Koudekerks zwembad is aan grote herstelbeurt toe Jeugdigen „misbruiken" gastvrijheid Swetterhage Vogelverenigingen bespreken vertrek voor uitbreiding De Woelige Baren >dagpuzze! Bouwvereniging verkoopt Rhijndael voor miljoen Computer gestolen Koninklijke hulde voor Hazerswoudse timmermai LEIDEN OMGEVING Saidóo.Qowumt WOENSDAG 20 JANUARI 1988 PAGlj)Q aan tafel Verse worst met bietjes en aard appelen - hangop De benodigdheden voor twee personen zijn200 g verse worst, 25 g margari ne, mespunt bloem, kerrie, aroma; 500 g bieten, zout, suiker, azijn, mespunt aardappel- meel, stukje prei of ui, 1 zure appel; Vt tot 1 kg aardappelen; 1 liter karnemelk, circa half flesje vruchten-des- sertsaus. Zet de verse worst op in de braadpan met twee centime ter koud water. Breng het water aan de kook, draai de worst om en laat het water nog een paar tellen koken. Leg de grijs geworden worst op het omgekeerde deksel van de pan en schenk het kooknat in een schaaltje. Laat de margarine smelten in de braadpan. Leg er de worst in en braad haar op een matig vuur, onder gere geld keren en met het deksel schuin op de pan, in twintig minuten bruin en gaar. Maak de jus af met even meege- bakken bloem en kerrie, weinig kooknat en aroma. Schil de bieten en rasp ze grof of snijd ze in blokjes. Kook rauwe bieten in een half uur gaar of warm voor gekookte bieten op met wei nig water, zout, suiker en azijn. Bind het kooknat met een papje van aardappelmeel en koud water en warm de groente nog twee minuten door met fijngesneden prei of ui en grofgeraspte appel. ■Hangop maken kost weinig -inspanning, maar wel veel tijd; reken er ongeveer een halve dag voor. Schenk de karnemelk in een met een natgemaakte doek (stuk la- kenkatoen, servet of thee doek) belegde zeef en laat haar rustig uitlekken. Het door de doek uitgelekte vocht kunt u wegdoen, dat is rin hoofdzaak water. Schep iQe dikker geworden karne- 'xnelk (dat is de hangop) uit de doek per persoon in een schaaltje en leg er naar Smaak dessertsaus op. Han- -gop heeft het uiterlijk van yoghurt, maar is veel zachter van smaak. JEANNE >dienstuerlemng APOTHEKEN De avond- en nacht diensten van de apotheken in de re gio Leiden worden tot vrijdag 22 ja nuari waargenomen door apotheek Zuid-West in Leiden en apotheek Lin naeus in Oegstgeest. KLACHTENMELDPUNT Ambulante Psychotherapie Zuid-Holland Noord. Spreekuur 16.00-19.00 uut. Tel. 071- 254654. ONGEVALLENDIENST ZIEKENHUI ZEN LEIDEN Ongevallendienst elke dag Academisch Ziekenhuis be halve van dinsdag 13.00 u. tot woens dag 13.00 u. (Diaconessenhuis polikli nieken tel 155543, afdeling S.C.U. tel 175639) en van vrijdag 13.00 u. tot zaterdag 13.00 u. (Elisabeth-zieken- De Geneeskundige Dienst Leiden is verhuisd van de Rodenburgstraat in Leiden naar de Kronensteinkade 18a in Leiden. VERENIGING BESCHERMING ON GEBOREN KIND Hulpverlening bij ongewenste zwangerschap voor moe der en kind. Bel tel. 071-897762, 071- 142201 of 033-620244. Het laatste nummer is dag en nacht bereikbaar. CENTRALE REGISTRATIE KINDER OPVANG (Koornbrugsteeg 2, 2311 EK Leiden, tel 254810.) Informatie over en aanmelden voor kinderop vang in Leiden. Geopend: ma t/m vr dag 9-12. ANTI-DISCRIMINATIE CENTRAAL MELDPUNT LEIDEN. Ketelboeter- steeg 10. Ma. t/m vr. telefonisch be reikbaar van 10.00 tot 16.00 via 071- 120903. Spreekuur ma. 13.00-15.00 en do. 18.80-20.30 LEIDSE RECHTSWINKEL Juri disch Adviesbureau, Ketelboeters- steeg 10, tel. 130775; afdeling belas tingen: alleen op afspraak, klachten bureau: di. en do. 18.30-20.30. afde ling vreemdelingenrecht: ma. 13-15 en do. 18.30-20.30, afdeling vrouw: vr. 10-12. SOS Telefonische Hulpdienst Lei den e.o. Voor een gesprek van mens tot mens. Vertrouwelijk. Dag en nacht bereikbaar. Telefoonnummer achterop de telefoongids (071- 125202). FIGUURPUZZEL RUITENPUZZEL Steeds