De Zijl/LGB schiet tekort tegen AZC Doek is gevallen voor het Alphense ZIGO b 1 Litters geen partij voor Avanti Basketballers Leiden laten kans liggen tegen ASVU £eidóC0ouAcmt Squashers van Dekker stellen de titel veilig Leidse turners succesvol MAANDAG 1 FEBRUARI 1988 PAGINA 16 LEIDEN Na Lisse en Vlietwijk 2 zijn in het laatste weekeinde van de badmin- toncompetitie de ploegen van ZIGO uit Alphen en BC Leiden 3 gedegradeerd. Spotvogels redde het net, zij het ten kos te van Mark Beun. In Alphen feest bij Flair met bloemen, champagne en drie kampioensteams. Spannend tot het laatst was de competitie voor een drietal clubs in de Leidse regio. BC Leiden 3 stond gedeeld op de voorlaatste en dus ge vaarlijke plaats, Zigo stond laatste, maar nog niet hopeloos en Spotvogels had Corbulo nog onder zich. maar met slechts 1 punt verschil. BC Leiden deed er alles aan om het degradatie spook voor te blijven en won de wedstrijd tegen Morgenstond met 5-3. Dat de gasten slechts een dame meebrachten maakte het voor Jan Slin gerland c.s. wel erg gemakkelijk. Haarlem 3 was de naaste concurrent en won met 7-1 van het al afgezakte Waterland. Daardoor bleven beide ploegen op gelijke voet, maar door een beter gamesaldo bleef Haarlem in de derde klasse. Zigo knokte voor wat het waard was om niet terug te hoeven naar de regionale competi tie. In de strijd tegen het al veilige Aigis beslis ten liefst zeven driesetters over het lot van Zigo. Dat het lot de Alphenaren niet gunstig ge zind was, bleek uit de duidelijke 6-2 nederlaag. Spotvogels had een marge van 1 punt ten op zichte van Corbulo 2 en handhaafde die door dat ook de Voorburgers verloren. Zelf werd met 5-3 verloren van Spijkenisse. Mark Beun speelde een opvallende hoofdrol door in zijn single een kuitspier te scheuren die doortrok tot in zijn achillespees. Na afgevoerd te zijn naar het ziekenhuis, waar direct geopereerd werd, viel Henry Wijnen wel in, maar een overwinning zat er niet meer in. Trudy Koets en Corinne Kortekaas redde de eer. In Alphen was een ander team uit Spijkenisse op bezoek. Het tweede van De Ritte trad aan tegen de kampioen in de eerste klasse afdeling 3: Flair. Ondanks een benauwd 5-6 verlies werd er na afloop flink feestgevierd, omdat niet alleen het eerste kampioen geworden was, maar ook de teams zes en zeven. Het meeleven de publiek kreeg een aantal bizarre partijen te zien. Karin van Pel won haar strijd met Jac queline van Wijk met de wat vreemde cijfers 11-8, 1-11 en 11-0. Ook de eerste mix met Frits Gill en Karin van Pel leverde vreemde cijfers op: 15-11. 6-15 en 0-15. Vlietwijk kwam thuis tegen Espe Papendrechtse met liefst 5-1 uit de singles wat genoeg was voor handhaving op de tweede plaats achter Flair. Blijkbaar was dat voor de Voorschotenaren het sein om een lang en moeilijk seizoen af te sluiten, want alle dub bels werden daarna verloren. In de andere eer ste klasse verloor Lisse ook haar laatste wed strijd. Man van de wedstrijd werd Dennis Ver steeg die echter niet kon voorkomen dat met 7- 4 werd verloren. Het tweede van Lisse compen seerde veel door met 7-1 te winnen van het Helderse Zeemacht. BC Leiden verraste door met de nu vaste drie invallers de laatste wed strijd van het seizoen te winnen: 5-3, met winst voor Paul Kooyman, Nora de Koning, de he- rendubbel en de beide gemengde dubbels. GERT VELTHUIZEN Beslissings wedstrijd Rijnsburg en Leiden LEIDEN De dammers van Rijnsburg en Leiden gaan in een beslissings wedstrijd uitmaken wie zich kampioen van de Dambond Midden Hol land mag noemen. Door allebei te winnen bleef de gelijke stand in de rang lijst, zodat nu een extra wedstrijd vastgesteld moet