Gekocht meteen Postbankhypotheek Wbontt, c.\i, 3 sl.k, Ij vorm. woonk. Rabobank Q ONROEREND GOED EN HYPOTHEEK INFORMATIE POSTBANK De Postbank maakt het kopen van een huis minder ingewikkeld. Van Beukering Makelaardij RUSTEN SURCM Leefflang Partners b.v. PAGINA 18 LEIDSE COURANT ZATERDAG 13 FEBRUARI 1988 Hypotheek informatie De genoemde instellingen verstrekken ook hypotheken met andere looptijden, bijvoorbeeld 3,7,10 of 12 jaar vast. Om een juiste vergelijking mogelijk te maken worden alleen de 5-jaars tarieven vermeld. De werkelijke rente bestaat uit de opgegeven rente plus een aantal variabelen, die per geldverstrekker kunnen variëren (bijy afsluitprovisieX Voor hypotheken zonder gemeente garantie is de rente in de meeste ge vallen 0,2% hoger dan bovengenoemde rente. Peildatum: 5 februari 1988 Bron: Stappenplan NVM Onroerend goed informatie Bij het kopen van een huis heeft u vrijwel altijd een hypotheek nodig. Het afsluiten van zo'n hypotheek lijkt ingewikkeld, maar is dat niet. Als u zich tenminste goed oriënteert en een des kundige hypotheekadviseur inschakelt. Zoals de kopers van dit huis deden, voordat zij kozen voor een Postbankhypotheek. Eerst gratis documentatie. Zij vroegen eerst documentatie aan over een Postbankhypotheek door gratis te bel len met 06-0400. Uit de brochure die zij thuisge stuurd kregen, leerden zij de Postbank hypotheek, door z'n lage rente en gunstige voorwaarden, kennen als een aantrekkelijke hypotheek. Van een vertrouwde instelling, de Postbank. En vervolgens deskundig advies. In de brochure lazen zij dat ie een Postbankhypotheek kon verkrijgen via de makelaar of verzekeringsadviseur, maar ook bij één van de 200 grotere postkanto ren waar een hypotheekadviseur van de Postbank aanwezig is. Welke postkantoren dat zijn, stond overzichtelijk aangegeven. Een afspraak met de adviseur was zo gemaakt. In een rustig gesprek in zijn spreekkamer bepaal den zij welke Postbankhypotheek in hun situatie de beste was. Ze konden onder meer kiezen uit een 7-ofeen 12-iaarshypotheek,allebei met rentebedenktija. De rente staat dan voor 7 resp. 12 jaar vast, maar al na 5 resp. 10 jaar kan worden bepaald wanneer een nieuwe rente in moet gaan. Ze kozen voor een 12-jaarshypotheek De adviseur berekende hoeveel per maand voor de hypotheek betaald moest worden. En hij rekende hun voor wat het be lastingvoordeel is. Hij regelde de aanvraag voor de hypotheek en de aanvraag voor de gemeentegarantie. En dat deed hij allemaal zonder extra kosten. U merkt dat het afsluiten van een Postbankhypotheek minder ingewikkeld is dan u misschien dacht. U belt eerst kosteloos 06-0400 voor het aanvragen van documentatie. Déze documentatie kunt u ook op het postkan toor krijgen.En u wendt zich vervolgens tot één van onze hypotheekadviseurs. Of u vraagt bij uw makelaar of ver zekeringsadviseur naar een Postbank hypotheek. Voor een Postbankhypotheek kunt u in ieder geval altijd vlak bij huis terecht. stichting haags sociaal cultureel werk De Stichting Haags Sociaal Cultureel Werk is een organisatie, waarbij meer dan 60 dub- en buurthuizen en jongerencentra zijn aangesloten. In het Scheveningse buurtcentrum de Naald is een vakature LEERMEESTER TECHNIEK voor 20 uur per week De Naald is een buurtcentrum voor randgroepen, waar buurtgericht, middels een integrale werkwijze wordt gewerkt. De Naald richt zich m.n. op de Ducdalfstraat e.o. en de Windasstraat e.o. Naast rekreatie en opvang, hulpverlening en positieverbetering staat ook scholing centraal. Hiertoe is ondermeer een leerplaats aanwezig waar jongeren zich kunnen oriënteren in diverse technische werkzaamheden m.n. op het gebied van metaal. Dit projekt moet gezien worden als een laagdrempelige aktiviteit vooruitlopend op een instap voor verdere scholing, werk of een werkprojekt. Taken: - vormgeven van de leerplaats - inhoud geven aan het vaktechnische onderwijs - stimuleren en motiveren van jongeren - praktische aanzetten geven voor scholing en arbeid - samenwerken met m.n. het jongerenwerk - beheer gereedschap. Eisen: - aantoonbare vaktechnische kwaliteit op het gebied van m.n. metaal o.a. lassen en/of loodgieten en evt. houtbewerking - didaktische bekwaamheden - inzicht hebben in de positie van de doelgroep en hiermee ervaring hebben opgedaan - kunnen funktioneren in een multi-disciplinair team - opleiding minimaal M.T.S., bij voorkeur aangevuld met een agogische