te beginnen in het vakje boven het cijfer en verder gaande in de richting van de wijzers van de klok, kunnen rond de genummerde vakjes woorden van 4 leters van navolgende betekenis worden ver kregen: 1 zangstuk; 2 tweetal; 3 Turks pond; 4 een weinig; 5 hoofddeel v.e. toneelstuk; 6 het doel treffend; 7 dasbond; 8 ambtskleed v.e. rechter; 9 opgeld boven de parikoers. OPLOSSING WERKLOOSHEID GESTEGEN ALPHEN AAN DEN RIJN De werkloosheid in de regio rond Alphen is in de maand december ge stegen. Dat blijkt uit de werkloosheidscijfers van het Gewestelijk Arbeidsbureau Alphen aan den Rijn. In totaal stonden op 1 januari 2.397 personen als werkzoekenden bij het GAB ingeschreven. Een maand eerder waren dat er nog 2.287. Ook lande lijk is de werkloosheid in december iets gestegen. In de Alphense regio is de stijging voornamelijk bij mannen te constateren. Vooral in de bouwsector is het aantal werklozen toegenomen. Het aantal werkzoekenden onder de jeugd is gelijk gebleven. Het aantal vacatures daalde enigszins, maar is wel veel hoger dan het aantal banen dat vorig jaar openstond. In het afgelopen jaar daalde de werkloosheid in de eerste vier maanden, om daarna om te slaan in een stijging met als resultaat een relatief hoog werk loosheidscijfer in 1987. KOUDEKERK AAN DEN RIJN Het gebouw waarin het bejaardentehuis Rhijndael is gevestigd, wordt aan de Stich ting Rhijndael verkocht voor een miljoen gulden. Dat werd gisteravond met 19 stemmen voor en 2 tegen besloten in een bijzondere ledenraadvergadering van woningbouwver eniging „Goed Wonen". Het gebouw, dat een boekwaarde heeft van 8 miljoen gul den, is momenteel eigendom van de woningbouwvereni ging. De verkoop ervan is nodig omdat dat een goede uit gangspositie zal bieden bij de onderhandelingen die gaande zijn over de nieuwbouw of renovatie van bejaardentehuis Rhijndael. Bij deze onderhandelingen spelen drie partijen een rol, hetgeen de situatie er niet eenvoudiger op maakt. De gemeente, de woningbouwvereniging en de Stichting Rhijndael hebben al heel veel tijd nodig gehad om hun standpunten en belangen zo dicht mogelijk bij elkaar te brengen om met een goed plan bij de Provincie aan te ko men. De voorkeur van de drie belanghebbenden gaat nu uit naar herbouw van het tehuis op de zelfde plaats. De provin cie maakte overigens gisteren bekend, dat men geld heeft vrijgemaakt voor een ingrijpende verbouwing in het kader van het Jaarprogramma Planning Verzorgingstehuizen 1988. In Koudekerk wil men de bejaarden het liefst in het centrum van het dorp laten wonen. Toen bekend werd dat Rhijndael niet meer aan de gestelde eisen voor bejaarden oorden voldeed, moesten er binnen korte tijd concrete plan nen op tafel komen. Nieuwbouw elders blijkt de goedkoop ste oplossing te zijn, maar geniet niet de voorkeur van de belanghebbenden. Als het gebouw leeg komt te staan, lijdt de bouwvereniging het grootste verlies. Bij verkoop aan de Stichting Rhijndael bedraagt dit verlies slechts 8 ton. Het bedrag van 1 miljoen gulden dat de bouwvereniging voor het gebouw wil hebben is haar uiterste „bod. Bij de be rekening van de haalbaarheid van de plannen tot herbouw ter plaatse is men nu zo ver dat, met alle bijdragen van de gemeente en de Stichting Rhijndael inbegrepen, er nog een gat op de begroting overblijft van 110 duizend guide bestuur van de woningbouwvereniging stelt voor om meente en de Stichting Rhijndael beiden nog 55 d gulden extra te laten betalen, om het geheel sluitend) gen. Hun eigen bijdrage van 8 ton rechtvaardigt dal* stel, aldus het bestuur van Goed Wonen. De tegensl, van de verkoop waren van mening dat er in de bej j nog te veel onduidelijke factoren een rol spelen. Volg'' van Bostelen kom een te starre opstelling en het op hand niet lager gaan dan 1 miljoen bij de verkoop wel eens toe leiden dat het hele plan een averechtse king krijgt. Je bewijst de gemeenschap geen dien[( een te snelle besluitvorming", aldus Van Bostelen. 