worden. RDC heeft daarbij het voor deel van een beter saldo in bordpunten. Leiden moet dus winnen om het kampioen schap te bemachtigen. Tegen Boskoop ging het niet echt lekker. De taaie Boskoopse weerstand werd pas tegen het eind van de avond gebroken met een 9-7 score in het voor deel van LDG. Dezelfde stand kwam ook op het formulier bij Excelsior tegen Samen Sterk, in het voordeel van de Wad- dinxveners. Katwijk had wat goed te maken na het blame rende verlies tegen Damlust 2 in de vorige ronde. Den Hoorn moest aan de dadendrang van het getergde Katijk geloven en werd met, alweer, 9-7 versla gen. Rijnsburg oefende al vast voor de extra strijd met LDG tegen Krimpen. De Krimpena- ren hebben erg lang nog op het vinkentouw gezeten, maar werden in de strijd tegen de ontketende Rijnsburgers met de veelzeggende cijfers 13-3 naar huis gestuurd. Eindstand hoofdklasse: 1) Rijnsburg 8-14 (91-37), 2) Leiden 8-14 t79-49), 3) HDC 8-11. 4) Krimpen 8-11, 5) Boskoop 8-7, 6) Katwijk 8-6, 7) Samen Sterk 8-4, 8) Excel sior 8-4, 9) Damlust 2 8-2. Eenvoudige zege LMHC LEIDEN De heren hockey ers van LMHC ontmoetten in Hudito bepaald geen lastige te genstander. nu het echte Hudi to één zich „wegens winter sport" had afgemeld. Met de in hun plaats opgeroepen reser ves kende Leiden vervolgens geen problemen. De ploeg scoorde er bewust lekker op los om het wellicht aan het einde van de rit voor de derde plaats nog belangrijke doelsal do op te vijzelen en won met 19-5. Maurits Eikenhout, Dirk Drijver en Jeroen Dubbeld waren de meest trefzekere Leidenaars. Roomburg kwam tweemaal in actie en verloor evenzovele malen. Eerst door gebrek aan inzet met 4-7 van Cartouche, daarna met 7-9 van het ge woon betere Rotterdam. Jur- jen van Aken werd Room burg-topscorer door in beide partijen tweemaal raak te schieten. Jan Jansen al op snelheid LEIDEN Nog voor het echt hard moet gaan, heeft Jan Jansen in het Westduitse Dort mund zijn ambities kenbaar gemaakt door in een sterk be zette 1500 meter wedstrijd een goede tijd van 3.53.8 minuten te laten noteren. Voor een aantal van ,zijn clubgenoten betekenden de wedstrijden in de Helmut Körnig Halle het debuut binnen. Gijsbert Rem merswaal noteerde op zijn eer ste 400 meter een tijd van 52.2 seconden. Heert van der Krogt bleek de snelste Bataafse sprinter met 7.5 seconden op de 60 en 24.3 seconden op de 200 meter. Op de 800 meter noteerden Cees Haasnoot 1.56.1 minuut en Hans van der Vijver 1.57.7 minut. In Stutgart verbeterde Han Kulker het Bataafse clubre cord op de 3000 meter indoor door in een veld van wereld klasse in zijn eerste baanwed- strijd sinds Rome een uitste kende derde plaats te behalen in 7.56.19 minuten. LEIDEN De streekder- by waterpolo tussen De Zijl/LGB en AZC kende zaterdagavond de ver wachte winnaar: AZC dus. De Alphense titelpreten- dent bleef de Leidse for matie in het zwembad in De Kooi met 6-10 de baas en behield derhalve de leidende positie in de na tionale topklasse. De Zijl mag zich, ondanks het verlies, nog altijd een mi niem kansje toedichten waar het gaat om het be reiken van de kampioens poule. Omdat ook Polar Bears (van HZC/De Rob ben) verloor, bedraagt de achterstand van de Leide naars, met nog twee wed strijden te gaan, nog altijd twee punten. Remco Pielstroom was zater dag in de beginfase de grote man van de Alphense forma tie. Vijfmaal legde Pielstroom van afstand aan; vijfmaal ook was Zijl-doelman Reyer Holt- mans kansloos. Omdat AZC- keeper Ruud Misdorp aan de andere zijde weer eens bijna onpasseerbaar bleek, was de wedstrijd na het tweede part (3-6) al vrijwel gespeeld. AZC ging in de derde periode nog even door (3-8), voordat het