mi fin geprikt de kruidna- de geschilde en in par- gesneden appel en de (me/7. Kook de groente in minuten gaar. Maak kool op smaak af suiker en azijn en bind 6ffetve/7Sf overgebleven jknat met weinig aardap- Gfieel. d de meeste melk op. Maak it. papje van custard, suiker iet'de rest koude melk. lufenk al roerende wat hete )^k bij het papje, doe het ail gsel in de pan en laat de iteeen minuut zacht koken. }e de pan in een bak met rsfd water en laat de vla 'e ?r een enkele keer roe- koud worden. Voeg de i urt toe aan de vla en ■Wc het toetje op smaak af citroensap en -aroma. JEANNE CARNAVALGRAP TREKTPUBLIEK NOORD WIJK Zo'n 500 mensen wachtten gistermid dag aan de Noordwijkse Bou levard vol spanning op het startsein van een Truckstran- drace die eerder in de kran ten was aangekocht. Drie vrachtwagens stonden klaar met hun neus in de richting van het strand. Politie was aanwezig om de wedstrijd in goede banen te leiden. Het wachten was op prins carna val die het startsein zou ge ven. De prins kondigde ech ter aan dat er op het strand natuurlijk niet zomaar een race met zware vrachtauto's gehouden kon worden. Het publiek begreep toen pas dat het hier om een carnavals- grap ging. We waren eerder in de week al gebeld door mensen die veel protest uit ten tegen het feit dat er op het Noordwijkse strand zo'n race gehouden zou worden vertelde een Noordwijkse po litieagent. „We speelden ech ter gewoon het spelletje mee en vertelde dat alles al gere geld was en auto's van de Pa rijs-Dakar race ingehuurd waren. Het publiek werd flink gefopt". Concurrentie verdrijft radiopiraat ALPHEN AAN DEN RIJN - In een brief aan de bewoners van het Topaas plantsoen heeft de piraat „Rijnstad ra dio" aangekondigd de weekeinde-uitzen dingen te staken. Reden: de uitzendin gen van een andere, en volgens Rijnstad storende piraat, radio „Rhythm". Radio Rijnstad is sinds 25 oktober 1987 in de lucht geweest met muziek zonder recla me. De piraat gebruikte hierbij, volgens eigen schrijven, storingsvrije apparatuur en filterde het radiosignaal, zodat nie mand last van de uitzendingen zou heb ben. In de brief wordt geklaagd dat Rijn stad de schuld kreeg voor de storingen van Rhythm en dat Rijnstad bijna werd gepakt toen er door de Radio Controle Dienst werd gezocht naar Rhythm. PLANNEN RHIJNDAEL FINANCIEEL ROND KOUDEKERK AAN DEN RIJN De plan- nen voor een nieuw bejaardencentrum Rhijn- dael zijn financieel rond. Met hulp van het mi nisterie van VROM is het gat van een half mil joen gulden gedicht. Het ministerie heeft echter als voorwaarde gesteld dat het huidige Rhijn- dael moet worden gerenoveerd. In Koudekerk voelt men meer voor herbouw en daarom wordt aan het ministerie toestemming gevraagd voor herbouw. Men verwacht een positief ant woord omdat herbouw niet duurder is dan re novatie. De bejaarden van Rhijndael willen tij dens de bouwwerkzaamheden in Koudekerk blijven. Zij denken aan huisvesting in ver plaatsbare huisjes. De bejaarden zijn daarvoor een handtekeningenactie gestart. De gemeente raad van Koudekerk beslist deze week in een extra raadsvergadering over de gemeentelijke bijdrage van 250.000 gulden aan het plan. Burgemeester in Raad van Toezicht LEIDSCHENDAM De Raad van Toezicht van het ziekenhuis Antonius- hove in Leidschendam is versterkt met mevrouw B. Bun-Siersma en de heer W. F. de Vreeze, burgemeester van Leid schendam. Vertrokken is mr. H. Droesen, die een functie heeft aanvaard in Roermond. Voorzitter van de Raad is mr. G. van Dinter, vice-voorzit- ter H. Lambers, secreta ris W. van der Linden en de verdere leden me vrouw J. Hilhorst-Boot, drs. J. Veldhuis en D. Westendorp. Zandbak verwijderd LEIDERDORP De zandbak van de speel plaats aan de Stern- straat aan Leiderdorp gaat verdwijnen. Bij de gemeente waren veel klachten binnengeko men over de onhygiëni sche toestanden