1 stuur van Goed Wonen wees erop dat juist het voorstel van het bedrag van 1 miljoen een goed en woord uitgangspunt in de onderhandelingen zal zi een terughoudende opstelling gaat het geld van de cie wellicht naar een ander project. Als gevolg daarv Rhijndael dan met sluiting bedreigd worden. GEMEENTE: ALLEEN GELD VOOR NOODZAKELIJKSTE MAATREGELEN KOUDEKERK AAN DEN RIJN Het Prins Willem Alexanderbad is aan een grote opknapbeurt toe. Als het bad moet voldoen aan alle gestelde eisen, en al het noodzakelijke on derhoud wordt verricht, dan is daar een forse in vestering mee gemoeid. Dat blijkt uit het gister avond in de commissie Welzijn, onderwijs en mi lieu gepresenteerde jaar verslag over 1987. Door de koude en natte zomer, op 7 na de natste van deze eeuw, hebben vorig jaar 13 duizend bezoekers min der het zwembad bezocht. Door de gunstige voorver koopprijs van een gezinsabon nement is de verkoop daarvan iets gestegen. Vooral veel be woners van omliggende ge meenten hebben daarvan meer gebruik gemaakt. De re creatieve evenementen zijn uitstekend verlopen en trok ken veel deelnemers en bezoe kers. Vooral de cursus „Red je zelf, help een vriendje" wordt een groot succes genoemd. In het komende seizoen zal deze cursus voortgezet worden. Ook zal er voor ouderen een derge lijke cursus georganiseerd worden. De algemene toestand van het twintig jaar oude bad is echter elk geval het komende seizoen zodanig dat er forse bedragen nog veilig en hygiënisch van onderhoud en aanpassing op tafel zullen moeten komen. De vervanging van de doorge roeste bassintrappen alleen al het zwembad gebruik worden gemaakt. Wethouder M. Vorenkamp deelde namens B en W mee gaat zeker tienduizend gulden dat er alleen geld zou zijn voor kosten. Bedrijfsleider van het de noodzakelijkste voorzienin- zwembad, M. Reedijk, acht het binnen afzienbare tijd ook dringend noodzakelijk dat de baden een schilderbeurt krij gen. De verflaag is niet meer voldoende glad, waardoor schimmel kan ontstaan. Op dit moment is het zeker nog hy giënisch verantwoord om in het bad te zwemmen. Dat blijkt uit de cijfers van het la gen en vervangingen. De toe komst van het bad is onzeker door de recente plannen die de Ridderhof onlangs bekend maakt. In deze plannen is een overdekt zwembad opgeno men. Ook de eventuele ge meentelijke herindeling speelt een rol bij de discussie over de noodzaak van investeren in het zwembad. Zolang niet dui- boratorium dat het zwemwater delijk is wat er haalbaar is, zal regelmatig controleert. Reedijk gaf de verzekering dat het zwembad niet ingrijpend worden opgeknapt. ZOETERWOUDE De gast vrijheid die „Swetterhage", de woon- en leefgemeenschap voor verstandelijk gehandicap ten, biedt aan de Zoeterwoud- se bevolking, wordt door een aantal jeudigen misbruikt. Steeds vaker komt het voor dat kinderen (soms nog maar 8 of 9 jaar oud) allerlei vormen van onacceptabel gedrag ver tonen. Het gaat daarbij om grote brutaliteiten, het onge vraagd binnen gaan van ge bouwen en het aanrichten van vernielingen. De direktie van „Swetterhage" vraagt aan dacht voor dit probleem. Be wust is destijds gekozen voor een zo open mogelijke opzet. Vandaar dat iedereen vrij het terrein op en af kan. Coördi nator Hans Bouter luidt nog niet de noodklok maar noemt situatie wel onhoudbaar. In „Swetterhage" aan de Blan- kaartweg wonen 317 bewoners die aangewezen zijn op verzor ging en begeleiding. Die bewo ners moeten zich kunnen thuisvoelen en kansen krijgen zich te ontplooien. Om „Swet terhage" staan géén hekken; het is een open woon- en leef gemeenschap. Bewoners van „Swetterhage" maken deel uit van het maatschappelijke ver keer in Zoeterwoude en omge keerd