de teugels wat liet varen. Via 4-8 Remco Pielstroom (11) was zaterdagavond de grote man van AZC in het duel met De Zijl/LGB. Pielstroom nam de eerste vijf Alphense treffers voor zijn rekening. FOTO: WIM VAN NOORT werd de 6-10 eindstand een feit. Voor De Zijl resteerde uitein delijk de troost dat de ploeg een nieuwe afgang bespaard was gebleven. Tot 3-3 waren er zelfs mogelijkheden geweest op een nog beter resultaat. Iets wat echter al snel niet meer tot de mogelijkheden behoor de. nu Hans Nieuwenburg (met 2 p's op zak) al snel moest worden „gespaard", terwijl Mark van Belkum aan het eind van die tweede periode zelfs al zijn derde (diskwalifi cerende) persoonlijke fout diende te incasseren. Scoreverloop: 2-2; 3-6; 4-8; 6- 10. Doelpunten AZC: Piel stroom 6; Arco Verboom 2; John Jansen en Erik Noorder- graaf 1. De Zijl/LGB: Hans Nieuwenburg en Arno van Winkel 2: Alex van Belkum en Alex Verhoog. LZ '86 was kansloos tegen VZC. De Leidse debutant werd via de part-standen 3-0, 8-4 en 11-8 naar een 15-10 ne derlaag gespeeld zonder ooit echt aansluiting te hebben ge had met de Veenendaalse op ponent. Jan de Graaf, Mark Mommers en Frens van der Brink scoorden allen 2x. Wilco van der Zeeuw, Bob Brebde, Ruud Muusse en Marco Mul der allen lx. LEIDEN Heren 1 van Dekker squash Warmond heeft het kampioenschap in de tweede divisie veilig gesteld door te winnen van Dickysquash 4 uit Amsterdam. Warmond 2 speelde gelijk tegen PSRC 2 uit Papendrecht en liet daarmee concurrent Vic toria dichterbij komen. De Warmondse dames boek ten een belangrijke over winning tegen Dickysqua sh 1 en stegen naar een derde plaats in de eredivi sie. De mannen van LSRC 1 en LSRC 3 deden het uitstekend door te winnen van respektievelijk West- vliet 6 en Mariahoeve 2. Natuurlijk bleef dames 1 niet achter en versloeg concurrent Casino 1 uit Noord wijk met 3-1. Dankzij het gelijkspel van con current Etten Leur tegen het Rotterdamse Victoria is de promotie naar de eerste divisie een feit voor de Warmondse heren. Lüyke Tjebbes verloor van Tjerk Jaarsma uit Amster dam, maar zijn verlies werd goedgemaakt door Karei de Bruin die Yalay Oui met 3-1 van de baan sloeg. Bovendien- verpletterden Peter Buitendijk en Brian Witherden de Am sterdammers Hans van Halen beek en Benny de Vos met 3-0 dus de eer voor Warmond 1 was gered. Een schitterend re sultaat voor de Warmonders die nu alleen nog maar wed strijden om des Keizers baard hoeven af te werken, Het tweede team van Warmond speelde gelijk tegen PSRC 2. Allard van de Weerden en Ton Krijgton zorgden voor de winstpartijen. Concurrent Vic toria liep dankzij dit punten verlies in op de Warmonders met als gevolg dat pas in de laatste competitiewedstrijd be slist zal worden wie van de twee kampioen wordt en pro moveert, De dames van War mond wonnen vrij makkelijk van Dickysquash 1. Bij de Am sterdammers ontbrak de vier de dame, dus dat leverde al een gratis punt op voor War mond. Ester Lieben, Liz Wea- re en Dominique Fleur zorg den voor de rest van de pun ten door elk overtuigend met 3-0 te winnen. Deze 4-0 over winning leverde een derde plaats op in de eredivisie. Heren 1 van de LSRC speelde een spannende uitwedstrijd te gen het Leidschendamse West- vliet 6. De jonge Ekki Vuokko had vijf games nodig om te winnen van Willem Boger, terwijl vader Pertri zijn tegen stander Rambus in drie games van de baan veegde. Nieuwe ling Ad Nieuwenhuis maakte de stand weer enigszins flexi bel door te verliezen van Paul van Groenewegen met 3-0. De Leidse Wico Heemskerk zorg de er tenslotte voor dat de stand in het voordeel van de LSRC beslist werd met 3-1 Dames 1 speelde in Noordwijk tegen het