Winterfeest weer grandioos F" lïïiTïï JOUR NAAL Debbie Onvlee sportvrouw Zoeterwoude Roelof arendsveen in carnavalsroes -EIDEN OMGEVING QeidóaQowuvnt MAANDAG 1 FEBRUARI 1988 PAGINA 7 e ko- plege s we- deze :MA If: 21.30. INEMA k (16); lal at- 14.30. aan tafel iolladeschijf, pruitjes met hnol- elderij enaard- elen - zachtzure riesmeelvla benodigdheden voor wee personen zijn: 2 rolla- eschijven, 30 g margarine, i espunt bloem, kerrie, vat: 50 g spruitjes, uitje, 5 g xargarine, 4 plakjes ont ij tspek, 175 g knolselde- ij, zout, peper, nootmus- aat; 't tot 1 kg aardappelen; 'A dl melk, 30 g griesmeel, suiker, 2Vt dl kame- (16); IL: jam. eg de rolladeschijven in een raadpan met lichtbruin ge worden margarine, schroei e aan beide zijden dicht en ak ze vervolgens in tien mi- uten bruin en gaar. Leg het lees op een voorverwarmd ord en roer bloem en kerrie oor het bakvet. Maak de jus f met weinig water en zout n laat hem nog twee minu- *n koken. 'ijk de spruitjes na op lelijke laadjes en snijd zo nodig een lakje van het stronkje af ils dat ingedroogd is). Was groente. Snipper het uitje n zet het op met de marga- ine en het kleingeknipte of gesneden spek. Laat het xengsi acht 1 e groente af en snijd haar lokjes. Voeg spruiten, knol- elderij, zout en twee lepels 'ater toe aan de lichtbruin eworden ui-spekmassa. moor de groenten onder en enkele keer omscheppen tien minuten gaar en be- trooi ze in de schaal met pe er en nootmuskaat. Ireng de melk aan de kook strooi er al roerende een xengsel van griesmeel en uiker in. Laat de vla onder en enkele keer roeren vijf linuten zacht koken. Zet de an daarna in een bak met oud water, roer geregeld in 27. e vla tot ze lauw is en voeg de karnemelk toe. Doe Ie geheel afgekoelde vla in e schaal(tjes) en garneer aar met een paar schepjes JEANNE dienstuerlening FOTHEKEN De avond- en nacht- iensten van de apotheken in de re- Leiden worden tot vrijdag 5 febru- ri waargenomen door apotheek De loë in Leiden en apotheek Beker in ScSfTCMMElOPUNT Ambulante •sychotherapie Zuid-Holland Noord, preekuur 18.00-19.00 uut. Tel. 071- MGEVALLENDIENST ZIEKENHUI- en LEIDEN Ongevallendienst ke dag Academisch Ziekenhuis be- live van dinsdag 13.00 u. tot woens- 13.00 u. (Diaconessenhuis polikli- en tel 155543. afdeling S.C.U. tel 75639) en van vrijdag 13.00 u. tot iterdag 13.00 u. (Elisabeth-zieken- uis). je Rodenburgstraat in i Kronensteinkade 18a mgewenste zwangerschap v n kind. Bel tel. 071-897762. 071- en aanmelden voor kinderop- j in Lelden. Geopend: ma t/m vr ag 9-12. NTI-OISCRIMINATIE CENTRAAL IELDPUNT LEIDEN Ketelboeter- teeg 10. Ma. t/m vr. telefonisch be- Bikbaar van 10.00 tot 16.00 via 071- 20903. Spreekuur ma. 13.00-15.00 n do. 18.80-20.30. EIDSE RECHTSWINKEL - Juri- n- isch Adviesbureau. Ketelboeters- y. eeg 10. tel. 130775; afdeling belas- i: alleen op afspraak, klachten- u: dl. en do. 18.30-20.30, alde- reemdelingenrecht: ma. 13-15 n do. 18.30-20.30, atdeling vrouw: 10-12. OS Telefonische Hulpdienst Lei en e.o. Voor een gesprek va itens tot mens. Vertrouwelijk. Dag e acht bereikt tchterop de 25202). UREAU VOOR RECHTSHULP ierengracht 50. tel. 123942; spreeku- mi ma. en dl. 10.00-12.30 u.. wo 3.30-16.00 u.; do. 18.30-20.30 u. IERENHULP- EN AMBULANCE- IENST Hulpverlening in Leiden, eiderdorp, Oegstgeest, Rijnsburg. Valkenburg, Voorschoten, Warmond n Zoeterwoude. Tel. 071-174141. na URGERRAADSLIEDEN Koren- ngs rugsteeg 2. tel. 143171 (kantooru- ,era Spreekuren J' rti 1.00-12.00 1 erti 16.30-20.00 u f magisch figuur to elk vakje dient een letter te wor- 5 "Ki Inge vu td. waardoor zowel horl- 1Maal als verticaal woorden