komen mensen uit Zoe terwoude op het terrein van het complex. Van meet af aan werd dat een goed uitgangs punt genoemd. Thans blijkt, dat jeugdige in woners van Zoeterwoude gere geld tot de orde moeten worden geroepen omdat ze bij voorbeeld met hun crossfiets dwars door alle beplantingen heen rijden of omdat ze in de woongedeeltes met materiaal aan het gooien zijn. Daarnaast schijnen enkelen er lust in te hebben omheiningen te ver nielen of fietsenstallingen open te breken om deze van binnen „te verbouwen". Deze pure en zinloze vernielzucht heeft grote schade tot gevolg. De heer Bouter van „Swetter hage": „Het is jammer en triest dat een aantal jeugdigen op deze wijze op bezoek komt bij Swetterhage. We kunnen der gelijke gedragingen op het ter rein niet toestaan. Er moet een oplossing komen. We vragen hiervoor met name medewer king van alle inwoners van Zoeterwoude. Aan de ouders, wiens kind weieens bij Swet terhage komt, willen we vra gen thuis eens over de proble matiek te praten. Het gaat daarbij vooral om de manier waarop men zich op het ter rein van „de buurman" moet gedragen en om het feit dat het aanrichten van vernielin gen absoluut ontoelaatbaar is. Vervolgens willen we ieder een vragen een oogje in het zeil te houden. Ziet men ge dragingen die niet door de beugel kunnen, attendeer de kinderen daarop of stel zo no dig de leiding van Swetterha ge ervan op de hoogte." Voorts is de direktie met de politie overeen gekomen hen voortaan in te schakelen bij het aanspreken van jeugdigen die zich op het terrein misdra gen. De heer Bouter tot slot: „Met elkaar moeten we er naar streven dat Swetterhage zijn naam eer aan kan blijven doen en dat betekent: een in ternaat met enerzijds een woon /leefbescherming en an derzijds ook een open en goede wisselwerking met de inwo ners van Zoeterwoude." ALPHEN AAN DEN RIJN Uit een glashandel aan de Albert Einsteinweg is in de nacht van maandag op dins dag computerapparatuur met een waarde van 18.000 gul den gestolen. In de computer zat onder meer een program ma voor het snijden van glas. De dieven kwamen binnen na het breken van een ruit van het kantoor. voor sewe weig et or tb?(fceval fig di et zo ijvigl sma 'Dp t HAZERSWOUDE Burge meester J.W. van der Sluijs van Hazerswoude heeft giste ren de heer G. de Kooter (54) een koninklijke onderschei ding uitgereikt. Hij kreeg de eremedaille in brons verbon den aan de Orde van Oranje Nassau. De Kooter kreeg de onder scheiding ter gelegenheid van zijn veertigjarig dienst verband als timmerman bij de firma F.P. Bos en Zoon B.V. Beton fabrieken in Al phen aan den Rijn. De bijbe horende decoratie werd hem opgespeld tijdens een bijeen komst in restaurant Hazers- hof in Hazerswoude. De K(?oter is een geboren en getogen Hazerswoudenaar. Als 14-jarige jongen kwam hij direct van de schoolban ken al bij Bos Beton in dienst. Officieel heette het dat hij in dienst kwam als leerling-timmerman. In de praktijk was hij echter in eerste instantie meer bood schappenjongen dan timmer man. In de loop van de jaren bekwaamde hij zich via een cursus aan de Avondschool in Alphen en in de praktijk met behulp van ervaren tim merlieden tot een gediplo meerd timmerman. Op 20-jarige leeftijd was hij timmerman-modelmaker. Door de voortschrijdende mechanisatie werd zijn am bachtelijke taak steeds min der. De laatste jaren wordt op zijn ambachtelijke vaardig- G. de Kooter uit Hazerswoude kreeg gisteren van burgem ter Van der Sluijs de koninklijke onderscheiding opgespe!??0 FOTO: WIM VAN NCllan ovei heid echter weer vaker een le artikelen" komen hanej^ beroep gedaan. Door uitbrei- maakte modellen weer iv'j ding van de afdeling „specia- van pas bij de produktier „Met vliegtuig betere controle milieuwetten" LEIDEN Het is nuttig om milieuvluchten te houden, omdat illegale milieu-activiteiten