op de tweede plaats staande Casino 1. Jana van Duyn had wat startproblemen in de eerste game maar kwam goed terug in de tweede en maakte de partij netjes af in haar voordeel. Kitty Klaassen nam revanche op Jeanine Junger door dit keer te win nen met 3-1. Karin Swiers had geen moeite met Roos Verde- gaal en stond geen game af. De Leidse nummer 1 Claire Fre- ling moest voor de eerste keer' in haar carrière haar meerde re erkennen in Renate van de Benk en verloor met 3-1. Deze misstap had echter geen fatale gevolgen want de strijd was al beslist door haar voorgangers. LSRC 1 kan zich nu met een gerust hart opmaken voor het kampioenschap en de promo tie naar de eerste divisie. De resultaten van de Leidse reserveteams vielen een beetje tegen. Het tweede damesteam verloor met 3-1 van Casino 2 en heren 2 liet zich met 4-0 van de baan sturen door de Leyens 5 uit Zoetermeer. Heren 3 verraste door zeer overtuigend (4-0) te winnen van Mariahoeve 2. LEIDEN Bij de per soonlijke turnkampioen- schappen van het district Den Haag van de KNGB manifesteerden de turners uit de Leidse regio zich nadrukkelijk. Zowel bij Excelsior als Groen Wit werden vele medailles binnen gehaald. De Groenwitters waren in de klasse 14 tot 16 jaar categorie B het meest opvallend aanwe zig. Bij hun debuut op de hoge toestellen en het paard voltige ren kwamen Lennard Mooij (42.80 punten) en Bas Witte (40.30 punten) tot een tweede en derde plaats. In de klasse 16 tot en met 18 jaar categorie B was Groen Wit de veelvraat met alle drie ereprijzen. Iwan Vis won mede dankzij een voortreffelijke vloeroefening met 43,90 punten voor Jeroen Ruiten (40.00) en Marco Ver hoeven (39.70). Bij de heren categorie A werden de Groen Witters die meededen eerste en tweede. Paul Arkensteyn (49.70 punten) bleef Pauil Mentink (48.00 punten) voor ondanks een erg goede vloe roefening van Mentink. Van Excelsior scoorden Martijn Remmelzwaan en Joost Schel vis een tweede plaats beide in de categorie C, maar in ver schillende leeftijdsgroepen. Excelsior heerste bij de jon gens D met Jeroen van de Bos (48.00) en Michael Smits (47.05). De Noordwijkse Ellen Duindam werd keurig tweede in de categorie D bij de dames met 29.85 punten. Avanti en BT Lifters ,,en masse" in actie in hun onderlinge treffen. De Oegstgeester formatie bleek geen partij voor de Hazerswoudse thuisclub. FOTO: WIM VAN NOORT nrr T P, HAZERSWOUDE Naast alle perikelen rond mogelijke omkooppraktij ken was er zaterdagavond in de eredivisie toch ge woon een sportieve tafel- tennisslag tussen Dext-, ro/Avanti en BT Lifters. Het keurkorps van Avanti wilde zich helemaal niet bezig houden met de problemen van Oegstgeest en eiste professio neel 16 van de 18 mogelijke punten op. Aan Lifterszijde had alleen Herman van de Broek last van het feit, dat het NTTB-bestuur tegen het sepo neren van de zaak in beroep was gegaan:„Het wordt alle maal ineens weer opgerakeld Ik baal daar flink van en merk dat ook aan mijn spel". Maar of dat veel aan de uitslag veranderde, valt te betwijfe len. Het werd „gewoon" 16-2. Dextro had Gerard Bakker jr. aan de kant gelaten. En speel de met Bettine Vriesekoop, die zich voorbereidt op haar laat ste Top Twaalf Toernooi dat over twee weken wordt ge houden in Ljubljana, Joegosla vië. Het was diezelfde Vriese koop, die één van de twee ste ken liet vallen. Friso Reitsma leverde een uitstekende partij tegen haar af en won twee maal met 22-20. Het andere punt werd „verspeeld" door Robert de Groot. In dit geval was Oegstgeestenaar Ron Schipaanboord de sterkere. Verder was het'klasseverschil voor debutant BT Lifters te groot om enige tegenstander van betekenis te