rond de zandbak. De gemeente wilde de speelplaats verder ook verplaatsen naar de overkant van de straat, maar heeft daar van afgezien toen uit een enquête bleek dat de bewoners daar tegen waren. Ruding naar Leidschendam LEIDSCHENDAM De minister van finan ciën, dr. H.O.C.R. Ru- ding houdt rpaandag 22 februari in Leidschen dam een inleiding voor de afdeling Leidschen dam van het CDA. Vanaf half acht wordt in De Dissel aan de Damlaan 44 (achter de gereformeerde kerk) een besloten bijeen komst worden met het jaarverslag en de finan ciën over 1987 en de be groting voor 1988. Het openbaar gedeelte be gint om acht uur. Inbraak in benzinestation ROELOFARENDS- VEEN Bij een inbraak in een ben zinestation aan de Van Alkemadelaan zijn in de nacht van zaterdag op zondag sigaretten gestolen. De totale waarde is nog onbekend. De inbrekers kwamen binnen door de ruit van de voordeur te vernielen. De in braak werd zondag morgen om tien voor half tien ont dekt door de eige naar van het benzi nestation. Groencontroles in Voorschoten VOORSCHOTEN De Voorschoten- se plantsoenendienst gaat in de twee de helft van februari groencontroles houden in de gemeente. Dit om een einde te maken aan situaties met hin derlijk overhangend groen. Overhan gende takken van bomen en heesters op de openbare weg kunnen voetgan gers en fietsers veel last bezorgen. Er kunnen zelfs verkeersongelukken door ontstaan. De medewerkers van de afdeling beplantingen laten waar schuwingsbriefjes achter op de adres sen waar het uit de hand gelopen groen bijhoort. Als de eigenaren niet snoeien zal er, na een tweede contro le, verbaliserend worden opgetreden in samenwerking met de rijkspolitie. gisch figuur vakje dient een letter te Ingevuld, waardoor zowel t mtaal als verticaal woorden «navolgende betekenis verkre- {kunnen worden: hntuur; «inzing; meling van wilde dieren; Italiaanse dans. rtOSSING De Toekomst In het bericht van vrijdag over de jubileumaktivitei- ten van Jongerenkoor „De Toekomst" is een onjuist heid geslopen. Het koor werd namelijk tien jaar geleden opgericht en niet twintig jaar zoals werd ge meld. Kaartmiddag In het dorpshuis van Rijp- wetering wordt morgen een grote kaartmiddag ge houden, aanvang 14.00 uur. De kaartmiddag is ten bate van de Bejaardenkas. De middag is georgani seerd door het Bejaarden- comité van Rijp wetering. Impressionisme Het project „Impressionis me en Impressies Vice- Versa van de Kulturele Raad Hillegom wordt we gens groot succes her haald. Er zijn twee lezin gen over de artistiek-cul- turele invloed Nederland- /Frankrijk (op de donder dagen 31 maart en 14 april) en een bezoek aan Parijs in het weekeinde van 16 en 17 april. De kos ten voor het hele projcet bedragen 140 gulden per persoon. Voor meer inlich tingen: 02520-18869. Koudekerken, gearresteerd HAZERSWOUDE RIJNDIJK De rijkspolitie van Hazers- woude heeft gisteravond twee Koudekerkers gearresteerd die een ruit hadden ingegooid van een woning aan de Melkwe glaan in Hazerswoude Rijndijk. Waarom het tweetal, 24 en 26 jaar oud, dit had gedaan was gisteren nog onduidelijk. Ver moedelijk gaat het om een wraakactie. De Koudekerkers zaten vanmorgen nog ingesloten op het politiebureau. Zij werden vandaag verder verhoord. NOORDWIJK De ge meente Noord wijk over weegt de parkeertarieven te verhogen. Tevens zou dan de periode waarin moet worden betaald, lan ger worden. Ook bestaat de mogelijkheid dat het gebied waarin betaald parkeren geldt, wordt uit gebreid. Gedacht wordt aan Het Wantveld. Gaan deze maatregelen door, dan moet een derde par- keercontroleur worden aangesteld. Het staat nog niet vast of de verlenging (tot negen uur 's avonds) van het betaald par keren het gehele jaar door zal gelden of alleen maar in het seizoen (van 1 april tot en met 30 september). Om de eigen bevolking zoveel mogelijk te ontzien, zal de