zo veel gemakkelijker kunnen worden opgespoord en omdat de vluchten preventief werken. Dat zegt de Zuidhollandse gedeputeerde J. van der Vlist (PvdA). Volgens Van der Vlist is geconstateerd dat de werking van mi lieuvluchten vrij groot is. In december werden tijdens twee vluchten vier illegale slootdempingen, elf stortplaatsen en drie erfverhardingen opgespoord. Dat gebeurde onder meer in de re gio Alphen aan de Rijn, Woerden, Gouda, Capelle aan de IJssel. De provincie stelt dat de vluchten noodzakelijk zijn omdat zij slechts elf controleurs heeft, terwijl er ruim dertig nodig zijn. Hoewel nu alleen de afvalstoffenwet werd gecontroleerd, is de provincie een voorstander van gecombineerde vluchten met rijkspolitie, waterschappen en gemeenten, omdat zo verschillen de milieuwetten in één vlucht kunnen worden gecontroleerd. Hierover wordt door de provincie nog overlegd met de rijkspoli tie in Leiderdorp. ALKEMADE De ge meente Alkemade over weegt om op het terrein van jeugdvereniging Ra nonkel en jongerensocië- teit Farmhouse aan de Weteringlaan in Oude Wetering ook vogelvere niging De Diamantvink en postduivenvereniging De Witkop te huisvesten. Daarmee zou dan ruimte vrijkomen voor grootscha lige uitbreidingsplannen van het restaurant De Woelige Baren. Gisteravond kwamen be stuursleden van de vier be trokken verenigingen met ambtenaren in het gemeente huis om de mogelijkheden van verhuizing te bespreken. De duiven- en vogeltjesverenigin- gen stelde onder meer eisen ten aanzien van een verbeter de parkeergelegenheid aan en nabij de Weteringlaan. Beide verenigingen vinden dat ze nu uitstekend gesitueerd zijn aan de Schoolbaan. Ideaal vinden ze vooral de grote parkeerca- paciteit. Een groot probleem is echter de slechte staat waarin het houten clubgebouw ver keert. Secretaris Th. Meerstadt van De Witkop en bestuurslid P. van Ruiten van De Dia mantvink: „De vloer en de voorgevel zijn zó slecht dat ge vaar voor instorten niet denk beeldig is." De verenigingen willen op de plaats van het huidige gebouw een nieuw clubhuis bouwen. De bouw- aanvraag is al ingediend. Het beoogde nieuwe aanzicht van De Woelige Baren. Ondertussen zit het achterge legen restaurant „De Woelige Baren" te springen om uitbrei dingsmogelijkheden en meer parkeerruimte. Eigenaar M.L.M. Schouten heeft in een brief aan de raadsleden laten weten dat hij geïnteresseerd is in aankoop van de percelen en opstallen van de verenigingen, kleuterschool Mariëngaard en het gebouw De Koperwiek, dat deel uitmaakt van scholen gemeenschap Alkemade. In eerste instantie is het zijn be doeling ter plaatse extra par keerruimte te creëren en bo vendien een doorsteek tot stand te brengen naar de grote openbare parkeerterreinen aan de Meerkreuk. In een la tere fase zou hij zijn restaurant willen uitbreiden en eventueel van De Koperwiek een hotel met conferentiecentrum ma ken. De gemeente Alkemade heeft hem officieel laten weten dat De Woelige Baren niet de eni ge kandidaat-koper is. Het col lege vindt dat zij pas over de diverse terreinen aan de Meer kreuk en de Schoolbank kan beslissen nadat de plannen over de ontwikkeling van de Meerkreuk gereed zijn. Intus sen heeft Schouten bij de raadsleden een brief laten be zorgen, waarin hij stelt dat een bouwvergunning aan de vo geltjes- en duivenvereniging hem zal belemmeren bij zijn uitbreidingsplannen. Hij doet daarom het volgende voorstel: „Indien De Woelige Baren de toezegging krijgt voor koop danwel erfpacht voor de per celen en opstallen van Mariën gaard en het duiven/vogeltjes clubhuis, dan zijn wij bereid Mariëngaard voor maximaal drie jaar te verhuren aan de clubs." Hierdoor zou er voor de gemeente gelegenheid zijn om een geschikte lokatie te vinden voor de bouw van een clubhuis. Bestuursleden van De Witkop en De Diamantvink zijn ver