van i JWrolgende betekenis verkregen OPLOSSING: i u9J9peu g tejopuBd I^apuitA e :epuimeq z -JEBiepe i MASSAAL AFSCHEID VAN HUUG VAN DER VOORT NOORDWIJK In een zaal tjokvol collega's, oud-colle ga's, vertegenwoordigers van sportverenigingen, orante- verenigingen en andere organisaties en een schare kinde ren, kleinkinderen, vrienden en bekenden, heeft Huug van der Voort het afgelopen weekeinde afscheid geno men van gemeentewerken. Hij maakt gebruik van de VUT-regeling. Wethouder A.E. Admiraal memoreerde dat Van der Voort grote verdiensten heeft gehad voor het onderhoud van de sportvelden. Hij bereed niet alleen de motormaaier, maar repareerde ook ruiten, stopte lekka ges en teerde de keten. Na het vervullen van z'n militaire lienst, waarvan een gedeelte in Indonesië, trad Van der Voort op 21 april 1952 bii de gemeente als los-arbeider dienst. Voorzitter Van der Ploeg van de Oranjevereni ging Noordwijk-Binnen bedankte Van der Voort voor diens medewerking bij de organisatie van de viswedstrij den in de Leidsevaart of Katwijker Watering tijdens de jaarlijkse festiviteiten van de vereniging. Zoeterwoudse trainers verlengen contract ZOETERWOUDE Zowel Meerburg-trainer Casper Heerma van Voss als zijn SJZ-collega Fokke van der Reijd hebben hun contract met de Zoeterwoudse voetbalvereniging verlengd. Heerma van Voss is thans bezig aan zijn eerste jaar bij Meerburg en gaat de club met het kunstgrasveld voor de wind. Met drie punten voorsprong zijn de zwart-witten aan de winter stop begonnen. Zaterdag verklaarde Heerma van Voss dat Meerburg slechts één doel voor ogen heeft: de titel in de vierde klasse en pro motie naar de derde klasse. Ook SJZ-trainer Van der Reijd (eveneens debuterend) heeft alle vertrouwen in de tweede helft van de competi tie. De Haasbroek-bewoners staan er relatief het beste voor al is de concurrentie van zowel Kickers '69 als Oranje Groen erg zwaar. VVV Lisse zoekt sponsors LISSE De VVV Lisse wil meer giften en subsidies bin nenhalen. Vice-voorzitter J. Suurmond zei dit vrijdag tijdens de algemene ledenvergadering van de vereniging in De Beurs. Op deze wijze wil men het in 1987 opgelopen tekort van 19.000 gulden wegwerken. De VVV Lisse draait met een omzet van één miljoen gulden per jaar. Suurmond zei dat landelijk wordt bekeken of het niet mogelijk is voor be- Kaald diensten te laten betalen. Volgens de vice-voorzitter is et bedrijfsleven reeds benaderd en heeft dit een bedrag van 1.500 gulden opgeleverd. De Keukenhof zal worden be naderd voor een verhoging van de subsidie. „Al vele jaren plegen we aanzienlijke inspanningen voor met name De Keukenhof, maar tot op heden is het ons niet gelukt om het subsidiebedrag van die zijde verhoogd te krijgen", aldus Suurmond. Hij wilde de hoogte van het subsidiebedrag van De Keukenhof overigens niet noemen. De VVV krijgt in ie der geval meer inkomsten nu een gedeelte van de boven verdieping van het kantoor aan de Grachtweg is verhuurd aan het Leidsch Dagblad. Ijsbaan geopend KOUDEKERK AAN DEN RIJN Onder grote belangstelling heeft bur gemeester L.V. Elfers zaterdagmorgen de nieuwe landijsbaan van de vereni ging ijssport Koudekerk geopend. El fers deed dit door de eerste liters wa ter van de in totaal bijna 7 miljoen het bedijkte weiland te laten binnen stro men. Het duurt drie dagen eer de op pervlakte bedekt zal zijn met 40 centi meter water, voldoende om een goede ijsvloer te krijgen als het nog mocht gaan vriezen. De voorzitter van de ijs- club, H. Zaalberg, overhandigde de burgemeester een gedenkpenning. De landijsbaan, die in totaal ruim 41.000 gulden heeft gekost, staat van 