verlenging niet gelden voor de terreinen aan de Maarten Kruytstraat, de Abraham van Royenstraat, het Jan Kroonsplein en het Lin- denplein. De opbrengst aan parkeergel- den bedroeg in 1987 ruim 363.000 gulden, in 1986 werd ruim 334.000 gulden verdiend. Met de verlenging van de par- keerduur tot negen uur denkt men nog een 127.000 gulden extra te ontvangen. Een ande re mogelijkheid om meer geld binnen te krijgen, is de uit breiding van de gebieden voor betaald parkeren. Het Wantveld met een capaci teit van ongeveer 470 parkeer plaatsen is het eerste gebied dat hiervoor in aanmerking zou komen. Daar heeft men de keus tussen plaatsen van par- keermeters of verpachting van het terrein. Voor dit laatste zou een gegadigde zijn. In be- metering of verpachting van de parkeerterreinen aan de Koningin Astrid Boulevard blijkt het college geen brood te zien. Een werkgroep die zich bezig houdt met deze problematiek heeft «verder nog studie ge maakt van de uitbreiding van de parkeercapaciteit elders in de gemeente, zoals het stukje ALPHEN AAN DEN RIJN De provincie begint in maart met een onderzoek dat moet uitwijzen of de vervuiling van het gasfabrieksterrein aan de Gaslaan gevaar oplevert voor de volksgezondheid en voor het milieu. Een oriënterend onderzoek in 1983 toonde aan dat de grond en het grondwa ter zijn verontreinigd met stof fen die vroeger zijn vrijgeko men bij de fabricage van het Het onderzoek dat-nu wordt uitgevoerd moet inzicht geven in de aard, de omvang, de ver spreiding en de gevolgen van de verontreinigende stoffen in de grond en in het grondwa ter. Daartoe worden onder an dere grondboringen verricht. Van ae opgehoorde grond en van het grondwater worden monsters genomen, die che- misch-analytisch worden on derzocht in een laboratorium. Het onderzoek wordt in op dracht van de provincie uitge voerd door ingenieursbureau Tukkers. Een projectgroep begeleidt het onderzoek. Omwonenden die deel willen nemen aan deze commissie kunnen tot 1 maart contact opnemen met H. Stol- ker, tel. 070-116478 of M. Gud- de, tel. 070-117168. Politie „bevrijdt" inbreker ALPHEN AAN DEN RIJN Een 16-jarige Alphenaar is het slachtoffer geworden van zijn eigen inbraak. De Alphenaar wist zaterdagavond in winkel centrum de Aarhof een rolluik van een brillenzaak omhoog te schuiven en ging de winkel binnen. Daar bemachtigde hii enkele zonnebrillen en honderd gulden contant geld. Toen hij de benen wilde nemen, bleek het rolluik inmiddels langzaam dicht gegleden te zijd. Hii kon geen kant meer op. Door ae po litie werd hij „bevrijd" en mee genomen naar het bureau Drie gewonden bij aanrijding ZEVENHOVEN Bij een botsing op de kruising van de Stationsweg en de Provinciale weg in Zevenhoven zijn zater dagnacht drie mensen gewond geraakt. Het ongeluk ontstond doordat een 24-jarige automobilist uit Leiden die vanaf de Stationsweg kwam, een 29-jarige Bodegraafse automobilist niet aan zag komen. De man uit Bodegraven reed over de Provinciale weg en had voorrang. Volgens de politie is geble ken dat de bestuurders niet onder invloed waren van alco hol. De inwoner van Bodegraven liep verwondingen op aan zijn gezicht en is overgebracht naar het Rijnoord Ziekenhuis in Alphen. De Leidse automobilist liep licht hoofdletsel op. Een 19-jarige Leidenaar brak zijn heup. Beiden ziin overgebracht naar het AZL. De auto's zijn geheel vernield. STREEK De Rijn- en Bollenstreek heeft het af gelopen weekeinde op vrij grote schaal carnaval ge vierd. Vooral door het mooie weer trokken de optochten veel belangstel ling. In veel plaatsen mis schien wel daardoor ook een grotere belangstelling voor andere evenementen gemeld, waardoor de plaatstelijke carnavalsver enigingen verder konden bouwen aan wat mis schien wel ooit als een Bo- venmoerdijkse traditie wordt erkend. Sassenheim en Lisse deelden traditiegetrouw