zijn. Avanti speelt voor de titel. Oegstgeest dient vooral punten te pakken tegen Pelgrim, Tempo Team en Shot om aan degradatie te ontkomen. Comtest/Scylla verloor in de zelfde eredivisie van De Blaeuwe Werelt, maar deed dat eervol: 11-7. Drie spelers profiteerden van de afwezig heid van Engelsman Dave Wells en wonnen van invaller De Wilde. Alleen Martin van Rijn verloor ook van hem. Sjoerd Meyer won bovendien knap van Frank Boute. Het geen Patrick Swier niet lukte. Hij won wel van Jaap van Spanje, Edwin Angenent en genoemde De Wilde. Frits Kantebeen won alleen van die invaller. De eredivisiedames van Dextro/Avanti gaan een gooi doen naar de landstitel. Zij wonnen zaterdag met 4-6 bij Middelburg-Zuid. De Chi nese Yang Ying bleef 100% scoren, terwijl José Bakker al leen verloor van Ingrid van Osselaer. Marian Kantebeen kwam niet tot winst. In de eerste divisie won alleen Peter de Groot twee punten voor Dextro/Avanti 2. Zodat Kluis in Geleen met maar liefst 16-2 won. De Groot won van Marutiak en van de vorig jaar nog bij Valkencourt spe lende Cardinaals. Patrick van Meverden, Timo van der Voort en Theo Louwers verlo ren alles. Tweede divisionist BT Lifters 2 ging met 9-1 ten onder bij Swift. Docos speelde in de derde divisie gelijk bij Pelgrim Gaanderen 2. De 5-5 verscheen op hét bord door Walter Englebert (twee pun ten), Kish Prashad (twee) en een dubbelpunt. Van Veen bleef evenals vorige week puntloos. In de eerste divisie bij de da mes blijkt Docos kanshebber voor het kampioenschap te zijn. De Salamanders was kansloos tegen de Leidse vrou wen: 2-8. Marijn Olden won twee wedstrijden, terwijl Anja Heynen en Angelique van de Bosch ieder drie punten bin nen brachten. Hoonhorst toon de zich te sterk voor Scylla. 4 verloren. Angelique Rijnders won niets. In de tweede divisie versloeg Avanti 2 de reserve- dames van Scylla. Ellen-Mieke' Kooter verzorgde drie punten, Miranda Karsdorp twee. Ella de Vette won alleen van Ber- nsen. Van Gorp en De Jong wonnen van De Vette. De Jong bovendien van Karsdorp. LEIDEN De promotie divisie is voor de dames van Grasshoppers duide lijk nog een niveau te laag. Zaterdag werd Ra cing Amsterdam bijna ge dubbeld (44-82). De heren van Luba Leiden lieten een uitstekende kans op een overwinning onge moeid. Het sterk ver zwakte ASVU mocht in de Vijf Meihal met de eer strijken (58-61). Lisse ver loor bij Zeemacht; 96-78. De damesformatie van Grass hoppers liet zaterdag opnieuw geen twijfel over bestaan over de kampioensaspiraties van de ploeg. In een uitstekende wed strijd werd in Amsterdam Ra cing Amsterdam met grote cij fers verslagen (44-82). De fa natieke 'full court' man-to- man verdediging van Grass hoppers leverde Racing op de eigen helft al enorme proble men op. Van een georganiseer de Amsterdamse aanval kwam dan ook niets meer terecht. Een opmerkelijk feit, omdat Racing in de voorafgaande duels had uitgehaald met twee knappe overwinningen op To nego en Elementum. Het moet een waarschuwing zijn ge weest voor Grasshoppers- coach Han Wallaart, die zijn ploeg, ondanks de stugge te genstand, Racing zag overklas- sen. De Amsterdamsen concen treerde de verdediging op Anja Aandewiel. Een terechte tactiek, omdat Aandewiel zich elke wedstrijd nog ruim in de dubbele cijfers speelde. Zater dag lukte dat door de extra aandacht die zij kreeg voor het eerst niet. Zij bleef steken op 6 punten. Het moet voor Wal laart een hele geruststelling zijn dat de hoofdrol moeiteloos werd overgenomen door een zeer sterk spelende Marja van Duin. Met 16 punten en 14 re bounds was zij zaterdag de ab solute uitblinkster. De gehele Katwijkse ploeg overigens, speelde als een hechte