1 de cember tot 1 maart ter beschikking van de vereniging ijssport Koudekerk aan den Rijn. Brandje op woonboot HOOGMADE - Een schoorsteen van een open haard heeft gisteravond voor brand gezorgd op een woonboot aan de Blauwpol- derkade in Hoog- made. De brand weer van Rijpwete- ring wist het vuur snel te blussen. Een hond en een kat werden door de brandweer gered. De schade bleef be perkt. LISSE Het winterfeest, het jaarlijkse carnaval voor de gehandicapten van de Bollenstreek, was dit jaar grootster dan ooit tevoren. Het vijftiende, door de Stichting Sport en Recreatie Gehandicapten Bollenstreek georgani seerde festival werd dit jaar door naar schatting 3.000 mensen bezocht. Voorzitter Bram Roks toonde zich na afloop van het in de Hobahohallen in Lisse gehouden feest dankbaar. „Ik ben er echt kapot van. Het was wer kelijk grandioos." Oorspronkelijk ontstaan uit een initiatief vanuit De Kani- nefaaten, de Noordwijkerhout- se carnavalsvereniging, is dit winterfeest uitgegroeid tot een optreden van maar liefst tien carnavalsverenigingen uit de Bollenstreek. De grondlegger van het Winterfeest, Kees Warmerdam van De Kanine- faaten werd zaterdag gehul digd. De andere carnavalsver- tenigingen zijn: de Lissese Gaapstokken, de Saksen uit Sassenheim, de Voorhoutes Bokken, de Noortukkers uit Noordwijk, de Rampestampers De Bollenband stak zaterdag in grote vorm. uit Lisserbroek, de Billeprik- kers uit Warmond, de Beins- dorpse Knaalkikkers, de Duinknijnen uit De Zilk en tot slot voor het eerst aanwezig op het winterfeest. De Keyebij- ters eveneens uit Noordwijker- hout. Zij vormen de carnavals- FOTO: HENK VAN DEN ENDE vereniging van de Bavo. Bram Rok weet dat een derge lijk feest alleen maar mogelijk is dankzij de gezamenlijke in- i de carnavalsverenigin gen uit de streek. „Zij verzor gen niet alleen het feestpro gramma, maar nemen ook het opbouwen en het afbreken van het podium, het plaatsen van de stoelen en dergelijke voor hun rekening". Ook dit keer liep het letterlijk en fi guurlijk op rolletjes. Men dan ste, „rolde" en liep kilometers lang polonaise, men zong, zwaaide en deinde mee op de tonen van de maar liefst twaalf boerenblaaskapellen en muziekgroepen. Het was dolle pret. Een van de hoogtepunten van het winterfeest is altijd weer het optreden van de Bollen band, de muziekgroep van de stichting. De band bestaande uit ruim dertig gehandicapten, viert dit jaar haar 10-jarig be staan. De band was zaterdag geweldig in vorm. Ook aan de volksdansgroep en de stijl dansgroep was te zien dat zij vorderingen maken. Met en thousiasme werden ook dit keer de prima ingestudeerde dansen voor het duizendkoppi ge publiek getoond. Bij de stijl dansgroep was het vooral de moeilijke tango en het square- dansen dat alom bewondering afdwong. Maar ook de overige gasten konden volop dansen, want Nightlife was in vol or naat aanwezig. ZOETERWOUDE Debbie Onvlee, het 13-jarige nationale turntalent en Peter van der Velde, behorende tot de abso lute nationale en internationa le short-track top zijn gekozen tot sportvrouw en sportman van Zoeterwoudq. Tijdens de Sport-Gala-Avond in Don Bos- co werden zaterdagavond de winnaars bekend en de prijzen uitgereikt door de wethouder van sportzaken mevrouw H.S. Graniewski-Wijnands. Tot sportploeg van het jaar 1987 werd gekozen het eerste team van de Zoeterwoudse Tennis Club. De verkiezing van de plaatse lijke sporters en ploeg is een enorm succes geworden. De belangstelling voor de gala avond was zo groot dat vele tientallen belangstellenden te leurgesteld huiswaarts keer den omdat zij niet in bezit wa ren van een