hun optocht. Het Kolderkorso trok boven dien ook door De Engel. De jury gaf prijzen bij de indivi- duelen voor politieagent, Mic key Mouse en de Revolver- held. Bij de groepen eindigde speeltuinvereniging Marijke met het specialistengeeltje als eerste, bij de wagens ging de prijs naar grote Sassenheimse wagen die de visquota als on derwerp had. Derde was de wagen uit Lisserboek die de perikelen rond de verkeers lichten aan de orde bracht. In 't Trefpunt in Lisse werd 's avonds tijdens het grote ster renbal gehouden de negentig jarige Piet van Dijk benoemd tot Supergaper, vanwege zijn grote maatschappelijke ver diensten. Ook werd de Gouwe Gaper uitgedeeld, voor ver dienstelijke leden van De Gaapstokken zelf. DÏck Juf fermans viel die eer als eerste te beurt. Sassenheim In Sassenheim begon het car naval voor prins Kobus I vrij dagavond met een bezoek aan Lisse, waar hij naar toe trok nadat hij de dorpssleutel in ontvangst had genomen. De prins reikte, bij de weliswaar gedeelde optocht, ook nog prij- plaatselijke prominenten op de De optocht op zaterdagmiddag had een historisch karakter en stond alvast in het teken van het 1000-jarig bestaan van het bollendorp. Zoeterwoude De Zoeterwoudse jeugd sloot gistermiddag het seizoen af voor carnavalsvereniging De Hangkonten. Dat gebeurde na de optocht met het „snotneu- zenfestival" en de tradititione- le carnadisco. De opkomst was groot. Don Bosco was bijna te klein om alle „snotneuzen" te herbergen. De optocht had naar Zoeter woudse begrippen veel deelne mers. Zo waren de kabouters van de Hoge Rijndijk, voetbal vereniging SJZ, buurthuis de Weipoort, jongerenvereniging Utopia en de stichting „Stoel En Dans" aanwezig. Hazerswoude De Hazerswoudse carnavals vereniging „De Blauwkousen" droeg een oplossing aan voor de kruising van de nieuwe Rijksweg 11 met de Gemene- weg. De kruising wordt ge bouwd door de carnavalsvere niging en gaat knooppunt Blauwkous heten. De vereni ging wil door tolheffing de kosten snel terug verdienen. Dat moet snel kunnen, want de ingenieuze kruising telt wel een oprit, maar geen afrit. De auto's blijven volgens de schets van de Blauwkousen steeds langs de tolhuisjes komen. KATWIJK Er is een bege leidingsgroep opgericht voor de asielzoekers die in de ko mende maanden naar Katwijk komen. Enkele Katwijkse stichtingen waaronder Amnes ty International, de Stichting Welzijn Buitenlanders en het Christelijk Jongerenwerk, zit ten in deze begeleidingsgroep. Het is de bedoeling dat zij de asielzoekers straks helpen een weg te vinden in de Katwijkse samenleving. De groep, die ge heel bestaat uit vrijwilligers. wordt begeleid door de lande lijke Vereniging voor Vluchte lingenwerk Nederland. In mei zullen waarschijnlijk de eerste asielzoekers naar Katwijk komen. De twee Kat wijkse woningbouwverenigin gen hebben zes flats ter be schikking gesteld waarin 18 tot 20 asielzoekers onderdak kunnen krijgen. Oorspronke lijk moest Katwijk 39 asielzoe kers opvangen, maar gezien het grote aantal urgente wo ningzoekenden in Katwijk is met het ministerie van WVC een overeenkomst gesloten om een lager aantal asielzoekers op te vangen. Deze overeen komst is inmiddels getekend. De flats komen tussen mei en september beschikbaar. De kosten van de opvang worden vergoed door het ministerie van WVC. De opvang is Katwijk is in eerste instantie bestemd voor de komende vier jaar. In die tijd moet duidelijk worden of de asielzoekers in Nederland mogen blijven. Voorhout Het Voorhoutse paar Jan en Riet van Leeuwen is onder scheiden met de titel „Grote Bok 1988". Die hoogste eer van carnavalsvereniging De Bok ken viel hen onder andere toe vanwege hun inzet voor Po len. Zij trekken al ongeveer acht jaar regelmatig naar dat land met goederen voor kin dertehuizen en andere instel lingen. Het paar is tevens ac tief geweest in het