eenheid en liet Racing geen schijn van kans. Dat Katwijk een kampi- oensploeg kan gaan binnenha len, lijdt geen twijfel. Wallaart zelf is nog zeer behoudend daarover: „Ik denk dat DAS nog een concurrent kan zijn, meer nog dan Tonego. Als we aaanstaande vrijdag in Delft met een overwinning wegko men, dan begint het er pas echt gunstig voor ons uit te zien". Een ploeg met een veel som berder vooruitzicht is Lisse. Zaterdag werd in eigen huis opnieuw verloren, ditmaal van DAS. Lisse dat weer voor een tiental minuten mocht be schikken over Mary van No- belen en Marielle Ruigrok, speelde zeker verdienstelijk. Met de rust was de stand nog in evenwicht (35-35), terwijl Lisse na de pauze zelfs een kleine voorsprong pakte (53- 47). Dat voordeel verknoeiden de pupillen van coach Martin Feitsma door tegen de ver schillende press-verdedigingen van DAS in totaal maar liefst 24 maal de bal te verliezen. Feitsma: „We hadden kunnen winnen. DAS heeft echter ee fysieke en heel slimme ploej In de slotfase moesten wij h< op kwaliteiten afleggen". Liss probeerde in de slot nog een overwinning tt ren. DAS profiteerde uitj kookt en sloot af op 60-66. In de heren promotiedivis heeft BVO in Alphen een ze< belangrijke overwinning Zaandam geboekt. Zaanda dat de laatste plaats in de con petitie bezet, moest daar oo_ blijven, vond BVO-coach Be - Ponsioen. Die opzet slaagd alhoewel de manier waaro nou niet bepaald een imposai kijkspel opleverde. Zaanda - haalde door een ruime zói het tempo goeddeels uit wedstrijd. Het statische spelli tje gaf BVO vooral bij de a werking (30%) veel probleme In de pauze (30-33) werden handen rechtgezet en dat h; resultaat. BVO rondde de aai:, val nu tegen 75% af. Het betf J re collectief dat de Alphen: 1 ploeg vormde, bleek daar! voldoende om op 70-60 m winst te kunnen afsluiten. Luba Leiden heeft in de eers divisie een uitstekende mogi I lijkheid op een overwinnir j laten liggen. Tegen het zei verzwakte ASVU uit Amste dam, werd een absolute wai :i prestatie geleverd, vond Le den-coach Martin Bakhuyzei die er niet al te veel over wi de zeggen. „Er werden nauw: lijks initiatieven genomen. speelden bovendien zondf1 winnersmentaliteit en dat j juist tegen zo'n statische trage ploeg als ASVU nod1 voor een goed resultaat". E| Amsterdammers speelden ii derdaad slaapverwekkend ba I ketbal. Zonder de inbreng va1 de geblesseerde forward Steil J metz en center Simon Bruii' goed voor gemiddeld 30 pui ten per wedstrijd, geloofden 2 nauwelijks in een overwii ning. Leiden dat al vroeg in d tweede helft op rij Ben d Jong, Peter van der Weterin en Thijs Minderhout met fouten naar de kant zag gaai ontbeerde eveneens het zei vertrouwen. De routine va ASVU maakte daarmee he verschil. Eindstand 58-61. Lisse heeft bij Zeemacl slechts achter de feiten aa kunnen rennen. Na acht ra nuten was er al een gaatje (25 16) en dat zou niet mee worden gedicht. Via 51-41 b rust werd het uiteindelijk 91 78. Daan Doink (12 puntei was namens Lisse goed bezigj Leiderdorp hield vrij gemafi kelijk de koppositie in de eef ste divisie vast. Leiderdorj speelde nog zonder de gebles seerde Boris Monkhorst ei Erik Huybens, maar zij wer den tegen DSS nauwelijks ge mist. Via 32-38 bij rust wefl de thuisploeg een helft lan| overklast. Eindtstand 52-83. In het rayon heeft MSV voo twee zeer spannende ontkno pingen gezorgd. Eerst woens dag in Rotterdam werd d winst "in de laatste secondei binnengehaald (86.-87). Dal zelfde lukte helaas voor d' Noordwijkers niet in Baren drecht tegen Binnenland (8S 88). In beide partijen was Rö van Bechtum met respectief lijk 25 en 29 punten topscorei

Leidse Courant | 1988 | | pagina 16