opleiding. Geboden wordt een enerverende baan, waarvan de duur middels W.V.C. subsidiëring vooralsnog gegarandeerd is tot 1 januari 1989. Salaris maximaal ƒ4031,06 bruto per maand. Informatie over deze funktie kan worden verkregen bij de heer L. Robbers, teamleider de Naald, tel. 070-550153. Sollicitaties binnen 14 dagen na plaatsing zenden aan de afd. Personeelszaken SHS, Escamplaan 65, 2547 GA 's-Gravenhage, o.v.v. leermeester de Naald. j uw makelaar om nadere informatie. Old. t/m dec. 1966 147.700,-. Okt. t/m dec. 1967 154.400,-. De prijs ligt in deze periode 5% boven het niveau van dezelfde periode in 1986. De prijs ontwikkeling heeft betrekking op de gemiddelde verkoopprijzen van bestaande wonin gen. Per woningtype en regio kan de ontwikkeling anders zijn. CoprngM NVM Namngm Makelaardij Van Beukering, ook voor onafhankelijke hypotheek-adviezen. Zonnebloem 72, Leiden. Tel. 071-214521. k RABOBANK RIJSWIJK (ZH) De RABOBANK RIJSWIJK (ZH) zoekt een MEDEWERKER (m/v) voor de VERZEKERINGSAFDELING Functie-omschrijving: Binnen de afdeling Verzekeringen zal hij/zij belast worden met de zelfstandige afwerking van schaden. Hij/zij zal in samenwerking met een collega zorgdragen voor de administratie met behulp van computerapparatuur. Voorts zal het adviseren van cliënten aan de balie over particuliere verzekeringen tot de voorkomende werkzaamheden behoren. Functie-eisen: - Opleiding op middelbaar niveau (MAVO, HAVO, MEAO) - Assurantie-B diploma - Ervaring met schadebehandeling - Ervaring met verzekeringsadministratie - Goede contactuele en commerciële eigenschappen - Leeftijdindicatie circa 30 jaar Inlichtingen: Bij de heer H. Boersma, hoofd Verzekeringen, telefoon 070-953860. Sollicitaties: Aan de directeur van de bank, drs. H. Hoving. Postbus 1099, 2280 CB Rijswijk. venzorginqshuis In ons R.K. verzorgingshuis Rustenborch met 150 be woners ontstaan binnen het team verzorging, wegens zwangerschapsverlof en langdurige ziekte, de vacatures voor: gediplomeerd bejaardenverzorgster voor 32 uur per week gediplomeerd bejaardenhelpster voor 32 uur per week Voor deze functie menen wij, dat kandidaten aan de volgende eisen dienen te voldoen: - zich aangetrokken voelen tot het werken met ouderen; - bereid zijn om in teamverband te werken en zich flexibel kunnen opstellen; - bij voorkeur enige jaren ervaring in een verzorgingshuis; - in staat zijn om naast het verzorgingswerk. ook creatief bezig te zijn met de bewoners; - de R.K. signatuur van het huis respecteren. Voor deze functies geldt vooralsnog een tijdelijke aanstelling, met de mogelijkheid tot een vaste aanstelling in het vooruitzicht. Arbeidsvoorwaarden volgens de CAO-bejaardentehuizen. Schriftelijke sollicitaties gaarne binnen 8 dagen richten aan het ver zorgingshuis Rustenborch, postbus 34. 2340 AA Oegstgeest. t a v. de heer A.M. Geul, adjunct-directeur. Telefoon 071 -171234 Betongaraget 2500.. Betonhdn- schuren,a 1250.* BetonschutUngen 2 nwtoog, por 70,« Bij deze prijzen is plaatsing inbegrepen. Excl. BTW. Minder dan 10 m. 15% ex tra. ook te leveren voor de zelfbouw. Wij leveren ook steenmotief kleuren grijs, rood of geel. NIEUW!» Nu ook beton platen in houtmotief (rabat- deton). Diverse modellen te bezich tigen aan de fabriek A 4 B Betonindustrie. Heipolder straat 6 te Heeze (N. Br.). Tel. 04907-1605. Telefax. 04907-3805. A.&B. BETONBOUW. INDUSTRIE Barrierweg 239 5622 CN Eindhoven Tel. 040-815041 815559 434643 Vraag vrijblijvend onze bro chure met prijslijst. Vlotte levering door heel Nederland. makelaars o.g.. Haven 7, Woerden Tel. 03480-16845 Als vestigingsplaats van uw bedrijf of instelling is Woerden ideaal; en dan met name Office-park Middelland! Centraal in het land gelegen op enkele autominuten van de A 12 en het N.S.-station. Met prima treinverbindingen naar Utrecht-Amsterdam, Gouda-Rotterdam en Leiden-Den Haag. Thans is nog beschikbaar 840 m2, op te leveren in april a.s. Verder is nog vrij een gebouw van 1.560 m2. Hiervan moet de bouw nog starten. De gebouwen zijn volledig aangepast aan de huidige maatstaven, dus uitgevoerd met dubbele beglazing, systeemplafonds, scheidingswanden, projekttapijt en mechanische ventilatie. De hoge isolatiewaarde in kombinatie met de zonwering vervolmaken uw werkklimaat. Uitgebreide documentatie van dit projekt wordt u gaarne op aanvraag toegezonden. Huurprijs 185.- per m* exclusief b.t.w.

Leidse Courant | 1988 | | pagina 18