toegangskaart. De 225 aanwezigen hebben kun nen genieten van een uiterst boeiende avond. Bij de ploegen ging de derde prijs naar het driebandenteam van biljart vereniging Rijnegom, tweede werd het reserveteam van voetbalvereniging Meerburg en de hoofdprijs was - tot ve ler verrassing - voor ZTC dat kampioen werd in de tweede klasse landelijk. Het Zoeter woudse kwartet bestaat uit Tiny van Velzen, Marja van Kampen, Harold van Offeren en Marcel de Bakker. Als derde bij de dames eindig de short track schaatsenrijd- ster Ellen van der Geest die Astrid van Leeuwen die in tal van sporten uitblinkt: wielren nen, schaatsenrijden, triathlon en hardlopen. Tot sportvrouw (jurylid Paul de Tombe sprak van „sportmeisje") werd uitge roepen Debbie Onvlee. Als turnster traint zij ruim 21 uur per week, behaalde in 1987 hoge klasseringen bij diverse Grand Prix wedstrijden en werd negende bij het nationaal kampioenschap. Voorts drong zij door tot de selectie van Jong Oranje. De strijd bij de heren kende wellicht een minder spannen de ontknoping. Marathonloper John de Boer pakte de derde plaats. Tienkamp-talent Hein van Heek (twaalfde bij het na tionaal kampioenschap) klas seerde zich als tweede en short tracker Peter van der Velde werd gekroond tot sportman van 1987. Hij won zilver op het Nederlands én Europees kam pioenschap en kwam in bezit van diverse nationale én we reldrecords. Film De Franse speelfilm „Le Lieu du crime" draait van avond in het Filmhuis Lisse. Aanvang half negen. Het filmhuis is gevestigd in Arto- pa, Grevelingstraat 50 in Lis se. Leden hebben gratis toegang. Anderen betalen zes gulden vijfentwintig. Zwemmen In het Bollen bad in Noord- wijk kunnen aanstaande moeders elke maandagavond van half negen tot half tien zwemmen. Elke les bestaat uit twee delen. Het eerste half uur wordt in het grote bad aan de conditie gewerkt en de tweede dertig minuten zijn gereserveerd voor ge richte zwangerschaps-oefe- ningen in het 32 graden war me instructiebad. Deelname kost zes gulden vijftig per les. NOV Het bestuur van de afdeling Noordwijk-Binnen van de Noordwijkse Ondernemers vereniging (NOV) houdt morgenavond in café-restau rant De Poort van Kleef aan de Douzastraat een ledenver gadering. Deze begint om acht uur. Aan de orde komen onder meer de volgende za ken: bespreking van een voorstel tot wijziging van de verkeerscirculatie in Noord wijk-Binnen, de winkelvoor ziening in het Vinkeveld en de reconstructie van de Voorstraat. Eetverslaving De Stichting Vrouwen Bellen Vrouwen Duin- en Bollen streek houdt dinsdag een the ma-avond over eetversla ving. Dit onderwerp wordt belicht door Lola Verkuil van de Stichting Eetversla ving. Verkuil kreeg kort ge leden de Harriet Freezerring. Zij kreeg deze prijs voor haar jarenlange strijd om vrouwen van hun eetverslaving af te helpen. De bijeenkomst heeft plaats in het gebouw van Qbus in Lisse aan de Vival- distraat 69 en begint om acht uur. De toegangsprijs be draagt een rijksdaalder. Beatrixboom (1) Een herdenkingslinde wordt morgen geplant in het plant soen op de hoek Wester- dreef/Berkhoutlaan in Lisse. De boom wordt om vier uur door bur gemeester G. van der Kroft Kinderen van de basisscho len uit Lisse wonen de plech tigheid, ter gelegenheid van de vijftigste verjaardag van koningin Beatrix, bij. Beatrixboom (2) In Ter Aar worden morgen twee koningslinden geplaatst. Om tien uur 's ochtends gaat er een boom bij het beeldje De Strooplikker in Lange- raar de grond in, een half uur later wordt er een boom bij de nieuwe sporthal in Aardam geplant. Schoolkin deren wonen de plechtigheid bij. Open dag De Katholieke