Voorhoutse verenigingsleven. Onder andere met kettingzagen heeft de brandweer in Leimuiden een 31-Jarige man uit Kudelstaart uit zijn auto moeten bevrijden. Hij raakte zondagmorgen rond kwart voor drie gewond bij een on geval op de Herenweg, zijn auto belandde daarbij uiteindelijk in een tuin. Hij kwam uit de richting Leimuiden en botste ter hoogte van de jachthaven frontaal op een auto uit de richting Kudelstaart Deze auto, bestuurd door een 23-jarlge man uit Oudekerk aan de Amstel, was in de berm geraakt. Door tegen te sturen kwam de wagen weliswaar weer op de weg, maar botste toen wel op de auto van de Kudelstaarter. Deze bestuurder moest worden opgenomen in het Academisch Ziekenhuis leiden- foto: nanno bloupot zen uit voor groepen aan „De Gaapstokken-familie", bij de wagens „Toneelgroep Pan kras" met een vissersboot, waarachter te voet vissers vrouwen. De zaterdag werd afgesloten met een galabal in de feestresi- dentie met muziek van de The Yerry Jox. Daar werd om 11 over 11 de Grote. Asbak '88 be kendgemaakt. Die onderschei ding ging dit keer naar Piet van der Kraan die zich op veel gebied verdienstelijk heeft ge maakt. Zo was hij ruim 50 jaar actief op het toneel bij „Elc- kerlyck"; ruim 40 jaar hoodffi- guur bij Sinterklaasfeesten, en sportverslaggever bij onder andere de Leidse Courant. De Engel De jeugd van speeltuinvereni ging Kindervreugd beleefde zondag carnaval in het ge bouw De Kleine Engel. Vanuit de speeltuin trok men in op tocht met prins Kobus I van Saksen naar het verenigings gebouw. Daar werden de vijf jarige Mark van Luik en de elfjarige Nicolette Warmer dam tot jeugdprins en -prinses gekozen. De kinderen konden er bovendien meedoen aan een playbackshow. Duizenden toeschouwers ver stopten zaterdagmiddag de De Hazerswoudse carnavalsvereniging De Blauwkousen droeg een originele oplossing aan voor een kruising van de Gemeneweg met Rijksweg 11. Burgemeester J. W. van der Sluis die de teke ning in ontvangst nam, was verguld met dat plan. foto: wim van noort Raadslid Joop Warmenhoven (Gemeentebelangen) verover de de titel van Beste Kuip- zwammer veroverd. Warmen hoven streed met vijf andere om die titel. In zijn „zwam" haalde hij uit naar het ge meentebestuur en nam hij noordduinen tegenover het voormalige zwembad, de trim baan, en het terrein ten noor den van de kruising Norhgo- dreef-Duinweg. De werkgroep kent aan deze mogelijkheden geen hoge prioriteit toe. Men verwacht heftige protesten van de natuurbeschermers. Omtrent het toekomstige par- j keertarief voor de Hoofdstraat bestaat nog geen eenstem- mingheid. Men wil daar het lang-parkeren tegengaan door verhoging van de tarieven. Hierover moet nog met de winkeliers gesproken worden. Momenteel telt Noordwijk, buiten het Wantveld en de ter reinen aan de Koningin Astrid Boulevard 659 aangelegde par keerplaatsen. Gewonde in Leimuiden den ook de Duinknijnen uit De Zilk en een wagen van de Noortukkers mee. De dag daarvoor hadden de Kaninefaaten al enkele dorpe lingen onderscheiden als rid der in de orde van het Konijn en het Vat. De heer Verwater kreeg de bijbehorende medail le vanwege zijn inzet voor de aanbouw van het gotisch koor aan de witte kerk. Corry van de Berg kreeg deze voor haar inspanningen voor de tennis vereniging De Boekhorst. De heer en mevrouw Hermans kregen de onderscheiding om dat zij zich al heel lang inspan nen voor vakantieweken voor gehandicapten. Bovendien zijn zij betrokken bij de de plaatse lijke Zonnebloemorganisatie. Het Voorhoutse paar Riet en Jan van Leeuwen, benoemd tot „Grote Bok 1988" poseert trots met hun onderscheiding tussen het prinselijk paar van De Bokken. foto: henk v.o. ende straten van Noordwijkerhout tijdens de carnavalsoptocht. Behalve de eigen praalwagens van de vele prinsen die het dorp in deze dagen rijk is, re-

Leidse Courant | 1988 | | pagina 7