bolgen over het feit dat Schou ten totaal geen contact heeft gezocht met hen. „Zo ga je niet met je buren om", aldus Th. Meerstadt van De Witkop. „Een kwalijke zaak" aldus P. van Ruiten van De Diamant vink. Tijdelijke huisvesting in Mariëngaard zien beide be stuursleden absoluut niet zit ten. Ook over De Koperwiek zijn tal van onzekerheden. Ing. A. Peters, bestuurslid van scho lengemeenschap Alkemade en directeur Openbare Werken stelt, dat de school pas leeg komt zodra het ministerie van onderwijs toestemming geeft voor een ingrijpende verbou wing van de LTS aan de Rem brandt van Rijnsingel. Pas na die verbouwing zullen alle leerlingen van de scholenge meenschap daar worden on dergebracht. Postzegels Ruilvereniging Alkemade houdt vrijdag weer haar maandelijkse ruilcontacta- vond van postzegels en munten in Dorpshuis De Al keburcht in Roelofarends- veen. Aanvang zeven uur. Ecuador „Dit is...Ecuador" is de titel van een diaklankbeeld dat vrijdagavond wordt ver toond in 't Reghthuys in Nieuwkoop. De heer J. Ale- wijn uit Alphen vertelt daarbij over zijn reis door het Zuidamerikaanse Ecua dor in 1985. Hij bezocht de hoofdstad Quit to, reisde door de Andes, kampeerde aan de voet van de vulkaan Coto- paxi, bezocht een Indianen- markt en trok door het Amazone-oerwoud. De toegang is gratis. Aanvang half negen. Muziekschool Leerlingen van de Muziek school Lisse geven vrijdaga vond een uitvoering in de Pauluskerk aan de Ruis- hornlaan in Lisse. Het con cert begint om half acht en is rond negen uur afgelopen. De toegang is gratis. ydde Jet tai nacht van vrijdag op zie 0 dag 'een klaveijas-maralbjge in haar clubhuis op sj/oud park Haasbroek. Tut naa vrijdagavond half neg^cijfi zaterdag zeven uur kui1 maximaal 60 personen Jen beren elkaar af te troel bes Het inschrijfgeld bedild z vijftien gulden per perfr Z en in die prijs is drie k in koffie met brood, soep ejfiper lade inbegrepen. Belang lenden kunnen contact nemen met coördinator rvj k< Klaverjassen (2fa Gemeenschapscentrum Poel houdt vrijdag een verjasavond in 't PoelLr\e in Lisse. De eerste kaafeU( worden om acht uur pp deeld. |nfir fé 1 Medische ethiei^ Het CD JA -Bollenst{,an houdt vrijdag een thfye - avond over de mediae i ethiek. Aanvang kwart <h g( acht in De Oude Handwl te school aan het KerkpleipS in Hillegom. Het them^rerl worden ingeleid door |zou heer P. Kessing, die afvijl dioloog werkzaam is inu K Academisch Ziekenhuis V\ den. Daarna zal gediLn- sieerd worden over de stfrop verder voortschrijdende Ler wikkelingen op medisch£e bied. I Muziek lal Johnny De schrijver, dichter en en tertainer Johnny van Doorn treedt vrijdagavond op in De Kuip aan de Zeestraat in Noordwijk. Van Doorn brengt een aanvullend thea terprogramma, getiteld „Worsteling door de weken heen". De voorstelling be gint om half negen. Toe gangskaarten kosten tien gulden, houders van een CJP en SKAN-begunstigers moeten zeven gulden vijftig betalen. De VVV's van Noordwijk, Lisse en Katwijk verzorgen de voorverkoop. Klaverjassen (1) De Zoeterwoudse voetbal vereniging SJZ houdt in de De leerlingen van de Sjljp ting Muziekschool Liss& h, omstreken geven op vriLn een voorspeelavond Mijd Pauluskerk aan de ifn v horn laan in Lisse. AamL 19.30 uur. De toegang is He tis. Leerlingen uit Ik Noordwijkerhout, Sa%er: heim en Voorhout late$anc deze avond horen wat zfersr de muziekschool hebbenn ;a leerd. j, der Bollencompeti fc Alle vertegen woordit Zet van verenigingen die jjen willen doen aan de Bolf w competitie zijn op donlude dagavond welkom in kv kantine van F.C. LisseIticl de Spekkelaan in Li h« Aanvang 20.00 uur. Het jflve bedoeling op deze avondk e afspraken te komen oveit Bu opzetten van een progi\ va ma. De competitie tussetMc Bollendorpen vindt phn tussen 7 en 22 april. fzo' >1 t(

Leidse Courant | 1988 | | pagina 14