Technische School aan de Leidsevaart in Voorhout houdt morgen een open dag. De leerlingen van de KTS zullen die dag zoveel mogelijk werken volgens het gewone lesprogramma. Ou ders en andere belangstellen den zijn welkom. KMTP De Koninklijke Maatschappij voor Tuinbouw en Plantkun de, afdeling Lisse, houdt van avond een bijeenkomst in De Schelft in NoordwijkerhouL De heer Ruysch uit Benne- kom spreekt over cactussen en vetplanten en het zaaien en opkweken van de planten. Eeuwfeest De gereformeerde kerk van Koudekerk aan den Rijn bestond afgelopen zaterdag honderd jaar. Het eeuwfeest werd gevierd met een bijeen komst voor leden en oud-le den op zaterdag, waarbij de bezoekers een tentoonstelling van allerlei attributen en fo to's uit de afgelopen eeuw konden bekijken. Zondag ochtend werd er een feestelij ke herdenkingsdienst gehou den. Schaatsen Bij de selectie-wedstrijden schoolploegen achtervolging op de schaats in Haarlem be haalde zowel het meisjes- als het jongensteam van de Don Bosco-MA VO uit Sassen heim de eerste plaats. EHBO In de Don Bosco-MAVO in Sassenheim is aan een vijf tiental leerlingen het jeugd EBHO-diploma uitgereikt. De geslaagden zijn: Marjolein v.d. Berg, Marja Bergman, Stefan de Goeij, Peter Reijn- goud, Danielle Schenk, Vivi an Berbee, Jan Hoogink, Yvonne Matze, Nami v.d. Wagt, Jaco v. Wieringen en Nancy v.d. Zon. Ambtenaren vast in lift Valkenburgs gemeentehuis VALKENBURG Vijf gemeenteambtenaren hebben vrij dagmiddag een benauwd kwartiertje doorgemaakt in de lift van het Valkenburgse gemeentehuis. Drie vrouwelijke en twee mannelijke ambtenaren wilden om half zes met de lift naar beneden, maar bleven echter halverwege steken. Om dat het echter na werktijd was, werd de alarmbel door nie mand gehoord. Uiteindelijk bleek dat er nog één ambtenaar in het gebouw aanwezig was. Deze hoorde de bel echter pas in de hal van het gebouw toen hij tegen zes uur naar huis ging. Met behulp van de sleutel van de bovenkant van de lift, een trapje en een paar stoelen wist hij de vijf één voor één uit de lift te bevrijden. Doordat er geen luchtkoker in de lift zit, hadden de vijf enigszins met benauwdheid te kam pen gehad. Charlotte plant boom NOORDWIJK Charlotte van dér Meer, leerlinge van de Bronckhorstschool, heeft zaterdagmiddag op het tuinterras van Huize Sint Jeroen, tegenover De Kuip, de Beatrix-boom geplant. Deze boom zal tot in lengte van dagen herinneren aan het feit, dat koningin Beatrix op de 31ste januari haar vijftigste verjaardag vierde. Op 30 april komt er een plaquette bij, die dit feit vermeldt Charlotte werd tot de eervolle taak uitverkoren, omdat zij zater dag acht jaar oud werd. Charlotte werd bij het planten geholpen door de wethouders V. Salman en A. Admiraal en de heren Van der Ploeg en Smit (de voorzitters van de plaatselijke oranjevereni gingen). Excelsior zorgde voor de muzikale omlijsting Brand door natte broek LISSE Een natte broek was er gisteravond om tien uur oorzaak van dat de brandweer van Lisse werd gealarmeerd. Een bewoner van een pand aan de Heereweg, die door het slechte weer een natte broek had opgelopen, had deze over een straalkacheltje te drogen gehangen. De broek was te heet geworden en had vlam gevat Toen de brandweer arriveerde, had de bewoner de brand al geblust. Er was roet- en waterschade in de slaapkamer van de woning. De Chiquita-meisjes: Harald Straathof. Clemens van der Zwet, Dennis van der Hoorn, Conny van der Geest, Martien Hogenboom, Koen van Zeil, Cok van Seggelen, Jeroen van der Geest. FOTO: WIM VAN NOORT ROELOFARENDSVEEN Heel Roelofarendsveen verkeerde dit weekeinde in carnavalsroes. De door Muziekvereniging Liefde voor Harmonie georgani* seerde festiviteiten in Vei ling EMM trokken dit jaar meer betalende bezoekers dan ooit. Vrijdagavond was de EMM- hal gevuld met maar liefst twaalfhonderd feestende jon gelui, zaterdagmiddag bezoch ten 900 kinderen het kinder carnavals, en zaterdagavond verhoogden 1.000 donateurs de in Veiling EMM heersende feestvreugde. Het hoogtepunt, het familiecarnaval op zondag middag werd bezocht door in totaal 2.200 carnavalsvierders in leeftijd variérend van nul tot tachtig iaar oud. Het voor het eerst georgani seerde alcoholvrije kindercar naval op zaterdagmiddag is met 900 bezoekertjes een groot succes gebleken. De carnaval sprins van de vrije jeugd Re creatie (VJR) had de moeilijke taak de fraaist verklede kinde ren aan te wijzen. Zijn voor keur ging uit naar een fee en een elf Op het donateurscamaval za terdagavond kwamen meer dan 1.000 verklede bezoekers. Daarbij waren ook een stuk of viiftien groepen, die gezamen lijk iets uitbeeldden. De vol gens de jury fraaist uitgedoste groep bestond uit bruiden in een huwelijksboot. „Wegens overschot aan mannen in de Veen, stuurt Anton Heyboer zijn vrouwen hierheen'De tweede prijs ging naar een achttal „pedaalemmers". De derde prijs was voor 25 als pilsglazen verklede Veenders. Behalve de prijswinnaars viel ook op een groep van acht als Chiquita-meisjes verklede jon- §ens. Hun outfit bestond uit riehonderd echte bananen en acht kokosnoten. Toen aan het einde van de avond meer dan 300 banane- schillen op de grond lagen, gaf dat dolle pret. Onder meer de Raad van Elf ging massaal on deruit. Jan en Zwaan aten ba naan en ook Imca Marina moest eraan geloven. Heel leuk verkleed was een groep „toffees", „pinquins" en „trol len". Grote hilariteit ontstond bij het binnentreden van een begrafenisonderneming met levend lijk in een kist. Massale vechtpartij ROELOFARENDS VEEN De politie moest er vrijdagnacht aan te pas komen om bij de veiling EMM een vechtpartij tussen 25 jongeren uit Leimuiden, Rijpwetering en Roelo farendsveen te beslech ten. Hierbij werden drie mannen uit Roelofa rendsveen, van 22, 23 en 17 jaar oud, wegens ver zet tegen de politie aan gehouden. Een politie man brak bij het schoon vegen van het veiling terrein een midden- handsbeentje. Volgens de politie ging het om een vechtpartij tussen ri valiserende groepen jon geren. Verder verliep het carnaval in Roelofa rendsveen rustig. Tijdens het familiecarnaval op zondagmiddag zorgde Vader Abraham met Kleintje Pils voor een goede carnavalssfeer, waarbij de aanwezigen mas saal meezongen. De leukst verklede kinderen waren Marjon Barnhoorn, Mare de Jager en Marjon Warmerdam Aan de kleurplatenwedstrij- den deden in totaal 220 kinde ren mee. De eerste prijzen werden gewonnen door Nelle- ke den Hollander. Marloes Klein en Cindy van Haestregt Bazar levert Leger des Heils 27.000 gulden op RIJNSBURG De bazar en rommelmarkt, die vrijdagmid dag door luitenant-kolonel Bosshardt van het Leger des Heils werd geopend in het Centrum aan de Kerkstraat, heeft 27.000 gulden opgele verd. De actie werd georgani seerd door het Gereformeerd verenigingswerk en aan de ba zar ging een week vol activi teiten vooraf onder het motto: „Help het Leger des Heils de daklozen helpen!". Voorzitter A. van Delft hoopt dat het bedrag nog iets zal op lopen. de uiteindelijke op brengst wordt in maart tijdens het jaarfeest van de clubs be kend gemaakt en overhandigd ^aan het Leger des Heils. Die maakt dan op zijn bekend, aan welk project het geld wordt besteed. Het wordt in ieder ge

Leidse Courant | 1988 | | pagina 7